Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
szerintem is tebow már csak azért is kellett volna nektek, hogy felkerüljetek a térképre... egy szürke csapat a tiétek, ha tebow jött volna az mindenképpen lökést adhatott volna... nem támadásként mondom, de többen is céloztak már erre korábban és én is így látom. a pr. értékét nem lehet alábcseülni! valamivel fel kell kelteni az emberek figyelmét, és ennél timinél jobb lehetőség nem lesz egy darabig... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Hát de Tebow sose volt Uche és Knighton QB-ja. Azzal, hogy nem akarják, hogy Tebow idejöjjön, gyakorlatilag Gabbertet támogatták, tehát éppen azt tették amit mondasz gyakorlatilag. Nem támogatták egy új QB ideérkezését, miközben itt van Gabby. Nálam pont az váltaná ki ezt amit most te mondasz, ha tegyük fel a Bears-nél Urlacher bejelenti, hogy imádná, ha Tebow odajönne, mivel azzal azt mondaná, hogy Cutler húzzon el 😊fetomy
Világos, hogy kiállnak a QB mellett, de az ne legyen egy érv Tebow leigazolása ellen, hogy Uche nem szeretné mert a Szöszivel szívesebben zuhanyozik!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egyetértek Húsrágóval;
bukni nem lehetett volna Tebowon; Gabbert idei szezonjánál nem tudott volna rosszabbat mutatni!; másrészt a csoporton, főleg Manning elkerülésével lehetett volna annyit fogni, hogy összehozzon (teljesen véletlen) egy Po-t; valamiért nem hiszem hogy ez Gabberttel az elkövetkező évben összejöhet. Mert mi változott, van egy jó futó, egy run block fal, komoly elkapó még minding nincs. Láttam mi volt ennek az eredője tavaly, Tebow hozott volna reményt, és merchandisingot. (ami szintén nagyon rossz, főleg ha...) A tavalyi trade után újabb hiba Gene-től.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát de Tebow sose volt Uche és Knighton QB-ja. Azzal, hogy nem akarják, hogy Tebow idejöjjön, gyakorlatilag Gabbertet támogatták, tehát éppen azt tették amit mondasz gyakorlatilag. Nem támogatták egy új QB ideérkezését, miközben itt van Gabby. Nálam pont az váltaná ki ezt amit most te mondasz, ha tegyük fel a Bears-nél Urlacher bejelenti, hogy imádná, ha Tebow odajönne, mivel azzal azt mondaná, hogy Cutler húzzon el 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
És a csapat kulcsjátékosai (Knighton, Nwaneri) kifejtették, hogy NEM akrják őt ide. iktriad
cutHöri
Most már mindegy, de azért felbosszantottak a játékosok: Denverben melyik játékostársa mondta azt, hogy zavarják el Tebowt? Ugyanmár, mindig ahhoz kell lojálisnak lenni, akki éppen a QB poszton van! Eddig Tebowt támogatta minden Broncos, most Manninget fogja! Nehogy már a Guard döntse el itt dolgot, hogy neki tetszik vagy nem a QB-ja! Eszem megáll! Knighton a másik fele. 3 éve játszik, évről évre gyengébb számokat mutat. De véleménye már irányadó? Mindenki végezze a munkáját, és ha úgy döntenek az arra hivatottak, hogy más QB-t állítanak a csapatba, akkor neki kutya kötelessége ugyanúgy megszakadni mint előtte!

Gene 3 év szisztematikus munkájával elérte, hogy 32. legyen a gárda. ÁLLÓ ÓVÁCIÓ! Szóljatok, ha kezdődik a tiszteletére rendezett utcabál, nehogy lemaradjak a lézershowról!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
3. Számú QB játszik ST-ben? Ma is tanultam valamit.Blevi
holdernek simán jó. TT úgy tartaná a lasztit,hogy 80ról is bevágja a K. 😉
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
3. Számú QB játszik ST-ben? Ma is tanultam valamit.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így már érthető miért a nagy almába ment Tebow.
A helyi CBS szaki Pete Prisco úgy tudja, hogy a Jags közölte vele, 3.számú(!) QBként, ST játékosként, és short yardage szituációkban számítottak volna local herora.
http://www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/17955755/jaguars-owner-handles-tebow-the-right-way
Ez tehát azt jelzi, hogy bár Khan rendelte el, hogy próbáljuk meg Tebowt idehozni, a csapatban betöltött szerepek ügyében még mindig a front office és így Gene Smith hozza a döntéseket.

A Jags ajánlata egyébként ez volt: Jaguars offered Broncos a 4th-rd pick and were willing to pay most, if not all of, $5 million on Tim Tebow's contract.(Ganguli)

Khan percekkel ezelőtt elismerte a helyi médiának, hogy ő kérte Genet, hogy próbálja meg idetradelni Tebowt (ha ez nem lett volna eddig egyértelmű...).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Timmy a Jetst választotta. MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Thank you Jesus!iktriad
Félházas meccsek, Blackout..Hurrá! 😀 😛Greengo
Blackout ami 2 éve nem volt. A félház inkább Tampára volt mostanság jellemző. 😛 (Tudom, tudom nem szép dolog tényekkel belerondítani jól hangzó sztorikba.....)
És a legjobb az egészben, hogy azt mondhatjuk, mi mindent megtettünk hogy idehozzunk, de Ő döntött másképp. Úgyhogy a kedves csalódott gátörök így csak Timmyt okolhatják, hogy nem jött haza.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Timmy a Jetst választotta. MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Thank you Jesus!iktriad
Félházas meccsek, Blackout..Hurrá! 😀 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao kiadott egy közleményt Timmy ügyben:
"Earlier this week I asked Gene Smith and his staff to explore the potential of acquiring Tim Tebow. I think we have a duty to consider all avenues of improving the Jaguars on and off the field, especially given the unique circumstances involving the player. I appreciate the high level of due diligence Gene and his staff dedicated to this matter even as late as this evening, and I am very satisfied with the outcome. Our commitment to developing Blaine Gabbert was, and still is, central to our goal of returning the Jaguars to elite status in the NFL. We are looking ahead with zero regrets."
Akkor miért is akartál tradelni Timmyért, Dzsingisz?....

