Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Visszavonulason soha nem gondolkozott, es tnap irta ki h meg 10-15 evig nyomni tervezi.
Greg Little (panthers rookie LT) 6bol 5 meccset hagyott ki. Elso 4et agyrazkodassal, 5.en játszott, majd azota megint agyrazkodassal pihen.
Kulonbozo szintu lehet az utes erejetol es szogetol fuggoen, ahogy a szervezete is maskent reagal mindenkinek.

Leonardnal bizzunk a legjobbakban. Sztem igazabol olyan nincs aki 1 het utan kijon ilyenbol (legalabbis elsportoloknal, akcii kozben beszedett utestol), csak nemely esetben az orvosok nem vegeznek alapos munkat.
Borbinho
Dehogynem, sokan kijonnek, Luck is peldaul emlekeim szerint 4-5 nap utan mar teljesen jol volt 2016-ban. Nyilvan fugg valoban az utes erejetol, meg puszta szerencsetol is, az illeto szervezetetol, de azert a lightosabb agyrazkodasokbol siman felepulnek egy het alatt rengetegen. Csak hat amikor mar harom heten at fosul van valaki, akkor az nem lightsabb, ugyhogy lehet imadkozni, hogy Leonardnal tobbet ne nagyon legyen faktor ez.


Agyrázkódásügyileg még mindig De'Vondre Campbellé a legdurvább, amiről hallottam/olvastam:  jokermag.com/devondre-campbell-journey/

"Campbell jumped on the opportunity. But that August, in his first college training camp, he nearly threw his career off the rails. Blazing toward the quarterback, he slammed into a 300 lb lineman and blacked out.

It wasn’t your run-of-the-mill concussion, either. Confined to a dark bedroom for over three weeks, Campbell’s head throbbed, vision blurred, and he could barely hold a simple conversation.

“It felt like my head was just…my brain was just…I don’t know. It was f***ed up,” Campbell said, “If we were having a conversation, I’d be like, ‘What were we just talking about?'”

empty taxi
Ez meg para.
Es szerintem gaz is, magatol a jatekostol. Hogy ennyire ne torodjon valaki a sajat testi (es lelki) epsegevel. Es emberunk negy eve uti az ellenfeleket, meg utteti magat, aztan osszeszedett ehhez kepest pitianer 3.6 millio dollart, ami apropenz a ligaban. Valoszinuleg pedig nem is fog bankot robbantani jovore. Meg fogja erni vajon neki hosszu tavon? Vannak ketsegeim.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Agyrázkódásügyileg még mindig De'Vondre Campbellé a legdurvább, amiről hallottam/olvastam:  jokermag.com/devondre-campbell-journey/

"Campbell jumped on the opportunity. But that August, in his first college training camp, he nearly threw his career off the rails. Blazing toward the quarterback, he slammed into a 300 lb lineman and blacked out.

It wasn’t your run-of-the-mill concussion, either. Confined to a dark bedroom for over three weeks, Campbell’s head throbbed, vision blurred, and he could barely hold a simple conversation.

“It felt like my head was just…my brain was just…I don’t know. It was f***ed up,” Campbell said, “If we were having a conversation, I’d be like, ‘What were we just talking about?'”


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Visszavonulason soha nem gondolkozott, es tnap irta ki h meg 10-15 evig nyomni tervezi.
Greg Little (panthers rookie LT) 6bol 5 meccset hagyott ki. Elso 4et agyrazkodassal, 5.en játszott, majd azota megint agyrazkodassal pihen.
Kulonbozo szintu lehet az utes erejetol es szogetol fuggoen, ahogy a szervezete is maskent reagal mindenkinek.

