Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Balféket a lehető leghamarabb kirúgni. 4 jó cetli van ezeket ne Balfék szórja el. Amúgy az lehet, hogy jó hír ha kisKhanhoz kerülnek a döntések, egy kicsit nagyobb győzelmi nyomás ráfér a szervezetre.
Húsrágó
Lehet Tonyt kéne kipróbálni GM-nek, az meg legyen Shao gondja, hogy ha esetleg majd nem müködik, hogy rúgja ki a saját fiát, aki majd egyszer tulaj is lehet. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Balféket a lehető leghamarabb kirúgni. 4 jó cetli van ezeket ne Balfék szórja el. Amúgy az lehet, hogy jó hír ha kisKhanhoz kerülnek a döntések, egy kicsit nagyobb győzelmi nyomás ráfér a szervezetre.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JLC cikk(kezeljük fentartásokkal), de vannak érdekességek benne.
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-divisional-round-playoff-odds-picks-schedule-how-to-watch-live-stream-expert-picks-and-more/
BoB-t Shao foa Tony torpedózta meg az interjűn! YAY! (Shipley infói szerint a legtöbb HC jelöltre nagyon jó benyomásokat tett a kis Khan. Talán ki kéne nevezni GM-nek?)
Most Eberflus Baalke fő jelöltje a HC posztra. (és a pleytka szerint Hackett és Letfy a másik 2 komoly jelöltt, de velük nem tudunk beszélni egy 2. interjún, amíg érdekelltek a playoffban).
Sokan rebesgetik, hogy a draft után rúgnánk majd csak Baalkét. Nekem 2 bajom van ezzel. Tavaly elszarta az FA-t és akkor idén ő bonyolítaná le azt. A draftja (főleg az eleje) jobban sikerült tavaly(bár Etienne helyett egy jó fiatal WR most pl. baromira hiányzik - bár Travisnben én látta a potenciált, csak a Lisfranc óta annak is lehet annyi), akkor se bízom benne, mintdraftolóban.


Egyébként én Neal-t húznám első válaszottnak a Jags helyében.
Falat Lawrence elé.
KeyG
Egyre több mockban így látni.
warr_b
Nem lenne vele semmi bajom szvsz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyébként én Neal-t húznám első válaszottnak a Jags helyében.
Falat Lawrence elé.
KeyG
Egyre több mockban így látni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
De mi a fenének kell Balfék, ha egy EVP fogja a felelősségteljes döntéseket hozni? Csak növeli a káoszt.
Simán ki kellene rúgni Balféket, a sajtót bejárná annak a szexpartynak képei, amivel eddig is zsarolta a Khan-klánt, hogy ne rúgják ki és aztán lehetne értelmesen építkezni, mert két 1/1 után lényegében nincs lejjebb, de a leggyengébb láncszem megtartásával sikerülhet 3 szor is a "bravúr".
Nem értem, hogy Khan miért gondolja, a csávó két 1/1 után hirtelen megtáltosodik és meg sem áll a SB-ig. Ez a lap nincs a pakliban. Vegas milyen oddsot adna erre? Kb ugyanolyat mint arra, hogy én a Bécsi Balett prímabalerinája leszek jövőre...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Egyébként én Neal-t húznám első válaszottnak a Jags helyében.
Falat Lawrence elé.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A saját FA-ink hosszú listája. Kb a kezdő falunk 65% FA lesz, meg Chark, meg még páran. Ja és Tavenke is.
 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/2022-free-agency-which-jaguars-are-set-to-hit-the-market-in-march
Kiváncsi leszek, kit hozunk vissza.

Rossz hír: Lefty a Bearsnél is nagyon meggyöző volt az interjún Dilla szerint. Szóval van egy komoly riválisunk, ha őt akarjuk.

Jó pletyka: Egyre többen sutyorognak arról, hogy Jim Caldwell esetleg jöhet, de nem mint HC, hanem mint EVP (ez volt Coughlin hivatalos posztja is 2. regnálása alatt). Az akár tetszene is, ha tényleg ő lenne a de facto GM és nem Balfék. Dilla egyelőre semmiylen megerősítáést nem hallott evvel kapcsolatban.

És Top 10 play a "csodálatos" elmúlt szezonunkból.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Baalke ott volt Shaoval a 2. Eberflus interjúnál. Brrrr.

iktriad
Legalább Eberflus-nak volt interjúja és nem BoB-nak.

Viccet félretéve: tartok tőle, hogy Baalke a nyakunkon marad...

