Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom megy már az udvarlás a jövő évi kezdő QB-tok felé.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1194725132155150342

És azok alapján, amit a klip legvégén ez a bizonyos QB mond a végén Reichról, szerintem jönne is ide hozzá, ha úgy adódna.
 twitter.com/Jaguars/status/1194741477890383872
Csak mondom.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/zkeefer/status/1194668835237965824?s=20
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Pont, hogy nem kell beszaratni. Teljesen tele van neki a gatyája enélkül is. Nem egy harmad éves rúgó, akinek volt 1-2 rossz rúgása és ezért a nyakára hoznak valakit. Pontosan felmérte már, hogy ezt túlhúzta egy szezonnal és már nem fog tudni kijönni belőle úgy, hogy ne legyen borzasztó rossz az utolsó szezonja.
dugo93
Ha egy utolso mp-s SB winning FG-vel fejezne be a szezont,szerintem mindenki megbocsatana neki az evkozbeni gyengelkedest.😄
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Pont, hogy nem kell beszaratni. Teljesen tele van neki a gatyája enélkül is. Nem egy harmad éves rúgó, akinek volt 1-2 rossz rúgása és ezért a nyakára hoznak valakit. Pontosan felmérte már, hogy ezt túlhúzta egy szezonnal és már nem fog tudni kijönni belőle úgy, hogy ne legyen borzasztó rossz az utolsó szezonja.

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Kickerek jonnek workoutra,de szerintem csak azert,hogy megint beszarassuk Vinat.🤣
Bence94
Hát azért lehet a 24 év alatt látott már elég sok mindent, hogy egy ilyentől bebarnuljon 😛
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Kickerek jonnek workoutra,de szerintem csak azert,hogy megint beszarassuk Vinat.🤣
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Al Woods mit focizik a Seattleben!
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/caplannfl/status/1194013097851113474

 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1193914100377673729

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Balfasz volt Hoyer is,Vina is,de ebben a veresegben Reich keze is benne van.. az utolso negy down play callingje,meg a negyedik kiserlet elotti idokerese parades volt..
Bence94
Én a Vina szituáció kezelésén kívül nem varrnék többet Reich-ék nyakába. Reich nyilván nem tökéletes, de én eddig mind a 9 meccsen úgy éreztem, hogy gameplan, playhívás és game menedzsment szempontból alátette azt a csapatnak, hogy nyerhessen. De elkapni, FG-t rúgni nem tud. És nem ő ejti el a labdát az end zone-ban, nem ő hagyja ki az extra pontot, és nem ő dob RZ-ban TD helyett pick sixet. Az eddigi meccseket - mindegyiket !!! - azért buktuk el, mert a pályán hibáztunk. Nem egyet-egyet elszórva, hanem többször is, nem egy meccsen szabályos gyártószalagon. Ha csak feleztük volna a hibák számát - ami még mindig igazából sok lett volna - akkor akár állhatnánk most 8:1-el is. Nem érdemelnénk meg, de a hibákon múlt elsősorban, nem a playhíváson vagy a meccs menedzselésen.

Egyszerűen Luck hirtelen visszavonulásával, és azzal, hogy ráadásnak még Funchess is kiesett az első meccsen, offense oldalon talentben kevesek lettünk. Akkor sem egy explosive offense ez, ha mindenki egészséges. Tegnap meccs alatt engem is elöntött a méreg, de az a nagy büdös helyzet, hogy Hoyerrel és mellé Rogers-el, Ashton Dulinnal és a PS-ból felhozott Marcus Johnsonnal mint #1-#3 elkapókkal nem könnyű. A playbook kb. 60%-át nem is ismerik vagy nem képesek végrehajtani. És még a TD-ket / passzokat is elejtik.

