Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
deleted account 1 758
Amúgy nekem pont ugyanez járt a fejemben, hogy bármennyire is imádom PM-et (ugye én neki köszönhetően lettem Colts drukker), reálisan nézve a PO valamiért neki komoly frusztráció, és az egy AFC döntőt leszámítva nem rémlik nekem más PO meccs, ahol ha nyomás került rá, akkor azt elbírta volna. Mondhatnám úgy is, hogy ő a NFL Nigel Mansell-je.coltman
Egy AFC döntő? És 2010-ben a Jets ellen ki vitte el 1 perccel a vége előtt kvázi game winning FG-ig a csapatot? 2005-ben sem ő hagyta ki a FG-t a végén, hanem Vanderjagt, ő elvitte FG távig a társaságot. 2008-ban a San Diego 7 yardosáig mentünk a meccs legvégén, és ott nem jött össze a 4. kísérlet (TD kellett). Egyébként annak a San Diego meccsnek a vége kísértetiesen hasonlított a tavalyi Broncos-Ravens playoff meccsre. Fordított szerepkörben zajlott a két meccs, mégis mindkettőből PM jött ki rosszul. Az SD ellen a Colts volt hátrányban, és nem jött össze a 4. kísérlet nem sokkal a vége előtt, a Denver meccsen meg Flaccoék voltak hátrányban, és nekik sem jött össze. A különbség annyi, hogy utána mindkét meccsen volt egy gyors 3&out időjáratás a vezető csapat részéről, majd volt hátra kevesebb, mint 1 perc. Esély gyakorlatilag nulla a nyerésre. De Flacconak mégis összejött a hélméri, PM-nek meg nem.

Ha megnézed Brady utolsó tíz évét, akkor abban legalább annyi, de talán még több "choke"-olást is találsz, mint Manning utolsó 10 évében. Nem mintha Brady choker lenne. Egyszerűen nem jött össze neki ugyanúgy, ahogy Manningnek. Vagy Elwaynek 15 évig. Vagy Marino-nak egész pályafutása alatt. Van szerencsésebb és kevésbé szerencsés QB, ennyi.

(u.i.: Egyébként szerintem Mansell is inkább peches volt, nem pedig mentálian gyenge. Az ellen sokat nem tudsz tenni, ha az utolsó körben, pár száz méterrel a cél előtt elfogy a benzined. Vagy, hogy kilöknek a döntő futamon, stb.)peterk2005
Akkor rosszul fogalmaztam. Nagy nyomásos dolog alatt a vasárnapi meccsel próbáltam párhuzamot vonni - hogy nagy hátrányból vissza jön a PO meccsen. Az általad említett meccsek is nagy meccsek voltak, de azért elvinni pl a Jets ellen FG-ig a csapatot nem ugyanaz a nyomás, mint mondjuk volt 2007 januárban, amikor a Pats ellen 18 pont hátrányból kellett visszahoznia a meccset egy több mint 3 negyeden keresztüli szerencsétlenkedés után. Ettől még persze peche is van, lásd tavaly Fox baszta el, mert 35 mp alatt szerintem elvitte volna FG-ig a csapatot, ehelyett Fox beszart, és letérdeltette.

(ui.:Mansellnek peche is volt, de az elhíresült benzinkifogyásos eset közül az egyik pl az ő balfaszsága volt, és sokszor akart olyan manővert, ami nem volt indokolt, és emiatt esett ki, szóval volt ott mentális bibi is, de tény, hogy nem csak az)
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
És drága lenne a corner? Ne vicceljünk már, Tálibot 6-8 millióra becsülgetik éves pénzben, ami egyáltalán nem vészes. A 6-7 millió körüli pénz teljesen vállalható valakiért, aki ilyen teljesítményt tud konstansan hozni, mint amit Talib. Stez
Annyit nem fog kapni, egyszerűen nem tud egészséges maradni. Tavaly 1 évest kért és kapott, hogy idén újra tesztelhesse a piacot, pechjére sokan voltak vele így😀
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
hát dansby nem lenne rossz,
idén jó éve volt, én örülnék neki

