Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Jah, azt majd törleszt egyet, mert aláír NE-be, majd a bejelentési sajttájt lemondja, mondván, bocsi, inkább megyek Indianapolisba 😀 Ballard pedig szarrá keresi magát a közben levédetett szlogenjából, "Rivalry is back on" 😀Persze, csak a rajatszasig el is kell jutni, erted. Marpedig Foles eseteben ez is erosen kerdeses, es ebben Dalton azert jobban bizonyitott. En egyelore ott vagyok, hogy szeretnem tudni es latni, mire kepes ez a csapat. Nem egy rossz kubeval, de mondjuk nem is egy Luckkal, aki meg azert csaloka kepet ad, mert egy allat. Tobbet latnek ezert Daltonban, mint Brissettben vagy Mariotaban. Folesot nem irom le, bar Daltonban nala is tobbet latnek.Abszolút egyetértek, bár én kicsit másképp nézem a QB posztot, ketté bontom az alapszakaszt meg a PO-t. Hiába jók valakinek a számai alapszakaszban, ha PO-ban rendre összeomlik. És Dalton nekem ez a kategória (bár neki az alapszakasz számai sem átlagon felüliek), PO-ban eddig csak borzalmas performanszai voltak. Ebben pl Foles nálam előrébb van, ő már bizonyította, hogy tud PO-ban teljesíteni, Dalton eddig nulla. És lehet Mariota se lesz más ebben, de ezt én attól még különbségnek látom.Mondjuk Daltonban en nem latok kevesebbet, mint Folesban. Boven lattuk es tudjuk, mit kapuhatunk Folestol. Dalton azert egesz idenyeket jatszott, es nem volt szar abszolut, meg ha kozepesnel sokkal altalaban jobb sem.Nálam Dalton jóval feljebb van a létrán, mint akár Mariota akár Foles. Feltéve, hogy a tavalyi sérülése csak egy véletlen, nem valaminek a kezdete. De ettől még inkább draftoljunk irányítót ne ezek között keresgéljünk.Dalton nálam szimplán azért van hátrébb, mert nála már egyértelmű, hogy nem lesz feljebb, 9 év alatt lefőtt neki a kávé, nem fog ő már PO-ba semmi maradandót alkotni. Mariotaban még az esély megvan, bár nem látom, hogy ez ki fog jönni, de attól még esély, ezért van kicsit előrébb.
peterk2005
coltman
A nezeted szerint, minthogy kiben lehet meg plusz, Mariota valoban elol lenne ebbol a harmasbol, benne lehet valoban, bar en meg neki nem orulnek, mivel o egy Brissett 2.0 szerintem. Oke, ez picit durva sarkitas, de rengeteg mindenben ra ut a stilusa. Nem dobja el a ketes labdakat, sokaig nezelodik, sokat tartogatja a labdat, nem tamadja agressziven a mely es a kozepes celpontokat, a biztosra megy, ami azt eredmenyezi, hogy a szamai nem nagyon ternek el Jacobyetol. Oke, fejlodhet, oke, oke, oke... Csak ket eve ezt varjuk, de valamiert nem sikerult a dolog.
Kedvelem mariotat, de en picit felek, hogy ez olyan csederbol vederbe igazolas lenne, es nekem az a leiras, hogy „Ballardek pokolian fosnak Brissett legutobbi 8-9 meccse utan”, az arra enged kovetkeztetni, hogy nem fognak, nem akarnak majd rizikozni ilyen Mariotaval, akiben siman benne van, hogy az egvilagon semmivel sem lesz jobb, mint Brissett.
Stez
És nem, én sem szeretném egyiket se itt látni, nem vagyok oda a tescogazdaságos megoldásokért . De nem hinném, hogy Ballardék most ilyenre mennek rá, szerintem bőven bizonyította már az ellenkezőjét, hogy nem tákol, hanem minőséget épít. De már engem is kurvára érdekelne, hogy milyen megoldással megyünk majd...
coltman
Na mindegy, meglatjuk hamarosan, hogy mennyiert ir ala Brady.
Stez
Egyébként jogos, Foles nem bizonyított reg seasonben, és ahogy többször kifejtettem, nem látom benne azt, amitől akkora nagy menő lenne, és ahogy néztem a JAX meccseket, ott se esett le a képernyőről, hogy egy future HoF Joe Montana rejlene benne. Ezért is tartok egy kicsit attól, hogy nehogy "Reich idehozza" - bár ennél Ballardot és Reich-et is értelmesebbnek tartom, hogy csak a dolgoztunk már együtt miatt hozzanak valakit, aki egyébként láthatólag nem egy különleges, vagy valamiben kiemelkedő QB.