Szóval vannak időnként nekem is problémáim Reich playhívásaival (írok róla hosszabban ha lesz időm és érdekel valakit), de azért érdemes kontextusban kezelni a dolgokat. Senki nem tökéletes, mindenkinek vannak gyengébb napjai, elég megnézni mire ment tegnap pl. McVay Pittsburghben ahol mi Hoyerrel egész jól haladtunk, vagy mire ment Payton a liga bottom Falcons defense ellen. Drew Brees-el. Vagy éppen Andy Reid ellenünk. Szóval még egy rossz védelem / rossz csapat ellen is bele lehet futni a kátyúba, Reich sem immunis rá, de én eddig úgy érzem ő megtette a magáét, nem rajta múlik. (Én tegnap sem éreztem hibát, abban az utolsó 4 downban. Nem ő dobatta 4-szer Hoyerrel az EZ-ba a labdát, az Hoyer colt. Sőt, az az érzésem, hogy éppen azért kért időt, hogy ezt átbeszéljék, mert Hoyer ott láthatóan teljesen szét volt esve. A playcalling tegnap nagyon egysíkú volt persze, De lásd fent. Ha Hoyer az irányítód és PS töltelékek az elkapóid, és a playbook 60%-át nem tudod használni, akkor hátra van kötve a kezed.)

Idén most már ez van. A jövő offseason izgalmas lesz, mert most már a roster elég mély, tele van "oké" játékossal. Már nem kell több 5. körös "jéé, egész jó kis játékos", illetve sokkal kevesebb, csak annyi ami pótolja az elmenőket / kiesőket. Viszont kiemelkedő játékosból még kevés van. Nagyon úgy tűnik, hogy T.Y. mellé mindenképpen kelleni fog egy olyan célpont aki egyedül is képes jól játszani. de majd még ezt is meglátjuk. Nehéz úgy véleményt mondani, hogy a Funchess projekt sérült listán végezte, Campbell meg kb. 3 meccsen tudott eddig játszani. Erre azt se könnyű mondani, hogy kudarc, de azt se, hogy jövőre majd megoldják. Ez Ballard felelőssége lesz, neki kell tudnia jól dönteni jövő tavasszal.
peterk2005
Kezdem hátulról. Nekem tegnap az utolsó cérnaszakadás az az utolsó play volt, amikor Hoyer 4&10-re megdobta azt az Ebront (asszem), akinek 1% esélye volt, hogy be tudja küzdeni a labdát, és azt is jó szarul, lentre, míg ott balra tőle olyan ordítóan üresen volt Pascal, hogy simán begyalogolt volna vele. azért egy 7-8 éve NFL-ben lévő QB-tól ez katasztrófa; anno kb hasonló play után volt hasonló véleményem Curtis Painterről.

Ami még jobban csípte szemem, amit a Steelers meccsen is feszegettem, hogy iszonyat erővel dobja, és tegnap is nem tudom, de szerintem 8-10 alkalommal legalább méterrel, de volt, hogy 2+ méterrel dobta túl a célpontot. Ennél a rookie QB-k fele alapból jobban céloz, nulla meccsel a zsebben. Ezért kaptam dührohamot amikor az előbb említett play előtt 3&10-re megdobta ugyanazt, mint 2&10-re, de még szarabbul, mert ott nem fél hanem 1 métert tévesztett. Na igen, ez az amit mondtál, ez nem Reich hiba, sőt ezt vsz nem is ő hívta be, hanem Hoyer döntött úgy, hogy ismét azt az opciót dobja meg.

A hibázás meg kevéssé zavarna, ha most az 1-1 félresikerült passz, elhagyott fumbli, mert perfekt szezont úgyse tol senki. Persze a Denver meccsen is dühöngtem, de az a meccs úgy tetszett, ha lehet ilyet mondani, hogy csikorgó, nehézkes játékkal is, de be tudtuk húzni a győzelmet. De pl a tegnapi sack a második negyedben, amikor FG távolságból vitt ki minket Hoyer és hagyta el a labdát, amit Mack mentett meg, az nem hiba, hanem azonnali cut nálam. És tisztán látszik, hogy bőven a LOS fele nézett még, amikor már látnia kellett (volna), hogy blokkolatlanul jön az egyik LB, ehelyett, mint egy jól lakott napközis, elfordítja a fejét, és más irányba néz, biztos az "én nem látom, akkor az nincs is" elv alapján. Én itt legalább azt várnám, hogy Hoyer és Kelly cseréljen helyet a rangsorban, szóval itt Reich-ra kíváncsi leszek, mit lépnek.

