Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Egy kérdés így megnézve a végét is a meccsnek,Pagano ennyire segg hülye a time managementben,vagy csak szimplán nem szeret nyerni? 2:20 van hátra 2 időkéréssel 2. kísérleten van a Titans pörög az óra mit csinálsz ilyenkor? Hát persze,hogy lepörgeted a 2 perces figyelmeztetésig. 😒
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, jön az emberismerősdi lélekbúvárkodás, témánál vagyunk. 😀
Ráadásul a rozmár, mint ellenpélda. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Turbinnak jobbulást! Peterknek annyit, hogy azért a második félidőben bőven lehetett látni, hogy változtunk védekezésben, elsőben csak kerestük a labdát.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Engem az bosszant a helyzetben leginkább, hogy nekem az is jó lett volna, ha kiderül, hogy a stáb kuka, és jövőre jön egy teljesen új. Meg az is jó lett volna, ha kiderül, hogy a stáb jó, és Grigson volt az igazi hiba a gépezetben. De ilyen körülmények között nem fog kiderülni semmi. És coltman hiába woodoozza folyamatosan Ballardot 😀, szerintem simán benne van, hogy az FO is így fogja látni. És akkor tolódik minden újabb egy évet.

(A totális fejreállást - amit itt páran már meglebegtettek - én nagyon nem akarom. Az kényszerhelyzetet teremt, ami nem ad mérlegelési lehetőséget. Muszáj lesz valakiket hozni, és ha nem lesz jobb - erre nincs garancia, sőt - akkor Ballard/Irsay rá fog kényszerülni, hogy valaki olyant hozzon, akit egyébként nem hozna. Ami borzasztó lenne, mert a Pagano stáb bármikor kirakható - most, év végén, következő idény közben, végén, bármikor - de egy új stáb kapna legalább két évet, akármilyen is. És ha középszar, akkor bebetonoztuk a középszart évekre... Ennél sokkal jobb forgatókönyv, ha év végén nem lenne abszolút muszáj váltani. Mert akkor csak olyan jönne, akiben Ballard/Irsay sokkal jobban hisz, mint a jelenlegi stábban.)
peterk2005
Én nem woodoozom Ballardot, csak mutass már nekem olyan arckifejezést Tomlintól, Reidtől, McCarthytól, Arianstól, Jack Del Riotól, és még sorolhatnám...Nem a teljesítménnyel van a bajom, azaz nem csak azzal. Azt tudjuk, hogy Luckkal is szívás lenne, Brisettel tényleg ez a plafon. A probléma az az arckifejezés, az a tökéletes tesze-toszaság, testbeszéd...kb mint amikor a 4 éves kisgyerektől elveszed a kedvenc játékát, és mindjárt sírva fakad. Lehet, hogy emberileg zseniális Pagano, ezt nem vitatom, legalábbis körülötte lévő emberektől nagyon ez jön le. De egy HC posztra kell egy bizonyos egoizmus, keménység, agresszió, ha valaki sikeres akar lenni. Anno nagyon sokan pont emiatt ekézték Caldwellt, mert állt a partvonal mellett mint egy fadarab. Azaz emiatt is.

És hogy motiválsz valakit, ha nincs meg benned semmi ezekből? És ezt nem idén, meg nem tavaly kezdtem el mondani. Hanem még mielőtt Luck lesérült először, 2015-ben. Csak ott volt egy válasz, hogy kirúgták Pep-et, és pár meccsig úgy is tűnt, hogy esetleg lehet valami belőle, majd lesérült Luck. OK, megint próbáltuk szőnyeg alá söpörni, Luck nélkül ennyi ez a csapat, ezt semelyik edző nem tudta volna jelentősen jobban csinálni. Jött tavaly, és ugyanez folytatódott. Hat év alatt volt talán 6-8 meccs, amit úgy hozott össze Pagano, hogy tényleg 60 percig játszottunk. Első években a folyamatos comeback volt, ergo meccs előtt képtelen volt normális gameplannel előállni. Utóbbi években ez megfordult, és többször is összehoztuk a félidei összeomlást, idén 2 látványos volt, tavaly a Texans elleni nagyon fájt.

