NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Asszem ez a topic is a lejtő végére ért. Szerintem ideáls a pillanat, hogy még vegyünk elő olyan témákat, amelyekkel kicsit jobban bele tudnánk szarni a nyílt sebbe. Nem is értem miért nem csinálunk összehasonlítást az alábbi témakörökben Luck-Wilson/ Luck -Manning/ Luck-Isten/ Luck -Oli Khan. Külön javaslom, hogy itt és most vitassuk meg a "hány gyűrűje lenne Russell Wilsonnak, ha lett volna fala" témát. Nagyon időszerű lenne.

Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
Helmut Zimmer
Luck-Wilson vs Owen-Wilson?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
csak van aki a haragnál tart (2. lépcsőfok)
ozibozi
Kire es mire kellene haragudni? Grigsonra? Ugyan mar. Luckra? Ugyan mar. En nem haragszom, es sosem fogok, sok kis aprosag vezetett idaig.

En vegtelenul szomoru vagyok, hogy a kedvencem befejezte, sajnos ido elott. De halas vagyok az elmult evekert es minden egyes pillanatert, amikor ot lathattam kifutni a csapattal a gyepre. Csak het idenyt huzott le Luck, de ez ido alatt annyi es annyi felejthetetlen elmenyt szerzett nekem, hogy megszamolni sem tudom.

Ezeket csak megkonnyezni tudom, es halas lenni, hogy Colts-szurkolokent atelhettem mindezt.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
csak van aki a haragnál tart (2. lépcsőfok)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
Helmut Zimmer
Ahogy mondod baratom,ahogy mondod.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Asszem ez a topic is a lejtő végére ért. Szerintem ideáls a pillanat, hogy még vegyünk elő olyan témákat, amelyekkel kicsit jobban bele tudnánk szarni a nyílt sebbe. Nem is értem miért nem csinálunk összehasonlítást az alábbi témakörökben Luck-Wilson/ Luck -Manning/ Luck-Isten/ Luck -Oli Khan. Külön javaslom, hogy itt és most vitassuk meg a "hány gyűrűje lenne Russell Wilsonnak, ha lett volna fala" témát. Nagyon időszerű lenne.

Ha valaki esetleg nem érti, amit egy-két Colts fan megél, azt az érzést úgy hívják, hogy "gyász"!
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Stafford évek óta fal nélkül játszik.
Szerintem jóval többször vitték földre mint Luck-ot.
Bazzani
2012-2016 között messze Luck volt az első, sack, hit, és egyéb statban, a hiányzott meccsek ellenére is. Ami egy része a szívásnak. A másik, hogy kellett volna egy HC/OC, aki a szar fal ellenére megpróbálja lenevelni arról, hogy megcsinálja a playeket - ez a túl lelkesedés, vezér szellem, hívjuk aminek akarjuk volt a másik része a problémának - amiért pl Broncos ellen is kidőlt, amikor Travethan csinált rajta egy tacklet. Mindig nyerni akart, de ez nem mindig hasznos hosszú távon, mint ahogy látjuk is most. Ezért tud(ott) Manning, Brady, Brees pl sokáig játszani, mert nem mentek bele a fizikális adok-kapokba.

