Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Beültem volna arra a brainstorming-ra, ahol ez az ötlet kipattant a fejekből. 😀

 twitter.com/blue/status/1175945980568637442
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg biztos vagyok benne, de mindegy, ez ugysem most derul ki. Ket evig meg biztosan Brissett-tet latjuk, ami nem is gond, ugyhogy lesz ido es turelem, ami pedig a tamogatast illeti, azt maximalisan megkapja, az edzo zsenialis planeket es bookot rakott neki ossze, a GM pedig odavarazsolta neki a liga egyik legjobb tamadofalat.

Innentol rajta mulik.

Ennyire tavolra kar is nezni talan, az meg teljesen szubjektiv, kinek melyik stilus jon be. En Manningen nottem bele az NFL-be, ugyhogy nyilvan most a hiperagressziv passzbuzi Mahomes-vonal a szerelem, es frocsogve tekintek, amikor Brissett dobal 180 yardot, mellette meg kb. vegigfutjuk a meccset, de ez legyen az en problemam, ettol meg fikazni nem fikazom erte.

Valo igaz, hogy lehet kozepesebb jatekosokat is sokkal pikansabba tenni, de playmaker nem lesz attol valaki, mert egy kube vagy zseni, vagy nem. Es en Gofftol sem vagyok elajulva, hiaba szep szamok. Mindig odzkodva es ovatosan nezem ezeket a jatekosokat, akikbol leginkabb a brutalis hatterstab es a jo rendszer tesz ennyire jova, mert ezekben sokkal inkabb kell kihozniuk magukbol az aszt, nehezebben is derul ki, hogy valojaban mit is tudnak, illetve mit nem tudnak valojaban. Naluk azt erzem, hogy az iranyito maga nem adja bele ugymond teljesen magat, nem azt latom, aki valojaban o, hanem egy robotot, mint peldaul Trubisky, aki csak utempasszokat es hulyere gyakorolt figurakat tud megdobni, de amikor tenyleg meg kellene nyernie a meccset es sajat donteseket hozni, allandoan becsodol, sorra dobalja a homalyokat.

Es hogy oszinte legyek, nem szeretnem, ha Brissett is egy ilyen „betanitott robot” lenne. Illetve nem is gondolom, hogy az ilyenek elegek arra, hogy gyurut nyerjenek. A modern futballban annyi segitsege es akkora elonye van az iranyitonak, hogy a szep szamokhoz eleg a rosszabb donteshozatal, de viszont en epp ezt gondolom manapsag a nagy problemanak, hogy rengeteg jatekosbol ezek miatt sikerul kiolni a megfelelo donteshozo keszseget. Sokkal kevesebbet kell gondolkodnia a kubenak, es epp ez az, ami miatt mentalisan es ikuban kevesebbet is fog fejlodni, mert a rengeteg automatikus utemjatekban gondolkodas hijan nem fog megakadni a szeme a vedelmen, a reseken, a kesleltetett blitzeken, nem fogja igazan atlatni a vedelmeket, nem fogja tudni oket megfeleloen olvasni.

Es nem, ezt nem evek multan tanuljak meg, mert a legjobbak igenis nagyon hamar atlatjak a dolgokat. Mahomes eszleli ezeket, Luck eszlelte, Manning is, Brady is, es meg lehetne sorolni. Persze-persze, most itt oriasi koponyakat sorolok, de hat en ilyen vagyok, mert en igenis a legjobbat szeretnem kapni, nem akarom beerni azzal, ha netan Brissett olyan szamokat hoz, mint Trubisky, netan Goff. En olyan faszit szeretnek latni, aki dominal, es akit nem a rendszer tesz naggya, hanem ha ott marad es egyszeruen meg kell nyernie a meccset, akkor igenis utempasszok es checkdown passzok nelkul megcsinalja.

