Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nagyobb sérülés tegnap sem történt, ami lezárja az ebből a szempontból sikeres preseasont.Escalade
Köszi az értékelést!
Ami azonban a legnagyobb tanulság volt számomra az összefoglalódból - hogy a leírt nevek zöme ismeretlen számomra! Vagy legalábbis alig tudok valamit hozzájuk kötni.
Úgyhogy nem volt mese, letöltés és végignézés. Persze, csak pörgetve, mert amúgy nem egy nagy élmény... A Bengals atomgyenge, és mégis kész csoda, hogyan tudtunk még az első negyed végére vezetni ellenük; lásd kép:


Azután se sokat javult a helyzet, legalábbis az első félidő statisztikája siralmas képet mutatott:


Közben kénytelen voltam a Colts.com-ot figyelni, hogy ki kicsoda is pontosan, mert a mezszámok se sokat segítettek (megint meg kell tanulni, hogy a 21-esben például valaki más van..., de 55-ösben is, stb.), egyébként a hivatalos honlap rostere se segít ebben, mert részben akadnak rossz számok, részben hiányos adatsorok, az nfl.com-ot kellett segítségül hívnom némelyek beazonosítása végett.

Ilymódon fel is írtam magamnak pár számot és nevet, meg ha valaki egy-két látványosan rossz, illetve jó megoldással vétette észre magát, azt J és R jelekkel rögzítettem. Hangsúlyozom, ezekből nem lehet semmi következtetést levonni a jövőre nézve, csak a mai meccsre, és annak is csak ilyen-olyan momentumaira vonatkoznak:

Caldwell 30 J, Thomas 21 R, Gilreath 12 J, McNeill 47 R, Carter 34 J, Moore 3 J, Afalava 23 J, Evans 32 J, Moten 57 R, Chick 97 J, Neal 56 J, Hamlin 43 R, Rucker 36 R, Brooks 83 J, Orlovsky 6 J, Spann 28 J, Johnson 46 R, Colasanti 59 R, Hughes 92 R

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
bővebben? amennyiben láttadwmitty
Látszott, hogy Caldwellék célja azon játékosok tesztelése, akik a roster élén táncolnak.
- pl Anderson és Brayton rengeteget játszott, előbbi jól is.
- Collins ahhoz képest, mennyire nem ismeri a playbookot, és nímandoknak dobált, egész jó volt. Az újonc LTt mondjuk kétszer is megmenthette volna, ha minimálisan fellép a zsebben. A második sacket+fumble-t eredményezett, ami után Peyton láthatóan ki is oktatta a 38 éves taknyos Kerryt.
- Hughes biztatóan mozgott, bár csak a backupok ellen.
- Smith még mindig előszezon császár, viszont volt 2 csúnya dropja is.
- A fal gyatra volt mind protection-ben, mind futásblokkolásban. Saturdayt nem egyszer tették arrébb, baljós előjel.
- Lefeged jó volt, Calwell is hatékony futássegítésben.
- Kevin Thomas kicsit gyámoltalanul kezdett, és habár nem egy fizikális corner, 4-5. cornernek simán elmegy. Rucker határozottabbnak tűnt, 1-2 miss tackle-lel megspékelve. Ő is csatlakozik a CB depth-hez, Thomas mögé.
- DL rotáció tejes káosz volt. Majd az edzők kibogozzák, ki mit harcolt ki az utolsó meccsen. Itt lesz 1-2 fájó cut.
- A 4/5. WR poszt még mindig a levegőben lóg, ha Gonzo marad, akkor csak 1. Gilreath kicsit, de PR-nek hatékony lehet, Brooks kevés volt, Taj pedig szokásos, irány a PS.

Nem tudom mire vélni, hogy Painter egy perces sem játszott. Valaki szerint azért nem, mert már tuti helye van (félek, hogy ez az igazság), valaki szerint pedig teljesen felesleges lett volna, mert cut. Nem igazán tetszene, ha 3 QBt cipelne a csapat.

