Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Trent Richardson Will Spend Offseason Learning the Offense - Yardbarker " Bíztató😀

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ESPN Dolphins reporter James Walker suggests the Colts as a possible trade partner with Miami for embattled OT Jonathan Martin.

Várható volt, ahogy jósoltam már jó ideje. 😀 Csodálom amúgy, hogy eddig nem hozták szóba velünk Martint a Stanford meg Luckék miatt. Egy 7. kört odanyomhatna Grigson főnök úr cserébe, hogy ne kelljen az FA-n véletlenül sem rivalizálni Martinért. Azt beszélik, hogy a Miami kénytelen lesz kivágni mindenképpen, akkor ez win-win szitu lenne.Stez
szerződése mekkora? milyen?Miska84
ja megtaláltam h 2/42 pick volt gondolom akkor évi 4 misi kb.
én inkább belső OL-t hoznék, nem volt nagy gond a 2 OT-lel. de milyen szezonja volt? mert a majdnem rekord sack-et nem rakja ki a miami OL az ablakbaMiska84
Szerintem teljesen irreleváns, hogy milyen szezonja volt. Nem fog jól teljesíteni, egy olyan csapatban, ahol folyamatosan baszogatják a csapattársak...FearTomi
mondjuk hogy 3 sacket kaptak róla vagy 20-at abból a nem kevésből (cirka 60) számomra nem ugyanazMiska84
Csak 7 meccset játszott idén...azért nem kis balhé volt abból, hogy Incognito baszogatta, ezért mondtam azt, hogy nem releváns ez a statisztika most. Ha agyilag nincs rendben, nem is fog jól játszani.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szar szezonja volt, és?
Egyrészt az egész az Incognito balhéról szólt, másrészt pedig egy 7. kört odaadni érte olyan durva? Mint ha ezzel a pickkel valami future hofot hoznánk...
Martin a tehetségét tekintve azért 2-3. körös prospect volt, akkor egy 7. kört nem ér meg? Nálam nagyon is megérné. És mint mondtam, kipróbálnám, hogy OG-ban mit tud. Nyilván a fal két oldala foglalt, nem oda kell erősítés.
Pep meg a stanfordi brigád azért jó közeg lenne neki szerintem. megnézném, hogy mit tud, amikor élvezi is a játékot.
Nem lenne hatalmas király, de azért mégis valami late round pickről beszélünk most.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ESPN Dolphins reporter James Walker suggests the Colts as a possible trade partner with Miami for embattled OT Jonathan Martin.

Várható volt, ahogy jósoltam már jó ideje. 😀 Csodálom amúgy, hogy eddig nem hozták szóba velünk Martint a Stanford meg Luckék miatt. Egy 7. kört odanyomhatna Grigson főnök úr cserébe, hogy ne kelljen az FA-n véletlenül sem rivalizálni Martinért. Azt beszélik, hogy a Miami kénytelen lesz kivágni mindenképpen, akkor ez win-win szitu lenne.Stez
szerződése mekkora? milyen?Miska84
ja megtaláltam h 2/42 pick volt gondolom akkor évi 4 misi kb.
én inkább belső OL-t hoznék, nem volt nagy gond a 2 OT-lel. de milyen szezonja volt? mert a majdnem rekord sack-et nem rakja ki a miami OL az ablakbaMiska84
Szerintem teljesen irreleváns, hogy milyen szezonja volt. Nem fog jól teljesíteni, egy olyan csapatban, ahol folyamatosan baszogatják a csapattársak...FearTomi
mondjuk hogy 3 sacket kaptak róla vagy 20-at abból a nem kevésből (cirka 60) számomra nem ugyanaz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ESPN Dolphins reporter James Walker suggests the Colts as a possible trade partner with Miami for embattled OT Jonathan Martin.

Várható volt, ahogy jósoltam már jó ideje. 😀 Csodálom amúgy, hogy eddig nem hozták szóba velünk Martint a Stanford meg Luckék miatt. Egy 7. kört odanyomhatna Grigson főnök úr cserébe, hogy ne kelljen az FA-n véletlenül sem rivalizálni Martinért. Azt beszélik, hogy a Miami kénytelen lesz kivágni mindenképpen, akkor ez win-win szitu lenne.Stez
szerződése mekkora? milyen?Miska84
ja megtaláltam h 2/42 pick volt gondolom akkor évi 4 misi kb.
én inkább belső OL-t hoznék, nem volt nagy gond a 2 OT-lel. de milyen szezonja volt? mert a majdnem rekord sack-et nem rakja ki a miami OL az ablakbaMiska84
Szerintem teljesen irreleváns, hogy milyen szezonja volt. Nem fog jól teljesíteni, egy olyan csapatban, ahol folyamatosan baszogatják a csapattársak...