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1. CB
2. WR
3. OC
4. OG
5. ILB

Ha Bethea távozik, akkor S a 2., nem a WR.
De mint mondtam, ezúttal domináns játékosokat hoznék a csapatba mindenképpen. Főleg a secondarybe.Stez
és a DT? nagyon gyenge volt idén a falunk sok esetben..Miska84
Én nem így látom. Amikor RJF és Redding játszott, futás ellen például jók voltunk, nyilván 1-1 meccs kivételével. De most nem a Pats elleniből fogok kiindulni. Nyilván több pass rusht kell generálniuk, de továbbra is Werner/Waldentől hiányolok jobb irányító siettetést, no meg idén azért már sokkal többet küldtük blitzre az ILB-ket is, Freeman nem volt rossz ebben, de Angerer például silány, Sheppardék meg végképp azok voltak.
A DT posztot olyannak vélem, hogy jöhetne erősítés, de sokadik lenne a listán, az összes többi felsorolt poszttal előbb foglalkoznék. A pass rush szempontjából a jelenleg meglévő siettetőknek és falembereknek kellene javulniuk, nem ide tolnám a pénzt.Stez
csak éppen egy DT nem kerül annyi pénzbe mint egy CB a piacon. oda kell a mélység, és nem fáj sokba. mindegy abban egyetértünk h egy kezdő guard vagy ILB kellene a második körben. egy ilyen teo féle stealMiska84
De DT nekünk minek?
Alapból mi hibridet játszunk, ahol a nózi a snapek felében nincs is pályán, ott van Chapman, aki fiatal reménység, most már ideje lenne teljes játékidőt és esélyt adnunk neki szvsz. 3-4-es end más tészta, de ott kit hozzunk el, aki igazán nagy javulást hozhatna a pass rushba? Antonio Smith talán, de drága lenne. Megérné? Nekem szerintem nem. Főleg, mivel Redding nagyon jó volt, hiába öregecske, RJF tavaly kapott nagy lóvét és jött FA-ról, és ő sem volt rossz. Akkor most kinek adsz kevesebb játékidőt? A folyamatosan javuló, tavaly hozott FA-tól veszed el a snapeket, vagy pedig a bivaly öregtől? Nekem ez egyszerűen nem érné meg.
Amúgy meg a hírek szerint Raji például 7-9 millió közötti pénzt akar évente. Akkor azért ha ebbe belegondolunk, sokkal olcsóbban nem úsznánk meg a DT/DE vásárlást. Ezt a néhány milliót tutira nem költeném el ide. Mert ezek a milliók sokkal jobban jönnek akkor, amikor egy domináns cornert elhozhatunk például a piacról.
És drága lenne a corner? Ne vicceljünk már, Tálibot 6-8 millióra becsülgetik éves pénzben, ami egyáltalán nem vészes. A 6-7 millió körüli pénz teljesen vállalható valakiért, aki ilyen teljesítményt tud konstansan hozni, mint amit Talib. Vagy akár Verner. Gondolj ám bele, hogy ilyen Mike Wallaceot keresnek évi 10-11 milliót, akik semmit sem mutattak fel szinte. És nézd meg a posztjukon elit neveket, milyen pénzeket visznek haza. Ezekhez képest eléggé baráti árról beszélünk, amikor egy Verner-Talib 6-8 milliót említünk.
Most volna esélyünk remekül beerősíteni, mert vélhetően 2-3, ligaszinten remek shutdown corner tesztelni fogja a piacot.
Tillman, Talib, Verner, Grimes, de talán még DRC is, bár ő nagyon hullámzó, mint Davis.
Az első négyesből szerintem három kijön FA-ra. Verner szvsz taget kap. De igazából bármelyiket hoznánk el, jó vétel lenne. Lehet, hogy Tillmant kellene megdobni egyéves szerződéssel és ezúttal nem hosszútávon gondolkozni az FA-zással. Ő egy turnover gyár, igazából számunkra ilyen játékosok kellenének nagyon.
A kedvencem Verner lenne, de rá semmi esélyt nem látok, a Titans nem fogja elengedni. 😊 Ha meg igen, akkor a Vikings, vagy valamelyik corner needes csapat brutális pénzzel dobja majd meg.

