Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
De legyen vmi pozitív is mára tőlem:
 twitter.com/Colts/status/1257381027095478273
Borbinho
Elkezdtem nézni ezt a kis összefoglalót - de aztán abbahagytam, és úgy döntöttem, inkább elöszedem és végignézem az egész meccset 😊

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én szinte biztos voltam benne, hogy lehívjuk, hisz nincs 7M az opció baszki (6.7M). 16 safetynek van nagyobb évenkénti fizus szerződése...mutassatok 16 jobb safetyt Hookernél (akik korban is jók)Borbinho
Én sem értem. Olyan olcsó lett volna az az 5. év, amennyiért középszer veteránt se találni. Nem tetszik ez a döntés, remélem Ballard tudja mit csinál és igaza lesz, különben ez fel van vésve nálam komoly hibaként....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De legyen vmi pozitív is mára tőlem:
 twitter.com/Colts/status/1257381027095478273

*Az utolsó 30 sec zseniális 😀
"akkoriban még nem volt olyan fejlett a technika, a hangposta volt a bevett. Meccs után hallgattam az üzeneteket amiket kaptam, és mindenki azzal kezdte, hogy mennyire sajnálják a meccset, és hogy fel a fejjel, nézzen előre. Ezek az emberek nyilvánvalóan lefeküdtek aludni 5 perccel a vége előtt (amikor 35-14re ment még a Buccs). Később...amikor ugyan ezek az emberek szerettek volna tőlem jegyeket kérni...." bevágás ahogy PM ordítja hogy: no,no,no,no,no!

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1257387346246369284?s=20
Bence94
Ez sejthető volt a trade blockra tételnél. Én még mindig várom, hogy azért legalább 1 safety-t hozzunk még, ugye Berry lenne a no-brainer, de gondolom, ha ő kicsit is képben lenne, akkor már elhoztuk volna.
coltman
Továbbra se jött megerősítés Coltsos forrástól, hogy tényleg trade blockra tettük volna...

Én szinte biztos voltam benne, hogy lehívjuk, hisz nincs 7M az opció baszki (6.7M). 16 safetynek van nagyobb évenkénti fizus szerződése...mutassatok 16 jobb safetyt Hookernél (akik korban is jók)

Ma volt Reichhel egy ~20 perces média interjú, ott ilyeneket mondott:

 twitter.com/AWalkerColts/status/1257316163911995395

 twitter.com/JoelAErickson/status/1257317510824620041

+ még Ballardtól az az idézet sokat mondó Keefer tweetjének a végén:

 twitter.com/zkeefer/status/1257393623404027905


Hooker szerintem nem boldog:
 twitter.com/IndySportsOne/status/1257399736589529091

de kurvára fogok röhögni, ha nyom egy elit évet, utána meg tageljük....


*itt meg a Reich interjú



Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1257387346246369284?s=20
Bence94
Ez sejthető volt a trade blockra tételnél. Én még mindig várom, hogy azért legalább 1 safety-t hozzunk még, ugye Berry lenne a no-brainer, de gondolom, ha ő kicsit is képben lenne, akkor már elhoztuk volna.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1257387346246369284?s=20
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Big Q kezd nagy mamlaszból szép fokozatosan férfivá válni. "Dont pick him up thats my bitch", 😀

 www.youtube.com/watch?v=S9Jf0HLy1r4
peterk2005
Nyilvan szamit h milyen tarsasagban van (es a Barstoolsnal nagyon nincsen lejjebb, Pat hozzajuk kepest Peter King/Rich Eisen), de azert nekem nem annyira tetszik ez a stilus tole. Egy nagykepu tahonak tunik szvsz, minden 2.szava karomkodas, jatsza a macsot (amit megtehet, mert hat az, csak nagy a kontraszt a korabbi enjevel). A napszemcsi meg a flaska is nagyon kellett...
Borbinho
Szerintem ezt nem kell túlreagálni, tahók között vegyülni próbált, volt egy jó poénja, ennyi 😊 Nem hiszem, hogy pont a Colts stábja hagyni fogja ebbe az irányba elhúzni. Az ego meg minden profi sportoló sajátja, anélkül nem lehetnének profik.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Big Q kezd nagy mamlaszból szép fokozatosan férfivá válni. "Dont pick him up thats my bitch", 😀

