Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En a legszivesebben Emily Ratajkowskira mennek. Szeretem a vekony, magas melltornyokat, akikkel ha szexi szemezest kezdemenyezek, akkor tele megy a szemem a csoccsel. Elso kort adnek erte, hrr.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Leigazoltunk Trevon Coleyt (DT) a Ravens practice squadjabol, Jihad Wardot pedig waveltuk
Bence94
Tanulság: Ne b.zd szét a konditerem falát, mert kiraknak a a gym-ből .😀
WR :
Devante Parkerért mennék, a nagy Miami resetben szerintem vihető volna, szerződése nem hosszú, 2021ben FA lesz...
De van 2 nyilvánvaló trade célpont, Dorsett és Moncrief 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Leigazoltunk Trevon Coleyt (DT) a Ravens practice squadjabol, Jihad Wardot pedig waveltuk
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Diggs nagy nyereség lenne és kb. csak 10-11 millióba kerülne évente. Ez Funches pénz. Bargain. De éppen ezért nem hiszem, hogy a Vikings ne rohadt drágán adná, mert be is kell nyelniük 9M DM-et utána. Egy 25 éves játékosért aki ennyire jó és csak évi 10 millát keres évekig, sorbanállás lesz. Sztem első kört is fognak érte kínálni, de legeslegrosszabb esetben is 2. kört. Annyit nekünk most nem ér egy elkapó, mert ki tudja, nem lesz-e szükség arra a pickre QB húzáshoz jövőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kozepso koros picket v Haeget felajanlhatnank AJ-ert...
Borbinho
Szerintem meg Diggsre kellene rarepulni, a Vikings osszeomloban van, futkaroznak allandoan, raadasul Thielent is kifizettek. Diggs meg 13-14 milliokat keres evekig, kozben lazan kiraly a gyerek. Nem is oreg, nagyszeru keze van, o nem droppolgat.

Persze ez csak alom, Ballard Cainekra nem fog rahozni senkit sem.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Geathers concussion protocol..
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy kozepso koros picket v Haeget felajanlhatnank AJ-ert...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem nem egyes játékosok teljesítménye zavar. Ebron dropjai sem érdekelnek. Illetve rosszul mondom, mert dehogynem, amikor megtörténik, akkor idegesít, de amúgy tudomásul veszem, mert a játék része. És nem úgy része, hogy azt venném tudomásul, hogy Ebron egy dropkirály, amivel együtt kell élni. Tavaly a 4. legtöbb passz ment Ebron felé, és így ejtett el 4. vagy 5 labdát (attól függően melyik site statját nézem). Kelce-re 30-al több passz ment, és 8-at ejtett el. Kittle-re 20-al több passz ment, ő 6-ot. Engram-re 40-el kevesebb, ő ebből 3-at ejtett el. Nem lóg ki semmivel lefelé. Idén sem, bár az idei minta még kicsi. Azt pl. nem gondolom funfactnál többnek, mint, hogy jelenleg az elkapók között Ross vezet öttel (ez még oké lenne, de), mögöttük Cooks, Hopkins, Cooper, Edelman és Gordon állnak megosztva második helyen 3-al. 😊 Ki fog ez egyenesedni a többségüknél. Ahogy Ebronnál is.

Engem három dolog zavar, ill. foglalkoztat.

1. Mitől lehet az, hogy időnként vannak olyan meccseink, amikor látszólag mindenki betlizik? Vagy majdnem mindenki? Nem akarok az érzéki csalódás áldozata lenni, vereség után hajánál előrángatott indokokat találni. Tudom, hogy minden meccsen vannak hibák, csak győzelem után hamar felejtésbe merül, illetve sokszor észre sem vesszük, mert vagy nem látjuk, vagy mert az ellenfél éppen nem használja ki, máskor meg igen. Ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy van ebben valami tendenciózusság is. Valamiért időnként csapat szinten csődölünk be. Volt tavaly is több ilyen meccsünk. Hol csak félidőkre, hol teljes meccsre, de amikor beüt, egyik hiba jön a másik után, mindenhonnan. Vannak tippjeim - szerintem a fiatalság, tapasztalatlanság részben így jön ki -, de azért jó lenne erre valami orvosságot találni. Remélem nem az amúgy joggal méltatott kiváló csapat-összetartás negatív melléktermékét látjuk (úgy értve, hogy annyira "együtt lélegzik" a társaság, hogy a hibák is fertőznek, a hangulat az egész csapatot lerántja). Játszottam csapat sportot, tudom, hogy létezik a jelenség, amikor a hibázás ragadós lesz. Remélem van pszichológus is Reich / Ballard környezetében, aki ilyesmire odafigyel, és kezeli.

