Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd szolok Reichnek, hogy az NB I-es edzok kifogasgeneratorat csak a veresegek utan kell hasznalni, a gyozelmek utan csak horogve-nyalazva csapdosni kell az asztalt, mekkora kurva jok vagyunk.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Népszerűek vagyunk Nashville-ben. 😊

 twitter.com/Titans/status/1174064581267939329

És, ha már Willisről volt szó:

 twitter.com/HolderStephen/status/1174061546458288131

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Reich a minapi interjújában megemlített egy érdekes tényt: ugyan a mérkőzés idején a hivatalos hőmérséklet 92 fahrenheit fok volt, de elmondása szerint a pályán voltak időszakok amikor 120(!!) fokos hőmérsékletet is mértek, mert megszorult a levegő a stadionban. Előbbi még elviselhetőnek mondható 33 celsius fokot jelent, de utóbbi valóságos szauna, 49(!!) celsius fok. Kész csoda, hogy a 140 kilós dömperek kaptak levegőt a pályán.
peterk2005
Gondolom a mérkőzés előtt kigyulladt ventillátor sem tett jót a hőmérsékletnek.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reich a minapi interjújában megemlített egy érdekes tényt: ugyan a mérkőzés idején a hivatalos hőmérséklet 92 fahrenheit fok volt, de elmondása szerint a pályán voltak időszakok amikor 120(!!) fokos hőmérsékletet is mértek, mert megszorult a levegő a stadionban. Előbbi még elviselhetőnek mondható 33 celsius fokot jelent, de utóbbi valóságos szauna, 49(!!) celsius fok. Kész csoda, hogy a 140 kilós dömperek kaptak levegőt a pályán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/BaldyNFL/status/1173948587606196230

 twitter.com/Colts/status/1173987474135224321

 twitter.com/AWalkerColts/status/1173933733776371712

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
 twitter.com/KBowen1070/status/1173993581150908419?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Willisben én is bízom / reménykedem. Szimpatikus a srác, remek veterán leader lehetne belőle az öltözőben, ha beválik. És a pályán is passzolnának Hookerrel, Ő egy olyan Geathers lehetne, aki ütközni is tud, de coverage-ben sem elveszett. És talán nem lesz olyan sérülékeny.

Az első meccse elég borzasztó volt, de nincs sok jelentősége. A második már sokkal jobban sikerült, csak így tovább! (A snapszáma is nagyot emelkedett, a stáb is észrevette szerintem a javulást, és bízik benne.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.
Stez
Geathers is late round tehetség volt..Olyannyira, hogy konrétan ugyan úgy 4.kör 109 pickje volt 2015-ben mint Whillis 2019-ben.
szampi#33
Csak nem ugyanaz a GM hozta őket 😀. Ballard majdhogynem ötödik körben is jobb játékost hoz mint Grigson első körért.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.
Stez
Geathers is late round tehetség volt..Olyannyira, hogy konrétan ugyan úgy 4.kör 109 pickje volt 2015-ben mint Whillis 2019-ben.
szampi#33
Nem is mondtam, hogy az egyik az, a masik nem. Inkabb arra utaltam, hogy a fiatal ujonctol nem tudjuk, mit varhatunk, Geatherstol mar igen, es az sajnos nem tul sok. Kettejuk parharca pedig izgalmas, illetoleg azt latni, hogy Willis hogy kuzdi fel magat lepcsofokrol lepcsofokra, be a kezdobe, Geathers helyere.

több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.
Stez
Geathers is late round tehetség volt..Olyannyira, hogy konrétan ugyan úgy 4.kör 109 pickje volt 2015-ben mint Whillis 2019-ben.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindkettő. Volt egy sz*r meccse, vasárnap már jóval jobb volt, bár az all-pro szinttől messze volt. Vander Esch is so-so módon kezdett, a PFF kb. ugyanoda teszi eddig mindkettőjüket. Csak két meccs ment le, Esch és Leonard is lesznek sokkal jobbak is ennél.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Leonard csak nekem tűnik egy picit gyengébbnek, mint tavaly? Megcsapta a a sophmore slump, vagy csak tavaly tolta erőn felül, és most éri el a földet?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aligha fogunk 40-36-ra nyerni, szóval vagy megfogjuk Ryanéket huszon ponton, közelebb a 20-hoz mint 30-hoz, vagy aligha nyerünk.

