Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ez a kep szomoru, igy van. Es barmikor ranezek, szomorusaggal tolt el, de valamiert megsem szeretnem lecserelni. Szamomra Luck az ikon, es ha megnezem ezt a Coltsot, en meg mindig erzem benne ot. Talan szomoru foto ez, de en ezzel tudom csak erzekeltetni, mennyire tisztelem Luckot, mert ez a kep tobbet mond minden szonal. Remelem, nem sertodsz meg, de nem cserelem le.
Stez
Semmi gond, természetesen! Csak én is imádom Luckot, és minden alkalommal összeszorul a szívem mikor meglátom ezt a képet! 😕(
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a kep szomoru, igy van. Es barmikor ranezek, szomorusaggal tolt el, de valamiert megsem szeretnem lecserelni. Szamomra Luck az ikon, es ha megnezem ezt a Coltsot, en meg mindig erzem benne ot. Talan szomoru foto ez, de en ezzel tudom csak erzekeltetni, mennyire tisztelem Luckot, mert ez a kep tobbet mond minden szonal. Remelem, nem sertodsz meg, de nem cserelem le.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Stez!

Ha szépen megkérlek lecseréled az avatarod képét? Minden nap elolvasom a hozzászólásokat, és mikor meglátom ezt a képet iszonyatosan szomorú leszek.

Köszönöm!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó volt ez a tegnapi. Félidőben kicsit bealudtunk, de az első feles nagyon tetszett. Az is nagyon el lett találva, hogy mit várunk Brissettől. Ezt pedig tegnap teljes mértékben hozta. Ami vele kapcsolatban nagyon tetszik, hogy nagy szabaduló művésznek tűnik, remekül tud kimozogni a nyomás alól.
dugo93
Teszem hozza, nemileg azert van egy kamikaze stilusa ezeknel a futkoraszasoknal, nem egyszer igazabol belefut a vedobe, uttetve magat.

Ami eleg pozitiv, hogy amugy az offense abszolut nem aludt bele a meccsbe, a nagy vezetes tudataban sem, csak ugye a harmadik negyedben tamadhatott kb. kettot a Falcons, de annyira ratyi volt a vedelem, hogy keptelen volt megallitani Ryaneket, 7-8 perces drive-okat vezettek. Ugyhogy igazabol a latszat ellenere az offense szimplan csak nem kerult palyara a fos vedelem miatt. orulok egyebkent a tamadosor kiegyensulyozottsaganak, mert tavaly azert nem egyszer erezheto volt, hogy Reich es a teljes offense tenyleg belealudt a meccsbe. Most nem ez volt.

Reichhez teszem hozza, nagyon erezheto a felfogasan, hogy iden atmeneti ev van, tet nelkul all hozza mindenhez, minden mindegy alapon, mondvan, ennek a fiatal tarsasagnak csak lokest es rengeteg onbizalmat adhat minden negyedik kiserlet, minden necces jatek megcsinalasa. Imadom, ha egy edzo agressziv, Reich ezt most ki is maxolja.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Jó volt ez a tegnapi. Félidőben kicsit bealudtunk, de az első feles nagyon tetszett. Az is nagyon el lett találva, hogy mit várunk Brissettől. Ezt pedig tegnap teljes mértékben hozta. Ami vele kapcsolatban nagyon tetszik, hogy nagy szabaduló művésznek tűnik, remekül tud kimozogni a nyomás alól.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, csak ugye manapság a liga fele 120-as ratinget produkál. Unitas idején a 80, Manning idején meg a 90 is elitnek számított.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Vegre nem azt kell olvasnom egy topicban:
"Jobbak lesztek, kikapunk"
"Mi megjobban veszitunk, serultunk is van"
"A playhivas mindig rossz, mint a birok. Plejekson kellene meg agresszivitas"
"run run pass punt, en nyertem. A csapat nem fog"
ulpianus
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Jacksonville Jaguars - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megkérdezzem még egyszer, amit már nemrég megtettem? 😊
 twitter.com/NFLResearch/status/1175876381432922112
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Andrew Who?
iktriad
Értjük mért írtad, de Luck nem Bortles. 😊 Neki kijár a max respect ebben a topicban. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismét gyors meccs utáni reakció, hogy még ne tudjam hideg fejjel átgondolni.

