Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Leigazoltuk Antwuan Woods-t is. Úgy látszik 15 védőfalember alatt Ballardnak hiányérzete van 😀Karaktere illik a csapatba, de max egy 2 downos run stopper. Igaz túl nagy melyseg nincs Grover mogott arra a posztra.
peterk2005
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Leigazoltuk Antwuan Woods-t is. Úgy látszik 15 védőfalember alatt Ballardnak hiányérzete van 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Ezeket az éves cap terheléseket előre kalkulálják, hogy optimálisan essenek az összegek. Mindenki csinálja egyébként, és addig tökéletesen is működik, amíg a játékos hozza magát. Akkor kezdődnek a gondok, amikor nem játszik jól és meg kell tőle szabadulni. 😀Orulok hogy valaszoltal igy nem nekem kellett, bar egy tanulsagos komment es erdemes lenne ra visszaterni 1 es 2 ev mulva.
Ballar ebből a szempontból is jó szerződéseket köt (bár azt hiszem nem ő csinálja ezt igazán, hanem valamelyik kollégája a stábból. Mondta a nevét, őt is Ballard hozta valahonnan azt hiszem focin kívülről is, nem is az NFL-ből. Mindenesetre 1 év után már ritkán akad számottevő DM nálunk bárkinél. Wentz az egyetlen, akinek 22-re komoly DM-je van, a többiek - Kelly és Buckner is, pedig nemrég kötötték és NFL csúcs volt akkor amikor szerződtek - jövőre már csak néhány millió DM-et visznek mindössze, utána pedig le is nullázódik. Kennyé már rég nullás, pedig még 3 év van a szerződéséből (ahhoz képest "fillérekért", hogy ő is rekord szerződést írt alá slot cornerek között amikor hosszabbított).
Persze mindezt azért tudja megcsinálni, mert nem kezdte el tologatni a cap hiteket. Meg nem csinál dummy éves kavarásokat és hasonlókat, így amit kifizetünk, az le is könyvelődik egyből. Így nem terheli az adott évet olyan cap hit, amit az előző év(ek)ben fizettek ki, mint sok más csapatnál. Lényegében csak tisztán az adott évi pénzek vannak, így aztán "könnyű" is sok cap space-el állni. A hosszabbítók közül egyébként Manias és Smithy fog jó nagyot terhelni a capen, mert ők "nulláról" fognak nőni 15 fölé/környékére. Kettejük még jó könyveléssel is el fog vinni 30-at. Nelson kisebb teher lesz, mert már benne van a capben 14 millióval az ötödik éve, annál max pár millióval lesz nagyobb a cap hitje, nem oszt, nem szoroz. Hynes meg nem lesz drága. Turay-t meg nem hiszem, hogy meg fogjuk fizetni, ha futna esetleg egy Judon féle kiugró évet, és tizenöt milliókba kerülne megtartani. Aztán már "csak" Lewis van és ha Fisher marad, akkor ő a "nagy pénzesek" közül, a többiek olcsók lesznek, ha maradnak. (Mondjuk szerintem Lewis se lesz 10 mill, ha jó éve lesz akkor se, az meg már nem "nagy pénz" manapság.) Mindenesetre, ha akarunk, tudunk majd 1-2 komolyabb, drága FA-t is igazolni. Csak Ballardot ismerve valószínűleg nem fogunk 😀
peterk2005
| BTW. Judon-nak nem kiszaladt eve volt, konzekvensen hozta amit tud, persze egy 5.koros jatekoshoz tartozo kezdessel. |
Fogtok igazolni ha a helyzet olyan lesz, de amig jon a draft es nem lesztek igazan sikeresek addig nem fog az eddigiek alapjan. A tulaj is turelmes es nem rak ra Ballardra se terhet.