Leonardnal bizzunk a legjobbakban. Sztem igazabol olyan nincs aki 1 het utan kijon ilyenbol (legalabbis elsportoloknal, akcii kozben beszedett utestol), csak nemely esetben az orvosok nem vegeznek alapos munkat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez az, ha a valóságban nem megy, akkor lélekben vonultassuk vissza a védelmünk jelenlegi legjobb játékosát, annyira hiányzott már egy váratlan visszavonulás. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2019/10/14/darius-leonard-feared-for-his-nfl-career-after-concussion-symptoms-wouldnt-go-away/3976170002/

De jóóó. 😕
Tony Adams
Az agyrazkodas az altalam egyik leginkabb utalt es rettegett serules az NFL-ben. Egy elkepesztoen szemet, mocsok es makacs dolog. Van, aki 10-15 agyrazkodas utan is jatszogat tovabb, de van, akinek ketto utan mar olyan sorozatoas tunetei vannak, hogy foshat kb. a CTE-tol.

Huechlynal majdnem elbogtem magam anno, amikor sokadik agyrazkodasa utan azt sem tudta, hol van, a palyan ult, nem birt felkelni es zokogott, annyira szet volt esve. Leonardnal is felelmetes ez, foleg, hogy nem hinnem, hogy sokadik agyrazkodasa volt ez. Az elejen a legtobben, foleg a fiatalok ilyen 5-7 nap alatt tul vannak rajta, ez a symptom sok hetig annyira nem szokott elhuzodni, ebbol is latszik, hogy Leonardnak vagy sulyos agyrazkodasa volt, sokadik karrierje soran (amit tovabbra sem hiszek).

De egy kozepso, utkozo linebackernel ez eleg para hosszu tavon. Kopogjuk le, aztan legyen szerencsenk, ne legyen hasonlo a jovoben szegenynel, de engem nem lepne meg, ha 4-5 even belul Leonard is azt mondana, hogy koszi, szevasztok. Nem hulye o, tisztaban van vele, hogy az elete es az epsege tobbet er, minthogy a penzehes kocsog tulajdonosok kedveert tonkretegye magat.
Stez
A 4-5 év még lehet, hogy optimista is :/

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2019/10/14/darius-leonard-feared-for-his-nfl-career-after-concussion-symptoms-wouldnt-go-away/3976170002/

De jóóó. 😕
Tony Adams
Az agyrazkodas az altalam egyik leginkabb utalt es rettegett serules az NFL-ben. Egy elkepesztoen szemet, mocsok es makacs dolog. Van, aki 10-15 agyrazkodas utan is jatszogat tovabb, de van, akinek ketto utan mar olyan sorozatoas tunetei vannak, hogy foshat kb. a CTE-tol.

Huechlynal majdnem elbogtem magam anno, amikor sokadik agyrazkodasa utan azt sem tudta, hol van, a palyan ult, nem birt felkelni es zokogott, annyira szet volt esve. Leonardnal is felelmetes ez, foleg, hogy nem hinnem, hogy sokadik agyrazkodasa volt ez. Az elejen a legtobben, foleg a fiatalok ilyen 5-7 nap alatt tul vannak rajta, ez a symptom sok hetig annyira nem szokott elhuzodni, ebbol is latszik, hogy Leonardnak vagy sulyos agyrazkodasa volt, sokadik karrierje soran (amit tovabbra sem hiszek).

De egy kozepso, utkozo linebackernel ez eleg para hosszu tavon. Kopogjuk le, aztan legyen szerencsenk, ne legyen hasonlo a jovoben szegenynel, de engem nem lepne meg, ha 4-5 even belul Leonard is azt mondana, hogy koszi, szevasztok. Nem hulye o, tisztaban van vele, hogy az elete es az epsege tobbet er, minthogy a penzehes kocsog tulajdonosok kedveert tonkretegye magat.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2019/10/14/darius-leonard-feared-for-his-nfl-career-after-concussion-symptoms-wouldnt-go-away/3976170002/

De jóóó. 😕
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Fene a schedule-be, igazán játszhattunk volna a Chargers-el az első hét helyett a 3 hét után...
peterk2005
Egy meccset ált megnyernek az első 5-6 fordulóban elmúlt évek alapján, szóval ha később játszunk, akkor is minket vertek volna 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fene a schedule-be, igazán játszhattunk volna a Chargers-el az első hét helyett a 3 hét után...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Texans megtartotta az egy meccses előnyét (W against the Bolts), ők is verték a Chiefst. Múlt héten azt írtam feltrancsíroztuk és felszolgáltuk őket a Texansnak, de igazából nem volt rá szükség. Ennek a Chiefsnek jelenleg több baja is van annál, mint, hogy hiányzik 2-3 kezdőjük.