1. Első meccsen offense, másodikon defense, harmadikon ismét offense tartott minket meccsben. (Ha Vinny berúgja, első meccs is meg lehetett volna.) Tavaly is ezt a pepitát játszottuk az idény elején, csak akkor több L jött belőle.
2. Ez az atlantai "seahawks lite" védelem ha nem áll LOB szintű játékosokból, akkor egy jó koordinátor által ma már könnyen kisémázható. Ez tanulság a mi részünkre is, mert - ha nem is pontosan ezt, de - mi hasonló, zónázós, "keep it simple and be fast" defense-et futtatunk. Ez sem fog anélkül jobban működni, hogy 3-4 abszolút sztár ne fejlődne ki, főleg a secondaryban. Az meg azért long shot úgy is, hogy tehetség van. Bízom benne, hogy Eberflus ahogy nő a tapasztalat, úgy ad hozzá a koktélhoz, mert ha nem, korán örültünk neki.
2/b. Ezek után nem is csoda, hogy Ryan ezekkel az elkapókkal viccet csinált a secondaryból. Ez körülbelül a tavaly Jets elleni mélypont szintje volt. (Mondjuk akkor Darnold csinálta ezt nóbadikkal, itt legalább JJ és társai tették helyre Desiréket.)
3. Vina THA MAN. Szuper, boldog vagyok, hogy összejött neki a rebound. Ha valaki, ő aztán megérdemelte. (Viszont nem tudok ezzel együtt se szabadulni az érzéstől, hogy egy ketyegő időzített bomeszkut cipelünk magunkkal. 😊 De ha átvészeli az idényt méltósággal, akkor lesz*rom. Ha az egek minden szerencse istennője velünk van, akkor úgyse számít, megbaszunk így is mindenkit, a nőket kétszer is. Ha nincs velünk, akkor meg azért mindegy, a plafon maximum egy playoffba jutás lenne.)
4. Leonard kvára hiányzik ebből a védelemből most is. Mondjuk ez még nem tragédia 2 rookieval, akik alig játszottak eddig. Legalább volt snapszámuk gyűjtöttek tapasztalatot.
5. A passrush Turay-n kívül szabin volt ma teljesen. Houston is el volt tűnve nagyon. Mondjuk nem volt könnyű dolguk, Ryan hamar szabadult a labdától, de azért így is volt jónéhány play, amikor volt idő rá, hogy odaérjenek, de nem sikerült.
6. Julio Jones a 22 milliójának minden dollárját megéri. Agyatlanul jó a fickó. Ryan ma nem volt jobb, mint a fiatal Stafford, aki ha baj volt, csak felb*szta Megatronnak. Ryan ma ugyanezt művelte Jones-al. Na, érte megfontolnék még 30 évesen is egy első kört (a 22 milla mellé is) 😊
7. Reich egy főnyeremény. Ez a playcalling és ezek a kulcs pillanatos playhívások amit leművelt, azt kevesen tudják a ligában.
8. Brissett éretten játszott. Ma borzasztó nagy segítséget kapott Reich-től, így azért nem olyan nehéz, mint a Luck féle oldd meg egyedül, de Brissett minden megoldhatót tökéletesen meg is oldott ma, ami rá lett bízva. Ez is erény azért. Egyetlen egy playben mozgott bele a sackbe, amikor előre megindulhatott volna, ezen kívül nem tudok egy rossz mozzanatot sem mondani az egész meccsről. Bravó.
9. Remélem T.Y.-nak nincs komoly gondja. Én lehet, hogy inkább pihentetném is a következő két meccsen. A Raiders ellen nem is biztos, hogy kell, a Chiefs ellen meg mindegy, hogy van vagy sincs. Utána meg bye week. Pihenjen 1 hónapot, jöjjön teljesen rendbe inkább.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Andrew Who?
iktriad
Legyszi, ezt ne.

több mint 4 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
És ma az öreg is mindent bevágott.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Andrew Who?
iktriad
Nana, ehhéz még korán van. Amúgy vele kb veretlenül mehetnénk Kansasbe.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ahogy irtam kovetoben, nalam Reich a mai meccs MVP-je. Egy dolog, hogy teljesen fejreallitott plannel ment neki a meccsnek es szetpasszoltatta az eddig semmit sem dobalo Jacobyt, de hogy milyen fantasztikus hivasai voltak, te atyaeg... Zsenialis volt tole.