Nagyobb sérülés tegnap sem történt, ami lezárja az ebből a szempontból sikeres preseasont.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
bővebben? amennyiben láttad

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sajna elbasztuk, és nyertünk, nem lett 0-4

Taj Smith lassan tényleg elnök lesz 😊 ja és Orlovsky > Collins

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A DL jónak tűnik, lekopogom, reméljük Nevisék maradnak is ilyenek.
A secondary tény, hogy zsákbamacska. Powers fasza CB, de folyamatosan sérült, Laci pedig az első jó éve után visszaesett és ahogy néztem, eddig a PS meccseken sem brillírozik, ott azért lehet gond.
Na most ami engem aggaszt, az Bullitt. Ha jól tudom, ugyanolyan sérülést szedett össze, mint az isteni Bobunk és ugye ő folyamatosan rásérült és nem tudott belőle kijönni. Reméljük, Melvin barátunkkal nem lesz gond, ami a sérülést illeti, mert 2 éve már úgy ahogy kezdte korrekten pótolni Bobzillát. Tavaly meg már Bethea is szezon felében fos volt, gondolom Franciscotol elkapta a ratyi kórt.
Az O szerintem jó lesz, Ijalana például futásnál jobb, így talán tud valamit Jo is alkotni majd középen és nem no gaines futásaink lesznek rendre. Ha Collie és Clark se sérül, akkor szavunk sem lehet, a Wayne-Collie-Garcon-Clark-White sor elég jó azért, és a tavalyi sérüléshullám eléggé brutális volt a számunkra, én azért bízom benne, hogy idén ez azért nem lesz ennyire durva. De hát igazából ha PM dobál, akkor ott nagy gondok alapból nem lehetnek, úgy vélem, csak hát legyen tényleg egészséges. A PO-t idén is hozni fogjuk. 😛

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igaz, van még egy preseason meccs, de mivel azon a kezdők úgysem nagyon fognak pályára lépni, kérdezem, hogy kinek mi a véleménye a csapatról? Mire leszünk jók? Azt az opciót, hogy hasonló sérüléshullám tizedel majd bennünket mint tavaly, én kihagyom, mert arról az esetről úgysem érdemes beszélni, az tuti középszer legjobb esetben is. Csapatrészekre lebontva én körülbelül így látom:

Támadásban sok fog múlni a fal teljesítményén, ott is elsősorban azon, hogy vak oldalon mennyire fogja tudni megoldani a dolgát Castonzo. Tehetséges, de mégiscsak egy rookie-ról van szó. A falon kívül papíron minden csapategység egy klasszissal jobb a tavalyinál önmagában attól, hogy visszatérnek a sérültek. A futóegységtől egyértelműen javulást várok. Yardokban is, de elsősorban abban, hogy azokat az 1-2 yardos kulcsplayeket amiket egy ideje gyakorlatilag nem tudunk megoldani, ezúttal elfogadható arányban megoldják. Az elkapóknál szerintem nincs gond azzal együtt sem, hogy Collie ill. Gonzales állapota kétséges. A Wayne, Garcon, White hármas kiegészülve a szerintem jól bemutatkozó Brooks-al önmagában is egy korrekt gárda, ha pedig még Collie/Gonzo is be tudna szállni, akkor már kiválónak is mondható. Clark visszatértével pedig pláne.

A védelemben a fal és az LB sor is jobb lehet, mint tavaly - Session elmenetele ellenére is. Főleg futás ellen. A secondary lesz a nagy kérdés, ez a csapatrész a "live or die", ha képesek lennének egy elfogathatóan jó teljesítményre akkor akármire is vihetjük, ha viszont nem, akkor rajtuk simán elmehet a szezon. Nem is csak a safety posztokra gondolok. Haverokkal visszanéztük és kikockáztuk a Packers elleni meccs első félidejét, és igazából ott a gond, hogy nincs összhang a cornerek és a safety-k között, és erre jön rá az egyéni rossz teljesítmény. Ez egyrészt bíztató, mert az összhang megteremtése az egyéni teljesítményt is javíthatja, ugyanakkor rossz is, mert így még a jó teljesítményre képes emberek is betlizni fognak.

