Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Banogu a hétfői edzésen kificamította a bokáját.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma 1 eve, hogy Bandi visszavonult.

Bence94
Ne tépd fel Stez sebeit/ne szórj a nyílt sebére sót. Szegény most emiatt megiszik 3 rekesz sört.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ma 1 eve, hogy Bandi visszavonult.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött waiver claim által az idei Hard Knocksban a kamerák előtt elküldött egykori Chargers (és azüta Panthers) TE, Andrew Vollert

Azóta megjárta már a Carolinát is, de ott se maradt sokáig! Rhule azt mondta, nem az ő hibája, hogy el kellett külden


Kemény az élet a popszakmában. Remélem itt maradhat legalább 2 hetet csórikám.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi ez a szokatlan csönd itt? Na majd Rivers megtöri.

iktriad
Meg hol van Stez? 🤔
steelwolf
Máj Guy biztos alkohol elvonó kúrán van hónapok óta. 😊 Vagy esetleg Luckot próbálja meggyőzni, hogy jöjjön vissza, de nem sok szerencsével.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi ez a szokatlan csönd itt? Na majd Rivers megtöri.

iktriad
Meg hol van Stez? 🤔
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi ez a szokatlan csönd itt? Na majd Rivers megtöri.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.instagram.com/tv/CD3wQ0kDyNn/?igshid=h3ta326spnit
Tony Adams
Geez, ennél még én is jobb vagyo, pedig tőlem is vérzik a fül. Az tuti, hogy NFL-ben a mikrofon mögött only black lives matter, az is csak néha. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy csomó ember volt itt workouton tegnap:
CB Cordrea Tankersley
CB Brandon Williams
CB Andre Chachere
CB Tremon Smith
OL RJ Prince
OL Donnell Greene
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meghalt Howard Mudd.


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavon Wilson a fedélzeten!
 www.profootballrumors.com/2020/08/colts-sign-tavon-wilson
iktriad
Hosszú távon jó lehet | ha jól rémlik Höritől :d |

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavon Wilson a fedélzeten!
 www.profootballrumors.com/2020/08/colts-sign-tavon-wilson
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TiVáj egyre jobban van, viszont egy mukkot nem hallott arról, hogy új szerződést kapna a közeljövőben (FA lesz a szezon után).
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja hogy a svedek csinaljak ertelmesen?
Borbinho
Hát nem állították le a teljes gazdaságot emiatt, szóval imho Jep.
coltman
Senki sem állította le a teljes gazdaságot. A járvány jó kezeléséről nekem sem a svéd megoldás jut elsősorban eszembe (azok után, hogy saját maguk ismerték be, hogy félrekezelték a dolgot főleg nem 😊 ), de ez itt offtopic, hagyjuk.

Hogy mennyit fog segíteni ez az NFL protokoll (gondolom másutt is ugyanezek a szabályok vannak), azt majd meglátjuk. Ha nem lehet megfogni, akkor nem lehet megfogni. De ha ezzel sikerülne kordában tartani a dolgot, pont abban a sportágban ami a legtöbb kontakttal jár, az a társadalom számára is jó üzenet lenne. De ez is off. itt.

Szerintem most már az alapszakasz kezdetig így el fognak jutni. Az lesz a kérdés, hogy ha lemegy az első 1-2 forduló, akkor mi lesz.
peterk2005
OK, akkor nem mondok semmit, pénzelt médiából származó hír kb annyira hiteles, mint a 9/11 riport. Ezennel akkor én eltűntem az első meccsig, és hagyok mindenkit hinni abban, amiben akar, covid, mikulás, Jézus, unikornis, stb...
coltman
A viccek topicból ideillik 😊


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja hogy a svedek csinaljak ertelmesen?
Borbinho
Hát nem állították le a teljes gazdaságot emiatt, szóval imho Jep.
coltman
Senki sem állította le a teljes gazdaságot. A járvány jó kezeléséről nekem sem a svéd megoldás jut elsősorban eszembe (azok után, hogy saját maguk ismerték be, hogy félrekezelték a dolgot főleg nem 😊 ), de ez itt offtopic, hagyjuk.

