Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hoppá, leigazoltuk Tyler Braytont 😊

31 éves, 3 évig volt standard kezdő Carolinában. Tavaly nem sok mindent csinált, de mi nem is azt akarjuk, hogy sztár legyen. Backupnak sose hoztunk még jobbat, ráadásul több poszton bevethető, szerintem rohadt jó manőver volt ez Colts szinten 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊Höri
én akkor is örülnék, ha ide jönne inkább 😛Stez
inkább örülj, hogy Toston szívatott minket tegnap előtt és elégedj meg ennyivel 😛Höri
minket még az öreganyám is szétfut, ennek ellenére Toston #2nd RB sem lesz sajnos 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy öröméreStez
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊Höri
én akkor is örülnék, ha ide jönne inkább 😛Stez
inkább örülj, hogy Toston szívatott minket tegnap előtt és elégedj meg ennyivel 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy öröméreStez
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊Höri
én akkor is örülnék, ha ide jönne inkább 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy öröméreStez
a Vikings is hívta, stő több pénzt is ajánlották, mint mi, de ettől még ő ide akart jönni. szerencsére befutott a NE hívása. Jó lesz ő oda 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na Husi patsnél workouton, lemaradunk róla is, Höri nagy örömére

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én örülnék Husinak. És úgy is gondolom, hogy PM mellett befogná a pofáját, viszont szükségünk lenne egy jó slot WR-re, ha már Collienál minden hitnél fosni kell.Stez
White, GonzalezHöri
White nem PUP-on kezdi az idényt?
Gonzo meg... Általában IR-en szokta 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én örülnék Husinak. És úgy is gondolom, hogy PM mellett befogná a pofáját, viszont szükségünk lenne egy jó slot WR-re, ha már Collienál minden hitnél fosni kell.Stez
White, Gonzalez

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én örülnék Husinak. És úgy is gondolom, hogy PM mellett befogná a pofáját, viszont szükségünk lenne egy jó slot WR-re, ha már Collienál minden hitnél fosni kell.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
szerintem ő már kiégett, és nem tudna sokkal nagyobb hasznot hozni Manninggel egy csapatban, mint egy random, fiatal WR.Höri
Én azt se tudom elképzelni az ilyen T.O és HOU félékről, hogy képesek lennének annyira befogni a pofájukat amennyire egy Manning mellett be kell. Csak széthúzás lenne belőle.

Pénze van, gyűrűje nincs, az igaz - de őszintén szólva idén már nem vagyunk esélyesek rá.
Clark a pályán lesz, ezért idén nyerünk. Pont. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Igen, ő az. Volt 1-2 szép futása, de két kicoffot elejtett. Nincs nagy esélye a rosterre.


Szokásos Colts preseason game (2004 utolsó meccse óta 4-24es mutató, ennyire kell komolyan venni), csak ez a 2-3. csapat évről évre hígabb lesz. Jó volt látni Nevist és Cartert játszani, még Wheeler is hasznos volt. Cserébe Hughes eléggé lehűtötte az elvárásokat, és a fal több mint kaotikus. Akik elemezték a meccset, azok szerint a két kezdő T (Linkenbach, Diem) kritikán aluli volt. Megtudtuk amit eddig is mindenki számára nyilvánvaló volt, Manning nélkül top 3as pick.

Legjobb és legfontosabb hír mégis az, hogy a jelek szerint senki nem sérült meg. Ezzel ki is egyeznénk szerintem.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Srácok, a gamecenter statjaiban láttam, hogy C.Spann nevű futótok-visszahordótok van, ha jól sejtem ő Chad Spann? Szerintetek megmaradhat sokadik számú futónak? Elég fizikális futó, méretéhez képest, highlights videót néztem róla anno youtubeon, nagyon megtetszett a stílusa, azért kérdem 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha WR kéne, akkor szólok, hogy John Matthews újra FA. Peyton már ismeri és ha más előnye nincs, legrosszabb esetben spicliskedhet rólunk.iktriad
Nincs szükségünk Jax spiclire 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha WR kéne, akkor szólok, hogy John Matthews újra FA. Peyton már ismeri és ha más előnye nincs, legrosszabb esetben spicliskedhet rólunk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt pletykálják, hogy érdeklődünk TJ HOU iránt.

nem kéneHöri
miert ? egy hisztis kocsog de 1 evre csak befogna a pofajat egy contender csapatban.Fake
szerintem ő már kiégett, és nem tudna sokkal nagyobb hasznot hozni Manninggel egy csapatban, mint egy random, fiatal WR.

nyilván nem Aaron Mooreheadre gondolok, hanem olyanra, akinek elmondják a meccs előtt, hogy "öreg ha itt nem lesz belőled normális elkapó, akkor pakold a motyódat, aztán ássál aranyat alaszkában".