Nem akarom megint hosszúra nyújtani, de ha ez így kívülről látszik, akkor nehezen hiszem, hogy belülről nem. Persze benne van, hogy másképp fog alakulni, és Ballard nem hoz senkit, de az szerintem nagyon meglepne már mindenkit. Tavaly logikus döntés volt, mert mire ő GM lett, addigra tényleg az a forgatókönyv volt már, amit te is mondasz, hogy hoz valami közepeset, és akkor adtunk a szarnak egy pofont, mert nem minőségre cseréltünk. De most pontosan egész szezonban lehet készülni arra, hogy kik azok, akik potenciálisan elérhetőek lesznek, és kik jöhetnek szóba, tehát messze nem az a helyzet, hogy csak közepes jelöltek közül lehet választani HC-nek valakit, minden évben megvan az a 2-3 jelölt, aki minőségi, és a Ballard/Luck páros elég vonzó opció, szóval szerintem még nagyon győzködni vagy csillagokat lehozni égből se kéne.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Négy birtoklás volt az. Két 3&out, a Doyle fumble, majd a hosszú visszahordás, Brissett intentional grounding bünti és loss of down után Vina FG. A következő már az utolsó drive volt. Többre nem volt idő, mert amikor a Titans jött, ők egyetlen kivételtől eltekintve végigmentek a pályán, hosszú, 5-7 perces drive-okat vezetve.

A #halftimeadjustment-re: A Titans sem védekezésben, sem támadásban nem változtatott semmit a második félidőre. A Titans volt hátrányban, mi voltunk előnyben, mégis, mit kellett volna adjustálni?

A különbség az volt, hogy az első félidőben a két első drive-ban első downokra jött két Gore 10+ yardos, egy Mack 25 yardos futás, és Brissett 5 passzából három complete lett. Hasonló Titans védekezés, hasonló Colts playhívás mellett a második félidőben az első két drive-ban nem volt 10+ yardos futás, és Brissettnek nem volt egy complete passza sem. A harmadik drive-ban Doyle elfumblizta a labdát - neki egyébként borzalmas meccse volt, nem csak a fumbli miatt, de blokkolásban is többet rontott, mint jól megoldott -, a negyedikben az említett hosszú visszahordás utáni intentional grounding bünti és FG. Aztán már az utolsó drive az egyenlítésért ami 4. downon elhalt 2 perc környékén.

Két 3&out egy csere QB-val benne van egy félidőben. És az is, hogy csak 3-10 pontot szerez az offense. Múlt héten az első félidő volt ilyen. Ami nincs benne az a Doyle fumbli, meg az, hogy a végén húsz yardon is neki kell menni negyedikre a TD kényszer miatt. Ilyenkor 3 pont is marad a táblán. Ha pedig közben a védelem képtelen egyetlen drive-ot is megfogni, akkor nyeljük a pontokat. Nem azért mert elfáradtak, hanem azért, mert képtelenek megállítani a támadást. Az első félidőben sem tudtunk egyet sem megállítani (talán egyet igen), csak azokból mind FG lett. A második félidőben meg kettőt bevittek. Lehetett volna fordítva is.

Egyszerűen, ha nem tudunk nyomást kifejteni a QB-ra, akkor ez a jelenlegi Colts LB sor és secondary képtelen megállítani a passz játékot. Próbáltunk 4 emberrel menni, próbáltunk LB-vel, CB-vel, safety-vel blitzelni, tök mindegy, nem bírtunk nyomást kifejteni. Ha nincs nyomás akkor meg mindegy hogy ki a QB, mert ha emberezünk, mindig van 1 ember aki elszakad, ha zónázunk, képtelenek vagyunk rendesen átadni-átvenni az elkapókat. Az üres embert meg egy Hoyer is eltalálja, ha nincsenek az arcában.