Azt eddig is láttátok, hogy nekem heppem egyébként, hogy egy Decker féle király #2 WR-t hozzunk, hogy Hilton mehessen slotba, ahol a legjobb, de igazából egyre inkább hajlok arra, hogy baromira rá kellene feküdni a defense feljavítására, minőségi játékosokkal, emiatt azt mondom, hogy egy jobb WR pénzét ha ráfordítanánk egy király cornerre, akkor is nagyon boldog lennék.


ILB-ket nézegetem, Dansby az, aki némi javulást hozna, de öreg, már lassú, nem kéne. Daryl Smith 3-4-ben is jól feltalálta magát a Ravensben, bár nekem p egy állandó sötét ló, ha egészséges, akkor jó játékos, de sokat sérül sajnos. Talán Perry Riley az, akinek még igazán örülnék. (Jó-jó, nyilván Butler lenne a legjobb, de őt szvsz a SD nem engedi el.)

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
1. CB
2. WR
3. OC
4. OG
5. ILB

Ha Bethea távozik, akkor S a 2., nem a WR.
De mint mondtam, ezúttal domináns játékosokat hoznék a csapatba mindenképpen. Főleg a secondarybe.Stez
és a DT? nagyon gyenge volt idén a falunk sok esetben..Miska84
Én nem így látom. Amikor RJF és Redding játszott, futás ellen például jók voltunk, nyilván 1-1 meccs kivételével. De most nem a Pats elleniből fogok kiindulni. Nyilván több pass rusht kell generálniuk, de továbbra is Werner/Waldentől hiányolok jobb irányító siettetést, no meg idén azért már sokkal többet küldtük blitzre az ILB-ket is, Freeman nem volt rossz ebben, de Angerer például silány, Sheppardék meg végképp azok voltak.
A DT posztot olyannak vélem, hogy jöhetne erősítés, de sokadik lenne a listán, az összes többi felsorolt poszttal előbb foglalkoznék. A pass rush szempontjából a jelenleg meglévő siettetőknek és falembereknek kellene javulniuk, nem ide tolnám a pénzt.Stez
csak éppen egy DT nem kerül annyi pénzbe mint egy CB a piacon. oda kell a mélység, és nem fáj sokba. mindegy abban egyetértünk h egy kezdő guard vagy ILB kellene a második körben. egy ilyen teo féle steal

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM-nek semmi sem jön össze a PO-ban sajnos. De mit gondolsz, egy ilyen pofon után, 37 évesen fejben képes lesz összeszedni magát és mondjuk nem megremegni, ha ismét a PO-ba jut a Broncos? Őszintén? Szerintem nem lesz rá képes. Nyilván ez szubjektív véleményem, semmi több. Engem jelenleg az sem lepne meg, hogy ha a nyakára hivatkozva visszavonulna. Testileg nincs valami jó állapotban, nem is volt, most már lelkileg sincsen. A média részéről is mocsokságnak vélem, amiket most kap, meg SB előtt is nyomattak, ezt a legacy dolgot is leginkább kiröhögni tudom csak, de kérdés, ő hogyan viseli és reagálja le ezeket. Azért az elég sokatmondó volt, hogy 37 évesen, ilyen évek, ennyi tapasztalat után látszódott az arcán, hogy fejben nincsen ott a döntőn, teljesen feszült és leblokkolt.Stez
Hát nem tudom... Benne van a korban, ilyenkor már bármi miatt úgy dönthet valaki, hogy abbahagyja. De ha engem kérdezel, akkor igen kicsit valószínűségét látom ennek. Én kutyafasza vagyok hozzájuk képest mentálisan, de rám pl. az jellemző, hogy ha úgy érzem belül, hogy kiadtam mindent magamból, és úgy érzem, hogy az ki is jött, akkor elégedett tudok lenni akkor is, ha elbukok mondjuk egy komolyabb munkát. Ha viszont nem jött ki amit szerettem volna, az borzasztóan flusztrál, még akkor is, ha a munkát (és a pénzt) megszereztem. Szóval én arra tippelek, hogy lehet, hogy rövid minden megfordul a fejében ahhoz képest, mintha nyert volna vagy egy kiélezett meccsen kikapott volna, de pár hét után elkezd benne is dolgozni a "bassza meg, így azért mégsem". Fizikailag a hírek szerint jól van, Elway is azt mondta róla, hogy hiába ugyanannyi idősek, és hiába a nyakműtét, Manning sokkal jobb állapotban van most, mint ő ennyi idősen. Szóval várhatóan fizikai akadálya nem lesz, így elég valószínűtlennek tartom, hogy abbahagyná. Sőt, szerintem még jövőre se fogja abbahagyni, ha nem sérül le.