Most hogy mondjak egy peldat, ott van Mariota, aki jo jatekos, jo iranyito, de megsem tudod ravagni, hogy na, ennek a sracnak kifizetsz 30 milliot es raepited a csapatod. Pedig tenyleg nem rossz kube, csak hat nem is valtja meg a vilagot. Na, en tobbet szeretnek Brissettbol, mint peldaul egy Mariota 2.0

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
En egyebkent tovabbra sem varom, hogy Brissett igazan jo lesz. Brutal meccset nyomott, de tovabbra is inkabb a zsenialis jatekhivasok es a rendszer teszi ezt vele szerintem. Tartom, hogy o nem playmaker es nem igazan jo iranyito, inkabb gondolom ot egy jo game managernek. Azok, akik hasonlo szinten dobalnak, mint peldaul Trubisky, a megfelelo rendszerben, sok segitseggel lazan tudnak franchise kubenak kinezo mutatokat produkalni, de amikor meccset kellene nyerni, nekik elolepni, akkor azert mar mas a helyzet.

En ugy velem, Brissettnek azert meg nem volt meg ez a szituacio, amikor Luckhoz hasonloan neki kellett elolepnie, es majd akkor derul ki, mit is tud valojaban.Stez
Én is szkeptikus voltam - és még most is affelé hajlok -, viszont három ok miatt kezd érdekelni ez a kísérlet. És ugyanezen okok miatt egyre kevésbé érzem biztosnak amit látok...

Az egyik ok az, hogy manapság talán minden korábbinál "könnyebb" használható franchise QB-t kinevelni. A "könnyű" persze idézőjelbe téve - dehogy könnyű -, de manapság rengeteg új út létezik amin egy QB érvényesülhet, ami korábban nem így volt. Korábban sokkal szűkebb volt ez a mezsgye, volt a klasszikus pocket QB, akinek volt egy rakat feladata, és volt a mobilis irányító, az Elway féle, böszme karral és nagy, erős, atletikus alkattal. Volt persze McNair, sőt Michael Vick is, de ritkák voltak, mint a fehér holló. Ma meg szinte ahány irányító annyi féle, Newtontól Watsonig, Jamarr Jacksontól Wilsonig, Murray-től Josh Allenig. És továbbbra is működnek a Wentz félék is. Még lehet, hogy hátsó körből is, lásd Minshew (persze neki még nagyon hosszú az út, csak példának hoztam).

A másik ok, hogy azt látom, hogy szinte mindegy is, hogy milyen típusú irányítóról van szó, ha megkapja a szakmai támogatást, akkor tud sikeres lenni (Lamarr, Goff, Prescott, még tavaly Trubisky is), ha nem kapja, akkor kínlódik, kivéve a kiemelkedő, önjáró tehetségeket, de abból kevés van most is. Viszont segítséggel sokkal többen vannak, lehetnek.

A harmadik ok pedig az, hogy visszanézve Bradyt, Breest, Roethlisbergert, Riverst, vagy akár Wilsont, elég drasztikus a különbség a kezdő énjük és az elit énjük között. Nem csak tapasztalatban de alapvető dolgokban - még technikai dolgokban - is. Jóval lassabb a "processzor", időnként nézik a védelmet de nem látják, full field readet inkább ne is, pocket awareness meh..., stb. Persze látszott rajtuk is, hogy a pályára valók, de legtöbbjüknél ugyanúgy ott volt a sok kérdőjel az elején. De megkapták az időt, lehetőséget, türelmet - és többségük jó edzőt is -, és fokozatosan fejlődtek. Nem meccsek, hanem évek alatt. És ha végig gondolom, hogy kik kapták meg ugyanígy a lehetőséget, és kik nem éltek vele (jó sokan vannak), akkor nekem úgy tűnik inkább a mentális keménység, tanulékonyság, alkalmazkodóképesség az ami eldönti, hogy ki meddig jut, nem az, hogy az elején mennyire tud védelmet olvasni, vagy milyen gyorsan megy végig a célpontokon. Még a touch, pontosság is meg tud jönni idővel (már, ha nem a bánya mélyéről kell indulni).