Kivéve persze, ha nálunk is elvesztenek 3-4 labdát a saját RZ közelében. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
En arra leszek kivancsi,hogy mire megy a vedelem a Falcons ellen. Nem tudom,hogy mennyire lenne jo nekunk egy pisztolyparbaj,vagy ha mennunk kene az eredmeny utan es fel kene adni a futojatekot.
Bence94
Semennyire, nekünk akkor van esélyünk ha a vasárnapihoz hasonló szenvedős meccseket nagy nehezen behúzzuk. A védelem mindenesetre komolyan tesztelve lesz idén.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
En arra leszek kivancsi,hogy mire megy a vedelem a Falcons ellen. Nem tudom,hogy mennyire lenne jo nekunk egy pisztolyparbaj,vagy ha mennunk kene az eredmeny utan es fel kene adni a futojatekot.
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nem a liga jobb, a sample kicsi.peterk2005
Szerintem ezt feljegyezhetjük örök érvényű közmondásként! 😊

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Khari Willis jateka nagyon tetszett a hetvegen. Az elso het utan sokkal tobbet volt Geathers helyen ss-ben, voltak kulcsszerelesei es egyebkent jol lat a palyan, tobb helyre is elsokent ert oda, ami Leonard es Walker mellett nagy szo. Ha nem serul meg, akkor a kovetkezo kezdo safetynket latjuk, ugyes srac, aki fokozatosan nyeri el Geathers snapjeit a poszton.

Es a snapeket veszito Geathers egyebkent tobbet lesz valoszinuleg az LB sorba feltolva Willis miatt, illetve nickel cornerkent hasznalva. Most a Titans ellen mindket formacioban probalgatta Eberflus.

En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néhány érdekesebb stat, fontosabb és funfact jellegű vegyesen az első két meccsről:

- A pff szerint az offense overall megosztott #8, a defense #12. Nem baj, hogy itt vagyunk, de azért hozzátenném, hogy a Chiefs defense a #11 náluk, így tessék értékelni ezt a statot...
- A red zone efficiency eddig - kicsit meglepő módon - Brissettel is élvonalbeli maradt. 6 RZ látogatásból 5 TD született, az egy kimaradt esély Ebron elejtett passza. Kicsi a sample rate, de eddig ez jól néz ki, Brissett is jól dönt és a hívások is ülnek a RZ-ban. Azért ez a hatékonyság várhatóan nem tartható.
- A meccsenkénti RZ látogatások száma viszont visszaesett tavalyhoz képet, eddig meccsenként 3, tavaly az átlag 3.9 per meccs volt. Itt is pici a sample rate, és itt viszont remélhetünk valami javulást, tekintve, hogy az első két meccs jó védelmek ellen, idegenben volt.
- 3rd down számban eddig pont a tavalyi átlagot hozzuk (13.5), szinte ugyanannyi 3rd down-t kell megoldanunk, mint tavaly. A conversion %-ban eddig jobbak vagyunk a tavalyi átlagnál is (52 vs 49%), hozzátéve, hogy a tavalyival vezettük a ligát, most az 52!-al "csak" megosztott 8-ak vagyunk. Nem a liga lett ennyivel jobb, a sample kicsi. Majd meglátjuk, hogy mi visszaesünk-e, és ha igen, mennyit.
- Az első két héten ennyi futott yardja az Indy Coltsnak még nem volt, Edge-el sem. Nincs franchise rekord, mert a Baltimore Colts futott már ennél többet, de így is olyant látunk ami Coltstól igen ritka.