2. A másik a defense túlzott egyszerűsége. Valószínűleg ezt is rossz időpontban hozom fel, amikor ennyi a hiányzó, és 4 rookieval kell felállni, akkor ott sokat nem lehet bonyolítani, de hosszabb távon picit aggaszt a dolog. Kezd meginogni bennem Eberflus, mint "nagy találat", remélem rám cáfol még idén.

3. A harmadik pedig az, hogy mennyire gyengén teljesítünk emberezésnél. Nem "ellen", vagy "kor" utótaggal, mert mindkét egységre igaz. Az elkapóink látványosan szenvednek, nem tudnak szeparálódni ha szoros emberfogást kapnak. Még a Raiders amúgy pocsék védelménél is szembe tűnő volt, hogy pl. az underneath route-okon a Raiders védők mennyire ott vannak a nyakán az elkapóinknak, a mi védőink meg 4-5 yardról követik az ellenfél elkapóit, kb. ugyanolyan route-okon. Tudom, hogy ez sem könnyű úgy, hogy a két top elkapónk nincs, mögöttük meg két rookie van, akik alig játszottak még az NFL-ben pár snapet, és Rogersnek kell beállnia. Pascal megtette a magáét, de hát ő sem egy Julio Jones, soha nem is lesz az. Szóval pillanatnyilag megértem, de a jelenség most inkább csak jobban látszik, de amúgy is megfigyelhető. Mintha nem tudnánk eleget gyakorolni. A védelem túl sokat zónázik, így az elkapóknak sem jut elés man-to-man snap. Remélem, hogy ez is elsősorban csak idő kérdése, a rebuild ebben a fázisában óhatatlanul előjön ennyi fiatallal, de aztán idővel elmúlik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
És gondolom náluk Brissett és Ebron is király volt.... 😬
Tony Adams
Brissett jobb volt szerintük jóval, mint múlt héten (mindfuck), Ebron meg karrierje legrosszabb gradejét kapta (jogosan).

Pascal elit volt, amit ők is azért észrevettek.
Alie-Cox mellőzése picit érthetetlen, legjobb blokkolónk aki elkapásban is azt mutatta, hogy fejlődött, erre 10 snapet kapott a hétvégén, Ebron még a 4.droppja után is pályán volt...

Geathers sztem nem volt rossz, a múlt heti pick után most a szerelésben szedte össze magát, nem volt missedje. A futásoknál sokat nem tudott segíteni, hisz rendre szétdominálta a Raiders OL a frontunkat, amit tudott megtett.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És gondolom náluk Brissett és Ebron is király volt.... 😬
Tony Adams
Hat halkan jegyzem meg, Brissett most 66.6-ot kapott, mig a Falcons ellen 56.5-ot. Ugyhogy a tegnapi turha Jacoby sokkal jobb volt az Atlanta ellen szinte hibatlanul jatszo, meccset nyeronel.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
És gondolom náluk Brissett és Ebron is király volt.... 😬
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenki kedvenc drogosa, E. J. Speed tegnap 28 snapet kapott, mondjuk ebbol 15 ST-ben volt. A PFF komalta. En is komalom, es ha en komalok valakit, akkor annak a vedelemben is tobbet kell jatszania, ugyhogy szoltam Ballardnak.