több mint 5 éve
Ezeket az éves cap terheléseket előre kalkulálják, hogy optimálisan essenek az összegek. Mindenki csinálja egyébként, és addig tökéletesen is működik, amíg a játékos hozza magát. Akkor kezdődnek a gondok, amikor nem játszik jól és meg kell tőle szabadulni. 😀Ballar ebből a szempontból is jó szerződéseket köt (bár azt hiszem nem ő csinálja ezt igazán, hanem valamelyik kollégája a stábból. Mondta a nevét, őt is Ballard hozta valahonnan azt hiszem focin kívülről is, nem is az NFL-ből. Mindenesetre 1 év után már ritkán akad számottevő DM nálunk bárkinél. Wentz az egyetlen, akinek 22-re komoly DM-je van, a többiek - Kelly és Buckner is, pedig nemrég kötötték és NFL csúcs volt akkor amikor szerződtek - jövőre már csak néhány millió DM-et visznek mindössze, utána pedig le is nullázódik. Kennyé már rég nullás, pedig még 3 év van a szerződéséből (ahhoz képest "fillérekért", hogy ő is rekord szerződést írt alá slot cornerek között amikor hosszabbított).
Persze mindezt azért tudja megcsinálni, mert nem kezdte el tologatni a cap hiteket. Meg nem csinál dummy éves kavarásokat és hasonlókat, így amit kifizetünk, az le is könyvelődik egyből. Így nem terheli az adott évet olyan cap hit, amit az előző év(ek)ben fizettek ki, mint sok más csapatnál. Lényegében csak tisztán az adott évi pénzek vannak, így aztán "könnyű" is sok cap space-el állni. A hosszabbítók közül egyébként Manias és Smithy fog jó nagyot terhelni a capen, mert ők "nulláról" fognak nőni 15 fölé/környékére. Kettejük még jó könyveléssel is el fog vinni 30-at. Nelson kisebb teher lesz, mert már benne van a capben 14 millióval az ötödik éve, annál max pár millióval lesz nagyobb a cap hitje, nem oszt, nem szoroz. Hynes meg nem lesz drága. Turay-t meg nem hiszem, hogy meg fogjuk fizetni, ha futna esetleg egy Judon féle kiugró évet, és tizenöt milliókba kerülne megtartani. Aztán már "csak" Lewis van és ha Fisher marad, akkor ő a "nagy pénzesek" közül, a többiek olcsók lesznek, ha maradnak. (Mondjuk szerintem Lewis se lesz 10 mill, ha jó éve lesz akkor se, az meg már nem "nagy pénz" manapság.) Mindenesetre, ha akarunk, tudunk majd 1-2 komolyabb, drága FA-t is igazolni. Csak Ballardot ismerve valószínűleg nem fogunk 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Hát ahogy nézem jövőre 68M cap space van jelenleg, ami vsz ugrani fog (amit írtál, 80-85), és következő két évre Nelson, Fisher (?), TY (?), Leonard a nagy pénzes UFA, többi az simán túlélhető, ha elmegy, nem a pótolhatatlan kategória. Szóval Smith szerződése simán be fog férni.Az idei FA igazolasok mind egy eves deallel jottek, igy ha esetleg kapnak szerepet (akar limitaltat) es jonak tunnek (amire megvan az esely), siman elvihetik oket jovore, es kaphatnank 2023ban komp pickeket.Az egész NFL - az összes csapat - tele van egy éves igazolásokkal. A top 30-40 játékost vitték el több évre, a többi mind 1 évre igazolt, mert nem is akart idén többre. Ahogy T.Y. is mondta: ő direkt csak 1 évet akart aláírni, nem többet, mert hülyeség covid cap idején több évre szerződni. Pedig ő 30+, neki igazából már csak kb. 1 dobása maradt, az is 2-3 éves maximum. És még ő se írt alá több évre.