Az ábrázatból meg szerintem kár kiindulni Brady-re szokták állandóan azt mondani, hogy kiégett - persze főleg amikor kikap a Pats.😊 Hogy csak ül mint a nyuszi, bús képet vág, lehangolt, nincs feltüzelve, nem motivált. Aztán az ugyanilyen pofákkal végigült három negyed után fogja magát és a negyedikben rendszeresen megfordítja a meccset, és úgy ordít mint aki megőrült. Akkor most hogy is van ez? Manningon, ha valamikor határozottan azt láttam, hogy "elvitte a meccs emócionálisan", az az idei Colts meccs volt. Olyan szinten meg volt rendülve, hogy azt hittem ki se megy a kezdőkörbe. Aztán Mathis még jópárszor földbe is gyűrte 😊 Ennek ellenére, a végére dobott vagy 400 yardot, és ha Hillman nem fumblizza el a labdát a meccs végén a gólvonalon, akkor valószínűleg a meccset is behúzza a Denvernek. Szóval én olyan sok mindenre a játékosok ábrázatából nem következtetnék. A Manning famíliára egyébként is jellemző a bamba nézés, ha szar kerül a palacsintába. Elég megnézni Eli ábrázatát. 😀 Mondjuk az övé szinte mindig olyan. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a rötliszburgert egye csak szépen őJSanyo
?

(Tudom, hogy ő mondta, csak ezt az átkötést most nem értem😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
PM-nek semmi sem jön össze a PO-ban sajnos.
De mit gondolsz, egy ilyen pofon után, 37 évesen fejben képes lesz összeszedni magát és mondjuk nem megremegni, ha ismét a PO-ba jut a Broncos?
Őszintén? Szerintem nem lesz rá képes. Nyilván ez szubjektív véleményem, semmi több. Engem jelenleg az sem lepne meg, hogy ha a nyakára hivatkozva visszavonulna. Testileg nincs valami jó állapotban, nem is volt, most már lelkileg sincsen.
A média részéről is mocsokságnak vélem, amiket most kap, meg SB előtt is nyomattak, ezt a legacy dolgot is leginkább kiröhögni tudom csak, de kérdés, ő hogyan viseli és reagálja le ezeket. Azért az elég sokatmondó volt, hogy 37 évesen, ilyen évek, ennyi tapasztalat után látszódott az arcán, hogy fejben nincsen ott a döntőn, teljesen feszült és leblokkolt.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Gumbóval amúgy mi van? 2009 óta úgy eltűnt, mint szürke szamár a ködben (aka. kék csikó a füstben...) 😀BCS
neked hiányzik?JSanyo
Az attól függ..."Szakértőként" vagy, mint poénforrás? 😀BCS
Azt a "poénforrást" is idézőjelbe tenném...FearTomi
""""""""""""""""""""""""""""""""szakértő"""""""""""""""""""""""""""""""" és """"""""""""""""""""""""""""""""""""""poénforrás"""""""""""""""""""""""""""""""""""""" a rötliszburgert egye csak szépen ő

