Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyorsan, még a meccs hevében, hogy ne legyen idő lehiggadni:
- Röviden: szar meccs volt
- Hosszan: borzasztó szar meccs volt. 😊

Forog a tavalyi lemez egyébként:
- A tavalyi Jets elleni volt ugyanilyen f*s, az is a 4. héten jött azt hiszem.
- Ma (is) összeülhet az egész csapat, mert egyetlen kiemelkedő játékos se volt, mindenki hozzátette a maga hibáját.
- Hat rookie-val a kezdőben, szó szerint csikó csapat voltunk ma. A játék is ilyen szertelen. Értem Ballardot, hogy fiatalokat akar, de ennek sajna ez az ára. Nem kell AB, de legalább 1-2 Inman a védelembe és támadó sorba is, mert ennyi rookie-val és 2-3. éves játékossal úgy néz ki elkerülhetetlenek ezek az időnkénti fejreállások.
- Jön az 5. hét, tavaly idegenben a Patriotshoz mentünk csere csapattal. Most - ha Mack is kiesik, ami elég valószínű, a 3. negyed közepétől nem volt pályán - a Chiefshez fogunk menni csere csapattal. Igazából mindegy.

Szóval minden megy a tavalyi menetrend szerint, csak nem 1-5-ről indulunk majd felfelé. 😀 Na jó, nem. De. 😀
peterk2005
Az elkapóknak nem tudom ma mit mondtak, de azért 5-6-7(?) elejtett labda egy meccsen? Azért ez így esélytelen kategória. Ebron kétségbeejtő, remélem nem egy szezonig tartott a koncentráció, és fogja elkezdeni a Lions-os dropparádét. Rogers...na jó, nem mondok semmit, de nem sírnék, ha jövőre valami más színű mez lenne rajta. De tényleg. Neki kéne a "veteránnak" lennie TY hiányában...hát...látjuk.

Végül is szezon előtt 2-3, 3-2-t lőtte be mindenki szezonkezdésre, ez pont össze is jön. De hogy a jövőheti meccset nem akarom látni, az fix, nagyon fájdalmas lesz látni azt 😕
coltman
Koncentracio? Tavaly is annyi elejtett labdaja volt, hogy az valami felhaborito, csak Luck szepen megnyomta a statisztikajat. Javaslom, nezz tul a szep szamain, mogotte agyrem volt.

De nem is illik ebbe a csapatba. Ide kell a blokkolas, o erre totalisan hasznalhatatlan, nem veletlen, hogy meccsenkent 15-20 snapeknel tobbre nem engedik fel a palyara.

Ami a vedelmet illeti, Okereke megmutatta, hogy baromira keves kozepre, ez a csavo nem lat a palyan, fogalma sincs, mi erkezik, teljesen vakon szinte folyamatosan. Nem ertem, hogy miert nem probaljuk meg Walkert kozepen, de az tuti, hogy ha Leonard nincs, akkor Okereke kb. minusz ember a frontban. Azt erzem, hogy atletikus, testileg megvan mindene, ami kellene, de fejben o nem egy MLB. A masik oldalon ott szorakozik a lassu Adams, az o helyen kellene probalgatni, ahol nem feltetlenul rajta all vagy bukik minden masodik jatek.

Geathers most mar tenyleg megerett a padra, az a csavo egyszeruen be van oltva a normalis teljesitmeny ellen, komolyan mondom, nem talalok mar szavakat sem erre az emberre. Hat basszus hulyere dobaltak az oldalat, o nem segitett passzjatekoknal a cornernek soha, allandoan helyet hagyott a tight endnek, egyszeruen nem jo semmire sem. Tenyleg eljutottam odaig, hogy egyenesen irrital, amikor a palyan latom. Probalok nem utazni ra, de keptelenseg, mert olyan verlazitoan szar, hogy a bicska kinyilik a zsebemben, hogy allandoan ott van, es nem tudjuk elfelejteni. Ha odaallitjak a fogalmatlan Tellt, valoszinuleg ezt o is hozza. Es Geathers annyira vakon van, hogy rendre Willis sprintelt at az o oldalara a palya masik szelerol, majd csinalta meg a szerelest. Ko buta ez a csavo.

