Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Orlovsky 1 évre jött

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
csak sajnos foshatunk COllienál is most már minden ütközésnél, hogy egyben maradjon az agya

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Gonzalez az elmúlt 2 évben kb max 2,5 meccsen lépett pályára 5 elkapás 67 yard
így érthető hogy szabadulnánk tőle tekintve hogy pl az UDFA White is normál teljesítményt tudott hozni a football coppalOrk
Persze, ezt tudom, csak arra is emlékszem, hogy ugyanebben a két évben hétről hétre őt vártuk vissza mint a messiást: hogy "na majd ha ő is játszik..."wmitty
nem volt ő messiás csak nagyon idegesítő, hogy ment a totál ködösítés, hogy nem rakjuk IR-re mert 4 hét és helyrejön aztán jaj még két hét kell de jövő héten már tuti játszik aztán végül 12 héttel később ment IRre

hiányozni nem hiányzott annyira mivel White és Collie átvette a szerepkörét csak frusztráló volt
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lehet érkezik Orlovsky is backup QB-nak.

mivel Houstonban eldugták a sisakját, így muszáj volt távoznia.Höri
Óriási tehetség.
http://www.youtube.com/watch?v=vGs1VuT6FEw&feature=related

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet érkezik Orlovsky is backup QB-nak.

mivel Houstonban eldugták a sisakját, így muszáj volt távoznia.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Gonzalez az elmúlt 2 évben kb max 2,5 meccsen lépett pályára 5 elkapás 67 yard
így érthető hogy szabadulnánk tőle tekintve hogy pl az UDFA White is normál teljesítményt tudott hozni a football coppalOrk
Persze, ezt tudom, csak arra is emlékszem, hogy ugyanebben a két évben hétről hétre őt vártuk vissza mint a messiást: hogy "na majd ha ő is játszik..."

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
+1 laterál

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Gonzalez az elmúlt 2 évben kb max 2,5 meccsen lépett pályára 5 elkapás 67 yard
így érthető hogy szabadulnánk tőle tekintve hogy pl az UDFA White is normál teljesítményt tudott hozni a football coppal
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Én arra gondoltam, hogy így hangzott el: "megpróbáljuk eladni Gonzót".
Szóval hogy mi akarnánk megszabadulni tőle. Erre kérdezem, hogy komoly?

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jogos a két pont! 😊

Gonzalez-téma: Ez komoly? De miért?!wmitty
Nem, most ment oda pl. MSW. Kicsit kezdenek már sokan lenni arrafelé WR poszton.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Jogos a két pont! 😊

Gonzalez-téma: Ez komoly? De miért?!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
külföldi szöveget a Colts topikba nem érdemes beírni, mert wmitty úgy is rákérdez mi az.

a Rams meg elvitte MSW-t, csökkent a Gonzo-bolt esélye, de még mindig ott van a JMD faktor

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Manning megmondta Irsay-nek, hogy nem feltétlen kell a legjobban fizetett játékossá tenni, ha akkor másra nem jut zseton.

igaz, hogy hamarabb is szólhatott volna, de ez is valami. gondolom nem akarja, hogy Addai elmenjenHöri
Ezt írta be Robi 3 órája 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning megmondta Irsay-nek, hogy nem feltétlen kell a legjobban fizetett játékossá tenni, ha akkor másra nem jut zseton.

igaz, hogy hamarabb is szólhatott volna, de ez is valami. gondolom nem akarja, hogy Addai elmenjen

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt el is felejtettem beírni ebben a fenyegetett hangulatban, hogy Deloné Cárter személyében aláírt az első rookie, (Addai mehet 😀 )

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag megpróbáljuk eladni a rams-nek gonzót 4. vagy 5. körért.

a kisgyerek bármibe belemegy alapon, van esély rá.

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Kicsit felhúzott höri élcelődése-ennyi.

De igaz,a pályán derülnek ki a dolgok,annyi biztos az AFC South idén kiélezett lesz,de nagyon.

Jacksonville Walrus na még csak az kéne 😀

És köszi hogy nem szurkolsz a Jaxnek Höri,ez a legtöbb amit tehetsz értünk 😛

Részemről befejeztem a Thrash Talk-ot.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Franchise player Peyton Manning made it clear to owner Jim Irsay and vice chairman Bill Polian that he does not need to be the highest-paid player in the league if the Colts invest that money in retaining core players.
Manning wants action more than assurances, and he wants his contract done by the end of the weekend. "I'm willing to take less than they've offered if they are going to take that money to keep players we need to keep and go get other players," said Manning. "All I want is for them to have the cap and the cash to keep the players they want to keep and to sign other players." Manning told Irsay and Polian his cap numbers can be "as low as they want them to be in being creative with the salary cap."

NO COMMENT


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit keres itt Holmgren?braxa88
Á tudtam, hogy láttam már valahol ezt az arcot. Akkor most már tudom, honnan. 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nektek meg ha rozmár lenne a logótokban, akkor nem Jaguars lenne a csapat neve. Höri
de akkor is nagyon veszélyesek lennének


sőt a front officeuk akkor is keményebben dolgozna mint a miénk a franchise fennállása óta 😀
Ork
Mit keres itt Holmgren?
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nektek meg ha rozmár lenne a logótokban, akkor nem Jaguars lenne a csapat neve. Höri
de akkor is nagyon veszélyesek lennének


sőt a front officeuk akkor is keményebben dolgozna mint a miénk a franchise fennállása óta 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri már előre megjósolta, hogy Pos, Session sérül és Landryt meg alázni fogja PM, biztos ez a baj.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
ha nem Manning lenne az irányítótok,akkor rajtatok röhögne az egész liga.armando83
nektek meg ha rozmár lenne a logótokban, akkor nem Jaguars lenne a csapat neve. De nem az van.
Amúgymeg ha 1998-ban húztunk volna 1/1-re egy bustot, akkor gyanús, hogy azóta hoztunk volna valaki mást és nem 25-32. hely között draftolnánk minden évben 😊

megjegyzem én mindenkit fikázok. a jaxet is, magunkat is. ha nem tudsz ezzel együtt élni, akkor szívó, mert miattad nem fogom abbahagyni 😊

inkább örüljél Landry-nek, meg Poznak, ne engem traktáljál azzal, hogy mit írhatok, meg mit nem, mert a végén még kénytelen leszek inkább a jaguároknak drukkolni.Höri
Én nem is találom, h mire akadhatott ki ennyire, nem írtál semmi sértőt 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem kell izgulni, még van rá több, mint egy hónap 😊

előszezonban úgy sincs értelme beállni a sok balfasz* közé. (Csak nehogy rálőjenek járőrözés közben.)Höri
Majd Eli lesz a golyófogó.

Amúgy Armando, elég régóta vagy itt, hogy tudd milyen Höri irási stilusa. Én rohadtul élvezem, akkor is ha rajtunk élcelődik, mert azt sohasem bántóan teszi. Meg különben is - 1. korai még a trash talk. 2. tisztelni kell a divizió riválist, főleg hogy állandóan csak felénk kerekednek, amikor igazán számít. De ez majd az aranyifjú megérkezésével változni fog (legalább is remélnem).