Ezért tartom mindig, hogy az öregeknek, akik 20-30-40 éve vannak a ligában sokkal nagyobb a felelősségük, mint azt sokan gondolják. Egy huszonpár éves gyerektől nem lehet elvárni, hogy magától ne az adrenalin vigye, erre kell az olyan edző, aki ilyenkor visszafogja a játékost, vagy módosítja a gameplant, playhívást. RG III ugyanezt szívta meg, idióta edző sérülten is hagyta fent - és ott elég nagy valószínűséggel ki is lehet jelenteni, hogy azzal tönkretették RG III karrierjét. Lucknál ez sokkal szürkébb zóna, de azért az edzők itt is benne vannak.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Illetve SupaCamnel tobb gusztustalan, serulesre meno late hitet nem kapott meg emberfia. Jo, mondjuk tropa is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Pont ezért hoztam riverst példának, ill. ryannek is kb fele-feke arányban volt épkézláb fala a karrierje során. De tényleg ott van stafford és wilson is példának. Szóval valakinek bírja a teste a több évnyi püfölést, valakinek kevésbé. És erre jönnek az ezzel járó mentális megterhelések.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 019
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Haló, Wilson többet szaladt az életéért mint egy maraton futó. Rengeteg helyen rossz a fal, rengeteg játékost ütnek vágnak éveken keresztül.
Ez semmi más csak szerencse kérdése, hogy ki az aki belerokkan és ki az aki nem.
Van ismerősöm aki motorral egy szál pólóban szállt be kb 90-el az árokba és kutya baja nem lett. A másik eldőlt álló helyzetben biciklivel és szilánkosra törte a karját.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀
Chargers LT
Stafford évek óta fal nélkül játszik.
Szerintem jóval többször vitték földre mint Luck-ot.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Lucknak biztos ott kezdet elege lenni, mikor azon a bizonyos meccsen leengedték a labdát!
steelwolf
Vagy ez a mesterterv. Megvarjak mig Brady visszavonul...es akkor Luck visszater.
Solymi
Jah, a Pastbe 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
Ok, de én azt írtam, amiért tönkre ment 😊 Meg kb senki nem alkalmas erre a játékra hosszútávon, ha hagyják szétverni... Emlékezet óta nem volt olyan QB, aki fal nélkül eredményes lett volna és/vagy konstans jó és pályán van... Bár nem hazabeszélve, de kb Rivers a kivétel. 80% ban fos fal volt előtte, és így is jó...de az a csávó vasból van 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek, milyen hatással lesz ez a 53-as keret kialakítására.
Luck nélkül nem biztos hogy 5nél több WR-t beraknék, hogy max 4 TE-et vinnék.
A védelembe (főleg a D-lineba) pedig a lehető legtöbb pllaymakert szuszakolnám bele. Az is valószínű, hogy 3 QB kerül 53-ba.
Tony Adams
Az 53 egy dolog, de igazabol Ballard es Reich teljes A-terve a kukaban landolt. Elobbinek a keretepiteset ez alaposan felforgatja, es ha ez az egesz marciusban jon, akkor en el tudom kepzelni peldaul, hogy a piacrol, netan csereben hozunk egy jobb futot, es inkabb a futojatekra epitjuk az egesz tamadosort. Ahogy Luck kihasznalna a WR-TE sort, ugy Brissett harmadannyira sem fogja.

Reichnek meg teljesen masfele felfogasban kell nyomatnia a hivasokat, mivel Brissett kepessegei es kvalitasai teljesen masok, mint Lucke, o nem tud megdobni olyan labdakat, mint Luck. Raadasul van egy tippem, hogy a tamadofal is visszaesik, mert Luck ligaszinten elit volt a zsebben valo mozgasban, az onnan valo kimozgasban, Brissett ebben igencsak gyengebb, raadasul o mobilisabb, tippem szerint tobbszor fog megindulni futkoraszni, az ilyen mozgasok pedig a tamadofal dolgat nagyon megnehezitik.

En most azt varom, hogy a tortentek utan tobb futo lesz a keretben, szarra fogjuk futni magunkat, tenylegesen csunya jatekot nyomunk majd, kevesebb, konnyu passzal.

Az iranyitoknal az elso ket fordulo nonsense, a harmadik heten Kelly visszaterhet az eltiltasbol, onnantol azert erdekes lesz nezni, mert mint mondtam, meg csapaton belulrol is hallani olyan hangokat, hogy Kellyt jobb iranyitonak velik Brissettnel. Ugyhogy gondolom minden masodik rossz passz utan jon majd a temazas es az agyalas, hogy mikor lesz Kelly-time. Nem hiszem, hogy Brissett a teljes idenyt vegigjatssza kezdokent, illetve ez akkor tortenik csak meg szvsz, ha jol jatszik. De en ugye ebben annyira nem bizom. Bar kivanom neki.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy dologra reagálnék ami itt elhangzott. Talán Stez említette, hogy Megatron szinte járni sem tudott a visszavonulása után.
 youtu.be/u9XIViq2CP8