Szóval a Texans lépéselőnybe került. Jövő héten vagy verjük őket, vagy nagy valószínűséggel a wild card lehet a maximum. A Jags viszont nem tudta kihasználni Brees hiányát, azok után, hogy múlt héten nem tudták kihasználni Newton hiányát.
peterk2005
Na, akkor megadtuk a blue-printet a KC elverésére? 😛

Amúgy week 7-ben szerintem még ne kezdjük el temetni a csoportot, mint látjuk a KC-re se gondolta senki még W3 környékén se, hogy egyszer csak jönnek a betlik, szóval az ha Texans esetleg ver minket, az még nem a vég. Az inkább azért zavarna engem, mert akkor megint jönne a sorminta, hogy 1 jó meccs, 1 borzalom, inkonzisztencia a köbön jeligére.
Jo kis elemzes Nelsonrol. A legnagyobb kiraly.

 www.stampedeblue.com/2019/10/10/20906857/film-room-quenton-nelson-establishing-himself-as-the-leagues-best-interior-lineman
Stez
Nfl.com-on is volt rola elemzes. Azt irta valamelyik szaki, hogy evek ota nem latott ilyen dominans guardot.
undisputedly
100$ Baldy-ra, ő az aki nagyon durván ráizgul Nelsonra, és volt valami interjú is vele, ahol wirespeed környékén adta a Nelson választ arra a kérdésre, hogy melyik a kedvenc játékos, akit szeret elemezni 😀
coltman
Igen, azt hiszem pont o volt 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne aggodj, coltman, megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is! Turelem, Jacoby mar berakta a hegyezobe a cerkat. Meg Luckot is raugrasztotta, hatha raragad valami ex feher klasszisunk kvalitasaibol.

több mint 4 éve
deleted account 1 758
A Texans megtartotta az egy meccses előnyét (W against the Bolts), ők is verték a Chiefst. Múlt héten azt írtam feltrancsíroztuk és felszolgáltuk őket a Texansnak, de igazából nem volt rá szükség. Ennek a Chiefsnek jelenleg több baja is van annál, mint, hogy hiányzik 2-3 kezdőjük.

Szóval a Texans lépéselőnybe került. Jövő héten vagy verjük őket, vagy nagy valószínűséggel a wild card lehet a maximum. A Jags viszont nem tudta kihasználni Brees hiányát, azok után, hogy múlt héten nem tudták kihasználni Newton hiányát.
peterk2005
Na, akkor megadtuk a blue-printet a KC elverésére? 😛

Amúgy week 7-ben szerintem még ne kezdjük el temetni a csoportot, mint látjuk a KC-re se gondolta senki még W3 környékén se, hogy egyszer csak jönnek a betlik, szóval az ha Texans esetleg ver minket, az még nem a vég. Az inkább azért zavarna engem, mert akkor megint jönne a sorminta, hogy 1 jó meccs, 1 borzalom, inkonzisztencia a köbön jeligére.
Jo kis elemzes Nelsonrol. A legnagyobb kiraly.

 www.stampedeblue.com/2019/10/10/20906857/film-room-quenton-nelson-establishing-himself-as-the-leagues-best-interior-lineman
Stez
Nfl.com-on is volt rola elemzes. Azt irta valamelyik szaki, hogy evek ota nem latott ilyen dominans guardot.
undisputedly
100$ Baldy-ra, ő az aki nagyon durván ráizgul Nelsonra, és volt valami interjú is vele, ahol wirespeed környékén adta a Nelson választ arra a kérdésre, hogy melyik a kedvenc játékos, akit szeret elemezni 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Texans megtartotta az egy meccses előnyét (W against the Bolts), ők is verték a Chiefst. Múlt héten azt írtam feltrancsíroztuk és felszolgáltuk őket a Texansnak, de igazából nem volt rá szükség. Ennek a Chiefsnek jelenleg több baja is van annál, mint, hogy hiányzik 2-3 kezdőjük.

