Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez pedig a protokoll, amit bevezettek az edzőtáborban. Röviden: minden nap teszt, aztán fizikai edzésidőt kivéve folyamatos kötelező maszk viselés az épületeggyüttes egész területén, kötelező "proximity" szenzor, ami azonnal csipog, ha valaki 6 lábnál közelebb megy egy másikhoz, ha 10 percnél több ilyen van, megy reserve listára és csak két negatívval jöhet vissza. Az étterem elviteleskén üzemel, a játékosok telón előre leadják hogy mit mikor kérnek, előre kikészítik nekik, és vihetik. Az öltözőben minden fakk plexivel elválsztva a másiktól, az edző teremben minden eszközt azonnal fertőtlenítenek, minden egyes használat után. És mindenütt folyamatos a (vírust is szűrő) légkondícionálás.

Így azért van esély kordában tartani, ez lényegében kórházi fegyelem...



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A het elejen keszult 1-1 ~20 perces "sajtotajekoztato" (video interju inkabb) AC-val es Leonarddal, ma pedig Riverssel.
Imadom a palit, kb 5x mondta hogy "shoot" (mint "karomkodas") es egy "heck yeah" is belefert 😀

Keszult egy-egy hosszabb interju Reichhel es Ballarddal is.

Riverst pl arrol is kerdeztek h Brissett csalodott volt-e, de eleg diplomatikus volt a valasz termeszetesen.

A Maniac meg tovabbra is az (orult, de jo ertelemben), es sztem kb karrierje (elete?) vegeig az is marad 😀, mert mindenkinek meg akar felelni, de az lehetetlen. De nala ez jelenti azt a plusz motivaciot h mindig megtegye azt a plusz egy lepest az utjan, reszben emiatt is a liga egyik legjobb vedoje.

Elmondta pl h SB gyoztes, SB MVP es liga MVP is a top celjai kozott van (15 celt hatarozott meg maganak amik sajat bevallasa szerint is teljesithetetlenek egy szezonban).

Fent vannak Facebookon es YouTubeon is.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Marvell Tell es Rolan Miligan is kiuli a szezont.
Bence94
Meg a teljes roster 😀
| Mivel nem lesz szezon |
Borbinho
STFU 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Marvell Tell es Rolan Miligan is kiuli a szezont.
Bence94
Meg a teljes roster 😀
| Mivel nem lesz szezon |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Marvell Tell es Rolan Miligan is kiuli a szezont.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi vagyok ebben mennyi a covid indok és mennyi az anyagi megfontolás. Esélye sem lenne az idei rosterre, így pedig megkapja idénre a 150k-t, és jövőre újra próbálkozhat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A már részletekben leadott offseason film egyben:

 www.youtube.com/watch?v=JF3fTEGQfMU


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TY.... egy komplett offseasonnyi rehab után még a maszkot próbálgatják és máris sérült? Lefőtt volna neki a kávé? Remélem nem. 😕
peterk2005
Nem sokkal camp előtt sérült meg.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
The Colts have placed receiver T.Y. Hilton on the non-football active list. Hilton suffered a mild hamstring injury while working out on his own prior to reporting to the team's practice facility for the start of training camp.The Colts can take Hilton off the injury list at any point. - ESPN
Read more on ESPN
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
TY.... egy komplett offseasonnyi rehab után még a maszkot próbálgatják és máris sérült? Lefőtt volna neki a kávé? Remélem nem. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TíVáj Hilton az active/non-football injury listára került. Hamstring problémái vannak a hírek szerint.

A RB Darius Jackson cutolva. a WR Rodney Adams, a jó nevű DE Jegs Jegede és a még jobb nevá, mellesleg ex-jaguár CB Picasso Nelson, az OT Cedrick Lang, az OT Travis Vornkahl és LB Brandon Wellington pedig waivelve lett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mondat második fele volt a bold rész 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?Bence94
Bold prediction: decemberre indul be a futásunk igazán, és a csere csapattal sz*rrá verjük a playoffban a többi csere csapatot.
peterk2005
Ez nem annyira bold, Jonathan Taylor szerintem azért is lett behúzva hajóra, mert Ballardék tudták, hogy szar offseason lesz, és Riversnek kevesebb esélye lesz összeszokni elkapókkal, ergo akkor billenjünk a futójáték fele - és tavaly Ravens egész sokáig tudott vele menni, szóval nem teljesen elvetélt "próbálkozás".

Persze vsz Macket se akarjuk megfizetni jövőre, de hogy ennyire elől húztuk, azt én inkább annak tippelem, hogy futás felé fogunk elmozdulni idén. Persze ha Rivers állat lesz, és első 5 meccs mindegyikén 500+ yard és 4+ TD, akkor lehet pihentetjük a futást 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?Bence94
Bold prediction: decemberre indul be a futásunk igazán, és a csere csapattal sz*rrá verjük a playoffban a többi csere csapatot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?