Hu, atyaeg, ez a mai mekkora egy foshalmaz volt, nem gondoltam, hogy lesz meccs a Luck nelkuli idenyben, aminel ennyire pipa leszek, de amit alkotott a banda, az no comment. Szegyenletes. Es ha most jon a hiszti, ami Luck visszavonulasanal volt, hogy a szurkolok azt mondjak, koszi, de ebbol nem kerunk, hat egy pillanatig sem lepodok meg. Es annyira gaz volt, hogy szavak sincsenek ra.

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
- Ma (is) összeülhet az egész csapat, mert egyetlen kiemelkedő játékos se volt, mindenki hozzátette a maga hibáját.
peterk2005
Macknek nagyon jó szezonja van, kár hogy megsérült.

Szerkesztette: Baba Yaga
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Gyorsan, még a meccs hevében, hogy ne legyen idő lehiggadni:
- Röviden: szar meccs volt
- Hosszan: borzasztó szar meccs volt. 😊

Forog a tavalyi lemez egyébként:
- A tavalyi Jets elleni volt ugyanilyen f*s, az is a 4. héten jött azt hiszem.
- Ma (is) összeülhet az egész csapat, mert egyetlen kiemelkedő játékos se volt, mindenki hozzátette a maga hibáját.
- Hat rookie-val a kezdőben, szó szerint csikó csapat voltunk ma. A játék is ilyen szertelen. Értem Ballardot, hogy fiatalokat akar, de ennek sajna ez az ára. Nem kell AB, de legalább 1-2 Inman a védelembe és támadó sorba is, mert ennyi rookie-val és 2-3. éves játékossal úgy néz ki elkerülhetetlenek ezek az időnkénti fejreállások.
- Jön az 5. hét, tavaly idegenben a Patriotshoz mentünk csere csapattal. Most - ha Mack is kiesik, ami elég valószínű, a 3. negyed közepétől nem volt pályán - a Chiefshez fogunk menni csere csapattal. Igazából mindegy.

Szóval minden megy a tavalyi menetrend szerint, csak nem 1-5-ről indulunk majd felfelé. 😀 Na jó, nem. De. 😀
peterk2005
Az elkapóknak nem tudom ma mit mondtak, de azért 5-6-7(?) elejtett labda egy meccsen? Azért ez így esélytelen kategória. Ebron kétségbeejtő, remélem nem egy szezonig tartott a koncentráció, és fogja elkezdeni a Lions-os dropparádét. Rogers...na jó, nem mondok semmit, de nem sírnék, ha jövőre valami más színű mez lenne rajta. De tényleg. Neki kéne a "veteránnak" lennie TY hiányában...hát...látjuk.

Végül is szezon előtt 2-3, 3-2-t lőtte be mindenki szezonkezdésre, ez pont össze is jön. De hogy a jövőheti meccset nem akarom látni, az fix, nagyon fájdalmas lesz látni azt 😕
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyorsan, még a meccs hevében, hogy ne legyen idő lehiggadni:
- Röviden: szar meccs volt
- Hosszan: borzasztó szar meccs volt. 😊

Forog a tavalyi lemez egyébként:
- A tavalyi Jets elleni volt ugyanilyen f*s, az is a 4. héten jött azt hiszem.
- Ma (is) összeülhet az egész csapat, mert egyetlen kiemelkedő játékos se volt, mindenki hozzátette a maga hibáját.
- Hat rookie-val a kezdőben, szó szerint csikó csapat voltunk ma. A játék is ilyen szertelen. Értem Ballardot, hogy fiatalokat akar, de ennek sajna ez az ára. Nem kell AB, de legalább 1-2 Inman a védelembe és támadó sorba is, mert ennyi rookie-val és 2-3. éves játékossal úgy néz ki elkerülhetetlenek ezek az időnkénti fejreállások.
- Jön az 5. hét, tavaly idegenben a Patriotshoz mentünk csere csapattal. Most - ha Mack is kiesik, ami elég valószínű, a 3. negyed közepétől nem volt pályán - a Chiefshez fogunk menni csere csapattal. Igazából mindegy.