Annyira meg sajnos tényleg el is fárad a védelem, hogy ha a meccs egy szakaszában befékez az offense - ami sajnos kódolt, ilyenkor jön ki a különbség Brissett vs Luck, Rodgers és a cseréje, Mariota és a cseréje, stb. között, ilyenkor nincs meg az az 1-2 kulcs játék amit a jó QB megold és pályán tartja az offense-et, a csere meg nem -, szóval ilyenkor kellene egy összeszokott, tapasztalt, jó védelem, hogy megállítsa az ellenfelet. Ami nincs.

Ballard bevállalta az újjáépítést. Odaadott a szakmai stábnak egy Morrison, Jeremiah George, Walker LB sort és egy Hooker, Farley, Hairston, Wilson, Milton, Melvin, Desir secondary-t, Butlerrel, Davis-el és Bostic-al, mint veteránokkal megspékelve. Ebből Butler nem eredeti posztján játszik, mert slotban inkább a fiatalokat próbáljuk nevelni, Bostic az Bostic, futás ellen oké, aztán annyi, Davis meg most jön vissza sérülésből, és már egyébként sem a régi. A többi meg mind rookie, vagy valahonnan kukázott fiatal. Ebból a gárdából elképzelésem sincs, hogy hogyan lehetne ebben a pillanatban többet kihozni. Hat meccs telt el, láttam mindent amit egy sémában el tudok képzelni. Emberezünk, zónázunk, blitzelünk, nem blitzelünk, forgatjuk a frontseven-t, próbálunk különböző módon nyomást gyakorolni, próbáljuk különböző módon megállítani az elkapókat, de bármit is próbálunk, emberezve is benyaljuk a 40+ yardos TD-t meg zónázva is előbb utóbb. Akkor is ha Hooker védekezik, akkor is ha Davis, akkor is ha one high, akkor is a 2, mindegy, előbb-utóbb benyaljuk. És mellé a liga legtöbb 20+ yardos passzát is. Nem tudom, hogy ezen hogyan lehetne sematikusan javítani, milyen gameplan, adjustment működhetne. Mondani könnyű, de megvalósítani?

Az az érzésem, hogy ezen csak az idő fog tudni segíteni. Nyáron is tudtuk, hogy türelemre lesz szükség a védelemben. Abban bíztunk, hogy talán az idény második felére elkezd összeállni a társaság. Amire nem számítottunk - legalábbis bíztunk benne, hogy nem így lesz -, hogy Lucknak ennyit ki kell hagynia. Brissett-től meg - akármennyire is kellemes meglepetés amit nyújt - egy csere QB produkcióját kapjuk, ami erre elég a jelenlegi állapotok között.

Engem az bosszant a helyzetben leginkább, hogy nekem az is jó lett volna, ha kiderül, hogy a stáb kuka, és jövőre jön egy teljesen új. Meg az is jó lett volna, ha kiderül, hogy a stáb jó, és Grigson volt az igazi hiba a gépezetben. De ilyen körülmények között nem fog kiderülni semmi. És coltman hiába woodoozza folyamatosan Ballardot 😀, szerintem simán benne van, hogy az FO is így fogja látni. És akkor tolódik minden újabb egy évet.

(A totális fejreállást - amit itt páran már meglebegtettek - én nagyon nem akarom. Az kényszerhelyzetet teremt, ami nem ad mérlegelési lehetőséget. Muszáj lesz valakiket hozni, és ha nem lesz jobb - erre nincs garancia, sőt - akkor Ballard/Irsay rá fog kényszerülni, hogy valaki olyant hozzon, akit egyébként nem hozna. Ami borzasztó lenne, mert a Pagano stáb bármikor kirakható - most, év végén, következő idény közben, végén, bármikor - de egy új stáb kapna legalább két évet, akármilyen is. És ha középszar, akkor bebetonoztuk a középszart évekre... Ennél sokkal jobb forgatókönyv, ha év végén nem lenne abszolút muszáj váltani. Mert akkor csak olyan jönne, akiben Ballard/Irsay sokkal jobban hisz, mint a jelenlegi stábban.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
második félidő első 25 percében sikerült 1 first down elérni. kb 4-5 birtoklásból.
első félidőben nem volt 50-70 yardnál rövidebb drive.

