Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
Megtettétek! Grat hozzá!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez eleg eros elso komment volt. Jobb belepot elkepzelni sem tudtam volna, maximum, ha kiirod Paris telefonszamat.
Stez
Már régóta tag vagyok igazából csak az utóbbi időben olvasgattam csak, a régi felhasználómon évek óta nem léptem be, szóval valahol elveszett a feledés homályában 😀
Brotesz
Szevasz, Hori/Ork/peterk2674187469127461293649720460827542086506437625/Paris Hilton!

több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Ez eleg eros elso komment volt. Jobb belepot elkepzelni sem tudtam volna, maximum, ha kiirod Paris telefonszamat.
Stez
Már régóta tag vagyok igazából csak az utóbbi időben olvasgattam csak, a régi felhasználómon évek óta nem léptem be, szóval valahol elveszett a feledés homályában 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez eleg eros elso komment volt. Jobb belepot elkepzelni sem tudtam volna, maximum, ha kiirod Paris telefonszamat.

több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.
Stez
És Parris Campbell-re gondoltál nem? 😊
Tony Adams
Nem, Hiltonra. Kiskoromban kedveltem, jo nagy kurva volt, vittem volna szobara. 8D
Stez
Az egy dolog h olyan idomai vannak mint egy deszkanak, de a videoja alapjan a mozgasa is hasonlo az agyban 😀

De izlesek es pofonok 😊
Borbinho
Az csak az alapjáték, megkaptad volna hozzá a dlc-ket s egyből jobb lett volna a helyzet 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.
Stez
És Parris Campbell-re gondoltál nem? 😊
Tony Adams
Nem, Hiltonra. Kiskoromban kedveltem, jo nagy kurva volt, vittem volna szobara. 8D
Stez
Az egy dolog h olyan idomai vannak mint egy deszkanak, de a videoja alapjan a mozgasa is hasonlo az agyban 😀

De izlesek es pofonok 😊
Borbinho
Fiatalkori hepp volt a csaj, de emlekszem, mar akkor sem ertette senki, miert jon be nekem. Es a legjobb, hogy en sem tudom, meg most sem. 8D
Stez
A viasztestekben bírtam. Meghalni is tudni kell 😁 meg volt valami tini vígjátéka is. Szotyival elment az is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.
Stez
És Parris Campbell-re gondoltál nem? 😊
Tony Adams
Nem, Hiltonra. Kiskoromban kedveltem, jo nagy kurva volt, vittem volna szobara. 8D
Stez
Az egy dolog h olyan idomai vannak mint egy deszkanak, de a videoja alapjan a mozgasa is hasonlo az agyban 😀

De izlesek es pofonok 😊
Borbinho
Fiatalkori hepp volt a csaj, de emlekszem, mar akkor sem ertette senki, miert jon be nekem. Es a legjobb, hogy en sem tudom, meg most sem. 8D

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.
Stez
És Parris Campbell-re gondoltál nem? 😊
Tony Adams
Nem, Hiltonra. Kiskoromban kedveltem, jo nagy kurva volt, vittem volna szobara. 8D
Stez
Az egy dolog h olyan idomai vannak mint egy deszkanak, de a videoja alapjan a mozgasa is hasonlo az agyban 😀

De izlesek es pofonok 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.
Stez
És Parris Campbell-re gondoltál nem? 😊
Tony Adams
Nem, Hiltonra. Kiskoromban kedveltem, jo nagy kurva volt, vittem volna szobara. 8D

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.
Stez
És Parris Campbell-re gondoltál nem? 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter szerint Hilton velhetoen jatszik. A rossz hir az, hogy en viszont nem jatszom Paris Hiltonnal.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es Luck sem. :/

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
“Szerencsere” Hill sem jatszik holnap.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/zkeefer/status/1180186646093930496?s=19

TY gondolom megint meccs elotti dontes lesz.
Maradjunk 30on belul (+jo lenne 50 kapott alatt zarni), jatszanak a fiatalok, kb ennyi
Borbinho
 twitter.com/zkeefer/status/1180186646093930496?s=19

TY gondolom megint meccs elotti dontes lesz.
Maradjunk 30on belul (+jo lenne 50 kapott alatt zarni), jatszanak a fiatalok, kb ennyi
Borbinho
Epp most akartam betenni😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1180186646093930496?s=19

