Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazabol nehez mit mondani. A meccs egyertelmu L-re volt veve, de megis keseruseg van bennem, mert ezt konkretan megnyertuk. Nagy koszonet Vinanak, azt hiszem, jobb, ha visszavonul inkabb, illetve Autry hulye hibajan es Houston idiota offside-jan ment el. Illetve a vedelmen, ami tele lett draftolva tehetseggel, ennek ellenere javulas egyelore semmi sem latszik, sorra nyalja az egyseg az egyszeru playeket es nagy jatekokat.

Kar ezert. Osszessegeben viszont igazabol buszke vagyok a csapatra, az offense jol mukodott, bar szerintem parszor tulnyomta a futast Reich, nem bizott annyira a passzjatekban, pedig Brissett jobb volt sokkal, mint amit vartam tole. A tamadofal is remek volt.

Szimpatikus ez a csapat, ez az ideny nem rolunk fog szolni, de lesznek szep pillanatok, elvezzuk ki.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sheard és Williams inaktívak, a többiek elvileg pályára léphetnek.

Közben jött egy új OL a practice squadba, Tyree St. Louis a neve. A Patsnél volt nyáron. A futó ... nemjuteszembe a neve - távozott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is értem mi ez a nagy ellentét köztetek amúgy 🤔
Már nem az első ilyen eset ahogy látom sajnos.........
Rózsa Sándor (betyár)
Nem kell mindent elhinni, ami annak látszik. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Stez ezt kire érted???
"btw, a pitianer megjegyzeseidre, illetve szemelyeskedeseidre inkabb nem is reagalok mar, ahogy a jovoben sem fogom megtenni."
???Rózsa Sándor (betyár)
Na vajon kire? 😊 A kis pillangó lelke vérzik mert beszótam neki, hogy újságíróként kitört belőle a szenzációhajhász. 😊

Majd iszik egy sört vagy megbasz valakit az irodában (kétszer is), oszt megnyugszik.

Meglatjuk. Remeljuk igy lesz. Ha Jacoby az elso harom meccsen dob mondjuk 10-12 TD-t,meg akkor sem leszek elajulva,. Bence94
10-12 TD-t? A Chargers, Titans, Falcons hármas ellen? Hát, ha megcsinálja, én biza el leszek ájulva. 😀
peterk2005
Nem is értem mi ez a nagy ellentét köztetek amúgy 🤔
Már nem az első ilyen eset ahogy látom sajnos.........
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Na vajon kire? 😊 A kis pillangó lelke vérzik mert beszótam neki, hogy újságíróként kitört belőle a szenzációhajhász. 😊
peterk2005
Khm. Hasonlo palyara keszulok en is....😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez ezt kire érted???
"btw, a pitianer megjegyzeseidre, illetve szemelyeskedeseidre inkabb nem is reagalok mar, ahogy a jovoben sem fogom megtenni."
???Rózsa Sándor (betyár)
Na vajon kire? 😊 A kis pillangó lelke vérzik mert beszótam neki, hogy újságíróként kitört belőle a szenzációhajhász. 😊

Majd iszik egy sört vagy megbasz valakit az irodában (kétszer is), oszt megnyugszik.

Meglatjuk. Remeljuk igy lesz. Ha Jacoby az elso harom meccsen dob mondjuk 10-12 TD-t,meg akkor sem leszek elajulva,. Bence94
10-12 TD-t? A Chargers, Titans, Falcons hármas ellen? Hát, ha megcsinálja, én biza el leszek ájulva. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Oriasi fazon fordult meg a Colts haza tajan: Isaiah Langley, akit augusztus vegen pakoltunk ki, epp elozetesben csucsul, mert a haverjaival elkezdtek UPS- es FedEx-csomagszallitokat rabolni. Allitolag 60-szor raboltak. 8D

Ami ertekes volt, eltettek, ami nem, azt az ut szelere kibasztak. Mar 2018 decembere ota rabolgattak, mi augusztus 11-en szerzodtettuk, husz napra ra kiraktuk. Valamelyik agyas veletlenul otthagyta az ujjlenyomatat, igy jutottak el Langleyekhez.

Nagy kar, o lehetett volna a Colts tablet es mobil beszallitoja.

btw, a pitianer megjegyzeseidre, illetve szemelyeskedeseidre inkabb nem is reagalok mar, ahogy a jovoben sem fogom megtenni.
Stez
Stez ezt kire érted???