Szóval számomra - Manning állapotán kívül - a secondary lesz a kérdés. A remény hal meg utoljára, úgyhogy én egyelőre bízom abban, hogy akár sokáig is juthatunk majd. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hayden a Falconsba ment
legalább nem Jax

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azt hittem Brown új lwendületet kapott ellenünk decemberben, eszerint csak "1 game wonder "volt... iktriad
Ő vele az a baj, hogy nem képes valamit csinálni a semmiből. Pl Addai rendre kihoz minimum egy no gain-t vagy 1-2 yardot a borzalmasan rosszul megblokkolt playekből is. Brown ebben gyenge, és habár ha van helye, produktív RB (NFLben ki nem...), ez a fajta OL kavarodás/inkompetencia 2-3 futóplayenként felüti a fejét.

Amennyiben érdekel a Colts, inkább 18to88.com-ot olvass. Ott statisztikával is alátámasztották, hogy tackle-ök mellett Brown hatékonyabb futó, mint Jo. Pechére amióta Colt, Johnson és Diem volt a két T = semmi esély szélen.

Maradni fog, mint no 2/3 back. Addait egyedül kevés, Carter rookie.Escalade
Köszi a tippet és a Brown elemzést. És Hughes? Vele mi van, hogy 1 év után ennyire lehangoló véleménnyel van róla mindenki?iktriad
Egyedüli erőssége egyelőre a speed, ami kevés egy NFL T ellen. Idén mindenesetre nem engedheti meg, hogy a meccskeretből is rendre kiszoruljon.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hittem Brown új lwendületet kapott ellenünk decemberben, eszerint csak "1 game wonder "volt... iktriad
Ő vele az a baj, hogy nem képes valamit csinálni a semmiből. Pl Addai rendre kihoz minimum egy no gain-t vagy 1-2 yardot a borzalmasan rosszul megblokkolt playekből is. Brown ebben gyenge, és habár ha van helye, produktív RB (NFLben ki nem...), ez a fajta OL kavarodás/inkompetencia 2-3 futóplayenként felüti a fejét.

Amennyiben érdekel a Colts, inkább 18to88.com-ot olvass. Ott statisztikával is alátámasztották, hogy tackle-ök mellett Brown hatékonyabb futó, mint Jo. Pechére amióta Colt, Johnson és Diem volt a két T = semmi esély szélen.

Maradni fog, mint no 2/3 back. Addait egyedül kevés, Carter rookie.Escalade
Köszi a tippet és a Brown elemzést. És Hughes? Vele mi van, hogy 1 év után ennyire lehangoló véleménnyel van róla mindenki?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azt hittem Brown új lwendületet kapott ellenünk decemberben, eszerint csak "1 game wonder "volt... iktriad
Ő vele az a baj, hogy nem képes valamit csinálni a semmiből. Pl Addai rendre kihoz minimum egy no gain-t vagy 1-2 yardot a borzalmasan rosszul megblokkolt playekből is. Brown ebben gyenge, és habár ha van helye, produktív RB (NFLben ki nem...), ez a fajta OL kavarodás/inkompetencia 2-3 futóplayenként felüti a fejét.

Amennyiben érdekel a Colts, inkább 18to88.com-ot olvass. Ott statisztikával is alátámasztották, hogy tackle-ök mellett Brown hatékonyabb futó, mint Jo. Pechére amióta Colt, Johnson és Diem volt a két T = semmi esély szélen.