- A védelem 3rd down %-ban első héten 25. környékén végzett (64%), a második héten a legjobb (10%) hatékonyságot hozta.
- Sokat javultunk minden más szempontból is, kivéve egy adatot: a RZ hatékonyság a védelemben egyelőre pocsék (80%). Ez az a statisztika, amiben ha hosszú távon liga élvonalban van egy defense, az kevés pontot is kap. Fog ez a rossz szám lejjebb jönni kicsi a minta (a Bills pl. 100%-on áll, pedig remek defense), de lejjebb is kell faragni alaposan. Lehetőleg tényleg az első 10-be.
- Ami érdekes, hogy a védő snapszámot elég markánsan levittük az első két héten tavalyhoz képest (56, vs 64), azzal együtt is, hogy két idegenbeli meccset játszottunk, nem rossz csapatok ellen, tavaly meg elég ergya offense-ekkel találkoztunk. Ezzel egyébként 4. legjobb a defense. Fog ez lejjebb esni, de remélhetőleg a sematikus változás, több emberezés több 3&out-ot és rövid drive-ot eredményez, mint a tavalyi szinte színtiszta "csak nagy játékot ne engedjünk, és akkor majd csak elrontja az ellen offense valamikor" stílus.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek szerint lebeszélték Vina-t a visszavonulásról. Kívánom neki is és a mi érdekünkben is, hogy jól süljön el a dolog. Ha ezek után vasárnap beteker két 50 yardost, sokadszor is megemelem a kalapom előtte. A rúgásokról semmit nem tudok, fogalmam sincs mi lehet a baj Vina-val. Pat McAfee azt mondta a mai podcastjában, hogy szerinte a "planting"-el vannak gondjai (ezt én kitámasztásnak fordítottam magamnak). Ő biztosan sokkal jobban látja.

Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy nem a rúgó ereje ment el, és nem egy emiatti új technika a baj. Még előszezonban is olyan lazán elküldte 60 yardra a labdát, hogy ihaj. Ebben a korban, ha netán gyengülne a lába, akkor se lenne értelme új technikát tanulni. Egyszerűbb, ha azt mondja a HC-nak, hogy mostantól 55 helyett 48 yard a maxom és kész. Nem egy rúgó van a ligában, akinek relative rövidebb a max-a, és jól el van. Ha pontos.

A locker room standardet sem féltem. Vina azért egy intézmény, a játékosok is rendkívül tisztelik. Két évtizednyi elit teljesítmény után azért valóban más a standard.

A TE játék hiánya nekem is feltűnt, de egyelőre inkább game plan / mit vegyünk elő dolognak gondolom. Első meccsen volt Funches, aki alkatilag tulajdonképpen majdnem TE. Vasárnap meg így alakult. A sajtótájékoztatón Reich elmondta, hogy a mély passzokra is kifejezett hangsúlyt helyeztek, és abból se lett szinte semmi, mert Brissett lecsekkelt belőle szinte mindannyiszor. Reich szerint jól tette, mert a Titans védelem ezt adta. Mondjuk a lecsekkolás se volt valami rendkívüli yardgyár, de ha Reich azt mondja Brissett jól döntött, akkor neki elhiszem. Ha említeni kell valamit, akkor nekem inkább a rpo hívásokkal volt bajom. Hívtunk vagy 8-10 ilyen játékot is, és valamiért Brissett 1 kivételével mindig átadta a futónak, pedig többször én innen a fotelből is láttam, hogy a) a futásra utazik a védelem, b) ott lenne a könnyű passz, ha megtartja. Valami kulcsot nem néz jól, ezt ki kell videózni.

