Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
deleted account 1 758
A csapat fog fejlodni, Brissett viszont mar nem.
Neki lesznek jo meccsei, lasd a Falcons elleni, de rengeteg ilyen fos is, ami volt most a KC ellen. Brissett game manager, es mindjart 27 evesen tole mar tudod, mit varhatsz, illetve mit kaphatsz.

Ettol meg nem irja le szerintem senki sem a csapatot, de az nem hinnem, hogy kerdes, hogy Jacoby franchise iranyito-e, illetve ra kellene-e hosszu tavon epiteni a csapatot.

Es megjegyzem, hogy ebben a tarsasagban nem is miatta van annyi, amennyi, hanem mert nagyon fiatalok, a tamadofal konkretan kepes elvinni a hatan olykor a csapatot, mint ahogy ez a tapasztalatlan, fiatal, serultekkel teli vedelem is olykor kap 40 pontot, de olykor ossze tudja magat kapni, es Mahomeseket hatastalanitani.
Es meg hol lehet peldaul Khari Willis plafonja, nem is lattuk, mi tortenik, ha osszeall majd a Hooker, Willis paros hatul.

De epp ez a jo ebben a Coltsban, hogy akadnak, akiknel a plafont mar lattad, de annyira sokaknal meg nem, hogy tenyleg 2-3 het alatt berobbanhat itt valamelyik fiatal, ahogy tavaly tette azt Leonard peldaul.

Ettol fuggetlenul erosnek velem a SB-contendert, annak pedig igazat adok, aki szerint Brissett egy gocpont itt. Illetve pontositok, o is egy ilyen jatekos, aki inkabb akadaly, mert game manager kubeval hosszu tavon sajnos nehez szamolni, beloluk pont a kiegyensulyozottsag hianyzik. Meg hat nalam az ilyen Geathersok is gocpontok, es eleg vicces volt latni, hogy a Chiefs ellen Willis es Odum lazan megmutattak, hogy hol a helye a jo oreg Geathersnek. A kispadon, cserekent.

Es egyebkent igen, szerintem Foles jobb. Nem azert, mert ugyesebb vagy okosabb, hanem azert, mert az o felfogasaval lehet nyerni. A Brissett-fele csak biztosat dobunk meg, nem kockaztatunk felfogashoz Alex Smithet hasonlitanam, aki egy rohadt jol felepitett Chiefsszel anno folyamatosan tudott 10-12 gyozelmeket hozni, de a PO-ban allandoan zugtak is ki, jo hamar, tobbek kozott ugye ellenunk is egy nem kis meccsen.

Folesban szimplan ez tetszik nekem jobban, hogy o elvallalja a dobasokat, o kimeletlenul keresi a kedvezo matchupokat. Ha a vedo egy az egyben marad a tamadoval, o igenis meg fogja dobni, mert oldja meg a tamado, ez a feladata. Es ebben igaza van. Teszem hozza, Mahomes pont ugyanezt csinalja, kimeletlenul es hiperagressziven keresi ezeket a matchupokat, aztan nem szarozik, megy is oda a bomba.

Nem az van, hogy Foles jobb vagy rosszabb, mint Brissett, hanem az, hogy az o stilusaval elobb fogsz nyerni, mig Brissettevel oda jutsz, mint Alex Smith. Szep szamokig, jo alapszakaszig, aztan nagy bukasokig a PO elejen.

Teny, hogy Foles agresszivebb stilusa tobb turnovert hozhat magaval, de egyelore az a csavo Super Bowlt nyert, ugyhogy azt hiszem, hogy kijelenthetjuk, hogy eredmenyes volt abban, amit csinalt. Aztan ha netan Jacoby is nyer egy Super Bowlt, akar itt, akar mashol, akkor megkovetem magam.

Oszinten? Szerintem Folesszal tovabb jutnank, mint Jacobyval. Jelenleg elobbivel sem lenne meg szvsz a rajatszas 2-3. kore, de tovabb jutnank. Ez az en velemenyem.
Stez
Abban teljes az egyetértés, hogy Brisett nem hosszútáv, ez így van, legalábbis jelenleg nem látni benne ezt.