Szóval minden megy a tavalyi menetrend szerint, csak nem 1-5-ről indulunk majd felfelé. 😀 Na jó, nem. De. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En megkaptam a valaszt a nehany hettel ezelott feltett kerdesemre Brissett-tet illetoen, nalam ez lefutott kor. Lehet nezelodni az ujonc iranyitok utan.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gondolkozom h elhozzam-e Caint a hetre fantasyban, de van egy olyan erzesem nem a WR sor fog jo szamokat hozni. Varok kb 250 futott meg 200 passzolt yardot, amibol 160 megy kb a TE-knek meg futoknak 😀

Nagyon fiatal def fog jatszani, toluk eron feluli lenne ha pl 15 ponton tartanak a Raiderst, szoval sztem a tamadosornak kell majd megnyerni a meccset.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vegas spread -7-re adja a Raiders elleni meccset a Coltsnak. Így, a rengeteg sérülttel együtt is. Csak az első meccsét láttam a Raidersnek idén, és az alapján nekem már ez a 7 is soknak tűnik. Az meg még meglepőbb, hogy a legtöbb helyen még így is a Coltsra tesznek.

Legyen igazuk, de én tartok a mai meccstől. Tavaly Luckkal ugyan 14 pont különbség lett a vége, de kellett egy kis Luck is - szó szerint és képletesen is - hozzá. Carrék is föl-alá járkáltak a pályán, egész meccsen.
peterk2005
Ez valszeg azért van, mert az első meccsét láttad csak a Raidersnek 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vegas spread -7-re adja a Raiders elleni meccset a Coltsnak. Így, a rengeteg sérülttel együtt is. Csak az első meccsét láttam a Raidersnek idén, és az alapján nekem már ez a 7 is soknak tűnik. Az meg még meglepőbb, hogy a legtöbb helyen még így is a Coltsra tesznek.

Legyen igazuk, de én tartok a mai meccstől. Tavaly Luckkal ugyan 14 pont különbség lett a vége, de kellett egy kis Luck is - szó szerint és képletesen is - hozzá. Carrék is föl-alá járkáltak a pályán, egész meccsen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vagy tudjak, hogy a gyerek egy magus, egybol kijatssza Leonardot, aztan nem akarjak beegetni a tavalyi DROY-t, hehe.
Stez
Azt mondod direkt tankolunk, nehogy beégessük Leonardot? Suck for Leonard!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonard, Lewis, Hooker out
TY game time decision lesz (o a heten elmondta, hogy ha a dokik zold utat adnak akkor o jatszani fog. Igazi leaderkent viselkedik sztem, de mar evek ota).
Sheard lehet visszaterhet a hetvegen, o sokat dobna futas es passz ellen is, Turay es Banogu kaphatnak a fixen pass rush snapeket.

Leonard helyzete aggaszto, de a hosszu tav a lenyeg, es csak 100%osan terjen vissza egy agyrazkodasbol.
Legalabb Okerekeek is kapjak a snapeket, igy lehet igazabol fejlodni
Borbinho
Jah, Leonard aggaszto, bar szerintem ha a protokollbol kikerult volna a heten, akkor sem engedik palyara Ballardek, mondvan, a Raiders-meccset papiron azert nelkule is hozni kellene, illetve az sem lepne meg, ha meg a Chiefs ellen sem jatszana, az sima L, viszont utana jon a piheno, ugyhogy osszessegeben lenne egy honapja Leonardnak egyenesbe jonni.

Okereke nagy feladat elott all, mert Carr TE-homar, szet fogja dobalni Wallert, a Walker, Okereke kettosbol utobbi lesz tobbet elkuldve a TE-re. A Falcons ellen nagyon szar volt TE ellen Okereke, az mondjuk jo, hogy most tenyleg elesben bizonyithat es fejlodhet. Lassan azert varom Speedet is egy 10-15 snapre a vedelemben, megneznem mar, mit tud. Bar nyilvan ha ennyire nem akarjak bevetni, akkor azert meg nagyon nyers lehet, akarcsak Tell.