a fal szétesett, vagy a blokkálás nem működött.
#halftimeadjusment
#staffout

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Az eddigi szezonban a második félidőben (hosszabbítással együtt) 44 szerzett és 126 ponttal állunk. Nagyon sajnálom a védelmet, mert statisztikailag az egyik leggyengébb a mezőnyben, de az idáig lejátszott mérkőzéseken nekem nem ez jött le. Persze vannak bosszantó hibák, viszont már megint (kb ötödjére) szinte a teljes félidőt a pályán töltik, nem lehet tőlük elvárni hogy ezt végigbírják. Mi lesz így Chuddal? Hamiltont anno ennél kevesebbért is kivágták (igaz hogy akkor még játszott Luck), nyilván ő is látja hogy valami nagyon nem kerek, de semmilyen megoldása nincs a helyzetre. Nyilván azzal nem számolhat hogy pl Doyle karrierje legrosszabb meccsét játssza, de nem tudok mondani még egy koordinátort aki ennyire tehetetlen lenne.
Baba Yaga
Szerintem már nem kell izgulni, ez a szezon végigfut riadt arcú fővezér irányításával, utána meg valószínűleg teljes takarítás következik. Egyszerűen nem látom már azt a pontot, ahol ennek az edzői stábnak bármi maradása lenne. Az, hogy egy félidő alatt megint 3 pontot szerez az O - nevetséges. És még úgy se tudunk többet, hogy Bray visszahordja 60 yardot, vagy hogy az idióta marharépája nem engedi el Doyle-t és ezzel tudunk továbbmenni bünti miatt. Lassan már kezdem azt hinni, hogy ha minden második playben lenne egy 15 yardos bünti, vagy ha 80 yardot hordana vissza Bray, akkor is valahogy meg tudnánk oldani, hogy elbasszuk.

Kicsit szánalmas leszek, de már kezdek annak szurkolni, hogy Luck minél később térjen vissza, mert így lesz jobb draft pozink, és fognak gyorsabban eltakarodni Csákkék. De lehet el kéne indítani a FHNFL-t (First Half NFL), abban királyak lennénk idén 😀 Bár abban meg az lenne a szopás, hogy Luck értéktelenné válna a sok comebackjével 😀
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Az eddigi szezonban a második félidőben (hosszabbítással együtt) 44 szerzett és 126 ponttal állunk. Nagyon sajnálom a védelmet, mert statisztikailag az egyik leggyengébb a mezőnyben, de az idáig lejátszott mérkőzéseken nekem nem ez jött le. Persze vannak bosszantó hibák, viszont már megint (kb ötödjére) szinte a teljes félidőt a pályán töltik, nem lehet tőlük elvárni hogy ezt végigbírják. Mi lesz így Chuddal? Hamiltont anno ennél kevesebbért is kivágták (igaz hogy akkor még játszott Luck), nyilván ő is látja hogy valami nagyon nem kerek, de semmilyen megoldása nincs a helyzetre. Nyilván azzal nem számolhat hogy pl Doyle karrierje legrosszabb meccsét játssza, de nem tudok mondani még egy koordinátort aki ennyire tehetetlen lenne.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Üdv! Idén még eddig egy Colts derbit sem sikerült megnéznem,szóval van valami,amit én nem tudok,de a fogadóirodák igen? Csak mert elég érdekes ez a 3,15-ös Odds rá,a statisztikák szerint ráadásul a Titans nem is jobb,minimális a különbség.Érdemes megrakni,vagy inkább vegyek belőle 5 tálca jó sört?😀
LeviPoki
Hát ha ennyit tennél a meccsre, hogy 5 tálca kijön belőle, akkor lehet érdemesebb a sörnél maradni, bár ez az odds biztató. Ennyiért még én is raktam volna magunkat ha ezt tudom. Főleg ebben a fordulóban, amikor minden a feje tetején. Sima Colts W 😀
kristóf17
Végülis egyszer élünk...Az elmúlt 3 meccset nyertétek ellenük,ez nem lehet véletlen 😀 Akkor jó szurkolást!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Üdv! Idén még eddig egy Colts derbit sem sikerült megnéznem,szóval van valami,amit én nem tudok,de a fogadóirodák igen? Csak mert elég érdekes ez a 3,15-ös Odds rá,a statisztikák szerint ráadásul a Titans nem is jobb,minimális a különbség.Érdemes megrakni,vagy inkább vegyek belőle 5 tálca jó sört?😀
LeviPoki
Hát ha ennyit tennél a meccsre, hogy 5 tálca kijön belőle, akkor lehet érdemesebb a sörnél maradni, bár ez az odds biztató. Ennyiért még én is raktam volna magunkat ha ezt tudom. Főleg ebben a fordulóban, amikor minden a feje tetején. Sima Colts W 😀
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Üdv! Idén még eddig egy Colts derbit sem sikerült megnéznem,szóval van valami,amit én nem tudok,de a fogadóirodák igen? Csak mert elég érdekes ez a 3,15-ös Odds rá,a statisztikák szerint ráadásul a Titans nem is jobb,minimális a különbség.Érdemes megrakni,vagy inkább vegyek belőle 5 tálca jó sört?😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kikapott a Jags, ha nyerünk akkor csoport elejére ugorhatnánk egálban Luck nélkül... Mariota játszik, szerintem 350yard+ ebből 250+ a második félidőben
bobi0092
Szerintem attól függ majd, hogy Murray és Henry mennyire tudja futni a yardokat és alapozni Mariotának. Ha a futást fogjuk majd, szvsz Mariota sem lesz akkora ász. Egyáltalán nem gondolom lefutottnak a meccset, én azt mondom, van esélyünk.

