Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/23/2968573/nfl-draft-2012-trade-interest-jaguars :rolleyes:
Lehet hogy még se lesz trade a drafton??Ezesetbe kit vigyunk? 😐m-bryo
Ez simán lehet smokescreen. Múlt héten még nagyban spekulált Tannehillről és hogy Top 10es pick lesz, 1 múlva meg senki sem akar feljönni érte...Várjuk meg a draftot, és most már tényleg mindent fenntartéssal kell olvasni.

http://www.bigcatcountry.com/2012/4/23/2968573/nfl-draft-2012-trade-interest-jaguars :rolleyes:
Lehet hogy még se lesz trade a drafton??Ezesetbe kit vigyunk? 😐m-bryo
őtHöri
Vagy őt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/23/2968573/nfl-draft-2012-trade-interest-jaguars :rolleyes:
Lehet hogy még se lesz trade a drafton??Ezesetbe kit vigyunk? 😐m-bryo
őt

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/23/2968573/nfl-draft-2012-trade-interest-jaguars :rolleyes:
Lehet hogy még se lesz trade a drafton??Ezesetbe kit vigyunk? 😐
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azért az csak nem kérdés, hogy ezt az LB sort egyben kell tudni tartani a szezon végén? Poz felépüléséről csak jókat olvasni, Smith elintézi, hogy a 99m$-os LB sorból 100valamennyi milliós legyen, Session csak képes egészséges maradni, de ha nem, akkor Allen remekül bevált. Csere LB-t FA-ban lehet túrni, amikor kezdik kiszórni a "maradékot". Indyből csak leesik valaki, aki bevállik. 😉 Én biztonságosabbnak érezném, ha egy tapasztalt játékos jönne, mint egy olyan, akit nem volt benne a top 500 draft prospectben.

Gene még nem húzott senkit hátsó körből, aki olyan igazán bevált volna, talán Jenningsre lehetne rásütni ezt a "bélyeget", ha a mostani szezoban jól muzsikál. Jarett "1 TD / 3 év" Dillard, Miller, Undernyúlt, Hart, Lane, Dezső, McGee, Isaac számtani sorozatot ha tovább viszed, akkor milyen LB-t vízionálsz? 😉Húsrágó
A 'talán jelzőt nyugodtan el lehet hagyni Jennings neve mellől. Remek pick volt. Mondjuk nem hiába tartották 2.- 3. körös prospectnek annak idején. Kár hogy ő volt az egyedül ilyen steal az elmúlt 3 évben.... A többiek közül Lane, Miller és Dillard (ha épp nem sérültek) annyira nem rossz játékosok, ha azt vesszük hol lettek draftolva (Mi a közös bennük? Egyikük sem volt reachnek nevezhető). iktriad
2 jó éve volt Jenningsnek, az egész 2011 kimaradt, ami azért nem túl szívmelengető. Miller és Dillard szintén ez a kategória, hogy megüti a szintet, de ha egy szezonban 4 meccsen bevethető, akkor azért sokra nem megy vele a gárda. Neked nincs velük kapcsolatban egy ilyen fura kettős érzésed, hogy "jó-jó, de igazából mégse megnyugatóak"? Van azért sok olyan poszt a csapatban, ahol megnyugtatóan áll a Jags, most nem kezdem sorolni, de MJD, Scobee stb játékosok esetében egy kiegyensúlyozottan jó teljesítményre számíthatsz joggal, és meg is kapod tőlük.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az csak nem kérdés, hogy ezt az LB sort egyben kell tudni tartani a szezon végén? Poz felépüléséről csak jókat olvasni, Smith elintézi, hogy a 99m$-os LB sorból 100valamennyi milliós legyen, Session csak képes egészséges maradni, de ha nem, akkor Allen remekül bevált. Csere LB-t FA-ban lehet túrni, amikor kezdik kiszórni a "maradékot". Indyből csak leesik valaki, aki bevállik. 😉 Én biztonságosabbnak érezném, ha egy tapasztalt játékos jönne, mint egy olyan, akit nem volt benne a top 500 draft prospectben.

Gene még nem húzott senkit hátsó körből, aki olyan igazán bevált volna, talán Jenningsre lehetne rásütni ezt a "bélyeget", ha a mostani szezoban jól muzsikál. Jarett "1 TD / 3 év" Dillard, Miller, Undernyúlt, Hart, Lane, Dezső, McGee, Isaac számtani sorozatot ha tovább viszed, akkor milyen LB-t vízionálsz? 😉Húsrágó
A 'talán jelzőt nyugodtan el lehet hagyni Jennings neve mellől. Remek pick volt. Mondjuk nem hiába tartották 2.- 3. körös prospectnek annak idején. Kár hogy ő volt az egyedül ilyen steal az elmúlt 3 évben.... A többiek közül Lane, Miller és Dillard (ha épp nem sérültek) annyira nem rossz játékosok, ha azt vesszük hol lettek draftolva (Mi a közös bennük? Egyikük sem volt reachnek nevezhető).

