Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PO mérlege 8-8
Burkus
Szerintem 4-4, de ez 8 PO meccs 4 továbbjutással, ez nem szar.....
harras
Ráadásul 4-ből 2x a későbbi bajnok győzte le, és tavaly se múlott sokon sztem, hogy ezt mondhassuk
Rynald
És ez a 4-4 két hazai és hat idegenbeli meccsen jött össze. Egy kicsit jobb csapattal, amelyik home-fieldig is eljutott volna legalább 1-2x, bőven pozitív lehetett volna az a mérleg. No, meg több meccs is lehetett volna belőle.

(Nem mintha nem lenne ez a playoff W/L egy teljesen semmitmondó statisztika. 😊 Játszhatott Luck akárhogy, ha pocsék volt körülötte a csapat. És fordítva, egy remek csapattal hozhatott volna egy 4-4-et, vagy jobbat úgy is, hogy ő közben pocsék.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Futni kell!!! 😛
Helmut Zimmer
Az eredmény után.
Tony Adams
Az eredmény elől.
wmitty
Luck nem a vedelembol vonult vissza --> ha nem kapsz pontot, a legrosszabb esetben is 0–0–16-tal zarsz!

több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Futni kell!!! 😛
Helmut Zimmer
Az eredmény után.
Tony Adams
Az eredmény elől.

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Futni kell!!! 😛
Helmut Zimmer
Az eredmény után.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Futni kell!!! 😛
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igy van. Biztos nem fognak egy levitezlett harmincasra csapatot epiteni. Megnezik, akad-e olyan,akivel megy a szeker. Ha nem, akkor draft.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/RapSheet/status/1167062757797191681

Én meg remélem ez csak a frissített emergency list.
Ha már ilyen nevek kerülnek szóba, akkor maradjon csak a jelenlegi 3 fickó.
Tony Adams
Ez csak az elso ket hetre kell, amig Kelly el lesz tiltva, hogy addig is legyen a rosteren harom iranyito. Utana valoszinuleg bucsuzunk is el tole, barki is jon.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1167062757797191681

Én meg remélem ez csak a frissített emergency list.
Ha már ilyen nevek kerülnek szóba, akkor maradjon csak a jelenlegi 3 fickó.
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
A PO mérlege 8-8
Burkus
Szerintem 4-4, de ez 8 PO meccs 4 továbbjutással, ez nem szar.....
harras
Ráadásul 4-ből 2x a későbbi bajnok győzte le, és tavaly se múlott sokon sztem, hogy ezt mondhassuk
több mint 4 éve
harras Arizona Cardinals 515
A PO mérlege 8-8
Burkus
Szerintem 4-4, de ez 8 PO meccs 4 továbbjutással, ez nem szar.....
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Ez most komoly kérdés ?
Sixo
Igen.
iktriad
Az egy főcsoportdöntővel, a 171-83 TD/INT ratioval vagy a 89,5 career ratingel? Volt egy Év vissztérője címe, ezen kívül 4 Pro Bowl selection. Hol van itt a HoF career?

C'mon man.
Burkus
Komolyan Burkus neked az miért fájna? ha HOF lenne Luck! Kapott már nála érdemtelenebb ember is tagságot. Én nem bírtam Luckot mert szerintem nagyobb volt a füstje mint a lángja de,... Az ellenfél tisztelete nem rossz dolog.
ParadSEC
Egyszerű.
Tehetség alapján egyértelmű HoF, eredményesség alapján nyilvánvalóan nem.
Sobri Jóska
Na például ez Bradynél pont fordíva van.......😊
csi77
Az eredmény számít. 😉

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Luck tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
iktriad
Ez most komoly kérdés ?
Sixo
Igen.
iktriad
Az egy főcsoportdöntővel, a 171-83 TD/INT ratioval vagy a 89,5 career ratingel? Volt egy Év vissztérője címe, ezen kívül 4 Pro Bowl selection. Hol van itt a HoF career?

C'mon man.
Burkus
Komolyan Burkus neked az miért fájna? ha HOF lenne Luck! Kapott már nála érdemtelenebb ember is tagságot. Én nem bírtam Luckot mert szerintem nagyobb volt a füstje mint a lángja de,... Az ellenfél tisztelete nem rossz dolog.
ParadSEC
Egyszerű.
Tehetség alapján egyértelmű HoF, eredményesség alapján nyilvánvalóan nem.
Sobri Jóska
Na például ez Bradynél pont fordíva van.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/FieldYates/status/1166762377720795137?s=19

Na erik a Bradford igazolas 😀 (GM-ben o Dakota csereje, ne kezdjunk bele a QB helyzetembe...)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Farewell.