Vagy tudjak, hogy a gyerek egy magus, egybol kijatssza Leonardot, aztan nem akarjak beegetni a tavalyi DROY-t, hehe.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En raismertem. Meg mindig feka. 8D

Ja, amugy szamunkra talan erdekes lehet, Ajayi informalta a csapatokat, hogy keszen all. Igazabol mar egy hete engedelyeztek az orvosok, hogy jatsszon, de gondolom azert meg nagy volt a fosas. Mivel Ballard uldozte ot a holt szezonban, Hynes meg nem fut, csak elkapasra hasznaljuk, illetve Wilkins nem teljesen egeszseges, igy nem lepne meg, ha Ballard elhivna vizitre, netan szerzodtetne. Azert sejtik, hogy Mackrol le kell venni a terhet, egyebkent is megserult ket hete, a DC-n levo tobbi futo pedig Wilkinsen kivul nem olyan, aki megerne egy miset. Kellhet az ero a futasokba. Ugyhogy ez bold prediction, de nem hokkennek meg, ha Ajayi Colt lenne hamarosan.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszanéztem egy-két 2017-es Brissett meccset. Ejha... nem erre emlékeztem...

Pár éve Paxton Lynch (denveri első körös) nézett úgy ki, hogy megvolt az atletikus alap, a kar erő, de technikailag rengeteg csiszolnivalója volt, mert borzasztó volt a lábmunkája, ami miatt, ha csak egy picit is mozogni kell a hátralépek, megfordulok után a dobok előtt, akkor kész volt a gyerek, mert szinte állandóan hátsó lábon volt a súlypontja. Brissett technikailag nem volt ennyire problémás, viszont naaaggyyyon lassúúú. Mint egy dinoszaurusz, aki nem trappol, hanem lépdel futás közben. Düm-dü-dümm helyett dümmm .... dümmm... dümmm... És hasonló "sebes" volt az oldalsó mozgása a megfordulása. Plusz, egészen széles mozdulattal dobott, nagy swinggel, 5 yardtól 80 yardig 120 mérdölddel küldve meg szinte ugyanazon az íven minden labdát.

Lynch egy szemernyit se tudott változni, ki is bukott a ligából hamar. Brissettre viszont alig lehet ráismerni most. Nem hallottam arról, hogy külön dolgozna valakivel a technikáján, de látva a különbséget nem tudom elképzelni, hogy ne tanult volna valamelyik guru kezei alatt. Valaki foglalkozik vele, mégpedig nem is keveset, mert leesik a képernyőről a különbség a 2 évvel ezelőttihez képest. A lábmunkája teljesen átalakult, a két évvel ezelőtti "trampoló medvéből" egy a méreteihez képes egész fürgén lépdelő játékos lett, és ami talán még fontosabb, szinte soha nincs hátsó lábon az egyensúlya. Akár hátra, előre, akár oldalra lép, mindig helyes egyensúlyi helyzetben van, ahonnan gyorsan el lehet engedni a labdát. És a release-e is átalakult. Eltűnt a nagy "swing", már nem csak vállból, hanem vállból és csípőből is dob, és sokkal szűkebb lett a mozdulat, amivel sokat gyorsult is. Így már értem, hogy miért lett hirtelen "touch" a dobásaiban, ami korábban szintén nem volt. Ezzel az új mozgással sokkal könnyebb irányítani és erősségben is szabályozni a labdát.