Szóval a Texans lépéselőnybe került. Jövő héten vagy verjük őket, vagy nagy valószínűséggel a wild card lehet a maximum. A Jags viszont nem tudta kihasználni Brees hiányát, azok után, hogy múlt héten nem tudták kihasználni Newton hiányát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jo kis elemzes Nelsonrol. A legnagyobb kiraly.

 www.stampedeblue.com/2019/10/10/20906857/film-room-quenton-nelson-establishing-himself-as-the-leagues-best-interior-lineman
Stez
Nfl.com-on is volt rola elemzes. Azt irta valamelyik szaki, hogy evek ota nem latott ilyen dominans guardot.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo kis elemzes Nelsonrol. A legnagyobb kiraly.

 www.stampedeblue.com/2019/10/10/20906857/film-room-quenton-nelson-establishing-himself-as-the-leagues-best-interior-lineman

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Brissett papucsos megoldasa mindent visz. 8D
Stez
Ő otthon van, neki elég a papucs, Luck már nem ott lakik, ezért van a cipő 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brissett papucsos megoldasa mindent visz. 8D

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/ampharris/status/1182335196131147778?s=19

Vmi konyvklubos tag latogatott ma el a Colts edzokozpontba
Borbinho
Hirtelen meg sem ismertem,mi ez az uj szakall?😀😀 meg ahogy elnezem, meg eleg jo kondiba van Bandink😀

UI: jo latni a csaszit🙂
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ampharris/status/1182335196131147778?s=19

Vmi konyvklubos tag latogatott ma el a Colts edzokozpontba

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bocsánat, hogy belepofázok a nagyok dolgába 😉 , de ezt a sok sületlenséget (megint) Folessal kapcsolatbam nehéz szó nélkül hagynom:dande
Welcome, megígérem, hogy nem leszel emiatt Colts haternek titulálva. 😀 (Bár Stez nevében nem nyilatkozhatok. 😀 )

Peterk : "Nekünk Foles nem lenne való. Ő egy olyan irányító, aki ugyan vállalkozik, de ennek az az ára, hogy 10TD mellé 5-6INT-et is dob. Case Keenum kicsit jobb/rosszabb kiadásban, ki hova kalibrálja." Nehogy már Foles Kínum szintjére legyen ledegradálva.

Ez kb olyan szintű blődség (hozzád nem méltó módon 😊 ), mint amit F Ricsi benyögött még a Vikes meccs elején Foles hosszú passzai hiányára utalva az Atlanta ellen: "hogy hiába kérnének olyasmire, amire nem vagyok képes" azóta is kösz Ricsi méltó tanítványa voltál Iktriadnak. 😀

Khm 27-2 TD idény. Egyébként 68-33TD int arány, rájátszás 11-5. 10 GW drive 8 fordítás. Épp ezért olyan gáz ez a sérülése mert megint nem kapja meg az esélyt az élettől, hogy bebizonyíthassa az, aki és megkapja a neki járó méltó elismerést. Pl Elit semmivel nem gondolom jobb, tehetségesebb irányítónak, évek óta abból a 2 SBrunból él aztán meg. Meg nehogy már Flakon is egy szinten legyen vele.