Itt nem telt el fél év és egész jól mozgott. (Meg lehet nézni az adás többi részét is, nem úgy néz ki mint aki csak fájdalomcsillapítókkal tudta csinálni...)
Ő megkereste a maga pénzét, nem mellesleg beleunt a Lions balfaszságaiba. Biztos volt egészségügyi oka is, de ő inkább megunta a focit.
Bazzani
Orulok neki, de en azert elhiszem, amit a sajat szajaval mondott. 8) Es nem azt azt mondtam, hogy szinte jarni sem tudott, hanem hogy nem tudott rendesen, es jaras kozben is vannak fajdalmai. Ennek kapcsan meg Megatron maga mondta, hogy allandoan megkeresik, hogy terjen vissza, es nem tagadja, volt, amikor elgondolkodott, de akkor tapasztalta meg, hogy nem tudja rendesen behajlitani a labat a visszavonulasa ota, es ezert sem tert vissza, miutan elment edzeni, probalkozott, es keptelen volt elesen fordulni, meg a labmunkaja nem letezett, mivel mar nem kepes azokra az eles mozdulatokra, amikre anno a palyan az volt. Gyogyszerekkel persze valoszinuleg menne, de az meg csak kinszenvedes.

De abban igazad van, hogy jocskan bele is unt a fociba, nem kis reszben azert is hagyta abba, de azert az elozo sztori ramutat, hogy egeszsegugyi okok miatt nem is tudott visszaterni, pedig gondolkozott rajta. Ez mellekes, de ez talan valami egy eve lehetett, es valoszinuleg a Pats kereste meg, mivel epp akkor nagyon pletykaltak is, hogy BB fuzogeti.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Kíváncsi leszek, milyen hatással lesz ez a 53-as keret kialakítására.
Luck nélkül nem biztos hogy 5nél több WR-t beraknék, hogy max 4 TE-et vinnék.
A védelembe (főleg a D-lineba) pedig a lehető legtöbb pllaymakert szuszakolnám bele. Az is valószínű, hogy 3 QB kerül 53-ba.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TYHilton13/status/1165795311295586305?s=19

Nem en sirok, te sirsz... 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Lucknak biztos ott kezdet elege lenni, mikor azon a bizonyos meccsen leengedték a labdát!
steelwolf
Vagy ez a mesterterv. Megvarjak mig Brady visszavonul...es akkor Luck visszater.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lucknak biztos ott kezdet elege lenni, mikor azon a bizonyos meccsen leengedték a labdát!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dologra reagálnék ami itt elhangzott. Talán Stez említette, hogy Megatron szinte járni sem tudott a visszavonulása után.
 youtu.be/u9XIViq2CP8

Itt nem telt el fél év és egész jól mozgott. (Meg lehet nézni az adás többi részét is, nem úgy néz ki mint aki csak fájdalomcsillapítókkal tudta csinálni...)
Ő megkereste a maga pénzét, nem mellesleg beleunt a Lions balfaszságaiba. Biztos volt egészségügyi oka is, de ő inkább megunta a focit.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Fizikailag szerintem sincs szétütve egyáltalán. Már úgy értem annyira, hogy amiatt abba kellene hagynia. Gronkowski szét volt, Favre szét volt, Manning szét volt, Luck nem. Idén januárban képes volt elmenni a pro-bowlra, mert azt mondta soha nem élvezte még ennyire a futball, és soha nem érezte még ilyen jól magát fizikailag, és hiányzik neki a közeg. Még a pro-bowl közege is, amit mindenki inkább megúszni akar. Luck viszont borzasztóan élvezte. Nem én mondom, ő mondta. Idén januárban. Azóta egy szaros vádlihúzódást vagy bokahúzódást - legyen bármelyik - szedett össze, nem kamion ment át rajta, lol. 😊 Szóval szó nincs arról, mint néhány említett volt járékosnál, hogy a járókerettől fél, vagy nem tudná bekötni a cipőfűzőjét sem. Luck mondta ezt, mindössze néhány hónapja, bőven a vállsérülése után.