A Foles-féle SB nekem meg olyan tét nélküli volt. Azaz, Folesnak, mert ha kiesnek, akkor széttárja kezét, és megmondja, hogy ő csere QB nem volt ritmusban, bla-bla-bla, és senki nem fogja ezért a halálba üldözni. Ergo ott azért jóval könnyebben lehetett bevállalós, mivel amúgy is mindenki leírta akkorra már az Eaglest. Ugye láttuk, hogy következő szezonban milyen volt kezdőként - erős közepes.

Nekem hasonló a helyzet, mint Flacco SB győzelménél, bejelentette Ray Lewis a visszavonulását, és mindenki 110%-ot hozott végig a PO-ban - az adott helyzet jelentősen kedvezett neki.

Willis én is remélem marad, bár azért annyira nem borzaszt el Geathers engem, mint téged, bár egyelőre próbálom egyáltalán összerakni az elmúlt két meccset, hogy most hol a realitás, mert a skála két végét már megjártuk.

Ezt a hetet meg kihasználhatja Brisett és halálra gyakorolhatja magát Cain-nal meg Campbell-lel, hogy ne csak TY legyen az egyetlen, akivel megvan a dinamika.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A csapat fog fejlodni, Brissett viszont mar nem.
Neki lesznek jo meccsei, lasd a Falcons elleni, de rengeteg ilyen fos is, ami volt most a KC ellen. Brissett game manager, es mindjart 27 evesen tole mar tudod, mit varhatsz, illetve mit kaphatsz.

Ettol meg nem irja le szerintem senki sem a csapatot, de az nem hinnem, hogy kerdes, hogy Jacoby franchise iranyito-e, illetve ra kellene-e hosszu tavon epiteni a csapatot.

Es megjegyzem, hogy ebben a tarsasagban nem is miatta van annyi, amennyi, hanem mert nagyon fiatalok, a tamadofal konkretan kepes elvinni a hatan olykor a csapatot, mint ahogy ez a tapasztalatlan, fiatal, serultekkel teli vedelem is olykor kap 40 pontot, de olykor ossze tudja magat kapni, es Mahomeseket hatastalanitani.

Es meg hol lehet peldaul Khari Willis plafonja, nem is lattuk, mi tortenik, ha osszeall majd a Hooker, Willis paros hatul.

De epp ez a jo ebben a Coltsban, hogy akadnak, akiknel a plafont mar lattad, de annyira sokaknal meg nem, hogy tenyleg 2-3 het alatt berobbanhat itt valamelyik fiatal, ahogy tavaly tette azt Leonard peldaul.

Ettol fuggetlenul erosnek velem a SB-contendert, annak pedig igazat adok, aki szerint Brissett egy gocpont itt. Illetve pontositok, o is egy ilyen jatekos, aki inkabb akadaly, mert game manager kubeval hosszu tavon sajnos nehez szamolni, beloluk pont a kiegyensulyozottsag hianyzik. Meg hat nalam az ilyen Geathersok is gocpontok, es eleg vicces volt latni, hogy a Chiefs ellen Willis es Odum lazan megmutattak, hogy hol a helye a jo oreg Geathersnek. A kispadon, cserekent.

Es egyebkent igen, szerintem Foles jobb. Nem azert, mert ugyesebb vagy okosabb, hanem azert, mert az o felfogasaval lehet nyerni. A Brissett-fele csak biztosat dobunk meg, nem kockaztatunk felfogashoz Alex Smithet hasonlitanam, aki egy rohadt jol felepitett Chiefsszel anno folyamatosan tudott 10-12 gyozelmeket hozni, de a PO-ban allandoan zugtak is ki, jo hamar, tobbek kozott ugye ellenunk is egy nem kis meccsen.

