Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre nagyobb lesz a csapat támogatottsága a hazai sportmédiában: Höri, Bazska (és Gumbó) után Szujó Zoltán is színt vallott:
@szujozoltan
@HubaBlacksmith Felvezetest majd akkor, ha a Blazers NBA-dontot jatszik..😊 Colts-os vagyok
.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senki sem csalódott itt, hogy Marvin Harrison nem jutott be elsőre a Hall of Famebe? Kint sokan csóválták a fejüket emiatt.iktriad
Dehogy nem, de mit tudunk csinalni? Majd bekerul legkozelebb. En Harrison miatt lettem Colts szurker😊FearTomi
én DHB miattMiska84
Durván Húzós Buli volt?

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Senki sem csalódott itt, hogy Marvin Harrison nem jutott be elsőre a Hall of Famebe? Kint sokan csóválták a fejüket emiatt.iktriad
Dehogy nem, de mit tudunk csinalni? Majd bekerul legkozelebb. En Harrison miatt lettem Colts szurker😊FearTomi
én DHB miatt

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Senki sem csalódott itt, hogy Marvin Harrison nem jutott be elsőre a Hall of Famebe? Kint sokan csóválták a fejüket emiatt.iktriad
Dehogy nem, de mit tudunk csinalni? Majd bekerul legkozelebb. En Harrison miatt lettem Colts szurker😊

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Senki sem csalódott itt, hogy Marvin Harrison nem jutott be elsőre a Hall of Famebe? Kint sokan csóválták a fejüket emiatt.iktriad
Marvin nem lett first ballot HOF, és Dungy sem. Marvinon kicsit meglepődtem, ha ő nem first ballot, akkor ki? Moss se lesz az? Mindegy, mindketten be fognak kerülni. Igazából Reggie miatt még bíztató is, mert ha Andy Reed be tudott kerülni egy Harrison előtt, akkor Reggie-nek is kell, hogy legyen esélye.peterk2005

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki sem csalódott itt, hogy Marvin Harrison nem jutott be elsőre a Hall of Famebe? Kint sokan csóválták a fejüket emiatt.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én is sajnálom Mathis-t, de így igen nehéz dolga lett volna nyerni, hogy 2 PO meccsen kaptunk 100 pontot. Az év védőjének sajnos nagyobb hatással kell lennie az eredményességre.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Most őszintén, hány Kuechly meccset láttál idén? 😊peterk2005
Elfogult vagyok, és erősen 0-t. De úgy vélem hogy egy séma váltás után valaki ilyet tud művelni mint idén Mathis akkor az már valami...Stev85
szerintem meg azért mert egy olyan védelemben volt kimagasló, ami nélküle liga alsó negyedében lett volna. nélküle a vác pandas pass rush-a is erősebb lett volna. egy dolga volt az ellenfeleknek: fogjátok meg a 98-ast és lesz 6-7 mp-e a QB-nknak. hát nem sikerült. többnyire.
ja meg egy rájátszás meccsen ahol muszáj labdát szerezni, úgy hogy Kovács Sanyi nem egy inti-gyár előlépett és megcsinálta. mindezt egy nyugdíjas igazolvánnyal. DPOY

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most őszintén, hány Kuechly meccset láttál idén? 😊peterk2005
Elfogult vagyok, és erősen 0-t. De úgy vélem hogy egy séma váltás után valaki ilyet tud művelni mint idén Mathis akkor az már valami...

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Az MVP-t meg DHB kapta volna, csak elejtette. 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálam meg McAfee. Az NFL legnagyobb tackle gyára, és még puntolni is tud. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nalam Vontae a DPOY. Aki a Broncos ellen leradirozza a palyarol Bradyt, annal jobb jatekos nem lehet. 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most őszintén, hány Kuechly meccset láttál idén? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
hát nem matisz nagypapa nyerte. számomra meglepetés 😕Miska84
akkor nyerte vna szvsz, ha a teljesitmenye mellett a vezetesevel dominans volna a vedelmunk. ez keekrol elmondhato, mathisrol sajnos nem.MMMS
Szerintem meg Mathis sokkal de sokkal jobb volt mint bárki... Simán a legjobb védőnek kellett volna lennie...