Csak mondjuk ezeknél a meccseknél szokott az jönni, mintha Paganóék totál gameplan nélkül érkeznének, az elején egyből 14-17 pontos hátrányba kerülünk, ezek után pedig már egy mezei csereirányítóval folyton passzolunk, borul minden, a védelem pedig végig a pályán lesz, aztán így be is nyalnak 35-40 pontot.
Stez
Ezeknél a meccseknél alatt mit értesz? Amikor Mariota tipúsú az ellenfél QBjra akkor az elején engedjük el a meccset, egyébként csak a végén? A Rams ellen mintha preseason lett volna még, aztán jött a Cardinals, ahol a meccs végére lett 0 a gameplan, hogy aztán ezt még megismételjük zsinórban 3-szor... Ergo eddig 5 meccsünkből, 4 ugyanazt a mintát mutatta, szoros / teljesen jó, de legalábbis vállalható első félidő, teljesen ergya második félidő (vagy inkább 4. negyed...). Nem tudom mit csinálunk a Half time alatt, vagy a második félidőben, de elképesztően szétesünk... Teljesen mindegy, hogy mi lesz most a félidei eredmény, ha minden összejön 35-7-re vezetünk, akkor is képesek leszünk kiengedni a végére.
Ami amúgy sajnos már tavaly Luckkal is megfigyelhető volt 1-2x..., a Texans ellen sosem felejtem el azt a szerencsétlenkedést amit véghezvittünk ellenük...

Érdekes módon Luck első 1-2-3 évében meg pont fordítva volt, hihetetlen comebackeket csináltunk, volt kb. 16 meccsünk zsinórban, ahol nyitó driveokból semmit nem tudtunk csinálni...

A Titans ellen mondjuk bármilyen trágyák vagyunk mindig tudunk valamit hozni... Luckkal, Hassievel, Freeman + Lindley duóval (jéézusom).
Én csak ebben bízok, meg abban, hogy nem Höri közvetít ami mindig jó jel, mert vele eddig csak zakózott a Cotls csúnyákat.
bobi0092
Nem. Én azokon a meccseken fedezem fel roppant sokszor ezt a káoszt, aminél olyan az ellenfél, ahol azért papíron tudjuk, mi vár ránk, mire játszanak leginkább, futásra, passzra alapoznak-e, megvan, főként mire kell készülni. És jó pár esetben nem is játszanak mást, hanem mintha mi betliznénk teljesen gameplant figyelembe véve, igaz ez akár offense, akár defense oldalra. Még úgy is rengeteg ilyen meccse volt Paganóéknak, amikor Luck állt a center mögött, és úgy is belefutottunk jó pár nagy pofonba, de így, hogy nincs Luck, így meg ugye az van, hogy konkrétan hibázni sem nagyon lehet, mert azzal kb. vége is.