Folesban szimplan ez tetszik nekem jobban, hogy o elvallalja a dobasokat, o kimeletlenul keresi a kedvezo matchupokat. Ha a vedo egy az egyben marad a tamadoval, o igenis meg fogja dobni, mert oldja meg a tamado, ez a feladata. Es ebben igaza van. Teszem hozza, Mahomes pont ugyanezt csinalja, kimeletlenul es hiperagressziven keresi ezeket a matchupokat, aztan nem szarozik, megy is oda a bomba.

Nem az van, hogy Foles jobb vagy rosszabb, mint Brissett, hanem az, hogy az o stilusaval elobb fogsz nyerni, mig Brissettevel oda jutsz, mint Alex Smith. Szep szamokig, jo alapszakaszig, aztan nagy bukasokig a PO elejen.

Teny, hogy Foles agresszivebb stilusa tobb turnovert hozhat magaval, de egyelore az a csavo Super Bowlt nyert, ugyhogy azt hiszem, hogy kijelenthetjuk, hogy eredmenyes volt abban, amit csinalt. Aztan ha netan Jacoby is nyer egy Super Bowlt, akar itt, akar mashol, akkor megkovetem magam.

Oszinten? Szerintem Folesszal tovabb jutnank, mint Jacobyval. Jelenleg elobbivel sem lenne meg szvsz a rajatszas 2-3. kore, de tovabb jutnank. Ez az en velemenyem.

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Várható volt. Primetime meccs, régi csapat ellen, volt sackje és kulcs játékot is csinált. Ez az előnye, ha este nyer a csapat.
peterk2005
Én leszarom, ha csak délután nyerünk, de azt mind 😀
 twitter.com/CBSSportsNet/status/1181341962894479360
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1181215847894978560
Uhh, na az első 1: 12-ben elmondottak azok,amik bennem is pörögnek minden meccsünkön... 😕
Tony Adams
A SB contender még egy kicsit erős, de az, amikor sokan Brisettet tartják akadálynak, akkor azért felbuzog bennem, hogy miért, Foles jobb? Elmúlt 3 évben annyi meccset játszott kb, mint Brisett, tehát még azt se látom, hogy ő legalább formában lenne. És Reich megnyerte vele a SB-t. OK, a védelem más dimenzió, azt aláírom, itt még nincs Graham, Cox, Jenkins szintű játékos, amit Luck ellensúlyozni tudna, Brisett nem. De ettől nem látom azt, hogy ez akadály, vagy ettől le kéne írnunk nullára a csapatot, ahogy azt páran teszik.

És még október van, szóval a csapat is még fog fejlődni (remélhetőleg) decemberig, szóval sok lehet ebben a csapatban, főleg ha most a pihenő nem tesz keresztbe, és állunk fejre a Texans ellen 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Várható volt. Primetime meccs, régi csapat ellen, volt sackje és kulcs játékot is csinált. Ez az előnye, ha este nyer a csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/Colts/status/1181909705465225217?s=20
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Ez naaggyon fsza lett.:

 twitter.com/Colts/status/1181705861321891842
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonardot vegre kiengedtek az agyrazkodas protokollbol, ugyhogy 1-2 het pihenes, aztan a Super Bowlon ott lehet a palyan.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
A kábszi rossz:

 twitter.com/CBSSportsNet/status/1181341962894479360

Hentges-->WAS , Medicine Man-->BAL

 twitter.com/NextGenStats/status/1181052904225927168

 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1181215847894978560

Uhh, na az első 1: 12-ben elmondottak azok,amik bennem is pörögnek minden meccsünkön... 😕

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Király kis meccs volt, érteni még én se értem a csapatot, de lassan kezdem megérteni, hogy tudott a Philly csere QB-val SB-t nyerni. Nagy szerepe volt abban Reich gameplanjének, ez látszott tegnap is - futás orrba-szájba, és nem tudtak vele mit kezdeni. 3. negyed végére a Chiefs D már a seggén keresztül se tudott levegőt venni, lehetett látni, hogy lassultak, és nem csak a sérülések miatt - valami 23 percet volt nálunk második félidőben a labda - nagyon durva.

