NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Vegre nem azt kell olvasnom egy topicban:
"Jobbak lesztek, kikapunk"
"Mi megjobban veszitunk, serultunk is van"
"A playhivas mindig rossz, mint a birok. Plejekson kellene meg agresszivitas"
"run run pass punt, en nyertem. A csapat nem fog"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Colts 360, 3. hét. Rövid visszatekintés múlt hétre, interjú Reich-el, végül egy hosszabb interjú Campbellel az első karrier TD örömére:

 www.youtube.com/watch?v=KYkA2YQN2l4
peterk2005
Baszki, azért a közel 50 fok se gyönge, de hogy ez 50% páratartalommal ment...baszki, emberek 90%-a egy szál f....-ban se tudna felkelni a padról ilyen körülmények között, nemhogy beöltözve fizikai teljesítményt lerakni a pályán. Durva.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay edzett már, ő úgy néz ki játszani fog. Desir nem tudom hogy áll...
peterk2005
Desir fullos edzést tölt tegnap és és játszani fog vasárnap
nagytomy
Kerály.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonardon és Shearden kívűl kihagyja még valaki a meccset ?
Kóra Tibor
En
ulpianus
Divatdrukker.

több mint 4 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Turay edzett már, ő úgy néz ki játszani fog. Desir nem tudom hogy áll...
peterk2005
Desir fullos edzést tölt tegnap és és játszani fog vasárnap
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Leonardon és Shearden kívűl kihagyja még valaki a meccset ?
Kóra Tibor
En


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts 360, 3. hét. Rövid visszatekintés múlt hétre, interjú Reich-el, végül egy hosszabb interjú Campbellel az első karrier TD örömére:



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay edzett már, ő úgy néz ki játszani fog. Desir nem tudom hogy áll...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Leonardon és Shearden kívűl kihagyja még valaki a meccset ?

Kóra Tibor
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Leonard nem jatszik hetvegen.
Bence94
EJ Speed pedig igen.
Tony Adams
Need for Speed.
iktriad
Te csak nevess, a LBek úgy pörögnek vasárnap, mint akik beSpeedeztek!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leonard nem jatszik hetvegen.
Bence94
EJ Speed pedig igen.
Tony Adams
Need for Speed.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Johet Antonio Brown. Majd raveri Brissett hatara es megneveli, hogy elit kube legyen.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A Texansnak még vannak 2. körei, jöhet belőle 6-7 db Leonardért.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Speed time! Leonardot eladhatjuk, vasarnap Speed kijatssza a kezdobol.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Leonard nem jatszik hetvegen.
Bence94
EJ Speed pedig igen.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Leonard nem jatszik hetvegen.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Senkit sem erdekel a bajsza, egy a lenyeg, hogy alkoholista. Indianapolisban pedig minden piasbol kiraly lesz.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Béna NFL, senki nem vitte el Kelly-t, becsúszott a PSba.
Tony Adams
Teszem hozza, en birom Hoyert, de nem orulok, hogy igazabol o elvitte Kelly helyet. Igy ha Brissett visszaesne, netan megserulne, akkor is a veteran jatszhat majd, es nem a fiatal Kelly, akiben azert meg benne lehetne a robbantas lehetosege. Hoyerben mar nincs.
Stez
És még bajsza is van. Serdülő féle, de van.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Béna NFL, senki nem vitte el Kelly-t, becsúszott a PSba.
Tony Adams
Teszem hozza, en birom Hoyert, de nem orulok, hogy igazabol o elvitte Kelly helyet. Igy ha Brissett visszaesne, netan megserulne, akkor is a veteran jatszhat majd, es nem a fiatal Kelly, akiben azert meg benne lehetne a robbantas lehetosege. Hoyerben mar nincs.
Stez
Csatlakozott az Iszlám Államhoz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Béna NFL, senki nem vitte el Kelly-t, becsúszott a PSba.
Tony Adams
Teszem hozza, en birom Hoyert, de nem orulok, hogy igazabol o elvitte Kelly helyet. Igy ha Brissett visszaesne, netan megserulne, akkor is a veteran jatszhat majd, es nem a fiatal Kelly, akiben azert meg benne lehetne a robbantas lehetosege. Hoyerben mar nincs.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Béna NFL, senki nem vitte el Kelly-t, becsúszott a PSba.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ő lett a kezdő, és kapott 2 nagyon nehéz idegenbeli ellenfelet, ahol rajta nem ment el semmi. Nem volt jó, de ennél azért több van benne, és bízom benne hogy ki is jön még belőle. De szerintem sokkal többet nem lehet rizikóznia ,mögötte van egy erős D, ahova Sheard még visszatér, ahova Turay és Tik Lewis még belerázódik, ahonnan Geathers lassan kikopik, ahol Leonard még nm tavalyi önmaga. Ide egy Game manager QB is elég lehet a csoportgyőzelemre.Tony Adams
Én is bízom benne. Azt nem hiszem, hogy ne kellene ennél több tőle, de tényleg nem feltétlenül kell top15 QB ebbe a csapatba, ebben a divízióban idén. Viszont jelenleg liga legutolsók vagyunk passzolt yardban. Két meccs után ez még lényegtelen statisztika, de mégiscsak azt jelenti, hogy még a Dolphins és a csere kúbés többi csapat is mind előttünk van. Ez nyilván nem maradhat így, muszáj lesz bátrabb, rizikósabb passzjátékot is bevállalni ennél, mert nem hiszem, hogy ez a védelem már ott lenne, hogy rendszeresen meg tudná nekünk nyerni a meccsek végét, illetve negyedeken keresztül tudna tartani offense-eket, ha a mi offense-ünk nem tud mozogni a pályán. És futással nem fogjuk tudni ezt mindig megoldani, nem lesz minden meccsen 1-1 50+ yardos futásunk, ami átlibbent bennünket a pályán, és hoz egy pontszerző drive-ot pluszban. Azt az 1-2 plusz drive-ot passzal kell majd összerakni.