Mondjuk olyan szempontból meglepi lenne egy LB draft, hogy Gene még 1et se draftolt 3 év alatt. Még tavaly se, amikor a draft idején még (a ránk nézve) félelmetes Daryl Smith-Allen-Bosworth trió alkotta volna a kezdő LB 3ast. Most meg csak depth kéne, és eddig ezt mindig UDFAkkal oldotta meg (lásd Allen, Stonecold, vagy a már Tampában játszó Cutrera). Szóval ezért kicsi az esély arra, hogy lesz LB draft.

Amíg meg Darylt illeti remélem marad, de nagyon sok FAnk lesz jövőre(akkor jár le Monroen és Thomason kivük minden '09es draftolt szerződése - Britton, Cox, Knighton, Jennings, Dillard, Miller plusz a veteránok között Greg Jones, Mathis, Meester és persze Daryl - hogy MJD esetleges szerződéshosszabbítását már ne is emlegessem). Hiába nagy a cap spaceünk, azért jövőre várható egy-két nehéz döntés, mert az említett urak legalább felét(Cox, Knighton, Jennings, Daryl, Greg Jones és ha jó formát mutatnak idén Britton, Meester és Mathis + MJD esetleges új szerződése - neki 2013ban jár le a mostani kontraktusa) vissza kéne hozni... És ha Daryl mondjuk olyan szezont produkál mint tavaly, teljesen jogosan várhat egy nagyon nagy összegű új szerződésre.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
LB poszt részemről még csak közepesen sem kritikus. Session kiesésével is ütőképes marad a szekció. 99M$-os LB sort kétlem, hogy egy hátsó körös Div 28-as LB-vel erősíteni lehet.Húsrágó
Russell Allen tiltakozik e meglátás ellen. Ő UDFA volt(jó, FBSes collegeból jött anno), ahhoz képest elég szépen bevállt. És igen, szerintem kéne egy csere LB a hátsó körök valamelyikében. Allen mögött nincs igazán senki(Kyle "Stoncecold" Bosworth-öt nehéz valakinek nevezni). Session elég sérülékeny volt tavaly(és az idei első edzésen is összeszedett valami könnyebb húzódást kapásból). Hogy Poz vállsérülését meg azt hogy Daryl FA lesz a szezon után már ne is említsem.....iktriad
Azért az csak nem kérdés, hogy ezt az LB sort egyben kell tudni tartani a szezon végén? Poz felépüléséről csak jókat olvasni, Smith elintézi, hogy a 99m$-os LB sorból 100valamennyi milliós legyen, Session csak képes egészséges maradni, de ha nem, akkor Allen remekül bevált. Csere LB-t FA-ban lehet túrni, amikor kezdik kiszórni a "maradékot". Indyből csak leesik valaki, aki bevállik. 😉 Én biztonságosabbnak érezném, ha egy tapasztalt játékos jönne, mint egy olyan, akit nem volt benne a top 500 draft prospectben.

Gene még nem húzott senkit hátsó körből, aki olyan igazán bevált volna, talán Jenningsre lehetne rásütni ezt a "bélyeget", ha a mostani szezoban jól muzsikál. Jarett "1 TD / 3 év" Dillard, Miller, Undernyúlt, Hart, Lane, Dezső, McGee, Isaac számtani sorozatot ha tovább viszed, akkor milyen LB-t vízionálsz? 😉
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LB poszt részemről még csak közepesen sem kritikus. Session kiesésével is ütőképes marad a szekció. 99M$-os LB sort kétlem, hogy egy hátsó körös Div 28-as LB-vel erősíteni lehet.Húsrágó
Russell Allen tiltakozik e meglátás ellen. Ő UDFA volt(jó, FBSes collegeból jött anno), ahhoz képest elég szépen bevállt. És igen, szerintem kéne egy csere LB a hátsó körök valamelyikében. Allen mögött nincs igazán senki(Kyle "Stoncecold" Bosworth-öt nehéz valakinek nevezni). Session elég sérülékeny volt tavaly(és az idei első edzésen is összeszedett valami könnyebb húzódást kapásból). Hogy Poz vállsérülését meg azt hogy Daryl FA lesz a szezon után már ne is említsem.....
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
LB poszt részemről még csak közepesen sem kritikus. Session kiesésével is ütőképes marad a szekció. 99M$-os LB sort kétlem, hogy egy hátsó körös Div 28-as LB-vel erősíteni lehet.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU grafikonja arról, melyik poszt mennyire szorul erősítésre egy 1-10ig terjedő skálán:

Íme mindez kicsit részletesebben kifejtve:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-04-21/story/jaguars-needs-pass-rushers-pass-catchers

És ezt is megéltünk. A Dolphins(!) jelenleg rosszabb jegyeladási mutatókkal rendelkezik az idei szezonra, mint a Jaguars (nálunk 35, délebbre eddig 30 ezer jegy lett eladva).
http://www.miamiherald.com/2012/04/22/v-fullstory/2761519/miami-dolphins-position-on-south.html
De csak nálunk vannak az NFLben jegyeladási problémák, igaz kedves kinti mainstream média?....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d828717ce?module=HP11_content_stream#photo=4

na ezen is túl vagyunk 😊Húsrágó
A 10. erről a listáról is ismerős valahonnan...
http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d828717ce?module=HP11_content_stream#photo=3
Szerencsére mi "csak" egy 6. köröst áldoztunk rá. "Remek" befektetés volt. Bár az igaz a preseasonokban nem nagyon tudtták megfogni, amikor itt játszott. Csak hát a regularban úgy eltűnt, mint voodoo mágus.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
http://www.nfl.com/photoessays/09000d5d828717ce?module=HP11_content_stream#photo=4

na ezen is túl vagyunk 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan

Szerintem csak annyi történt, hogy tényleg nem tudta ki az a Mike Lombardi(Pete Prisco idézett neki a decemberi cikkből és arra jött ez a válasz)...iktriad
Ne viccelj velem... egy az nfl világában élő ember még nem találkozott volna a nevével? Mégha nem is Vince rokona... Szerintem ez egy kis piszkálódás. A jó benne, hogy legalább írnak a Jaguarsról. 😉
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Lombardinak nem sok köze volt ahhoz, h Davis papa mint választ....
Az viszont, h azonnal leírja a Szöszmöszt, igazi köcsögség....
Várjunk még egy évet, aztán lehet temetni, ha gáz lesz....Bear
Szerintem is még varjunk és meglássuk hogy lesz e belolle franchise QB vagy nem 😐
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lombardinak nem sok köze volt ahhoz, h Davis papa mint választ....
Az viszont, h azonnal leírja a Szöszmöszt, igazi köcsögség....
Várjunk még egy évet, aztán lehet temetni, ha gáz lesz....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Lehet hogy Lombardi leírta a igazat (és ezt úgy írom mint nem kivulállói 😊 ) de ha igaz az amit Ik írt hogy Lombardi GM volt a Jamarcus draftnál akkor o is inkább csit.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
elkezdtem írni egy hsz-t de ügyesen lefrissítettem. 😊
lehet kívülállóként másképp látom, sőt biztos! elolvastam az írásokat, fura ez a reakció... Lombardi decemberben leírta az igazat Gabbertről, nagyon egyszerűen nem érte meg az 1/10et eddig... erre Gabbert olyat mondd ki az a Lombardi??, nekem kicsit kilóg itt a lóláb. Hogy jöhet ehhez Gabbert? Azt megértem, hogy a jaguars közeli írók, azért koholják kicsit a tüzet, de nem tudom ezt hogy lehet ennyire egyoldalúan látni. Jogos lesz a visszakérdezés, ha mutat olyat a pályán, hogy élmény lesz nézni, ha ő irányít, addig lehet kicsit több alázatot kellene mutatnia, szerintem. De szívesen véleménytütköztetek, ha nem jól látom a kérdést.sapka
Gabbert az elmúlt héten többször is elmondta, csak a pályán hallgattathatja el a kritikusait. Nem az a beszólogatós fajta.
Szerintem csak annyi történt, hogy tényleg nem tudta ki az a Mike Lombardi(Pete Prisco idézett neki a decemberi cikkből és arra jött ez a válasz)...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mike Lombardi (aki többek között felelős azért, a Raiders GMje volt, mikor Jamarcus 1/1 lett - jó tudom Suberbowlt is játszott az Oakland, amíg GM volt) kicsit zokon vette, hogy Gabbert azt találta mondani Pete Prisconak, mikor az megmutatta Lombardi 1. Gabbert kritizáló cikkét, hogy 'Who is Mike Lombardi?" Nos itt a válasz:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828780d2/article/time-to-prove-youre-a-franchise-quarterback-blaine-gabbert
És hogy mi baj a cikkel? - csak ezek:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/20/2962844/blaine-gabbert-michael-lombardi-jacksonville-jaguars#storyjump
Nem hittem, hogy hogy az NFL hivatalos oldala alul tudja múlni a 2 hónappal ezelőtti, címlapos(!) - "Ki legyen Tebow csaja?" cikket, de úgy tűnik sikerült...
iktriad
elkezdtem írni egy hsz-t de ügyesen lefrissítettem. 😊
lehet kívülállóként másképp látom, sőt biztos! elolvastam az írásokat, fura ez a reakció... Lombardi decemberben leírta az igazat Gabbertről, nagyon egyszerűen nem érte meg az 1/10et eddig... erre Gabbert olyat mondd ki az a Lombardi??, nekem kicsit kilóg itt a lóláb. Hogy jöhet ehhez Gabbert? Azt megértem, hogy a jaguars közeli írók, azért koholják kicsit a tüzet, de nem tudom ezt hogy lehet ennyire egyoldalúan látni. Jogos lesz a visszakérdezés, ha mutat olyat a pályán, hogy élmény lesz nézni, ha ő irányít, addig lehet kicsit több alázatot kellene mutatnia, szerintem. De szívesen véleménytütköztetek, ha nem jól látom a kérdést.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként az első héten Aaron Ross(!), Mike Thomas és Jarret Dillard gyakorolta a punt returnöket.iktriad
Ez még csak a próbálgatás időszaka gondolom én, szerintem Mike bőven jó elszaladgálni a puntokkal.Húsrágó
Főleg, hogyha csak félig jelzi a fair catchet és úgy vissza is fut vele.npetiii
😂