Ha Brisett visszajön akkor szerintem a JAX meccset is be tudjuk húzni, hasonlóan csúnyán, rakkolósan, mint a Broncost, mivel addig nem nagyon lesz még Funchess, meg vsz TY se. NO, HOU meccseken tuti nem mi leszünk az esélyesek, ha többit hozzuk 10-6, és lehet szurkolni, hogy a Buffalo, meg a KC valahol bukdácsoljon egy kicsit.

Egyébként Vinánál azt érzem, hogy nem tudja Ballard, hogy mit csináljon, mert ha most félidőben megköszönjük neki, az visszhangot keltene, hogy HoF kicker, és szezon felénél kitesszük, szerintem itt emberi oldal miatt van meghagyva ő, aminél nem tudom hol van a határ, amikor esetleg mégis csere lesz.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Balfasz volt Hoyer is,Vina is,de ebben a veresegben Reich keze is benne van.. az utolso negy down play callingje,meg a negyedik kiserlet elotti idokerese parades volt..
Bence94
Szóval vannak időnként nekem is problémáim Reich playhívásaival (írok róla hosszabban ha lesz időm és érdekel valakit), de azért érdemes kontextusban kezelni a dolgokat.
peterk2005
Szerintem vagyunk egy páran akiket érdekel 😊. Én (szerencsére??) csak a második félidőt láttam, akkor a támadók azt játszották amit lehet. Sok futás meg biztonsági passzok, hosszú drive-ok. Ezzel elmentek gyakorlatig az end zone-ig, de ott elfogyott a tudomány és jöttek a mezőnygólok. Volt egy fontos lélektani pillanat, mikor Colts vezetésnél Fitzmagic kimenekült egy sackből és dobott egy hosszú passzt. Ha azt nem oldja meg, valószínű sikerül bedarálni a Dolphins fáradó védelmét. Így is sikerült volna ha Hoyer nem olyan világtalan.
Múlt héten szinte felrobbantam a méregtől, most viszont simán csak mentem aludni (ebben persze szerepet játszhatott az is hogy vendég volt nálunk és csak nem kéne fél kettőkor szétszedni a lakást 😀). Matematikailag még a wild card helyre is jó esély van, és egyébként én azt figyeltem meg hogy minél erősebb az ellenfél, annál jobban ott van fejben a csapat. Legalábbis az első 5 meccsen, azóta csúnyán szétestek.
Nyilván jelen szituációban nincs nagy jelentősége annak hogy bejutnak-e wildcard helyenés aztán kapnak egy pofont idegenben vagy sem, de a tapasztalat igenis számíthat majd a következő években. Meg hát jobban mutat ha egy csapat rendszeresen bejut a playoffba.
Ezzel a szezonnal nekem az a bajom hogy veszítünk egy évet, helyben járunk. Ha Brissett sérült, nem lehet kiértékelni hogy lehet-e rá alapozni hosszabb távon. A csapat magja fiatal szerencsére, de egyrészt Houstonnak, Sheardnek, Castonzonak azért már nem olyan mindegy, másrészt előbb utóbb az újonc szerződések is lejárnak.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Balfasz volt Hoyer is,Vina is,de ebben a veresegben Reich keze is benne van.. az utolso negy down play callingje,meg a negyedik kiserlet elotti idokerese parades volt..
Bence94
Én a Vina szituáció kezelésén kívül nem varrnék többet Reich-ék nyakába. Reich nyilván nem tökéletes, de én eddig mind a 9 meccsen úgy éreztem, hogy gameplan, playhívás és game menedzsment szempontból alátette azt a csapatnak, hogy nyerhessen. De elkapni, FG-t rúgni nem tud. És nem ő ejti el a labdát az end zone-ban, nem ő hagyja ki az extra pontot, és nem ő dob RZ-ban TD helyett pick sixet. Az eddigi meccseket - mindegyiket !!! - azért buktuk el, mert a pályán hibáztunk. Nem egyet-egyet elszórva, hanem többször is, nem egy meccsen szabályos gyártószalagon. Ha csak feleztük volna a hibák számát - ami még mindig igazából sok lett volna - akkor akár állhatnánk most 8:1-el is. Nem érdemelnénk meg, de a hibákon múlt elsősorban, nem a playhíváson vagy a meccs menedzselésen.