 www.youtube.com/watch?v=S9Jf0HLy1r4
peterk2005
Nyilvan szamit h milyen tarsasagban van (es a Barstoolsnal nagyon nincsen lejjebb, Pat hozzajuk kepest Peter King/Rich Eisen), de azert nekem nem annyira tetszik ez a stilus tole. Egy nagykepu tahonak tunik szvsz, minden 2.szava karomkodas, jatsza a macsot (amit megtehet, mert hat az, csak nagy a kontraszt a korabbi enjevel). A napszemcsi meg a flaska is nagyon kellett...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Big Q kezd nagy mamlaszból szép fokozatosan férfivá válni. "Dont pick him up thats my bitch", 😀



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Utána meg megbeszélték, h PM-nek ahhoz képest h már kisbaba korától (nyilván túlzok) sztárnak várta mindenki, full megmaradt egy teljesen emberi oldala is, jókat lehet vele sztorizgatni 1 sör mellett, meg benne van a hülyeségben.
Borbinho
remek, köszönöm szépen a fordítást!

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 youtu.be/TAJvmnJL6PE
coltman
Mit mond a római?
wmitty
Josh Sittonnal beszélgetett Pat. Sitton mögött a falon rengeteg mez látszódott, McAfee kérdezte, h meccs után cserélte-e őket, v csak külön küldték neki a playák.
Mondja Sitton, h párat meccs után, de többnyire amúgy pályán kívül, vagy Pro Bowlok során dumálta le a mezcseréket.
Van-e vmi kedvenc/érdekes sztorija?
Természetese Manninggel van egy:
egyik Pro Bowlon Sitton egyik cimbije gallyra tette magát, és kifeküdt. PM meg rajzolt egy faszt az arcára 😀 😀
Utána mondja Pat,h rászóltak a fülére, h nem mondhatják a "d betűs szót" (dick), nem mondhatják h Richard (ugye annak a beceneve a Dick 😀). Meg kérdi Sittont, h írt-e vmit ezzel a sztorival kapcsolatban Manning a mezre 😀
Mondja Sitton, h hát mondta PM-nek h tudod volt ez a haverom, akinek egy faszt rajzoltál a fejére, ezt megemlítenéd-e? 😀 de persze PM nemet mondott (pedig Sitton ötlete kva nagy, h úgy írhatta vna alá, h Peyton Richard Manning 😀 😀 ).

Utána meg megbeszélték, h PM-nek ahhoz képest h már kisbaba korától (nyilván túlzok) sztárnak várta mindenki, full megmaradt egy teljesen emberi oldala is, jókat lehet vele sztorizgatni 1 sör mellett, meg benne van a hülyeségben.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
 youtu.be/TAJvmnJL6PE
coltman
Mit mond a római?

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Peyton savage story 😉 another one 😛
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Ja, ezt ide még nem írtam? Én már követem egy ideje, mikor draft előtt meglestem a prospecteket GM ligákba. Megragadtam náluk és örültem, hogy ide került, mert szimpatikusnak tűnik, a csaja meg figyel rá otthon 😀 Szóval ha a melóban is hajtják, akkor baj nem lehet. Az öccse már nem volt olyan érett gyerek a draftos videó alapján. Ő is WR NCAA-ben.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó lesz ez a srác. A flexibilitás hiánya nem zavar, olyan gyors a gyerek ami ennél a tömegnél szinte abnormális, valamit valamiért. Inkább azért szurkolok, hogy jó legyen a keze és képes legyen megtanulni jó elkapó route-okat futni. Ha nem is első évére, de mire Mack nem lesz, és akkor tuti 3 downos játékos lehet.