TY gondolom megint meccs elotti dontes lesz.
Maradjunk 30on belul (+jo lenne 50 kapott alatt zarni), jatszanak a fiatalok, kb ennyi

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Maddenben lehet működik az áldozzuk be a meccset, mert úgyse nyerhetünk mentalitás, életben nem. Ha kicsit is kisejlik, hogy pl most Reich azért nem játszatja TY-t, mert lemondott a meccsről, akkor a csapat gyakorlatilag szétesik, mivel a játékosok onnantól nem fognak hinni a csapatban. Ez az, amit sokan nem értettek, vagy értenek még mai napig sem, hogy mekkora dolog volt tavaly a Texans ellen neki menni OT-ban a 4th down-nak. Részben ennek volt köszönhető onnantól a 9-1.

Plusz a néző sem azért megy ki a stadionba, hogy épp anyagi megfontolásoktól vezérelt meccset lásson, hanem hogy mindig a legjobb csapatot lássa. Így a nézővel sem teheted meg azt, hogy spórolsz, vagy lemondasz meccsekről, mert nem ezért fizet, és ott jogos is lenne, amiről lehet olvasni, hogy szezonbérleteket akarnak visszaadni.

Nem úgy, mint mondjuk Luck visszavonulása után, ott tartom azon nézetemet, hogy aki vissza akarja kérni a szezon bérlet árát, annak én visszaadnám, de egy feltétellel : Soha többé nem mehet be Colts meccsre. Never. Az ilyet nem tekintem szurkolónak, az ilyen az csak a jó időkben akar a csapattal lenni, a sport nekem meg nem erről szól. Nem egy olyan esemény történt, amivel átverték a szurkolót, ergo nem az volt, hogy februárban már tudták, hogy Luck visszavonul, de kussoltak róla, hogy sok bérletet eladjanak, hanem az élet szarul alakult. Az meg az élet része, azért sem reklamál senki, ha szar ízületeket örököl, vagy épp idő előtt megkopaszodik. Deal with it.
coltman
Az lehet, csak ez uzlet, marpedig a szurkolok is penzt jelentenek neked, meg ha nem is titok, hogy az NFL-ben a nagy zsozsetta a kozvetitesi jogokbol jon, nem a drukkerekbol. De minthogy ez uzlet, nem teheted meg a penzforrasoddal, hogy erzelmeket vigyel a dolgokba, ezaltal pedig netan megfoszd ot a meccsektol, mint ahogy igazabol a csapatoddal is kiszursz, ha a Pista vissza akar jonni meccset nezni, de te nem engeded, mivel hisztizett nehany honapja. A Sport Tv-ben nagy divat lett az az urban legend, hogy a legtobb csapatnal sokeves varolistak vannak a berletekre, annyian jarnak meccsekre, meg allandoan telt haz, mindenki odaig es vissza van, de a nagy helyzet az, hogy a stadionok harmadaban abszolut nem hogy telt haz nincs, de a letesitmeny ketharmada sincs megtoltve.

A Coltsnal az elso ket hazai meccsunkon ha nezted a nezoteret, akkor azert lathattad, hogy sajnos nagyon foghijas, ha pedig kevesen vannak, akkor a hangulat es a buzditas sem lesz azon a szinten, tehat a csapatra azert kihathat. Szornyu lehet peldaul a Chargersnek, hogy LA-ben nincs meccs, ahol ne lenne tobb a vendegszurkolo. Ez gaz. Es ranezesre sajnos Indianapolisban is alabbhagyott a csapat eloben valo kovetese, ami nyilvan beteheto a Luck altal okozott sokknak, de most gondolj bele, hogy ha meg a jelenlegi foghijas kozonseget is megtepaztad volna egy kitiltassal...

Abban amugy igazad van, hogy meccset nem aldozunk be, azzal a resszel egyetertek, foleg egyebkent a Coltsnal nem, miutan tavaly kialakult ez az „1–0”-s motto, aminek pontosan ez a lenyege, hogy csak a soron kovetkezo meccsre gondolunk, csak azt akarjuk megnyerni.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/__AWalkJr/status/1179799657402306561?s=19

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Maddenben lehet működik az áldozzuk be a meccset, mert úgyse nyerhetünk mentalitás, életben nem. Ha kicsit is kisejlik, hogy pl most Reich azért nem játszatja TY-t, mert lemondott a meccsről, akkor a csapat gyakorlatilag szétesik, mivel a játékosok onnantól nem fognak hinni a csapatban. Ez az, amit sokan nem értettek, vagy értenek még mai napig sem, hogy mekkora dolog volt tavaly a Texans ellen neki menni OT-ban a 4th down-nak. Részben ennek volt köszönhető onnantól a 9-1.