Persze nem szabad túlértékelni a dolgot (rengeteg irányító bukik meg úgy is, hogy technikailag kész, nem is kell javulnia, mégse lesz belőle semmi). De alulértékelni sem jó. Igenis fontos és jó jel, ha valaki a fundamentumokban ennyit tud fejlődni. Azt jelzi, hogy képes tanulni, akar is tanulni, és van hozzá kitartása és türelme is. (A fundamentumok korrigálása kb. a létező legunalmasabb dolog a világon. Ugyanazokat a mozdulatokat megszámlálhatatlan mennyiségben kell ismételni. mégpedig végig teljes koncentrációval, különben nem javul semmit. Aki képes ezt megcsinálni, annak a kitartásával, türelmével, munkamoráljával nincs probléma. )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Leonard, Lewis, Hooker out
TY game time decision lesz (o a heten elmondta, hogy ha a dokik zold utat adnak akkor o jatszani fog. Igazi leaderkent viselkedik sztem, de mar evek ota).
Sheard lehet visszaterhet a hetvegen, o sokat dobna futas es passz ellen is, Turay es Banogu kaphatnak a fixen pass rush snapeket.

Leonard helyzete aggaszto, de a hosszu tav a lenyeg, es csak 100%osan terjen vissza egy agyrazkodasbol.
Legalabb Okerekeek is kapjak a snapeket, igy lehet igazabol fejlodni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/NFLFilms/status/1177585864550973447
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/TheBlueMare/status/1177570235655905282?s=20
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megmondom őszintén, engem is meglepett, hogy nem hoztak egy Mike Mitchell féle veteránt, aki jött, játszott, és példát mutatott pl Q Wilsonnak, majd távozott, de biztos vagyok benne hogy nyomot hagyott az öltözőben. De valamiért most nem léptek Ballardék, pedig én tutira vettem valaki érkezését.
Tony Adams
Mar safety erkezeset? Az elmult napokban legalabb hat safetyt hivtunk probajatekra, ugyhogy meg johet egy igazolas, de ha nem, akkor gondolom Ballardek egyik illetot sem lattak olyannak, aki erdekelne oket.

Igazabol en titkon meg Berryben remenykedem valahol, mert ugye Ballard a KC-vonal miatt jo kapcsolatban van vele, nagyra becsuli, illetve furcsa, hogy marciusban erdeklodtunk utana, ahogy sok mas csapat is, de honapok ota siri csond van korulotte.

Kicsit aggodom is, hogy netan kiujult a betegsege, olyannyira oriasi a kuss. A kozossegi oldalain nem posztol, a honlapjan sem tul aktiv, ahogy lattam, most pedig mar nem is hivja senki sem workoutra, pedig ha a csavo kepes kettot lepni, akkor meg mindig az egyik legjobb, illetve legintelligensebb safety.

Nyilvan nem lesz opcio, csak erdekessegkepp emlitem meg ot.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Megmondom őszintén, engem is meglepett, hogy nem hoztak egy Mike Mitchell féle veteránt, aki jött, játszott, és példát mutatott pl Q Wilsonnak, majd távozott, de biztos vagyok benne hogy nyomot hagyott az öltözőben. De valamiért most nem léptek Ballardék, pedig én tutira vettem valaki érkezését.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szeretem Baldingert es hatalmas forma, imadom azt is, hogy Nelson ota Colts-buzi, de ehhez merten abszolut elfogult is. Szep dolog a serultekre es az ujoncokra mutogatni, csak kamu az egesz, mivel ez egyoldalu nezet, kozben abba valahogy nem sikerul belegondolni, hogy a Falcons a meccsen elveszitette a fel vedelmet, de az tamadofala is tele van serultekkel. Ez pedig siman kiegyenliti a viszonyokat es ha realisan nezi az ember, akkor mar megint ott vagyunk, hogy a vedelem szar volt.

Es szar is volt, egyszeruen csak a mi vedelmunknek volt ketto darab villanasa, Geathers marpedig a mi red zone-unkban szerzett labdat, ami extra jelentosseggel birt, plusz a meccs elejen volt, hogy 35 yard kornyeken Reich kikert egy buntetest, amivel a Falcons harmadik es sok mellett kiszorult FG-tavbol is, azt a harmadik kiserletet pedig sikerult kivedekezni.