Mindenki kedvenc fakezu vak balhereje pedig, Clayton Geathers a PFF-nel kb. a legjobb vedonk volt tegnap. Gondolom mas meccset neztek.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A birokat tapsolta, hogy nem dobtak flaget. Elotte fel percig ott hisztizett, hogy ellokte az elkapo.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hozzuk vissza Mitchellt assistant DB coachnak. Quincy egyedul akkor nezett ki NFL cornernek amikor o itt volt. Iden nagyon remenytelen szegenykem
Borbinho
Hát az elég muris volt amikor ott állt és megtapsolta saját magát miután beengedte a TD-t. 😀
peterk2005
Kizárt, hogy az a taps a saját teljesítményének szólt.Azért nem annyira ostoba.
szampi#33
Nyilván. Automatikus reakció volt szerintem, de ettől még elég röhejesen nézett ki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hozzuk vissza Mitchellt assistant DB coachnak. Quincy egyedul akkor nezett ki NFL cornernek amikor o itt volt. Iden nagyon remenytelen szegenykem
Borbinho
Hát az elég muris volt amikor ott állt és megtapsolta saját magát miután beengedte a TD-t. 😀
peterk2005
Kizárt, hogy az a taps a saját teljesítményének szólt.Azért nem annyira ostoba.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hozzuk vissza Mitchellt assistant DB coachnak. Quincy egyedul akkor nezett ki NFL cornernek amikor o itt volt. Iden nagyon remenytelen szegenykem
Borbinho
Hát az elég muris volt amikor ott állt és megtapsolta saját magát miután beengedte a TD-t. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hozzuk vissza Mitchellt assistant DB coachnak. Quincy egyedul akkor nezett ki NFL cornernek amikor o itt volt. Iden nagyon remenytelen szegenykem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félreétettél, Hooker király, de üveg, kell egy kezdő kaliber S, aki ha kell, beszáll. Szerintem 2019ben nem őrült dolog, hogy 3 NFL szintű S-d legyen.
Tony Adams
Annyi van is. Ha arra gondoltál, hogy Willisnél, Odumnál jobb, olyan kevés csapatnál akad 2-nél több. (Ma mondjuk nem a safety-k buktak, sem a futást, sem az oaklandi dinkandunkot nem tudtuk levédekezni. Ez front7 és CB probléma elsősorban. Nem játszik jól a védelem úgy egésziben véve sajna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Félreétettél, Hooker király, de üveg, kell egy kezdő kaliber S, aki ha kell, beszáll. Szerintem 2019ben nem őrült dolog, hogy 3 NFL szintű S-d legyen.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit sem erdekel, mit birsz es mit nem. De leszokhatnal te is arrol, hogy bekepzeled azokat a szavakat, amiket a masik sosem emlitett. Elhiszem, hogy te is Petofinek hiszed magad, de elarulom, nem vagy az. Ugyhogy netan vagy kezdj el odafigyelni, mit ir szo szerint a masik, es nem mast odakolteni, amit eppen mondatnak veled a bogyok, vagy szimplan csak gyakorold a szovegertelmezest. Stez
Majd dumálunk holnap, ha lehiggadtál. 😊 Ideges Stezzel én már nem vitázom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet hogy érdekes fokmérő lesz, hogy lépnek Ballardék:
Szerintem , ha tolják tovább a rookiekat, adjuk nekik a snappeket, az nálam egyenlő a rebouilddal, ha a kínos pontokra tradekkel vagy FAval embereket hozunk, akkor komolyan tudom venni a win now bullshitet.
Geatherssel nincs gond, ő egy karrier backup akit évek óta nézünk a pályán, mert leader, meg greatlockeroomguy. Kell egy safety,Willist orba-szájba tolni, mert a kisujjában több ösztön van,mint Geathersnek, Hooker üveg, ide egy minőségi játékos kell.
Brissett szar, de Doyleon kívül mindenki fos volt, értem, hogy Funch volt itt a terv no2 WRnek, de az már a múlt, ide is lépni kell.
Tony Adams
Nem csak nálad egyenlő, hanem mindenkinél. Ballardnál, Irsaynél is. 😊 Nem véletlenül mormogott Irsay 2021-ről. ez az építkezés a kezdetektől hosszú távra szól. Ettől még nem kell feladni mindent, tavaly is jutottunk valameddig, és ha Luck lenne, idén még tovább juthattunk volna. Beleköpott a levesbe a visszavonulása sajnos. De win-now-ról soha nem volt szó. Ami nem azt jelenti, hogy adjuk is fel. A win-now és a győzni akarás, győztes mentalitás nem ugyanaz. Win-now módban csinálod azt, hogy mivel a window már rövid ideig van nyitva, ezért megvásárolod a lyukak betömését. Feltéve, hogy a) CSAK az hiányzik, b) elfogadod, hogy hosszú távon esetleg fájdalmas opcimalizáció (értsd saját, jó játékos elengedése) lehet az ára. Ez nálunk nem lesz, de ezt tudtuk, tudjuk is.

A többi 4 forduló után elhamarkodott. Főleg Hooker, lol. 😀 Jó kis csapat rebuild lesz ez, ha már Hookert is elkönyveljük bustnak. Sose fogunk QB-t meg edge rushert húzni, ha még Hooker utódját is keresgélni akarjuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit sem erdekel, mit birsz es mit nem. De leszokhatnal te is arrol, hogy bekepzeled azokat a szavakat, amiket a masik sosem emlitett. Elhiszem, hogy te is Petofinek hiszed magad, de elarulom, nem vagy az. Ugyhogy netan vagy kezdj el odafigyelni, mit ir szo szerint a masik, es nem mast odakolteni, amit eppen mondatnak veled a bogyok, vagy szimplan csak gyakorold a szovegertelmezest.

Es akinek magas a jatekintelligenciaja es jol lat a palyan, jo osztonei vannak, az nem ket meccs utan derul ki, hanem rogton. Okereke nem MLB, es nincs is meg hozza a jatekintelligenciaja. Atletikusan remek, de az o tudasa jelenleg szelre eleg, ahol sokkal kisebb hangsuly van minden lepesen es dontesen, ahol kevesbe kell fellepnie, inkabb zonazik, netan emberezik. Ebben a vedelemben viszont o jelenleg boven keves, a helyen tul sok a lehetoseg, kozepen viszont ekkora lyukat nem birunk el. Tulsagosan fontos szerepe van, ami jelenleg egyertelmuen sok neki. Nyilvan fejlodni fog es videozni ezerrel, de az osztonok nem tanulhato. Okereke stilusra sem MLB, es az o kozepen valo jatszatasa Eberflus nagy gondolata... Csak az a gondolat szemmel lathatoan hibas. Ha Speed nem eleg jo kozepre, akkor Leonard hianyaban jobb otlet lenne Walkert betolni, bar o es Leonard egymas nelkul olyan, mint a kes el nelkul, akarmelyik inaktiv, nagyon erezheto a helyen a lyuk.