Bence94
Én azt várom, hogy összehoz egy Colt Rivers nevű gyerkőcöt az asszonnyal itt, aztán a Jags nyugdíjba küldi a 17. héten egy L-el.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Mit varunk Riverstol? Lefott neki? A hamvaibol feltamado fonix lesz? Realis eselyunk lehet vele egy deep PO szereplesre, ha lesz szezon? Marad a run heavy offense, vagy Rivers kezebe adjak a karmesteri palcat?
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Hacsak nem változik meg nagyon drasztikusan a helyzet, nem hiszem, hogy foglalkoznának vele. Normál menetben is simán előfordul, hogy egyik csapatból 4-5 kezdő, esetleg meghatározó játékos lesérül TC-ben, másik csapat meg megússza sérülés nélkül. Ehhez hozzá vannak szokva, 80-as rostereknél 4-5 (6-8) játékos esetén nem fognak belenyúlni.

Ha a liga kezdő irányítóinak harmada opt-outolna, az más helyzet lenne....
peterk2005
Meg szerintem modern sportorvoslás ezerszer nagyobb kárt tesz ezen játékosokban, mint most ez a covid hiszti, ergo a hipochonderek ki optolnak, de a többi játékos simán megy tovább, főleg ahogy néztem a higher-risk listát, ha azzal valaki játszik, akkor nem egy átkeresztelt nátha fogja visszatartani attól, hogy játsszon, főleg ha azt nézzük mennyi ZS-től eshet el idén - még ha hivatalosan jövőre meg is kapja.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hacsak nem változik meg nagyon drasztikusan a helyzet, nem hiszem, hogy foglalkoznának vele. Normál menetben is simán előfordul, hogy egyik csapatból 4-5 kezdő, esetleg meghatározó játékos lesérül TC-ben, másik csapat meg megússza sérülés nélkül. Ehhez hozzá vannak szokva, 80-as rostereknél 4-5 (6-8) játékos esetén nem fognak belenyúlni.

Ha a liga kezdő irányítóinak harmada opt-outolna, az más helyzet lenne....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.
Borbinho
Hát szerintem attól is függ milyen játékosok. Ha olyanok opt-out-nak akik roster-t is nehezen fogtak volna nem hiszem, hogy belenyúlnának. De az eddigi statok alapján az egész ligában van kb ennyi játékos, akik eddig élt vele. És ha csak nem történik vmi csoda a következő napokban, nem hiszem h lenne olyan csapat, aki 20-25 játékost veszítene.
roberto23
Kitolták jövő hét szerdáig a határidőt. A Patsnél már v 4-5 kezdő/fix rostert fogó játékos van aki élt vele.
Borbinho
Erről akkor lemaradtam.

Ja a Pats érdekes, hogy ennyire kimagaslik. Aztán persze lehet a többi csapat is utoléri, csak lassabban. Egyelőre én azért próbálok pozitívan állni a dologhoz, aztán lehet jön majd a pofáraesés.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.
Borbinho
Hát szerintem attól is függ milyen játékosok. Ha olyanok opt-out-nak akik roster-t is nehezen fogtak volna nem hiszem, hogy belenyúlnának. De az eddigi statok alapján az egész ligában van kb ennyi játékos, akik eddig élt vele. És ha csak nem történik vmi csoda a következő napokban, nem hiszem h lenne olyan csapat, aki 20-25 játékost veszítene.
roberto23
Kitolták jövő hét szerdáig a határidőt. A Patsnél már v 4-5 kezdő/fix rostert fogó játékos van aki élt vele.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.
Borbinho
Hát szerintem attól is függ milyen játékosok. Ha olyanok opt-out-nak akik roster-t is nehezen fogtak volna nem hiszem, hogy belenyúlnának. De az eddigi statok alapján az egész ligában van kb ennyi játékos, akik eddig élt vele. És ha csak nem történik vmi csoda a következő napokban, nem hiszem h lenne olyan csapat, aki 20-25 játékost veszítene.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sok a fiatal nálunk. Aki meg nem, az valószínűleg úgy gondolja, hogy Indiana-ban meg tudja oldani. (Rivers pl. a bölcsödényi gyerekkel.) Szerintem lesznek sokan akik kvázi lenyomják ezt a 4 hónapot "távapaként". Csak ritkán mennek haza, vagy egyáltalán nem, és akkor is csak úgy, hogy előtte volt tesztjük.
peterk2005
Nem Colts téma, de mi lesz, ha egy csapatból senki se él az opt-out lehetőségével, egy másikban meg mondjuk 15-25 játékos? A kevésbé fertőzött államokban benne van, h kevesebben lépnek ki, mint pl Floridában.

Ha elérnek egy bizonyos számot, akkor szerintem muszáj lesz felülről belenyúlni. Akár a szabályok/rosterek módosításával az idényre, akár az idény elkaszálásával.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát őt meglátva a covid is menekülőre fogja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan


😂