Maradni fog, mint no 2/3 back. Addait egyedül kevés, Carter rookie.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hát idén gyűjtöttük az ex 1. körösöket és olcsóbban szar mint hughes
brown meg felesleges carter és addai mellett ha nem tud futni se blokkolni
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Stampede Bluen már szavazás megy arról, hogy Brown és Hughes ki legyen-e e téve most keretszűkítésnél. És 33% azt mondja, menjen mindkettő...
http://www.stampedeblue.com/2011/8/30/2393312/should-donald-brown-and-jerry-hughes-be-cut
Ennyire gáz lenne velük aa helyzet? Azt hittem Brown új lwendületet kapott ellenünk decemberben, eszerint csak "1 game wonder "volt...

Ha már 1. körös bustok, érdeklődik a Colts Vernon Gholston íránt
http://www.nationalfootballpost.com/Who-will-take-a-flier-on-Gholston.html
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szép kis 1st rounder csokrunk van...

- Gonzo már megint sérülésekkel bajlódik, könnyen lehet, nem éli túl az utolsó keretszűkítést. Kár, pedig hármuk közül ő az aki már megmutatta, képes a nagyok között is magas szinten teljesíteni.
- Brown habár fejlődött pass protectionben, konkrétan 3an simán lejátsszák eddig, és mivel nem KR, bajok lehetnek.
- Hughes szinte használhatatlan 1 dimenziós DE. Hiába szánták project playernek, ennél több kéne egy bő év alatt bármilyen 1st roundertől.

Úgy néz ki minimum ketten túlélik az idei évet, de rossz belegondolni, mi lett volna ha...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Hamlineket szeretik errefelé.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No nézd már, megfordult a trend, most ti szeditek fel a mi szemetünket. A nemrég általunk kirakott S Michael Hamlin ideigazolt. Plusz Manning lekerült a PUP listáról, és (limitáltan) edz, és reméli hogy Kerry Collinsnak kell beugrania és menekülnie az életéért a Texans elleni a nyitó meccsen.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fogyunk

#Colts roster cuts today: J. Beekman, C. Bender, J. Horn, D. Moore, C. Vaughn, M. Hartline. Also waive/injured LB Cody Glenn, S Mike Newton.

Newton pedig nagy ékszer volt a minap, és Glenn is 53-as tag volt tavaly.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A DB sorban lesznek itt bajok, Laci benevezett a Tim Jennings hasonmásversenyre, amit Caldwell támogat.Escalade
Minden bajom van, mikor nézem a Bears meccseit, hogy Jennings már 3. éve standard kezdő. Mégpedig azért, mert teljesen korrekt munkát végez.Höri
Viszont ha a Bears O-lineját nézed, egyből jobb lesz a kedved a Colts O-falával kapcsolatban 😊 (bocsi a maci szurkolóktól és Mike Ticetól).
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hiába Collins érkezése (ilyen fizetéssel), egyre nyilvánvalóbb Manning első heti alkalmassága (már akiben felmerült, hogy megszakad a sorozata...). Esetleg nagyobb vezetéseknél game managernek alkalmasabb, mint a többi jelölt, de semmi több.Escalade
Szerintem, hacsak nem olyan állapotban lesz, hogy a mozgás is veszélyezteti a nyakát, akkor az első snapet biztos ő kapja. Az alapján ahogy az oldalvonalnál kinézett, ennyire rendben lesz. Aztán, hogy meddig marad a pályán, az más kérdés. 😊 Azért a Houston meccs nem úgy néz ki, ahol korán nagy vezetést szerezhetnénk, nem ártana ha tényleg fel is gyógyulna a rajtra...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A DB sorban lesznek itt bajok, Laci benevezett a Tim Jennings hasonmásversenyre, amit Caldwell támogat.Escalade
Minden bajom van, mikor nézem a Bears meccseit, hogy Jennings már 3. éve standard kezdő. Mégpedig azért, mert teljesen korrekt munkát végez.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hengerer nyomta valamikor MLBként a preseasonban vagy egyelőre nem próbálkoztak vele, hogy helyet cseréljen Brackettel?Ork
Ha jól emlékszem, ő kezdett a Packers ellen ott. Simms-Angerer-Wheeler. Pippo eddig nagyon kellemes meglepetés a preseasonban, 2 playt játszott DEként is: QB hurry + sack.