Hogy mennyit fog segíteni ez az NFL protokoll (gondolom másutt is ugyanezek a szabályok vannak), azt majd meglátjuk. Ha nem lehet megfogni, akkor nem lehet megfogni. De ha ezzel sikerülne kordában tartani a dolgot, pont abban a sportágban ami a legtöbb kontakttal jár, az a társadalom számára is jó üzenet lenne. De ez is off. itt.

Szerintem most már az alapszakasz kezdetig így el fognak jutni. Az lesz a kérdés, hogy ha lemegy az első 1-2 forduló, akkor mi lesz.
peterk2005
OK, akkor nem mondok semmit, pénzelt médiából származó hír kb annyira hiteles, mint a 9/11 riport. Ezennel akkor én eltűntem az első meccsig, és hagyok mindenkit hinni abban, amiben akar, covid, mikulás, Jézus, unikornis, stb...
coltman
Most mégis mi a bajod? Azt ne mondd, hogy te is a G5-ben hiszel, mert berosálok. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ja hogy a svedek csinaljak ertelmesen?
Borbinho
Hát nem állították le a teljes gazdaságot emiatt, szóval imho Jep.
coltman
Senki sem állította le a teljes gazdaságot. A járvány jó kezeléséről nekem sem a svéd megoldás jut elsősorban eszembe (azok után, hogy saját maguk ismerték be, hogy félrekezelték a dolgot főleg nem 😊 ), de ez itt offtopic, hagyjuk.

Hogy mennyit fog segíteni ez az NFL protokoll (gondolom másutt is ugyanezek a szabályok vannak), azt majd meglátjuk. Ha nem lehet megfogni, akkor nem lehet megfogni. De ha ezzel sikerülne kordában tartani a dolgot, pont abban a sportágban ami a legtöbb kontakttal jár, az a társadalom számára is jó üzenet lenne. De ez is off. itt.

Szerintem most már az alapszakasz kezdetig így el fognak jutni. Az lesz a kérdés, hogy ha lemegy az első 1-2 forduló, akkor mi lesz.
peterk2005
OK, akkor nem mondok semmit, pénzelt médiából származó hír kb annyira hiteles, mint a 9/11 riport. Ezennel akkor én eltűntem az első meccsig, és hagyok mindenkit hinni abban, amiben akar, covid, mikulás, Jézus, unikornis, stb...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja hogy a svedek csinaljak ertelmesen?
Borbinho
Hát nem állították le a teljes gazdaságot emiatt, szóval imho Jep.
coltman
Senki sem állította le a teljes gazdaságot. A járvány jó kezeléséről nekem sem a svéd megoldás jut elsősorban eszembe (azok után, hogy saját maguk ismerték be, hogy félrekezelték a dolgot főleg nem 😊 ), de ez itt offtopic, hagyjuk.

Hogy mennyit fog segíteni ez az NFL protokoll (gondolom másutt is ugyanezek a szabályok vannak), azt majd meglátjuk. Ha nem lehet megfogni, akkor nem lehet megfogni. De ha ezzel sikerülne kordában tartani a dolgot, pont abban a sportágban ami a legtöbb kontakttal jár, az a társadalom számára is jó üzenet lenne. De ez is off. itt.