Szóval látva ezt a rengeteg fiatalt, és pl. azt hogy Goff hogyan fejldődik (vagy Prescott) az évek alatt (mert bizony fejlődnek, ha nem is egyenes pályán, hanem időnkéntt kacskaringókkal, visszaeséssel, nagy ugrással, de fejlődnek), már messze nem vagyok biztos abban, hogy egy Brissettből (vagy Minshew-ból, vagy Daniel Jones-ból, vagy Allenből) ne lehetne akár egészen elit irányító is. Feltéve, hogy optimálisak lesznek / maradnak a körülmények, és maradnak fejlődési pályán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Brissett valoszinuleg nem lesz Luck kaliberu jatekos es valoban, kielezett szituban sem bizonyitott meg. Mind a harom meccs vegen egy nagy futas nagyon megkonnyitette a dolgat. En meg nem temetnem,se Ot,se a szezont. El voltunk kenyeztetve Manningel,meg Luckkal is,de szerintem jopar csapat “orulne”,ha egy Brissett kaliberu QB-ja lenne.
A vedelem annal inkabb aggaszt. Remelem,hogy nem csak egy jo evuk volt,aztan kipukkadt a lufi. Nyilvan ennek is van egy olyan szegmense,hogy szar vedelemmel meg jobban kiderul,hogy valojaban mire is kepes Jacoby.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brissettel kapcsolatban, oké, hogy relative lassú (nekem ugye ez az egyik fő indok, ami miatt szkeptikus vagyok a hosszú távú kilátásokat tekintve), de egyrészt ez a release time-on egyelőre nem látszik, mert első héten a 4. leggyorsabban szabadult a labdától, és most is az első 15-ben van, és éppenséggel ezen a meccsen fordult elő először, hogy nem egyszer láttam, hogy gyorsan vált első és következő célpont között. Kifejezetten gyorsan. És ha az under pressure, adjusted completion rate (ami ugye a precizitást jelzi elvileg a pff-nél), és a többi lebontott adatot nézem, mindben top15 volt. Aki szinte mindenben top15, az igen ritkán csúszik ki összesítve a top10-ből is. Egy ilyen teljesítményre Luck tavaly simán top5-ös pontot kapott. Pff says nomen est omen. Nem gondolom, hogy Brissettnek top5-bent lenne a helye, de az 50 körüli rating is érthetetlen. De nem csak az övé, ezen a héten még legalább 10 irányító pontozása az számomra. Mindig szokott lenni 1-2, de ennyi nem. (Abban egyébként egészen biztos vagyok, hogy a pff meg is tudja magyarázni ezeket az értékeléseket. 😀 Csak engem meg nem annyira érdekel az a magyarázat, ami ennyire mást próbál megmagyarázni, mint amit a szemem látott. 😊 ) De mindegy, semmi jelentősége nincs, csak furcsa.
peterk2005
Első két meccsen inkább futottunk a Chargers/Titans ellen, nagyon nem volt passzjáték, szóval vsz a prepmunka nem arra ment. Meg azért hiába ment az in B we trust mantra, azért Reich szerintem félt, hogy ténylegesen mit tud, és nem merte elsőre sokat passzoltatni.

Amúgy Lucknak is kellett tavaly 3-4 meccs, mire visszarázódott a meccsrutinba, Brisettnél miért lenne ez más? OK, hogy edzett tavaly, meg backup volt, de az azért nem sokat ér éles meccshez viszonyítva. Én amúgy olyan bye utánra várom, hogy igazából belelendüljön, addigra már lesz 5 meccs mögötte, plusz lesz egy hét pihenője, ahol szételemezhetik, hogy miben kéne javulnia.
coltman
Azert Luck 500+ napig labdat sem fogott, es nem mellesleg egy sulyos vallserules utan jatszott ismet, ami utan teljesen uijra kellett tanulnia a dobasokat, uj dobomozdulatot kellett megtanulnia. Ugy egy kicsit mas volt visszarazodni a meccsrutinba.