A ket szar egyseg kozott ennyi volt a kulonbseg. Es hat oruljunk, hogy ez ezen a meccsen elegnek bizonyult. De attol meg mentegetni semmi ertelme sincs a vedelmet. Az elso ket heten tenyleg jol teljesitettek, most szarok voltak, ennyi. Nem szakadt alattuk a fold, nem tortent katasztrofa, de attol meg ez szar volt, ugyhogy dolgozni kell, ha Hookerek hosszu idore kiesnek, akkor elo kell lepniuk a fiataloknak. A lehetoseg adott. Abbol a szempontbol erdekes lesz latni a DB-sort, hogy „foallasban” mit tud majd Willis, a Falcons ellen folyamatosan cserelgettek egymast Geathersszel, szoval abszolut nincs meg, ki lesz a strong es ki a free. Illetve a DB-sorban kiesett a vezer, ugyhogy elo kell lepnie valakinek, nem csak szoszolokent, hanem playmakerkent is.

De ugyanez igaz Leonardra is, aki igazabol masfel hete a protokollban van, es tenyleg nem tul biztato, hogy latszolag nem halad a sztori, ami arra enged kovetkeztetni, hogy emberunknek meg mindig tunetei vannak. Nem is nagyon edzeget, illetve ha felmegy a palyara, akkor is non contact trikoban tolja. De egyebkent tudtommal nem is nagyon engedik a palyara az elmult egy hetben, talan egyszer volt, hogy piros trikoval szaladgalt.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baldy megvédte a vasárnapi defense-t. Tegyük hozzá, van benne valami. És Sheard-et, az 1 negyedre kieső Hookert, Autry-t, Muhammad-ot és a végleg kieső Lewist nem is említette. Persze az sem igaz, hogy a védelem tartotta volna Ryanékat 24 ponton, mert az offense tartotta azzal, hogyk nem engedték őket a pályára lépni ennél többször. 😊

Én továbbra is látom a potenciált a defense-ben, de sajna kell a türelem, mert 1-2 igazi veteránon kívül még a húzó emberek (Leonard, Moore, Hooker, Walker, stb.) is olyan fiatalok még, hogy 20-30 max. 40 meccset játszottak. Ezek mellé állnak be a rookie-k meg a 2. évükben előlépni igyekvők (Turay, Lewis, stb.) Így azért azt is megértem, hogy a jó irányítók ellen is elég kiszámítható és olvasható védelmet pakol fel Eberflus. Lehet, hogy ha bonyolítana rajta abból csak az lenne, hogy senki nem tudná hol a helye. Nincs mese, egy defense összeéréséhez idő kell. Azért ha sérülések nem jönnek közbe, én a tavalyihoz hasonlóan idén is várok egy feljavulást az 5-7. héttől. Összeszokásban, tanulásban levő védelmeknél nem ritka, hogy október közepére kezdenek úgy kinézni ahogy tudnak.

(Szerintem egyébként az sem ideális, hogy pl. a secondary a video roomba is úgy ül be, hogy csak ilyen fiatalokkal van tele a szoba. Ahogy a rushereknek Houstonra, Sheard-re, a TE-knek Doyle-ra, az elkapóknak T.Y.-ra, úgy a secondarynak is szüksége lenne egy veteránra akitől elleshetnék a video elemzés csínját-bínját. Jövőre lehet meg kellene fontolni egy minőségi veterán igazolást. Nem is azért, mert lyuk van, hanem a tapasztalata miatt. És nem is első, big contractot kapóra gondolok - azok drágák is, és még maguk is fiatalok -, hanem egy 30 körüli igazi veteránra, aki már lehet, hogy nincs a csúcson, de a tapsztalata jóval több. Egy ilyen játékos olcsóbb is. És lehet, hogy miatta egy Odumnak, Tell-nek nem jut majd hely, de ennyit megérne, ha az a veterán leadernek hasznos.)