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ESPN Dolphins reporter James Walker suggests the Colts as a possible trade partner with Miami for embattled OT Jonathan Martin.

Várható volt, ahogy jósoltam már jó ideje. 😀 Csodálom amúgy, hogy eddig nem hozták szóba velünk Martint a Stanford meg Luckék miatt. Egy 7. kört odanyomhatna Grigson főnök úr cserébe, hogy ne kelljen az FA-n véletlenül sem rivalizálni Martinért. Azt beszélik, hogy a Miami kénytelen lesz kivágni mindenképpen, akkor ez win-win szitu lenne.Stez
szerződése mekkora? milyen?Miska84
ja megtaláltam h 2/42 pick volt gondolom akkor évi 4 misi kb.
én inkább belső OL-t hoznék, nem volt nagy gond a 2 OT-lel. de milyen szezonja volt? mert a majdnem rekord sack-et nem rakja ki a miami OL az ablakba

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ESPN Dolphins reporter James Walker suggests the Colts as a possible trade partner with Miami for embattled OT Jonathan Martin.

Várható volt, ahogy jósoltam már jó ideje. 😀 Csodálom amúgy, hogy eddig nem hozták szóba velünk Martint a Stanford meg Luckék miatt. Egy 7. kört odanyomhatna Grigson főnök úr cserébe, hogy ne kelljen az FA-n véletlenül sem rivalizálni Martinért. Azt beszélik, hogy a Miami kénytelen lesz kivágni mindenképpen, akkor ez win-win szitu lenne.Stez
szerződése mekkora? milyen?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha már Stanford, Sherman is átjöhetne. Na érte aztán mehetett volna az első körünk Ricsi helyett. 😀

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ilyenkor még jó igazolni, fel lehet hozni a bajnokságra jó táplálkozással (értsd szuri szuri hátán 😛 ) ha van benne potenciál.Miska84
Hova hízlalják még szegény gyereket?😀 Go Stanford Colts!

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ESPN Dolphins reporter James Walker suggests the Colts as a possible trade partner with Miami for embattled OT Jonathan Martin.

Várható volt, ahogy jósoltam már jó ideje. 😀 Csodálom amúgy, hogy eddig nem hozták szóba velünk Martint a Stanford meg Luckék miatt. Egy 7. kört odanyomhatna Grigson főnök úr cserébe, hogy ne kelljen az FA-n véletlenül sem rivalizálni Martinért. Azt beszélik, hogy a Miami kénytelen lesz kivágni mindenképpen, akkor ez win-win szitu lenne.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ilyenkor még jó igazolni, fel lehet hozni a bajnokságra jó táplálkozással (értsd szuri szuri hátán 😛 ) ha van benne potenciál.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd ha megragad az 53-as keretben, akkor lesz érdekes. 😊

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Indianapolis sign T - Jack Breckner." (AFL)FearTomi
kukázgatunk... kukázgatunk... Apa kezdődik!uatu
Nem rossz a gyerek így ránézésre, a magasságához (6.9" ) és a súlyához (320 p) képest veszett gyors és nagyon jól mozog. Az más kérdés, hogy a pályán, hogy fog teljesíteni.

több mint 10 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
"Indianapolis sign T - Jack Breckner." (AFL)FearTomi
kukázgatunk... kukázgatunk... Apa kezdődik!
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Indianapolis sign T - Jack Breckner." (AFL)

