Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
coltman
Hát, az egyik még aktív, de nem játszik, a másik már nem aktív ezáltal szintén nem játszik. Tényleg pici a difi. Csak jól kell érteni 😀
kristóf17
ja, vagy az egyik 6-4 a másik meg 6-3, értem 😀
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
coltman
Hát, az egyik még aktív, de nem játszik, a másik már nem aktív ezáltal szintén nem játszik. Tényleg pici a difi. Csak jól kell érteni 😀
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Na asszem magyar kommentárt se nézek többet : Stafford és Luck között egy nagyon kicsi a különbség. Oké, asszem nincs több kérdésem...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke
Wyatt
Én se megyek át a Pats topikba és fejtem ki véleményem TB-ről, BB-ről, vagy a Patsről, mert nem akarok belesz...ni más szórakozásába, tisztelem a másikat annyira.

Szezon elején betoltad a szerinted poénos megjegyzést, reagáltunk rá, ok. Miért kell erőltetni és basztatni a topikot olyannal, amire láthatóan egyikünk se kíváncsi? Örülnél, ha átmennék, és elkezdeném én is ezt odaát? Nem hinném. Értelmes egyénnek tartalak, hogy ezt megértsd, és ne személyeskedésnek vedd a dolgot.

Köszi a megértést 😊
coltman
Írjon csak nyugodtan. A legrosszabb fórum behaviour ez a "mi topicunk, ti topicotok" dolog. Ne csináljuk, mindenkinek gyanannyi helye és joga van itt postolni, mint bármelyik másik topicban is. Tudom, hogy másutt is előfordul, de ne a hülyeséget terjesszük. 😊

Ha van kedved vitázni, hajrá. Ha nincs kedved vitázni, ignoráld. Tök egyszerű. 😊
peterk2005
Vitázni szívesen vitázok, de a Hoyer jó, Hoyer szar, Hoyer jó, Hoyer szar, Hoyer jó, Hoyer szar...az nem vita az én szememben.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/cliffwish8/status/1193523276406050816
több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke
Wyatt
Én se megyek át a Pats topikba és fejtem ki véleményem TB-ről, BB-ről, vagy a Patsről, mert nem akarok belesz...ni más szórakozásába, tisztelem a másikat annyira.

Szezon elején betoltad a szerinted poénos megjegyzést, reagáltunk rá, ok. Miért kell erőltetni és basztatni a topikot olyannal, amire láthatóan egyikünk se kíváncsi? Örülnél, ha átmennék, és elkezdeném én is ezt odaát? Nem hinném. Értelmes egyénnek tartalak, hogy ezt megértsd, és ne személyeskedésnek vedd a dolgot.

Köszi a megértést 😊
coltman
Írjon csak nyugodtan. A legrosszabb fórum behaviour ez a "mi topicunk, ti topicotok" dolog. Ne csináljuk, mindenkinek gyanannyi helye és joga van itt postolni, mint bármelyik másik topicban is. Tudom, hogy másutt is előfordul, de ne a hülyeséget terjesszük. 😊

Ha van kedved vitázni, hajrá. Ha nincs kedved vitázni, ignoráld. Tök egyszerű. 😊
peterk2005
Ha fizeti a sört, felőlem oké 😀 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke
Wyatt
Én se megyek át a Pats topikba és fejtem ki véleményem TB-ről, BB-ről, vagy a Patsről, mert nem akarok belesz...ni más szórakozásába, tisztelem a másikat annyira.

Szezon elején betoltad a szerinted poénos megjegyzést, reagáltunk rá, ok. Miért kell erőltetni és basztatni a topikot olyannal, amire láthatóan egyikünk se kíváncsi? Örülnél, ha átmennék, és elkezdeném én is ezt odaát? Nem hinném. Értelmes egyénnek tartalak, hogy ezt megértsd, és ne személyeskedésnek vedd a dolgot.

Köszi a megértést 😊
coltman
Írjon csak nyugodtan. A legrosszabb fórum behaviour ez a "mi topicunk, ti topicotok" dolog. Ne csináljuk, mindenkinek gyanannyi helye és joga van itt postolni, mint bármelyik másik topicban is. Tudom, hogy másutt is előfordul, de ne a hülyeséget terjesszük. 😊

Ha van kedved vitázni, hajrá. Ha nincs kedved vitázni, ignoráld. Tök egyszerű. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Stez lelépett Ratajkowskival, nekünk meg maradt Wyatt hogy pörögjön a topic....... 🤪
Tony Adams
Nem lehetne helyette inkább Dungy? Vagy Baldy? 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Stez lelépett Ratajkowskival, nekünk meg maradt Wyatt hogy pörögjön a topic....... 🤪
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke
Wyatt
Én se megyek át a Pats topikba és fejtem ki véleményem TB-ről, BB-ről, vagy a Patsről, mert nem akarok belesz...ni más szórakozásába, tisztelem a másikat annyira.

Szezon elején betoltad a szerinted poénos megjegyzést, reagáltunk rá, ok. Miért kell erőltetni és basztatni a topikot olyannal, amire láthatóan egyikünk se kíváncsi? Örülnél, ha átmennék, és elkezdeném én is ezt odaát? Nem hinném. Értelmes egyénnek tartalak, hogy ezt megértsd, és ne személyeskedésnek vedd a dolgot.