Más. Kiderült, hogy az első pickünk, Pittman mellékállásban egy youtuber. 😊 A csajával van egy közös csatornájuk, amolyan daily life stílus, saját magukról. Már 100 ezer fölötti subscriberük, ami elég szép szám. Csinált magáról combine előtti, utáni, draft utáni epizódot is. Nem tudom mennyire folytathatja majd ezt profiként, majd meglátjuk, de egyelőre lehet követni hogy mi történik vele az idényig. Kb. heti egy klipet csinálnak. Illetve csinál a csaja, mert szerintem a csaj ért hozzá kettejük közül 😀

 www.youtube.com/channel/UCVWJ9FP2igQzxsLYPo_J25g


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Amúgy én ettől a classtól sokat várok, legalábbis az elejétől, Taylort több helyen is nagyon komoly tehetségnek tartják, Edge utód, hasonlították már Barkley-hoz is, szóval én még azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy olyan Leonard féle steal lesz belőle, még ha peterk a RB titulusa miatt ezt sosem fogja elfogadni 😛
coltman
Dehogynem fogja, csak peterk jobban csípi, ha 3. körből vagy lejjebről érkezik az a futó a positional value és a várható rövid shelf life miatt. 😊 A 2. kör közepe amúgy szürke zóna, ha tényleg Edge hasznosságú lesz a srác, azt már peterk is jó ár / értéknek könyveli el majd. 😊
peterk2005
Ha már úgyis dumálunk róla, elég részletes elemzés:

Fejben nagyon gyors, szerintem már most gyorsabb, mint Mack, és D manipulációban is ott van, gyorsulása is simaliba. Ami látványos gyengeség, az a flexibilitás hiánya, kérdés hogy mennyit tud ebben majd javulni. Gondolom, hogy ezen lehet javítani, különben az RB coach csak ellenkezett volna. Viszont ha megtanul élesebb cut-okat csinálni, akkor elmebeteg fegyver lehet belőle, akár már idén is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nekem kell még 1-2 év, hogy örömmel tudjam ezeket a meccs review-kat nézni, mert még mindig Luck-on akadok fönn. Sima contender lehetne most ez a csapat ha Andris bírja....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Rogers is lapaton. A kedvenc playem tole, 8:05-tol, igaz sok koze nem volt hozza, de azert megis. 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy én ettől a classtól sokat várok, legalábbis az elejétől, Taylort több helyen is nagyon komoly tehetségnek tartják, Edge utód, hasonlították már Barkley-hoz is, szóval én még azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy olyan Leonard féle steal lesz belőle, még ha peterk a RB titulusa miatt ezt sosem fogja elfogadni 😛
coltman
Dehogynem fogja, csak peterk jobban csípi, ha 3. körből vagy lejjebről érkezik az a futó a positional value és a várható rövid shelf life miatt. 😊 A 2. kör közepe amúgy szürke zóna, ha tényleg Edge hasznosságú lesz a srác, azt már peterk is jó ár / értéknek könyveli el majd. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Az mondjuk pont nem erre vonatkozik, de sebaj.
Stez
Azért ennyire ne gyűlöld Love-ot 😀 Főleg hogy nem hozzánk került, szerintem most már engedd el 😀

Amúgy Buckner ára ott fog kiderülni, mennyire jó/nem jó, amikor meglátjuk, hogy mennyire lesz pressure a front 7-től. Nekem az jött most le, hogy Ballard azért húzta őt be, mert nem csak ő, de a körülötte lévők is hatékonyabbak lesznek, ergo Turay, Houston, Banogu (?), és Kenny Moore-nak is több lehetősége lesz a szélről tényleges pass rusht produkálni, és ennek akar esélyt adni Bucknerrel.

A mennyibe kerül témát meg azért se értem, mert ha mi draftoltuk volna és nálunk vált volna ilyen elitté, akkor nem hiszem, hogy érdemlegesen más ZS-t kapna, szóval ez az én szememben inkább csak egy adminisztratív cucc, hogy trade módján került hozzánk - mondhatni SF volt a béranya 😀 Amúgy minden más szempontból tök ugyanaz.