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én pedig amondó vagyok, hogy sajnos tényleg nagyon is jogos az, hogy a jó védelemmel rendelkező csapatok tudnak odaérni SB-ben általában. Kivételek nyilván vannak, de többségében ez igaz. A mi védelmünk átjáróház sok éve, de idén már voltak baromi jó meccseink, ahol bizony ez a csapatrész tartott minket életben, ez jó jel.
De sok éve azt látom, hogy a secondaryben alig tudtunk domináns játékosokat hozni akár draftról, akár FA-ról. Bobzilla nagy művész volt, de elég hamar belerokkant a játékba, Bethea pedig nagyon jó játékos és nagyon alulértékelt, de így sem mondanám domináns játékosnak. Landry sem az, miután hullámzó a játéka, manapság pont, hogy gyengébb volt.
Valahogy hiányolom, hogy félelmetes legyen a hátsó tengelyünk. Mathistől retteg mindenki, de ennyi, szerencsétlen egyedül viszont nagyon kevés. Hiába sietteti folyton a QB-t, egy gyengébb, backup szint is lazán szétdobálja a védelmünket, ez kiderült idén nem is egyszer. Davis másik oldalára kell valaki, hogy egy olyan sec álljon össze, amitől félnie kell az ellenfél QB-jának. Emiatt ismételgetem, hogy én nagyon szeretnék most FA-ról egy remek shutdown cornert, szerintem hatalmas löketet adna a védelmünknek. Meg hát nyilván egy jó ILB is még.
Az OL-t meg 1-2 helyen ahogy láttuk, annyira nem lehet befoltozni ilyen középszer játékosokkal, két éve ezzel szenved az új FO. Satele bizonyította, hogy szegény folyton sérül is, amikor pedig játszik, egyszerűen nagyon gyenge, állandóan elnyomják. Pedig én remek igazolásnak tartottam, mikor megszereztük, bírom is őt, de sajnos a tények azok tények. Emiatt vélem úgy, hogy nálam sokkal fontosabb az OC poszt, hiába McGlynn volt két évig a kezdőnk. Thomas visszatér, jobb oldalra esetleg át lehet tolni Thorntont, akinek most meg már van egy év kezdőtapasztalata. Mack, na ő egy domináns center. Fiatal, erős, kellően agilis is, meg tud fogni egyedül egy nagyobb nózit is, sok esetben két embert is megtart. Az egyik legnagyobb needünknek vélem a posztot, ilyen kaliberű játékos pedig azért nem jön ki minden évben piacra. Satele még egy évig élő szerződéssel rendelkezik, oké, de beáldoznám mégis. Olyan jól állunk sapival, hogy ha nem akarunk cap hitet, akár padozhat is egy évet, jövőre meg elengedjük.
Amúgy én azon is gondolkoztam, hogy Grigsonéknak rá kellene mennie Martinra, aztán valami late roundért elhozni. Nem fog játszani Miamiban, megmondta már ő is, meg sokan mások, Luckékat ismeri, mivel a fél bagázs stanfordi nálunk, azt hiszem, hogy elég komfortosan érezné magát. Meg lehetne próbálni OG-ban játszatni. Ez mondjuk már akkor felvetődött bennem, amikor kirobbant a locker room balhé, csodálom, hogy nem hozták velünk szóba annak ellenére, hogy mennyi volt csapattársa nálunk van, plusz ugye Pep is.
Ha pedig el tudnánk hozni late round pickért, az olyan ár, ami bőven baráti, azért jó eséllyel nem találnánk azzal a pickkel a drafton valami beastet.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nekem mindegy, hogy milyen posztra kit igazolunk és milyen posztra kit draftolunk, csak rakjuk rendbe a futás védelmet, és tegyük kiegyensúlyozottabbá a pass D-t. 😊

Az FA-ról nekem egy kiszemeltem van, az Decker. Ha leány lennék, akkor egy Wayne, Decker, Hilton elkapó hármastól, kiegészítve egy Allen, Fleener TE párossal, igencsak be tudnék nedvesedni. 😀 De szerintem Luck is felsátorozna egy ilyen névsor hallatán. 😊peterk2005
Inkább az OL álljon stabilan Luck előtt, ne a f*sza...

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem mindegy, hogy milyen posztra kit igazolunk és milyen posztra kit draftolunk, csak rakjuk rendbe a futás védelmet, és tegyük kiegyensúlyozottabbá a pass D-t. 😊

Az FA-ról nekem egy kiszemeltem van, az Decker. Ha leány lennék, akkor egy Wayne, Decker, Hilton elkapó hármastól, kiegészítve egy Allen, Fleener TE párossal, igencsak be tudnék nedvesedni. 😀 De szerintem Luck is felsátorozna egy ilyen névsor hallatán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
nem emlékszem kinek a szívszerelme volt Sánta Boyett, a 7. körös pickünk, de most a Broncos-nál kapott future contractot.Höri
Én voltam oda érte. 😊 Még mindig tartom a véleményem, ha birja a lába (és a mája) nagyon brutál játékos lehet belőle. Kellett az idiótának bemarnia...

