Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
ÉS a szezon könnyű részét letudtuk, innentől sorra jönnek pihenő nélkül a nagy meccsek:

JAX
@HOU
TEN
@TB
@NO
CAR
@JAX

Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.
Wyatt
Gyere Wyatt már vártalak, magyarázd el, hogy Hoyer jó irányíró
Rynald
Tapsold meg magadat, és magyarázd meg te is, hogy az első interception az ő hibája volt. Nem hittem, hogy van idegesítőbb szurkolótábor, de sikerült. Good job.
Wyatt
Jol van,altalanositsunk csak👏🏻👏🏻👏🏻
Bence94
Mit vársz tőle? Pecces 😀 😀
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Tojok én már rátok. Ennyi siránkozó vénasszony bassza meg a Pats-topicban nincs, mint itt. Nevetséges
Wyatt
Nem hianyoltunk eddig sem,ezt kovetoen sem fogunk.😊👋🏻
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.
Wyatt
Gyere Wyatt már vártalak, magyarázd el, hogy Hoyer jó irányíró
Rynald
Tapsold meg magadat, és magyarázd meg te is, hogy az első interception az ő hibája volt. Nem hittem, hogy van idegesítőbb szurkolótábor, de sikerült. Good job.
Wyatt
Édes istenem. Mert az első interception után nem történt semmi a meccsen 😀 😀 Jól van, ennél azért többet vártam volna tőled, a tárgyalást be is rekesztem
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tojok én már rátok. Ennyi siránkozó vénasszony bassza meg a Pats-topicban nincs, mint itt. Nevetséges

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.
Wyatt
Gyere Wyatt már vártalak, magyarázd el, hogy Hoyer jó irányíró
Rynald
Tapsold meg magadat, és magyarázd meg te is, hogy az első interception az ő hibája volt. Nem hittem, hogy van idegesítőbb szurkolótábor, de sikerült. Good job.
Wyatt
Jol van,altalanositsunk csak👏🏻👏🏻👏🏻
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.
Wyatt
Te írkáltad hogy mekkora király a csávó, ehhez képest game manager szerepre is teljesen alkalmatlan. Úgy turnover gyár hogy semmit nem tesz hozzá a játékhoz. Kezdesz átmenni Sobriba.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.
Wyatt
Gyere Wyatt már vártalak, magyarázd el, hogy Hoyer jó irányíró
Rynald
Tapsold meg magadat, és magyarázd meg te is, hogy az első interception az ő hibája volt. Nem hittem, hogy van idegesítőbb szurkolótábor, de sikerült. Good job.

több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.
Wyatt
Gyere Wyatt már vártalak, magyarázd el, hogy Hoyer jó irányíró
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hat kibaszott nagy csalodas. A tavalyi nagy feleledes utan iden teljesen osszeomlott a csapat. Reichhel az elen. Azt hiszem iden nem nezek tobb meccset, mert abbol elegem van, hogy az egekig magasztolt HC-nk meg GM-unk segget csinal a szajabol hetrol hetre. Harmadik vereseg a 4bol ami Vinan megy el. De mindenki teljesen megbizik benne.
Hetrol hetre jonnek a kamuzasok a serultekrol is.
Kibaszott frusztralo az egesz
szezon.

5-2 utan jonnek a sima meccsek.

Aha, jott a Steelers es az 1-7es Dolphins, es ennyi volt a szezonunknak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont ezt érdemli meg a Colts-tábor. Ezt akartátok, ezt kaptátok, remélem, örültök neki.

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke

Hat Lewist jol elcsesztetek ezzel a DT-ve basztatassal, marha jo strongside end lehetne belole, de ti ra akartok rakni meg 15 kilot 😒
Wyatt
Légyszi soha többet ne írj jókat egy Colts játékosról 😕. Kb garantált hogy bust lesz belőle.
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A közös síráshoz kérjük fáradjon át az eredménykövetőbe

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Nem várom meg a félidőt, de nem értem mit látott Ballard Hoyerben? Mai meccse : 2 INT, 1 fumble, ami nem rajta múlott, hogy nem lost, egy 4. kísérletre megpróbált futása, aminél nem tudom mit remélt, és vagy fél tucat olyan szinten túldobott labda, ami fájdalmas...ja, és mindezt 1-7-es Miami ellen, otthon.