Az meg már csak plusz hab a tortán, ahogy a 4&1-eket meghúzzuk, és nem fosunk - asszem zsinórban 7 sikeres 4th downos próbálkozásunk van, ami elég keményen hangzik. Összességében én is szívesen nézném Luck-ot, de nagyon tetszik az a csapatfelépítés, ami itt zajlik, és hogy tényleg nem azon rinyálunk, hogy nincs Luck, hanem ugyanúgy megyünk tovább.

Csak tegnap az volt, hogy félidő után már max biztonság, nehogy megdobj bármit ami rizikós, az meg így néz ki Brissettel. Amíg tudunk futni, nem baj.
peterk2005
Ebben nem látom a problémát, ha megnyerjük a meccset, akkor megnyerjük, tudom hogy Manninghez vagyunk szokva, de a győzelem az győzelem.

Az már szinte a meccsek kötelező része, hogy a zebrák újabb borzasztó főmeccses produktumot tettek az asztalra. A T.X: féle opi nem visszavonása után most már tényleg nem értem mi értelme volt ennek az új pass interference challenge szabálynak. Ha még ezt sem lehet visszavonatni, akkor nincs olyan play, amit vissza lehet. Sok sportágat néztem már, minden sportágnak megvan a maga baja a bíráskodással, de olyant én még nem tapasztaltam, hogy meghoznak egy szabályt csak azért, hogy aztán tudatosan ne alkalmazzák. Ennél marhább dolgot nem tudom lehet-e produkálni. Na mindegy, nem is érdemes a szót vesztegetni rá. menthetetlen siralom az egész. És az is marad amíg nem lesz filozófiai váltás, mégpedig a legmagasabb helyeken, nem lent a pályán.
peterk2005
Hát ez nem így van. Azaz tegnap asszem pont a Steelers meccsen láttam egy megváltoztatott callt, ahol olyan visszapattanót adtak meg INT-nek, hogy azt fájdalmas volt nézni, és sokkal látványosabban pattant a földhöz/földről a labda, mint amit tőlünk végül is elvettek (hogy mi volt az a 100%-os bizonyíték azt nem értem, de ezt már elengedtem). Ez egyszerűen a szimpla idiotizmus, kezdve TY blokkolása - nem is értem, ezek után tényleg jönni fog a Ronaldo féle feldobálás, és semmit nem lehet majd csinálni? Ez sajnos kezd közelíteni az ominózus 2011-es szezonhoz, ha nem vered az ellenfelet 40 ponttal, akkor simán kikaphatsz néhány idióta döntés következtében.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Kuldtem par kedves szot Turaynek instagramon,kaptam egy szivecsket az uzenetemre.☺️😀
Bence94
Ha Bencének sikerült, Steznek is összejöhet, írj rá Ratajkowskira. 😜

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Kuldtem par kedves szot Turaynek instagramon,kaptam egy szivecsket az uzenetemre.☺️😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, Baldy ismet elelvezett az ejjel. Sokszor.

 twitter.com/BaldyNFL/status/1181180073946300421

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nelsonhoz, nem tudom, hogy igaz-e ez, mert PFF-en en meg nem latok friss grade-eket.

 twitter.com/PFF_Colts/status/1181223941471428610

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/SBRSportsPicks/status/1181049654907146240

LoL
Borbinho
Hat amit Castonzoval ketten muveltek, az felelmetes volt. Ezek az allatok foldbe dongoltek a fel Arrowheadet.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/SBRSportsPicks/status/1181049654907146240