És kicsit félek, hogy pont a mai Titans lesz ami a gameplanen és az edzői dolgokon megy majd el, nem pedig azon például, hogy kétpontos hátrányban Vina 40-ről hibázik.

több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Kikapott a Jags, ha nyerünk akkor csoport elejére ugorhatnánk egálban Luck nélkül... Mariota játszik, szerintem 350yard+ ebből 250+ a második félidőben
bobi0092
Szerintem attól függ majd, hogy Murray és Henry mennyire tudja futni a yardokat és alapozni Mariotának. Ha a futást fogjuk majd, szvsz Mariota sem lesz akkora ász. Egyáltalán nem gondolom lefutottnak a meccset, én azt mondom, van esélyünk.

Csak mondjuk ezeknél a meccseknél szokott az jönni, mintha Paganóék totál gameplan nélkül érkeznének, az elején egyből 14-17 pontos hátrányba kerülünk, ezek után pedig már egy mezei csereirányítóval folyton passzolunk, borul minden, a védelem pedig végig a pályán lesz, aztán így be is nyalnak 35-40 pontot.
Stez
Ezeknél a meccseknél alatt mit értesz? Amikor Mariota tipúsú az ellenfél QBjra akkor az elején engedjük el a meccset, egyébként csak a végén? A Rams ellen mintha preseason lett volna még, aztán jött a Cardinals, ahol a meccs végére lett 0 a gameplan, hogy aztán ezt még megismételjük zsinórban 3-szor... Ergo eddig 5 meccsünkből, 4 ugyanazt a mintát mutatta, szoros / teljesen jó, de legalábbis vállalható első félidő, teljesen ergya második félidő (vagy inkább 4. negyed...). Nem tudom mit csinálunk a Half time alatt, vagy a második félidőben, de elképesztően szétesünk... Teljesen mindegy, hogy mi lesz most a félidei eredmény, ha minden összejön 35-7-re vezetünk, akkor is képesek leszünk kiengedni a végére.
Ami amúgy sajnos már tavaly Luckkal is megfigyelhető volt 1-2x..., a Texans ellen sosem felejtem el azt a szerencsétlenkedést amit véghezvittünk ellenük...

Érdekes módon Luck első 1-2-3 évében meg pont fordítva volt, hihetetlen comebackeket csináltunk, volt kb. 16 meccsünk zsinórban, ahol nyitó driveokból semmit nem tudtunk csinálni...

A Titans ellen mondjuk bármilyen trágyák vagyunk mindig tudunk valamit hozni... Luckkal, Hassievel, Freeman + Lindley duóval (jéézusom).
Én csak ebben bízok, meg abban, hogy nem Höri közvetít ami mindig jó jel, mert vele eddig csak zakózott a Cotls csúnyákat.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kikapott a Jags, ha nyerünk akkor csoport elejére ugorhatnánk egálban Luck nélkül... Mariota játszik, szerintem 350yard+ ebből 250+ a második félidőben
bobi0092
Szerintem attól függ majd, hogy Murray és Henry mennyire tudja futni a yardokat és alapozni Mariotának. Ha a futást fogjuk majd, szvsz Mariota sem lesz akkora ász. Egyáltalán nem gondolom lefutottnak a meccset, én azt mondom, van esélyünk.

