Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.

Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
Bence94
Ilyesmit inkább ne is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.

Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...
peterk2005
Szerintem Brissett is pihenhetne,ha nem 100%-os. Ezt a meccset Hoyerrel is hozni kene (de inkabb nem mondok semmit).
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig Pascal mellett Campbellben volt leginkább életjel tegnap.

Hát akkor irány a 3TE felállás. Pascal és Ebron mint kvázi elkapó, plusz Doyle és Alie-Cox. A Dolphins ellen csak elég lesz ez is...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/zkeefer/status/1191461520905048064?s=20

 twitter.com/zkeefer/status/1191461763864236032?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A labda mindkét oldalán voltak jó megmozdulásaink, és mindkét oldalán voltak hibáink, én nem szedném szét egységekre. Hiába tartott jól a védelem, ha közben a félidő végén Leonard buta hibájából kaptunk 3 pontot. Ha csak az nincs, nyerünk. És nem csak ez az egy buta hiba jött a védelem oldaláról. Az offense esetén is hiába működik a futás, és hiába vannak jó drive-ok, ha időnként lábon lőjük magunkat egy olyan holdinggal, aminek köze nincs a játékhoz egyébként. Vagy elejtjük a labdát. Vagy beszed a QB egy olyan sacket ami az övé. Én még úgy se bontanám le, hogy mondjuk Leonard, Ya-Sin és Glowinksi ill. Rogers voltak sz*rok, mert szerintem tegnap Mack-en és Pascalon kívül mindenkinek up&down napja volt. Voltak mindenkinek jó megmozdulásai is - még Glowinskinek és Rogersnek is - de mellé voltak sokaknak elkerülhető buta hibái is. Az időnként törvényszerű hibák (pl. Pascal punt return fumblija ilyen volt, vagy a Steelers futó fumblija) benne vannak a meccsben, de az elkerülhető hibák csökkenthetők. Ha sikerül leszorítani őket, akkor az ilyen meccsek megvannak. Egy 16 meccses idényben persze benne van, hogy 1-1 meccsen sorozatban belehibázunk, másrészt általában a fiatal csapatokra jellemző ez, és mi azok vagyunk, de ez a cél. Le kell szorítani, ahogy a sárgákat is le tudtuk idénre (tavaly ugye a legtöbb sárgát szedtük be, idénre élvonalba kerültünk, szóval megcsinálható).