Nem hiszem, hogy Kelly ennél rosszabb lehetne, meccset Hoyerrel fix, hogy veszítjük, Kellyben lenne legalább a halvány esély, hogy nyerünk - ez a Fins annyira nem nagy csapat, Brisettel már rég 10-zel mennénk kb.
Na most takarodjon Hoyer a büdös véres kurva faszba, FG távolságban, vele szembe fut a LB, és simán mintha ott se lenne benyeli a sacket. Még egy széttört fakacsában is több értelem van...katasztrófa 😡
coltman
Ez OFFf lesz!

Voltam ugyfelszolgalat vezeto anno. Ecco jott egy cigo csalad, egy panaszt tettek, Miszerint reklamaltak szepen, ahogy szoktak. Az ugyfeles kollegina sokadszorra mondta el, miert kell befizetni, amit. Erre odament a biztonsagi or srac, es azt merte mondani: "Ezt mar egy kiszaradt hintalo is megertette volna, csokolom!". 😀 Zokon vettek.
ulpianus
Hát én se szoktam ennyire nyers lenni, de ez kb Curtis Painter szint, na most őt se imádtam :/
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Nem várom meg a félidőt, de
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
coltman
Hát igen, Staffordnak bő 17 000-rel több yardja és 85-tel több TD-je van :/
Wyatt
Köszi, tiltó...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
coltman
Hát igen, Staffordnak bő 17 000-rel több yardja és 85-tel több TD-je van :/

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na most takarodjon Hoyer a büdös véres kurva faszba, FG távolságban, vele szembe fut a LB, és simán mintha ott se lenne benyeli a sacket. Még egy széttört fakacsában is több értelem van...katasztrófa 😡
coltman
Ez OFFf lesz!

Voltam ugyfelszolgalat vezeto anno. Ecco jott egy cigo csalad, egy panaszt tettek, Miszerint reklamaltak szepen, ahogy szoktak. Az ugyfeles kollegina sokadszorra mondta el, miert kell befizetni, amit. Erre odament a biztonsagi or srac, es azt merte mondani: "Ezt mar egy kiszaradt hintalo is megertette volna, csokolom!". 😀 Zokon vettek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na most takarodjon Hoyer a büdös véres kurva faszba, FG távolságban, vele szembe fut a LB, és simán mintha ott se lenne benyeli a sacket. Még egy széttört fakacsában is több értelem van...katasztrófa 😡
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ez csúnya futós meccs lesz:

 twitter.com/KBowen1070/status/1193613594124009472
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
a ma esti backup QBnk:

 twitter.com/Colts/status/1193613031013531648
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
coltman
Hát, az egyik még aktív, de nem játszik, a másik már nem aktív ezáltal szintén nem játszik. Tényleg pici a difi. Csak jól kell érteni 😀
kristóf17
ja, vagy az egyik 6-4 a másik meg 6-3, értem 😀
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
coltman
Hát, az egyik még aktív, de nem játszik, a másik már nem aktív ezáltal szintén nem játszik. Tényleg pici a difi. Csak jól kell érteni 😀
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke
Wyatt
Én se megyek át a Pats topikba és fejtem ki véleményem TB-ről, BB-ről, vagy a Patsről, mert nem akarok belesz...ni más szórakozásába, tisztelem a másikat annyira.

Szezon elején betoltad a szerinted poénos megjegyzést, reagáltunk rá, ok. Miért kell erőltetni és basztatni a topikot olyannal, amire láthatóan egyikünk se kíváncsi? Örülnél, ha átmennék, és elkezdeném én is ezt odaát? Nem hinném. Értelmes egyénnek tartalak, hogy ezt megértsd, és ne személyeskedésnek vedd a dolgot.

Köszi a megértést 😊
coltman
Írjon csak nyugodtan. A legrosszabb fórum behaviour ez a "mi topicunk, ti topicotok" dolog. Ne csináljuk, mindenkinek gyanannyi helye és joga van itt postolni, mint bármelyik másik topicban is. Tudom, hogy másutt is előfordul, de ne a hülyeséget terjesszük. 😊

Ha van kedved vitázni, hajrá. Ha nincs kedved vitázni, ignoráld. Tök egyszerű. 😊
peterk2005
Vitázni szívesen vitázok, de a Hoyer jó, Hoyer szar, Hoyer jó, Hoyer szar, Hoyer jó, Hoyer szar...az nem vita az én szememben.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/cliffwish8/status/1193523276406050816