Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja fel se merult bennem, h ki kene mozgatni. Csak hogy sztem megvan hozza minden adottsaga. Foleg h AC meg jo par evig remelem ott lesz vedeni Bandi vak oldalat.
Castonzot amugy a hivatalos report alapjan irtam, Andrew Walker colts.com-os tnapi jelentesenek az aljan.
Kerrigantol jobban tartok mint a belso nyomastol Allen reszerol. Slauson is kifejezetten jo volt a Bengals ellen. O Castonzo dolgat is megnehezitene, nem hogy Haeget. RT-ben vajon ki lesz a kezdo? Ha AC jatszik, akkor nyilvan Haeg, de ha nincs Castonzo, akkor Clark vagy Smith marad...egyik se ad okot a bizakodasra, meg ha Clark az utolso pre meccsen jol is nezett ki a Cincy 3. szamu DL-je ellen LT-ben....😀
Borbinho
En annyira nem tartok a washingtoni vedelemtol, inkabb Petersontol. Szerintem az a tamadofal van annyira jo, hogy ne igazan tudja benyomni ez az egyelore nem tul acelos front7, AP pedig meg a mostani formajaban is van eleg jo ahhoz, hogy a Skins Luckot a palya szelen tartsa, futtassa es olje az orat, Smith pedig azert megbizhato es stabil iranyito, ha nem kell messzire dobalgatnia.

Szerintem most nem lesz sok lehetosege Reichnek es az offense-nek, szoval nem szabad hibazni, ki kell hasznalni minden eselyt, tul sokat szvsz nem lesz fent a tamadosor. A vedelemben pedig azert nincsen meg az, hogy hozza a turnovereket es eldontson egy meccset.

Ja, es Luck sem hibazhat. Nem fernek bele olyan butasagok, mint a Bengals elleni pickje, ami totalisan wtf passz volt. Ez a Colts nem birja el sem ezt, sem a Doyle-fele fumble-t.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja fel se merult bennem, h ki kene mozgatni. Csak hogy sztem megvan hozza minden adottsaga. Foleg h AC meg jo par evig remelem ott lesz vedeni Bandi vak oldalat.
Castonzot amugy a hivatalos report alapjan irtam, Andrew Walker colts.com-os tnapi jelentesenek az aljan.
Kerrigantol jobban tartok mint a belso nyomastol Allen reszerol. Slauson is kifejezetten jo volt a Bengals ellen. O Castonzo dolgat is megnehezitene, nem hogy Haeget. RT-ben vajon ki lesz a kezdo? Ha AC jatszik, akkor nyilvan Haeg, de ha nincs Castonzo, akkor Clark vagy Smith marad...egyik se ad okot a bizakodasra, meg ha Clark az utolso pre meccsen jol is nezett ki a Cincy 3. szamu DL-je ellen LT-ben....😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.youtube.com/watch?v=ZnU0kPldJe8

Azert nagyon kemeny blokkjai voltak Nelsonnak, mindezt Atkins, a liga egyik legjobb DT-je ellen. Futasnal nagyon durvan takaritott nem egyszer, passznal sem tudtak sokszor megverni. Egyszer mondjuk csunyan megfektettek, a sack viszont szvsz nem az ove volt teljes mertekig, ott a ket falember nem valtott at a vedore megfeleloen.

Nagyon varom mar az egeszseges Castonzot vissza, hogy mire kepes vele ez a fal.
Stez
A videon amugy 3:30 korul Preston Brown ellen az sztem holding volt, nem tudta szembol elkapni. A labmunkaja valami egeszen elkepeszto, mindezt 330 fontosan. Nyilvan kurva eros is, de az nem annyira meglepo. Sztem LT-ben is siman megallna a helyet. Atkinst baszki nem 1x elpusztitotta a meccsen (igaz o is nyert 1-2 parharcot).