Egyszerűen Luck hirtelen visszavonulásával, és azzal, hogy ráadásnak még Funchess is kiesett az első meccsen, offense oldalon talentben kevesek lettünk. Akkor sem egy explosive offense ez, ha mindenki egészséges. Tegnap meccs alatt engem is elöntött a méreg, de az a nagy büdös helyzet, hogy Hoyerrel és mellé Rogers-el, Ashton Dulinnal és a PS-ból felhozott Marcus Johnsonnal mint #1-#3 elkapókkal nem könnyű. A playbook kb. 60%-át nem is ismerik vagy nem képesek végrehajtani. És még a TD-ket / passzokat is elejtik.

Szóval vannak időnként nekem is problémáim Reich playhívásaival (írok róla hosszabban ha lesz időm és érdekel valakit), de azért érdemes kontextusban kezelni a dolgokat. Senki nem tökéletes, mindenkinek vannak gyengébb napjai, elég megnézni mire ment tegnap pl. McVay Pittsburghben ahol mi Hoyerrel egész jól haladtunk, vagy mire ment Payton a liga bottom Falcons defense ellen. Drew Brees-el. Vagy éppen Andy Reid ellenünk. Szóval még egy rossz védelem / rossz csapat ellen is bele lehet futni a kátyúba, Reich sem immunis rá, de én eddig úgy érzem ő megtette a magáét, nem rajta múlik. (Én tegnap sem éreztem hibát, abban az utolsó 4 downban. Nem ő dobatta 4-szer Hoyerrel az EZ-ba a labdát, az Hoyer colt. Sőt, az az érzésem, hogy éppen azért kért időt, hogy ezt átbeszéljék, mert Hoyer ott láthatóan teljesen szét volt esve. A playcalling tegnap nagyon egysíkú volt persze, De lásd fent. Ha Hoyer az irányítód és PS töltelékek az elkapóid, és a playbook 60%-át nem tudod használni, akkor hátra van kötve a kezed.)

Idén most már ez van. A jövő offseason izgalmas lesz, mert most már a roster elég mély, tele van "oké" játékossal. Már nem kell több 5. körös "jéé, egész jó kis játékos", illetve sokkal kevesebb, csak annyi ami pótolja az elmenőket / kiesőket. Viszont kiemelkedő játékosból még kevés van. Nagyon úgy tűnik, hogy T.Y. mellé mindenképpen kelleni fog egy olyan célpont aki egyedül is képes jól játszani. de majd még ezt is meglátjuk. Nehéz úgy véleményt mondani, hogy a Funchess projekt sérült listán végezte, Campbell meg kb. 3 meccsen tudott eddig játszani. Erre azt se könnyű mondani, hogy kudarc, de azt se, hogy jövőre majd megoldják. Ez Ballard felelőssége lesz, neki kell tudnia jól dönteni jövő tavasszal.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Balfasz volt Hoyer is,Vina is,de ebben a veresegben Reich keze is benne van.. az utolso negy down play callingje,meg a negyedik kiserlet elotti idokerese parades volt..
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Chad Kelly-t a kezdőbe !!!
1. Akarom látni hogy még egy AFC South csapat tőlünk kukázik QB-t (végülis jobb mint Osweiler)
2. Burrow előtt ha jól emlékszem ő volt az utolsó QB az SEC-ben aki verni tudta az Alabamát 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Így ez után nem is értettem miért igazoltátok le.
Rózsa Sándor (betyár)
Senkise érti.

