Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀
Kóra Tibor
Viszont ami nagy baj, es sajnos igaz, az az, hogy Luck IR.
Stez
Ó bazd+ már megint?
Hihetetlen ez az ember, lassan többet lesz sérült mint egészséges. Kíváncsi vagyok meddig húzza. Vagy a csapat meddig tolerálja.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀
Kóra Tibor
Viszont ami nagy baj, es sajnos igaz, az az, hogy Luck IR.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/cliffWISH8/status/1172221739398520833
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Várom az Antonio Brown tradet, hogy legyen egy kis élet a topicban.....

A kollégát ne bántsátok, csak most jött rá, hogy Hooker ÍR, ezen döbbent le. 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.
Borbinho
Én is nézelődtem és nem találtam semmit, lehet hogy rászaladtam, de nem bánom ha a hír nem igaz 😀

Kóra Tibor
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha ezt a Hooker dolgot azert irtad h legyen plusz komment, akkor bejott 😀
Viccnek picit eros

De amugy en nem olvastam meg semmit, kinti forum v mi az info forrasa?
Nagyon nem lenne jo a csapatnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Azért szoktunk mi itt öten hatan legalább írogatni egymásnak. Sanyo, Tomi, Borbinho, Coltman, Baba meg persze Stez, meg akit még kihagytam, és mindjárt megharagszik rám. 😊

Közben Hooker IR. Kvaélet.....
peterk2005
Mi történt Hookerrel ? 😮

Kóra Tibor
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért szoktunk mi itt öten hatan legalább írogatni egymásnak. Sanyo, Tomi, Borbinho, Coltman, Baba meg persze Stez, meg akit még kihagytam, és mindjárt megharagszik rám. 😊

Közben Hooker IR. Kvaélet.....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Hasonlo velemenyen vagyok.
En meg az elozo forumon voltam aktiv.
Miota van ez az uj felulet (ropke 9 eve) fokent csak olvasok.
Remelem aktiv marad ez a topik.
több mint 4 éve
Sagat_ Indianapolis Colts Alabama Crimson Tide 3
Én csak csendes olvasója vagyok a topiknak , de ha ezen múlik szívesen írok be pár sort , mert évek óta rettentően szeretem olvasni peterk ,Stez ,Borbinho és a többiek hozzászólásait. Szval véletlenül se hagyd abba a postokat peterk 😉
Amugy meg nehogymár visszavonuljon mindenki Luckkal együtt 😀
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Mi van itt, két napja csak én írok. Ti is visszavonultatok, vagy mi? 😊
peterk2005
Off: Lásd Eagles topic. Hiába próbálkozom. De lassan kezdem én is feladni, pedig állítólag vagyunk"100 ezren." De állítólag mindenki facebookon nyomja. Nem értem miért jobb, de biztos.... lehet, velem van baj, ha lejjebb veszek, hátha előbb utóbb visszatérnek.... én most már úgy is megtalálom a magam infóit, másnak meg nem fontos, hogy megosszam velük. Lehet Brownt kellett volna leigazolnunk, akkor jønne boldog, boldogtalan😉
dande
Vigyázz mit kívánsz... 🙂

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi van itt, két napja csak én írok. Ti is visszavonultatok, vagy mi? 😊
peterk2005
Off: Lásd Eagles topic. Hiába próbálkozom. De lassan kezdem én is feladni, pedig állítólag vagyunk"100 ezren." De állítólag mindenki facebookon nyomja. Nem értem miért jobb, de biztos.... lehet, velem van baj, ha lejjebb veszek, hátha előbb utóbb visszatérnek.... én most már úgy is megtalálom a magam infóit, másnak meg nem fontos, hogy megosszam velük. Lehet Brownt kellett volna leigazolnunk, akkor jønne boldog, boldogtalan😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi van itt, két napja csak én írok. Ti is visszavonultatok, vagy mi? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, így kell bajnokesélyesnek látszani láttatni magunkat. 😊

 www.colts.com/news/where-do-the-colts-rank-week-1-2019

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más. Turay nem edzett eddig a héten. A múlt héten szedett össze valami nyaksérülést, amivel hétvégén tudott játszani, de most ismét emiatt hiányzik edzésről. Nem tudni, hogy pihentetésről van-e szó és játszhat, vagy esetleg a játéka is kérdéses-e.

Sheard közben elkezdett edzeni. Egyelőre DNP van a neve mellett, de tegnap - külön a többiektől, de - teljes felszerelésben dolgozott a pályán. Úgy néz ki pár héten belül visszatérhet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bolts elleni Colts offense részletesebb elemzése. Passzjáték, futás, offense egésze, összevetve az NFL többi első hetes offense-eivel. Összességében úgy a 10. környékén volt az offense, valamiben belül, valamiben kívül a 10-en.