 www.nfl.com/videos/nfl-throwback/0ap3000001044487/Andrew-Luck-s-career-highlights
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Trade: Jets dealing a 2020 6th-round pick to the Colts for CB Nate Hairston, per source. Hairston started 11 games the past two years. Still has two years left on his contract. - Schefter
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/brgridiron/status/1166710794723221504?s=20
Aha,persze... meg forgatni akarjak az emberben a kest...
En ma ebredtem fel a “komabol”, meg mindig van bennem keseruseg,de megemesztettem a dolgot.Nem tartom remenytelennek a helyzetunket, a csapat fiatal,tehetseges es azert Brissett sem annyira homaly. Nagyon varom mar a szezon kezdetet es nagyon kivancsi vagyok,hogy mire megyunk Luck nelkul.
GO COLTS
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=RF9PFJI_t5I
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként mi a véleményetek Mack és a erős fal tud annyi tartást adni a csapatnak hogy Brisettnek hogy azért ha nem dobálja el a labdát az ellenfélnek, még normális szezon is kifuthat?
Szerintem Luck dolog eleg jól összefoghatja a csapatotot, a csoportot még így is nyerhetitek.
Toca
Szerintem meg nincs Luck-dolog.

Furcsa ezt mondani, de szerintem nem feneklett meg a csapat a hirtol. Luck volt a vezer, oriasi tisztelet ovezte, de kozben mar Brissett-tel dolgozta vegig a nyarat a csapat, es abszolut erezheto, hogy biznak Brissettben is. Nem csak az edzok, hanem a csapattarsak is. Epp ezert nem roppant meg a gerinc, csak mas fele fordulnak, akivel szemben remenyt taplalnak. Tudja mindenki, hogy az elvarasok megvaltoztak, de a csapat es az egyseg megmaradt.

Luck visszavonult, de mar masnap delelott vigyorgott az egesz offense az edzesen, Ebronek lottek a szokasus szelfiket, majomkodtak, vihogtak.

Ez azert is van, mert Luck azota sokakkal beszelt kulon-kulon, es elmagyarazta, mi miert van, es mindenki igazat adott neki, tamogattak. Pozitivan gondolnak ra, meg amit o adott a csapatnak, de ez az NFL, itt igazabol nincs ido gyaszolni, akar tetszik, akar nem, menni kell vissza dolgozni. Luck kiesett, a csapat gyengebb lett, ezert most mindenkinek meg tobbet kell adnia. Ha eddig 120% volt ez a szam, akkor most mar 150% kell.

Szoval en ezt is erzem a csapatom, hogy tovabblepett, mert nem tehetett mast. Es a sracok kedvelik Brissett-tet is, egybol kepesek voltak vezerkent tekinteni ra.

Muszaj lesz, nincs valasztasuk.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Na, en eddig birtam a topikot. Az elmult ket nap nekem sok volt.
Stez
Raiders szurkoló még nem voltál!

Egyébként mi a véleményetek Mack és a erős fal tud annyi tartást adni a csapatnak
Toca
Ez már Chicagoban sem működik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/giz54xrdfqrdu9nezfee
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tudom, nem szép dolog személyeskedni, de most megteszem. Ritka nagy gyökér vagy.Zolika
Hagyd, nincs értelme. Az ilyennek a vége az lesz hogy elmegy még több ember kedve a topictól.

Az is megmutatkozik, hogy a "józanabb" emberek, akiknek a világ nem csak a futballról szól, azok valószínűleg hamarabb le fognak már lépni, ahogy Pat is tette, bírom ezt az őszinteséget. Ezzel mondjuk más problémák meg fognak jelenni hosszabb távon.coltman
Szerintem Pat esete más volt, de ő általában rá tud tapintani a lényegre.

Apropó, jövő héttől indul az új országos rádió műsoruk. Valamelyik nagy média társaság jól kitömte őket, kaptak állítólag egy olyan stúdió épületet, amilyenből kettő van még az országban. Onnan fog menni az új PMA show is, kíváncsi leszek milyen. Azt mondja a PMA show témában, szabadosságban marad olyan amilyen volt, csak a körítés változik. Kíváncsi leszek, hogy az új csúcsszuper elegáns stúdióba is beül-e kivágott ujju pólóban, rövid naciban és strandpapucsban. 😀 Szerintem simán képes és megteszi. Bár lehet, hogy felvesz egy tuxedo-t a pólóra, mint az MMA show-ban. 😀
peterk2005
Tudom, nem szép dolog személyeskedni, de most megteszem. Ritka nagy gyökér vagy.Zolika
Hagyd, nincs értelme. Az ilyennek a vége az lesz hogy elmegy még több ember kedve a topictól.

Az is megmutatkozik, hogy a "józanabb" emberek, akiknek a világ nem csak a futballról szól, azok valószínűleg hamarabb le fognak már lépni, ahogy Pat is tette, bírom ezt az őszinteséget. Ezzel mondjuk más problémák meg fognak jelenni hosszabb távon.coltman
Szerintem Pat esete más volt, de ő általában rá tud tapintani a lényegre.