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor rosszul fogalmaztam. Nagy nyomásos dolog alatt a vasárnapi meccsel próbáltam párhuzamot vonni - hogy nagy hátrányból vissza jön a PO meccsen. Az általad említett meccsek is nagy meccsek voltak, de azért elvinni pl a Jets ellen FG-ig a csapatot nem ugyanaz a nyomás, mint mondjuk volt 2007 januárban, amikor a Pats ellen 18 pont hátrányból kellett visszahoznia a meccset egy több mint 3 negyeden keresztüli szerencsétlenkedés után.coltman
Nos, tény, ilyen tényleg csak 1 volt. Node kinek volt több? Az NFL történetében nem is tudom hány évre visszamenőleg 10 pont volt a legnagyobb, amit egy SB-ben megfordítottak. A januári Colts-Chiefs meccsig pedig az a 2007 januári Pats 18 pont fordítós meccs volt az NFL rekord.

Néhány éve (talán 2009?) a Pats esett a vasárnapihoz hasonlóan szét a Baltimore ellen a meccs elején, ráadásul otthon a Gillette-ben. És Brady is csak kozmetikázni tudott utána valamit az eredményen, a fél meccs így is garbage time lett ott is. Ilyen meccseket igen ritkán hoznak vissza HOF QB-k is. Azért ők se varázslók.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg azt, hogy a CB. Azt is lehet 5. körben jót halászni, csak nem túl nagy a sansz erre, nem is alapozok ilyesmire. Reménykedem mindig, hogy Pagano a 20 éves DB edzői tapasztalatával nagy előnyünk lehet, de ez csak álom. 😀
Futót meg amúgy végképp lehet jót találni az 5. körben, szóval még mindig szívesen látnám magunknál az első körünket, főleg, hogy rohadt jó az idei class, valami lecsúszó playát simán stealezhettünk volna az első kör végén.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem emlékszem kinek a szívszerelme volt Sánta Boyett, a 7. körös pickünk, de most a Broncos-nál kapott future contractot.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Most átgondolva a dolgot nem is annyira para az, hogy Richardsonert odaadtuk az első kört. Én azt mondom, hogy a legnagyobb needunk az OL,azt meg az 5. korben is lehet jót halászni, vagy esetleg a 3.-ba,n de én akkor inkább WR-t hoznék. Már, ha marad valaki olyan akit érdemes elhozni.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a rötliszburgert egye csak szépen őJSanyo
?

(Tudom, hogy ő mondta, csak ezt az átkötést most nem értem😊kishaszi
igazából csak feltételezem, de szerintem poénnak szánta, azért írtam a poénforrás után

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
off:
Szvsz PM lezúz még 1 évet, aztán ott lesz Osweiler mint néhány éve ARod. Nem véletlen 2. körben lett elhozva, egy gecinagydarab pocket QB, utcsó évében több passzt dobott (100al) mint Luck. Nyílván Lucknak ottvolt az NCAA elit stanford futójáték. De vajon miért van egy PM hasonmás (méretekben) a broncos padon? Aki egy kezdő college évében 13 meccs alatt 500at dobott. Sztem simán ráépítik a sok passzos, biztos pocket QB-s, megbízható futójátékos Denvert. Főleg, ha 5 top célpontjából megmarad mondjuk 3, és hoznak fiatalokat a nagypénzért elmenőkért (Decker? Welker 2év múlva nemtom hol lesz pl). Ha sikerül együtt tartani ezt a keretet, akkor egy preseason alatt be lehet építeni a csapatba (lásd a mostani bajnok Hox RW rookie évétől, akinek ráadásul nem volt 2 éve PM mögött figyelni, egy olyan rendszerben, amiben komfortosan mozogsz.).

PM-ről pár szó, szerintem nem az a típus, aki egy ekkora pofon után feladná. Megmutatta mindenkinek, hogy 15,5 meccs alatt tud jól játszani. Minden rekordot megdöntött ami létezik kb, bukott még egy SB-t. Na és? Brady is bukott már 2t. Védelmet kell megerősíteni, hogy újfent csak Hox példára lent tartsa a támadókat, leszedve akár a legjobb elkapókat is. És PM ezt a meccset is meg tudta volna fordítani szvsz, ha nem úgy indul ahogy. Ha nem 22-0 a félidő. Kurva más azért, hogy felmész, 1&10, meccs legelső támadása, még védők se melegedtek bele, pár slant, középső futás, screen passz, aztán a play action. Ehelyett felmész, 1&10, és safety, 12 sec alatt. 2006os szezon SB-jében KR TD-t kaptunk, de ott legalább támadással kezdhettünk. Válaszlehetőséggel. Nem pedig az, hogy pontot kapunk, és még jön az ellenfél. Lynchet kivették, mégis nagyon kikaptak. Ki hitte volna?

off vége.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."