Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
A sok idiota fasz napok ota kavarja a szart Twitteren, mondvan, Bradyt tobben Indianapolisban lattak, es micsoda veletlen, Irsay privat gepevel erkezett. A dolog tokre lazan tampering lenne igy egy honappal a piacnyitas elott, de amugy is wtf az egesz.

Kozben akadnak olyan hirek, ez mar insidertol, hogy Shelby Harris nagyon erdekelne Ballardot. Nyilvan Chris Jones nem lesz opcio azert a penzert, amit kap.

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
Vina még rugdossa a bogyeszt, még dobálgassa is? :/
Wyatt
Hátha az legalább menne neki :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
Vina még rugdossa a bogyeszt, még dobálgassa is? :/

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
Koszonom a megtisztelo szavaid, igaz, hogy Maddenben brutal vagyok, de en megmaradnek inkabb a GM-pozicional. 😕

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
Baba Yaga
At a baj, hogy McAfee lábbal jó, nem kézzel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért
Borbinho
Egy kicsit elszomorít hogy a franchise történetének legjobb játékosa még ötletként sem merült fel eddig mint potenciális megmentő.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.
Stez
És Luck még vissza sem tért

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
Tony Adams
Egy kicsit durva lenne a Brady, Rivers, Brissett, Stafford, Herbert QB-sor. Mert hat ugyebar elso ketto mar alairt, Herbert draftolasa meg hivatalos. Ja, meg hat PS-be jon a miskolci kube, meg ott van mar Kelly is.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Na oké,de mikor tradelünk már Staffordért? 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.
wmitty
A miskolci Luck?
Stez
Mai napig nagy hiba, hogy a helyi csapat nem Mis Colts (Ms. Colts, Miss Colts, etc) lett, így legalább Kolcról Coltshoz menne
Wyatt
Vagyis leColtsolna. Borsod Indiana testvérállama sok szempontból, főleg etnikailag
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.
peterk2005
Meg lehet nézni a 2017-es statjait - kihagyott 6 meccset Zeke, és simán mentek lefele a számok, ő nem visz el hátán csapatot.
coltman
...meg lehet nézni a 2019es meccseit
Borbinho
Az a baj, hogy tényleg meg. 😊 És az a baj, hogy bár statokban karrier évet tolt, de a TD-k több, mint felét a Giants, Redskins, Dolphins hármas elleni 5 meccsen szórta. A maradék 11 meccsen meg alig több, mint 1TD átlagban. Az meg azért nem sok, sőt kevés. És sajna a pályán is ezt láttam. Annak a 4-5 meccsnek a kivételével inkább meh..., mint egy 40 millás franchise kúbé.

De mindegy is, ő úgyse jön, Ballard nem fogja a franchise-t eladni meg még 40 millát is kiperkálni, az hótziher.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.
peterk2005
Sok nevet bedobtunk már itt, de ezek közül messze Dalton a legrosszabb ötlet 😀
dugo93
Tavaly Tannehillről ugyanezt mondtad volna. 😊

Ha Luckkal megnyílna az ablak, akkor egy Rivers-szel a kövi két évben fogalmam sincsen miért nem, még ha a 19-es szezonja volt a legrosszabb is. Persze lehet lefőtt teljesen, de én még nem győződtem meg erről.kristóf17
Mindjárt kitiltatlak a Colts topicból, hogy Lucknak nem adsz meg semmi tiszteletet. 😀

Komolyra fordítva, Luck az első három évét leszámítva, amikor egészséges volt, akkor minden idényben volt olyan pont amikor MVP esélyesként is emlegették. Tükörsimán top5 irányító a ligában 2016-ban és 2018-ban is. Rivers évekkel ezelőtt volt az, 2019-ben meg már top10-se. Inkább kívül a top15-ön. Ha egy tavalyi Rivers-el nyitva lenne a window, akkor Brissettel is. 😊

És én se tudom, hogy kinek főtt le a kávé, kiben van még, de Rivers egy 39 éves, legfeljebb, de nagyon legfeljebb 2 éves távlatú esély lenne, 30 fölötti millióért. Akkor mán inkább kipróbálok egy 30 éveset, jóval olcsóbban, hátha Tannehill lesz belőle.

De igazából, mint mondtam én egyiket se kultiválom. Jöjjön az új kúbé, és ne vizet hordjon egy Rivers féle mögött két évig, hanem max. 1 éven belül kezdjen is. Addig meg megnézzük van-e Brissettben még egy kicsi vagy sem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pj Walkert vissza! 😉
steelwolf
csórikám szerintem örül hogy játszhat valahol. kb 921480248 alkalommal volt kirakva az utóbbi 3 évben hogy utána visszategyük PS-be 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.
wmitty
A miskolci Luck?
Stez
Mai napig nagy hiba, hogy a helyi csapat nem Mis Colts (Ms. Colts, Miss Colts, etc) lett, így legalább Kolcról Coltshoz menne

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 981 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pj Walkert vissza! 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.
wmitty
A miskolci Luck?