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Marvin nem lett first ballot HOF, és Dungy sem. Marvinon kicsit meglepődtem, ha ő nem first ballot, akkor ki? Moss se lesz az? Mindegy, mindketten be fognak kerülni. Igazából Reggie miatt még bíztató is, mert ha Andy Reed be tudott kerülni egy Harrison előtt, akkor Reggie-nek is kell, hogy legyen esélye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hát nem matisz nagypapa nyerte. számomra meglepetés 😕Miska84
akkor nyerte vna szvsz, ha a teljesitmenye mellett a vezetesevel dominans volna a vedelmunk. ez keekrol elmondhato, mathisrol sajnos nem.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
hát nem matisz nagypapa nyerte. számomra meglepetés 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vinatieri elmondta, hogy 2-3 évig még szívesen folytatná 😊Höri
a Puskás Akadémia már be is jelentkezett érteFarky
nem hiszem el bazmeg, hogy aláírt hozzájuk! |8 (N)


több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Vinatieri elmondta, hogy 2-3 évig még szívesen folytatná 😊Höri
a Puskás Akadémia már be is jelentkezett érte

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
látva a Browns jelenlegi UFA listáját, nem hiszem, hogy elengednék - hiszti meg majd idővel elmúlik.coltman
TJ Ward is lejáró, szóval egyszer se biztos a Mack tag.
Hacsak ki nem osztanak a fr.tag mellé egy transition taget is 😕)

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vinatieri elmondta, hogy 2-3 évig még szívesen folytatná 😊

több mint 10 éve
deleted account 1 758
Ez nem igaz...én nagyon nehezen döntöttem el, hogy milyen fan legyek, de a végén csak sikerült...

FearTomi
Ez fáj..😀 Ezért majd kapsz te is egy I love Cassius Vaughn pólót 😀Stev85
Ezért már nem inkább I love Richard Sherman's smartness póló jár? 😀 Esetleg I love Richard Sherman's ducks? 😉
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért nem semmi, hogy idén az a két csapat fog döntőt játszani akiket MI a csoportmeccseken megvertünk. De hát ez már a rájátszás volt tényleg. A következő szezon a MIÉNK kell hogy legyen!!! Kovács Sanyitól kérdezném, hogy mikor derül majd ki, hogy a következő szezonban mikor játszanak a csapatok, mert tervezem, hogy kiutazzak Indianapolisba a Lucas Oil stadionba.
Köszi😊Szacsa
Hát Kovács Sanyitól itt kérdezhetsz az idők végezetéig, válasz nem fog tőle érkezni. 😊 (Sanyi Chicago fan, ebbe a topicba egyáltalán nem jár, de a fórumot is sztem csak olykor-olykor olvassa.)

Pontos választ egyébként sem tudna még adni. A hivatalos NFL schedule valamikor a draft környékén szokott kijönni, ami hagyományosan április. De idén a draft csúszik, mert a helyszín foglalt lesz más rendezvény miatt áprilisban, és emiatt május elején tartják. Úgyhogy ha marad a szokásos bejelentési időpont, akkor úgy április 20.-a körül lesz schedule, ha azt is csúsztatják a draft miatt, akkor május eleje-közepe. Akkor lesz majd érdemes érdeklődnöd.

(Ja, és üdvözlet a fórumban/topicban. 😊)peterk2005
Május közepe az még jó lesz addigra talán vízumot is kapok😊))
Köszi az infót! Go Colts!!!Szacsa
Amúgy már nagyon várom a SB-t és tekintettel a múltra a Bronchos sikerének fogok örülni. Colts rajongóként ezt nem kell Neked részleteznem (de ha kell akkor csak annyi, hogy 18-as játékos 😊 )Szacsa
Itt nem találsz olyat aki ne örülni 18as újabb SB gyűrűjének. És mindenki Denver fan lesz az SB re.Stev85
Ez nem igaz...én nagyon nehezen döntöttem el, hogy milyen fan legyek, de a végén csak sikerült...