Én még mindig inkább a Rivers vagy Brissett + valami draftolt újoncban reménykedem, az a legtisztább és nem csak átmeneti megoldást nyújtó verzió. Bridgewater, meg Foles féle megoldások számomra olyan 50-50 lenne, hogy ok, megpróbáljuk, azt vagy bejön, vagy nem. Ez a draftolt újoncokban is benne van, de ott jobban bízom Reichben és a stábban, hogy ha kinéznek egy prospektet, akkor kihozzák belőle, amit ki lehet, mint mondjuk Bridgewaterből, akinek már sokkal nehezebb az olvasásán, technikáján csiszolni.
Ezért is nézem meg majd jobban Anthony Gordont, mert az nagyon olyan Ballard-féle steal dolognak tűnik, ha tényleg fit a mi rendszerünkbe, ami abszolút egyezik Ballard filozófiájával.
több mint 6 éve
Persze, csak a rajatszasig el is kell jutni, erted. Marpedig Foles eseteben ez is erosen kerdeses, es ebben Dalton azert jobban bizonyitott. En egyelore ott vagyok, hogy szeretnem tudni es latni, mire kepes ez a csapat. Nem egy rossz kubeval, de mondjuk nem is egy Luckkal, aki meg azert csaloka kepet ad, mert egy allat. Tobbet latnek ezert Daltonban, mint Brissettben vagy Mariotaban. Folesot nem irom le, bar Daltonban nala is tobbet latnek.Abszolút egyetértek, bár én kicsit másképp nézem a QB posztot, ketté bontom az alapszakaszt meg a PO-t. Hiába jók valakinek a számai alapszakaszban, ha PO-ban rendre összeomlik. És Dalton nekem ez a kategória (bár neki az alapszakasz számai sem átlagon felüliek), PO-ban eddig csak borzalmas performanszai voltak. Ebben pl Foles nálam előrébb van, ő már bizonyította, hogy tud PO-ban teljesíteni, Dalton eddig nulla. És lehet Mariota se lesz más ebben, de ezt én attól még különbségnek látom.Mondjuk Daltonban en nem latok kevesebbet, mint Folesban. Boven lattuk es tudjuk, mit kapuhatunk Folestol. Dalton azert egesz idenyeket jatszott, es nem volt szar abszolut, meg ha kozepesnel sokkal altalaban jobb sem.Nálam Dalton jóval feljebb van a létrán, mint akár Mariota akár Foles. Feltéve, hogy a tavalyi sérülése csak egy véletlen, nem valaminek a kezdete. De ettől még inkább draftoljunk irányítót ne ezek között keresgéljünk.Dalton nálam szimplán azért van hátrébb, mert nála már egyértelmű, hogy nem lesz feljebb, 9 év alatt lefőtt neki a kávé, nem fog ő már PO-ba semmi maradandót alkotni. Mariotaban még az esély megvan, bár nem látom, hogy ez ki fog jönni, de attól még esély, ezért van kicsit előrébb.
peterk2005
coltman
A nezeted szerint, minthogy kiben lehet meg plusz, Mariota valoban elol lenne ebbol a harmasbol, benne lehet valoban, bar en meg neki nem orulnek, mivel o egy Brissett 2.0 szerintem. Oke, ez picit durva sarkitas, de rengeteg mindenben ra ut a stilusa. Nem dobja el a ketes labdakat, sokaig nezelodik, sokat tartogatja a labdat, nem tamadja agressziven a mely es a kozepes celpontokat, a biztosra megy, ami azt eredmenyezi, hogy a szamai nem nagyon ternek el Jacobyetol. Oke, fejlodhet, oke, oke, oke... Csak ket eve ezt varjuk, de valamiert nem sikerult a dolog.
Kedvelem mariotat, de en picit felek, hogy ez olyan csederbol vederbe igazolas lenne, es nekem az a leiras, hogy „Ballardek pokolian fosnak Brissett legutobbi 8-9 meccse utan”, az arra enged kovetkeztetni, hogy nem fognak, nem akarnak majd rizikozni ilyen Mariotaval, akiben siman benne van, hogy az egvilagon semmivel sem lesz jobb, mint Brissett.
