Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.
peterk2005
Ne nevettessen már senki a Hoyer vs Hasselbeck összevetéssel. Egyik járt SB-ban, és több NFC döntőben, míg a másiknak asszem van 2 playoff meccse összesen. Ha mentort akarunk, hozzunk a pálya mellé edzőként, pl Hasselbecket, Hoyert meg küldjük el a Jagshez, hogy legalább ők ne előzzenek be a csoportban 😀

Kellyben meg én személy szerint nem hiszek, lehet hogy jó játékos lehetne, de pont a Ballard által mantrázott role model és öltöző miatt én nem látom, hogy hirtelen értelmes emberré válna, akinek asszem 3-4 alkalommal volt mindenféle ügye a rendőrséggel. És nem lehet alapozni olyanra bármit is, aki lehet, hogy decemberben karácsonyi ajándékként bekokózva meghúz egy kurvát. No way.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Emberileg nem ismerem Hoyert. Ha mentor féle, jó arc, jöjjön mentornak mint veterán. Tulajdonképpen Brissett mellé el is férne egy tapasztaltabb róka, bár amikor erre gondolok, inkább jut Hassellbeck az eszembe, mint Hoyer.

Kelly-t azért jó lenne valahogy eldugni még egy időre. A pályán simán backup matéria, sőt esetleg több is. Szerintem nagyobb az upside-ja, mint Brissettnek, de persze annak ki is kell jönnie. Viszont a múltja QB esetén sokkal többet számít, mint mondjuk egy futónál. A QB azért odakint is role model, még egy kanálisban úszkálás se mutat jól. Szóval ki kéne deríteni felnőtt-e vagy maradt idióta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Hoyer nálunk is a kalapban van.
Nem tetszene mint kezdő, de mint segítő/mentor a két fiatal háta mögött, aki azért minden rutinjával szorongatná Brissett-et és Kelly-t, na az lehet hogy tetszene.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt osszeszedtem ki hogy/mikor kerult hozzank 😊 ha megosztjatok masokkal azt megkoszonnem!

 borbinho888.wixsite.com/football247/post/77-is-the-magic-number-the-ballard-method
Borbinho
Tavozott Luck, Farley es Milton.
Szoval jelenleg az 53bol 10en vannak akik Ballard erkezese elott is itt voltak.
Ebbol ketto Vina es Rhodes.

Greenrol jott talan a legkevesebb hir a nyar soran, igy annyira nem meglepo h elengedtuk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár érdekesebb esemény még:

Green-nek úgy látszik PS helyet sem adtunk, elment máshova:
 twitter.com/StampedeBlue/status/1168212925930201088

A Jags kivágta Overtont. Jár neki egy tiszteletbeli Colts roster spot a minapi tweetjéért. 😊
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1168221084963004416

Ééés Chris Miltonnak lejárt nálunk a szavatossága. Úgy tűnik a claimelt CB spec teamben hozhatja azt amit ő, és benne több lehetőséget látnak a fő posztján is mint MIltonban. Fogalmam sincs milyen az új gyerek, de ha spec teamben oké, akkor örülök. Milton nem akartam valódi védelemben a pályán látni többet...

És még pár emberke a PS-ba:
 twitter.com/zkeefer/status/1168227543796932608


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1168227039708626946

Alakul a PS is:

Skai Moore, Phil Walker, Eldrenkamp,
és a Cinci-től egy futó, Quinton Flowers (Szegény gyereknek nem volt egyszerű élete,remélem sikerül neki bekerülni a ligába-->"Flowers' father died in a drive-by shooting when Quinton was seven years old and his mother died of cancer in 2012. Just days prior to his first career start in 2014, his stepbrother was shot and killed." )
A Rb jól tolta ellenünk, ( 6 futás 47 yard) ,gondolom ott akadt meg rajta Ballard szeme.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Luck hű maradt önmagához. Twitterr? Facebook? Ugyanmár. Ő inkább megvett egy oldalt a helyi újságban és papíron nyomtatva búcsúzik el a Colts fanoktól.

 twitter.com/indystar/status/1168102458998108160
peterk2005
Mar “hianyzott” a szurkoloktol valo elkoszones,mert a meccs utani sajtotajekoztaton 10 millio embernek megkoszonte,de a szurkolok valahogy “kimaradtak”. Imadunk Andrew,hianyozni fogsz. Obi Wan Jacoby lehet,hogy nem lesz olyan,mint Te,de full trust in him. Ahogy irtam,meg mindig nagy izgalommal varom a szezont,semmi nincs veszve,a keretunk nagyon tehetseges #fortheshoe #1-0 #gocolts
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck hű maradt önmagához. Twitterr? Facebook? Ugyanmár. Ő inkább megvett egy oldalt a helyi újságban és papíron nyomtatva búcsúzik el a Colts fanoktól.

 twitter.com/indystar/status/1168102458998108160


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a csoport most Luck visszavonulásával aki kapja marja lett, bárki megnyerheti. A Texans leszálló ágban, de a legjobb irányítójuk van, a Titans egy igen jól összerakott keret, de az irányító poszton rengeteg a kérdés. És bántás nélkül nekem a Titans az a csapat, amelyik még mindig Jeff Fisher árnyékával boxol. Jól csinálnak majdnem mindent, küzd is a gárda, sosem adja fel, de felülről is kőbe van szinte vésve a határ. Ha van csapat amelyikre minden évben kijelenthető, hogy 7-9 és 9-7 között fog végezni, se jobb nem lesz, se rosszabb, akkor az a Titans. A Jags az én szememben leépülésben van. Foles és a pár jól festő lépés elfedi, hogy az FO és az edzői stáb kezéből fokozatosan csúsznak ki a dolgok. Ott irányváltásra lesz rövidesen szükség, különben nem lesz jó vége. Viszont idén kihasználhatják a vákuumot, mert a roster eleje még igencsak jó. Ha minden összejön, és Foles is Big Dick lesz futhatnak egy jó évadot. De ehhez eléggé mindennek össze kellene jönnie.

A Colts meg ugye Luck visszavonulásával visszaugrott az időben. De azt nehéz megmondani, hogy mennyit, mert egy felfelé jövő fiatal gárdáról van szó. Én az utóbbi 10-12 évben 4 fiatal csapatban láttam hatalmas potenciált. Időrendben ezek a Niners, a Seahawks, aztán a Jags és most a Colts. Az első SB-ig vitte aztán lényegében szétesett. A Hawks eljutott kettőbe, egyet nyert is, aztán fokozatosan egyre köhögősebb lett a járgány. Majd meglátjuk, hogy sikerül-e újraépíteni és feltuningolni, vagy marad köhögős. A Jagsnek konf döntő jött össze, azóta lejtőre álltak, ott is korrigálni kéne a kormányon. A Colts tavaly járt abban az évben amikor az említett három csapatnál még ugyan eredmény nem volt, de már látszott, hogy készülődik valami. Az idei 2019-es év lett volna az az év, amikor az említett háromról meg is tudtuk, hogy nem délibábot láttunk a megelőző évben. És jövőre jött volna a robbanás. Luck lelépése belerondított ebbe a menetrendbe, de az nem változott, hogy a rosterről az idei évben kell kiderülnie, hogy mennyi volt a délibáb és mennyi a valós potenciál. Ha valós a dolog, akkor olyanok leszünk, mint a csótányok, ragadunk, nehezen leszünk levakarhatóak. Aztán akkor már "csak" az lesz a kérdés, hogy menet közben sikerül-e szerezni egy Kapernick-et, Wilson-t (Goffot, Watsont, Carr-t, direkt nem 1/1-et írok), vagy valami megközelítően hasonlót a későbbiekben.

Hoyerről: nekem megvannak a jó emlékek is, és éppen ez a gond. Hoyerből lehetett volna egy jó NFL irányító, de egy head case. Head case-ből sokféle van, Fitzmagic is az, Bortles is az, Winston is az, vagy pl. - hogy egy alsó szintet mondjak - a Denveres Siemian is az (volt). Bortlesnek egyértelműen a stressz kezelés nem ment, krízis szitukban tele lett a gatya és összeomlott az addig jó teljesítménye. Amíg nem érezte a nyomást, addig viszont olyan jól nézett ki időnként, hogy az ember csak csodálkozott. Garbage time-ban pl. szuperül nyomta mindig is. 😊 Fitzmagic szerintem egy franchise QB matéria, csak olyan szórakozott, mint egy professzor. (Végülis akár lehetne tényleg is az. 😊 Szóval ő olyan, hogy ha éppen van kedve figyelni, akkor csoda, mágia. Ha viszont nincs kedve koncentrálni, akkor meg úgy dobálgat mint én 5 sör után a darts táblára. Megy össze-vissza minden felé. SIemiant pedig megette a nyomás, ő nem volt elég tehetséges (vagy elég elöl húzva), hogy megkapja az időt arra, hogy levetkőzze a stresszt, így idő előtt felzabálta. Hoyer félút Bortles és Fitzmagic között a szememben. Van hangulat-elem és stressz-kezelési gond is a hullámzásában. Már, ha a karrierjét hullámzónak nevezzük, mert szerintem inkább volt igaz az, hogy egy konstansan alacsony szintre jöttek spike-ok időnként. Tulajdonképpen egy 8-10 meccses clevelandi sorozaton kívül csak 1-1 meccsre, nagyon ritkán. A Houstont nem vitte ő sehova, azt a Texanst Watt és a védelem vitte. Hoyer csak utazott velük, ahogy pl. Osweiler utazott a Denverrel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Nem kell ezt így mellre szívni. Láttam én eleget Brissettet is és Hoyert is. És szerintem Hoyer jobb, ennyi
Wyatt
Nyugi, nem szívtam mellre, de te láttad a Texans-os Hard Knocks-ot? A reggeli gyümölcsjoghurtomban több tartás van, mint abban az emberben.
uatu
Én láttam, hogy a fogalmatlan Clevelandnél 8–8-at hozott kezdőként, hogy rájátszásba vezette a Texanst, és hogy mindig bevethető volt nálunk. Én Brissettben sosem láttam sokat, mondjuk ez egy másik dolog
Wyatt
Hoyerből sokaknak nem a jó meccsei maradnak meg, hanem a borzasztóak.
Mert azokban tényleg borzasztó, ember el nem tudja képzelni olyankor, hogy maradt ilyen sokáig az NFL-ben.

Brissettben én sem láttam túl sokat, de az tény, hogy elég hamar került a mélyvízbe és volt hová fejlődnie.
2017-ben ráadásul Pagano volt a HC, Philbin segédletével karöltve, szóval arra a szezonra annyira nem alapoznék. Nem hozott rossz számokat, de kiemelkedőeket sem.
2018-ban meg backup volt, ott se nagyon lehetett látni belőle sokat.

Kíváncsi leszek, hogy Reich alatt milyen lesz, mert most megmutathatja mit tud és képesek lesznek rászabni egy megfelelő playbookot. Ha nem raknak rá túl nagy terhet, akkor le tudja hozni a meccset a csapat.

A játékosokat nem vágom annyira, de szerintem a csoportot hozhatják, viszont a sorsolásuk nem egyszerű, a bye weekig elég kemény meccseik lesznek, talán 1-4, max 2-3-tel (Titans, Raiders) fognak állni, utána viszont lesznek hozható meccseik.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi a baj Williams-el? Nekem jobban tetszett az idei edzőtáborban, mint Jordan Wilkins. Addig is amíg Wilkins egészséges volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/JimIrsay/status/1167911975000498177

 www.colts.com/news/2019-initial-53-man-roster

-Jonathan Williams helyére remélem hozunk egy rutinos RB-et.
-Phillips jó kis játékosnak tűnik, remélem valahol rostert fog.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt már előbb is néztem. Minek kellene Pats-playbook, amikor nem is játszunk egymással? 😀
Wyatt
Hát ezt most jinxelted el, azt remélem tudod.... 😊
peterk2005
Ja hogy már a PO-ra készültök így, dicséretes 😊

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Ezt már előbb is néztem. Minek kellene Pats-playbook, amikor nem is játszunk egymással? 😀
Wyatt
Akkor kit baszunk meg idén a konf döntőben?
Borbinho
Magatokat 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt már előbb is néztem. Minek kellene Pats-playbook, amikor nem is játszunk egymással? 😀
Wyatt
Akkor kit baszunk meg idén a konf döntőben?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt már előbb is néztem. Minek kellene Pats-playbook, amikor nem is játszunk egymással? 😀
Wyatt
Hát ezt most jinxelted el, azt remélem tudod.... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt már előbb is néztem. Minek kellene Pats-playbook, amikor nem is játszunk egymással? 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kell a hirig. Hoyer úgyse jön, két meccsre nem fogunk egy ilyen veteránt igazolni. Mire elárulná a Pats playbookot, már el is köszönnénk tőle. A Pats megtarthattya ha akarja. 😊

(Hoyer amúgy tényleg jó, csak az a baj, hogy egy idényben kb. 3 meccsen. Azon tényleg kúbénak néz ki. A többi meccsen meg ótvar szar. Poor man's Fitzmagic.)

Kíváncsi leszek mikor jön a temporary cserekúbé. Ha várunk két napot, lecseng a claim hullám, akkor 1 embert megmenthetünk PS-ba, aki most így rosteren marad, nem kell kitenni, 2 nap múlva meg már átcsúszhat a waiveren.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell ezt így mellre szívni. Láttam én eleget Brissettet is és Hoyert is. És szerintem Hoyer jobb, ennyi
Wyatt
Nyugi, nem szívtam mellre, de te láttad a Texans-os Hard Knocks-ot? A reggeli gyümölcsjoghurtomban több tartás van, mint abban az emberben.
uatu
Én láttam, hogy a fogalmatlan Clevelandnél 8–8-at hozott kezdőként, hogy rájátszásba vezette a Texanst, és hogy mindig bevethető volt nálunk. Én Brissettben sosem láttam sokat, mondjuk ez egy másik dolog

több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Nem kell ezt így mellre szívni. Láttam én eleget Brissettet is és Hoyert is. És szerintem Hoyer jobb, ennyi
Wyatt
Nyugi, nem szívtam mellre, de te láttad a Texans-os Hard Knocks-ot? A reggeli gyümölcsjoghurtomban több tartás van, mint abban az emberben.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?
empty taxi
Nem. Én abból következtetek, hogy Hoyer jobb, mint bármelyik Colts-irányító a rosteren és pont. És hogy kiraktuk Stidham miatt, arra enged következtetni, hogy a csapatot meggyőzte a PS. A kettő külön-külön dolog volt
Wyatt
Abból kövezkeztetsz, hogy jobb? Ez inkább a személyes véleményedet tükrözi. Mivel jobb egy Hoyer Brissetnél?

Trend lett a Colts topicba balfaszságokat írni.
szampi#33
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?
empty taxi
Nem. Én abból következtetek, hogy Hoyer jobb, mint bármelyik Colts-irányító a rosteren és pont. És hogy kiraktuk Stidham miatt, arra enged következtetni, hogy a csapatot meggyőzte a PS. A kettő külön-külön dolog volt
Wyatt
Persze,Bradyvel,BB-vel,meg Pats systemmel konnyu vaganykodni.. amig volt Luck, mi is konnyen bocsatkoztunk olyan feltetelezesekbe,hogy nalunk van a liga egyik legjobb backup QB-ja...ez mind pragmatikus dolog...de az,hogy Hoyer jobb,mint az osszes rosterunkon levo QB..ez azert kicsit nevetseges
Bence94
...ez azert kicsit nevetseges
Bence94
maradjunk a nettó f@szságnál.
uatu
Nem kell ezt így mellre szívni. Láttam én eleget Brissettet is és Hoyert is. És szerintem Hoyer jobb, ennyi

több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
...ez azert kicsit nevetseges
Bence94
maradjunk a nettó f@szságnál.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most is nalunk van a liga egyik legjobb iranyitoja, Chad Kelly szemelyeben.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?
empty taxi
Nem. Én abból következtetek, hogy Hoyer jobb, mint bármelyik Colts-irányító a rosteren és pont. És hogy kiraktuk Stidham miatt, arra enged következtetni, hogy a csapatot meggyőzte a PS. A kettő külön-külön dolog volt
Wyatt
Persze,Bradyvel,BB-vel,meg Pats systemmel konnyu vaganykodni.. amig volt Luck, mi is konnyen bocsatkoztunk olyan feltetelezesekbe,hogy nalunk van a liga egyik legjobb backup QB-ja...ez mind pragmatikus dolog...de az,hogy Hoyer jobb,mint az osszes rosterunkon levo QB..ez azert kicsit nevetseges
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Na akkor jöhet Hoyer a padra.
Tony Adams
Azé' na. Maximum a Pats playbookja miatt jöhetne.
uatu
Jobb mint az összes kereten lévő irányítótok.
Wyatt
Akkor elképzelni sem tudom,hogy Jarret Stidham milyen űrképességekkel rendelkezhet.
Bence94
Nézd meg az első négy meccsét, és meglátod. Egy újonc volt nála jobb, Jones. Azt annyi
Wyatt
Most komolyan preseasonből következtetsz?
empty taxi
Nem. Én abból következtetek, hogy Hoyer jobb, mint bármelyik Colts-irányító a rosteren és pont. És hogy kiraktuk Stidham miatt, arra enged következtetni, hogy a csapatot meggyőzte a PS. A kettő külön-külön dolog volt
Wyatt
Abból kövezkeztetsz, hogy jobb? Ez inkább a személyes véleményedet tükrözi. Mivel jobb egy Hoyer Brissetnél?

Trend lett a Colts topicba balfaszságokat írni.