Szerdai edzes:
AC74 tnap limitaltan edzett, es Mack is. Ugye vegig olyan hirek jottek, h Castonzo van kozelebb a visszateresben, o mondja is, h jatszani fog a hetvegen (mar ha lesz meccs 😀).
Nem jo hir viszont h Geathers (terd) es Autry (boka) is csak limitalt edzesmunkat (Geathersnek lassan nem marad olyan testresze, ami ne lett vna serult...A 6'2 magas Bob Sanders...). De o a kisebb baj, Farley siman jo SS-be, de Autry fele pass rusher DT-nk nem igazan van. Ridgeway kva jo volt a pre-ben, lehet eljon az o ideje? vagy Huntot is be lehet tolni, csak ot sztem felboritja a faszba a jobb guardok a snap pillanataban, annyira magas.
Good tovabbra sem edz...:/

Mai edzes:
Castonzo nem edz...ennyit errol...fasza az, amikor a hamstring serulest eroltetik... vasarnap kiderul, addig marad a bizakodas. Mack nem tudja mikor jatszhat, azt mondja az edzokon mulik. Tippre inaktiv lesz megint.
Borbinho
En azt olvastam, hogy Castonzo szedran fullosan edzett, semmifele limitaltsag nem volt ott. Autry amugy az eloszezon masodik feleben szenvedett bokaserulest, meg mindig azzal szenved.

Good nem is fog edzeni meg, en azt olvastam, neki lazan tobbhetes kihagyast josolnak, meg csak fel sem vetodott, hogy hamar felepul.

Ami Nelsont illeti, en nem nyomnam LT-ben. Oda szerintem o nem eleg gyors. Megvan a technikaja es az esze oda, de ramenne szinte egy egesz ideny, hogy atkonvertaljuk. Es szerintem nem lenne jobb kozepesnel. LG-ben viszont nem adok neki sokat, es elit lesz. Jo kerdes, hogy egy kozepes, annal picit jobb LT-t valasztanal vagy egy elit LG-t. Melyikben profitalsz belole tobbet? En egyertelmuen az LG fele hajlok.

Amugy tok vicces, de a Bengals-forumon mindenki szerint Atkins romma szopatta Nelsont az egesz meccsen, a Colts-forumon Nelsont lattak a jobbnak. Mi az igazsag? En is hajlok az egyik oldalra, en mondjuk ugy velem, hogy valahol 50-50 kornyeken volt ez az este, Atkins nem egyszer megverte Nelsont, de az ujonc is szopatta azert nem egyszer Genot.

Az mindenesetre azert eleg biztato, hogy egy ujoncrol beszelunk, aki rogton az elso eles meccsen a liga egyik legjobb DT-jevel kerult szembe, es nem gondolom, hogy csodot mondott volna.

Most pedig kovetkezik Jonathan Allen, aki a 2017-es drafton top5-os tehetseg volt. Izgatottan varom azt a parharcot is. A masik oldalon pedig a Redskins-secondary azert sebezheto, erdekes lesz, hogy Reich vajon mit alkot a stabbal. Az elso heten a masodik felidoben lemeccselte ot a Cincy, most villantania kell.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=ZnU0kPldJe8

Azert nagyon kemeny blokkjai voltak Nelsonnak, mindezt Atkins, a liga egyik legjobb DT-je ellen. Futasnal nagyon durvan takaritott nem egyszer, passznal sem tudtak sokszor megverni. Egyszer mondjuk csunyan megfektettek, a sack viszont szvsz nem az ove volt teljes mertekig, ott a ket falember nem valtott at a vedore megfeleloen.

Nagyon varom mar az egeszseges Castonzot vissza, hogy mire kepes vele ez a fal.
Stez
A videon amugy 3:30 korul Preston Brown ellen az sztem holding volt, nem tudta szembol elkapni. A labmunkaja valami egeszen elkepeszto, mindezt 330 fontosan. Nyilvan kurva eros is, de az nem annyira meglepo. Sztem LT-ben is siman megallna a helyet. Atkinst baszki nem 1x elpusztitotta a meccsen (igaz o is nyert 1-2 parharcot).