Ja, és nem igaz, hogy Brissett ne szeretné a TE-ket. Doyle vele futott karrier évet, és lett pro bowl játékos. Egyébként is minden fiatal QB szereti és igényli a TE-ket, hiszen általában könnyebb dobásokkal lehet őket megjátszani. Egy precíz back shoulder passz is nehezebb, pedig az sem tartozik a legnehezebb dobások közé.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Na ez amugy nem tetszik. Sztem most picit segget csinal a szajabol Irsay/Ballard/Reich.

Borbinho
Szerintem ez felfuzheto arra a gondolatsorra, amit Ballardek folyamatosan nyomnak:
- dolgozz kemenyen, es megkapod az eselyt
- ha jol teljesitesz, gondodat viseljuk (legyen az uj szerzodes vagy turelem, ha hullamvolgyben van)
- egy Jo leader belatja, h hibazott es vallalja a felelosseget

Vinatieri letett mar annyit az asztalra, h kitartsanak mellette (egyelore).

Ha ugy alakult volna, h Brisett interceptionok miatt most 0-2 lenne a merleg, ot sem ultettek volna le a padra, vagy vagtak volna ki.

Egyebkent meg 1-1 a merleg, es a Charges ellen szerintem 90%unk meg Luckkal is ugy gondolta, h a vereseg is siman benne van a pakliban
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Nem fura. Oregszik, mar nincs ero a lababan, ugyhogy emiatt tanult valoszinuleg uj technikat. Lathatoan nem mukodik a dolog.
Stez
Jó ez elég hülye dolog, mert a PAT az azért nem távolság, oda nem kell külön rugótechnika. Vagy ha igen, akkor tényleg inkább vonuljon vissza, mert akkor tényleg semmi erő nincs a lábában, és nincs értelme erőltetni.

De két meccsből nem kell levonni semmit, szar passz, ezt Ballardéknak kell tudnia, hogy csak sima hullámvölgy, vagy valami olyan, ami miatt inkább cserélni kell. Azt marhaságnak tartom, hogy visszavonuljon két szar meccs miatt. Ha fejben, vagy sérülés miatt, az OK.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fura. Oregszik, mar nincs ero a lababan, ugyhogy emiatt tanult valoszinuleg uj technikat. Lathatoan nem mukodik a dolog.

Ami meg Brissett-tet illeti, o nem preferalja a tight endeket. Ebronnak vele kb vege is van, mivek blokkolni nem tud. De Doyle szamai sem lesznek jok, csak o blokkolni tobbet van bent. Ez egyebkent problema Brissettnel, mivel Reichnel nagyon nagy szerepe van alapesetben a tight endeknek.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1173689041671401472?s=19

Na ez amugy nem tetszik. Sztem most picit segget csinal a szajabol Irsay/Ballard/Reich.

Ha Vinan mulna, 0-2ben allnank. Ugy, hogy igazabol 2-0ban kellenen allnunk.

Ha csak nem tudnak vmi serulesrol (v mentalis dologrol), akkor picit erthetetlen.

Tobben irtak, hogy a technikajan probalt javitani, ami egy 46eves rugonal megint csak fura.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Desir terdserulese nem annyira veszes szerencsere, lehet meccset sem kell kihagynia.

Leonard viszont concussion protocollba kerult, szerencsere Okereke es Walker is bevethetoek tobb LB poszton. Plusz ha inaktiv lenne akkor lehet Speed vegre aktiv lenne.

Banogu mellozeserol egyelore semmi infot nem talaltam (elso heten 27 snap, masodikon meg 7,ugy hogy Sheard es Turay sem volt). Lewis kapta meg a lehetoseget, aki nem is volt rossz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Korai még elemezni, de az első két meccsen Brissett nem nagyon vette célbe a tight endeket, pedig ez a csapat egyik erőssége. Ez mitől lehet? A játékhívás változott, vagy Brissett nem preferálja őket? A rövid passzos biztonsági játékokhoz Doyle (de még Ebron is) kifejezetten passzolna.