Engem a playoff akkor érdekelne komolyan, ha látnám az esélyt a SB-ra. Nem várom, hogy favoritok legyünk, de valami esélyt igen. Ez a csapat "jól utazik", sokkal jobban, mint az előző évekbeli bármelyik csapat. Úgyhogy igazából akár egy wild card is jöhetne, főleg ebben az idei AFC-ben. Viszont azt nem látom egyelőre, hogy 3 jó meccset össze tudnánk rakni egymás után. A védelem javulgat, az offense hullámokkal de nagyjából hozza magát. A három jó meccshez viszont az kellene, hogy valamelyik plafonja magasabban legyen a mostaninál. A védelem mondjuk képes legyen futni egy nagyot. Ezt most még nem látom. Talán a hátralevő meccseken összeáll. De valószínűbbnek érzem, hogy ha - valamikor egyáltalán - akkor inkább jövőre, mert azért még playmaker deficitben vagyunk. Nem kéne sok, mondjuk az elkapó sorban és a secondaryban (vagy passrushban) egy virtigli elit playmaker és máris más szintről indulhatnánk. És persze az az abszolút minimum, hogy az eddig Brissett szintnél ne legyen gyengébb a QB játék. De ha lehet inkább jobb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/KBowen1070/status/1191364000472354816?s=20
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de en meg mindig kurva merges vagyok a tegnapi vereseg miatt...
Bence94
Ha ez lett volna az első ilyen idén, azt mondom ok. Sőt, akár örülhetnénk neki hogy a sérülések ellenére is meccsben maradt a csapat. De ez már legalább a harmadik olyan meccs, ahol az egész csapat, de leginkább a támadók alulteljesítenek. A védelem megadta a lehetőséget tegnap is és a Raiders ellen , de a támadók egyszerűen nem tudnak élni a lehetőségekkel és folyamatosan lábon lövik magukat. A tavalyi év második felére ez teljesen eltűnt, ehhez képest rengeteg amatőr hibát követnek el hétről hétre. Emellett a támadófal teljesítménye is rendkívül aggasztó, hetek óta nem tudják megvédeni az irányítót, akárki is legyen a center mögött.
Ebben a bukdácsoló AFC-ben ez a Coltsminimum egy wild card helyre jó lenne, de a következő nyolc meccsen összeszedetten kell játszani, mert a neheze csak most jön. Ha itt lenne Luck, valószínű hogy ezeket a meccseket is behúzzuk, de nincs itt és nem lehet arra várni hogy majd a QB megoldja. Ez a csapat csak úgy tud nyerni, ha okosan, wtf nélkül játszik folyamatosan.
És tegnap még az edzői stáb is bénázott, lásd az időkérések pazarlásátl az utolsó drive-ot, ahol a bírók vitték el csapatot, és a végén nem tudták megcsinálni a harmadik és 1-et, A Falcons ellen simán nekimentek negyedikre, itt is egy hasonló tökös hívás lett volna, amivel legalább az órát is lepörgetik. Remélem ez a pofon már tényleg észhez téríti a bagázst, de a Raiders és Broncos ellen nem tanultak, hát nem tudom hogy miért most térnének magukhoz.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de en meg mindig kurva merges vagyok a tegnapi vereseg miatt...
Bence94
Szerintem tudod, hogy vagyunk vele. Pontosan úgy, ahogy Te. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de en meg mindig kurva merges vagyok a tegnapi vereseg miatt...
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Az tény, hogy túl sok megy el Vinán, de amit megcsinált a múlt héten, az most is összejöhetett volna.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️
Tony Adams
Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
uatu
Vina miatt direktben butunk egy pontot, majd még egyet mert neki kellett menni a két pontos kísérletnek, már ez a két pont is elég lehetett volna, főleg hogy így a Steelersnek TD kellett volna hogy átvegyék a vezetést. Emellett nem mertek nekimenni az 50+os field goalnak mert nem bíznak benne. Gyakorlatilag egy TD-nyi pontot hagytunka meccsben csak azért mert Vina nem megbízható, ez sok.
Baba Yaga
Plusz ez tavaly utolsó 3 meccsen kezdődött, mint sorozat, de akkor mindenki azt mondta, hogy ott az offseason helyrejön. Nem úgy néz ki. Most ha Ballard nem akar szájból segget csinálónak tűnni, akkor beza HoF ide HoF oda, a teljesítményt kell nézni, és az alapján nem nagyon van maradása. Vsz hogy nem fogják kicsapni respect miatt, de ez necces határ a szememben, mert akkor ott lesz a kiskapu feeling már, hogy lehetsz szar a csapatban, ha már elég nagy a respekted - ami nagyon ellentétes azzal amit Ballard mantrázik idejövetele óta.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️
Tony Adams
Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
uatu
peterk is mondta, hogy földbe rúgott, látványosan, szóval ha jó a hold se vsz hogy bemegy. De könyörgöm, 5 PAT 8 meccs alatt?!?!?! Ezért rookiektól szoktak megválni a szezon ezen szakaszában, mert ott nem fér el ez a teljesítmény, most akkor egy future HoF-nál ez mi?

Azt nem tudom, hogy most sérült, fejben esett szét, vagy mi a szar van, ezt nekik kell tudniuk, de az nagyon látványos, hogy idén Vina sajnos nettó hátrány - neki van idén a legtöbb kihagyott PAT-je. 20+ évvel ez kb olyan, mintha Brees minden 3. 10+ yardos passza INT lenne. Nem az lenne a közvélemény, hogy király.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️
Tony Adams
Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
uatu
Vina miatt direktben butunk egy pontot, majd még egyet mert neki kellett menni a két pontos kísérletnek, már ez a két pont is elég lehetett volna, főleg hogy így a Steelersnek TD kellett volna hogy átvegyék a vezetést. Emellett nem mertek nekimenni az 50+os field goalnak mert nem bíznak benne. Gyakorlatilag egy TD-nyi pontot hagytunka meccsben csak azért mert Vina nem megbízható, ez sok.
több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️
Tony Adams
Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
uatu
Vinán és Sanchezen
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️
Tony Adams
Akkor mégegyszer: ez nem Vinán ment el, hanem Sanchezen.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Vinán túl sok meccs megy el, bármekkora király. De szar a helyzet, ő nem vonul vissza, Ballard nem lép, sakk-matt. ☹️
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Micsoda egy crap meccs volt ez. A Steelers 26 pontjából 17 turnover után jött. Az első 58 percben kb. háromszor veszítettük el aztán nyerhettük volna meg a meccset. Ha Vina berúgja, akkor elkönyveltük volna a W-t ahogy most a Steelers teszi aztán kb. ennyi volt a pozitívum. Az utolsó drive-ban az a DPI nagy bogus volt, nem érdemeltük meg. Akkor sem, ha a Steelers is kapott 2 ilyen bogus DPI-t. RZ INT return TD, elfumblizott labda Hoyer-től, elfumblizott labda Rogerstől, buta hiba Maniactól és a korona Vina kihagyott FG-ja.