Szerdai edzes:
AC74 tnap limitaltan edzett, es Mack is. Ugye vegig olyan hirek jottek, h Castonzo van kozelebb a visszateresben, o mondja is, h jatszani fog a hetvegen (mar ha lesz meccs 😀).
Nem jo hir viszont h Geathers (terd) es Autry (boka) is csak limitalt edzesmunkat (Geathersnek lassan nem marad olyan testresze, ami ne lett vna serult...A 6'2 magas Bob Sanders...). De o a kisebb baj, Farley siman jo SS-be, de Autry fele pass rusher DT-nk nem igazan van. Ridgeway kva jo volt a pre-ben, lehet eljon az o ideje? vagy Huntot is be lehet tolni, csak ot sztem felboritja a faszba a jobb guardok a snap pillanataban, annyira magas.
Good tovabbra sem edz...:/

Mai edzes:
Castonzo nem edz...ennyit errol...fasza az, amikor a hamstring serulest eroltetik... vasarnap kiderul, addig marad a bizakodas. Mack nem tudja mikor jatszhat, azt mondja az edzokon mulik. Tippre inaktiv lesz megint.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 247sports.com/nfl/cleveland-browns/Article/Browns-trade-Andrew-Luck-121725161/

Haha. Luckert allitolag 1+1+2+2-t ajanlott (az 1/1-gyel es az 1/4-gyel!) a Browns februarban. Ballard zsigerbol elutasitotta, holott meg azt sem lehetett akkor tudni, hogy Luck kepes lesz-e egyaltalan jatszani az NFL-ben.

Birom a csavot. Sokszor ovatos, nem egy koltekezo tipus, de toke az van. Es igaza lesz, a Colts harom even belul ismet contender csapat lesz. 8)
Stez
Dorsey mondjuk Ballardon keresztul tisztaban lehetett azzal, h Luck fel fog epulni. De akkor is egy necc lett volna a Browns reszerol.
Barkit is huztunk volna a drafton, en kerestem vna magamnak uj kedvenc csapatot ha eltrade-eljuk Bandit 😀
Borbinho
Nyilvan, oriasi blama lett volna, ha elcsereljuk. De nem is jutott ez eszembe. Luck a Colts es a liga abszolut sztarja, az egyik legjobb. Egy olyan playmaker, akihez hasonlo nagyon keves akad a ligaban. O nem csak egy korrekt iranyito, nem „csupan” egy Matt Ryan. O annal sokkal tobb.

De szerintem Irsay alapbol hallani sem akarna rola, hogy elcsereli, akkor sem, ha ott az 1/1 es az 1/4 a csomagban. Most meg foleg, tekintve, hogy egy pass rusher is 1+1-ert mozog mar, szoval egy Luck ara osszehasonlitvan szerintem 1/1 es 1/4 mellett meg lenne siman ket elso es ket masodik kor.

De szerencsere Ballard is tudja, hogy egy ilyen franchise kubet nem cserelunk el. A helyen volt a szive es az esze, bizott Luck felepuleseben, orulok neki, hogy egy pillanatig sem gondolkozott el egy Luck nelkuli Coltson.

Oszinte leszek, szamomra Luck elvesztese nagyobb sokkot okozna, mint mikor Manninget lecsereltuk Andrew-ra. Azt el tudtam fogadni, ep ervek szoltak mellette, de Luck elpasszolasa mellett olyan nincs. Eddig is biztos voltam benne, hogy rendben lesz az a vall, most mar vegkepp felgyujtanam Irsayt es Ballardot, akkor is, ha elit jatekosokat es 3-4 elso kort kapnank Luckert. 8-D

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 247sports.com/nfl/cleveland-browns/Article/Browns-trade-Andrew-Luck-121725161/

Haha. Luckert allitolag 1+1+2+2-t ajanlott (az 1/1-gyel es az 1/4-gyel!) a Browns februarban. Ballard zsigerbol elutasitotta, holott meg azt sem lehetett akkor tudni, hogy Luck kepes lesz-e egyaltalan jatszani az NFL-ben.