En egyebkent tovabbra sem varom, hogy Brissett igazan jo lesz. Brutal meccset nyomott, de tovabbra is inkabb a zsenialis jatekhivasok es a rendszer teszi ezt vele szerintem. Tartom, hogy o nem playmaker es nem igazan jo iranyito, inkabb gondolom ot egy jo game managernek. Azok, akik hasonlo szinten dobalnak, mint peldaul Trubisky, a megfelelo rendszerben, sok segitseggel lazan tudnak franchise kubenak kinezo mutatokat produkalni, de amikor meccset kellene nyerni, nekik elolepni, akkor azert mar mas a helyzet.

En ugy velem, Brissettnek azert meg nem volt meg ez a szituacio, amikor Luckhoz hasonloan neki kellett elolepnie, es majd akkor derul ki, mit is tud valojaban.

Ami a hetveget illeti, eloszor van az, hogy a Colts nem underdog, ennek megfeleloen most varom kb. a legnagyobb szenvedest. Sok a serult is, a Raidersnek meg muszaj valamit mutatnia most mar, egyaltalan nem lepne meg az sem, ha kikapnank. De ha nyerunk, szvsz az is nagyon szenvedos lesz majd.

Mindegy, meglatjuk. A gond az, hogy nem eleg, hogy az elit iranyitonk visszavonult, de most meg Brissett dolga is sokkal nehezebb lett, Hooker es Leonard kiesese a vedelemben KO, az offense-ben meg Hilton serult, ami szinten amolyan fel KO. Vele kapcsolatban az lesz gondolom, mint tavaly, hogy kb. alig edz az idenyben, a meccsekre allandoan osszedrotozzak 1-2 kivetellel, de amikor jatszik, akkor is a meccs feletol mar santitani fog es 60 szazalekosan jatszani. Magyaran ebben az idenyben is 60-70-80 szazalekosan jatszik majd, es emiatt messze is lesz a top formatol.

Ezek a csapasok most annyira hianyoztak igy Luck visszavonulasa utan...

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/HBalzer721/status/1176623489748480001

Jöhet egy depthnek, de inkább a fiatalok kapjanak snappet, pl Tell-t is megnézném már.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Brissettel kapcsolatban, oké, hogy relative lassú (nekem ugye ez az egyik fő indok, ami miatt szkeptikus vagyok a hosszú távú kilátásokat tekintve), de egyrészt ez a release time-on egyelőre nem látszik, mert első héten a 4. leggyorsabban szabadult a labdától, és most is az első 15-ben van, és éppenséggel ezen a meccsen fordult elő először, hogy nem egyszer láttam, hogy gyorsan vált első és következő célpont között. Kifejezetten gyorsan. És ha az under pressure, adjusted completion rate (ami ugye a precizitást jelzi elvileg a pff-nél), és a többi lebontott adatot nézem, mindben top15 volt. Aki szinte mindenben top15, az igen ritkán csúszik ki összesítve a top10-ből is. Egy ilyen teljesítményre Luck tavaly simán top5-ös pontot kapott. Pff says nomen est omen. Nem gondolom, hogy Brissettnek top5-bent lenne a helye, de az 50 körüli rating is érthetetlen. De nem csak az övé, ezen a héten még legalább 10 irányító pontozása az számomra. Mindig szokott lenni 1-2, de ennyi nem. (Abban egyébként egészen biztos vagyok, hogy a pff meg is tudja magyarázni ezeket az értékeléseket. 😀 Csak engem meg nem annyira érdekel az a magyarázat, ami ennyire mást próbál megmagyarázni, mint amit a szemem látott. 😊 ) De mindegy, semmi jelentősége nincs, csak furcsa.
peterk2005
Első két meccsen inkább futottunk a Chargers/Titans ellen, nagyon nem volt passzjáték, szóval vsz a prepmunka nem arra ment. Meg azért hiába ment az in B we trust mantra, azért Reich szerintem félt, hogy ténylegesen mit tud, és nem merte elsőre sokat passzoltatni.