Borbinho
Szóval jövőre olyan FA zuhatag lesz itt, hogy csak na. Én nem félek attól, hogy ne tudnánk ezek közül a fontosabbakat visszahozni. Maniac, Nelson, Smith és szrintem Hines biztos, hogy még idény vége előtt hosszabbítanak. (Csak 9 milla maradt, de az papíron annyi, Abból fel fog szabadulni még vagy 10 milla a nem kifizetett LTBE-k, sérülés miatti kiesések, stb. miatt. Plusz ezek szerződése jövőre indul, úgy is lehet velük hosszabbítani, hogy idén nem is változik a cap hitjük.) Jövő márciusban meg lesz kb. 80-85 millió induló cap helyünk úgy, hogy a fenti négynek az új szerződését már beszámoltam. Abból ha Ballard akarja, mindenkit visszaigazolhatna, bár nyilván nem fogja. Elég sokan fognak távozni (pl. Pascal szerintem nem marad, őt elég jól meg fogja valaki fizetni).
peterk2005
És most kezdem érteni, amin néha pislogok, hogy miért olyan "kretén" elsőre néhány játákos szerződése, lásd pl Kelly : 15-14-7-10-12. Ezekkel zseniális mód tologatják a cap hitet, és a DM-et, kezd rohadtul tetszeni, hogy Ballard zsinórban 3. éve fut neki 70-80+M cap space-szel az offseasonnek, és ez jövőre se fog változni, ahogy nézem. És ha Wentz beválik, akkor tényleg 2-3 elit igazolás hiányzik ahhoz, hogy komoly versenyzők legyünk, 1-1 CB/WR/TE, ami teljesen simaliba ennyi ZS-vel. Duuuuurvaaaaaa 😀
több mint 5 éve
Az idei FA igazolasok mind egy eves deallel jottek, igy ha esetleg kapnak szerepet (akar limitaltat) es jonak tunnek (amire megvan az esely), siman elvihetik oket jovore, es kaphatnank 2023ban komp pickeket.Az egész NFL - az összes csapat - tele van egy éves igazolásokkal. A top 30-40 játékost vitték el több évre, a többi mind 1 évre igazolt, mert nem is akart idén többre. Ahogy T.Y. is mondta: ő direkt csak 1 évet akart aláírni, nem többet, mert hülyeség covid cap idején több évre szerződni. Pedig ő 30+, neki igazából már csak kb. 1 dobása maradt, az is 2-3 éves maximum. És még ő se írt alá több évre.
Borbinho
Szóval jövőre olyan FA zuhatag lesz itt, hogy csak na. Én nem félek attól, hogy ne tudnánk ezek közül a fontosabbakat visszahozni. Maniac, Nelson, Smith és szrintem Hines biztos, hogy még idény vége előtt hosszabbítanak. (Csak 9 milla maradt, de az papíron annyi, Abból fel fog szabadulni még vagy 10 milla a nem kifizetett LTBE-k, sérülés miatti kiesések, stb. miatt. Plusz ezek szerződése jövőre indul, úgy is lehet velük hosszabbítani, hogy idén nem is változik a cap hitjük.) Jövő márciusban meg lesz kb. 80-85 millió induló cap helyünk úgy, hogy a fenti négynek az új szerződését már beszámoltam. Abból ha Ballard akarja, mindenkit visszaigazolhatna, bár nyilván nem fogja. Elég sokan fognak távozni (pl. Pascal szerintem nem marad, őt elég jól meg fogja valaki fizetni).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Colts kicker Rodrigo 'Hot Rod' Blankenship created an Instagram account for his Lego collection...
— NFL UK (@NFLUK) May 11, 2021
A man of culture 🙌@RodTheKicker3 | @Colts pic.twitter.com/FtlA1c2bur
több mint 5 éve
A rookie class +Fisher szerzodese utan 9M cap spaceunk van. Annyiba mar csak nagyon neccesen ferne bele Leonard es Smith is. Az LB vs OT tag kozti kulonbseg miatt inkabb utobbival hosszabbitanek
2022es FA-ink:
Fisher
TY
Rhodes
GlowinskI
MAC
Pascal
Leonard
Smith
Turay
Lewis
Odum
Mack
Carrie
AQM
Hines
Wilkins
Tevi
Rochell
Davenport
Az idei FA igazolasok mind egy eves deallel jottek, igy ha esetleg kapnak szerepet (akar limitaltat) es jonak tunnek (amire megvan az esely), siman elvihetik oket jovore, es kaphatnank 2023ban komp pickeket.