Szerintem most már az alapszakasz kezdetig így el fognak jutni. Az lesz a kérdés, hogy ha lemegy az első 1-2 forduló, akkor mi lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ja hogy a svedek csinaljak ertelmesen?
Borbinho
Hát nem állították le a teljes gazdaságot emiatt, szóval imho Jep.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja hogy a svedek csinaljak ertelmesen?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ez pedig a protokoll, amit bevezettek az edzőtáborban. Röviden: minden nap teszt, aztán fizikai edzésidőt kivéve folyamatos kötelező maszk viselés az épületeggyüttes egész területén, kötelező "proximity" szenzor, ami azonnal csipog, ha valaki 6 lábnál közelebb megy egy másikhoz, ha 10 percnél több ilyen van, megy reserve listára és csak két negatívval jöhet vissza. Az étterem elviteleskén üzemel, a játékosok telón előre leadják hogy mit mikor kérnek, előre kikészítik nekik, és vihetik. Az öltözőben minden fakk plexivel elválsztva a másiktól, az edző teremben minden eszközt azonnal fertőtlenítenek, minden egyes használat után. És mindenütt folyamatos a (vírust is szűrő) légkondícionálás.

Így azért van esély kordában tartani, ez lényegében kórházi fegyelem...


peterk2005
Értem, csak hogy a negatív troll előjöjjön belőlem, ezt hogy is fogják szezon közben tartani, amikor ráadásul két csapat van egyszerre pályán. És akkor még arról nem is dumálunk, hogy nézőközönség ha lesz, akkor az mennyi plusz faktor. Szóval pure logic mentén tök feles az idei edzőtábor, mert ha annyira kurva veszélyes ez az egész cucc, akkor úgyse lehet szezon.

Szóval nekem még mindig ugyanaz a bajom, hogy az egész valami 60-as IQ mentén zajlik, és jó lenne ha végre egy ember felállna, és megpróbálna a svédeken kívül valami értelemmel közelíteni ehhez a cucchoz, mert esküszöm ez már szánalmasabb, mint anno a hivatalos riport volt 9/11-ről, pedig nem gondoltam, hogy azt lehet überelni...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez pedig a protokoll, amit bevezettek az edzőtáborban. Röviden: minden nap teszt, aztán fizikai edzésidőt kivéve folyamatos kötelező maszk viselés az épületeggyüttes egész területén, kötelező "proximity" szenzor, ami azonnal csipog, ha valaki 6 lábnál közelebb megy egy másikhoz, ha 10 percnél több ilyen van, megy reserve listára és csak két negatívval jöhet vissza. Az étterem elviteleskén üzemel, a játékosok telón előre leadják hogy mit mikor kérnek, előre kikészítik nekik, és vihetik. Az öltözőben minden fakk plexivel elválsztva a másiktól, az edző teremben minden eszközt azonnal fertőtlenítenek, minden egyes használat után. És mindenütt folyamatos a (vírust is szűrő) légkondícionálás.

Így azért van esély kordában tartani, ez lényegében kórházi fegyelem...



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A het elejen keszult 1-1 ~20 perces "sajtotajekoztato" (video interju inkabb) AC-val es Leonarddal, ma pedig Riverssel.
Imadom a palit, kb 5x mondta hogy "shoot" (mint "karomkodas") es egy "heck yeah" is belefert 😀

Keszult egy-egy hosszabb interju Reichhel es Ballarddal is.

Riverst pl arrol is kerdeztek h Brissett csalodott volt-e, de eleg diplomatikus volt a valasz termeszetesen.

A Maniac meg tovabbra is az (orult, de jo ertelemben), es sztem kb karrierje (elete?) vegeig az is marad 😀, mert mindenkinek meg akar felelni, de az lehetetlen. De nala ez jelenti azt a plusz motivaciot h mindig megtegye azt a plusz egy lepest az utjan, reszben emiatt is a liga egyik legjobb vedoje.

Elmondta pl h SB gyoztes, SB MVP es liga MVP is a top celjai kozott van (15 celt hatarozott meg maganak amik sajat bevallasa szerint is teljesithetetlenek egy szezonban).

Fent vannak Facebookon es YouTubeon is.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Marvell Tell es Rolan Miligan is kiuli a szezont.
Bence94
Meg a teljes roster 😀
| Mivel nem lesz szezon |
Borbinho
STFU 😀