Birom a csavot. Sokszor ovatos, nem egy koltekezo tipus, de toke az van. Es igaza lesz, a Colts harom even belul ismet contender csapat lesz. 8)
Stez
Dorsey mondjuk Ballardon keresztul tisztaban lehetett azzal, h Luck fel fog epulni. De akkor is egy necc lett volna a Browns reszerol.
Barkit is huztunk volna a drafton, en kerestem vna magamnak uj kedvenc csapatot ha eltrade-eljuk Bandit 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 247sports.com/nfl/cleveland-browns/Article/Browns-trade-Andrew-Luck-121725161/

Haha. Luckert allitolag 1+1+2+2-t ajanlott (az 1/1-gyel es az 1/4-gyel!) a Browns februarban. Ballard zsigerbol elutasitotta, holott meg azt sem lehetett akkor tudni, hogy Luck kepes lesz-e egyaltalan jatszani az NFL-ben.

Birom a csavot. Sokszor ovatos, nem egy koltekezo tipus, de toke az van. Es igaza lesz, a Colts harom even belul ismet contender csapat lesz. 8)

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Hoztunk a PSba 1 OT-t, Will Holden, exArizona, tavaly 7 meccsen kapott lehetőséget.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


Azert nagyon kemeny blokkjai voltak Nelsonnak, mindezt Atkins, a liga egyik legjobb DT-je ellen. Futasnal nagyon durvan takaritott nem egyszer, passznal sem tudtak sokszor megverni. Egyszer mondjuk csunyan megfektettek, a sack viszont szvsz nem az ove volt teljes mertekig, ott a ket falember nem valtott at a vedore megfeleloen.

Nagyon varom mar az egeszseges Castonzot vissza, hogy mire kepes vele ez a fal.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/PFF/status/1039616325788856321

 twitter.com/DTH_Mason/status/1039683763805081600
😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1039598357088493572

McFadden 21eves csak, tobb szakinal 5-6.koros prospect volt. 6'2 magas, nem a leggyorsabb CB, de a torpebrigadba jo lehet. Pikins se alacsony (6'0), de o neki a sebessege is jo.
A Webb IR utan erdekes lenne, ha nem hoznank vmi OT-t, ha csak AC74 nem epult fel. De rola nem olvastam :S

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ember azt hinné, ilyen vén fejjel már nem iszik annyit az ember, de ez a kuki mindig bebizonyítja, hogy mindig lehet nagyobb hülyeségeket beszélni