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Nem a 9 millát sokalltam - az baráti manapság egy ilyen játékosnál, és feltételeztem, hogy úgyis tele van incentive-ekkel -, hanem én úgy tudtam, hogy 11-12 hónap minimum a felépülése, azaz jó, ha az utolsó pár fordulóra és esetleg a playoffra rendelkezésre állhat. És achilles után kell egy hónap legalább, mire formába is lendül valaki. De közben én is azt hallom, hogy a sérülés súlyossága alacsonyabb "grade"-ű vagy miafene, úgyhogy szeptember második felére, október elejére számolnak állítólag vele. Az úgy már rendben lenne.Csak ugye a Luck pár év a "TC-re rendben lesz-el" aztán kihagyja az évet, elég mély nyomot hagyott ahhoz, hogy minden ilyen "szeptemberre felépül" után minimum két kérdőjelet odategyek. 😊
Viszont, ha tényleg 4-5 hét után beállhat, akkor egy minimál fordulatosra vet FA és a kicsit fura "féloldalas" (no OL) draft után is egész jól kezd formát ölteni a roster. Wentz persze addig tetszik/utálom sztori lesz, amíg ki nem derül, hogy bú vagy bá, ezen nem tudunk segíteni. De a többi komoly need egész jól kezelve lett. Legalábbis most, legalábbis papíron. 😊 És nem szórtunk el száz milliót, belefér az összes fontos játékos megtartása is majd, és jövőre is bőségesen lesz mozgástér a cap alatt.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Ezt a FIsher igazolást most nem értem. Idény végén sérült le, jó, ha novemberre hadrafogható lesz. Azért fizetünk 9 milliót, hogy rehaboljon?Ne úgy nézd ezt a 9 misit, mint tényleges érték, hanem befektetés - mindig járjon fejedben, Ballard 3-4-5 évben gondolkodik, nem úgy mint mi gyök kettes szurkolók 😀
peterk2005
Amúgy teljesítményben, ha nem lenne sérült, akkor 15+ lenne simán, szóval ha így nézem, akkor fél szezonra a 9 nagyjából ár/érték arányban elfér. Cap space van, szóval én nem sajnálom, végre nem azt látom, mint minden évben, hogy rollover, és ennyi, hanem tényleg költünk posztra. Amúgy lehet a Colts orvosi stábja megtalálta a shotcutot az achilles sérülésre, és ezért gyűjtünk ilyeneket olcsón 😀
És vsz októberre lehet már - ugye augusztus közepét írtak most, mint rehab vége - akkor meg úgy gondolta Ballard, hogy bevállalja a kockázatot - annyira csak nem csűrjük el a szezon elejét. És nehogy most ezen kezdjünk el rinyálni, hogy kockáztat, mert évek óta az megy ebben a topikban, hogy Ballard csak a tutira megy, és hogy kockáztasson 😀
És valószínűleg még draft előtt dumált Fisherrel, és ezért nem is láttunk nagyon mozdulást OT-re a drafton (late roundokat nem szálolom), mert megvolt egy unofficial dumálás, és tudta Ballard, hogy Fishert érdekli a Colts, és mivel ismerik egymást, itt ugye az nagyon előny tud lenni 😉
több mint 5 éve
Ezt a FIsher igazolást most nem értem. Idény végén sérült le, jó, ha novemberre hadrafogható lesz. Azért fizetünk 9 milliót, hogy rehaboljon?Lehet hogy ők úgy látják, hogy október elején, szeptember végén visszatérhet. Addig meg kihúzzuk Tevivel valahogy (vagy Holdennel, ő a Steelers ellen nem volt vészes, akkor kezdődtek a bajok mikor ő is lesérült).