A DLine nagyon jól néz ki. Úgy tűnik, végre lesz 1-2 impact DT is (Harris, Nevis), csak Hughes kavar bele az összképbe. Chick simán lejátssza, de ki van zárva, hogy feladják a tavalyi első köröst. Külön run-pass csomagokkal egész egészséges rotációra van esély.
Még a LB sok is biztató, főleg futás ellen.
A DB sorban lesznek itt bajok, Laci benevezett a Tim Jennings hasonmásversenyre, amit Caldwell támogat. Bullitt súlytalan, Bethea megsérült, a S depth papírvékony.

Hiába Collins érkezése (ilyen fizetéssel), egyre nyilvánvalóbb Manning első heti alkalmassága (már akiben felmerült, hogy megszakad a sorozata...). Esetleg nagyobb vezetéseknél game managernek alkalmasabb, mint a többi jelölt, de semmi több.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Hengerer nyomta valamikor MLBként a preseasonban vagy egyelőre nem próbálkoztak vele, hogy helyet cseréljen Brackettel?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collie-val mi van? Csak ül a pálya szélén is vigyorog, de nem játszik. Még tart a rehab? És Gonzó?peterk2005
pigment hiánya van mindnek. nem játszanak, mert 90%, hogy lesérülnének hetekre.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak három pont, és tulajdonképpen egy megnyert meccset adtunk oda. De nem baj, sőt, nekünk bejön a W mentes preseason. 😀

Ez volt az első meccs amit láttam, és tulajdonképen tetszett. A védelemben a front 7 jól muzsikált, Harris és Sims nagy nyereség lehet. Még az is lehet, hogy depht-ünk is lesz a végén ezen a területen. 😉 A futást nagyon jól megfogtuk, a passzjátékot már kevésbé, a secondary másfél negyedik eléggé rigókat kergetett. Persze a Packersről van szó, Rodgersék mindenkit szétdobálnak, futni viszont nem tudnak, úgyhogy messzemenő következtetéseket nem nagyon lehet levonni.

Támadásban a Festő volt a legnagyobb meglepi, időnként tisztára úgy nézett ki, mint egy NFL backup QB. 😀 Mondjuk egy jó negyed engem még nem győzött meg, mert továbbra is zéró "pocket avareness"-t látok. Ha lefogják a primary targetet 1-2mp-ig, akkor baj van. De ezzel együtt is a legjobb teljesítményét nyújtotta.

Az O line-ról nem tudom mit mondjak, még szoknom kell. 😉 Egyelőre nem vagyok elájulva, de olyan rosszak se voltak. A futás nagyjából működött - Addai futott pár szépet és Carter is tetszett a második félidőben a majdnem eladott labda ellenére -, az elkapó csapat pedig eléggé idény-eleji formát idézett, mindenkinek volt legalább egy dropja - igaz szép elkapása is. Reggie ezzel együtt is jól játszott. Clark mintha a pályán se lett volna, lehet azért, mert a Festőnek megtiltották hogy középre dobjon. 😀

Collie-val mi van? Csak ül a pálya szélén is vigyorog, de nem játszik. Még tart a rehab? És Gonzó?

Mathisnak combsérülése van, ránézésre nem tűnt súlyosnak, de ki tudja. Apropó, Bethea sérülése mennyire súlyos?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
No, csak 3 pont lett közte 😉
Olvasom, hogy Mathis lesérült. Vajon mennyire?
És láttam a Jamaal Anderson-interjút a profootballmagazin.hu, szimpatikusan beszél.

Otthonom MisColts