Viszont azt sem hiszem, hogy tényleg nekiült volna tudatosan mérlegelni, család, nősülés, jön a gyerek, megváltoztak a prioritások, már nem éri meg, satöbbi. Egy fenét. Ha ez lett volna, el se kezdi a training campet, nem az idény előtt 1 héttel vonul vissza, miután sz*rrá dolgozta magát, hogy visszajöjjön. Ő ugyanolyan hirtelen döntött, ahogy pl. Mewhort is. Megpróbállta, nem ment, és feladta. Csak az a különbség, hogy Mewhortnak tényleg nem bírta a teste, Lucké viszont bírta volna. Irsay mondta 2 éve a váll rehabja idején, hogy Luck bajainak egy része a két füle között van. Igen. Fejben, mentálisan lett elege a sérülésekkel küszködésből, és abból a konstanssá váló tudatállapottól, amit ő maga rakott össze saját magának: hogy kikészül attól, hogy nem tud ott lenni a pályán és vezetni a csapatot. Elmondta többször is, hogy a 2017-es idényben szó szerint szégyellte magát, hogy cserben hagyta a csapatot, és irigyelte Brissettet, hogy a pályán lehet. Ezeket a köveket ő rakta saját magára .... és nem bírta tovább cipelni. ... szerintem.

És éppen ezért a jövőt sem akarom megjósolgatni, mert nem lehet tudni. Az is lehet, hogy hazamegy, és két hetet együtt töltve az asszonnyal jön rá, hogy mi hiányzott az életéből, és tényleg soha többet pálya közelébe sem megy. De ugyanúgy az sem zárható ki, hogy megszületik a gyereke, apa lesz, ami teljesen átrendezi a prioritásait. Mert egy gyerek aztán alaposan átrendezi. Időnként úgy, hogy az ember otthagyja a sportot, de sokszor pont az ellenkezője történik. Hány sportoló "virágzott" ki azok után, hogy gyereke született? Rengetegen. A futballban is. Azért, mert a család, gyerek léte pont azt a követ, elvárásokat, stb. veszi, veheti le a vállról, amit addig, amíg csak a sport van a játékos életében, képtelen letenni, állandó stresszt okozva neki. De a prioritások megváltozásával hirtelen eltűnik a kő, mert rájon, hogy nem olyan fontos az, ami eddig az volt. De továbbra is imádja a sportot. Mert imádja. Ott fog ülni a TV előtt, nézi majd Brissettet meg a többieket hétről hétre. És lesz 30, 31 éves, és fizikailag teljesen alkalmas arra, hogy akár még 6-8 évet játsszon. Nem lehet tudni, hogy ez nem viszi-e abba az irányba, hogy azt mondja, ad még egy esélyt. Ezúttal elvárások, teher nélkül, élvezve az egészet. Számtalanszor megörtént már. Luck elég fiatal ahhoz, hogy vele is előfordulhasson.

Mindezt nem azért írtam le, hogy elkezdjünk reménykedni a visszatérésében. Egyszerűen csak így látom a visszavonulását. Szerintem a fentiek miatt döntött a szögre akasztás mellett, és ebben ezek a jövőbeli lehetőségek vannak. Manningnél nem voltak, Mewhortnál nem voltak. Lucknál viszont megvannak. MIndkettő lehetőség megvan.