LoL

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay, sajnos várható volt. 😕

Mahomes boka sérülése sajnálatos, de nem csak ezért álltak be. Számított persze, de "csak" a Mahomes magic faktort vette ki, a rögtönzős, meghosszabbított playeket, ami a krém az offense-ükön, nem maga az offense. A Chiefsnek szaladgáló, menekülő QB nélkül is tudnia kellett volna azokat a playeket felrajzolni, amit mindig felrajzoltak eddig. Tegnap nem ment jól, gondolom Watkins kiesése nem segített. És Reid playhívását sem értettem. Mintha nem is készültek volna a héten a Coltsra, úgy lettek volna vele, hogy menetből úgyis behúzzák. Érthetetlen volt, hogy miközben folyamatosan nő a nyomás Mahomesen, egyre könnyebben jut át a Colts DL és edge rush, semmit nem reagáltak rá. Maradt a 4WR-es felállások túlsúlya, sokszor még RB-t se raktak a backfieldre, aki ha nem is fut, legalább a passz blokkolásban be tudott volna segíteni, meg egy checkdown opciót adni Mahomesnek. De ez legyen az ő gondjuk, nem von le semmit Eberflus érdemeiből, hogy jól kitalálta, hogyan lehet limitálni őket. Wilson nagyot játszott a múlt heti borzalom után, teljesen levette Kelce-t. Lehet, hogy megtaláltuk a szerepkörét amiben hasznos lehet. Willis jobb, mint remélhettük, Hookerrel igen jó páros lehetnek a jövőben. És örömteli, hogy működött az emberezés, sikerült a blitzeket is jól helyezni, ezek olyan dolgok amikkel tavaly és idén is sokat szenvedtünk. Remélhetőleg marad a javuló tendencia. Ebeflus még mindig nem győzött meg 100%-ban (még mindig tartok picit attól, hogy megragadunk Quinn/Falcons defense szinten, amiből ha kiesik 1-2 ember, elszáll ahogy van), de a tegnap esti komoly lépés volt meggyőzés irányba.

Az offense-t nem bántom. Brissett nem volt jó, bizonytalankodott is, és időnként lassan is döntött. De azon az 1 INT-en kívül hozta amit kellett. Nem ment el rajta a meccs, olyan napon sem, amikor határozottan gyenge napja volt. (Az INT egyébként szerintem jó dobás lehetett volna, csak nem így kell megdobni. Nem erővel, hanem ívben, és ember nincs aki odaért volna Ebronhoz. Ez az a touch amit Wilson már kvára tud, Brissett meg semennyire nem tudott, de idén már láttam párszor. Talán tovább javul ebben.) Az különösebben nem zavar, hogy a passz offense szenvedett. Hiltont és Ebront folyamatosan kettőzték, nyilvánvaló volt, hogy a Chiefs gameplan arra épül, hogy kettejüket vegyék ki és a többi kis probléma. Ami igaz is, Brissettnek nincs meg a kémiája még eléggé Cain-al, Pascallal, Rogers-el. Campbell sem volt ugye. (Plusz Brissettnek sztem rohadtul hiányzik Funchess. Vele gyakorolt egész TC-ben, első meccsen sokat kereste és meg is találta.) Lesz ez jobb is, nem minden védelem tudja/akarja így fogni a két elkapót, és az ellen is lehet azért tenni, ha kell. Csak tegnap az volt, hogy félidő után már max biztonság, nehogy megdobj bármit ami rizikós, az meg így néz ki Brissettel. Amíg tudunk futni, nem baj.

(Az outside zone futásokat szerintem szándékosan erőltetjük. Ez része a ZB áttérésnek. Még nem megy jól - sokszor nem is a fal, hanem a TE / WR blokkok nem jönnek még eléggé jól -, de megéri kísérletezni vele, mert egy ilyen fal mögött, ha összeáll, akkor az a mostaninál is veszélyesebb és nehezebben levédekezhető futójátékot jelenthet. És még jobban megkönnyítheti Brissett dolgát is, mert az outside zone read optionban talán a legegyszerűbb amit egy irányítónak olvasnia kell.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csori Turay iden a legjobb pass rusherunk volt, es igy h van mar Sheard is Houston melle, mindig frissen tudott beallni.
A playben amiben megserult kb 5x eleshetett volna, vegig csetlett/botlott, de igy is odaert es megcsinalta a playt. Kva nagy pech h Sheard raesett a labara.
Valszeg szalagok is serultek es a csont is tort, oruljunk sztem ha jovore visszater.