2 hét alatt kukáztuk a szezont.
Kijött a keret összes gyengesége. Az, hogy a kezdő pofásnak tűnik és a cserék is tehetséges ujjoncoknak tűnnek, az rendkívül csalóka.
A top 3 WR kiesett, az egyik nagy tehetségünket már kukáztuk a többiek is vegyes képet mutattak (bár egy épkézláb QBval ők is javulnának). Még 1-2 sérülés és vagy a portások fognak elkapni, vagy reaktiváljuk Harrisont és Waynet.
A mostani sérültek visszatérését majd meglátjuk.

Addigis Kelly-t a kezdőbe!
uatu
WR kiesések most lesznek majd bajok, ez utóbbi két meccs főleg az irányítón ment el. De gondolom most már betolják Brisettet, ha nem 100%-os, akkor is, mert ha 5-5 lesz, akkor gyakorlatilag nincs PO, mert onnan már a 10-6 is csoda lenne, ami szerintem idén kevés lesz a WC-hoz.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Köszönöm a válaszokat 😊
Még egy utolsó kedesem lenne.
Most komolyan ki volt az aki azt hitte hogy szegény kopasz QB mèg mindig NFL szint ?
Elég lett volna csak megnézni milyen volt 49er ben ☝(Gerappa hatalmas minosegi ugrás volt hozzá képest ott)
Így ez után nem is értettem miért igazoltátok le.
Rózsa Sándor (betyár)
Kérdezz mást, mi sem értjük...kis kutatás, hogy a tegnapi teljesítményt perspektívába helyezzük:

Utoljára 40 alatti QB ratinggel Manning után (ott ugye nincs is értelme nézni 😀) a következők zártak:

Curtis Painter 2011 W7 @NO : 38.1 (Ugye itt a NO 13-3-mal zárta az idényt)
Andrew Luck 2014 AFC döntő @NE : 23.0 (Ugye itt NE nyerte az SB-t)
Scott Tolzien 2017 W1 @LA Rams : 33.8 (11-5-öt ment az Rams, PO)

Ez mindhárom idegenben volt, és legalább PO csapat volt mindegyik. Ehhez képest...

Brian Hoyer vs Miami : 38.8 (1-7-tel álló csapat)

És ezt úgy sikerült, hogy ezen időszak alatt voltak olyan emberek is, mint Kerry Collins, Dan Orlovsky, vagy Josh Freeman, akiknek nem sikerült ezt a csúcsteljesítményt produkálniuk. És a durva, hogy ha Vina nem bakiparádét tart megint tegnap, akkor 38.8-cal meccset tudott volna nyerni ez a kopasz fatörzs!!!! Ennyire volt komoly ellenfél a 'Fins.

Szóval, ask Wyatt, ő a magyarországi Brian Hoyer fan club hivatalos elnöke.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Így ez után nem is értettem miért igazoltátok le.
Rózsa Sándor (betyár)
Senkise érti.

2 hét alatt kukáztuk a szezont.
Kijött a keret összes gyengesége. Az, hogy a kezdő pofásnak tűnik és a cserék is tehetséges ujjoncoknak tűnnek, az rendkívül csalóka.
A top 3 WR kiesett, az egyik nagy tehetségünket már kukáztuk a többiek is vegyes képet mutattak (bár egy épkézláb QBval ők is javulnának). Még 1-2 sérülés és vagy a portások fognak elkapni, vagy reaktiváljuk Harrisont és Waynet.
A mostani sérültek visszatérését majd meglátjuk.

Addigis Kelly-t a kezdőbe!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
...Így ez után nem is értettem miért igazoltátok le.
Rózsa Sándor (betyár)
Ahogy látom, a fórumon egyetlen ember van, aki érti. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a válaszokat 😊
Még egy utolsó kedesem lenne.
Most komolyan ki volt az aki azt hitte hogy szegény kopasz QB mèg mindig NFL szint ?
Elég lett volna csak megnézni milyen volt 49er ben ☝(Gerappa hatalmas minosegi ugrás volt hozzá képest ott)
Így ez után nem is értettem miért igazoltátok le.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
ÉS a szezon könnyű részét letudtuk, innentől sorra jönnek pihenő nélkül a nagy meccsek:

JAX
@HOU
TEN
@TB
@NO
CAR
@JAX

Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
Tony Adams
Nehogy már veszélyben legyen az állása. Még mindig pozitív mérleggel állunk. 8-8 vagy 9-7 után sem fogják kirakni, legfeljebb jön az ejnye-bejnye. Ami pedig Vina játszatását illeti, ott nem egyedül ő a felelős. Egyébként ilyenkor Irsay is igazán az asztalra csaphatna.
WR poszton meg olyan nagy előrelépést nem lehet várni. Sérült az első, második számú célpont, rajtuk kívül két emberben van benne a nagy játék, abból az egyik eltörte a kezét. 3rd string elkapókkal és 3rd string QB-val ennél sokkal jobbat nem lehet remélni, ez a szezon sajnos megy a kukába.
Sokan szeretnék kezdőként látni Kellyt, ennél rosszabb nem lehet alapon. Egy próbát megérhet, ha Brissett nem épül fel, de ő se fogja megváltani a világot. Ne felejtsük el hogy ki Kelly nagybátyja, és hogy milyen viszonyban van a főedzőnkkel. Protekció nélkül Kelly valószínűleg nem lenne az NFL-ben.
Baba Yaga
Ki a nagybátyja ? És hogy érted a protekciót ?
Rózsa Sándor (betyár)
JIm Kelly a Buffalo Bills legendás irányítója volt, az ő vezérletével sikerült egymás után 4 Superbowlba jutni- hogy aztán mindet el is veszítsék 😊. Emellett hozzá köthető a no huddle offense rendszeres alkalmazása az NFL-ben. Az ő csereirányítója volt Frank Reich, aki beugrónak egyáltalán nem volt rossz, azt hiszem az ő vezényletével sikerült a legnagyobb fordítást bemutatnia a BIllsnek a rájátszások történetében. Mindenesetre Reich és Kelly lehúztak jó pár évet együtt az NFL-ben és nem volt a rossz a viszonyuk. Sanszos hogy Jim bátyó szólt néhány jó szót a kölyök védelmében. Az NFL egyébként jelenleg is rendkívül belterjes, elég megnézni hogy a vezetőedzők mi alapján választanak koordinátort, biztos hogy az illetővel már dolgoztak valahol korábban. OFF vége 😊
több mint 4 éve
deleted account 1 758
ÉS a szezon könnyű részét letudtuk, innentől sorra jönnek pihenő nélkül a nagy meccsek:

JAX
@HOU
TEN
@TB
@NO
CAR
@JAX

Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
Tony Adams
Nehogy már veszélyben legyen az állása. Még mindig pozitív mérleggel állunk. 8-8 vagy 9-7 után sem fogják kirakni, legfeljebb jön az ejnye-bejnye. Ami pedig Vina játszatását illeti, ott nem egyedül ő a felelős. Egyébként ilyenkor Irsay is igazán az asztalra csaphatna.
WR poszton meg olyan nagy előrelépést nem lehet várni. Sérült az első, második számú célpont, rajtuk kívül két emberben van benne a nagy játék, abból az egyik eltörte a kezét. 3rd string elkapókkal és 3rd string QB-val ennél sokkal jobbat nem lehet remélni, ez a szezon sajnos megy a kukába.
Sokan szeretnék kezdőként látni Kellyt, ennél rosszabb nem lehet alapon. Egy próbát megérhet, ha Brissett nem épül fel, de ő se fogja megváltani a világot. Ne felejtsük el hogy ki Kelly nagybátyja, és hogy milyen viszonyban van a főedzőnkkel. Protekció nélkül Kelly valószínűleg nem lenne az NFL-ben.
Baba Yaga
Én csak azt nem értem, hogy a Vina problémát miért söpörjük folyamatosan szőnyeg alá? Tegnap ahogy mutatták a padon ülve, komolyan látszott az arcán a félelem, hogy be van parázva, életemben nem láttam így. Fejben nagyon szétesett, innentől csak a respekt miatt tarthatjuk itt, de az meg annyira nem a ballardi irány, hogy valaki csak a múlt évek miatt legyen itt, és ne a teljesítmény miatt. Durva, de a liga legrosszabb rugói között van, kb 1-2 rugó van, aki több FG-t hagyott ki, missed PAT-ből meg ő vezet. Ráadásul nagyon kevés kísérletből van ez a magas szám :/

Amúgy csoportgyőzelemnek annyi, ha csak Watson le nem sérül, vagy valami nem történik Texans-szal, akkor itt ez a hajó elment, de a WC-hoz is lassan heroic kell, KC/Raiders és Buffalo is erős vetélytárs.

