Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szezonzáró epizód, amiben Höri hazabeszél:
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Turay azért nem 260 font, még vízzel felhízlalva se. Ő is inkább a 240 font környékén játszik, mint Von Miller, ezért is a sebessége a fő ereje.

"Turay had dislocated his ankle, tore the deltoid ligament in his right ankle and suffered a fracture. "

Nekem egy 5-6 éve ugyan az a szalag szakadt el a jobb bokámban, és most sem olyan, mint volt (soha nem is lesz).
Nyilván összehasonlíthatatlan egy NFL rehab, de pont ahogy írtad, egy speed rushernél kva nagy terhelésnek van kitéve a boka, számomra ez nagyon aggasztó sérülés sajnos.

Muhammadot nagyon dicsérik, ő lehetne egy megoldás Houston társának.

Banogutól kell az előrelépés, és akkor meg sem fogjuk érezni Turay hiányát.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alkalmasnak alkalmas - lesz is fent szerintem -, csak teljesem más stílusú DE, mint egy 7-9tech olb/rusher. Turay szerepkörét nem tudja pótolni. Igaz, Muhammad sem igazán 😊 (Még leginkább Banogu.)

Azon egyébként nem csodálkozom, hogy egy 260 fontos edge rusher, akinek a legextrémebb terhelésnek van kitéve talán az összes sport kozül a bokája, egy ilyen súlyos sérülés után 10 hónappal még nem 100%-os. Van akinek egy teljes idénye rámegy utána, hogy terhelni tudja. Lehet, hogy belőle is az lesz, mint Dee Fordból és társaiból, hogy egyetlen kiugró évvel megy majd a 2. contractnak. Feltéve, hogy egészséges tud maradni. (Ha az lesz, nincs kétségem, hogy 12+ sackes szezonja lesz, borzasztó tehetséges a gyerek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Autry nem alkalmas DE-nek? DeFo érkezésével szerintem kintebb szorul.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Turaynek még mindig fáj a bokája, ami elég aggasztó, 11 hónappal a műtétje után...
Jó hírek is érkeztek róla a múlt héten, de Ballard elmondta tegnap, hogy még nincs kész. Remélhetőleg 7.héten már játszhat, de nem túl pozitív fejlemény (csak ne legyen vmi set back amiért túl korán vissza próbálna térni).

Ha 3-4.hét környékén már fullos lenne, akkor minden király, de ha még 6.hét körül is necc, akkor lehet IR lesz belőle megint...Nem baj mondjuk, Muhammad meg Banogu megoldják.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ex-Jag Sheldon Day IR-en, Chaz Green jött az 53-ba a helyére.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az érdekes tény, hogy így 1 héttel az első NFL vasárnap előtt:

Colts @ Jaguars:
3.60 Jags W
1.25 Colts W

2013-ban nyertünk utoljára szezon nyitót (előtte meg 2009 még bőven Manninggel).
A Jags ennyire vékony vagy mi vagyunk ennyire vastagok?
bobi0092
Is-is. Ti, ha Rivers nem a tavalyi (mínusz Jags meccs) formáját mutatja, akkor Superbowl esélyesek is lehettek, de legalábbis az AFC South fő favoritja. Mi pedig potenciális 1/1-es esélyesek vagyunk sokak szemében.

Amúgy 2014 óta nem tudott nyerni(na majd most) a Colts Jacksonvilleben, pedig volt Luck vs Cody Kessler csata is ebben...
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Chazz Green lett kirakva Togiaiért, így 7 Lb van a keretben és 7 O-linemen. Még ha a Lb sor vége a spec teamért felel is, azért ez elég fura szitu.
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Azért az érdekes tény, hogy így 1 héttel az első NFL vasárnap előtt:

Colts @ Jaguars:
3.60 Jags W
1.25 Colts W

2013-ban nyertünk utoljára szezon nyitót (előtte meg 2009 még bőven Manninggel).
A Jags ennyire vékony vagy mi vagyunk ennyire vastagok?
bobi0092
Szerintem a Jaguárokat nézik le ennyire. Az elmúlt fél évtized alapján ez nem feltétlen jó döntés, viszont az is igaz hogy ha idén rájátszást akarunk, akkor ellenük oda vissza nyerni kell.
Egyébként közben felszedtünk waiverről egy TE-t (ki gondolta volna), egy Noah Togiai nevű srácot, az Eaglesnél volt UDFA. Náluk ugye nem igazán vannak tight end problémák. Azt még nem tudni kit fognak kivágni cserébe, de remélem nem a linebacker sort bántják mert 7 fővel nekimenni a szezonnak úgy hogy a snappek legalább felében ketten vannak csak egyszerre a pályán az kész öngyilkosság.