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Titansnel tobb kezdo is leserult (Walker valszeg out for season, de Lewan agyrazkodast szenvedett is Marioto konyoke is megserult), es kikaptak egy szerintem egyaltalan nem veretes Dolphinstol (igaz az a meccs egy kulon mese), a Texansnal Watson nem tunt a tavalyinak ,de a Pats otthonaban kevesen tudnak jo teljesitmenyt nyujtani (papiron vegeig volt eselyuk, gyakorlatilag elejetol kezdve nem volt 😀 ). A Jax egy def TD-vel volt jobb, mint a Giants, en oket meg mindig nagyon tulertekeltnek tartom. persze, ott van a ligaelit vedelem, de az offensuk sztem nem lesz eleg nekik arra, h sokaig menjenek Po-ban. Ossz a legtobb eselyunk a PO-ra meg mindig abban van, ha min. egy 4-2t hozunk a csoportban. Nem lesz konnyu, de sztem versenyben lehetunk a PO-ert.
Borbinho
Walker nem valszeg, hanem tuti IR. Nem voltunk elég jók, de a sérülések mellett kétszer volt villámlás miatt hosszabb kényszerszünet, illetve a sporik is durván tolták az ellenfelet, de ezt itt már nem akarom túlragozni. A Texans elleni talán reálisabb képet kapunk, hogy visszük-e valamire a csoportban. Boccs az offért. 😊
Nandito
azert irtam,h kulon mese az a meccs 😊 azt lattma,h megszakitottak, meg olvastam a gyatra biroi teljesitmenyrol is :/
nem egy nagy bold prediction, de a csoportmeccseken fog eldolni a csoport sorsa sztem 😊
Borbinho
Komolytalan csoport ez. 15–1-es merleggel behuzzuk, mar most mondom. De meg az is lehet, hogy 16–1 lesz az, mert a mocskos JMD elkalapalasa kettot er.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Titansnel tobb kezdo is leserult (Walker valszeg out for season, de Lewan agyrazkodast szenvedett is Marioto konyoke is megserult), es kikaptak egy szerintem egyaltalan nem veretes Dolphinstol (igaz az a meccs egy kulon mese), a Texansnal Watson nem tunt a tavalyinak ,de a Pats otthonaban kevesen tudnak jo teljesitmenyt nyujtani (papiron vegeig volt eselyuk, gyakorlatilag elejetol kezdve nem volt 😀 ). A Jax egy def TD-vel volt jobb, mint a Giants, en oket meg mindig nagyon tulertekeltnek tartom. persze, ott van a ligaelit vedelem, de az offensuk sztem nem lesz eleg nekik arra, h sokaig menjenek Po-ban. Ossz a legtobb eselyunk a PO-ra meg mindig abban van, ha min. egy 4-2t hozunk a csoportban. Nem lesz konnyu, de sztem versenyben lehetunk a PO-ert.
Borbinho
Walker nem valszeg, hanem tuti IR. Nem voltunk elég jók, de a sérülések mellett kétszer volt villámlás miatt hosszabb kényszerszünet, illetve a sporik is durván tolták az ellenfelet, de ezt itt már nem akarom túlragozni. A Texans elleni talán reálisabb képet kapunk, hogy visszük-e valamire a csoportban. Boccs az offért. 😊
Nandito
azert irtam,h kulon mese az a meccs 😊 azt lattma,h megszakitottak, meg olvastam a gyatra biroi teljesitmenyrol is :/
nem egy nagy bold prediction, de a csoportmeccseken fog eldolni a csoport sorsa sztem 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A Titansnel tobb kezdo is leserult (Walker valszeg out for season, de Lewan agyrazkodast szenvedett is Marioto konyoke is megserult), es kikaptak egy szerintem egyaltalan nem veretes Dolphinstol (igaz az a meccs egy kulon mese), a Texansnal Watson nem tunt a tavalyinak ,de a Pats otthonaban kevesen tudnak jo teljesitmenyt nyujtani (papiron vegeig volt eselyuk, gyakorlatilag elejetol kezdve nem volt 😀 ). A Jax egy def TD-vel volt jobb, mint a Giants, en oket meg mindig nagyon tulertekeltnek tartom. persze, ott van a ligaelit vedelem, de az offensuk sztem nem lesz eleg nekik arra, h sokaig menjenek Po-ban. Ossz a legtobb eselyunk a PO-ra meg mindig abban van, ha min. egy 4-2t hozunk a csoportban. Nem lesz konnyu, de sztem versenyben lehetunk a PO-ert.
Borbinho
Walker nem valszeg, hanem tuti IR. Nem voltunk elég jók, de a sérülések mellett kétszer volt villámlás miatt hosszabb kényszerszünet, illetve a sporik is durván tolták az ellenfelet, de ezt itt már nem akarom túlragozni. A Texans elleni talán reálisabb képet kapunk, hogy visszük-e valamire a csoportban. Boccs az offért. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na akkor picit bovebben a nyitomeccsrol.
Kezdve a snap counttal:
Offense:

Quarterbacks:
- Andrew Luck: 82 offense* (100 percent)
Running Backs:
- Jordan Wilkins: 46 offense (56 percent), 7 special teams (24 percent)
- Nyheim Hines: 37 offense (45 percent)
- Christine Michael: 3 offense (4 percent)
Tight Ends:
- Jack Doyle: 77 offense (94 percent), 7 special teams (24 percent)
- Eric Ebron: 37 offense (45 percent)
- Erik Swoope: 5 offense (6 percent), 15 special teams (52 percent)
Wide Receivers:
- T.Y. Hilton: 80 offense (98 percent)
- Ryan Grant: 65 offense (79 percent)
- Chester Rogers: 47 offense (57 percent), 2 special teams (7 percent)
- Zach Pascal: 10 offense (12 percent), 15 special teams (52 percent)
Offensive Linemen:
- Matt Slauson: 82 offense* (100 percent), 6 special teams (21 percent)
- Joe Haeg: 82 offense* (100 percent), 6 special teams (21 percent)
- Quenton Nelson: 82 offense* (100 percent), 6 special teams (21 percent)
- Ryan Kelly: 82 offense* (100 percent)
- J’Marcus Webb: 81 offense (99 percent)
- Braden Smith: 4 offense (5 percent)