Tegnapi meccsről meg nem nyilatkozok, inkább csak ennyit mondanék:
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
Tony Adams
Eszem megáll, ne már. 😊 Reich-el nincs semmi probléma. Nem minden húzása jön be, de két sz*r meccs miatt nem kezdjünk már lemondani róla. 😊 Meg négy után sem. Sőt ha az egész évad sz*r lesz, akkor sem.

Ezzel együtt a tegnapi teljesítmény nézhetetlen volt. Azt nem mondom, hogy botrányos, mert kíváncsi lennék, hogy melyik NFL csapat offense-e menne ennél hatékonyabban, ha kiveszik a kezdő irányítót és a top3 elkapót hirtelen a csapatból.

Hoyer egy borzalom. A legidegesítőbben sz*r, mert úgy sz*r, hogy az érthetetlenül sz*rt keveri a normálisan kinéző dobásokkal, így sose tudod mi jön, csak azt tudod, hogy ég a guillotine fölött a kötél és bármelyik pillanatban elszakadhat. Én nem is tudtam rávenni magam, hogy a 2. félidőt megnézzem, az első félidő végére besokalltam. Kevés játékos van az NFL-ben, aki azzal is felidegesít, ha pályán látom, Hoyer az egyik. Nem értem minek kellett ő nekünk, de nem az alapján akarom megítélni a szakmai stábot, hogy csere irányítónak kényszer-utolsó pillanatban kit hoz ide. Azt megértettem, hogy a múltja miatt Kelly még nem volt csere-kész, de most már nem kéne tovább erőltetni kopaszt tovább. Hordja a törölközőt jövőre meg köszönjünk el és kész.

A Vinatieri sztori szomorúbb, sajnos nem szépen fejezi be. A harmadik meccs megy el részben rajta, és a legrosszabb, hogy ezt ő is pontosan tudja. Nincs igazi tétje a szezonunknak, de én is ketté vagyok szakadva, hogy mi lenne a jobb. Megérdemli, hogy tisztességgel eresszük el ne csak úgy kivágjuk, ugyanakkor nem lehet az öltözőben arról papolni, hogy csak a teljesítmény számít, ha van olyan akinél nem csak az.

Mindegy, lépjünk. Nem is akarok emlékezni a tegnapi meccsre. 5:4, ezzel a csapattal a körülményeket figyelembe véve nem rossz, de nem jó most a szájíz...

Ki a nagybátyja ? És hogy érted a protekciót ?
Rózsa Sándor (betyár)
Jim Kelly, aki mögött Reich hosszú ideig csere irányító volt, és értelemszerűen nagyon jóban vannak. Reich lényegében a legközelibb volt csapattársa unokaöccsét edzegeti.

(A protekciót kétlem egyébként. Szerintem Ballard hozta, Reich nem az a típus, aki konkrét játékost kérne. És Kelly egyébként tehetség szempontból nagyon rendben van. Sokkal korábban ledraftolták volna, ha nem lett volna olyan "head case" már egyetemen is, amilyen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
ÉS a szezon könnyű részét letudtuk, innentől sorra jönnek pihenő nélkül a nagy meccsek:

JAX
@HOU
TEN
@TB
@NO
CAR
@JAX

Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
Tony Adams
Nehogy már veszélyben legyen az állása. Még mindig pozitív mérleggel állunk. 8-8 vagy 9-7 után sem fogják kirakni, legfeljebb jön az ejnye-bejnye. Ami pedig Vina játszatását illeti, ott nem egyedül ő a felelős. Egyébként ilyenkor Irsay is igazán az asztalra csaphatna.
WR poszton meg olyan nagy előrelépést nem lehet várni. Sérült az első, második számú célpont, rajtuk kívül két emberben van benne a nagy játék, abból az egyik eltörte a kezét. 3rd string elkapókkal és 3rd string QB-val ennél sokkal jobbat nem lehet remélni, ez a szezon sajnos megy a kukába.
Sokan szeretnék kezdőként látni Kellyt, ennél rosszabb nem lehet alapon. Egy próbát megérhet, ha Brissett nem épül fel, de ő se fogja megváltani a világot. Ne felejtsük el hogy ki Kelly nagybátyja, és hogy milyen viszonyban van a főedzőnkkel. Protekció nélkül Kelly valószínűleg nem lenne az NFL-ben.
Baba Yaga
Ki a nagybátyja ? És hogy érted a protekciót ?
Rózsa Sándor (betyár)
Jim Kelly.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
ÉS a szezon könnyű részét letudtuk, innentől sorra jönnek pihenő nélkül a nagy meccsek:

JAX
@HOU
TEN
@TB
@NO
CAR
@JAX

Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
Tony Adams
Nehogy már veszélyben legyen az állása. Még mindig pozitív mérleggel állunk. 8-8 vagy 9-7 után sem fogják kirakni, legfeljebb jön az ejnye-bejnye. Ami pedig Vina játszatását illeti, ott nem egyedül ő a felelős. Egyébként ilyenkor Irsay is igazán az asztalra csaphatna.
WR poszton meg olyan nagy előrelépést nem lehet várni. Sérült az első, második számú célpont, rajtuk kívül két emberben van benne a nagy játék, abból az egyik eltörte a kezét. 3rd string elkapókkal és 3rd string QB-val ennél sokkal jobbat nem lehet remélni, ez a szezon sajnos megy a kukába.
Sokan szeretnék kezdőként látni Kellyt, ennél rosszabb nem lehet alapon. Egy próbát megérhet, ha Brissett nem épül fel, de ő se fogja megváltani a világot. Ne felejtsük el hogy ki Kelly nagybátyja, és hogy milyen viszonyban van a főedzőnkkel. Protekció nélkül Kelly valószínűleg nem lenne az NFL-ben.
Baba Yaga
Ki a nagybátyja ? És hogy érted a protekciót ?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tojok én már rátok. Ennyi siránkozó vénasszony bassza meg a Pats-topicban nincs, mint itt. Nevetséges
Wyatt
Mint egy dacos kisóvodás. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
ÉS a szezon könnyű részét letudtuk, innentől sorra jönnek pihenő nélkül a nagy meccsek:

JAX
@HOU
TEN
@TB
@NO
CAR
@JAX

Ha Reich akarja az állását, a spec teamben rendet kell rakni. És igenis végig kell kukázni a practice squadokat, mert ide WR kell.
Tony Adams
Nehogy már veszélyben legyen az állása. Még mindig pozitív mérleggel állunk. 8-8 vagy 9-7 után sem fogják kirakni, legfeljebb jön az ejnye-bejnye. Ami pedig Vina játszatását illeti, ott nem egyedül ő a felelős. Egyébként ilyenkor Irsay is igazán az asztalra csaphatna.
WR poszton meg olyan nagy előrelépést nem lehet várni. Sérült az első, második számú célpont, rajtuk kívül két emberben van benne a nagy játék, abból az egyik eltörte a kezét. 3rd string elkapókkal és 3rd string QB-val ennél sokkal jobbat nem lehet remélni, ez a szezon sajnos megy a kukába.
Sokan szeretnék kezdőként látni Kellyt, ennél rosszabb nem lehet alapon. Egy próbát megérhet, ha Brissett nem épül fel, de ő se fogja megváltani a világot. Ne felejtsük el hogy ki Kelly nagybátyja, és hogy milyen viszonyban van a főedzőnkkel. Protekció nélkül Kelly valószínűleg nem lenne az NFL-ben.