Csak egy jelzés, hogy lassan az nfl.comot is fenttartásokkal kell kezelni.
Mike Lombardi (aki többek között felelős azért, a Raiders GMje volt, mikor Jamarcus 1/1 lett - jó tudom Suberbowlt is játszott az Oakland, amíg GM volt) kicsit zokon vette, hogy Gabbert azt találta mondani Pete Prisconak, mikor az megmutatta Lombardi 1. Gabbert kritizáló cikkét, hogy 'Who is Mike Lombardi?" Nos itt a válasz:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828780d2/article/time-to-prove-youre-a-franchise-quarterback-blaine-gabbert
És hogy mi baj a cikkel? - csak ezek:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/20/2962844/blaine-gabbert-michael-lombardi-jacksonville-jaguars#storyjump
Nem hittem, hogy hogy az NFL hivatalos oldala alul tudja múlni a 2 hónappal ezelőtti, címlapos(!) - "Ki legyen Tebow csaja?" cikket, de úgy tűnik sikerült...

Ja és Esteban (Chad Ocho) twitteren azt írta, szeretne bunyózni Greg Jonessal.
"@leadblock33(Greg twitter nickje) Yo... I feel like whooping somebody's ass and you came to mind... nothing personal I just feel like fighting..."
Sose az eszéért szerették. Matt Roth azért nem tudott nálunk győkeret verni, mert szerintem mindenki Greg Jonest vinné magával egy verekedésbe mint bajtárs. 😊
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Egyébként az első héten Aaron Ross(!), Mike Thomas és Jarret Dillard gyakorolta a punt returnöket.iktriad
Ez még csak a próbálgatás időszaka gondolom én, szerintem Mike bőven jó elszaladgálni a puntokkal.Húsrágó
Főleg, hogyha csak félig jelzi a fair catchet és úgy vissza is fut vele.

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Egyébként az első héten Aaron Ross(!), Mike Thomas és Jarret Dillard gyakorolta a punt returnöket.iktriad
Ez még csak a próbálgatás időszaka gondolom én, szerintem Mike bőven jó elszaladgálni a puntokkal.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ha magunkbol indulok ki akkor az elsoben nem nagyon lesz koszonet... Bar amekkora hulladek nalunk a blokkolasi sema visszahordaskor, meg az is elkepzelheto hogy Ross ebben megtaltosodik.

Nem tudom nalatok milyen szintu a ST meg milyen az edzok felkeszultsege ilyen tere.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(1/7nél úgysem visszük ki).iktriad
lolHöri
No igen Gene elég kiszámíthatatlan ez tény, de WRekért nem szeret reachelni. Az ő fétisei a falemberek. 😂

Megvan a pontos preseason menetrend, kezdési időpontokkal
Augusztus 10., péntek vs. New York Giants EverBank Field 7:30 p.m.
Augusztus 17., péntek at New Orleans Saints Mercedes Benz Superdome 8:00 p.m.
Augusztus 23., csütörtök at Baltimore Ravens M&T Bank Stadium 7:30 p.m.
Augusztus 30., csütörtök vs. Atlanta Falcons EverBank Field 6:30 p.m.