Stez
És nem, én sem szeretném egyiket se itt látni, nem vagyok oda a tescogazdaságos megoldásokért . De nem hinném, hogy Ballardék most ilyenre mennek rá, szerintem bőven bizonyította már az ellenkezőjét, hogy nem tákol, hanem minőséget épít. De már engem is kurvára érdekelne, hogy milyen megoldással megyünk majd...
coltman
Na mindegy, meglatjuk hamarosan, hogy mennyiert ir ala Brady.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Abszolút egyetértek, bár én kicsit másképp nézem a QB posztot, ketté bontom az alapszakaszt meg a PO-t. Hiába jók valakinek a számai alapszakaszban, ha PO-ban rendre összeomlik. És Dalton nekem ez a kategória (bár neki az alapszakasz számai sem átlagon felüliek), PO-ban eddig csak borzalmas performanszai voltak. Ebben pl Foles nálam előrébb van, ő már bizonyította, hogy tud PO-ban teljesíteni, Dalton eddig nulla. És lehet Mariota se lesz más ebben, de ezt én attól még különbségnek látom.Mondjuk Daltonban en nem latok kevesebbet, mint Folesban. Boven lattuk es tudjuk, mit kapuhatunk Folestol. Dalton azert egesz idenyeket jatszott, es nem volt szar abszolut, meg ha kozepesnel sokkal altalaban jobb sem.Nálam Dalton jóval feljebb van a létrán, mint akár Mariota akár Foles. Feltéve, hogy a tavalyi sérülése csak egy véletlen, nem valaminek a kezdete. De ettől még inkább draftoljunk irányítót ne ezek között keresgéljünk.Dalton nálam szimplán azért van hátrébb, mert nála már egyértelmű, hogy nem lesz feljebb, 9 év alatt lefőtt neki a kávé, nem fog ő már PO-ba semmi maradandót alkotni. Mariotaban még az esély megvan, bár nem látom, hogy ez ki fog jönni, de attól még esély, ezért van kicsit előrébb.
peterk2005
coltman
A nezeted szerint, minthogy kiben lehet meg plusz, Mariota valoban elol lenne ebbol a harmasbol, benne lehet valoban, bar en meg neki nem orulnek, mivel o egy Brissett 2.0 szerintem. Oke, ez picit durva sarkitas, de rengeteg mindenben ra ut a stilusa. Nem dobja el a ketes labdakat, sokaig nezelodik, sokat tartogatja a labdat, nem tamadja agressziven a mely es a kozepes celpontokat, a biztosra megy, ami azt eredmenyezi, hogy a szamai nem nagyon ternek el Jacobyetol. Oke, fejlodhet, oke, oke, oke... Csak ket eve ezt varjuk, de valamiert nem sikerult a dolog.
Kedvelem mariotat, de en picit felek, hogy ez olyan csederbol vederbe igazolas lenne, es nekem az a leiras, hogy „Ballardek pokolian fosnak Brissett legutobbi 8-9 meccse utan”, az arra enged kovetkeztetni, hogy nem fognak, nem akarnak majd rizikozni ilyen Mariotaval, akiben siman benne van, hogy az egvilagon semmivel sem lesz jobb, mint Brissett.
Stez
És nem, én sem szeretném egyiket se itt látni, nem vagyok oda a tescogazdaságos megoldásokért . De nem hinném, hogy Ballardék most ilyenre mennek rá, szerintem bőven bizonyította már az ellenkezőjét, hogy nem tákol, hanem minőséget épít. De már engem is kurvára érdekelne, hogy milyen megoldással megyünk majd...
több mint 6 éve
Ha potenciálra akarunk hozni QB-t, és nem a draftról, akkor csak Flameis jöhet szóba. Carr, Dalton, Brissett, Marioto, Foles nekem mind egykutya. Remek systemmel körülöttük tudnak hozni egy átlagos, v átlagnál picit jobb teljesítményt.
Öreget meg csak akkor hoznánk, ha draftolunk is QB-t.