Ja és ki volt az OC mikor SBt nyert: vmi Frank Reich... Bocs, tudom én pozitívan elfogult vagyok irányába, de erre muszáj volt reagálni. 😊dande
Semmi gond az elfogultsággal, egy Eagles fantól ezt el is várom. 😊

Én viszont nem tudom a csipkelli-s évét figyelembe venni. Az annyira kilóg minden sorból, mint RGIII első éve, vagy Bortles 35TD-s szezonja (amikor 16 meccsből 16 meccsen másfél negyedeket játszott garbage time-ban és szórta a TD-ket). Az a Foles, akire mi számíthatnánk reálisan - már csak azért is mert ez a Foles volt Phillyben is Reich keze alatt - a Philly időszakát úgy zárta, hogy 2017 alapszakasz: 4 meccs, 5TD, 2 INT (ebből 4TD egy meccsen a Giants ellen), 2017 playoff 6TD, 1INT, két egészen extra teljesítmény, aztán 2018 5 meccs, 7TD, 4INT majd a playoffban 2 meccs 3TD, 4INT.

Nem akarom lebontani, mert volt ebben persze Jeffery kezén keresztül jutó amúgy meccs mentő dobás is INT-re, de volt jópár INT értékű is cserébe amiből nem lett az. Egyszerűen az összbenyomásom a teljesítményéről az, hogy volt egy fantasztikus sorozata a 2017 playoffban, és van egy kifejezetten jó feje, ami felhúzza őt a nagy pillanatokban, ahelyett, hogy lenyomná, de emellett egy valahol az elit csere és korrekt kezdő potlás közötti képességű játékos. Hogy kinek melyik az mindegy, a lényeg, hogy semmiképpen nem egy 27TD, 2INT-es, ill SB MVP franchise irányító. Ezeket "csak" elérte úgy, ahogy Flacco is a maga sikereit, de Flacco se lett ettől egy szinten pl. Rivers-el, aki el sem ért ennyit.

Lényeg a lényeg, hogy _szerintem_ elmuzsikálnánk Foles-al is körülbelül úgy, ahogy Brissettel. a két játékost körülbelül ugyanarra a polcra teszem jelenleg. Viszont Foles már játszott annyit, tapasztalt annyit, érett annyit, hogy 30 évesen én már nem gondolom, hogy tudna ennél jobb lenni. Brissettben viszont látok még valamennyi esélyt a fejlődésre. Nem annyit, amennyit látni szeretnék, de látok. És emellett tényleg úgy gondolom, hogy stílusban ő megfelelőbb ebbe a jelenlegi Coltsba, ha választani kell a két nagyjából ugyanolyan kvalitású, de eltérő stílusú játékos között.

Ha már itt tartunk, szerintem egyébként Brissett legnagyobb baja nem is az óvatossága, hanem az, hogy nem tudja a védelmet "manipulálni" a szemével, testével, mozgásával. Ebből adódik az óvatosság is, mert a védők olvassák, hogy mit akar, és a dobásain jobban rajta vannak, mint egy olyan irányítóén, aki játszik a fejével, testével, és elküldi nyaralni a besegítő safety-t mielőtt megdobja a labdát. Brissett lyukat éget a szemével az első célpontjának seggére, mielőtt eldobja. Ebben a pillanatban még _szerintem_ nem lehet tudni, hogy nála ez vajon végzetes hiányosság-e, vagy képes rajta javítani. Ezért is vagyok még türelmes. Szerintem még mindkettőre megvan az esély, arra is, hogy ez egy javítható probléma, de arra is, hogy nem. Ha idény végére is itt fog tartani, ahol most, akkor sokkal pesszimistább leszek. (És akkor nem csak ajánlottnak, de egyenesen kötelezőnek érzem, hogy húzzunk korán egy fiatal QB-t. Akkor is, ha nagy kockázat. Ha Brissett fejlődik, akkor annyival megengedőbb leszek, hogy vabankra, nagyon kockázatosba ne vágjunk bele.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Bocsánat, hogy belepofázok a nagyok dolgába 😉 , de ezt a sok sületlenséget (megint) Folessal kapcsolatbam nehéz szó nélkül hagynom:

Colt: "A Foles-féle SB nekem meg olyan tét nélküli volt. Azaz, Folesnak, mert ha kiesnek, akkor széttárja kezét, és megmondja, hogy ő csere QB nem volt ritmusban, bla-bla-bla, és senki nem fogja ezért a halálba üldözni. Ergo ott azért jóval könnyebben lehetett bevállalós, mivel amúgy is mindenki leírta akkorra már az Eaglest. Ugye láttuk, hogy következő szezonban milyen volt kezdőként - erős közepes."