Ebront el kell engedni sztem, Doyle es MAC is sokkal hasznosabbak. A futast elmeny volt nezni, szinte barki volt fent, tudott plusz yardokat hozni.
Foleg amig jo volt a playcall.

Nemtudom h Sirianni v Reich hulyesegei a szelso zona futasok meg alapbol a szelso futasok, tossok. Foleg redzoneban /goal linenal, harmadik v negyedik kiserletnel.
Amikor van egy huzo guardunk es 3TE a szelen, akkor oke. De egyebkent csak bukunk rajta.

Brissettnek sokkal tobbet kellene vallalnia. Nem szamoltam a kidobott passzokat vagy a checkdownokat, de szinte minden driveunk ugy ert veget.
Akkor dobjunk csak play actionbol vagy shotgunbol szethuzva a palyat, dink and dunk 2 seces dobasokkal. Azok mukodnek, azr tudja. De minden hosszabb playben rossz dontest hoz szinte. Picit jobb gameplan kellene csak. A minuszos kulsos futasokat elso meg masodik kiserleteknel elfelejteni, es sokkal tobb play actiont. Elson felidoben a dpi Cainen 53yardot hozott. Nem remlik h lett volna masik hasonlo play... TY pedig nem lassu tovabbra sem, Cain is jo, es Hinest is jobban kellene hasznalnunk passzoknal.

A defnek jar a dicseret, persze segitett h Mahomes serulten tolta (ami termeszetesen nem azt jelenti h orultem neki, mielobbi gyogyulast neki meg a tobbi KC serultnek is).
A DB sor az elso felidoben gyenge volt, de a ket kezdo S mellett volt amikor a CB-k kozul is tobb hianyzott. A pass rush kb vegig nagyon jo volt, de a Chiefsnel hianyzott tobbek kozott Fisher (a kezdo LT ugye), plusz Mahomes a serulese utan mar nem nagyon tudta meghosszabbitani a playeket.

Banogu 0 snapet kapott a vedelemben, pont annyit mint Speed.
Turay kiesesevel sztem Muhammad lephet elo, Banogu meg nagyon tanulo fazisban van.
Volt egy nagyon fontos stat a meccs kozben:
A kezdo OLbol meg senki se hagyott ki egy snapet sem. Es ez rengeteget szamit abban, hogy mukodik iden a futas, es Brissettnek is van ideje (h kidobja oldalra...). Rengeteg esetben ketten blokkolnak egy embert (AC es Q, Q es Kelly, Kelly es Glow tobbnyire). Plusz mindenki marha atletikus es konnyen ernek a masodik szintre vagy huzasoknal a tuloldalra (gondolom ezert eroltetjuk a kulso futasokat, amik neha home runt hoznak).

Nem erdekel hanyadik korben, az se ha udfarol, de hozzunk egy vetelytarsat Brissettnek.
Ja es AC-t meg TY-t hosszabbitsuk meg iden.
Lehet Kellyt is. Van boven cap space, iden amugy is mind sokat keres, uj szerzodesben az lehetne a garantalt egy jelentos resze

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
🙁🙁
 twitter.com/RapSheet/status/1181201783986753537?s=20
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Nagy gyozelem volt,le a kalappal a vedelem elott. Brissett borzaszto homaly volt sajnos,remelem felszivja magat a Texans ellen,mert fontos meccs lesz,foleg ha a KC nyer Houstonban,akkor egy esetleges W-vel meg tudnank lepni eloluk.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon halkan megemlitem, az elmult honapban allitolag tobb meccsen is felfedeztek Colts-megfigyeloket, es Ballard a hirek szerint nagyon nezegeti Jordan Love-ot, illetve Joe Burrowt. Az egymas elleni meccsukon tobb scoutunk is volt.