1/1-el nem lehet új tulaj vagy GM-et "húzni"? Sokkal jobban járnánk, mint valamelyik szupernek tűnő pass rush-errel (pedig utóbbi is jónak hangzik.)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baalke ott volt Shaoval a 2. Eberflus interjúnál. Brrrr.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Úgy tűnik Eberflus a hot commodity ebben az edzőkeringőben, Chicagoba is várják 2. interjúra.
empty taxi
Vigyék csak nyugodtan!
iktriad
Mint korábbi LB edző, Ő is szívesebben menne szerintem Mack+Quinn+Smith LB sorral bíró Bearsbe...
Húsrágó
Ami nemsokára csak Smith lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Úgy tűnik Eberflus a hot commodity ebben az edzőkeringőben, Chicagoba is várják 2. interjúra.
empty taxi
Vigyék csak nyugodtan!
iktriad
Mint korábbi LB edző, Ő is szívesebben menne szerintem Mack+Quinn+Smith LB sorral bíró Bearsbe...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Eberflus a hot commodity ebben az edzőkeringőben, Chicagoba is várják 2. interjúra.
empty taxi
Vigyék csak nyugodtan!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Úgy tűnik Eberflus a hot commodity ebben az edzőkeringőben, Chicagoba is várják 2. interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy olyan érzésem, hogy Lerentee McCray-t nem igazoljuk majd újra idén tavasszal...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Freddie T szerint Byron remek HC lenne. Anno ők csapattársak voltak nálunk.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


empty taxi
Eberflus csapata már nem érdekelt a playoffba, így őt el tudjuk hívni egy 2. interjúra. Gondolom majd jön Byron is egy másodikra pl.


Ez viszont több mint bíztató(mert akkor Baalke nem tudta lenyomni BoB-t Khan torkán)!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tűpontos.


Mi visszük a legtöbb pénzt át tavalyról az idei salarybe.


"Téged is egy 6. körös pickért boltolt el a Jacksonville?"
"Ja, és ugyanaz a fickó cserélt el téged mint Jags GM, aki anno értem tradelt,"
több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Fura dolog, hogy egy 3-14-es szezon után azt látom, hogy megver minket a Bucs... jah, hogy Minshew már a Phillyben játszik 😀
Olybá tűnik, hogy összekevertem a játék alapján a két csapatot 😀

Made... Laid... Paid
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azon kívül, h. anno a Jags draftolta mi szól Lefty mellett? Értem, h. mindenki az új McVay-t, v. offensive zsenit keresi, de sztem nektek nem egy 5 éves edzőtapasztalattal rendelkező emberre van szükségetek, egyszerűen annyira rossz helyzetben van a franchise. Ebben a helyzetben sokkal inkább Bamba Jabba, nem feltétlen szexi, de legalább stabilizálná a dolgokat.
Joey Tribbiani
Ha Balfék marad, akkor tökmindegy ki jön, ha elmenne, akkor én is jobban örülnék egy kevésbé kockázatos választásnak, mert ketyega TrevÓra.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azon kívül, h. anno a Jags draftolta mi szól Lefty mellett? Értem, h. mindenki az új McVay-t, v. offensive zsenit keresi, de sztem nektek nem egy 5 éves edzőtapasztalattal rendelkező emberre van szükségetek, egyszerűen annyira rossz helyzetben van a franchise. Ebben a helyzetben sokkal inkább Bamba Jabba, nem feltétlen szexi, de legalább stabilizálná a dolgokat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor rookie évértékelőjét megírta.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leftwich szerintem nagyon passzentos lenne ide. Egy normális DC kell mellé.
Amadeus
Zimmerben vagy Fangioban reménykedem. De ha megtartja Joe Cullent, akkor se leszek szomorú. Nem rossz DC ő, és végre nem fognák vissza a kezét, hogy ne játszassa Ciscot pl. Csak Wingardot felejtse el FS-ben. És ha GM váltás is van, talán kap pár playmakert ő is.

Ha már új játékosok, Shipley 7 körös mockja (idén is lesz azért 4 pickünk a Top 70-ben). Megint jönne egy Tyler Davis a Jagsbe. Ha netán így lesz, remélem ő is elbőgi magát a telefonban. 😊
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/2022-nfl-draft-7-round-jaguars-mock-following-national-championship
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998



Állítólag BoB interjúja olyan "jó" volt, mint a Georgia elleni game planje hétfőn.


Ja ha már FBS, a NEGYEDIK Jags segédedző megy vissza a collegeba. A Doug Marrone életpálya.

iktriad
Leftwich szerintem nagyon passzentos lenne ide. Egy normális DC kell mellé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner



Állítólag BoB interjúja olyan "jó" volt, mint a Georgia elleni game planje hétfőn.


Ja ha már FBS, a NEGYEDIK Jags segédedző megy vissza a collegeba. A Doug Marrone életpálya.


Szerkesztette: iktriad