Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/KBowen1070/status/1167431410010992640

Pfejj de undorító ez az ember.
Tony Adams
Vegezte a munkajat, nincs vele semmi baj. Tovabb kell lepni. Nem Schefter a szemet, hanem az, aki hazon belulrol szivarogtatott.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/KBowen1070/status/1167431410010992640

Pfejj de undorító ez az ember.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jönnek az első kiesők, úgy látom az elején a könnyebb döntéseket hozzák meg.
Tony Adams
En nem is nagyon varok meglepo dontest. Felpumpaltuk nagyon a rostert, de azert az erkezok java nem is volt tobb camp bodynal, raadasul meg is szabadultunk kozben peldaul Hairstontol, igy a corner depth is kb. teljesen tisztazodott.

A futoknal is hoztunk tizezer probazot, de meglepne, ha kozuluk egynel tobb tulelne a keretszukitest.

De egyebkent azert eleg szepen kialakult szerintem a nevsor, hogy milyen 53-as kerete lesz a Coltsnak.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Jönnek az első kiesők, úgy látom az elején a könnyebb döntéseket hozzák meg.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Matthew99
Ezkiez? Valami menekult?
A Coltsnak feka a kubeja, es a Patstol burtuk be.
Stez
Tudja a tök. Ilyen patkós ruciban ténfereg, gondoltam ti talán megismeritek.
Matthew99
Brady Colts-mezben.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man

Matthew99
Ezkiez? Valami menekult?
A Coltsnak feka a kubeja, es a Patstol burtuk be.
Stez
Tudja a tök. Ilyen patkós ruciban ténfereg, gondoltam ti talán megismeritek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Matthew99
Ezkiez? Valami menekult?
A Coltsnak feka a kubeja, es a Patstol burtuk be.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Tony Adams
Haeg emlékeim szerint tavaly nem volt olyan rossz, amikor beugrott.
Tell 8 tackle, ebből 6 solo és 3 paas def -- remélem ő rostert fog, nem tűnik elveszettnek a srác.
Tony Adams
Tell a második meccsen pocsék volt, de tegnap tényleg mutatott életjeleket. Szerintem PS-ben fog kikötni.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1167436847548653570

Nagyon jó sorozat lett!
Az O-Line depthet ti megfelelőnek tartjátok? Tényleg nem félnék, ha Kelly kezdene Brissett helyett, de ha Clark vagy Haeg pályára kerül, ott rettegek.
Nagyon el tudnám nézni, ha behúznánk egy-két veteránt, ( Lane Taylor??) akiknek nem jól áll a szénájuk, és 5-6-7 körökért vihetőek, még ha szr is a szerződésük, 5-6-7 millát röhögve be tudnánk nyelni...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
A rosterre kerülők közül még pár depth OL-t láttam, illetve a védelemben Speed végigtolta az egész első félitőt. Nem számoltam, de kb. 10 tacklet csinálhatott 😊 Szisztára, mint Leonard, mindenütt ott volt. Neki azért szerintem lassabb lesz az ív, azért látszik, hogy sokkal lejjebbről jön, kell még tanulnia, de sokra viheti.
peterk2005
Speed 8 tackle, ebből 7 solo.
Tell 8 tackle, ebből 6 solo és 3 paas def -- remélem ő rostert fog, nem tűnik elveszettnek a srác.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A szokokut a varazshelyszin. Aki abban megfurdik, tuti kiraly lesz.
Stez
Ez a McAfee-s sztori?😃
Bence94
Arra gondolnak, de o egyebkent a csatornaban nudizgatott, nem szokokutban.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
A szokokut a varazshelyszin. Aki abban megfurdik, tuti kiraly lesz.
Stez
Ez a McAfee-s sztori?😃
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A szokokut a varazshelyszin. Aki abban megfurdik, tuti kiraly lesz.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kelly 16 passzból 13 sikeres, 150 körüli yarddal. Dobott egy INT-et, de az ilyen INT-et dobja is meg. Szélre mély passz, pár yarddal alul dobta Campbellt, lényegében puntoltunk egyet. Campbell sebességét nem könnyű belőni, most gyakorolja be. 😊 Az INT-en kívül most is bíztatóan nézett ki. Érzésre sokkal gyorsabban jut el dobás pozícióba, mint Brissett. A valóságban valószínűleg ekkora különbség nincs - Brissett lomha stílusa megtévesztő annyira nem lassú ő, mint amennyire a képernyőn tűnik -, de szerintem így is gyorsabb Brissettnél. És gyorsabban is pörög: gyorsan olvas, néz, elővételez, ez tetszik. Viszont sokkal kissebb a rutinja, még sok esélyt kihagy. Viszont a labdáiban van touch, nem is kevés. Az INT-je is emiatt jött, alul dobta, de pont azért, mert 40 yardra is "löbbölni" akarta, hogy bepottyanjon a védő feje fölött az elkapó ölébe. Wilson (a Russell) tudja ezt nagyon. Kellynek még sokat kell ezt gyakorolnia, de ott van a kezében, idővel kijöhet.

Campbell egész jól nézett ki. Jópárszor el tudott szakadni, pedig "klasszikusan", slotban használtuk. Egyébként tudtam, hogy nem egy T.Y., Edelman féle pöttömke, de így élőben érzi az ember, hogy mennyire nem az. Linebackerek mellett is "férfinak" néz ki a srác, van ott magasság és tömeg is bőven. És mégis kba gyors. Hynes is gyors, meg fürge, ő is 4:30-as, de az ő gyorsaságát én általában nem látom a pályán. Hát Campbellét igen. Volt középen slotban egy 6-8 yardos elkapása, ami után volt egy kis helye megindulni. Mint felnőtt az óvodások között. A gyerek tényleg majdnem olyan, mint Hill. Piszok sebessége van, ha felkapcsol. Ez a sebesség, ilyen méretek mellett nem csodálkozom, hogy felkeltette Reich figyelmét. Ha a keze, munkamorálja és a futball IQ-ja is a helyén lesz, nagy sztár lehet belőle. Cain-t imádom, szerintem ő is remek elkapó lehet, de Campbell hozzá képest is másik szint.

A rosterre kerülők közül még pár depth OL-t láttam, illetve a védelemben Speed végigtolta az egész első félitőt. Nem számoltam, de kb. 10 tacklet csinálhatott. 😊 Szisztára, mint Leonard, mindenütt ott volt. Neki azért szerintem lassabb lesz az ív, azért látszik, hogy sokkal lejjebbről jön, kell még tanulnia, de sokra viheti.

Meglepő volt, hogy 1-2 kezdő is pályára lépett, ST playekben. Pl. Kenny Moore fent volt a punt csapattal (legalábbis az első félidőben). Fogalmam sincs mit gyakorolhattak. De akármit is, a punt elkapás nem ment jobban, mint tavaly Hines-nak. Penny Hart úgy dobálta el a labdákat, mintha azért fizetnék.😀 Ezzel neki kb. el is szállt minden esélye a rosterre.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Nem kell kube. Kelly elit lesz.
Stez
Már látom is magam előtt. Amilyen a Colts szerencse luck, Kellyből tényleg elit lesz, aztán 4 év múlva egy buliban felszív 4-5 csíkot, megfürdik a város központ szökőkútjában aztán elfárad és befekszik aludni egy bank nyitva felejtett ügyfélvárójába. Elkapják, eltiltják 1 évre, elege lesz és visszavonul.
peterk2005
Szökőkút az már lelőtt poén, lehet le is van védetve, szóval más helyet kell találnia 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kell kube. Kelly elit lesz.
Stez
Már látom is magam előtt. Amilyen a Colts szerencse luck, Kellyből tényleg elit lesz, aztán 4 év múlva egy buliban felszív 4-5 csíkot, megfürdik a város központ szökőkútjában aztán elfárad és befekszik aludni egy bank nyitva felejtett ügyfélvárójába. Elkapják, eltiltják 1 évre, elege lesz és visszavonul.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kell kube. Kelly elit lesz.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hát én SB-on kivül nehezen tudok elképzelni annál jobbat, mint hogy 0 kapott ponttal 1/1-en vigyünk QB-t 😛
Rynald
Ez legalabbis bevalt recept.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Futni kell!!! 😛
Helmut Zimmer
Az eredmény után.
Tony Adams
Az eredmény elől.
wmitty
Luck nem a vedelembol vonult vissza --> ha nem kapsz pontot, a legrosszabb esetben is 0–0–16-tal zarsz!
Stez
De annál még az 1-15 is jobb.
Sobri Jóska
Hát én SB-on kivül nehezen tudok elképzelni annál jobbat, mint hogy 0 kapott ponttal 1/1-en vigyünk QB-t 😛
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Futni kell!!! 😛
Helmut Zimmer
Az eredmény után.
Tony Adams
Az eredmény elől.
wmitty
Luck nem a vedelembol vonult vissza --> ha nem kapsz pontot, a legrosszabb esetben is 0–0–16-tal zarsz!
Stez
De annál még az 1-15 is jobb.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ma este aki nem tud aludni, megnézheti Parris Campbell-t. Felépült, és Reich-ék adni akarnak neki egy felvezető meccset az idény előtt.

Más. A QB szituáció Luck visszavonulásával nagyban leegyszerűsödött. Brissett kezd, Kelly elkezdi az eltiltását - és ezalatt nem számít bele az 53-ba így nem kell neki sehol sem helyet csinálni -, és a csere vagy Walker, vagy ha Ballard kinézett valakit, akkor esetleg claimelünk valakitől egy harmadik irányítót, aki 2 héttel később amikor Kelly letöltötte a penzumot, mehet majd PS-ba. Kelly pedig a backup. Így felszabadul egy roster spot, amit fel lehet tölteni más poszttal. Eggyel több RB, TE, WR, CB, DL, ki tudja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A sereg új kapitánya:

 twitter.com/CaptainBrissett/status/1166880422699184128

 twitter.com/CaptainBrissett/status/1167070347038023680


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
A PO mérlege 8-8
Burkus
Szerintem 4-4, de ez 8 PO meccs 4 továbbjutással, ez nem szar.....
harras
Ráadásul 4-ből 2x a későbbi bajnok győzte le, és tavaly se múlott sokon sztem, hogy ezt mondhassuk
Rynald
És ez a 4-4 két hazai és hat idegenbeli meccsen jött össze. Egy kicsit jobb csapattal, amelyik home-fieldig is eljutott volna legalább 1-2x, bőven pozitív lehetett volna az a mérleg. No, meg több meccs is lehetett volna belőle.

(Nem mintha nem lenne ez a playoff W/L egy teljesen semmitmondó statisztika. 😊 Játszhatott Luck akárhogy, ha pocsék volt körülötte a csapat. És fordítva, egy remek csapattal hozhatott volna egy 4-4-et, vagy jobbat úgy is, hogy ő közben pocsék.)
peterk2005
de fla... na mind1
gedam
Szerintünk is 😉
több mint 4 éve
gedam 5 700
A PO mérlege 8-8
Burkus
Szerintem 4-4, de ez 8 PO meccs 4 továbbjutással, ez nem szar.....
harras
Ráadásul 4-ből 2x a későbbi bajnok győzte le, és tavaly se múlott sokon sztem, hogy ezt mondhassuk
Rynald
És ez a 4-4 két hazai és hat idegenbeli meccsen jött össze. Egy kicsit jobb csapattal, amelyik home-fieldig is eljutott volna legalább 1-2x, bőven pozitív lehetett volna az a mérleg. No, meg több meccs is lehetett volna belőle.

(Nem mintha nem lenne ez a playoff W/L egy teljesen semmitmondó statisztika. 😊 Játszhatott Luck akárhogy, ha pocsék volt körülötte a csapat. És fordítva, egy remek csapattal hozhatott volna egy 4-4-et, vagy jobbat úgy is, hogy ő közben pocsék.)
peterk2005
de fla... na mind1