Hosszabb távon pedig majd meglátjuk. Én szeretném, ha húznánk jövőre egy irányítót. Ha lehetőség adódik, akkor akár valamelyik top irányító is jöhetne, azon az áron is, hogy oda kell adni plusz egy első kört. Ez a roster mély már ahhoz, hogy 1 plusz első kört megérjen egy QB rizikózás. Ha nincs rá esély, vagy Ballardék nem látják a jelöltben, hogy megérné, akkor pedig hozzunk valakit a top mögötti "csomagból", relative korán, aztán eresszük össze Brissettet az új sráccal, és döntsék el ki a jobb. Ahogy Ballard is mondogatja, annál több az esély, minél többet dobhatsz a darts táblára.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kicsit kezd hanyingerem lenni attol, hogy a Colts foruman, meg honlapjan is rendre azzal talalkozom peldaul a Brissett-tet elteto posztok alatt, hogy a kommentelok es a szurkolok Brissett-tet istenitik, de ugy, hogy kozben Luckhoz meregetik es hasonlitgatjak, hogy Luck hozza kepest gyenge, Jacoby mekkora leader, Luck nem volt az, es Luck bezzeg sosem verte meg Bradyt, meg szenvedett itt-ott-amott, etc.

Kiraknak egy Brissett-videot, fel orara ra mar megy Luck fikazasa es oltasa, meg az oromkodes, hogy mennyivel jobb nekunk igy. A liga egyik legjobb iranyitoja es egyben embere volt nalunk, a szar idokben is osszefogta a csapatot, a lelket kitette a palyara, az egeszseget aldozta a csapatert, csomoan pedig nullaba veszik es a labukat torlik el benne.

Ez a franchise nem erdemelte meg Luckot. Halatlan szar emberek. Rosszul vagyok az egesztol.
Stez
Ne olvass ilyen faszságokat. Ez olyan, mintha vagdosnád a karod aztán meg meglepődsz, hogy vérzik a szopadék. Tudod, hogy a buta emberek sosem tartják a pofájukat, ezért az ő véleményük mindig hangosabb 😊 NSO mellett nem neked kell ezt magyarázni szerintem 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Valahogy Brissett-tel én még türelmes vagyok. tudom, hogy tizenéves koruk óta ebben a közegben, és ebben a nyomásban élnek, de akkor is, ez élete lehetősége a srácnak.
Ő lett a kezdő, és kapott 2 nagyon nehéz idegenbeli ellenfelet, ahol rajta nem ment el semmi. Nem volt jó, de ennél azért több van benne, és bízom benne hogy ki is jön még belőle.
De szerintem sokkal többet nem lehet rizikóznia ,mögötte van egy erős D, ahova Sheard még visszatér, ahova Turay és Tik Lewis még belerázódik, ahonnan Geathers lassan kikopik, ahol Leonard még nm tavalyi önmaga.
Ide egy Game manager QB is elég lehet a csoportgyőzelemre.

más: nézegetem a sorsolást érdekes lesz most a ritmus:
TEN volt idegenben,---> 2 50-50 meccs otthon: ATL, OAK
KC Idegenben, ami fix szopó, majd lehet a byeon nagyot fújni---> 2 50-50 meccs otthon : HOU, DEN
PIT idegenben---> 1 fix, és 1 50-50 meccs otthon: MIA, JAX

Lesz hullámvasút szépen, de a KC meccsen kívül most nem látok tuti bukót. ( és utána is HOU idegenben, TEN otthon TAMP idegenben.....)

 twitter.com/TomDegenerate/status/1174647437912416257

Szerkesztette: Tony Adams