Mularkey azt mondta ma, idén nem lesz közös edzőtábor más csapatokkal, szemben az elmúlt 2 évvel.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-04-19/jaguars-wont-combine-training-camp-practices-another
Mint elmondta, nagyon is jónak tartja ezt a koncepciót, de egy új edzői stábbal rendelkező csapatnál nem indokolt egy másik csapattal együtt készülni, inkább az új rendszert kell megszokni. Ami úgy látszik teljesen más, mint a Koetter féle O volt, mert Marcedes ma azt mondta, eddig nálunk soha nem alkalmazott routeokat gyakoroltak pl.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marcedes-Lewis-On-New-Offense/68bd12d7-94b7-4d0b-8037-ea942fc533a0

Egyébként az első héten Aaron Ross(!), Mike Thomas és Jarret Dillard gyakorolta a punt returnöket.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(1/7nél úgysem visszük ki).iktriad
lol

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki, van 1.-2. körös WR jelöltünk is. Tania Ganguli jelenti, hogy nagyon gyakran került szóba mostanság a front offiece tagjaival és scoutokkal folytatott beszélgetések idején a Georgia Tech elkapójának, Stephen Hillnek a neve.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-04-19/keep-eye-georgia-tech-receiver-stephen-hill-and-jaguars
A bibi csak az, hogy szerintem még egy kisebb letrade estén sem lenne érdemes őt behúzni, 38nál meg már nem hiszem hogy bent lesz. Mondjuk letrade estén akár begyűjthetnénk egy második 2. köröst, és abból az egyiket (meg egy alsóbb körös picket beáldozva) akár feltradelhetünk az 1. kör végére is. De ha maradunk a helyünkön az 1. körben, nem sok esélyt látok a draftjára(1/7nél úgysem visszük ki).

Íme egy kis elemzés róla a BCCről(és van itt a bowl.hun is ismertető róla):
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-04-19/keep-eye-georgia-tech-receiver-stephen-hill-and-jaguars
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem nagyon megkedvelni Pete Priscot. Mike Lombardival vitázott arról, hogy lehet-e szöszi sikeres az NFLben.
http://blogs.nfl.com/2012/04/18/lombardi-prisco-agree-to-disagree-on-blaine-gabbert/?module=HP11_content_stream
A végén sikerült ezzel befejeznie Petenek a mondandóját:
"Two biggest myths in the league, Tim Tebow can play quarterback and Blaine Gabbert can't; keep an eye on that."iktriad
A fickó alighanem lemaradt a Broncos-Steelers meccsről...Húsrágó
1 playoff W még nem a világ. Bár nagyon bírtam Garrardot, és persze ő sokkal jobb QB, mint Timmy, attól még hogy 1× megverte a Steelerst a playoffban, még nem lett belőle klasszis QB. Csak a fizetése lett elit QB szintű utána...
Lee elég akciós volt, ez jó hír.

Draft kapcsán bennem az merült fel, hogy ha tényleg van 2 komoly érdeklődő, akkor esetleg már a draft előtt le lehetne "bizniszelni" a cserét. Vagy Gene biztos, ami biztos alapon inkább megvárná, hogy a "nagy hatosból" - leszámítva Trentet- valaki esetleg meglepetésre ott marad 1/7-re?
Húsrágó
Ha teszem azt a Cleveland úgy dönt, draftolná Tannehillt 4nél(nem valószinű hogy megteszi, de lehetséges), nem lenne értelme se a Chiefsnek, se a Seahawksnak feltradelni. Ezért nem lehet ezt a dolgot előre lezsírozni. Mint ahogy én is szivnám a fogam, ha Claiborne (valahogy) ott lenne 7nél, és mi meg már jóval előtte letradeltünk. Gene Smith valószínűleg megereszt majd 2-3 telefont a pick előtt, és ha jön egy jó ajánlat, lemegyünk, ha meg nem lesz "kapás", akkor sem fogunk pánikolni. Most tényleg annyi "szerencsénk" van, hogy a nagy 6oson kívül bárkit draftolhatunk majd, akit csak akarunk. Nem úgy mint Alualunál, aki előtt kiment Rolando McClain és Joe Haden, akik közül ha bárki bent lett volna 10nél, akkor draftoljuk 2010ben.

College offense: Mularkey és Bratkowski szvsz túl régóta vannak az NFLben ahhoz, hogy college offenses sémával próbálkozzanak.