En Love-ot nem szeretnem itt latni. Titok, miert. ☺️

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Könnyű veletek számolni. A Chargerstől simán kikaptok (erre kb csak Vinán múlt a siker). Oké, de a Titans nagyon erősen kezdett, idén talán tényleg lesz valami (ja, a 47. L sorozatban). Oké, de a Falcons tele van playmakerekkel, az már sok lesz (vagy inkább a 48. L sorozatban az egymás elleni meccseken). Oké, a gyenge Raiderst akkor most már veritek (hahh). Na sebaj, Luck nélkül így sem rossz, de a Chiefs legalább egy TD-vel nyer (mehehe). A kövi hétre szerintem most már azt tippelem, hogy nem kaptok ki, hátha ez most bejön :d
Wyatt
Az a vicc, hogy ha Reich nem betlizik sorra, illetve a kedves biro pajtasok nem osztogatjak minden masodik 1st downunknal a kamu flageket, es ha a 4 voros zona tartozkodasbol nem mindig mezonygolt hozunk ossze, illetve a toletek szerzett fakezu kubenak hivott Brissett nem dob vicces picket a KC fg tavjan, akkor ezt a meccset olyan siman nyerjuk, hogy az mar felelmetes.

A Chiefs vedelmeben jegyezzuk meg, Mahomes nem fogott ki jo napot, illetve brutal pass rusht generaltunk, levegot sem tudott venni. De Reidet megzabalta reggelire Eberflus, talan meg most is szedegeti ki a fogai kozul. Ugy le lett meccselve, hogy arra nincsenek szavak.

Es behuztuk tenyleg ugy, hogy Brissett kb elete legrosszabb meccset hozta. Elkepeszto. Mi lenne itt, ha csak egy kicsit is jobb, tokosebb faszi allna a center mogott... Az a baj Jacobyval, hogy o szegeny ember Alex Smithe, fosik megdobni a nem ures celpontokat, nem bizik senkiben sem, allandoan totojazik, rengeteget var, nem tud vedelmet olvasni, es tovabbra is azt latom, hogy ennek a csavonak nincsen karja. A labdai rosszak. Pontatlan, nem erosek a passzai, csemege a DB-k szamara. Brissett jatekintelligenciaja nagyon keves. De nem fogjak lecserelni sajnos, mert az oltozoben imadjak. Jo gyerek, at kene kepezni tight endnek Ebron helyere, jovore meg magasan draftolni kubet. Meg ki kellene probalni Kellyt is elesben.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Könnyű veletek számolni. A Chargerstől simán kikaptok (erre kb csak Vinán múlt a siker). Oké, de a Titans nagyon erősen kezdett, idén talán tényleg lesz valami (ja, a 47. L sorozatban). Oké, de a Falcons tele van playmakerekkel, az már sok lesz (vagy inkább a 48. L sorozatban az egymás elleni meccseken). Oké, a gyenge Raiderst akkor most már veritek (hahh). Na sebaj, Luck nélkül így sem rossz, de a Chiefs legalább egy TD-vel nyer (mehehe). A kövi hétre szerintem most már azt tippelem, hogy nem kaptok ki, hátha ez most bejön :d

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megszabadultatok Luck-tól, innentől Superbowl 😊

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1181066870092419072

 twitter.com/Colts/status/1181082010946809857

Houston-t mennyire tisztelik, szeretik. Jó ezt látni.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem értem, hogy ez hogyan sikerült. 😊