Statisztikai visszaigazolás nélkül, szemre is látszott, hogy az offense-nek tulajdonképpen meg volt a kulcsa a Bolts defense-hez. A drive-ok végigmentek, a red zone hatékonyság is meglett volna, csak betett a sok hiba a végén. El nem kapott TD, kihagyott FG-ok. Egy nyerhető meccset veszítettünk el.

 www.stampedeblue.com/2019/9/11/20859293/week-1-colts-offense-by-the-numbers-dsr-stats-success-rate


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet elkapókat csak draftolni kéne. Az összes vagy befürdik vagy sérült 😕. Funchess ment IR-re, még ha fel is épül (amire legalább van némi esély), akkor is legalább 8 hetet ki kell hagynia.
Baba Yaga
Back to good ol' way. Ment nekünk ez korábban sokáig. Nem köll ide odellbekem, Inman félékre meg - ha annyiér hasznosak is - sose legyen szükségünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
iktriad
Majd idetrade-eljük Dorsettet, aztán lesz hangja
Wyatt
A legnagyobb visszhangja Dorsett itt létének az volt, amikor anno Höri földhöz vágta a papírjait a draftjakor. 😊 Nem hiszem, hogy ez változna, ha visszajönne.
iktriad
Dorsett nálunk az lenne ami Rogers. Mindenki utálja, ha ad rá indokot, ha nem. 😀

Egyébként kb. azt is tudná ezzel az edző brigáddal hozni szerintem. Jobb, mint amennyire szidjuk, de kb. ennyi. Csak ugye ő első körösként, Rogers meg UDFA-ként produkál ennyit.

Szurkolói szempontból Bostonban is ezt jósolom neki. Amíg egyetlen dropja sem lesz, mindenki szereti. Aztán - ha Welkernek elég volt annyi, Dorsettnek tuti - majd elejt egyet egy fontos meccsen és annyi lesz neki ott is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az unatkozás közben egy kis PFF advanced stats (a play by play értékelés, nem a ratinges buzulás) :

Offense:
- Brissett a 10. legjobb értékelése kapta
- Hilton 6., Funches első harmad vége, többiek középmezőny. Cain csak 11 snapet kapott, így a "kezdőben" nincs értékelve. Minden snapet kapót nézve a 2. legjobb Coltsos értéket kapta Hilton mögött (amivel az első harmad közepe-vége).
- A TE-k nem sokat csináltak, átlagos pontok, mezőny közepe. Ebron lóg le kifelé a dropolt TD-ja miatt.
- Mack Ekeler mögött a 2. legjobb értékelést kapta a futók között.
- OL-ban Nelson a 3. legjobb a guardok között, Castonzo, Glowinsky, Kelly átlagos (ez mindig mezőny középső harmada). Smithnek sz*r meccse volt (utolsó harmad).

Defense:
- Inside DL: Ward pozitív (első harmad), a többiek Autry kivételével átlagos. Autryt lehúzta a 2 hibája (meg is érdemli).
- A rusherek között (3-4 OLB és 4-3 DE egyben) Turay az egész NFL mezőny legjobb értékelését kapta, Houston éppen kicsúszott a top10-ből de kiváló, Muhammad pozitív, Banogu negatív értéket kapott. Mindenkire igaz, hogy a rush húzta fel, a futás elleni védekezés húzta le (ill nem javította) az értékelésüket.
- A linebackereink átlagot hoztak, kivéve Walker akit rendesen lepontoztak. Sakktábla tarkasággal kinél a rush, kinél a futás, kinél a coverage volt jobb/rosszabb.
- A három kezdő corner (Desir, Moore, Ya-Sin) szinte ugyanazt hozta, átlagos, semmiben nem kiugróan rossz vagy jó.
- A safetyk közül - nem meglepi - Hooker kapta a legjobb értékelést, éppen becsúszott vele a top15-be. Coverage-ben top10, amit a futás ellen rontott le kicsit. Geathersnek, Willisnek és Wilsonnak (többet volt pályán S-ként mint CB-ként) gyenge meccsük volt, nem kiugróan, de mint átlag alattit hoztak.
- Vina értékelését inkább meg se néztem. Méltatlan lenne egy HOF rúgóhoz. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
iktriad
Majd idetrade-eljük Dorsettet, aztán lesz hangja
Wyatt
A legnagyobb visszhangja Dorsett itt létének az volt, amikor anno Höri földhöz vágta a papírjait a draftjakor. 😊 Nem hiszem, hogy ez változna, ha visszajönne.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
iktriad
Majd idetrade-eljük Dorsettet, aztán lesz hangja

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn
peterk2005
Hogy a Ponyvaregényt idézzem: "AB kellett volna ehhez a csapathoz bazdmeg." 😊
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Lehet elkapókat csak draftolni kéne. Az összes vagy befürdik vagy sérült 😕. Funchess ment IR-re, még ha fel is épül (amire legalább van némi esély), akkor is legalább 8 hetet ki kell hagynia.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kedd van, és kicsit unatkozom. Nem kell azon morfondíroznom, hogy Luck vajon játszik-e a hétvégén vagy sem. #bored #yawn

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/BleacherReport/status/1171095128062201857