Itt van Baldy tweetje:

 twitter.com/BaldyNFL/status/1176838977413898244

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/CatoJune/status/1176909050371563520

😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1176886116059738113


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
McAfee közben egyenes úton van afelé, hogy rövidesen ő legyen a következő Cowherd, Rich Eisen vagy valami hasonló. Nem is teljesen világos, hogy mit csinál. Nem csak egyszerűen a McAfee show-t turbózták fel, meg egy országos napi 2 órás rádió műsora lett, hanem egy egész network, egy csomó stúdióval, Indianapolisban, NY-ban (az új world trade centerben), LA-ben, New Orleansban meg tudja fene még hol. És hozzá egy rakat különböző műsor. Ha lesz időm egyszer utána olvasok, hogy mi is az amit a s*gge alá raktak, és pontosan melyik media birodalom is állt be mögé, mert nem igazán világos.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a korszakos tehetseg tul van lihegve. Mahomes sem ugy erkezett a ligaba, hogy o korszakos, Rodgers sem, de meg lehetne sorolni ezeket. Aztan megis olyanok, amilyenek. Oke, nyilvan nehez ilyen jatekosokat talalni, de ilyen segitseggel, mint amit egy fiatal a jelenlegi Coltsnal megkap, konnyebb is azert kihozni a legjobbat a jatekosokbol, mint alapesetben.

Ugyhogy valoszinuleg sokat akarok, de en nem szeretnem beerni Goffokkal es Carrokkal, Mariotakkal, ugyhogy ha Brissett ezt a szintet utne meg, akkor en nem lennek elegedett, mert a cel a gyuru, de azt ennyivel sajnos nem valoszinu, hogy nyerhetunk.

A velemenyem nyilvan nekem sem valtozott, hogy akar iden, akar jovore huznek akar elol egy iranyitot, aztan ot kinevelnem. Ha Brissett egyebkent akarcsak egy ilyen Trubisky-fele vagy Mariota-fele teljesitmenyt hoz, akkor nem art azon sem gondolkozni, hogy a kube needes csapatok hajlandoak sokat kifizetni erte, Ballardnak pedig azert nagy ajandek, ha akarcsak egy elso kort kisajtol erte valakibol. De ez persze a jovo zeneje, nyilvan lassuk Jacoby teljes idenyet, mit tud a palyan, es hogy kepes-e a huzos meccseket behuzni, magyaran tud-e nyerni, ha neki kell a vallara kapnia a csapatot.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most hogy mondjak egy peldat, ott van Mariota, aki jo jatekos, jo iranyito, de megsem tudod ravagni, hogy na, ennek a sracnak kifizetsz 30 milliot es raepited a csapatod. Pedig tenyleg nem rossz kube, csak hat nem is valtja meg a vilagot. Na, en tobbet szeretnek Brissettbol, mint peldaul egy Mariota 2.0
Stez
Na éppen a Mariota (Tannehill, Carr, Cousins, Bortles) félére gondoltam amikor azt írtam, hogy szerintem ha megvan egy alap, onnantól már a döntő az, hogy milyen környezetbe kerül, tud-e fejlődni, illetve, hogy képes-e fejlődni. Plusz az idegrendszeren.

Ott van pl. Carr. Technikailag, atletikusságban, reakció időben és eszességben is megvan neki minden ami ahhoz kellene, hogy elit legyen. (Bortlesnek is megvan/megvolt szerintem). Ami nincs, vagy úgy tűnik, hogy nincs, az a mental toughness, és az a képesség, hogy amit fönt tanult a filmroomban, azt le is vigye a pályára és oda is tegye. Az is lehet, hogy egyik a másik miatt van.

Namost azért az a gyakoribb, hogy kiderül, hogy valami nem százas. Viszont - azzal szemben amit 1-2 éve is gondoltam - egyre inkább afelé hajlok, hogy nem lehet kimondani a verdiktet előre. Megvan az esély rá, hogy Brissettben is megvan az amire szükség van. Nem Manning szint, nem is valószínű, hogy Luck szint, de ezek korszakos tehetségek. Ilyent draftolni se fogunk a következő 1-2 évtizedben valószínűleg. Csak olyant, akivel ugyanúgy kell majd várni, mint Brissettel.

(Mindez szemernyit nem változtatott viszont azon a véleményemen, hogy minél hamarabb - lehetőleg már 2020-ban - húzzunk egy másik irányítót, mégpedig elöl. Aztán meccseljék le Brissettel.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)