Persze láttam, hogy mi történt, csak nem értem, hogy miért ez történt és miért így történt. Na jó, valamennyire igen:

 twitter.com/JeffDarlington/status/1181059932956872704

De ez akkor sem lehetne teljes magyarázat. A Colts def ennyire nem jó. Ma igazából azt nem értettem, hogy a Chiefs mit csinál és miért azt csinálják. Már a meccs elejétől kezdve sem. Az első negyed a scriptelt (megtervezett, mindegy minek híjjuk egy Mahomessel) drive-al, illetve a 2. drive-al még jól ment, oké. De egy ilyen offense-től el is várom, egy sérültekkel teli, középszer védelem ellen. Ennek ellenére már a meccs eleje sem igazán arról szólt, hogy széthúzzuk, az elszakadni képes elkapókkal szétziláljuk és keresztbe lenyeljük őket. Talán négy-öt ilyen játék volt összesen, az is a meccs legelején, aztán az összes többi már csak Mahomes magic. Meghosszabbított játékok, menekülés, szaladás, aztán 1-2 csoda passz. Ami persze őrület, ha bejön, de ez Bill O'Brien, ez nem Andy Reid. Azért a Chiefsnél ezek a játékok elvileg csak a hab a tortán, nem maga a torta. Ma este maga volt a torta, és nem értem, hogy miért. Nem értettem például, hogy miért nem futottak semmit? Mármint meg se probálták. Oké, gyenge a Colts passz defense. De a run defense is az. Mi értelme meg se próbálni a futást? Annyira nem, hogy már nem csak a safety-t nem húzták fel a boxba, de még a Colts LB-k is hátra húzódtak passzt védekezni, ott hagyták a futást, mert legtöbbször még futó se volt a backfielden. Tud ez a Chiefs futni, ha akar, nekem magas, hogy Reid miért nem akart? Mindegy, ez legyen a Chiefs gondja. Reid papa 4. negyedes óra menedzselését is köszönjük meg szépen. Jól jött, kellett. 😊

Az már szinte a meccsek kötelező része, hogy a zebrák újabb borzasztó főmeccses produktumot tettek az asztalra. A T.X: féle opi nem visszavonása után most már tényleg nem értem mi értelme volt ennek az új pass interference challenge szabálynak. Ha még ezt sem lehet visszavonatni, akkor nincs olyan play, amit vissza lehet. Sok sportágat néztem már, minden sportágnak megvan a maga baja a bíráskodással, de olyant én még nem tapasztaltam, hogy meghoznak egy szabályt csak azért, hogy aztán tudatosan ne alkalmazzák. Ennél marhább dolgot nem tudom lehet-e produkálni. Na mindegy, nem is érdemes a szót vesztegetni rá. menthetetlen siralom az egész. És az is marad amíg nem lesz filozófiai váltás, mégpedig a legmagasabb helyeken, nem lent a pályán.

A Chiefs-t sajnálom a sok sérült miatt. Lassan nem marad az AFC-ben olyan csapat, amelyik ne lenne kibelezve. Így egyre kevésbé lesz izgalmas az idény. A mi meccseink sem, de általában véve az NFL sem. Egy-két hétig poén csere irányítókat nézni, drukkolni nekik vagy ellenük. De néhány hét után már unalmas. ha nagyítóval kell keresni azt a meccset ahol még kezdő irányító játszik és / vagy nincs lesérülve a fél csapat. Kellenek a sztárok, akár valódiak, akár hypeolttak. Enélkül nem az igazi...

Arról ugye nem is beszélve, hogy ugyan sikerült hoznunk egy váratlan upsetet, de nem tudom mi előnyünk lesz belőle, ha ezzel egyúttal szépen fel is trancsíroztuk és felszolgáltuk a Chiefs-t vacsorára a Texansnak, jövő hét vasárnapi fogyasztásra.

No, de nehogy már negatív felhanggal érjen véget egy ilyen szép győzelem utáni post, szóval gratula az egész csapatnak! Váratlan, szép ajándék ez a győzelem!

 twitter.com/SharpFootball/status/1181054119789895682

Moore remélem jól van, és bízzunk benne, hogy talán Turay-t sem vesztettük el egész szezonra. Jó idénye volt eddig a srácnak (sőt amondó vagyok eddig a legjobb rusherünk volt), szomorú lenne, ha így érne véget az idénye.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)