A Coltsnak - nekünk - ettől függetlenül le kell zárni kva gyorsan ezt az aktát, és a jövőre koncentrálni. Jelenleg arra vagyok a legkíváncsibb, hogy Reich mit hoz ki Brissettből? Brissett nem hosszú távú megoldás, de nem sokkal rosszabb, mint Foles. Folesból már egyszer egész sok kijött úgy, hogy Reich is ott volt a környéken. Lássuk, hogy mennyire volt benne Reich keze. Vagy ha nem volt benne, ha Pedersoné volt a kéz egyedül, akkor mennyit tudott ellesni attól a kéztől. A tavalyiak alapján bizakodó vagyok, hogy sokkal többet, mint amennyit a tipikus tanár-segéd viszonyban a segédektől látni szoktunk. Bízom benne, hogy Reich a kisebbségbe tartozik. Őszintén szólva, ez Luckkal nem nagyon derülhetett ki eddig. Brissettel viszont feketén-fehéren ki fog. Akkor is, ha annyira nem lesz sikeres, mint Foles, de Brissett annyira nem is jó.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Szerintem meg nem tudhatjuk mit él át mi a küszöbe.Sztereotípiákat gyártotok de ez mind csak a Ti gondolatotok és nem tudhatjuk mi zajlik benne.Lehet kicsi az ingerküszöb lehet az asszony és lehet az is hogy amin átment mi már rég feladtuk volna.Tippmixbe ment át...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Hát ha megnézzük, hogy hány sportoló él még pályafutása után is fájdalomcsillapítókon, akkor ez gyakorlatilag a no-brainer, hogy itt nyomott egy exitet. És no offense, de elég csak Big Benre ránézni, és fel lehet tenni a kérdést, hogy megéri-e. Én se vállalnám, de ettől nem gondolom, hogy hülye aki csinálja, csak mások a prioritások.
coltman
Big Ben szereti ha hàtulról kapja!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Sztem meg nem, ha alkalmas lenne nem vonulna vissza. Azt, hogy ezt felismerte hatalmas dolog. Minden luckra vagy penningtonra jut 20 matt ryan vagy rivers kb.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
De érzékeny valaki... Tudom fáj azt, hogy tavaly a felvillanyozódás után nem kisülés lett hanem leolvadás, de azért na...
Solymi
Nem érzékeny vagyok.
Ill. de, arra érzékeny vagyok, hogy ha irreleváns dolgokkal támasztasz alá vmi cselekedetet.
Az h gedam baromságait annak tudtad be h Ravens-szurkoló az ugyanolyan mintha szerinted vki azért szereti az amerikai focit, mert kékszemű.
empty taxi
Ember, úgy látom át neked tényleg nem jött át a poén része, elvesztetted útközben a humorérzéked?
Még be is linkeltem, hogy mire utaltam ezzel, kb. csak egy vicces sztereotípiára, hogy melyik szurkoló milyen.
Ráadásul kacsintós smileyt is odatettem, ezzel is jelezve, hogy ez csak viccelődés, szívózás semmi több...

Következőleg mi legyen? Tegyek ki egy figyelmeztetést, hogy az alábbi szöveg a nyugalom megzavarására alkalmas vagy mi?
Solymi
A van ami viccnek is rossz megjegyzéssel pont a cikkre céloztam... 😉
empty taxi
Idéznék a Függetlenség napjából:
"Hoppá!
Fejlesztenünk kellene a közös szókincsünket.."

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Amugy ilyenkor lehetne felheviteni a vitat az NFL szabalyvaltozasairol, hogy meg mindig agalunk-e ellene, hogy "kislany" focit csinaljanak a jatekbol az iranyitok kedveert. Nekem sosem tetszett az az iranyvonal, ami egyre inkabb erinthetetlenne tette a QB-kat, mert igy felborult az O/D dinamika, viszont most lathatjuk, hogy ilyen korszakosnak indulo jatekosokat veszitunk el mi nezok, a rengeteg utes es sack miatt.
undisputedly
Luck nem a kemény játék miatt ment tönkre, hanem mert a dilettáns Grigson leszarta az OL-t és péppé sackelték
Chargers LT
Luck azért vonult vissza mert hosszú távon nem alkalmas erre a játékra és a vele járó fizikai és szellemi leterheltségre. Amúgy abszolút respect neki, hogy ezt felismerte és megmerte azt húzni amit másik 20 játékos meg nem, vagy nincs rá módja.
peach
De, alkalmas valoszinuleg. Csak tudod ahany ember, annyi gondolkodasmod. Vannak olyanok, mint Luck, akinek fontosabb a csalad,az egeszseg, es akik nem huzzak addig a dolgot, amig megtortenik a baj es netan olyan serulest szenvednek, aminek egesz tovabbi eletukben nyoma lesz, vagy korlatozza oket valamiben. Luck pontosan azert hagyta abba, mert belekerult ebbe a mokuskerekbe, es nem akarta, hogy nagyobb gond legyen. Azert, mert ugy dontott, hogy neki nem er ennyit az egesz, meg nem jelenti, hogy nem alkalmas ra. O csak nem akarja. Nagyon mas azert.
Stez
Hát ha megnézzük, hogy hány sportoló él még pályafutása után is fájdalomcsillapítókon, akkor ez gyakorlatilag a no-brainer, hogy itt nyomott egy exitet. És no offense, de elég csak Big Benre ránézni, és fel lehet tenni a kérdést, hogy megéri-e. Én se vállalnám, de ettől nem gondolom, hogy hülye aki csinálja, csak mások a prioritások.