Amúgy Lucknak is kellett tavaly 3-4 meccs, mire visszarázódott a meccsrutinba, Brisettnél miért lenne ez más? OK, hogy edzett tavaly, meg backup volt, de az azért nem sokat ér éles meccshez viszonyítva. Én amúgy olyan bye utánra várom, hogy igazából belelendüljön, addigra már lesz 5 meccs mögötte, plusz lesz egy hét pihenője, ahol szételemezhetik, hogy miben kéne javulnia.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
(Egyébként halkan jegyzem meg, és gyorsan le is kopogom, hogy Ebron első meccses end zone TD "dropján" kívül nem emlékszem elejtett labdára. Egyetlen egyre sem. Pedig megy a labda mindenki felé, vasárnap pl. 9 különböző játékosnak volt elkapása. K***vára remélem, hogy nem ezzel jinxeltem el. 😀 )
peterk2005
Doyle-nál, Ebronnál és Hinesnál van eddig 1-1 drop rögzítve. A meccsenként 1 tényleg nem vészes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Raiders papíron a liga eddigi legrosszabb defense-ét hozza Indybe vasárnap. (Igen, még a Miami defense-nél is rosszabbra értékeli őket a pff). Készpénznek azért nem kell venni a dolgot, sokkal többet számít a matchup ugye. Viszont az a helyzet, hogy a Raiders def. még jó matchupnak is tűnik nekünk. Tavaly is láthatuk, hogy miért, és idénre nem sokat változott a helyzet. A TE elleni védekezés most is nagyon nagy probléma, és a passrush se ugrott szintet. Szóval az offense-nek papíron Hilton nélkül is meg kellene tudnia oldania. A labda másik fele a neccesebb, mert bár nem vagyok annyira elájulva Gruden wesztkósztjától, de azért nem is rossz az. Nekünk meg kifejezetten nem is fekszik a gyors dinandunk és az, hogy ők is sok TE playt használnak. Szóval benne van, hogy hasonló meccs lesz mint a vasárnapi. Az offense-ek haladnak, a védelmek meg asszisztálnak, aztán a végén akié utoljára a labda, az nyer. Talán azért annyira nem veszélyesek Carr-ék, mint Ryan/JJ voltak, szóval remélem megoldjuk Hooker nélkül is.

Brissettel kapcsolatban, oké, hogy relative lassú (nekem ugye ez az egyik fő indok, ami miatt szkeptikus vagyok a hosszú távú kilátásokat tekintve), de egyrészt ez a release time-on egyelőre nem látszik, mert első héten a 4. leggyorsabban szabadult a labdától, és most is az első 15-ben van, és éppenséggel ezen a meccsen fordult elő először, hogy nem egyszer láttam, hogy gyorsan vált első és következő célpont között. Kifejezetten gyorsan. És ha az under pressure, adjusted completion rate (ami ugye a precizitást jelzi elvileg a pff-nél), és a többi lebontott adatot nézem, mindben top15 volt. Aki szinte mindenben top15, az igen ritkán csúszik ki összesítve a top10-ből is. Egy ilyen teljesítményre Luck tavaly simán top5-ös pontot kapott. Pff says nomen est omen. Nem gondolom, hogy Brissettnek top5-bent lenne a helye, de az 50 körüli rating is érthetetlen. De nem csak az övé, ezen a héten még legalább 10 irányító pontozása az számomra. Mindig szokott lenni 1-2, de ennyi nem. (Abban egyébként egészen biztos vagyok, hogy a pff meg is tudja magyarázni ezeket az értékeléseket. 😀 Csak engem meg nem annyira érdekel az a magyarázat, ami ennyire mást próbál megmagyarázni, mint amit a szemem látott. 😊 ) De mindegy, semmi jelentősége nincs, csak furcsa.

Pascal azért kap annyi snapet, mert Reich szerint a legjobban blokkoló WR a társaságban. A screeneknél, outside zone futásoknál, bunch formációkból induló játékoknál őt használjuk a szélen lead blockerként. Örömteli, hogy meg-megtaláljuk passzokkal is időnként. Ugyanez igaz Alie-Coxra is, ő is sok snapet kap, elsősorban blokkol, de neki is jót tesz a fejlődésben, ha rá hívunk pár játékot.