"btw, a pitianer megjegyzeseidre, illetve szemelyeskedeseidre inkabb nem is reagalok mar, ahogy a jovoben sem fogom megtenni."
???
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem 6–10-es ideny lesz.
Stez
Jax fanként azt mondanám legyen igazad, de nekem az az érzésem, hogy mind a 4 AFC South csapat 7-9 és 9-7 között fog végezni, jó sok körbeveréssel, WTF és OMG pillanattal és talán mind a 4 csapatnak lesz esélye a playoffra és divizió győzelem koronára még december végén is.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem 6–10-es ideny lesz.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Egy jó kis beszélgetés Brisett és a Colts közeljövőjéről.
 www.sbnation.com/nfl/2019/9/6/20851705/jacoby-brissett-colts-nfl-discussion-andrew-luck
Egyetértek a konkluzióval (sajna): akárhogy is lesz, a Colts valószínűleg jól jön ki ebből a kísérletből.
iktriad
Meglatjuk. Remeljuk igy lesz. Ha Jacoby az elso harom meccsen dob mondjuk 10-12 TD-t,meg akkor sem leszek elajulva,. Majd az ido eldonti,hogy mennyire tud konziztensz jo (vagy rossz) maradni. A csapat tobbi resze rendben van,nem azt mondom,hogy ujra csinalnank 10-6-os merleget 1-5rol,biztosan lesz visszaeses a kezdetekben.Nalam amugy egyaltalan nincs vilagvege hangulat,siman el tudom kepzelni,hogy bejutunk a PO-ba.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy jó kis beszélgetés Brisett és a Colts közeljövőjéről.
 www.sbnation.com/nfl/2019/9/6/20851705/jacoby-brissett-colts-nfl-discussion-andrew-luck
Egyetértek a konkluzióval (sajna): akárhogy is lesz, a Colts valószínűleg jól jön ki ebből a kísérletből.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az az infó honnan van, hogy Luck miatt jött vissza? Luck nem is volt soha a keze alatt, ő már korábban elment a klubtól. Mudd az OL-hoz jött, a technikát csiszolni, mi dolga lett volna Luckkal? És főleg miért miatta? Beszélni se nagyon beszéltek... (Brissettel se).

peterk2005
Nem tudom, még anno olvastam vhol (100 éve) hogy anno PMnek is nagyon sokat segített és szerették volna, ha Lucknak is ezt megteszi. De lehet fals volt az info vagy én olvastam félre. A lényeg, hogy Stezt akartam megnyugtatni. Ennyi 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oriasi fazon fordult meg a Colts haza tajan: Isaiah Langley, akit augusztus vegen pakoltunk ki, epp elozetesben csucsul, mert a haverjaival elkezdtek UPS- es FedEx-csomagszallitokat rabolni. Allitolag 60-szor raboltak. 8D

Ami ertekes volt, eltettek, ami nem, azt az ut szelere kibasztak. Mar 2018 decembere ota rabolgattak, mi augusztus 11-en szerzodtettuk, husz napra ra kiraktuk. Valamelyik agyas veletlenul otthagyta az ujjlenyomatat, igy jutottak el Langleyekhez.

Nagy kar, o lehetett volna a Colts tablet es mobil beszallitoja.

btw, a pitianer megjegyzeseidre, illetve szemelyeskedeseidre inkabb nem is reagalok mar, ahogy a jovoben sem fogom megtenni.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem Mudd a támadófal edző, hanem Strausser, Mudd szenior asszisztens volt - legalábbis ez volt a hivatalos címe. Egyfajta veterán tanácsadó, konzultáns szerepbe jött.

Úgy került ide egyébként, hogy Reich és Ballard Straussert scoutolták, mint kiszemelt OL edzőt. Kiderült, hogy Mudd ismeri, sőt a mentoráltja. Felhívták Muddod, kérdezték Strausserről, és ő áradozott róla. Le is igazolták, majd Reich visszahívta Muddod a hírrel. És akkor beszélgettek egy jót. Reichben ott merült fel, hogy Mudd olyan hévvel beszél még mindig a fociról, hogy mi lenne ha megfűznék, hogy jöjjön ide picit segíteni? Ballard és Irsay rábólintottak, és Mudd is belement egy ilyen szenior szerepbe. Amikor éppen volt energiája, kedve, akkor ott volt, máskor meg nem. A TC jelentős részét pl. a hőség miatt kihagyta, csak a hűvösebb 1-2 napon volt kint. Egyébként is inkább főleg a video roomban, ol szobában oktatott, a pályára csak időnként ment le. Nem nagyon bírta a lába, a pályán kis golfkocsival közlekedett állandóan.