Plusz a néző sem azért megy ki a stadionba, hogy épp anyagi megfontolásoktól vezérelt meccset lásson, hanem hogy mindig a legjobb csapatot lássa. Így a nézővel sem teheted meg azt, hogy spórolsz, vagy lemondasz meccsekről, mert nem ezért fizet, és ott jogos is lenne, amiről lehet olvasni, hogy szezonbérleteket akarnak visszaadni.

Nem úgy, mint mondjuk Luck visszavonulása után, ott tartom azon nézetemet, hogy aki vissza akarja kérni a szezon bérlet árát, annak én visszaadnám, de egy feltétellel : Soha többé nem mehet be Colts meccsre. Never. Az ilyet nem tekintem szurkolónak, az ilyen az csak a jó időkben akar a csapattal lenni, a sport nekem meg nem erről szól. Nem egy olyan esemény történt, amivel átverték a szurkolót, ergo nem az volt, hogy februárban már tudták, hogy Luck visszavonul, de kussoltak róla, hogy sok bérletet eladjanak, hanem az élet szarul alakult. Az meg az élet része, azért sem reklamál senki, ha szar ízületeket örököl, vagy épp idő előtt megkopaszodik. Deal with it.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Plíííz ne most rizikózzunk egy sérülttel sem, pihenjenek 2 hetet, ne most álljunk oda fszt méregetni.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/zkeefer/status/1179812510633009153
 twitter.com/zkeefer/status/1179817395541696512?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Castonzo bekerült a PFF First Quarter All-Pro team-be. Nelson "honorable to mention" lett.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mack vasárnap calf sérüléssel állt ki a meccsből, ami azóta ankle injury-vá transzformálódott. Azon gondolkozom, hogy vajon a Chiefs meccs előtt vonul-e majd vissza, szombat este, vagy megvárja a bye-week-et?
peterk2005
Esetleg a félidőben mint Vontae Davis 😛 Neki (Macknek) egyébként egészen jó szezonja van, tavalyhoz képest is fejlődött, csak a sérüléseit kéne már kinőnie.
Baba Yaga
Vontae Macknek?

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Mack vasárnap calf sérüléssel állt ki a meccsből, ami azóta ankle injury-vá transzformálódott. Azon gondolkozom, hogy vajon a Chiefs meccs előtt vonul-e majd vissza, szombat este, vagy megvárja a bye-week-et?
peterk2005
Esetleg a félidőben mint Vontae Davis 😛 Neki (Macknek) egyébként egészen jó szezonja van, tavalyhoz képest is fejlődött, csak a sérüléseit kéne már kinőnie.
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Leigazoltunk Trevon Coleyt (DT) a Ravens practice squadjabol, Jihad Wardot pedig waveltuk
Bence94
Tanulság: Ne b.zd szét a konditerem falát, mert kiraknak a a gym-ből .😀
WR :
Devante Parkerért mennék, a nagy Miami resetben szerintem vihető volna, szerződése nem hosszú, 2021ben FA lesz...
De van 2 nyilvánvaló trade célpont, Dorsett és Moncrief 😀
Tony Adams
Az is egy lehetséges tanulság hogy Eberflus/Ballard koncepciója nem jött be az alulméretezett, fürge védőfalemberekkel így lecserélték a legkönnyebben beáldozható embert, főleg hogy az nem is játszott nagyon. Coley 310 font (Ward 285), gondolom futás ellen akarják elsősorban használni, bár ilyentájt practice squadból meg utcáról azért nehéz olyan falembert szerezni aki ér is valamit. Sajnos ezt a posztot Ballard elmenedzselte a holtszezon alatt, ide egyértelműen kellett volna az erősítés, főleg hogy Woodsot is elengedtük, aki Stewart mellett a másik NT típusú játékos volt a rosteren.