A FG-nál egyébként a holder rosszul rakta le, de Vina nem ezért hagyta ki. Vagy fél méterrel a labda előtt a főldbe rúgott, ez akkor se ment volna be, ha a labda jól van leállítva.

Ezzel szerintem a div győzelem esélye a nehézről a valószínűleg esélytelenre esett vissza. A Houstonnak hiába van csak 1 meccses előnye, ha az egymás elleni + konf + non konf csoportok elleni meccseket nézzük akkor 2.5 meccs az (ők verték a Chargers-t, Raiders-t és már kétszer verték a Jagst). Houstonban rohadt nehéz lesz/lenne nyerni rövid héten, csütörtökön. Hilton sem lesz, szóval az elég biztos L, azt nem lehet behozni. Anélkül meg maximum wild card lehet.

Nem nagyon értettem egyébként, hogy Brissett miért nem jött vissza. Nem úgy nézett ki, hogy ne tudna visszaállni. No mindegy, remélhetőleg legalább ő nem sérült le hosszabb időre. Hoyer helyett sokkal szívesebben nézném Kelly-t. Valószínűleg ő sem lenne jobb, de ő legalább fiatal. Engem Hoyer kiakaszt, hiába dobott 3TD-t is, ha minden snap után azt érzem, hogy most jön a turnover. Kettőt össze is hozott, és úgy két drive állt meg azon, hogy képtelen mit kezdeni a zsebben, még eldobni se tudja hogy legalább ne sack legyen. Ennyit Kelly is tudna, és ő legalább fiatal, lenne valami érdekes benne. Hoyertől csak a fejem fáj...

Kár volt ezért a meccsért egyébként, állhattunk volna 7-2-vel jövő vasárnap - feltéve, hogy a ma NYERTES (tankolással mi lesz?) Miami ellen nem állunk fejre. Nem vagyunk olyan jók, de jó lett volna a táblázatra nézni, ha ideiglenesen is.

Zárójel: nézegetve a jövő évi felhozatalt, úgy 4 irányítót látok akit érdemes lehet esetleg kipróbálni. Egyik sem néz ki Lucknak, de mindben nagyobb upside-ot látok, mint a jelenlegi Brissettben. Akit egyébként nem akarok bántani, megteszi amit tud, csak az hosszú távon valószínűleg nem elég. Szóval csak azért nem akarok negatív szezont, hogy ne szokjunk hozzá, de egyébként egy 5-8 hellyel jobb draft hely lehet, hogy nekünk hosszabb távon jó, mint egy ilyen győzelem és pár heti halelújázás a csoport élén.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
(kivéve Sanchez).
Mi van? A Game winning field goalnál ő baszta el! Még a nyomorult főoldalnak is az a címe, hogy Fűzővel kifelé. Sanchez személyesen Vinától érdemli meg a faszkorbácsot, mert egyrészt Vinának írják be a kihagyott FG-t, másrészt még bele is rúgott a fűzőbe, ami marhára tud fájni.

coltman
uatu
Ehh, jogos. Bár ahogy már előttem lévők említették, ha berúgja Vina a PAT-ot, akkor lófasz, legfeljebb X a meccs. Faszomat kb mindenkibe.

A bírók meg...hát az a 2 vanilla call Leonardon, na az szánalom volt, a harmadik meg már nem tudom kin punt-nál. Komolyan, nem tudom mi a faszt néztek. Mint ahogy a PI-nál (nem INT, ahogy írtam) se tudom mi a faszt néztek a végén, ott nevetséges, hogy elkaphatónak ítélték a labdát.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
(kivéve Sanchez).
Mi van? A Game winning field goalnál ő baszta el! Még a nyomorult főoldalnak is az a címe, hogy Fűzővel kifelé. Sanchez személyesen Vinától érdemli meg a faszkorbácsot, mert egyrészt Vinának írják be a kihagyott FG-t, másrészt még bele is rúgott a fűzőbe, ami marhára tud fájni.

coltman
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ez egy kurva nagy katasztrofa volt...lehet mondani,hogy nem jatszott TY,Desir vagy hogy megserult Brissett,meg Kelly is... ezt a meccset nyerni kellett volna,mindent megtettunk,hogy odaadjuk a W-t az ellenfelnek.

Vinanak itt az ideje felakasztani a csukakat. Lehet,hogy Sanchez elbaszta a holdot,nem porgette meg a lasztit,de ha Vina berugja az EP-t korabban,akkor nem vagyunk ilyen helyzetben,hanem X a meccs es ha kihagyja,akkor nincs “ekkora” problema. Mult heten sikerult,most nem.

