Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ja, és mi is maradunk az Indy Bureau-ban, ott lesz az edzőtábor. Személyes foglalkozások nálunk még nincsenek, és nincs időpont sem, hogy mikortól lesznek. (A Jaguarsnál azt olvasom hogy már vannak, ha korlátozottan is. Ezek szerint elvileg lehetne?)

 twitter.com/dsleon45/status/1268362070493401090
peterk2005
Elvileg tagállami hatáskör h mit engedélyeznek meg mit nem, nem tudom mi a szabályozás jelenleg Indianában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már Darius, ő is bejelentkezett a BLM sztoriba, elég határozottan, lásd a post végét. Mathis meg kiakadt azon, hogy egy csomó hülye kiscsávó abból csinált "challenge"-et a twitteren meg instán hogy rakjanak fel magukról képet ahogy valakinek a torkán térdelnek.

Most örülök, hogy Reich személyében egy volt pásztor a főedzőnk. Tudja hogyan kell kezelni nem csak a playbookot de a csapat lelkét is. Rögtön az események első napja után elrendelte hogy addig nincs "szakmázgatás" a meetingeken amíg ki nem beszélik az eseményeket. Három teljes napot szántak rá. Okereke azt nyilatkozta, hogy olyan a csapategység azóta, amilyent életében nem tapasztalt még. A játékosok alig várják hogy újra meetingelhessenek, mert mindenki át akar menni a falon a másikért. Fontos hogy értsen valaki a lelkekhez is, szerencsére nálunk akadt ilyen ember.

Ja, és mi is maradunk az Indy Bureau-ban, ott lesz az edzőtábor. Személyes foglalkozások nálunk még nincsenek, és nincs időpont sem, hogy mikortól lesznek. (A Jaguarsnál azt olvasom hogy már vannak, ha korlátozottan is. Ezek szerint elvileg lehetne?)

 twitter.com/dsleon45/status/1268362070493401090

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL Nextgen a 10. legjobb coverage játékosa közé rakta Maniac-ot. Pontosan a 10. helyre. Ami érdekessé teszi, hogy nem a linebackerek között, hanem minden posztot egybevéve. Ő az egyetlen LB aki felkerült a listára.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/b4doozirchb5xfv9srv4
Stephon Gilmore, Tyrann Mathieu among NFL's 10 best in coverage
Nick Shook uses Next Gen Stats to highlight the top 10 coverage players of the 2019 season. Two members of the Patriots secondary lead his list. Where does Tyrann Mathieu rank?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Doc Rivers nyomott egy kis motivational speech-et a csapatnak:

 www.colts.com/news/doc-rivers-offseason-program-los-angeles-clippers-michael-jordan-last-dance


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Lassan UDFA-nak jobban megéri lenni, mint 5-6-7. körösnek. Windsor például 174 ezer aláírásit kapott, és ennyi az összes garantáltja is, tehát innentől kezdve ha nem teljesítesz szevasz. Ennyit a jobb UDFA-k is megkapnak (garantáltba!), és 3. év után már RFA-ként kell őket megtartani, ami 3-4 millió, annyit amennyit egy 5. körös a 4 év alatt összesen kap.

(Taylor a 2. körben azért már korrekten meg van fizetve, kapott 3.25 aláírási pénzt, és 4.5 milla a garantáltja. Persze veteránhoz képest ez is lófütty, de onnan nézve, hogy ha kikopik is, legrosszabb esetben 4.5 millát zsebre tesz pár év alatt, már nem rossz kezdés egy utána jövő civil életre. Én is könnyebben indultam volna az életnek 1.4 milliárd kezdővel. 😀)
peterk2005
Plusz ő választ magának csapatot (a lehetőségek közül), és igazán már hátrányban sincsen az első, legkritikusabb campben a draftolhoz képest, egy 5. körös sztem már kb semmilyen előnyt nem élvez a kiválasztással járó önbizalmon kívül, méghátrébb draftolt meg pláne nem. Idén járnak talán picit jobban a draftoltak, ha elmarad az edzések nagy része, és az UDFA-nak nem lesz annyi tere bizonyítani.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lassan UDFA-nak jobban megéri lenni, mint 5-6-7. körösnek. Windsor például 174 ezer aláírásit kapott, és ennyi az összes garantáltja is, tehát innentől kezdve ha nem teljesítesz szevasz. Ennyit a jobb UDFA-k is megkapnak (garantáltba!), és 3. év után már RFA-ként kell őket megtartani, ami 3-4 millió, annyit amennyit egy 5. körös a 4 év alatt összesen kap.