Köszi a megértést 😊
coltman
Na, akkor te vagy az egyik kivétel a fórumról 😀

Nekem nyolc, ha így jobb, ettől még tartom a véleményem^^

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke
Wyatt
Én se megyek át a Pats topikba és fejtem ki véleményem TB-ről, BB-ről, vagy a Patsről, mert nem akarok belesz...ni más szórakozásába, tisztelem a másikat annyira.

Szezon elején betoltad a szerinted poénos megjegyzést, reagáltunk rá, ok. Miért kell erőltetni és basztatni a topikot olyannal, amire láthatóan egyikünk se kíváncsi? Örülnél, ha átmennék, és elkezdeném én is ezt odaát? Nem hinném. Értelmes egyénnek tartalak, hogy ezt megértsd, és ne személyeskedésnek vedd a dolgot.

Köszi a megértést 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, meg a nagyanyad is dobott 3 TD-passzt, oke

Hat Lewist jol elcsesztetek ezzel a DT-ve basztatassal, marha jo strongside end lehetne belole, de ti ra akartok rakni meg 15 kilot 😒

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
coltman
Semmi poén nincs benne, már szeptemberben is ő volt a legjobb irányító a keretben, ez már múlt héten is látszott. Vasárnap pedig dicsőséges győzelmet arat egy felszállóban lévő gárda ellen
Wyatt
Aha, nagyanyám jobban mozog a zsebben, mint ő, és látta volna azt az ordas INT-et, amit dobott. Úgyhogy plíz ne, oksa? Köszi.
coltman
Lewisra meg azt mondta hogy ő a tavalyi draft stealje, ehhez képest idén csak healthy scratch :/, pedig a DT poszt a csapat tán legnagyobb gyengéje.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
coltman
Semmi poén nincs benne, már szeptemberben is ő volt a legjobb irányító a keretben, ez már múlt héten is látszott. Vasárnap pedig dicsőséges győzelmet arat egy felszállóban lévő gárda ellen
Wyatt
Aha, nagyanyám jobban mozog a zsebben, mint ő, és látta volna azt az ordas INT-et, amit dobott. Úgyhogy plíz ne, oksa? Köszi.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
coltman
Semmi poén nincs benne, már szeptemberben is ő volt a legjobb irányító a keretben, ez már múlt héten is látszott. Vasárnap pedig dicsőséges győzelmet arat egy felszállóban lévő gárda ellen

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
coltman
Még nem unja, én a héten is olvastam tőle már vagy 2-3-szor. 😀

A kopasszal vagy Kellyvel, nekem tök mindegy, csak nyerjünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/
Wyatt
Ezt olyan 2 hónapja is elsütötted, találj ki új "poént"...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre van egy irányítótok 10 év után, erre egyből le akarjátok váltani. Ti semminek sem tudtok örülni :/

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
A Cain cut azért kemény, tuti elviszi valaki.
Igazság szerint nem láttam benne sok mindent, nem érztem veszteségnek.
Hajrá Chad Kelly, legyen a félidő 50-0 ,hogy megnézzük mit tud a srác. 😀
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ugy tunik,hogy Hoyer kezebe kerul a karmesteri palca
 twitter.com/zkeefer/status/1193210783271997440?s=20
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Desir nem edzett tegnap es ma sem,Reich semmit nem mondott rola,hogy jatszik-e,vagy sem. Hilton es Campbell out, Jacoby pedig game-time decision lesz.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 www.instagram.com/tv/B4ketlJFqQW/?igshid=1nz0vy7vxkqm5

The Maniac! 😀
malloy
Pure role model, gyakorlatilag no-brainer hogy Ballardék elhozták ott ahol 😊 Az a kerékcsere 😀
több mint 4 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy


The Maniac! 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1192506483319201793

 twitter.com/zkeefer/status/1192509184291397633

 twitter.com/PFF_Colts/status/1192512050150432768

 twitter.com/jimayello/status/1192491308289548289
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Igazából csak Cain nem hozza magát eddig azok közül, akinek meg lenne a lehetősége és nem tudja. Funches első meccsen lesérült, az merő pech, Campbell is talán ha 3 meccsen volt eddig aktív. Abból kettőn mutatott szép dolgokat. Egy olyan rookie-tól akiről tudtuk, hogy kell idő az akklimalizálódáshoz nem lenne ez rossz, ha minden meccsen játszott volna.

Cain viszont ordas kérdőjel számomra. Lehet, hogy belefutottunk egy TC heroba vele kapcsolatban.
peterk2005
Cain csinál szép dolgokat, volt már 2-3 elég elég komoly elkapása idén, szóval nem egy DHB. Igazából belegondolva nem sok emlékem van idén, hogy egyáltalán felé megy a labda. Kérdés hogy miért. Eleve nincs sokat pályán, esetleg csak Jacoby nem látja, vagy tényleg nem tud szeparálódni, és ezért színtelen, szagtalan nagyrészt.
coltman
 twitter.com/zkeefer/status/1192149259791077377?s=20