TJH szerintem nehezebben motiválható. Pénze van, gyűrűje nincs, az igaz - de őszintén szólva idén már nem vagyunk esélyesek rá. (A trolloknak mondom, hogy de a playoffra igen, bitch)

u.i: más téma, igazoljuk le David Voborát. Köszi Polian

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a Peyton szerződés pontos részletei, a blogban olvashatóak.
Mindössze 51 millió dollárt kap kézhez idén szerencsétlen. 😀gsn
Bármikor lelőhették volna járőrözés közben, szóval nem csodálom, hogy a Colts nem hagyta hogy sokáig csinálja ezt a "futball zsaru" dolgot. 😊
több mint 12 éve
gsn 3 548
Megvannak a Peyton szerződés pontos részletei, a blogban olvashatóak.
Mindössze 51 millió dollárt kap kézhez idén szerencsétlen. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
azt pletykálják, hogy érdeklődünk TJ HOU iránt.Höri
Első blikkre azt hittem, a houstoni Teague, Jason CB-ről van szó...

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azt pletykálják, hogy érdeklődünk TJ HOU iránt.

nem kéneHöri
miert ? egy hisztis kocsog de 1 evre csak befogna a pofajat egy contender csapatban.
mondjuk 2 eve joszerevel semmit nem mutatott de itt sztem osszekapna magat csakcsak.
mondjuk ha az o igazolasa csak a jatekidot venne el a fiatalabbaktol akkor valoban ne de
sztem igen vekonyak vagyunk ha azt nezzuk h 2 elkaponk is barmikor irre mehet es akkor mar nem jonne oly rosszul
egy rutinos elkapo aki azert nem egy rashied davis 😀
jelenleg igy allunk ugye : wayne, garcon, collie, gonzalez, white + az udfa arcok. ez ranezesre tok jo meg minden csak ebbol collie es gonzo cinkes foleg ha utobbit elcsereljuk, garconnak tan nem kene annyi snapet adni ha folytatja a szep missread gyujtemenyet, white meg tuti arc 4. wrnek mondjuk de azert ne o akarjon kezdoszintu snapet jatszani a szelen mert szvsz nem birna minosegileg a dolgot.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Keyunta Dawsont ősszel ne keressük a pályán, eligazolt Detroitba.
Majd Ugoh körbevezeti 😊Höri
Ki ez a Dawson?Bazzani
ügyetlen kiegészítőember.

ha mindenki sérült volt (nálunk gyakori) akkor sok pályát látott, de nem igazán szolgált rá 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Keyunta Dawsont ősszel ne keressük a pályán, eligazolt Detroitba.
Majd Ugoh körbevezeti 😊Höri
Ki ez a Dawson?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt pletykálják, hogy érdeklődünk TJ HOU iránt.

nem kéne

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Leigazoltuk Josh Beekmant az UFL-ből 😊

Aki itt volt már az ősidőkben is, az lehet emlékeszik rá, hogy regisztrálásom után pár hétig Beekman avatarral nyomtam az ipart 2007 elején, mert ő volt az egyik legígéretesebb C az NCAA-ben, (meg hát a Boston College eleve falemberképző), nekem meg kellett a GM játékba valaki, mert Robbie Tobeck visszavonult a Super Bowl után 😀 Aztán jó nagy bust lett Chicagóban, hogy még cserének se kellett sehová - szóval ide is csak PS bodynak jön, gyanítom.

Laci pedig megsérült.

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Jött Ernie Sims. SB here we are.szaba
Uhh sok sikert hozzá.Nem sok vizet zavart Phillyben.Greengo
Teljesen mindegy,Conner úgyis kiüti TC alatt 😊Newman
valamiért ez a videó jutott eszembe a HSZedről 😀 😂

http://www.youtube.com/watch?v=2z8E5wyFxao&feature=player_embedded

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Keyunta Dawsont ősszel ne keressük a pályán, eligazolt Detroitba.
Majd Ugoh körbevezeti 😊