(Egyébként halkan jegyzem meg, és gyorsan le is kopogom, hogy Ebron első meccses end zone TD "dropján" kívül nem emlékszem elejtett labdára. Egyetlen egyre sem. Pedig megy a labda mindenki felé, vasárnap pl. 9 különböző játékosnak volt elkapása. K***vára remélem, hogy nem ezzel jinxeltem el. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem nagyon neztem az eddig kiadott DC-ket, de most feltunt, hogy Pascal van Funchess helyen no2 WR-nel (Cain es Campbell mint Hilton backupjai vannak). Orulok neki nagyon, mar tavaly is igeretesnek tunt, nagydarab fizikalis elkapo aki blokkolasban is jo (gondolom ezert is van fent sokat).

Ha Hilton nem jatszana, akkor Cainnek meg Campbellnek elo kene lepnie.
Bar igazabol amig a 3 TE-nk nem serult, addig ellennenk veluk is, nem nagyon lehet oket levedekezni, es kva nagy elonyt jelentenek ha az ellenfel light packageben all fent, mert szarra blokkolnak barmilyen dbt (na jo Ebron nem, de esku o is fejlodott blokkolasban). Sot, Alie-Cox LB-ket meg DL-eket is ugy dob odebb neha mint egy babut. Brutal az a csoka

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyébként érdekes, de eddig úgy tűnik, mintha Brissett jobban megtalálná T.Y.-t az endzone-ban, mint Luck. Nem szokott ő 2.5 meccs után 4 TD-nél járni, főleg nem az idény elején.

(Persze lehet, hogy csak idén már nem duplázzák annyit. Meg kéne néznem pár coaches filmet már, de semmi időm nincs rá 😕 )

 twitter.com/gmbremer/status/1176557866217611264
Bence94
peterk2005
Reich nyilatkozta az elso het utan (v elott?), hogy a nyar soran erre direkt ragyurtak. Foleg h a redzoneban is hasznaljuk (ugye korabban szinte csak hosszu playbol vitt tdt, vagy olyan crossing routeokbol mint tavaly a Skins ellen).
Ha vmi akkor a TD-k hianyoztak eddig TY karrierjebol hogy HoF legyen majd 😊


 twitter.com/gmbremer/status/1176557866217611264
Bence94
Brissett meg vmi olyat nyilatkozott, hogy tobbet dumal Bandival most mint amikor meg itt volt a 12es 😊
Luck ir neki elsonek minden meccs utan. Tuti hianyzik Bandinak a csapat, de biztos orul, hogy biztos kezekben van nelkulr is

Francba a kocsog hagymat szeletelo nindzsakkal 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta le
Wyatt
Ki? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
peterk2005
Brissettet 😀
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀
Wyatt
De Brissett nem dobott intet 😀 Borbinho biztos beszívott attól, hogy az összes QB-ja is elvonón van fantasyban. 😀
peterk2005
Át lettem baszva. Amúgy igen, tuti ez volt az ok 😀 (Jones sem dobott, bezzeg Prescott^^)

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta le
Wyatt
Ki? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
peterk2005
Brissettet 😀
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀
Wyatt
De Brissett nem dobott intet 😊
peterk2005
Igy-igy. Azon tanakodtunk Wyattel, hogy a 60 lehet az alap grade (= semmi extrat nem dob, es semmi hibat se vet).
Ezek utan meccs kepe alapjan "jogos" hogy nem kapott 70-80-90es grade-et Brissett, mert extra dobasa nem volt, tobbnyire ures celpontoknak dobalt. Volt par rossz dobasa, de azok is ugy voltak rosszak, hogy elkaphatatlanok voltak (2dobas ugrik be a palya bal szelere, mindketto back shoulder passz volt es mindketto kb az elkapo labahoz ment), nem "turnover worthy"-k.
Ezt leszamitva max azert lehet elovenni, mert lassan szabadult a labdatol. Elv 13 pressure volt csak rajta (1sack, 3hit,9 hurry), de nekem tobbnek tunt, sokszor volt a play vegen a foldon.