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy nekem pont ugyanez járt a fejemben, hogy bármennyire is imádom PM-et (ugye én neki köszönhetően lettem Colts drukker), reálisan nézve a PO valamiért neki komoly frusztráció, és az egy AFC döntőt leszámítva nem rémlik nekem más PO meccs, ahol ha nyomás került rá, akkor azt elbírta volna. Mondhatnám úgy is, hogy ő a NFL Nigel Mansell-je.coltman
Egy AFC döntő? És 2010-ben a Jets ellen ki vitte el 1 perccel a vége előtt kvázi game winning FG-ig a csapatot? 2005-ben sem ő hagyta ki a FG-t a végén, hanem Vanderjagt, ő elvitte FG távig a társaságot. 2008-ban a San Diego 7 yardosáig mentünk a meccs legvégén, és ott nem jött össze a 4. kísérlet (TD kellett). Egyébként annak a San Diego meccsnek a vége kísértetiesen hasonlított a tavalyi Broncos-Ravens playoff meccsre. Fordított szerepkörben zajlott a két meccs, mégis mindkettőből PM jött ki rosszul. Az SD ellen a Colts volt hátrányban, és nem jött össze a 4. kísérlet nem sokkal a vége előtt, a Denver meccsen meg Flaccoék voltak hátrányban, és nekik sem jött össze. A különbség annyi, hogy utána mindkét meccsen volt egy gyors 3&out időjáratás a vezető csapat részéről, majd volt hátra kevesebb, mint 1 perc. Esély gyakorlatilag nulla a nyerésre. De Flacconak mégis összejött a hélméri, PM-nek meg nem.

Ha megnézed Brady utolsó tíz évét, akkor abban legalább annyi, de talán még több "choke"-olást is találsz, mint Manning utolsó 10 évében. Nem mintha Brady choker lenne. Egyszerűen nem jött össze neki ugyanúgy, ahogy Manningnek. Vagy Elwaynek 15 évig. Vagy Marino-nak egész pályafutása alatt. Van szerencsésebb és kevésbé szerencsés QB, ennyi.

(u.i.: Egyébként szerintem Mansell is inkább peches volt, nem pedig mentálian gyenge. Az ellen sokat nem tudsz tenni, ha az utolsó körben, pár száz méterrel a cél előtt elfogy a benzined. Vagy, hogy kilöknek a döntő futamon, stb.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1. CB
2. WR
3. OC
4. OG
5. ILB

Ha Bethea távozik, akkor S a 2., nem a WR.
De mint mondtam, ezúttal domináns játékosokat hoznék a csapatba mindenképpen. Főleg a secondarybe.Stez
és a DT? nagyon gyenge volt idén a falunk sok esetben..Miska84
Én nem így látom. Amikor RJF és Redding játszott, futás ellen például jók voltunk, nyilván 1-1 meccs kivételével. De most nem a Pats elleniből fogok kiindulni. Nyilván több pass rusht kell generálniuk, de továbbra is Werner/Waldentől hiányolok jobb irányító siettetést, no meg idén azért már sokkal többet küldtük blitzre az ILB-ket is, Freeman nem volt rossz ebben, de Angerer például silány, Sheppardék meg végképp azok voltak.
A DT posztot olyannak vélem, hogy jöhetne erősítés, de sokadik lenne a listán, az összes többi felsorolt poszttal előbb foglalkoznék. A pass rush szempontjából a jelenleg meglévő siettetőknek és falembereknek kellene javulniuk, nem ide tolnám a pénzt.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
1. CB
2. WR
3. OC
4. OG
5. ILB

Ha Bethea távozik, akkor S a 2., nem a WR.
De mint mondtam, ezúttal domináns játékosokat hoznék a csapatba mindenképpen. Főleg a secondarybe.Stez
és a DT? nagyon gyenge volt idén a falunk sok esetben..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1. CB
2. WR
3. OC
4. OG
5. ILB

Ha Bethea távozik, akkor S a 2., nem a WR.
De mint mondtam, ezúttal domináns játékosokat hoznék a csapatba mindenképpen. Főleg a secondarybe.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
FA priority nálam:
1. CB
2. OG
3. ILB
4. DT
5. WR

azért ez a sorrend mert amit 3-5 helyre írtam azt tudunk szerezni a 2. körben is, de jó OL-t és CB-t nehezebben szvsz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck egyelőre csak azt bizonyította, hogy playoff meccsen nem tudja megállni 3INT alatt. 😀