Amúgy én ettől a classtól sokat várok, legalábbis az elejétől, Taylort több helyen is nagyon komoly tehetségnek tartják, Edge utód, hasonlították már Barkley-hoz is, szóval én még azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy olyan Leonard féle steal lesz belőle, még ha peterk a RB titulusa miatt ezt sosem fogja elfogadni 😛

És a falunk, Nelsonnal az élen kb elit környéke futás blokkolásban, így hogy lesz két back (Mack meg Taylor) elég komoly fegyver lesz a futásunk. Tavaly top 10-ben voltunk, és ha kivesszük a Ravenst, akkor simán mentünk az élmezőnnyel, úgy hogy szezon második felében a passzjáték, mint olyan erősen köhögött. Idén, még egy passzt se kell Riversnek eldobnia, már más lesz a felállás, mert nem fognak 8-9 emberrel feljönni a boxba, ergo még nagyobb terület nyílik majd. Plusz offseason szempontjából is jobb ez a felállás, mert kevés gyakorlás miatt a futójáték hamarabb tud majd működni az újoncoknál, mint a passzjáték.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az mondjuk pont nem erre vonatkozik, de sebaj.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Oké, és Brucknerrel nem számolok a draft értékelésnél. Nálam a draft az, hogy hosszas scouting után milyen újonc játékosokat hozol a csapathoz. Az, hogy egy már tapasztalt játékost úgy szerzel meg, hogy a trade során draft picket adsz érte még jóval a Draft előtt, az nálam külön tétel, de tudom, hogy ez filozófiai kérdés, mert mások, ezek szerint te is, azt nézed összességében, hogy hogyan lettek felhasználva a draft pickek.
uatu
Akkor ezzel az erovel maris lepontoznam a draftunkat, mert 1/13-on johetett volna Jeudy, aki megitelesem szerint Bucknerrel sokkal inkabb playmaker lesz. Szoval ennyit a pickek felhasznalasarol.

De miutan kubeert nyalazott mindenki, akkor lehetne emliteni Love-ot is, a 13-as cetli eladasa elott mindenki tutira velte, hogy ot huzzuk vele. Aztan ha mondjuk ezzel elengedted a kovetkezo franchise kubet, akkor ismetcsak baromira nem annyira szep Buckner elhozatala. Ezek nyilvan 2-3 ev mulva derulnek csak ki, de en azert semmikeppen sem neznem ot. Mar csak azert sem, mert az 1/13 keresett volna 20-25 milliot, mi viszont az 1/13-nak odatoltunk 84 milliot.
Stez
Tehát negatív irányba beszámolod majd, ha esetleg kiderülne, hogy buktuk vele a fr. irányítót, de pozitív irányba viszont hülyeség beszámolni ha mégsem? Makes sense. 😊
peterk2005
Meseld el kerlek, hol olvastad azt, hogy nem szamolom majd be pozitivba, ha megsem. Ha ezt megtalaltad, amit nem fogsz, mert sehol sem irtam, akkor pedig talan a jovoben nem adsz nem letezo szavakat es mondatokat a szamba.
Stez

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oké, és Brucknerrel nem számolok a draft értékelésnél. Nálam a draft az, hogy hosszas scouting után milyen újonc játékosokat hozol a csapathoz. Az, hogy egy már tapasztalt játékost úgy szerzel meg, hogy a trade során draft picket adsz érte még jóval a Draft előtt, az nálam külön tétel, de tudom, hogy ez filozófiai kérdés, mert mások, ezek szerint te is, azt nézed összességében, hogy hogyan lettek felhasználva a draft pickek.
uatu
Akkor ezzel az erovel maris lepontoznam a draftunkat, mert 1/13-on johetett volna Jeudy, aki megitelesem szerint Bucknerrel sokkal inkabb playmaker lesz. Szoval ennyit a pickek felhasznalasarol.