(Taylor a 2. körben azért már korrekten meg van fizetve, kapott 3.25 aláírási pénzt, és 4.5 milla a garantáltja. Persze veteránhoz képest ez is lófütty, de onnan nézve, hogy ha kikopik is, legrosszabb esetben 4.5 millát zsebre tesz pár év alatt, már nem rossz kezdés egy utána jövő civil életre. Én is könnyebben indultam volna az életnek 1.4 milliárd kezdővel. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A lényeg, hogy ezeket minél gyorsabban, zökkenőmentesebben letudjuk, hogy aztán keretszűkítésnél kivághassuk őket gond nélkül... oh wait, már nem Grigson a GM.
több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Taylor, Eason és Glasgow is aláírt
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A végén kezdjük idén, a hátsó köröseink (Patmon, Pinter, Windsor, Rodgers) aláírták a rookie szerződéseiket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sirian interjúja sokkal jobban sikerült:

 www.youtube.com/watch?v=exT0H-yUKB8


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eberflus interjú a védelemről, 2018-2020. Számomra meglepően - és sajnálatosan - sótlan, semmitmondó lett, nyoma sincs a Ballardból áradó "tudom mit akarok, tudom merre megyek, tudom mit csináljak" érzésnek. Remélem csak mellébeszél, nem akart konkrétumokról beszélni. Mondjuk ezt is lehetne ügyesebben csinálni... Nem vagyok elragadtatva, na.

 www.youtube.com/watch?v=D4FjFbP_hFo


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De akkor nem neki kellett volna backupnak mennie Brees mögé?
coltman
Olyan már volt San Diegoban. A változatosság gyönyörködtet.
empty taxi
Az San Diego-ban volt. (És neki jó a válla)
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
De akkor nem neki kellett volna backupnak mennie Brees mögé?
coltman
Olyan már volt San Diegoban. A változatosság gyönyörködtet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Rivers mar elore gondolkodik. 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/05/08/philip-rivers-lines-up-a-high-school-coaching-job-for-after-he-retires/
Bence94
De akkor nem neki kellett volna backupnak mennie Brees mögé? mégis csak közelebb van Fairhope-hoz, mint Indianapolis 😛
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Rivers mar elore gondolkodik. 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/05/08/philip-rivers-lines-up-a-high-school-coaching-job-for-after-he-retires/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem tegnap volt egy olyan "látomásom" h Rivers visszavonul a szezon előtt...PTSD-m lett Lucktól 😕 😀
Borbinho
mooorbiiidd 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem tegnap volt egy olyan "látomásom" h Rivers visszavonul a szezon előtt...PTSD-m lett Lucktól 😕 😀
Borbinho
Ha ez megtörténik, akkor Brissett az új Derrick Harvey. Útóbbi mindig megvoodoozta az előtte lévőket a depth charton, hogy valamilyen okból ne tudjanak játszani. Csak a pályán neki ebből nem lett semmi haszna.


Hat, az konnyen lehet, hogy ellenetek lesz az utolso alapszakasz meccse.😉
Bence94
Javítva. 😉 (Nincs is jobb, mint a májusi trashtalk egy szezonnal kapcsolatban, amely az se biztos, hogy meg lesz rendezve. 😊 )
iktriad
szép próbálkozás fiatalember, de nem hiszem, hogy ellenetek játsszuk az AFC döntőt
JSanyo
Ok, velem lehet tárgyalni, legyen ez egy Wild Card playoff meccs a 17. hét után egyből. Adná magát, hogy Dan Marino és Jim Kelly után egy ilyen kaliberű QB (=valószínű Hall of Famer, aki sose nyer gyűrűt) is ellenünk játsszon utoljára az NFL-ben a karrierjében. 😉
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nekem tegnap volt egy olyan "látomásom" h Rivers visszavonul a szezon előtt...PTSD-m lett Lucktól 😕 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Riversben simán benne van egy 3-4W-s bizonytalansági tényező. Ha olyan sz*r lesz mint tavaly, akkor kb. annyi tesz hozzá a csapathoz (csak máshogy), mint Brissett. Akkor a tavalyihoz hasonló idényre tippelek, max. 1-2 W eltéréssel. Le is, fel is.