Imádom a srácot, biztos vagyok benne, hogy nagy QB lesz belőle, de azért legyünk reálisak. Az, hogy a teljesen szétesett Chiefs ellen az INT-jei és a hibái ellenére is sikerült fordítani, az csodaszámba ment. De az a csoda olyan volt, mint pár éve Tebow "csodáit" nézni. Marha nagy élmény a végén, ha sikerül, de ha az ember a földön marad, akkor tudja, hogy ez a játék még ennél többre - néhány marha exciting győzelemnél többre - nem elég. Már a Pats - egyébként elég szedett-vedett - védelme is megmutatta, hogy mennyire nagyon nem az. Ez a Seattle defense meg a Pats védelméhez képest egy külön kaszt.

Denver egész egyszerűen borzalmas napot fogott ki. Amit el lehet rontani, azt elrontották, az oldalvonalon, a pályán, mindenhol. És erre még rárakódott, hogy vasárnap a labda is mindig a Seattle felé pattant, mindenből ők jöttek ki jobban. Van ilyen, időnként minden csapattal megesik. Ha az alapszakaszban, akkor két hónap múlva már senki nem is emlékszik rá, ha a playoffban, akkor egy évig legalább mindenki emlegeti. Kit érdekel pl. így utólag az Arizona elleni alapszakasz meccsünk? Pedig az kb. hasonló eset volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
deleted account 1 758
Payton?
Hát igen, Brees azért nem volt túlságosan jó idén, több meccs is elment rajta. 😛
Peyton meg miért ne lett volna feszült? Ez a média. Egy ilyen alapszakasz után mindenki a seggébe lóg, rápakolják a terhet, ez most is így volt. Lassan már kötelezővé vált, hogy ezt a döntőt csak ő veszítheti el, amúgy kötelező megnyernie. 37 év ide vagy oda, ezt azért nem könnyű kezelni.
A hibátlan Pats is ennek esett áldozatul néhány éve szvsz. Ez bőven egy elveszthető döntő volt. A kérdés számomra az, hogy 37-38 évesen, egy ekkora pofonból hogyan fog tudni felkelni majd PM, főleg azok után, hogy most még kapni is fogja a nyakába, hogy csupán egy alapszakaszmenő QB, PO-ban amúgy egy lúzer.
Fura ezt kimondani, de elgondolkodtam azon, hogy vajon Luck is összeroppant volna ekkora teherben? Valahogy nem hiszem... És komolyan mondom, én örülök, hogy most már Ő a QB-nk, annak ellenére, hogy PM-et imádom és ez sosem fog változni. Kellett a frissítés.Stez
Luck szerintem bizonyította, hogy ha kell, akkor még 3 INT-et is maga mögött tud hagyni egy PO meccsen, ráadásul másodévesként - ez azért nem épp a stresszelős fajta viselkedés, és remélem idővel nem eszmél rá, hogy mekkora a tét, és kezdi el szétsztresszelni magát, hanem marad ez a típus. Amúgy nekem pont ugyanez járt a fejemben, hogy bármennyire is imádom PM-et (ugye én neki köszönhetően lettem Colts drukker), reálisan nézve a PO valamiért neki komoly frusztráció, és az egy AFC döntőt leszámítva nem rémlik nekem más PO meccs, ahol ha nyomás került rá, akkor azt elbírta volna. Mondhatnám úgy is, hogy ő a NFL Nigel Mansell-je.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként kifejezetten jó hír, hogy Davis néhány napja azt nyilatkozta, hogy rajong a csapattársaiért, az edzőiért, Paganoért és mindenképpen maradni szeretni Indyben.
Azért ez jól hangzik nagyon, reménykedem, hogy Grigson ezáltal olcsóbban maradásra tudja bírni... Hatalmas királyság lenne, hogy Vontae aláírna hosszútávra, a másik oldalra meg jönne Talib, vagy Verner, vagy valami jó shutdown corner. 😊
Nincs mese, lassan nekünk is el kell kezdenünk jó játékosokat hozni a védelembe, mert láthattuk ismét, hogy elengedhetetlen a jó védelem a gyűrűhöz. És most már domináns playákat kell elhoznunk, nem pedig Walden féle középszerűeket.
Bah, de várom már a FA-t. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Payton?
Hát igen, Brees azért nem volt túlságosan jó idén, több meccs is elment rajta. 😛
Peyton meg miért ne lett volna feszült? Ez a média. Egy ilyen alapszakasz után mindenki a seggébe lóg, rápakolják a terhet, ez most is így volt. Lassan már kötelezővé vált, hogy ezt a döntőt csak ő veszítheti el, amúgy kötelező megnyernie. 37 év ide vagy oda, ezt azért nem könnyű kezelni.
A hibátlan Pats is ennek esett áldozatul néhány éve szvsz. Ez bőven egy elveszthető döntő volt. A kérdés számomra az, hogy 37-38 évesen, egy ekkora pofonból hogyan fog tudni felkelni majd PM, főleg azok után, hogy most még kapni is fogja a nyakába, hogy csupán egy alapszakaszmenő QB, PO-ban amúgy egy lúzer.
Fura ezt kimondani, de elgondolkodtam azon, hogy vajon Luck is összeroppant volna ekkora teherben? Valahogy nem hiszem... És komolyan mondom, én örülök, hogy most már Ő a QB-nk, annak ellenére, hogy PM-et imádom és ez sosem fog változni. Kellett a frissítés.