Defense:
Defensive Linemen:
- Margus Hunt: 42 defense (76 percent), 13 special teams (45 percent)
- Denico Autry: 40 defense (73 percent), 7 special teams (24 percent)
- Jabaal Sheard: 39 defense (71 percent), 7 special teams (24 percent)
- Al Woods: 27 defense (49 percent), 6 special teams (21 percent)
- Grover Stewart: 22 defense (40 percent), 12 special teams (41 percent)
- Kemoko Turay: 22 defense (40 percent), 2 special teams (7 percent)
- Al-Quadin Muhammad: 19 defense (35 percent)
- Tarell Basham: 9 defense (16 percent), 13 special teams (45 percent)
Linebackers:
- Darius Leonard: 55 defense* (100 percent)
- Skai Moore: 26 defense (47 percent)
- Anthony Walker: 23 defense (42 percent), 16 special teams (55 percent)
- Zaire Franklin: 9 defense (16 percent), 10 special teams (34 percent)
- Najee Goode: 7 defense (13 percent), 22 special teams* (76 percent)
- Matthew Adams: 17 special teams (59 percent)
Cornerbacks:
- Kenny Moore II: 54 defense (98 percent), 14 special teams (48 percent)
- Nate Hairston: 54 defense (98 percent),, 1 special teams (3 percent)
- Quincy Wilson: 39 defense (71 percent)
- Chris Milton: 12 special teams (41 percent)
- Pierre Desir: 9 special teams (31 percent)
Safeties:
- Clayton Geathers: 55 defense* (100 percent), 9 special teams (31 percent)
- Malik Hooker: 40 defense (73 percent)
- Matthias Farley: 23 defense (42 percent), 22 special teams* (76 percent)
- George Odum: 21 special teams (72 percent)
SPECIAL TEAMERS
- Rigoberto Sanchez: 14 special teams (48 percent)
- Luke Rhodes: 8 special teams (28 percent)
- Adam Vinatieri: 6 special teams (21 percent)