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔
Stez
Vasyl Yordan bár még fiatal, visszavonult Miskolcról... meg lehetne próbálni, előrelépés.

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Dalton, jaj... Lassan eljutunk odaig, hogy Bogdan Adamot is szivesen latnank, csak mert volt harom jo meccse a Liverpoolban. 🤔

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Én nem látok jönni veterán irányítót. Mondjuk Riverstől éppenséggel nem ugranék ki az ablakon, mert szabadon jön, nem trade-el, a pénz meg belefér most. De nem érzem úgy, hogy nekünk az utolsó 1-2 évüket taposó vén kecskék felé kéne nézelődni, akiknél ráadásul már igen bizonytalan, hogy mi van még bennük. Ennek a keretnek Luck-al éppen megnyílna kb. a superbowl window-ja. Így irányító nélkül messziről nézzük azt a window-t, de amúgy a keret szempontjából még hosszú évekig nyitva lehet. Ballard azt a stratégiát választotta, hogy draft, draft és draft, mellé meg maximum Funches / Ebron féle tehetséges, de besült játékost hozunk aki fiatal, ha nem jön be szevasz, de ha bejön sok évig maradhat. Vagy pedig Houston féle veterán, aki már nem tolja Bosa, Jones(ok) szintjén, de majdnem, viszont ár/értékben jobb.

Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.

Vagy pedig hagyjuk a fenébe a veteránozást, maradjon Brissett, és húzzunk egy fiatalt. Én egyébként erre látom a legnagyobb esélyt. Bár Ballard ki is mondta, hogy Brissettnek javulnia kell, nincs asztal alá söpörve a dolog, de ennek ellenére szerintem okkal írattak alá vele 2 évet. Brissett meg fogja kapni még ezt az idényt. Aztán ha a rookie leveri, akkor faja, ha nem, akkor nem.

A több éves keltetésben egyébként én nem hiszek. Volt idő amikor hittem, de újabban egyáltalán nem tetszik, ha egy első körös féle irányítót padoztatnak. Már csak ezért sem vagyok a vén kecske irányítóknak a híve, mert 1 évre nincs értelme őket elhozni. (Hacsak nem eleve cserének, levezetni, mentornak. de most nem ilyenekről van szó.) Ha első körös kaliberű irányítót húzunk, akkor én max 1 évet adnék neki, rugalmasan, attól függően, hogy hogy halad. Ha jól, tőlem beállhat félidőben is. De 1 évnél tovább ne húzzuk. Aki 1 év után nem látszik irányítónak, az nem fog később se. Akkor pedig lépjünk, ne húzzuk az időt, hogy a lehetséges SB window-ból minél több megmaradjon arra az esetre, ha sikerülne szerezni egy nagybetűs irányítót.
peterk2005
Ha Luckkal megnyílna az ablak, akkor egy Rivers-szel a kövi két évben fogalmam sincsen miért nem, még ha a 19-es szezonja volt a legrosszabb is. Persze lehet lefőtt teljesen, de én még nem győződtem meg erről.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.
peterk2005
Sok nevet bedobtunk már itt, de ezek közül messze Dalton a legrosszabb ötlet 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem látok jönni veterán irányítót. Mondjuk Riverstől éppenséggel nem ugranék ki az ablakon, mert szabadon jön, nem trade-el, a pénz meg belefér most. De nem érzem úgy, hogy nekünk az utolsó 1-2 évüket taposó vén kecskék felé kéne nézelődni, akiknél ráadásul már igen bizonytalan, hogy mi van még bennük. Ennek a keretnek Luck-al éppen megnyílna kb. a superbowl window-ja. Így irányító nélkül messziről nézzük azt a window-t, de amúgy a keret szempontjából még hosszú évekig nyitva lehet. Ballard azt a stratégiát választotta, hogy draft, draft és draft, mellé meg maximum Funches / Ebron féle tehetséges, de besült játékost hozunk aki fiatal, ha nem jön be szevasz, de ha bejön sok évig maradhat. Vagy pedig Houston féle veterán, aki már nem tolja Bosa, Jones(ok) szintjén, de majdnem, viszont ár/értékben jobb.

