Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Chad Kelly a waiveren, na ezt nem láttam jönni, kizártnak tartom hogy Ps-t fogjon amekkora QB káosz van a ligában.. 😕

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Az volt már, hogy ma 6 éve adhatok első kort Trent Richardson-ért 😉😂
Klaci79
Moncrief bevált? 😉🤣
Tony Adams
Be b@zmeg...😂
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Az volt már, hogy ma 6 éve adhatok első kort Trent Richardson-ért 😉😂
Klaci79
Moncrief bevált? 😉🤣
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Az volt már, hogy ma 6 éve adhatok első kort Trent Richardson-ért 😉😂
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Milyen fórumon jársz te, hogy ilyeneket látsz. 😊

A "hivatalos" fórumra 10+ éve írok, naponta olvasom is, de én ott ilyesmit még sosem olvastam. Ott Luck kb. Manning mellett a szent kategóriában van. Brissett nemhogy nincs hozzá hasonlítgatva, de most épp az a vita megy, hogy vajon a 2. gyengébb meccse után nem kéne-e inkább Kelly-t kezdetni. 😀 😀
peterk2005
NSO Fórum ? 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen fórumon jársz te, hogy ilyeneket látsz. 😊

A "hivatalos" fórumra 10+ éve írok, naponta olvasom is, de én ott ilyesmit még sosem olvastam. Ott Luck kb. Manning mellett a szent kategóriában van. Brissett nemhogy nincs hozzá hasonlítgatva, de most épp az a vita megy, hogy vajon a 2. gyengébb meccse után nem kéne-e inkább Kelly-t kezdetni. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit kezd hanyingerem lenni attol, hogy a Colts foruman, meg honlapjan is rendre azzal talalkozom peldaul a Brissett-tet elteto posztok alatt, hogy a kommentelok es a szurkolok Brissett-tet istenitik, de ugy, hogy kozben Luckhoz meregetik es hasonlitgatjak, hogy Luck hozza kepest gyenge, Jacoby mekkora leader, Luck nem volt az, es Luck bezzeg sosem verte meg Bradyt, meg szenvedett itt-ott-amott, etc.

Kiraknak egy Brissett-videot, fel orara ra mar megy Luck fikazasa es oltasa, meg az oromkodes, hogy mennyivel jobb nekunk igy. A liga egyik legjobb iranyitoja es egyben embere volt nalunk, a szar idokben is osszefogta a csapatot, a lelket kitette a palyara, az egeszseget aldozta a csapatert, csomoan pedig nullaba veszik es a labukat torlik el benne.

Ez a franchise nem erdemelte meg Luckot. Halatlan szar emberek. Rosszul vagyok az egesztol.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Majd szolok Reichnek, hogy az NB I-es edzok kifogasgeneratorat csak a veresegek utan kell hasznalni, a gyozelmek utan csak horogve-nyalazva csapdosni kell az asztalt, mekkora kurva jok vagyunk.
Stez
Az elso harminc masodperc ekes pelda erre😀😀😀
 youtu.be/EYf0OWlpfZw
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd szolok Reichnek, hogy az NB I-es edzok kifogasgeneratorat csak a veresegek utan kell hasznalni, a gyozelmek utan csak horogve-nyalazva csapdosni kell az asztalt, mekkora kurva jok vagyunk.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Népszerűek vagyunk Nashville-ben. 😊

 twitter.com/Titans/status/1174064581267939329

És, ha már Willisről volt szó:

 twitter.com/HolderStephen/status/1174061546458288131

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Reich a minapi interjújában megemlített egy érdekes tényt: ugyan a mérkőzés idején a hivatalos hőmérséklet 92 fahrenheit fok volt, de elmondása szerint a pályán voltak időszakok amikor 120(!!) fokos hőmérsékletet is mértek, mert megszorult a levegő a stadionban. Előbbi még elviselhetőnek mondható 33 celsius fokot jelent, de utóbbi valóságos szauna, 49(!!) celsius fok. Kész csoda, hogy a 140 kilós dömperek kaptak levegőt a pályán.
peterk2005
Gondolom a mérkőzés előtt kigyulladt ventillátor sem tett jót a hőmérsékletnek.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reich a minapi interjújában megemlített egy érdekes tényt: ugyan a mérkőzés idején a hivatalos hőmérséklet 92 fahrenheit fok volt, de elmondása szerint a pályán voltak időszakok amikor 120(!!) fokos hőmérsékletet is mértek, mert megszorult a levegő a stadionban. Előbbi még elviselhetőnek mondható 33 celsius fokot jelent, de utóbbi valóságos szauna, 49(!!) celsius fok. Kész csoda, hogy a 140 kilós dömperek kaptak levegőt a pályán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/BaldyNFL/status/1173948587606196230

 twitter.com/Colts/status/1173987474135224321

 twitter.com/AWalkerColts/status/1173933733776371712

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/KBowen1070/status/1173993581150908419?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Willisben én is bízom / reménykedem. Szimpatikus a srác, remek veterán leader lehetne belőle az öltözőben, ha beválik. És a pályán is passzolnának Hookerrel, Ő egy olyan Geathers lehetne, aki ütközni is tud, de coverage-ben sem elveszett. És talán nem lesz olyan sérülékeny.