Az az infó honnan van, hogy Luck miatt jött vissza? Luck nem is volt soha a keze alatt, ő már korábban elment a klubtól. Mudd az OL-hoz jött, a technikát csiszolni, mi dolga lett volna Luckkal? És főleg miért miatta? Beszélni se nagyon beszéltek... (Brissettel se).

Reich azt nyilatkozta, hogy Mudd 1-2 hete mondogatja, hogy úgy érzi abba kéne hagynia. Szerintem egyszerűen az történt, hogy a telefonbeszélgetés hatására tavasszal belelkesedett és mondott egy igent. Most meg rájött, hogy az idény már sok lesz neki. A szezon utazgatásait és feszített tempóját már nem vállalta be. Tulajdonképpen amiért jött, az megcsinálta. Az offseasont végignyomta, Strausser mellett ott volt az első fél évben, innen Strausser viszi a dolgokat.

Mathis ügyét meg ebbe belekeverni, édes jó istenem... Azért le se tagadhatnád, hogy te is a médiában dolgozol. 😀

Mathis kapott egy kva jó ajánlatott egy helyi nevelőközponttól. Résztulajdonosként viheti a központot, ő irányíthatja az egészet. Nem elment a csapattól, mert nem is volt hivatalos posztja. Létszámon felüli pass rush tanácsadóként járt be és segített. Aztán kapott egy jó ajánlatot és elfogadta. De ugyanúgy visszajár, a TC idején is ott volt jópár napot, hetente 1-2-szer elmegy a csapat edzésekre is, és Turay és Banogu meg jár hozzá a központjába.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez rohadtul nincsen rendben, valami nagyon nem okes a latszolagos tokeletesseg ellenere. Mathis is elhuzott a francba par honapja, Luck, most Mudd. Az FO-ban valami nem tunik egyenesnek. Ennyi lelepes nem termeszetes, foleg nem az ideny elott.
Stez
Azért Mudd kifejezetten Luck miatt jött vissza. Ő már korábban letette a lantot. Nincs ebben semmi különös szerintem.
dande
De, van. Mert hiaba miatta jott, az alapszakasz elott ket nappal nem szokas lelepni. Ez a huzas jol jelzi, hogy kicsit sem erdekelte Ballard es Reich, es nem huledezett el az agyondicsert legkortol.

A tamadofalat meg most atveszi valaki, aki ismet mas iranyvonalat kepvisel. Ket ideny alatt minimum harom tamadofaledzot fogyaszt el ez a fiatal OL. Hat ez egyaltalan nem lesz jo hatassal ezekre a sracokra.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez rohadtul nincsen rendben, valami nagyon nem okes a latszolagos tokeletesseg ellenere. Mathis is elhuzott a francba par honapja, Luck, most Mudd. Az FO-ban valami nem tunik egyenesnek. Ennyi lelepes nem termeszetes, foleg nem az ideny elott.
Stez
Azért Mudd kifejezetten Luck miatt jött vissza. Ő már korábban letette a lantot. Nincs ebben semmi különös szerintem.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ez rohadtul nincsen rendben, valami nagyon nem okes a latszolagos tokeletesseg ellenere. Mathis is elhuzott a francba par honapja, Luck, most Mudd. Az FO-ban valami nem tunik egyenesnek. Ennyi lelepes nem termeszetes, foleg nem az ideny elott.
Stez
Most nézem hogy ő kicsoda, látom 77 éves. Valószínűleg csak túlvállalta magát és idejében visszakozik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez rohadtul nincsen rendben, valami nagyon nem okes a latszolagos tokeletesseg ellenere. Mathis is elhuzott a francba par honapja, Luck, most Mudd. Az FO-ban valami nem tunik egyenesnek. Ennyi lelepes nem termeszetes, foleg nem az ideny elott.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Howard Mudd is tolt egy Luckot.

Ki lesz a következő? a konyhás néni ?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1169399747364319232
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
 twitter.com/Colts/status/1169660516840742912
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezd sok lenni a bok, lassan elpirulok. XD
Stez
Hogy-hogy még nem vagy teljesen elpirulva ilyenkor? Iszol te rendesen? 😮 😊
iktriad
Nem. Ha alszom, akkor sajnos nem sikerul.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezd sok lenni a bok, lassan elpirulok. XD
Stez
Hogy-hogy még nem vagy teljesen elpirulva ilyenkor? Iszol te rendesen? 😮 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezd sok lenni a bok, lassan elpirulok. XD