Offense:
Ossz nagy pozitivum, hogy nem nagyon volt serultunk a meccsen. Az OL ossz meg jol is muzsikalt, 2 sacket engedtek (egy Atkins 1 Dunlap), meg par nyomast, es Luck is nagyon jol mozgott a zsebben. Haeg sztem boven elfogadhatot hozott LT-ben, es Webb se volt elveszve RT-ben. Persze nagyon kellene AC74 vissza...
A futok kozul Wilkins kurva jo lesz, azt amiben jo, azt nem lehet tanitani v fejleszteni, erzek kell hozza. Rendre + 2 yardokat hozott ki halott jatekokbol, neha joval tobbet is. Hynes egesz sokat volt fent, futott is parat, de tobbnyire elkapokent hasznaltuk. Megmutatta a sebesseget, es kemenyen is fejezte be a playeket meretehez kepest. az meg kulon orom, h returnerkent nem ot eroltetjuk 😀.
Az elkapoknal szamomra erdekes, hogy kb 3 elkapot hasznaltunk ossz vissz (es tobbnyire 2vel alltunk fel, bar Rogers is egesz sokat volt a palyan), Pascal kapott kemeny 10 snapet, mas WR nem is volt fent...Ennel picit tobb rotalast vartam, bar mivel nincs melyseg, nincs kit berakni. Ezert is ment a tobb passz a futoknak + TE-knek. Grant nagyon jol kezdett, utana viszont 4.negyedig mintha elfelejtettuk volna,h palyan van (meg igy is neki lett a legtobb elkapasa 8al). TY-nak volt egy nagy droppja, igaz nem volt konnyu elkapas, de az o szintjen el kellett vna kapni (mar a kezei kozott volt kb, de csak ujjheggyel erte el). Magara is vallalta a vereseget, mondvan az a dropp utan kezdett erosen bele a comebackbe a Bengals.
Doyle kb vegig fent volt, es hiaba volt fontos elkapasa, a meccset eldonto fumble-ra fogunk emlekezni csak...Peches jatek volt, imadom Jacket, de ilyen nem fer bele. ha ott megvan a first down, akkor lett volna 4 kiserletunk kb a 10esrol, ugy h idot se hagytunk volna Daltoneknak ha TD-t szerzunk....
Ebrontol sztem ezt varhatjuk a szezon soran, fele annyi snap mint Doylenak, kevesebb blokkolas is, ellenben hosszabb utvonalak. O kapta el ugye Bandi 1. TD-jet, ami azert egy szep pillanat volt. Swoope tovabbra is rosteren, sok mindent tovabbra sem csinal, sajnalom nagyon Travis seruleset...
Defense:
Hunt kurva jo volt (a 2 sackunket o hozta), aminek lehet orulni is, de nem feltetlen ad bizakodasra okot. Azert o jatszott a legtobbet, mert o volt a legjobb. Ami a tobbiekrol sokat elmond...Sheard szamomra kb lathatatlan volt, Turay speedbol parszor egesz jo nyomast generalt, de egy jo OT siman kivezeti a QB moge, neki meg rengeteget kell tanulnia. A DL kozepen Woods bitang jo volt, tobbszor egyedul nyomta be a zsebet, futast es passzt is daralta (igaz egyedul keves volt). De mint Hunt eseteben ,itt se annyira jo hir a tobbiekre nezve, h a 31 eves orok elet nose tackle hozza a playeket...Bashamnel a 2 hete jott Muhammad is 2x tobb snapet kapott, rola sztem tenyleg lemondhatunk.
Az LB sor egesz jo volt, a TE-k nem nagyon ficankoltak, ami szamomra pozitivum.
Skai Moore snapszama erdekes szamomra, nem tudom, h hosszu tavon is rotalni akarjak-e, vagy csak Walkernek meg ido kell (egy hete edz ugye). De mindkettojuknek volt jo megoldasa. Szemelyes kedvencem, Zaire Franklin tobbet volt SLB-ben, mint Goode, kiralysag! 😀 Leonard ott volt mindenhol, de ezt is varjuk tole. O egyelore nagyon jo picknek tunik, hosszu evekre meglehetne a def egyik vezere.
CB sornal Hairstonnal es Moore II-vel kezdtunk a szelen, aztan nickelben Hairston ment be slotba, es Quincy jott a szelre. Amit nem ertek, Hairsotn + Moore II sebessegevel akartuk kompenzalni Rosst? Nem is ment fele passz, ellenben AJ-vel nem tudtunk mit kezdeni, ami fele ment, azt kb elkapta (+ volt ugye a velemenyes hosszu DPI Wilsonon). Teljesen ertetlenul allok Desir padoztatasan. Tavaly 2.legjobb CB-nk volt, iden a TC + pre alatt meg kb vegig a legjobb (irasok + az alapjan is amit lattam), erre 0 defensive snapet kapott? ertem, h kell a fiataloknak a jateklehetoseg, de tenyleg az 5'9es Moorenak kellett fognia AJ-t? Serulesrol nem olvastam, nem tudom miert lett mellozve Desir.
Safetyknel Hooker meg nem bir teljes meccset, es ossz el is voltak veszve parszor Geatherssel. A Green TD egyertelmuen az ovek, ket mely safety es lefutja mindkettot? Cmon man. Farley tovabbra is az egyik legjobb backup safety a ligaban, orulok h nalunk van.

Ossz azert vagyok elegedetlen, mert egy megnyert meccset buktunk el.23-10nel epp azon gondolkoztam, hogy vajon mennyi lehet az odds a Bengalsra, mert innen mar csunya lenne kikapnunk. hat csak sikerult. utolso 1.5 negyedben 0 pontot tettunk fel a tablara es kaptunk 24et (17et ha a def td-t nem szamolom). Elotte ment minden, talan 9/11 3rd down kiserlettel alltunk, meccs vegere 11/17 lett (ami meg mindig nem rossz), ment a futas is ugy ahogy, de a passz is. Aztan valami megvaltozott, jott 3 and out is amikor a Bengals mar kezdett eledezni...Nem kellett volna forditani a vegen, ha 23-10 utan eldontjuk, egy hosszabb drive, olve az orat, aztan Daltonnak kellett volna megoldania. Magunknak tettuk nehezze, es a vegere nyoges is lett a nagy akarasbol sajnos.