Ha nem jön Flameis vagy Love, akkor ez az offseason amúgy is kuka 😕
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Mondjuk Daltonban en nem latok kevesebbet, mint Folesban. Boven lattuk es tudjuk, mit kapuhatunk Folestol. Dalton azert egesz idenyeket jatszott, es nem volt szar abszolut, meg ha kozepesnel sokkal altalaban jobb sem.Nálam Dalton jóval feljebb van a létrán, mint akár Mariota akár Foles. Feltéve, hogy a tavalyi sérülése csak egy véletlen, nem valaminek a kezdete. De ettől még inkább draftoljunk irányítót ne ezek között keresgéljünk.Dalton nálam szimplán azért van hátrébb, mert nála már egyértelmű, hogy nem lesz feljebb, 9 év alatt lefőtt neki a kávé, nem fog ő már PO-ba semmi maradandót alkotni. Mariotaban még az esély megvan, bár nem látom, hogy ez ki fog jönni, de attól még esély, ezért van kicsit előrébb.
peterk2005
coltman
A nezeted szerint, minthogy kiben lehet meg plusz, Mariota valoban elol lenne ebbol a harmasbol, benne lehet valoban, bar en meg neki nem orulnek, mivel o egy Brissett 2.0 szerintem. Oke, ez picit durva sarkitas, de rengeteg mindenben ra ut a stilusa. Nem dobja el a ketes labdakat, sokaig nezelodik, sokat tartogatja a labdat, nem tamadja agressziven a mely es a kozepes celpontokat, a biztosra megy, ami azt eredmenyezi, hogy a szamai nem nagyon ternek el Jacobyetol. Oke, fejlodhet, oke, oke, oke... Csak ket eve ezt varjuk, de valamiert nem sikerult a dolog.
Kedvelem mariotat, de en picit felek, hogy ez olyan csederbol vederbe igazolas lenne, es nekem az a leiras, hogy „Ballardek pokolian fosnak Brissett legutobbi 8-9 meccse utan”, az arra enged kovetkeztetni, hogy nem fognak, nem akarnak majd rizikozni ilyen Mariotaval, akiben siman benne van, hogy az egvilagon semmivel sem lesz jobb, mint Brissett.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Nálam Dalton jóval feljebb van a létrán, mint akár Mariota akár Foles. Feltéve, hogy a tavalyi sérülése csak egy véletlen, nem valaminek a kezdete. De ettől még inkább draftoljunk irányítót ne ezek között keresgéljünk.Dalton nálam szimplán azért van hátrébb, mert nála már egyértelmű, hogy nem lesz feljebb, 9 év alatt lefőtt neki a kávé, nem fog ő már PO-ba semmi maradandót alkotni. Mariotaban még az esély megvan, bár nem látom, hogy ez ki fog jönni, de attól még esély, ezért van kicsit előrébb.
peterk2005
több mint 6 éve
Nálam Dalton jóval feljebb van a létrán, mint akár Mariota akár Foles. Feltéve, hogy a tavalyi sérülése csak egy véletlen, nem valaminek a kezdete. De ettől még inkább draftoljunk irányítót ne ezek között keresgéljünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Dalton pickbe kerülne. Van szerződése, és a Bengals is úgy áll, hogy befér bőven hogy leültessék Burrow mogé a padra. Kérni fognak Daltonért valamit. Kúbéról lévén szó nem hiszem, hogy 7. kört....Most őszintén, Daltonért mit kérsz? Nem állítom, hogy Mariota vagy Foles egy zseni, de Dalton valahol még utánuk jön nálam a sorban. És lévén, hogy idén azért elég szép mennyiségű QB kerül piacra, plusz draftról is lehet hozni, én nem látom, hogy Daltonért bárki is adna két csomag szotyinál többet, elnézve az eddigi produkcióját.
peterk2005
De ha már QB, egyre több elemzőtől kezdem hallani Anthony Gordon nevét, mint perfect fit for the Colts, és még olcsó is lenne, mivel második nap végére várják.
több mint 6 éve
Dalton pickbe kerülne. Van szerződése, és a Bengals is úgy áll, hogy befér bőven hogy leültessék Burrow mogé a padra. Kérni fognak Daltonért valamit. Kúbéról lévén szó nem hiszem, hogy 7. kört....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Oké,vicceskedünk, de emlékszem, amikor egy offszezonban piacra kerülne 2-3 kompetens QB . Ha Ballard úgy érzi, hogy egy Brady/Rivers/Dalton PO csapatot tudna csinálni a gárdából, most megtehetik,nem kerül pickbe. A cap space most nem gond, most elbírunk egy Jacobyt a padon.