FearTomi
Ez fáj..😀 Ezért majd kapsz te is egy I love Cassius Vaughn pólót 😀

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért nem semmi, hogy idén az a két csapat fog döntőt játszani akiket MI a csoportmeccseken megvertünk. De hát ez már a rájátszás volt tényleg. A következő szezon a MIÉNK kell hogy legyen!!! Kovács Sanyitól kérdezném, hogy mikor derül majd ki, hogy a következő szezonban mikor játszanak a csapatok, mert tervezem, hogy kiutazzak Indianapolisba a Lucas Oil stadionba.
Köszi😊Szacsa
Hát Kovács Sanyitól itt kérdezhetsz az idők végezetéig, válasz nem fog tőle érkezni. 😊 (Sanyi Chicago fan, ebbe a topicba egyáltalán nem jár, de a fórumot is sztem csak olykor-olykor olvassa.)

Pontos választ egyébként sem tudna még adni. A hivatalos NFL schedule valamikor a draft környékén szokott kijönni, ami hagyományosan április. De idén a draft csúszik, mert a helyszín foglalt lesz más rendezvény miatt áprilisban, és emiatt május elején tartják. Úgyhogy ha marad a szokásos bejelentési időpont, akkor úgy április 20.-a körül lesz schedule, ha azt is csúsztatják a draft miatt, akkor május eleje-közepe. Akkor lesz majd érdemes érdeklődnöd.

(Ja, és üdvözlet a fórumban/topicban. 😊)peterk2005
Május közepe az még jó lesz addigra talán vízumot is kapok😊))
Köszi az infót! Go Colts!!!Szacsa
Hm...dolgozni mész, vagy csak szórakozni? Mert a turista vízum az kb. egy órás művelet az amerikai nagykövetség weblapján, a dolgozói vízum, na az 3 hónap kb.. Nekem legalább is annyi volt.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért nem semmi, hogy idén az a két csapat fog döntőt játszani akiket MI a csoportmeccseken megvertünk. De hát ez már a rájátszás volt tényleg. A következő szezon a MIÉNK kell hogy legyen!!! Kovács Sanyitól kérdezném, hogy mikor derül majd ki, hogy a következő szezonban mikor játszanak a csapatok, mert tervezem, hogy kiutazzak Indianapolisba a Lucas Oil stadionba.
Köszi😊Szacsa
Hát Kovács Sanyitól itt kérdezhetsz az idők végezetéig, válasz nem fog tőle érkezni. 😊 (Sanyi Chicago fan, ebbe a topicba egyáltalán nem jár, de a fórumot is sztem csak olykor-olykor olvassa.)

Pontos választ egyébként sem tudna még adni. A hivatalos NFL schedule valamikor a draft környékén szokott kijönni, ami hagyományosan április. De idén a draft csúszik, mert a helyszín foglalt lesz más rendezvény miatt áprilisban, és emiatt május elején tartják. Úgyhogy ha marad a szokásos bejelentési időpont, akkor úgy április 20.-a körül lesz schedule, ha azt is csúsztatják a draft miatt, akkor május eleje-közepe. Akkor lesz majd érdemes érdeklődnöd.

(Ja, és üdvözlet a fórumban/topicban. 😊)peterk2005
Május közepe az még jó lesz addigra talán vízumot is kapok😊))
Köszi az infót! Go Colts!!!Szacsa
Amúgy már nagyon várom a SB-t és tekintettel a múltra a Bronchos sikerének fogok örülni. Colts rajongóként ezt nem kell Neked részleteznem (de ha kell akkor csak annyi, hogy 18-as játékos 😊 )Szacsa
Itt nem találsz olyat aki ne örülni 18as újabb SB gyűrűjének. És mindenki Denver fan lesz az SB re.Stev85
Ez nem igaz...én nagyon nehezen döntöttem el, hogy milyen fan legyek, de a végén csak sikerült...