Csak mondjuk ezeknél a meccseknél szokott az jönni, mintha Paganóék totál gameplan nélkül érkeznének, az elején egyből 14-17 pontos hátrányba kerülünk, ezek után pedig már egy mezei csereirányítóval folyton passzolunk, borul minden, a védelem pedig végig a pályán lesz, aztán így be is nyalnak 35-40 pontot.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Csak hogy mindenkinek jó kedve legyen 😀

 www.stampedeblue.com/2017/10/15/16479460/monday-night-football-officiating-crew-could-make-colts-vs-titans-unbearable

Már most látom mennyire megéri majd felkelni f3-kor 😛
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag Mewhort a visszavonulást fontolgatja. Az egyetlen épkézláb OL akit az utóbbi években sikerült találni Kelly-n kívül. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Kikapott a Jags, ha nyerünk akkor csoport elejére ugorhatnánk egálban Luck nélkül... Mariota játszik, szerintem 350yard+ ebből 250+ a második félidőben

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mewhort -> IR
Beki
OL keringő újraindul. Tippverseny. Aki a hétfői kezdőt helyesen megtippeli, egy hétig büntetés nélkül csesztetheti Stez-t. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mewhort -> IR
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Toler Arizonában jó volt, csak két súlyos sérülést is összeszedett, arra meg rámentek folyton az évei. Nálunk viszont elképesztően szörnyen játszott. Lowerynek is volt több kifejezetten jó éve, míg nálunk csak rohangált árnyékra. Landry is betli volt még anno, Washingtonban azért faszán tolta, csak felfújta magát, aztán ráment a rengeteg eltiltás az itteni játékára is, pályán és azon kívül is.

Persze a DB-knél mondhatunk pozitív és negatív példákat is, míg mondjuk ha megnézem az utóbbi években a fronthét érkező játékosokat, a legtöbb szabadügynökként igazolt játékos láthatatlan volt. Ja, Walden hozott sackeket, de összességében vicc, ugye Trent Cole, Sheppard csere után, volt fos Werner-draft, Studebaker nulla, Redding oké, de Arthur Jones óriási betli, Jean-Francois-nak is sokat fizettünk, Sio Moore amilyen gyorsan jött, úgy ment is, Spence nyolcadszor van lapáton fél év alatt.

Most ez a Simon, Sheard páros korrektnek tűnik, bár Sheard hullámzik, inkább Simonban látom a kiegyensúlyozottságot, míg Mingo például szó szerint semmit nem tudott felmutatni egyelőre.

Most a Ballard-érában kezd némileg úgy érződni, hogy már a fronthét is kezd használhatóvá válni, Hankinsszel, Simonnal. De ILB borzasztóan kellene így is. Én Bowmannek azért is örülnék, mert ebbe a fiatal, tapasztalatlan védelemre egy hozzá hasonló leader azért azért elég jó hatással lehetne.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amúgy az megvan, hogy a PFF-nél jelenleg PatRob a legjobb corner a ligában? 😀
peterk2005
Nála ez úgy működik h játszik a csapatban szarul (Saints), utána eligazol vhova, ahol megy neki (Chargers), majd indul elölről a ciklus (Colts ill. Eagles).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval akkor most hiba volt elengedni, mert olyan jó játékos?
Stez
Nem, csak ironikus az idény eleji helyzetünket nézve.

Amúgy kb. ő az egyetlen az utóbbi években a secondaryból aki itt gyengébb volt mint máshol. Többnyire itt vagy azt hozták amit máshol, vagy jobbat. Davis, Adams itt lettek pro-bowlerek, Butler jobb lett nálunk, Melvinből itt lett NFL játékos, Toler, Lowery itt is azt hozta amit máshol. Akik meg elmentek (Smith, Brown, Colt Anderson stb.) máshol se váltottak világot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval akkor most hiba volt elengedni, mert olyan jó játékos?
Stez
Nekünk a PFF nélkü is eddig bejött. Vmi nagy gubanc lehet azért NOLAban mert ő már a harmadik játékos, aki közvetve, közvetlenül onnan érkezik s nálunk beválni látszik. Bár Sproles ott se volt rossz (annál inkább Jenkins s PatRob). De ezt még csak halkan írom, nem akarom elkiabálni.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szóval akkor most hiba volt elengedni, mert olyan jó játékos?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy az megvan, hogy a PFF-nél jelenleg PatRob a legjobb corner a ligában? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)