több mint 6 éve
Akkor nincs mese jön Foles.... vagy Rivers..... vagy Brady..... vagy Mariota.... vagy Bencsics Márk 😛 😉
több mint 6 éve
deleted account
1 758
ja, BB elfelejtett neki szólni, hogy épp melyik csapatban játszik 😀Edelmantol? Igen, szepen csinalta. ☺️Visszavonult a legendank, Mike Adams. Kar erte, kivalo ugynok volt.Kedvenc playem tole.😀
Stez
youtu.be/D7tD1fyrdMo
Bence94
Stez
több mint 6 éve
Edelmantol? Igen, szepen csinalta. ☺️Visszavonult a legendank, Mike Adams. Kar erte, kivalo ugynok volt.Kedvenc playem tole.😀
Stez
youtu.be/D7tD1fyrdMo
Bence94
több mint 6 éve
Visszavonult a legendank, Mike Adams. Kar erte, kivalo ugynok volt.Kedvenc playem tole.😀
Stez
youtu.be/D7tD1fyrdMo
több mint 6 éve
Visszavonult a legendank, Mike Adams. Kar erte, kivalo ugynok volt.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Igazából csak arra vártunk, hogy mindenki leírjon minket, ti eldobjátok Bortlest, akit UFA-n leigazolunk, és 20-0-val nyerjük a szezon, közte két JAX 0-ra veréssel. De pssszt, ez még titok 😀Furcsán írod Nick Foles nevét. 😊twitter.com/KBowen1070/status/1234992703676370944?s=20Ryan Leaf lesz az uj kubenk.
Bence94
Stez
iktriad
Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Furcsán írod Nick Foles nevét. 😊twitter.com/KBowen1070/status/1234992703676370944?s=20Ryan Leaf lesz az uj kubenk.
Bence94
Stez
több mint 6 éve
twitter.com/KBowen1070/status/1234992703676370944?s=20Ryan Leaf lesz az uj kubenk.
Bence94
több mint 6 éve
Inkább meghagyom neked!Nix meg attol lenne boldog, ha teged hasznalhatna.Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94Én inkább attól lennék boldog, ha végre használnánk Nix-et!Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94
Amúgy nem semmi sztori így ilyen közvetlenek voltak veled/veletek!
steelwolf
Stez
több mint 6 éve
Otletem tamadt! Kiutazunk, megtalaljuk a nojet, beprobalkozunk, eleg, ha az egyikunk megdugja. Videora fel, kuldjuk Lucknak, aki pityereg ket hetig, de egyreszt az asszony mar nem all majd a visszateres utjaba, masreszt Luck visszamenekul a jatekba, mert az kikapcsolja.
En bevallalom, bealdozom magam es megfektetem.
több mint 6 éve
Nem volt Luck kigyurva, csak a ruhaja alatt is konyveket rejteget, ettol nagyobbnak tunik, valoszinuleg ennek doltel be.En szemely szerint nem tudok elkepzelni olyan scenariot, ahol Luck ujbol palyara lep. Eveken keresztul benne volt az egeszben, tudja mennyi lemondassal jar a profi karrier, zsetonja van eleg, neki most mar a csalad az elso.
En egyebkent nem gyartok elmeleteket, remenykedni sem remenykedem, azt viszont nem hagyom figyelmen kivul, hogy rendre talalkozik Irsayjel es Ballarddal, a legutobbi kozos vacsika utan pedig mar abszolut ellentmondasos hirek erkeztek. Konnyen elkepzelheto, hogy Luck is puhul meg szepen lassan. Most mar lenyugodott, nem a fajdalom, a serules es az elkeseredettseg beszel belole. Siman lehet, hogy sosem ter vissza a palyara, de az is, hogy megis. Meg mindig csak 30 eves, igazabol van ideje pihenni is. Ugyis hianyozni fog neki a jatek, a Colts meccseit pedig nem titkoltan nezi. Kerdes, lesz e annyira eros bennr majd a vagy, hogy meg merje lepni a visszaterest.
Sokan pedzegetik egyebkent, hogy az asszony miatt fejezte be a jatekot, mivel ugye majdnem rament a sportra a kapcsolata. Ugyhogy az is meglehet, hogy emiatt nem fog soha visszaterni, mert neki fontosabb a csaladja, ami most mar ugye egy gyerekkel bovult.
Legrosszabb esetben majd 3-4 ev mulva megmondja a frankot, volt e valami mas is a wtf dontesenek a hattereben, vagy szimplan csak tenyleg besokallt.
Stez
A dontesenek indoklasa viszont egy kurva nagy kerdojelet hagyott bennem.. Csak ugy nem vonul vissza az ember 2 hettel a szezon kezdete elott.. Nyilvan ez egy hosszabb folyamat vegtermeke, meg a sajat egeszsege s legfontosabb, de az akkor is kurva nagy wtf volt.. Kivancsi vagyok, hogy mennyit agyalt ezen a “cserbenhagyas” dolgon.
több mint 6 éve
Nem volt Luck kigyurva, csak a ruhaja alatt is konyveket rejteget, ettol nagyobbnak tunik, valoszinuleg ennek doltel be.En egyebkent nem gyartok elmeleteket, remenykedni sem remenykedem, azt viszont nem hagyom figyelmen kivul, hogy rendre talalkozik Irsayjel es Ballarddal, a legutobbi kozos vacsika utan pedig mar abszolut ellentmondasos hirek erkeztek. Konnyen elkepzelheto, hogy Luck is puhul meg szepen lassan. Most mar lenyugodott, nem a fajdalom, a serules es az elkeseredettseg beszel belole. Siman lehet, hogy sosem ter vissza a palyara, de az is, hogy megis. Meg mindig csak 30 eves, igazabol van ideje pihenni is. Ugyis hianyozni fog neki a jatek, a Colts meccseit pedig nem titkoltan nezi. Kerdes, lesz e annyira eros bennr majd a vagy, hogy meg merje lepni a visszaterest.
Sokan pedzegetik egyebkent, hogy az asszony miatt fejezte be a jatekot, mivel ugye majdnem rament a sportra a kapcsolata. Ugyhogy az is meglehet, hogy emiatt nem fog soha visszaterni, mert neki fontosabb a csaladja, ami most mar ugye egy gyerekkel bovult.
Legrosszabb esetben majd 3-4 ev mulva megmondja a frankot, volt e valami mas is a wtf dontesenek a hattereben, vagy szimplan csak tenyleg besokallt.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Foles elkapónak lenne hozva, Reich is annak haszálta, és ott 100%-os a teljesítménye 😀En is igy gondoltam, de az a helyzet, hogy mar nem vagyok ebben annyira biztos. Ha majd elkezd neki hianyozni a foci, konnyen valtozhat a helyzet. Nehany Coltshoz kozeli forras szerint Irsay folyamatosan probalja ot fuzni, es mar abszolut nem tunik annyira elutasitonak, mint amilyen januar kornyeken volt.Luck már soha nem jön vissza.Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
Stez
iktriad
Ezeknel a jatekosoknal azert sok esetben kijon a honvagy. Nem epitek erre, de azert engem az sem lepne meg, ha Lucknal is kijonne, es valamilyen formaban ujra a sportag kozelebe kerulne. Most hogy ez a palyan, netan edzokent, koordinatorkent tortenne meg, ki tudja. De szvsz fogjuk ot meg a csapat korul latni, vagy igy, vagy ugy. Nyilvan jobban orulnek, ha visszaterne, de az sem bantana, ha edzonek allna.
Amugy nehany hete voltak olyan elmebeteg tippek is, hogy Belichick betalalja majd es meggyozi ot a visszateresrol, aztan elcserelteti magat. Es az a vicc, hogy en meg ezen sem lepodnek meg, nem Luck miatt, hanem azert, mert BB a meglepetesek embere.
Stez
Luck meg elég érdekes téma. Persze, history buff, meg törit akar tanítani high schoolban, de azért aki 20+ évet leél egy sportban, az nem akasztja fel a cipőjét csak úgy. Szerintem a visszavonulása az a recency bias (nem tudom mi ennek a magyar megfelelője) volt, és azért évek alatt ez fakulni fog, mint ahogy minden szar periódus idővel megszépül. Ami nekem fura volt, az a szezon közbeni kép amikor Lucas Oilban járt - ha nem tudtam volna, hogy nem játszik, kép alapján meg nem mondtam volna, full kondiban volt. És ez az az itchy érzés, amit nem tudok hova rakni, aki tényleg abbahagyja a sportot, az nem edz ugyanúgy tovább, mivel 1-2 elmebeteget leszámítva (James Harrison, JJ Watt, stb) a játékosok nagyrésze alapvetően gyűlöli az edzést. Na de nem melegítem fel megint a lecsót, csak gondoltam megosztom eme érdekes puzzle darabot 😛