Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Luck nyilván nem Grigson miatt fejezte be hamarabb, nem Grigson utasította, hogy ütközze le a Broncos LB-t hogy szakadjon le a veséje. Luck ilyen volt, így járt, eddig bírta. Ettől függetlenül persze rohadtul frusztráló, hogy most már van egy jó GM-ünk, van egy jó edzőnk, és mégis minden évben van valami abszolút fejreállós, nem normális történet. Tavaly a McDaniels visszamondás kálvária, most ez a Luck sztori így 2 héttel az idény előtt. Talán pont az a baj, azért frusztráló, mert nem tudunk kit szidni miatta? 😊
peterk2005
Ezt így végig gondoltam, és egy dologban ezzel nem tudok egyet érteni, és itt hibázott Irsay is. 2016 előtt volt, hogy Grigson meg Pagano kapott egy újabb esélyt. Simán mind a kettő feláldozta Luck-ot azért, hátha sikerül megmenteniük az állásukat, Luck nélkül ugye borítékolható volt, hogy mindkettő repül.

Persze, Luck mondhatta volna, hogy kapjátok be, és inkább műtét, de ugye tudjuk a srác mentalitását, mindig a csapat érdek alá rendelte magát. Irsay, ahogy akkor is sikítottuk, nem volt normális, hogy bármelyiket is a helyén hagyta. Persze ebből nem következik egyenesen a visszavonulás, de ahogy ki lehetett hallani, az volt az első komoly szög a koporsóban.

Ettől persze még lehet hogy akkor is itt tartanánk, de attól még az ordas nagy baromság volt az akkor Irsaytől, most már +1 szempontból is.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Stílszerűen amúgy Romo vagy PM lesz aki leigazolunk. 😜
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
Solymi
Vagy gondold át amit írsz.
Vagy ne törődj emptyvel, hisz csak azért ilyen, mert Chargers szurkoló.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
Solymi
A van ami viccnek is rossz megjegyzéssel pont a cikkre céloztam... 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 404
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
batyu
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
[/quote]Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
[/quote]Van, ami még viccnek is rossz.
[/quote]nyehehe, azért annak meg van a diszkrét bája, hogy ezt egy Patriots szurkolónak vagy képes oda böfögni! elóel

TB jövőre szabad ügynök, és ez vajon csak véletlen lenne?
[/quote]Ezt az "Ezek vagytok ti" cikket eddig nem olvastam. De zseniális. Különösen a Denver Colts leírás, számos fórumtársra ismerek rá.

Most megkeresem a Patses részt, bízom benne, hogy az is kellően epés. 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/JimIrsay/status/1165684359120244739
több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
[/quote]Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
[/quote]Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
[/quote]Van, ami még viccnek is rossz.
[/quote]nyehehe, azért annak meg van a diszkrét bája, hogy ezt egy Patriots szurkolónak vagy képes oda böfögni! elóel

TB jövőre szabad ügynök, és ez vajon csak véletlen lenne?

Szerkesztette: batyu

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
Stez
Ezt nem vágom, a sajttájon is mondták Irsayék, hogy már hétfőn tárgyaltak a dologról.
Tony Adams
Ilyenkor vannak emberek, akik okosabbak akarnak lenni a többinél, és ezt a sztorit a sajtó meg imádja. Semantics. A hétfői beszélgetés lehet Ballardéknak azt jelentette, hogy megnézik, mi lesz később, míg Luck meg már úgy értette, hogy végleges. Ebben még az érintettek se biztos, hogy valaha konszenzusra jutnának.

De nincs is értelme, semmit nem változtat a dolgokon, viszont egy halom mocskot lehet elkezdeni dobálni, aminek pozitív hatása biztos nem lesz. Move on.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
Stez
Ezt nem vágom, a sajttájon is mondták Irsayék, hogy már hétfőn tárgyaltak a dologról.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.
Stez
Persze ilyenkor jönnek a konteó csodák, melyeknek kb semmi érteme. 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Veterán QB témához:
1,:Adná magát RG3 😀
2,: Adná magát Bortles 😀
3,:A Miami nagyon tankol: Rosen
4,:Bridgewater-Sudfeld-Mullens-McCoy-Keenum

Egyik sem egy felvidító poció, én megnézném Kelly-t hogy muzsikál, de kétlem hogy nekimegyünk úgy az első 2 hétnek, hogy Philip Walker lesz a backupunk.😕
Sudfeldet már írják hozzánk, de ő pont sérült, nem tudna beöltözni szerintem.
Legyen Bortles had járjon ide többet Iktriad. 😀
Tony Adams
Bridgewater abszolút jó lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 404
azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedam
És az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?

Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Ravens szurkoló 😉
Solymi
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
empty taxi
Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
Solymi
Van, ami még viccnek is rossz.
empty taxi
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olyan utalasok vannak, hogy Colts vezetosege allitolag mar egy hete tudta, hogy Luck visszavonul. Nem csak hogy tervezi, hanem hogy befejezi.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedam
És az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?

Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Ravens szurkoló 😉
Solymi
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
empty taxi
Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀
Solymi
Van, ami még viccnek is rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165650268987502598

Ennyit megér Irsaynek, hátha 2-3 év után vissza akar térni.
Tony Adams
Nem hiszem, hogy ezert csinalta. Irsay imadja Luckot, ennyi. Es tudja, hogy gyuru nelkul is mennyit tett a Coltsert Andrew.

Es nem fog visszaterni, ebben kar remenykedni. Sokan hozzak Jordan peldajat, de neki a teste teljesen rendben volt, o edesapja halala miatt kattant meg picit. Luck viszont a serulesek es a fajdalom miatt. Jordan imadta a jatekot, elvezte, a teste is birta, Luck imadja, de mar nem elvezi es a teste sem birja.
Stez
Irsay szimplán gentleman, és kicsinyes húzás lenne itt pénzen szarakodni. Nem ez kell neki a megélhetéshez, még a triplája se éreztetné hatását.

Plusz a kosárlabda nem kontakt sport, és ott lehet epizód szereplőként is játszani, nem kezdőként, ergo limitált terheléssel. Meg bármi más poszton ez lehetséges is lenne, de pont a QB, ami nem ilyen.

És ha megszületik gyerkőc, berendezik az életüket, én se látok esélyt arra, hogy azt felrúgja egy bizonytalan valamiért, arról nem is beszélve, hogy ha kihagy 3 évet, akkor egy TC kevés lenne, hogy visszaszedje formáját.

Ennek sajna tényleg ez a vége.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 404
azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedam
És az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?

Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Ravens szurkoló 😉
Solymi
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉
empty taxi
Nyugodtság van, csak poénkodtam...

Különben is, innen jött a komment alapja:
 fuzovelkifele.com/2016/01/ezek-vagytok-ti-2/

Amúgy meg nem is értem mit keresek én a Colts topikban 😀

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
azért írtam, hogy ez egy trollkonszenzus, ami minden eredményt félresöpör és kb. mémek alapján dönt ki jó-ki rossz. flacco megcsinálhatta az nfl történet legjobb playoff runját, akkor is szar marad, mer hát ez a konszenzus. aztán nyilván ez így is van, ha ez a konszenzus. gedam
És az emiatti frusztrációdat úgy kell levezetned, hogy belekötsz egy másik irányítóba, aki 5-6 éven keresztül - amikor éppen egészséges volt - playoffba vezette egy szar GM, szar edző, szar csapatát? És mindezt a visszavonulásának napján?

Jó alaposan frusztrált lehetsz, hallod...
peterk2005
Ravens szurkoló 😉
Solymi
Amellett h tényleg gyökér gedam az alapján stigmatizállni h kinek szurkolsz szintén szánalmas 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legyen Bortles had járjon ide többet Iktriad. 😀
Tony Adams
Látens divat Colts fan lenne 😁😁😁
ThundersNFL
Ez sose fog bekövetkezni. És nem járok eleget ide így is? 😊
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 404
Akkor ha már mindenki formában van nyomjunk egy retrospektívet!

Josh McDaniels valyh mit tudott és mibe húzták bele Reichet?
sutianap
Ez nekem is, meg szerintem másnak is eszébe jutott, de nem gondolom, hogy JMD-nél ez volt a döntő faktor.
Gyakorlatilag az utolsó pillanatban mondta vissza az egészet, mert BB olyan ajánlatot tett neki amit nem tudott visszautasítani.

Ha Luck állapota lett volna a döntő faktor, akkor nem hiszem hogy ilyen sokáig gondolkodott volna rajta.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor ha már mindenki formában van nyomjunk egy retrospektívet!

Josh McDaniels valyh mit tudott és mibe húzták bele Reichet?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1165659879614402562

 twitter.com/Mfranknfl/status/1165660770916601856

 twitter.com/ZERTZ_86/status/1165663417597927424

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165650268987502598

Ennyit megér Irsaynek, hátha 2-3 év után vissza akar térni.
Tony Adams
Nem hiszem, hogy ezert csinalta. Irsay imadja Luckot, ennyi. Es tudja, hogy gyuru nelkul is mennyit tett a Coltsert Andrew.

Es nem fog visszaterni, ebben kar remenykedni. Sokan hozzak Jordan peldajat, de neki a teste teljesen rendben volt, o edesapja halala miatt kattant meg picit. Luck viszont a serulesek es a fajdalom miatt. Jordan imadta a jatekot, elvezte, a teste is birta, Luck imadja, de mar nem elvezi es a teste sem birja.