Szerkesztette: Baba Yaga
több mint 3 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Azért az érdekes tény, hogy így 1 héttel az első NFL vasárnap előtt:

Colts @ Jaguars:
3.60 Jags W
1.25 Colts W

2013-ban nyertünk utoljára szezon nyitót (előtte meg 2009 még bőven Manninggel).
A Jags ennyire vékony vagy mi vagyunk ennyire vastagok?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FYI a roster cutok utáni sajtótájékoztatóján Dave Caldwell Superbowl esélyesnek nevezte a Coltst, és nagyon kíváncsi rá, hogy mire lesz képes az általa összerakott/szétszedett kerete ellenetek jövő vasárnap.
Én mér nem annyira, de ez leginkább annak szól, hogy Rivers még a tavalyi tyúkszaros évében is rommá égette Todd Wash védelmét 2019 decemberében. Igaz abból a védelemből nem sokan maradtak mára a kezdőkből, szóval ki tudja... xD
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Windsor 😕
empty taxi
Picit meglep, csíptem a srácot én is. Azt olvasom, hogy a TC elején szerződtetett gyerek kva jó campet tolt. Hát majd meglátjuk. (Windsort szerintem valaki fel fogja szedni.)

Fountain és Marcus Johnson is lapát. Akkor a Pittman mellett Patmon is rostert csípett.
peterk2005
Pittman-Patmon-Pascal WR sor. 😊
Windsoron kívül minden rookie 53at fogott, ez azért kemény. És a kicker gyerekkel folytatódott az UDFA sorozatunk.
Turay PUP os lett, kíváncsi vagyok a DE rotációnkra.

 www.colts.com/news/philip-rivers-jonathan-taylor-rodrigo-blankenship-initial-53-man-roster-2020

5 Corner
5 Safety
7 (!!!!) LB

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Windsor 😕
empty taxi
Picit meglep, csíptem a srácot én is. Azt olvasom, hogy a TC elején szerződtetett gyerek kva jó campet tolt. Hát majd meglátjuk. (Windsort szerintem valaki fel fogja szedni.)

Fountain és Marcus Johnson is lapát. Akkor a Pittman mellett Patmon is rostert csípett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Rivers képes lenne Rivers lenni még 1 évig, akkor ez egy contender keret. Ha nem, akkor a tavalyi egál környéki, esetleg pluss egyes mérlegre számítok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Windsor 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Colts szurkolók, ti mit vártok a szezontól?
Én a részemről úgy gondolom, hogy egy sleeper csapat lehettek. Ez a holtszezon számomra kifejezetten csendes volt Colts szempontból, amit én jó előjelnek tekintek. Szerintem egy jól összerakott csapat lesz ez.
Nyilván a körülmények (kevés infó a covid miatt) nehéz jósolni, Rivers is nagy kérdőjel, de szerintem egy rájátszásra jó lehet ez a csapat.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
McLaughlin korrektül pótolta Vinát tavaly, Hot Rod nak jó campje lehetett, ha ki tudta túrni.Ballard nagyjából a liga negyedének szerzett már korrekt rúgót, remélem ezúttal nekünk is tud egyet. 😊 A (kereszt) neve tetszik, latinosan hangzik, ami nálunk általában jó jel szokott lenni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Vina utódja.



Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Megfizettük Ryan Kelly-t, 4 év 50 M, 34 M garantált, 22.5 M aláírási bonusz.
A liga legjobban fizetett centere lett- a következő center szerződésig.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Burton sérülése nem komoly, gondolom ellenünk azért nem fog játszani.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Burton megserult es nem is tudott sulyt helyezni a labara.
Taylornak sajnos tobb a dropja eddig mint az elkapasa. Ma volt neki 3v4.
Campbell meg concussion protocolban az autobalesete utan. Pascalnak egy kisebb hamstring serulese van, Doylenak meg a nyakaval van baj, ami nagyobb baj is lehet. Reich korabban azt mondta szerencsere nem veszes. De ha Burton serulese sulyos, akk vmeik frissen hozott TEnek kellene elolepnie.

A def hasit eddig, foleg a DL villog, de az LB-k is jol toljak.

A kickerek eleg jol toljak, gyanus h Vinat nem latjuk mar Colts mezben, vagy egyaltalan az NFLben. Bar serules v szar forma miatt lehet barmikor szoba johet majd szezon kozben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Steznek eleg volt a whiskey is, azota sem jozanodott ki a hetvegebol :d
Wyatt
Van meg ideje, csak 16 nap mulva lesz az elso Colts meccs 💁‍♂️😃
Bence94
Ha azt vesszük, hogy 2014 óta nem nyert a Colts Jacksonvilleben, lehet a meccs után is leissza magát. Nem örömében.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Brady-t a nezoterrol beinjektalt mesterseges zajrol kerdeztek. A zt mondta eloszor azt hitte a Colts egy regi videoja megy 😀 (Igy az ido tavatabol mar nektek is vicces lehet ez)

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/li9j7tqek7feyvdpdc69
Brady on pumped-in noise: I thought it was one of the Colts' old tapes
Tampa Bay Buccaneers QB Tom Brady on pumped in noise: I thought it was one of the Colts old tapes.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Steznek eleg volt a whiskey is, azota sem jozanodott ki a hetvegebol :d
Wyatt
Van meg ideje, csak 16 nap mulva lesz az elso Colts meccs 💁‍♂️😃
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Steznek eleg volt a whiskey is, azota sem jozanodott ki a hetvegebol :d