Szoval roviden szerintem: nem csinalt semmi extrat, csak mi picit tulertekeljuk, hogy nem rossz

De egyre erthetetlenebbek szamomra a pff osztalyzatai (pl olyan edge aki 8 pressuret hoz harminc par snapbol 70es gradeet kap, pedig nem volt bunti rajta). Alie-Cox azert kapott egy 90est 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként érdekes, de eddig úgy tűnik, mintha Brissett jobban megtalálná T.Y.-t az endzone-ban, mint Luck. Nem szokott ő 2.5 meccs után 4 TD-nél járni, főleg nem az idény elején.

(Persze lehet, hogy csak idén már nem duplázzák annyit. Meg kéne néznem pár coaches filmet már, de semmi időm nincs rá 😕 )

 twitter.com/gmbremer/status/1176557866217611264
Bence94


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/gmbremer/status/1176557266595667968?s=20

 twitter.com/gmbremer/status/1176557866217611264
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta le
Wyatt
Ki? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
peterk2005
Brissettet 😀
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀
Wyatt
De Brissett nem dobott intet 😀 Borbinho biztos beszívott attól, hogy az összes QB-ja is elvonón van fantasyban. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta le
Wyatt
Ki? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
peterk2005
Brissettet 😀
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta le
Wyatt
Ki? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Daniel Jones 90 alatti értékelése után minden felesleges 😀

Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta le

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pff QB-kért felelős szekciója idén nem tudom milyen meccseket néz, de nem csak Jacoby értékelése WTF. Lammarrnak pl. nem volt jó meccse a Chiefs ellen, node, hogy messze tökutolsó lett volna az egész mezőnyben? Garoppolo lett náluk a forduló 4. legjobb irányítója, Brady, Wentz, Mahomes, (Stafford, Watson, Daniel Jones, Brissett, stb. előtt).

Azt már megszoktam, hogy Mayfieldet folyamatosan felértékelik, Allen-t meg le - meg kell védeni a draft rangsorukat -, na de na... Kikerülhetetlenek, sok hasznos adatot, statot produkálnak, de oda kell figyelni, hogy mit vesz komolyan az ember, (Ilyenkor fog el egyébként némi kétség, hogy vajon tényleg ugyanazokat a statokat kapja az NFL- is, amikből nekünk ezeket a grade-eket legyártják? Vagy utóbbiba belekerül azért némi "make it dumber / fan friendlier" szűrő is?)

Más. Big Q bemikrofonozva. Ugyanúgy nem tudom megszokni, hogy mindenkihez ő ér oda elsőnek, mint azt hogy Luck megdícsérte a védőket a hitek / sackek után 😊

(Ja, és Nelson a PFF szerint a héten a 45. "legjobb" volt a guardok között. Ergó a pályára lépett guardok 2/3-a jobban játszott nála. Na persze ...)

 www.youtube.com/watch?v=DJGto95wp2U

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/brownmamba13/status/1176507998702907393
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kozben Marcus Gilchrist jon vizitre ma,aki tavaly az osszes meccsen kezdett a Raidersben.
Bence94
Egy coverben szar safety, aki legalabb szerelni tud. Kb Geathers/Farley szint, segiteni o rajtunk nem fog.

Berrynek akkor viszont valszeg tenyleg vege, ha meg most sem hivja senki vizitre, pedig mindenhol esnek ki a kezdo safetyk
:/ par eve de orultem volna neki

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Kozben Marcus Gilchrist jon vizitre ma,aki tavaly az osszes meccsen kezdett a Raidersben.
Bence94
Amatőr banda, Ballard tudhatná, hogy a tavalyi Raiders playbookkal nem megyünk semmire.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Kozben Marcus Gilchrist jon vizitre ma,aki tavaly az osszes meccsen kezdett a Raidersben.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Luck a heten meg nem edzett. Rossz omen... Rossz omen mindenfele... Baljos elojelek!
Stez
Raer,hadd pihenjen. A Raiderst verni kell otthon,a Chiefs meg mind1,utana bye,szoval van egy honapja a felepulesre😀