Azért azt feltételezni, hogy így állt hozzá elég erős. Sőt. Épp, hogy a valójában tét nélküli meccsein volt a leggyengébb (dallas elleni utolsó meccs, előszezon meccsek) Aztán a következő szezon elején sok ideje nem is volt a bele lendülésre mert 2 forduló után jött Wentz. Majd utána újból beállva POba vitt, sőt egy Jeffery által meg nem fogott híján labda híján újabb NFC döntő. Szóval....???
dande
Akkor rosszul fogalmaztam, de a lényeg ugyanaz. Ha Brady vagy Brees szarul játszik, és emiatt kiesik a csapat, akkor ott keményen leszedik róluk a keresztvizet, és a felelősség (egy része) rájuk lesz olvasva. Mert tőlük ez az elvárás, ezért kapják a vaskos fizut. Foles-nál nem volt ilyenről szó - ergo a kötelező elvárás ezerszer kisebb volt, sőt ugye underdog volt a Philly. Azért aki sportolt életében az pontosan tudja, hogy milyen nyomás az, ha elvárják, hogy megnyerd a meccset, vagy ha underdogként mész fel - két elég távoli univerzum.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat, hogy belepofázok a nagyok dolgába 😉 , de ezt a sok sületlenséget (megint) Folessal kapcsolatbam nehéz szó nélkül hagynom:

Colt: "A Foles-féle SB nekem meg olyan tét nélküli volt. Azaz, Folesnak, mert ha kiesnek, akkor széttárja kezét, és megmondja, hogy ő csere QB nem volt ritmusban, bla-bla-bla, és senki nem fogja ezért a halálba üldözni. Ergo ott azért jóval könnyebben lehetett bevállalós, mivel amúgy is mindenki leírta akkorra már az Eaglest. Ugye láttuk, hogy következő szezonban milyen volt kezdőként - erős közepes."

Azért azt feltételezni, hogy így állt hozzá elég erős. Sőt. Épp, hogy a valójában tét nélküli meccsein volt a leggyengébb (dallas elleni utolsó meccs, előszezon meccsek) Aztán a következő szezon elején sok ideje nem is volt a bele lendülésre mert 2 forduló után jött Wentz. Majd utána újból beállva POba vitt, sőt egy Jeffery által meg nem fogott híján labda híján újabb NFC döntő. Szóval....???

Peterk : "Nekünk Foles nem lenne való. Ő egy olyan irányító, aki ugyan vállalkozik, de ennek az az ára, hogy 10TD mellé 5-6INT-et is dob. Case Keenum kicsit jobb/rosszabb kiadásban, ki hova kalibrálja." Nehogy már Foles Kínum szintjére legyen ledegradálva.

Ez kb olyan szintű blődség (hozzád nem méltó módon 😊 ), mint amit F Ricsi benyögött még a Vikes meccs elején Foles hosszú passzai hiányára utalva az Atlanta ellen: "hogy hiába kérnének olyasmire, amire nem vagyok képes" azóta is kösz Ricsi méltó tanítványa voltál Iktriadnak. 😀

Khm 27-2 TD idény. Egyébként 68-33TD int arány, rájátszás 11-5. 10 GW drive 8 fordítás.
Épp ezért olyan gáz ez a sérülése mert megint nem kapja meg az esélyt az élettől, hogy bebizonyíthassa az, aki és megkapja a neki járó méltó elismerést. Pl Elit semmivel nem gondolom jobb, tehetségesebb irányítónak, évek óta abból a 2 SBrunból él aztán meg. Meg nehogy már Flakon is egy szinten legyen vele.

