Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t.tomi-tomi
há'mer az olinemanek rosszakHöri
Sejtettem, de ennyire?! Akkor lehet, hogy Manning nem akar visszajönni? 😛 Egyébként nagyon hiányozna, s aggódom, mert már azt pedzegetik, hogy újabb műtét, meg az idegek regenerációjának idejét nem lehet pontosan bejósolni. :/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t.tomi-tomi
há'mer az olinemanek rosszak

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)JSanyo
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.tomi-tomi
de.

lehet Tamme trade blokkra kerül (ki a fasznak kéne?), és akkor Gronko nem a 6. hanem az 5. TE lesz a keretben 😀Höri
Valamiért nagyon fontosnak érzitek, hogy szerezzetek egy blokkoló TE-t. Állítólag leadtátok az igényeteket Yeatman-ra is, csak a Miami előttetek volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
pazar lenne, ha PM az első 4 meccset kihagyná :/
akkor csak 12-4 lesz 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PS: WR David Gilreath, DT Ricardo Mathews, DT Ollie Ogbu, OT Mike Tepper and WR Marshall Williams
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)JSanyo
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.tomi-tomi
de.

lehet Tamme trade blokkra kerül (ki a fasznak kéne?), és akkor Gronko nem a 6. hanem az 5. TE lesz a keretben 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vödör szerencsére nem ide jött.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)JSanyo
Ő nem a Dallas FB-je volt? Sokan vannak, a franc se tudja megjegyezni a keresztnevük alapján, hogy melyik hol játszik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Chris Gronkowski jött TE depthnek (?)

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meriweather már elő is jött a pleytkák közt.

Francisco után megváltás lenne.Höri
Ő kéne még... Kevés embert utálok jobban.

Needek: OL, WR, S, CB. Kíváncsi vagyok, mit alkot a csapat.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meriweather már elő is jött a pleytkák közt.

Francisco után megváltás lenne.Höri
Szerintem a Jets is rá megy, azok után, hogy 1 órája némi "aprópénzért" lepasszolták nekünk a szintén S Loweryt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meriweather már elő is jött a pleytkák közt.

Francisco után megváltás lenne.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
DeVan, McClendon < Pollak, Richards?! Érthetetlen kategória.

Harrisre remélem van valami normális magyarázat, mert a játéka biztosan nem.

4 TE, 3 QB, 5 RB? Biztos lesz még 1-2 ügyeskedés, sok jó játékost kivágtak, de nem is értem...

A többi nagyjából várható volt.

Edit: örülök Gonzonak. Ha valami csoda folytán egészséges lenne, sehol máshol nem találunk ilyen WRt szabadon. White megtartása szintén érdekes. Mit tud ő, amit bármilyen más újonc nem? Ismeri a csapatot, cserébe semmit nem edzett és még mindig sérült.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tampában már nincsenek papírok, áttértek a modern teknikára. Ha ideér az ipari forradalom, Painternek is meleg lesz a pite.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
és Painter?Farky
Ő marad. Nála jobban senki sem tartja Peytonnak (és most már Collinsnak) a papírokat 😊iktriad
Pedig már kezdtem reménykedni 😀, bár amíg csak a papírokat tartja nagy baj nem lehet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és Painter?Farky
Ő marad. Nála jobban senki sem tartja Peytonnak (és most már Collinsnak) a papírokat 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
és Painter?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Orlovsky cut.

Taj Smith waive/injured lista. Tehát ha nem kel el waiveren akkor IR-re rakjuk. Mi a faszom baja van? 😮

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
félhivatalos infók vannak keretszűkítés ügyében.

Tommie Harris tuti megy :/ és elvileg McClendon (...) és DeVan is. Nem tudom, hogy a padra kik ülnek majd le. Túl sok rutnios OLineman nincs a tarcsiban. (0)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen 2 ill 1 ev utan kibasszuk az elso koroseinket. aztakurva ...Fake
Mondjuk ahogy olvastam Brown kb toronymagasan a legrosszabb RB nálatok, van értelem megtartani.iktriad
van ertelme igen. egyreszt nagyrareszt szvsz az eddigi produktumat a falon kene szamonkerni nem rajta.
masreszt az igaz h blokkolni igazan megtanulhatna ha mar elmeletileg emiatt is tettuk le mellette a voksot.
de van itt vmi. 14 CAR, 129 YDS, 1 TD
between tackles : Att 10 Rush yds 81 Yds/rush 8.1 First downs 4
nem tudod ez milyen meccsen volt ?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igen 2 ill 1 ev utan kibasszuk az elso koroseinket. aztakurva ...Fake
Mondjuk ahogy olvastam Brown kb toronymagasan a legrosszabb RB nálatok, "van értelme" megtartani. Hughes még szerintem is korai lenne.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen 2 ill 1 ev utan kibasszuk az elso koroseinket. aztakurva ...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tommie Harris sem maradt itt sokáig...

Vajon Donald Brown és Hughes tuléli a mai napot, vagy ők is követik Harrist?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Briggs jöhetne ide egy zacskó szotyiért 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legalja bazmeg, biztos valami régi cimborája Irsay-nek azért fogadta be. Irsay szerintem mindenkit ismer (és kedvel), akinek valaha köze volt a bigtenhez.

állítólag a meccsnapokon ismétléseket fog elemezgetni 😀 ez ám a karrier. De legalább ismeri Gonzót 😛