Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma országos tévés meccs a Green Bay ellen.

Semmi esélyünk sincs, tavaly hatvan ponttal kaptunk ki, ma szerintem csak 30 lesz közte.

ez a 3. hét, ergo most játszanak legtöbbet a kezdők, de tök8, mert tavaly is a 3. héten játszottunk velük. Az új fórum első Colts meccse volt az, vissza lehet olvasni a topik elején 😊

remélem 1-2 értelmes teljesítmény lesz azért.

több mint 12 éve
Fredo 205
PM-el mi a helyzet? Hány százalék esély van a kezdésére?
Én úgy emlékszem hogy ő a jelenlegi aktív csúcstartó kezdő irányító poszton
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Schefter: "ESPN's Chris Mortensen reports Kerry Collins will make $4 million this season on the two-year contract he signed -- good backup QB money."
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hoyer vigyétek jövő évi 1 és 2. körös pickért 😛

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Látom Hayden még nem talált csapatot, sérült vagy mi lehet a baj vele?adam8
én nem csodálkoznék, ha megbukott volna 1-2 orvosi vizsgálaton, de semmi ilyesmit nem olvastam. Szerintem csak kivár, hogy ne kelljen preszezonban lesérülni 😀

Meglepődnék ha szeptember első hetében nem lenne rosteren sehol.
Mást ne mondjak, olcsóért ide is visszafogadnák szerintem.Höri
hát azért ennyire nem rakás szar, csak üvegből van ő is.. olcsóért én is szívesen látnám nálunk ismét, de mindketten jól tudjuk, hogy 1-2 hét múlva már a Jax-Titans-Texans trió valamelyikében lesz 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Látom Hayden még nem talált csapatot, sérült vagy mi lehet a baj vele?adam8
én nem csodálkoznék, ha megbukott volna 1-2 orvosi vizsgálaton, de semmi ilyesmit nem olvastam. Szerintem csak kivár, hogy ne kelljen preszezonban lesérülni 😀

Meglepődnék ha szeptember első hetében nem lenne rosteren sehol.
Mást ne mondjak, olcsóért ide is visszafogadnák szerintem.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Naja, de mondjuk Collinsszal lehet +2-3 győzelem is a többi félelmetes képességű versenyzővel szemben, ami miatt lecsúszhattok egy nagyon jó kis 1/1-ről! De Manning esetleges pihentetésére nagy előnynél klasszisokkal jobb az is tény

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akárkivel baszhatjuk, aki nem PM

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
KERRY COLLINSHöri
Na akkor most mi van (lehet) Manninggel? Tényleg nem fog játszani szezonkezdetkor? Mert ha vissza kellett csábítani nagypapit a nyugdíjas otthonból az erre (is) utalhat. És mondjuk még Orlovskyhoz képest is hatalmas upgrade. Jó húzás Irsaytől, ráadásul ismerni fogja az új csapattársai többségét is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
KERRY COLLINS

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Látom Hayden még nem talált csapatot, sérült vagy mi lehet a baj vele?

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nah, végigszenvedtem magam a két meccsen is, Nevis és Ijalana viszont nagyjából tetszett, a többit hagyjuk, mi úgyis a regular seasonre koncentrálunk 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként van rá sansz, hogy a Luke McCown-Garrard páros valamelyike is lehet hogy FA lesz szeptember elején.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd Clausent elhozzuk Carolinából 😀

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mike Hartline-nal mi a helyzet? Azt látom, h az első ps meccsen volt összvissz 2 sikertelen passza.
Nem lenne ő rossz, ha nem lenne balhés. Backup QBnak persze rookie-ként nem nagyon kellene lennie.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Colts szerint 99% hogy Irsay nem járt Hattiesburgben Favre apónál. Szóval máshonnan jöhet az új backup QB(?)

Esetleg lehetne tradelni Tebowért(most hogy lassan Brady Quinn mögé csúszik Denverben a depth charton). Na nem mint irányító, hanem mint gyógyító, aki kézrátétellel üzemképes állapotba hozza minden meccsre Peytont.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kevin Thomas CB-ről mi a véleményetek? Tavaly tudom sérült volt. de most mi a helyzet Vele?GhostLead
most még egészséges.

Powers, Tryon és Lacey mögött minden bizonnyal ő lesz a dimeback. Szóval 4. számú

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Kevin Thomas CB-ről mi a véleményetek? Tavaly tudom sérült volt. de most mi a helyzet Vele?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schefter tweet: Since 2005, the Colts have lost more preseason games than regular-season games (4-24 in preseason, 75-21 in regular season).

csak a szokásos 😀JSanyo
szerencsére ez a stat örökké aktuális marad.

év végére jó lenne egy 4-26 // 86-26 állás 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, aki Indy drukker, meg sem lepődik a PS-ünkön.
Jó lesz nekünk a 0-4, PM majd playoffba jutatt minket. Vagy Favre lesz az? :rolleyes:

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter tweet: Since 2005, the Colts have lost more preseason games than regular-season games (4-24 in preseason, 75-21 in regular season).

csak a szokásos 😀JSanyo
Ha máskor nem, 2008ban megtanultuk mennyire fontos és mérvadó a preseason. (Lions 4-0 előszezon; 0-16alapszakasz - Bocsi Bazzani)
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Schefter tweet: Since 2005, the Colts have lost more preseason games than regular-season games (4-24 in preseason, 75-21 in regular season).

csak a szokásos 😀

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pryor, Favre. Még 1-2 nap és Jamarcus is szóba/előkerül.iktriad
Milyen poszton? LB? DT? 😛 😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pryor, Favre. Még 1-2 nap és Jamarcus is szóba/előkerül.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát igen, Festő barátunk még a kritikán aluli szintet sem üti meg.
Na majd Pryor 😂