több mint 10 éve
Szacsa Indianapolis Colts 4
Ez a szuper kupa igen gyengére sikeredett. Túlságosan egyoldalú volt. Payton nyilatkozatát meg nem nagyon értettem a meccs után, miszerint feszült volt. 37 évesen ennyi tapasztalattal ezt le kell tudni vetkőzni. A Colts jobb lett volna!!! 😊))

Go Colts!!!
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
mondjuk én 29-0-nál nem puntolnék még 4.és 12-re sem
1. ellenfél 40esén vagyunk mi történik ha nem sikerül?
2. bepuntolták 15-re...bravo. egy közepesen hosszú inti is ezt eredményezi
3. kockázatot kell vállalni, mi volt a terv, labdát visszaszerzik és csinálnak 29 pontot másfél negyed alatt?
4. 4-5 ilyen célponttal éppen lehet 15 yardos játékot összehozni.

kicsit úgy éreztem h "kikaptunk ez van de ne legyen közte 50"

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri!

Mi a véleményed a Broncos edzői stábjáról...nálam hatalmasat buktak sajna tegnap. Nyilván nem fognak váltani jövőre, de Fox-szal erős kételyeim vannak, hogy valaha SB-t tudnak-e nyerni...BCS
kicsit meglepődtem, hogy a taktika abban merült ki, hogy passzolnak majd 25 screent az első félidőben. szerintem csak Gase égett be, a védők amíg volt értelme a meccsnek, jól védték a futást, onnantól meg bízni kellett benne, hogy 1-1-ben nem verik meg a védőiket az elkapók. Sőt, 0-8-ig elég jól pörgött a defense, két short field akciót is kihúztak TD nélkül, de a 2.félidőre belesüppedtek ők is a reménytelenségbe.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Gumbóval amúgy mi van? 2009 óta úgy eltűnt, mint szürke szamár a ködben (aka. kék csikó a füstben...) 😀BCS
neked hiányzik?JSanyo
Az attól függ..."Szakértőként" vagy, mint poénforrás? 😀BCS
Azt a "poénforrást" is idézőjelbe tenném...

több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Gumbóval amúgy mi van? 2009 óta úgy eltűnt, mint szürke szamár a ködben (aka. kék csikó a füstben...) 😀BCS
neked hiányzik?JSanyo
Az attól függ..."Szakértőként" vagy, mint poénforrás? 😀
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Gumbóval amúgy mi van? 2009 óta úgy eltűnt, mint szürke szamár a ködben (aka. kék csikó a füstben...) 😀BCS
neked hiányzik?

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
mi mindkét tegnapi csapatot elvertük, szóval mi vagyunk a legjobbak

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick