Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )
peterk2005
Pff, kepes voltal elso korben kihuzni Herbertet? Dislike
Tyrod sztem ha azt hozza amit a Billsben, akk elorelepes lesz Rivershez kepest.
Brutal a rosteruk, es sztem tul jo lesz Tyrod h lecsereljek.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1. TB @ NO
2. CAR @ TB
3. TB @ DEN
4. LAC @ TB
5. TB @ CHI

Hát, nagyon csúnya lenne egy 0–5 ebből a sorsolásból 😀
Wyatt
Jogos. A Bears meg a Panthers W-nek nez ki, de a negativ kezdes benne van

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. TB @ NO
2. CAR @ TB
3. TB @ DEN
4. LAC @ TB
5. TB @ CHI

Hát, nagyon csúnya lenne egy 0–5 ebből a sorsolásból 😀

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ebből lehet aláírást is csinálni:

Matthew99
Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
steelwolf
Az kéne még... 😀
dugo93
Pedig jó az ötlet, a 0-5 ös kezdés után hétről hétre süllyedhetnének el a háttérben a hajók. 😀
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Ebből lehet aláírást is csinálni:

Matthew99
Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
steelwolf
Az kéne még... 😀

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Ebből lehet aláírást is csinálni:
Matthew99
Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
steelwolf
Rohadt telefon. Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ebből lehet aláírást is csinálni:

Matthew99
Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak így tovább. Volt honnan fejlődni, néhány éve botrányos volt a coverage. Manapság minden szempontból sokkal jobb szerencsére.

 twitter.com/JimIrsay/status/1274762971097464833
peterk2005
Én meg már azt hittem hirtelen, hogy javult a secondary 😀

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak így tovább. Volt honnan fejlődni, néhány éve botrányos volt a coverage. Manapság minden szempontból sokkal jobb szerencsére.

 twitter.com/JimIrsay/status/1274762971097464833


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/Colts/status/1272536921227616259
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
A napokban néztem Pascal highlight videót, és eszembe jutott,h Brissett nem is játszott ótvarul tavaly, főleg a szezon első felében. Igen, már akkor is sokszor lassan reagált, de szépen átment a célpontjain, és a karja is bőven megvan a poszthoz. Kár azért a sérülésért, mert így bennem továbbra is maradt egy kis kérdőjel vele kapcsolatban.
Az tény,h nem elit és nem top talent, de bőven jobb is, mint amit tőlünk (tőlem aztán főleg) kapott a szezon 2.felében.
Nem fogja a hátára venni a csapatot és egyedül megnyerni a meccset (mint Luck), de nem is fogja elveszíteni azzal, hogy erőlteti. Egy átlagnál jobb deffel és a mi offenseünkkel sztem egy PO menetelés se lenne elrugaszkodott vele.
Persze a gond akkor lenne, ha az ellenfél védelme teljesen ráállna a futás kivételére, és neki kéne egyedül megnyernie a meccset. De egészséges (+ a tavalyinál jobb) elkapósorral legalább esélye lenne.

Persze reménykedhetünk h leesik a mi Mahomesunk vhogy (szinte minden évben van pár nagyon ígéretesnek tűnő QB), de egyelőre valószínűbb, h Riverssel és/vagy Brissettel kell a hosszútávot nézni.

Még jó h Ballard az öltöző egybentartása mellett a cap menedzselésében is kurva jó, így hiába jönnek majd hirtelen páran (Kelly, Walker, majd Nelson, Smith, Leonard), della mindig lesz.
Én amúgy bízom benne, hogy Macket megtartjuk egy Ekeler szerű deallel.
Borbinho
A playoffban nem lesz olyan, hogy nem kell extra teljesítmény, mert a top ellenfelek nem hagyják majd a komfort zónájában. Ideális körülmények meg szinte sosincsenek sehol. Én nem látom mi az, ami őt egy kansasi Alex Smith szintű nagyon korrekt game managernél magasabb szintre predesztinálja, de utóbbinak legalább volt olyan track rekordja (sima playoffok), ami miatt az első adandó alkalomig azt lehetett rá mondani, hogy jó lesz, mert nem ragad be mögé a keret fejlődésben, legalább egy konferencia-élcsapat szintet hoz. De Brissettről ezt nem mondhatjuk, és ja, igazságtalan az összevetés, mert Smith megkapta az időt a fejlődésre Friscoban, de ettől még szerintem ilyen plafonú játékosra nem jó építeni. És a Kansast is megdicsértem már a draft pillanatában, amikor ebből mert kilépni, holott akkor még foggalmam sem volt, ki Mahomes.

Én nem azt szeretném, hogy egy messiás Mahomesra várjunk, amig világ a világ, de bakker, a ligában mindig van kb 10 irányító, akire azt mondod, hogy SB kompetens lehet, vagy azért mert igéretként ez belelátható (pl. Lamar, vagy még egy nagyon távoli, halvány csillagként Mayfield), vagy azért mert állandóan magas szinten teljesít legalább az alapszakaszban (prime Rivers, Stafford) + a sztárok. Tehát a liga harmadának van ilyen, az azért nem annyira elit szerintem, hogy ne oda próbálj meg bekerülni, ahelyett, hogy a biztos közepeset választod. De addig se pazaroljuk a keret fejlődését közepes szezonokkal, jöjjön az elérhető legjobb, ha nem kell elköteleződni felé hosszútávra.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az alapján, ahogy tavaly az idény elején játszottunk, tényleg benne lehet akár Brissettel is egy playoff. A sérülés mellett az is komoly szerepet játszhatott a megzuhanásban, hogy elfogytak az elkapók is, ő meg messze nem egy Luck, hogy T.Y. nélkül, Campbell nélkül, Funchess nélkül, Ebron nélkül negyedik-ötödik számú elkapókkal is képes legyen hozni magát. Luck ilyenkor tette bele az extrát, Brissett meg még jobban bezuhant.

Mindenesetre cserének nagyon jó, ha netán helyettesíteni kell pár meccsre Rivers-t, akkor vele simán nyerési eséllyel vészelhetjük át. Egész idényt viszont én már nem szeretnék tőle látni Indyben. Bírom a srácot, drukkolok is neki, hogy sikerüljön valahol, de egyszerűen nem elég jó. Hogy jó lehetne-e ha mondjuk még kap 1-2 évet, azt meg kár kipróbálni. Sajnos ez a középső / hátsó körös irányítók sorsa. Átlagban több időre lenne szükségük mint az elején draftoltaknak, ezzel szemben még annyit se kapnak. És sajna ez kényszer, nem érdemes éveket kísérletezgetni amikor egy 2. körrel is jobb prospectet lehet berántani. Akkor be kell rántani azt és próbálkozni azzal. Vagy Easonnal, ha már kihúztuk. Persze ha annyira borzasztó lesz, hogy pályára se érdemes küldeni, akkor kuka és jöjjön másik.

Addig meg meglátjuk mit tud Rivers kihozni magából. Drukkolok, hogy ne az én feltevésem igazolódjon. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A napokban néztem Pascal highlight videót, és eszembe jutott,h Brissett nem is játszott ótvarul tavaly, főleg a szezon első felében. Igen, már akkor is sokszor lassan reagált, de szépen átment a célpontjain, és a karja is bőven megvan a poszthoz. Kár azért a sérülésért, mert így bennem továbbra is maradt egy kis kérdőjel vele kapcsolatban.
Az tény,h nem elit és nem top talent, de bőven jobb is, mint amit tőlünk (tőlem aztán főleg) kapott a szezon 2.felében.
Nem fogja a hátára venni a csapatot és egyedül megnyerni a meccset (mint Luck), de nem is fogja elveszíteni azzal, hogy erőlteti. Egy átlagnál jobb deffel és a mi offenseünkkel sztem egy PO menetelés se lenne elrugaszkodott vele.
Persze a gond akkor lenne, ha az ellenfél védelme teljesen ráállna a futás kivételére, és neki kéne egyedül megnyernie a meccset. De egészséges (+ a tavalyinál jobb) elkapósorral legalább esélye lenne.

Persze reménykedhetünk h leesik a mi Mahomesunk vhogy (szinte minden évben van pár nagyon ígéretesnek tűnő QB), de egyelőre valószínűbb, h Riverssel és/vagy Brissettel kell a hosszútávot nézni.

Még jó h Ballard az öltöző egybentartása mellett a cap menedzselésében is kurva jó, így hiába jönnek majd hirtelen páran (Kelly, Walker, majd Nelson, Smith, Leonard), della mindig lesz.
Én amúgy bízom benne, hogy Macket megtartjuk egy Ekeler szerű deallel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyanítom jól érezheti magát itt. Ez a "hivatalos" átköltözés gondolom azt jelenti, hogy ide költözik asszony és gyerekek is, ami kilenc poronytnál már nem kis manőver, egy egész kis légiót kell átiskoláztatniuk. 😊

Ez azt is jelentheti, hogy úgy tervez, hogy nem csak egy évre marad, különben minek jönne el az amúgy ideális klímájú, kellemes San Diego-ból 1 év miatt.

Most már "csak" az kell, hogy bizonyítsa hogy nincs lejtőn. 😊 Mert minden szép és minden jó, de én azért komolyan fosok attól, hogy bezony lefőtt az a kávé...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Képzelem, hogy náluk szinte nonstop megy:

 www.youtube.com/watch?v=JdhTs30dr-c

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1270006599449485320?s=20

 twitter.com/zkeefer/status/1270008091623424002?s=20
Bence94
A vicces az h még a 9 faktoriális se lenne túlzó Riversnél (na jó, picit) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/zkeefer/status/1270006599449485320?s=20

 twitter.com/zkeefer/status/1270008091623424002?s=20
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ballard is megszólalt. Szerintem itt meg is kéne állni a parancsnoki láncban, Irsay inkább maradjon kussban. 😀

 twitter.com/coltscommunity/status/1268579878707871753
peterk2005
😀 Nem kell Irsayt lehúzni, emberi dolgokban jó az öreg 😉 Többibe inkább nem mennék bele, mert sajnos ez az egész cucc full hypocrite :/ Ha most az lenne mondva, hogy holnaptól mindenki negyed ZS-ért játszik, hogy a többi oktatásra menjen, hogy hosszú távon az aluliskolázottságból adódó problémákat elkezdjük megoldani (többek közt az ilyen eseteket is), kíváncsi lennék hány játékos bólintana rá.
coltman
Lenne azért szerintem meglepően sok. De igazad van, valószínűleg a többség valami olyasmit mondana, hogy miért pont az ő pénzét negyedeljék, amikor az semmire nem lenne elég. Ott van Trump aki egyetlen adócsökkentésével több százmilliárd adót hagy a csúcsgazdagok zsebében, miért nem abból. Ami egyszerre elkerülős válasz is meg igaz is, féligazság ami rögtön két táborra is tudná szedni az embereket. hogy a végén aztán semmi se legyen belőle. 😊

Lényeg a lényeg, hogy én azért nem bánnám, ha Irsay most inkább elgitározgatna tweetelés helyett. Az a biztos 😀

Gondolom olvastad már az Alabama hírt (első edzés, öt covidos fertőzött rögtön), Érdekes lesz ez az edzőtábor...
peterk2005
Tény, Irsayben mindig benne van a veszély, olyan mint egy Hail Mary, nagyrészt tudod mi a vége, de néha nagyon más lesz belőle 😀

Ez meg a másik, ez a covidos dolog is enyhén leakasztó - nem állítom, hogy ne tegyünk meg 1-2 intézkedést, de jelen pacingben se tud betörni a top15 annual mortality cause-ba, és Európában se tudtak az előző évektől kicsit is eltérő görbét felrajzolni. És nem látom, hogy bárki is rohangálna, hogy pl kezdjen el mindenki C vitamint zabálni ezerrel, hogy ne haljon meg közel 20M ember évente szív és érrendszeri dolgokban, de a maszk meg a két méter távolság az életet ment...pffff.

Amúgy én is kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből az egész dologból, főleg amit írtál, hogy ha államonként eltérő lesz/lehet az edzőtábor, akkor aztán lesz egy 2011-es szezonunk, ahol borultak a papírformák a CBA-s szarakodás miatt. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire lesz majd szabályozva, hogy ha nem is lehet edzőtábort tartani, maguktól mennyire fognak összejönni csapatrészek önkéntesen csinálni a dolgokat. Vagy jönnek majd a trükkök, hogy akkor a Colts átmegy pl Illinoisba edzőtáborozni, ha ott lehet, stb.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard is megszólalt. Szerintem itt meg is kéne állni a parancsnoki láncban, Irsay inkább maradjon kussban. 😀

 twitter.com/coltscommunity/status/1268579878707871753
peterk2005
😀 Nem kell Irsayt lehúzni, emberi dolgokban jó az öreg 😉 Többibe inkább nem mennék bele, mert sajnos ez az egész cucc full hypocrite :/ Ha most az lenne mondva, hogy holnaptól mindenki negyed ZS-ért játszik, hogy a többi oktatásra menjen, hogy hosszú távon az aluliskolázottságból adódó problémákat elkezdjük megoldani (többek közt az ilyen eseteket is), kíváncsi lennék hány játékos bólintana rá.
coltman
Lenne azért szerintem meglepően sok. De igazad van, valószínűleg a többség valami olyasmit mondana, hogy miért pont az ő pénzét negyedeljék, amikor az semmire nem lenne elég. Ott van Trump aki egyetlen adócsökkentésével több százmilliárd adót hagy a csúcsgazdagok zsebében, miért nem abból. Ami egyszerre elkerülős válasz is meg igaz is, féligazság ami rögtön két táborra is tudná szedni az embereket. hogy a végén aztán semmi se legyen belőle. 😊

Lényeg a lényeg, hogy én azért nem bánnám, ha Irsay most inkább elgitározgatna tweetelés helyett. Az a biztos 😀

Gondolom olvastad már az Alabama hírt (első edzés, öt covidos fertőzött rögtön), Érdekes lesz ez az edzőtábor...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ballard is megszólalt. Szerintem itt meg is kéne állni a parancsnoki láncban, Irsay inkább maradjon kussban. 😀

 twitter.com/coltscommunity/status/1268579878707871753
peterk2005
😀 Nem kell Irsayt lehúzni, emberi dolgokban jó az öreg 😉 Többibe inkább nem mennék bele, mert sajnos ez az egész cucc full hypocrite :/ Ha most az lenne mondva, hogy holnaptól mindenki negyed ZS-ért játszik, hogy a többi oktatásra menjen, hogy hosszú távon az aluliskolázottságból adódó problémákat elkezdjük megoldani (többek közt az ilyen eseteket is), kíváncsi lennék hány játékos bólintana rá.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és mi is maradunk az Indy Bureau-ban, ott lesz az edzőtábor. Személyes foglalkozások nálunk még nincsenek, és nincs időpont sem, hogy mikortól lesznek. (A Jaguarsnál azt olvasom hogy már vannak, ha korlátozottan is. Ezek szerint elvileg lehetne?)

 twitter.com/dsleon45/status/1268362070493401090
peterk2005
Elvileg tagállami hatáskör h mit engedélyeznek meg mit nem, nem tudom mi a szabályozás jelenleg Indianában.
empty taxi
Ez így viszont problémás lesz, ha az NFL csapatok fele edzhet a másik fele meg nem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard is megszólalt. Szerintem itt meg is kéne állni a parancsnoki láncban, Irsay inkább maradjon kussban. 😀

 twitter.com/coltscommunity/status/1268579878707871753


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)