peterk2005
több mint 5 éve
Ezt a FIsher igazolást most nem értem. Idény végén sérült le, jó, ha novemberre hadrafogható lesz. Azért fizetünk 9 milliót, hogy rehaboljon?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Igazabol a cutolasa ota varhato volt h jonni fog. Ballard ismeri, korban meg jo es karrierje legjobb evet zárta l
Alakul az all achilles team Fisherrel, Mackkel meg Dayoval 😀
Meg Hookert visszahozhatnank meg OJ Howardert cserelhetnenk h teljes legyen a kép 😀
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Luckra gondolsz? (Azért kérdezem, mert bár ez volt az interjú címében, de az interjúban csak egy kis rész, egy kérdés szólt erről. Érdemes meghallgatni / megnézni, mert Ballard sok mindenről beszélt.)Jaja Luckra. Nem arra gondoltam h ebben a csoportban bárki is folyamat pörgetné ezt a témát, csak reggel szembe jött velem ez a videó cím és felröhögtem, hogy istenem mikor lesz már ez végleg elengedve… Ezért is hoztam a Trianon hasonlatot, hogy a válasz valószínűleg SOHA. Mindig találkozni fogunk vele. Na jó majd ha 50 lesz, de addig még lehet csámcsogni rajta.
Én egyébként lezártam a Luck sztorit, nem foglalkozom vele. (Én mondjuk Trianont is le tudtam zárni, nem vagyok az a típus aki az ilyesmit "cipeli" magával. Luckot se. Lépjünk, lássuk mit hoz a jövő, nekem ez a hozzáállásom.)
peterk2005
több mint 5 éve
En egy kicsit sokallom, de csak 1 ev.Van pénz lóvéra. Idén úgyis kiderül Wentz magára talál e.
Pro Bowl LT Eric Fisher is signing a one-year, $9.4 million deal with the Indianapolis Colts, per source. The former No. 1 overall pick now will be Carson Wentz’s blindside protector.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) May 10, 2021
Bence94
több mint 5 éve
En egy kicsit sokallom, de csak 1 ev.Pro Bowl LT Eric Fisher is signing a one-year, $9.4 million deal with the Indianapolis Colts, per source. The former No. 1 overall pick now will be Carson Wentz’s blindside protector.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) May 10, 2021
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Van egy téma amit nem lehet elengedni. Soha.Mármint alulinformált, olvasatlan birkák politika által manipulált pörgése egy olyan témán, ami csak megosztásra jó? Nem látom a hasonlóságot, bocsi...
Ez a Colts Trianonja.
darwinbanaz
több mint 5 éve
Luckra gondolsz? (Azért kérdezem, mert bár ez volt az interjú címében, de az interjúban csak egy kis rész, egy kérdés szólt erről. Érdemes meghallgatni / megnézni, mert Ballard sok mindenről beszélt.)Én egyébként lezártam a Luck sztorit, nem foglalkozom vele. (Én mondjuk Trianont is le tudtam zárni, nem vagyok az a típus aki az ilyesmit "cipeli" magával. Luckot se. Lépjünk, lássuk mit hoz a jövő, nekem ez a hozzáállásom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Maniac 2. Neki se volt még egyetlen 16 meccses szezonja se az NFL-ben. 1 v 2 meccset ki kellett hagynia minden évben.Mondjuk amíg playoff csapat vagyunk és a playoffban ott van, az az 1-2 meccs nem tragédia. Csak több ne legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Készülőben van egy kisebb elemzés a rookiekról, és picit aggasztó amit Paye sérüléseiről találtam eddig. Soha nem volt semmi komoly baja, de volt minden évben valami nyavajája. Sophomore évében volt hamstring sérülése, kihagyott 3 meccset teljesen + páron limitált volt.
Junior évében megint hamstring sérülés miatt kihagyott 1 meccset + páron limitált volt.
Senior évében groin injury, kihagyott 2 meccset (6ból).
Majd reméljük nálunk jobb sportkrémmel keni be a combjait bemelegítés előtt 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Miközben Paye aláírt, Sam Ehlingernek meghalt az öccse.Pár éve az apja is meghalt egy verseny közben. Hihetetlen
profootballtalk.nbcsports.com/2021/05/06/texas-linebacker-jake-ehlinger-brother-of-colts-rookie-sam-ehlinger-found-dead/
iktriad
több mint 5 éve
Miközben Paye aláírt, Sam Ehlingernek meghalt az öccse. profootballtalk.nbcsports.com/2021/05/06/texas-linebacker-jake-ehlinger-brother-of-colts-rookie-sam-ehlinger-found-dead/