Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?
empty taxi
Nem. Én abból következtetek, hogy Hoyer jobb, mint bármelyik Colts-irányító a rosteren és pont. És hogy kiraktuk Stidham miatt, arra enged következtetni, hogy a csapatot meggyőzte a PS. A kettő külön-külön dolog volt

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?
empty taxi
megnyeste az Auburn statokat, hogy Nyútn sírt....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Nanana ne akarjátok lenyúlni a tuti kis backup qb jelöltünket.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Kezdőbe

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Na tuti találtak valakit, mert Walkert cutolták. (1, 2, 3, 4, Kerry Collins ! )
Tony Adams
Luck visszater.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Na tuti találtak valakit, mert Walkert cutolták. (1, 2, 3, 4, Kerry Collins ! )

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na Ross Travis is lapáton, csak hogy ne szakadjon meg az UDFA sorozatunk. 😊
Tony Adams
Travist sajnálom. Nyáron tuti rosteresnek gondoltam, nagyon tetszett tavaly. De éreztem, hogy necces, mert bár itt pár napja még rosterre tippeltem, de GM játékban 1-2 nappal később már waiveltem én is. 😊

Izmos ez az egy menetes 53-ra figyasztás. Bár a csapatok azért elhúzzák. Nagyon ott a fél szemük a többieken. Röpül 5-6 ember, megnézzük mi van, röpül másik 5-6, megint körülnézünk, mindenki szinte így csinálja.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mikorra kell lemenni 53-ig?
Tony Adams
ma itthoni idő szerint este 10ig (kint du 16óra)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Na Ross Travis is lapáton, csak hogy ne szakadjon meg az UDFA sorozatunk. 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Mikorra kell lemenni 53-ig?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nekem nem kene McCoy. Ha tudunk futni, az a falon fog mulni. Rossz fal mogott o sem tud segiteni, a rengeteg fiatal elol meg kar lenne ha elvenne snappeket. Tavaly szezon feleben Mack elkapasokban is fejlodott, vegre elv full egeszseges. Hines kb jobb elkapo mint futo, Wilkins meg Williams meg eleg jo opciok.

Kozben kiraktuk Hogant es Carroll Phillipset. Sztem mindketten rostert foghatnak valahol, ha meg nem, akkor PS-be jo lenne visszahozni oket.

Kivancsi vok lesz e barmi meglepo. Esetleg vmeik idei draftolt csak PS-be kerul. Lehet meg 1-2 csere is belefer 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Ajayit nem hozzuk, be kellene probalni LeSean McCoyt. Oreg mar, allandoan serult, de a bibijeivel is rendre jatszik. Gore-fele veteran biztosabb pontnak jo lenne, az o vagy AJayi ereje hianyzik ebbol a fokent speed backekbol allo depthbol. Raadasul McCoy elkapni is tud.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/YahooSportsNFL/status/1167460044553637893

 twitter.com/NFLFilms/status/1167543310384336896

😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Farley-t le is igazolta a Jets. Két volt Colt secondary játékos kötött ott ki a napokban. Még nem is vagyuk a szűkítésnél, de már két secondary játékost aki nálunk nem fért volna rosterre, elvittek más csapatok 53-ába. Egyikért picket is kaptunk. Két éve nem gondoltam volna, hogy belátható időn belül lesz a Coltsnak ilyen secondary-ja....

Azt azert nem mondanam h fix cut jelolt. Backup center es guard. Sokoldalu, de van helyette mas, igy jo h kapunk erte vmit (gondolom 7.et adtuk es 6.at kapjuk).
Borbinho
Az lenne. Én is többet reméltem tőle tavaly alapján, de Andrews beelőzte centerben és guardban is. Legalább jött érte valami.

További karcsúsítások eddig:
- Jordan Veasey
- Antonio Garcia
- Caraun Reid
- Nate Theaker
- Isaiah Langley
- Kai Nacua

Garcia-t sajnálom, reménykedtem benne, hogy ő lehet Castonzo utódja szép csendben. Nem lesz. (Reidnek szerintem lesz némi esélye máshol csapatot találni. A többi megy pizzát kihordani.)

Arra leszek kíváncsi, hogy mit csinálunk majd Philipssel, ha Sheard marad aktív rosteren. Kifejezetten jó preseasonja volt, érdemes lenne "megmenteni" valahogy, de nem hiszem, hogy 6 rushert rosterre raknánk. Akkor meg valaki le fogja nyúlni...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fix cut-jelölt, ez jó deal.
Tony Adams
Azt azert nem mondanam h fix cut jelolt. Backup center es guard. Sokoldalu, de van helyette mas, igy jo h kapunk erte vmit (gondolom 7.et adtuk es 6.at kapjuk).
Borbinho
De, szerintem is az volt. Ballardek draftoltak eleg OL-t iden is, inkabb oket epitik fel, ha ugy alakul. Eddig is jellemzo volt rajuk, hogy a fiatalokat reszesitik elonyben.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fix cut-jelölt, ez jó deal.
Tony Adams
Azt azert nem mondanam h fix cut jelolt. Backup center es guard. Sokoldalu, de van helyette mas, igy jo h kapunk erte vmit (gondolom 7.et adtuk es 6.at kapjuk).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Fix cut-jelölt, ez jó deal.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/edmillervp/status/1167494839224668160