De miutan kubeert nyalazott mindenki, akkor lehetne emliteni Love-ot is, a 13-as cetli eladasa elott mindenki tutira velte, hogy ot huzzuk vele. Aztan ha mondjuk ezzel elengedted a kovetkezo franchise kubet, akkor ismetcsak baromira nem annyira szep Buckner elhozatala. Ezek nyilvan 2-3 ev mulva derulnek csak ki, de en azert semmikeppen sem neznem ot. Mar csak azert sem, mert az 1/13 keresett volna 20-25 milliot, mi viszont az 1/13-nak odatoltunk 84 milliot.
Stez
Tehát negatív irányba beszámolod majd, ha esetleg kiderülne, hogy buktuk vele a fr. irányítót, de pozitív irányba viszont hülyeség beszámolni ha mégsem? Makes sense. 😊
peterk2005
Meseld el kerlek, hol olvastad azt, hogy nem szamolom majd be pozitivba, ha megsem. Ha ezt megtalaltad, amit nem fogsz, mert sehol sem irtam, akkor pedig talan a jovoben nem adsz nem letezo szavakat es mondatokat a szamba.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké, és Brucknerrel nem számolok a draft értékelésnél. Nálam a draft az, hogy hosszas scouting után milyen újonc játékosokat hozol a csapathoz. Az, hogy egy már tapasztalt játékost úgy szerzel meg, hogy a trade során draft picket adsz érte még jóval a Draft előtt, az nálam külön tétel, de tudom, hogy ez filozófiai kérdés, mert mások, ezek szerint te is, azt nézed összességében, hogy hogyan lettek felhasználva a draft pickek.
uatu
Akkor ezzel az erovel maris lepontoznam a draftunkat, mert 1/13-on johetett volna Jeudy, aki megitelesem szerint Bucknerrel sokkal inkabb playmaker lesz. Szoval ennyit a pickek felhasznalasarol.

De miutan kubeert nyalazott mindenki, akkor lehetne emliteni Love-ot is, a 13-as cetli eladasa elott mindenki tutira velte, hogy ot huzzuk vele. Aztan ha mondjuk ezzel elengedted a kovetkezo franchise kubet, akkor ismetcsak baromira nem annyira szep Buckner elhozatala. Ezek nyilvan 2-3 ev mulva derulnek csak ki, de en azert semmikeppen sem neznem ot. Mar csak azert sem, mert az 1/13 keresett volna 20-25 milliot, mi viszont az 1/13-nak odatoltunk 84 milliot.
Stez
Tehát negatív irányba beszámolod majd, ha esetleg kiderülne, hogy buktuk vele a fr. irányítót, de pozitív irányba viszont hülyeség beszámolni ha mégsem? Makes sense. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oké, és Brucknerrel nem számolok a draft értékelésnél. Nálam a draft az, hogy hosszas scouting után milyen újonc játékosokat hozol a csapathoz. Az, hogy egy már tapasztalt játékost úgy szerzel meg, hogy a trade során draft picket adsz érte még jóval a Draft előtt, az nálam külön tétel, de tudom, hogy ez filozófiai kérdés, mert mások, ezek szerint te is, azt nézed összességében, hogy hogyan lettek felhasználva a draft pickek.
uatu
Akkor ezzel az erovel maris lepontoznam a draftunkat, mert 1/13-on johetett volna Jeudy, aki megitelesem szerint Bucknerrel sokkal inkabb playmaker lesz. Szoval ennyit a pickek felhasznalasarol.

De miutan kubeert nyalazott mindenki, akkor lehetne emliteni Love-ot is, a 13-as cetli eladasa elott mindenki tutira velte, hogy ot huzzuk vele. Aztan ha mondjuk ezzel elengedted a kovetkezo franchise kubet, akkor ismetcsak baromira nem annyira szep Buckner elhozatala. Ezek nyilvan 2-3 ev mulva derulnek csak ki, de en azert semmikeppen sem neznem ot. Mar csak azert sem, mert az 1/13 keresett volna 20-25 milliot, mi viszont az 1/13-nak odatoltunk 84 milliot.