Sok pozitivum van, de foleg az elso 2.5 negyedbol. Nagyon tetszett az offense playhivas, nem tudom h utana Reich lett konzervativabb vagy csak outcoachingoltak minket a meccs vegere. Az OL sztem jo lesz (ahogy vartam is, ilyen nevsorral muszaj is jonak lenniuk!), a futojatek is menni fog, foleg ha Mack es Turbin is visszaternek, a legfontosabb pedig, Luck ujra a regi. A def oldalalarol sok big play es red zone stop fog kelleni, mert eros OL-ek es jo futok ellen szenvedni fogunk, egy jo QB pedig szetdobal majd minket, ha csak zonazunk, szoval yardokban sztem nem leszunk vmi veretesek.

Megyunk DC-be, es egy kva fontos meccset jatszunk a Skinssel. Ha kikapunk, akkor eleg jo esellyel belenezhetunk egy 0-5be is, ami utan azert Irsay helyeben rarugnam az ajtot Ballardra...Sajnos eleg hamar forro lehet a talaj Reich alatt is, ha 0-5el kezdunk. (@Skins, @Eagles, vs Texans, @Pats a kovi 4 meccs). Mert lehet mondani, hogy rebuilding, de akkor az elmult 1.5 ev mi volt?

A Titansnel tobb kezdo is leserult (Walker valszeg out for season, de Lewan agyrazkodast szenvedett is Marioto konyoke is megserult), es kikaptak egy szerintem egyaltalan nem veretes Dolphinstol (igaz az a meccs egy kulon mese), a Texansnal Watson nem tunt a tavalyinak ,de a Pats otthonaban kevesen tudnak jo teljesitmenyt nyujtani (papiron vegeig volt eselyuk, gyakorlatilag elejetol kezdve nem volt 😀 ). A Jax egy def TD-vel volt jobb, mint a Giants, en oket meg mindig nagyon tulertekeltnek tartom. persze, ott van a ligaelit vedelem, de az offensuk sztem nem lesz eleg nekik arra, h sokaig menjenek Po-ban. Ossz a legtobb eselyunk a PO-ra meg mindig abban van, ha min. egy 4-2t hozunk a csoportban. Nem lesz konnyu, de sztem versenyben lehetunk a PO-ert.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha nem valnak be a rookiek/masodevesek akkor baszhatjuk, az FA se fog segiteni. Egy top RT, pass rusher vagy WR is johetne majd, de olyan ugy se lesz elerheto, aki jo azt tagelik/alairatjak. I

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Most már költhetnénk is belőle 😀

Szerkesztette: dugo93

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/Jason_OTC/status/1038830960865894401
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
PFF-nel elegge csipik Luck visszatereset. Ha nem dobja azt a szornyu picket, valoban eleg kiraly lett volna.



Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Nem volt ez annyira gyászos. Vagyis sok volt a hiba, de összességében erre lehet építeni szerintem.
dugo93
A sok hibara erdemes is epiteni. Lehet, pont ezt latjuk. 😀
ulpianus
Hozzászoktunk már az elmúlt évek alatt 😀

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem volt ez annyira gyászos. Vagyis sok volt a hiba, de összességében erre lehet építeni szerintem.
dugo93
A sok hibara erdemes is epiteni. Lehet, pont ezt latjuk. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Nem volt ez annyira gyászos. Vagyis sok volt a hiba, de összességében erre lehet építeni szerintem.

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
- Félidőben vezetünk ~ 1 TD-vel, de még a 3. negyed is jól indul: Pipa
- Szar a védelem és nyelünk be mindent: Pipa
- A meccs végén még mindig van esélyünk: Pipa
- Szezon első meccsét képtelenek vagyunk megnyerni: Pipa
- Tippmixen a Patriots W és a Colts L kötés kérdés nélkül pénzt hoz: Pipa

Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
de geciszar igy kikapni, pedig kozel voltunk h legyen 1-2 dobasunk a TD-ert. ossz 24 pontot kaptunk anelkul, h szereztunk vna (17et a fumble recovery nelkul). igy nem lehet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."