A vedelem nagy minuszpont, siralmas volt az egesz egyseg. Ami erdekes, hogy kb. a teljes masodik felidoben Geathers jatszott Hooker helyen, es Willis jott be az o helyere, ugyhogy nem tudom, mi a bibije Maliknak, mert nem mondtak rola semmit, de ez eleg szar ugy lesz, mert Geatherst fossa dobaltak ebben a masfel negyedben.

Ja, es IMAAAAAAAAAAADOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM NELSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONT! Hat az az utolso huzasa is baszki mi volt... <3
Stez
 twitter.com/Colts/status/1175861889290657792

😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andrew Who?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy irtam kovetoben, nalam Reich a mai meccs MVP-je. Egy dolog, hogy teljesen fejreallitott plannel ment neki a meccsnek es szetpasszoltatta az eddig semmit sem dobalo Jacobyt, de hogy milyen fantasztikus hivasai voltak, te atyaeg... Zsenialis volt tole.

A vedelem nagy minuszpont, siralmas volt az egesz egyseg. Ami erdekes, hogy kb. a teljes masodik felidoben Geathers jatszott Hooker helyen, es Willis jott be az o helyere, ugyhogy nem tudom, mi a bibije Maliknak, mert nem mondtak rola semmit, de ez eleg szar ugy lesz, mert Geatherst fossa dobaltak ebben a masfel negyedben.

Ja, es IMAAAAAAAAAAADOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM NELSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONT! Hat az az utolso huzasa is baszki mi volt... <3

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Szerintem nyerni fog a Pats
Wyatt
Az off topicok nem ervenyesek. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Vegre nem azt kell olvasnom egy topicban:
"Jobbak lesztek, kikapunk"
"Mi megjobban veszitunk, serultunk is van"
"A playhivas mindig rossz, mint a birok. Plejekson kellene meg agresszivitas"
"run run pass punt, en nyertem. A csapat nem fog"
ulpianus
Szerintem nyerni fog a Pats

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Leonard és Sheard out, Mack, Hilton és Williams questionable, de úgy néz ki játszanak.

Más: Kiraktuk Spencer Ware-t. Állítólag nem ment jól a rehabja. És a PS-ban is megy a sakkozás a futókkal, a két napja igazol David Williams-t kitettük, és Darius Jackson jött helyette. Ha nem cseréltünk már vagy ötször PS futót akkor egyszer se. Jackson egyébként jópár éve már a ligában van, meglep hogy még PS eligible.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Vegre nem azt kell olvasnom egy topicban:
"Jobbak lesztek, kikapunk"
"Mi megjobban veszitunk, serultunk is van"
"A playhivas mindig rossz, mint a birok. Plejekson kellene meg agresszivitas"
"run run pass punt, en nyertem. A csapat nem fog"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Colts 360, 3. hét. Rövid visszatekintés múlt hétre, interjú Reich-el, végül egy hosszabb interjú Campbellel az első karrier TD örömére:

 www.youtube.com/watch?v=KYkA2YQN2l4
peterk2005
Baszki, azért a közel 50 fok se gyönge, de hogy ez 50% páratartalommal ment...baszki, emberek 90%-a egy szál f....-ban se tudna felkelni a padról ilyen körülmények között, nemhogy beöltözve fizikai teljesítményt lerakni a pályán. Durva.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay edzett már, ő úgy néz ki játszani fog. Desir nem tudom hogy áll...
peterk2005
Desir fullos edzést tölt tegnap és és játszani fog vasárnap
nagytomy
Kerály.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonardon és Shearden kívűl kihagyja még valaki a meccset ?
Kóra Tibor
En
ulpianus
Divatdrukker.

több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Turay edzett már, ő úgy néz ki játszani fog. Desir nem tudom hogy áll...
peterk2005
Desir fullos edzést tölt tegnap és és játszani fog vasárnap