Ja és ki volt az OC mikor SBt nyert: vmi Frank Reich...

Bocs, tudom én pozitívan elfogult vagyok irányába, de erre muszáj volt reagálni 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekünk Foles nem lenne való. Ő egy olyan irányító, aki ugyan vállalkozik, de ennek az az ára, hogy 10TD mellé 5-6INT-et is dob. Case Keenum kicsit jobb/rosszabb kiadásban, ki hova kalibrálja.

Nekünk egy ilyen irányító többet ártana, mint használna, mert nem hozna annyi pluszt az 1-2 nagy játéka, mint amennyit az elvesztett labdák miatt gyakrabban pályára kényszerülő, work in progress védelmünk tudna kompenzálni.

Jelenleg van egy olyan támadófalunk, egy olyan futójátékunk és egy olyan támadó stábunk, amelyik képes rendszeresen 3. és rövid helyzeteket generálni. És szükségün k van arra, hogy rövidítsük a meccset, lent tartsuk az ellenfél támadósorát. Ehhez a stílushoz egy biztos kezű, nem kockáztató, higgadt, csak a biztosat vállaló irányító jobban illik, mint egy bevállalósabb. Feltéve persze, hogy közepes szintű irányítóról beszélünk. Egy Brissettnél, Folesnál jobb irányító esetén mindegy milyen stílusa van, nyilván jobb lenne, mint bármelyik említett kettő.

A contenderségről korai beszélni, ez a csapat nem tart (még?) ott. Vertük ugyan a Chiefs-t most, de mindannyian tudjuk, hogy 10-ből 7-szer legalább kikapnánk tőlük. Szerencsénkre a maradék 3 meccs egyikét játszottuk vasárnap. Múlt héten meg fordítva, és lehet, hogy jövő héten is fordítva lesz. Nem vagyunk olyan jók, hogy a leggyengébb 5-6 csapaton kívül bárki mást meg tudnánk verni gyengébb játékkal, rosszabb napon is. A rosszabb napok elkerülhetetlenek, minden csapatnak vannak ilyen hetei, és aki nem tud ilyenkor is nyerni, annak nem lesz hazai pályája a playoffban. Anélkül meg nem sok esélyünk van egyelőre.

Viszont most éppen olyan az NFL (főleg az AFC), hogy 2 kiemelkedő csapat után igazából nincs 3. legjobb. Van vagy 6-8 csapat akik közül bárki odaérhet a playoffba, és mehet is 1-2 kört. Akár mi is lehetünk az egyik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert Foles sosem volt tutyimutyi, mint Jacoby, nala mar elotte is latszott, hogy dobalja sorra a hosszukat, meg a medium passzait. Nem csak az SB-runjabol derult ez ki. Ott valoban nem volt neki komoly tetje, de o mindig is ugy jatszott, ahogy. Es ez az, amit Jacobybol hianyolok, nem csak az, hogy a karja egyszeruen nem jo, hanem azt, hogy igazabol nem is meri elvallalni az agressziv jatekokat.

Ez meg hozhat szep szamokat, jo statisztikakat, lasd ugye Smitht a Chiefsben, de sokaig megitelesem szerint nem lehet jutni minimalis kockazatvallalassal. Ugyhogy en hianyolom a tokosseget Brissett jatekabol, de nala azert mar tudod, hogy o ilyen, es mit varhatsz tole, nem az van, hogy meg nagyban fejlodik meg alakul, emiatt mondom azt, hogy szerintem o perpill inkabb akadalya annak, hogy tenyleg messzire jussunk. Hiaba imadjak, meg zsenialis foszer az oltozoben, a palyan ez sok esetben nem lesz eleg.

De persze majd meglatjuk, en orulnek a legjobban, ha tevednek, aztan szetalazna a ligat a kovetkezo honapokban. 8)