En nem bantanam Hoyert, voltak szep passzai, de nyilvan nem o a megoldas.

A vedelem nem volt rossz, a futast siman fogtuk,de a pass rush nem volt valami lenyugozo,togsbba Leonard ket faszkodasa is sokba kerult.

Melysegesen csalodott vagyok. A gyozelemnek sem orultem volna orjongve, de a 6-2 nem 5-3. Remeljuk nem komoly Brissett serulese es jovo heten mar tud jatszani a Dolphins ellen.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Hát TY nélkül tényleg nem megy, bár ez akkor se lett volna meg ha ő is játszik. Nem fér a fejembe hogy hogy lehet ennyire inkonzisztens egy csapat. Kitűnő játék playoff aspiránsok ellen, viszont papíron gyengébb ellenfelek megmagyarázhatatlan hibák jönnek, és ez már a sokadik eset, Ez nem véletlen, ez a trend. Raiders, Broncos, most a Steelers, szezonnyitó a Chargers ellen...
Tehetségben meg nem elég jó a csapat hogy kompenzáljon. főleg ha kidőlnek a kulcsemberek. Elvileg a Miamit meg a Jacksonville-t verni kéne, de látva a mait,.. hát erős kétségeim vannak. fől a Jaguars ellen, ők imádnak keresztbe tenni nekünk.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
A következő embereknek a kurva anyjukat : referee staff, Rogers, és sajnos a teljes ST bagázs (kivéve Sanchez).

Ez egy katasztrófa meccs volt ismét, Hoyerrel az élen, akinek valaki szólhatna, hogy nem arra jár a bonusz, ha minél keményebben tudja mellbekúrni a labdával a WR-t. Első 1-2 passznál azt hittem, hogy Cain vagy Pascal volt gyenge, és droppolt, de az 5-6. labdánál már figyeltem, és katasztrófa, hogy mennyire izomból dobta, ész nélkül. INT-ről, vagy a pocket awarnessrről nem is beszélve, kb úgy sackelte őt a D, ahogy akarta, mozgása mint kb egy begipszelt 80 évesé, leszámítva azt az egy menekülését.

Rogerst, immáron sokadszor nem akarom a csapatban többé látni, nevetséges, hogy mennyire képtelen a legalapabb dolgokat is megtanulni, és fumbliz amikor aztán kurvára semmi értelme nincs annak, amit csinál. Végén egy full egyszerű labdát is sikerült úgy elejtenie, hogy az megint fájt. Ha ott nincs a bírói jófejség az INT-re, akkor kb ott lett volna vége a meccsnek.

Vina. Én tisztelem őt, de a meccs után én visszavonulnék a helyében, ez nem méltó hozzá, egy rookie különbül rúgja már ezeket, nem hogy nem clutch, de most már teher a csapatnak, és ezt jól mutatja, hogy első félidőben nem rúgattuk meg 53-ról. Már nem bízik benne a stáb se, innentől ennek így nincs értelme már, mondjuk azt, hogy bye-bye, és akkor valakit szerzünk PS-ből, nem hiszem, hogy egy ilyet ne tudnánk valahonnan kukázni akár most is.

D megint hozta magát többször is, szomorú, hogy Brisett sérülése ennyire bebaszott, remélem inkább csak biztonságból nem játszatták Brisettet a meccsen, hogy következő héten Miami ellen lehessen ismét ő. Pozitívum ebben a meccsben...hát talán Pascal, Campbell (bár az a fumblija kurva kiakasztó volt), meg persze Mack. Falat nem tudom eldönteni, mert második félidőben nagyon sebezhetőnek tűntek, de ahogy mozgott mögöttük Hoyer, szerintem az nagyon rátett erre a dologra, meg Kelly hiánya se segített ezen.

Idegesítő, ahogy buktuk ezt a meccset, és ahány mód tökön szúrtuk magunkat. Ehhez képest kurva szép, hogy 2 pont lett csak a vége.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Beidézem, nehogy lemaradjon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Nagyon fosok ettől a meccstől........
Tony Adams
Az nem valami jo omen,hogy amikor TY nem jatszott, a csapat sem nyert soha...
Bence94
Ez így kamu statisztika, mert pl a 2007-es februári SB-t is megnyertük, pedig ott sem játszott TY 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lewisről van valami hír miért nem játszik? Elvileg már két hete rendesen edz, mégis inaktív meccsnapon, DT poszton meg amúgy sem dúskál a tehetségben a csapat.
Baba Yaga
Nem eleg jo sajnos. Ugy tunik Quincy utan egy masik masodik koros is kuka Ballardnak. Tavasszal meg kell probalni elboltolni oket hatso korokert

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."