Ebbe a csapatba nem sok értelmét látom egy Rivers (Brady) féle veteránnak. Ha már mindenképpen ki akarunk próbálni egy idősebb játékost, akkor én inkább mondjuk pl. Daltont próbálnám meg. Amikor korrekt fala volt és volt kinek dobnia, akkor elfogadhaóan játszott, jóval jobb volt Brissettnél. És sose volt egy igazán QB barát rendszerben, ki tudja, hátha Reichnél még javulna is valamennyit. Ha nem, akkor szevasz, de ha igen, akkor korban benne is sok év lehetne.

Vagy pedig hagyjuk a fenébe a veteránozást, maradjon Brissett, és húzzunk egy fiatalt. Én egyébként erre látom a legnagyobb esélyt. Bár Ballard ki is mondta, hogy Brissettnek javulnia kell, nincs asztal alá söpörve a dolog, de ennek ellenére szerintem okkal írattak alá vele 2 évet. Brissett meg fogja kapni még ezt az idényt. Aztán ha a rookie leveri, akkor faja, ha nem, akkor nem.

A több éves keltetésben egyébként én nem hiszek. Volt idő amikor hittem, de újabban egyáltalán nem tetszik, ha egy első körös féle irányítót padoztatnak. Már csak ezért sem vagyok a vén kecske irányítóknak a híve, mert 1 évre nincs értelme őket elhozni. (Hacsak nem eleve cserének, levezetni, mentornak. de most nem ilyenekről van szó.) Ha első körös kaliberű irányítót húzunk, akkor én max 1 évet adnék neki, rugalmasan, attól függően, hogy hogy halad. Ha jól, tőlem beállhat félidőben is. De 1 évnél tovább ne húzzuk. Aki 1 év után nem látszik irányítónak, az nem fog később se. Akkor pedig lépjünk, ne húzzuk az időt, hogy a lehetséges SB window-ból minél több megmaradjon arra az esetre, ha sikerülne szerezni egy nagybetűs irányítót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
A Chargers szerintem nem engedi el de itt sosem a poszt kerdes, hanen annak a szemelye. Aki szerelmes Herbertbe vagy Love-ba, nem fogja kiengedni a top10bol sem.

A Lions lehet opcio egy lehetseges boltra, de en nem hiszem, hogy elso kort bealdozunk jovo evrol peldaul felmozgasert, az Ballardnak tul nagy ertek. Talan egy 2.korre nyitott lenne, de az is hatareset szerintem.

Szerintem amugy Riversel nalunk javulna mutatokban, mert Reich rendszere sokkal softabb, az jelenleg konnyebb passzokon alapul, nem annyira agressziv, ezaltal meg amondo vagyok, hogy Rivers is lazabban tamadna a vedelmeket, kevesebb turnovert hozva. Mar persze ha turelmes tud lenni. Mert ez fontos, es o azert nem epp a turelmerol hires. De itt viszont fasza fal lenne elotte, ami azert szerintem neki nagyon segitene, komfortosabban dobalhatna, mar emiatt is labdabiztosabb lenne. En latom, hogy Riversszel menne az offense. Az meg, hogy Reich es Rivers nem volt jo... En erre nem adok jelenleg. Reich rengeteget fejlodott az elmult evekben, mostanra tenyleg egy kifejezetten kube barat szisztemat alakitott ki, ahogy Riversnel sokkal gyengebb jatekosok is remekeltek. Foles is hasonloan agressziv gunslinger volt mindig is, aki feldobalt minden szart. Neki sikerult nem kicsit javulnia. Szerintem Riversnek is menne.

Bar meg mindig ugy velem, kicsit tultoltuk ezt a temat, mert nem latom realitasat hogy Rivers itt kosson ki.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
1.) Szerintetek Herbertet a drafton elengedi a Lions, Dolphins, Chargers hármas? Tudom, hogy Tua bekavarhat az ő pozíciójába, ha valaki beleszerelmesedik, de Tua állapota egy időzített bomba lesz - függetlenül a pro day-től, amin úgyis kímélik majd.

2.) Kinézitek Ballardból, hogy mondjuk két első kört és az aprót beáldozza, hogy mondjuk a Lions 1/3-ig felmozogjon? Főleg ha FA-n behúzza Rivers-t, ami testidegen lenne tőle az eddigiek alapján (jövőt és jelent is épít együtt).

3.) Rivers a Chargersnél pont Frank Reich-hel szenvedett a legjobban karrierje során. Alkalmas ő ebbe a rendszerbe, vagy Reich alakít rajta Rivers kedvéért? 2019-ben Rivers egy dologban esett nagyon vissza, az pedig a pontosság, ami sok eladott labdát eredményezett. Szerintem a Colts rendszere pont a sok labdavesztést nem bírja el (mondjuk egy system sem szereti), ebben pl Brissett és a futók is elég jók voltak. 38-39 évesen nem gondolom, hogy Rivers gyökeresen leáll a gunslingerségről.

Szerkesztette: Willie Parker