Viszont Berflus sorozatban masodik hete van leszopatva, ez pedig a Chiefs ellen sem hinnem, hogy valtozik. Es ez nem tul jo azok utan, hogy a stab mennyit forditott a vedelem turbozasara. Mind pickben, mind penzben.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lehet hogy érdekes fokmérő lesz, hogy lépnek Ballardék:
Szerintem , ha tolják tovább a rookiekat, adjuk nekik a snappeket, az nálam egyenlő a rebouilddal, ha a kínos pontokra tradekkel vagy FAval embereket hozunk, akkor komolyan tudom venni a win now bullshitet.
Geatherssel nincs gond, ő egy karrier backup akit évek óta nézünk a pályán, mert leader, meg greatlockeroomguy. Kell egy safety,Willist orba-szájba tolni, mert a kisujjában több ösztön van,mint Geathersnek, Hooker üveg, ide egy minőségi játékos kell.
Brissett szar, de Doyleon kívül mindenki fos volt, értem, hogy Funch volt itt a terv no2 WRnek, de az már a múlt, ide is lépni kell.
Tony Adams
Tobb snapet Pascalnak!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Lehet hogy érdekes fokmérő lesz, hogy lépnek Ballardék:
Szerintem , ha tolják tovább a rookiekat, adjuk nekik a snappeket, az nálam egyenlő a rebouilddal, ha a kínos pontokra tradekkel vagy FAval embereket hozunk, akkor komolyan tudom venni a win now bullshitet.
Geatherssel nincs gond, ő egy karrier backup akit évek óta nézünk a pályán, mert leader, meg greatlockeroomguy. Kell egy safety,Willist orba-szájba tolni, mert a kisujjában több ösztön van,mint Geathersnek, Hooker üveg, ide egy minőségi játékos kell.
Brissett szar, de Doyleon kívül mindenki fos volt, értem, hogy Funch volt itt a terv no2 WRnek, de az már a múlt, ide is lépni kell.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bírlak Stez amikor 4 meccs után - amiből 2-ben kezdett, mert muszáj volt neki - megmondod egy rookie-ról, hogy sz*rt sem ér. 😀

Nem Ebron a probléma, még csak nem is Rogers. Demaryus Thomas is drop-machine volt, mégis a teljes liga tartott tőle fénykorában. Vannak ilyen játékosok. Graham csütörtökön két TD-t ejtett el és tőle is mindenki tartott fénykorában - joggal. Amíg Ebron úgy reboundol ahogy eddig nálunk, addig bőven megéri. Rogers is ugyanez. Egy #6 punt returner WR ilyen. Egyet elejt, aztán egy nagyon nehezet meg megcsinál, és mellé elkap egy TD-t. Több nem várható tőle, és nem is lesz helyette jobb játékosunk, aki puntot is visszahord..

A probléma nem Ebron és Rogers, hanem az, hogy ilyenkor amikor jön egy rosszabb meccs, fel kellene lépnie másnak, más egységnek, akik kompenzálni tudnának. Amíg volt Luck, legtöbbször ő lépett fel, most már nincs. Most a védelemnek, futóknak, spec teamnek, stb. kell - kellene fellépnie. Ma nem tudtunk. Két oldalon is le tudnám írni, hogy miért (és az nem annyi lenne, hogy tehetségtelen sz*r az egész, mert nem az), de fölösleges. Egyelőre itt tartunk. Itt tartanánk Luck-al is, legfeljebb behúztuk volna ezt a mait. Januárban ugyanúgy kiesnénk viszont, ha nincs fejlődés. Az meg nem a 4. hétre fog kiderülni.

Egyébként a Texans is eldobta a hazai meccsét. A két hétig borzasztó Titans meg Mariotastul agyonverte idegenben a Falconst. Ilyen ez a mezőny közepe, ahova mi is tartozunk. Every given sunday.

(Abban persze továbbra is egyetértünk - ez nem is fog változni, amíg a világ nagyot ne változna -, hogy jövőre nézzünk egy QB után. Már ha lesz rá esély. Nem azért, mert Brissett ma más lenne mint tegnap volt, hanem azért mert ha esély nyílik rá, azt ki kell használni. Belichick se mulasztja el, hogy ne húzzon akár a 2. körben is ha esély nyílik rá. Mi főleg nem mulaszthatjuk el.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)