Apropó, jövő héttől indul az új országos rádió műsoruk. Valamelyik nagy média társaság jól kitömte őket, kaptak állítólag egy olyan stúdió épületet, amilyenből kettő van még az országban. Onnan fog menni az új PMA show is, kíváncsi leszek milyen. Azt mondja a PMA show témában, szabadosságban marad olyan amilyen volt, csak a körítés változik. Kíváncsi leszek, hogy az új csúcsszuper elegáns stúdióba is beül-e kivágott ujju pólóban, rövid naciban és strandpapucsban. 😀 Szerintem simán képes és megteszi. Bár lehet, hogy felvesz egy tuxedo-t a pólóra, mint az MMA show-ban. 😀
peterk2005
Tudom, nem szép dolog személyeskedni, de most megteszem. Ritka nagy gyökér vagy.Zolika
Hagyd, nincs értelme. Az ilyennek a vége az lesz hogy elmegy még több ember kedve a topictól.

Az is megmutatkozik, hogy a "józanabb" emberek, akiknek a világ nem csak a futballról szól, azok valószínűleg hamarabb le fognak már lépni, ahogy Pat is tette, bírom ezt az őszinteséget. Ezzel mondjuk más problémák meg fognak jelenni hosszabb távon.coltman
Szerintem Pat esete más volt, de ő általában rá tud tapintani a lényegre.

Apropó, jövő héttől indul az új országos rádió műsoruk. Valamelyik nagy média társaság jól kitömte őket, kaptak állítólag egy olyan stúdió épületet, amilyenből kettő van még az országban. Onnan fog menni az új PMA show is, kíváncsi leszek milyen. Azt mondja a PMA show témában, szabadosságban marad olyan amilyen volt, csak a körítés változik. Kíváncsi leszek, hogy az új csúcsszuper elegáns stúdióba is beül-e kivágott ujju pólóban, rövid naciban és strandpapucsban. 😀 Szerintem simán képes és megteszi. Bár lehet, hogy felvesz egy tuxedo-t a pólóra, mint az MMA show-ban. 😀
peterk2005
Ki az a Pat ?? És mi az a PMA show ?? És ez melyik országban van ?Peterk !
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom, nem szép dolog személyeskedni, de most megteszem. Ritka nagy gyökér vagy.Zolika
Hagyd, nincs értelme. Az ilyennek a vége az lesz hogy elmegy még több ember kedve a topictól.

Az is megmutatkozik, hogy a "józanabb" emberek, akiknek a világ nem csak a futballról szól, azok valószínűleg hamarabb le fognak már lépni, ahogy Pat is tette, bírom ezt az őszinteséget. Ezzel mondjuk más problémák meg fognak jelenni hosszabb távon.coltman
Szerintem Pat esete más volt, de ő általában rá tud tapintani a lényegre.

Apropó, jövő héttől indul az új országos rádió műsoruk. Valamelyik nagy média társaság jól kitömte őket, kaptak állítólag egy olyan stúdió épületet, amilyenből kettő van még az országban. Onnan fog menni az új PMA show is, kíváncsi leszek milyen. Azt mondja a PMA show témában, szabadosságban marad olyan amilyen volt, csak a körítés változik. Kíváncsi leszek, hogy az új csúcsszuper elegáns stúdióba is beül-e kivágott ujju pólóban, rövid naciban és strandpapucsban. 😀 Szerintem simán képes és megteszi. Bár lehet, hogy felvesz egy tuxedo-t a pólóra, mint az MMA show-ban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Burkus
Tudom, nem szép dolog személyeskedni, de most megteszem. Ritka nagy gyökér vagy.
Zolika
Ennyit tudsz. Nem meglepő,

Amúgy szerintem semmi nem volt "gyökér" a véleményben. Valaki felvetette azt a vicces ötletet, hogy Cantonban lesz-e helye Lucknak. Röviden reagáltam rá, hogy miért nem szerintem és meg is indokoltam. ParadSEC véleményét becsülöm annyira, hogy válaszoljak rá, ha már megszólított.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Egyébként mi a véleményetek Mack és a erős fal tud annyi tartást adni a csapatnak hogy Brisettnek hogy azért ha nem dobálja el a labdát az ellenfélnek, még normális szezon is kifuthat?
Szerintem Luck dolog eleg jól összefoghatja a csapatotot, a csoportot még így is nyerhetitek.
Toca
Ezt most szerintem senki nem tudja. Benne lehet egy olyan összeállás, mint anno volt a Chuckstrongnál, és fut a csapat egy jobb szezont, és ehhez TY megtette az első lépést, azzal, hogy idén Andrewért játszik, neki azért elég nagy szava van az öltözőben, és van hozzá partner is, akár Leonard, akár Vina. De hogy ez most 3 meccsig tart, vagy tud egy hosszabb hatása is lenni az megtippelhetetlen.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Egyébként mi a véleményetek Mack és a erős fal tud annyi tartást adni a csapatnak hogy Brisettnek hogy azért ha nem dobálja el a labdát az ellenfélnek, még normális szezon is kifuthat?
Szerintem Luck dolog eleg jól összefoghatja a csapatotot, a csoportot még így is nyerhetitek.
Toca
Ez egy véres csoport lesz, én sem érzem magunkat rosszabbnak, mint a többi csapat, csak eddig egy Luckkal jobbak voltunk a többinél.
Amiben én bízom az az erős védelem, a sok szerzett labda, hogy ne kelljen 80 yardot menetelni egy TDért.
A falnak hoznia KELL a tavalyi formát, ha pozitív szezont akarunk.