Ha viszont hozna egy inkább a két évvel ezelőtti önmagára emlékeztetőt - nem is kéne olyan jót, csak arra emlékeztetőt - akkor benne van ebben a 12-4 is, feltéve, hogy nem esik ki a teljes fal / elkapósor / tudomisén. Ez elég nagy feltéve, mert nem nagyon volt olyan évünk az utóbbi X évben amikor ne hullottunk volna mint a legyek. A tavaly egyben maradó OL egészen ritkaságnak számított. Cserében az elkapó sor roggyant meg, meg a secondary teljesen.

Szóval legyen átlag, én is 10-6-ot mondok. Markánsan erősebb ez a roster, mint a 2 évvel ezelőtti amivel 10-6-ig jutottunk Luckkal. Rivers a big question mark.
peterk2005
Szerintem a 12-4 meglesz, komoly ellenfél az a Vikes, Ravens, Packers (?), Steelers négyes, és csak az utolsó van idegenben, szóval ez is nekünk kedvez, plusz 4-ből 3 szezon második fele, csak a Vikes van első 8-asban. De még a Packers meccset is vonakodva húzom be L-nek, mert azért szerintem lesz ott szappanopera a Love vs Rogers házasságból, és mivel az bőven szezon második fele, én simán kinézem, hogy megint csapaton belüli erőfitogtatásba torkollik majd a dolog.

Jags nyitót szerintem nyerjük, ha még az O nem is lesz összeszokva, nem hiszem, hogy Minshew komoly dolgokat fog művelni, ráadásul ha jól rémlik sok dolog nem történt a liga vége OL-lel, szóval Buckner és a többieknek lesz lehetőségük bekapálni Gardnert a fűbe (höhö, érted 😀)

A Bears meg a Raiders az ami még olyan nehezen nyerhetőnek tűnik, és ott szerintem egyiket bukni fogjuk - szokásos balfékeskedő módon. Titans idegen még hasonló, de szerintem addigra már mi leszünk a jobb csapat, addigra Rivers összeszokik a többiekkel. Szóval én 12-4-et tippelek szezon végére, ami szerintem csak #2-re lesz elég, de akkor is az első 1 v 2 meccs az hazai lesz a PO-ban.

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Engem egyelőre az bosszant, hogy utoljára 2015-ben(!!!) volt hazai primetime meccsünk. Azóta 14 primetime meccsünk volt, mindegyik idegenben. Az utolsó 3 csütörtöki meccsünk is mind idegenben volt. Mintha a liga le akarná verni rajtunk a combine-t vagy tudomisén, de most már ideje lenne Irsay-nek az asztalra csapni.
peterk2005
Csak fosnak, hogy ha hazai PT meccset adnak, akkor 19-0 lesz a szezon vége 😀 Szimpla ellensúlyozás 😀
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Egy kis sneak peak, hogy hogyan is mennek a csapat meetingek távolról. Reich a schedule-t elemzi a csapattagoknak. (A képen 30 játékos látszik, de jobb oldalon lehet látni, hogy 4 ilyen oldal van, úgyhogy 100 fölötti meetingről van szó. Gondolom minden elérhető játékos + elérhető edzők).

 www.youtube.com/watch?v=wcqEA11RNXk
peterk2005
Arra már rájöttünk évek alatt, hogy a nevekkel gondod van, de hogy a matekkal is? 😛 5*5 az 30? És 4*30 az 100? 😀 Azért ez most fájt 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem egyelőre az bosszant, hogy utoljára 2015-ben(!!!) volt hazai primetime meccsünk. Azóta 14 primetime meccsünk volt, mindegyik idegenben. Az utolsó 3 csütörtöki meccsünk is mind idegenben volt. Mintha a liga le akarná verni rajtunk a combine-t vagy tudomisén, de most már ideje lenne Irsay-nek az asztalra csapni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10-6 és PO (csoportgyőzelem is talán)
Borbinho
...csak a Texanst oda-vissza? 😂
JoeyPorter
csak azért nem söprünk, mert jól megnyomjuk a szezon elejét, és az @Titanst leadjuk 8-0nál