Az első meccse elég borzasztó volt, de nincs sok jelentősége. A második már sokkal jobban sikerült, csak így tovább! (A snapszáma is nagyot emelkedett, a stáb is észrevette szerintem a javulást, és bízik benne.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.
Stez
Geathers is late round tehetség volt..Olyannyira, hogy konrétan ugyan úgy 4.kör 109 pickje volt 2015-ben mint Whillis 2019-ben.
szampi#33
Csak nem ugyanaz a GM hozta őket 😀. Ballard majdhogynem ötödik körben is jobb játékost hoz mint Grigson első körért.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.
Stez
Geathers is late round tehetség volt..Olyannyira, hogy konrétan ugyan úgy 4.kör 109 pickje volt 2015-ben mint Whillis 2019-ben.
szampi#33
Nem is mondtam, hogy az egyik az, a masik nem. Inkabb arra utaltam, hogy a fiatal ujonctol nem tudjuk, mit varhatunk, Geatherstol mar igen, es az sajnos nem tul sok. Kettejuk parharca pedig izgalmas, illetoleg azt latni, hogy Willis hogy kuzdi fel magat lepcsofokrol lepcsofokra, be a kezdobe, Geathers helyere.

több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.
Stez
Geathers is late round tehetség volt..Olyannyira, hogy konrétan ugyan úgy 4.kör 109 pickje volt 2015-ben mint Whillis 2019-ben.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindkettő. Volt egy sz*r meccse, vasárnap már jóval jobb volt, bár az all-pro szinttől messze volt. Vander Esch is so-so módon kezdett, a PFF kb. ugyanoda teszi eddig mindkettőjüket. Csak két meccs ment le, Esch és Leonard is lesznek sokkal jobbak is ennél.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Leonard csak nekem tűnik egy picit gyengébbnek, mint tavaly? Megcsapta a a sophmore slump, vagy csak tavaly tolta erőn felül, és most éri el a földet?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aligha fogunk 40-36-ra nyerni, szóval vagy megfogjuk Ryanéket huszon ponton, közelebb a 20-hoz mint 30-hoz, vagy aligha nyerünk.

Kivéve persze, ha nálunk is elvesztenek 3-4 labdát a saját RZ közelében. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
En arra leszek kivancsi,hogy mire megy a vedelem a Falcons ellen. Nem tudom,hogy mennyire lenne jo nekunk egy pisztolyparbaj,vagy ha mennunk kene az eredmeny utan es fel kene adni a futojatekot.
Bence94
Semennyire, nekünk akkor van esélyünk ha a vasárnapihoz hasonló szenvedős meccseket nagy nehezen behúzzuk. A védelem mindenesetre komolyan tesztelve lesz idén.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
En arra leszek kivancsi,hogy mire megy a vedelem a Falcons ellen. Nem tudom,hogy mennyire lenne jo nekunk egy pisztolyparbaj,vagy ha mennunk kene az eredmeny utan es fel kene adni a futojatekot.
több mint 4 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nem a liga jobb, a sample kicsi.peterk2005
Szerintem ezt feljegyezhetjük örök érvényű közmondásként! 😊

Otthonom MisColts
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Khari Willis jateka nagyon tetszett a hetvegen. Az elso het utan sokkal tobbet volt Geathers helyen ss-ben, voltak kulcsszerelesei es egyebkent jol lat a palyan, tobb helyre is elsokent ert oda, ami Leonard es Walker mellett nagy szo. Ha nem serul meg, akkor a kovetkezo kezdo safetynket latjuk, ugyes srac, aki fokozatosan nyeri el Geathers snapjeit a poszton.

Es a snapeket veszito Geathers egyebkent tobbet lesz valoszinuleg az LB sorba feltolva Willis miatt, illetve nickel cornerkent hasznalva. Most a Titans ellen mindket formacioban probalgatta Eberflus.

En peldaul ezt a parharcot nagyon nezem, izgi latni, ahogy a late round tehetseg tor fel Geathers mellett.