Egyébként le merem fogadni, hogy az idén a (valószinű) 1 primetime meccsünk(minden csapatnak lesz idén 1 a tervek szerint) a Jets elleni otthoni találkozó lesz ezek után.

Itt meg érdemes körülnézi a hszek között. Ennyire "szerettünk" volna, hogy TT idekerüljön. Az más kérdés, hogy a város gátör része épp most fog harakirit elkövetni....
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/21/2892441/tebow-choose-jets-over-jaguars-according-to-report

Paul Kuharsky remek elemzése arról, hogy 1. Tim miért New Yorkot választotta ; 2 Miért nyert a Jags avval hogy nem ide jött.
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/35465/jags-win-by-being-turned-down-by-tebow
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki akartalak javítani, hogy ne jézusnak köszönd, hanem timnek, de aztán rájöttem, hogy végülis tök mindegy 😀

btw grat, ez most nagy fegyvertény, hogy nem titeket választott 😀fetomy
Rokonok szóval mindegy. 😊
És most nagyon örülök, hogy TT így döntött. Az más kérdés, hogy mostantól Khan és Smith hogy (és meddig) fog együtt dolgozni tudni...Sajnos kibújt a szög a zsákból. De legalább tudjuk, hogy mostantól mire számíthatunk Shaotól.


Timmy a Jetst választotta. MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Thank you Jesus!iktriad
Remélem most szerzett némi jópontot neked Tim, és nem baszogatod annyira 😀Höri
Ha csinálsz egy Jetses Tebow siget "köszönjük Tim, hogy NEM minket választottál" felirattal még viselem is a tiszteletére. Egy kis ideig...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Timmy a Jetst választotta. MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Thank you Jesus!iktriad
Remélem most szerzett némi jópontot neked Tim, és nem baszogatod annyira 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ki akartalak javítani, hogy ne jézusnak köszönd, hanem timnek, de aztán rájöttem, hogy végülis tök mindegy 😀

btw grat, ez most nagy fegyvertény, hogy nem titeket választott 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Timmy a Jetst választotta. MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Thank you Jesus!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clausennek mi köze a Jagshez? iktriad
őt is padra küldte egy volt Gators QB 😀Höri
😂

Welcome back?
Tim Tebow - QB - Broncos
NFL Network's Mike Lombardi is "hearing" that the Jaguars are close to acquiring Tim Tebow from the Broncos.Delonso_
Lombardi egy FAKE Tebow twitter accountot szívott be, mint én tegnap ADaRN Scheftert...

Viszont:
Schefter jelenti:
Timmy dönt - Jets vagy mi. Akit választ a Denver azza fog üzletelni. Ajjaj.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Welcome back?

Tim Tebow - QB - Broncos

NFL Network's Mike Lombardi is "hearing" that the Jaguars are close to acquiring Tim Tebow from the Broncos.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clausennek mi köze a Jagshez? iktriad
őt is padra küldte egy volt Gators QB 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, csináltam neked siget 😛

jjncaa
Clausennek mi köze a Jagshez? Egyébként ha Timmy idejön, új sig után nézek, mert nem akarom Khan pofáját látni egy ideig ez esetben.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 816 — No es importante
iktriad, csináltam neked siget 😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Azért Rolni, mert Khan elismerten nem ért a futballhoz. Smith lenne a szükséges állandóság az átmeneti időre. Abban eddig is biztos voltam, hogy Smith max. kitölti a szerződését, de így már különösen kétséges. A baj az, hogy gyakorlatilag a teljes (az újak is) edzői stáb az ő emberei. Nem mellesleg úgy tudom Weaver jelezte a csapat eladásakor, hogy Smith jó lenne, ha maradna, mondhatni a deal része volt.N-Drew
Értem amit mondasz, de akkor sem értem 😊Rolni
Hidd el én vagyok a legjobban meglepődve azon, hogy Smith-t "védem". A váltásnál a többségünk azt akarta volna inkább, hogy Del Rio-val együtt húzzon el a vérbe. De később már úgy voltam vele, hogy Gabbert-éra van, tehát (főleg) a franchise QB-projektjén áll, hogy megy e, vagy marad. Tehát a következő szezont még kivárjuk. Ehelyett az új tulaj, aki azt mondta az elején, hogy nem fog beleszólni a szakmai dolgokba, erre megkeveri a sz*rt.

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Teljes mértékben iktriaddal értek egyet. Egyszerűen nem tudok olyan érvet felhozni, ami Tebow mellett szólna, ellene viszont temérdeket. Kis túlzással, de 2 éve megváltóként várták, most viszont sztem ha idejönne a szétverné az egész franchiset (persze nem az ő hibájából, hanem azért mert a GM-nek semmi szava nem lenne, a játékosok nem szívesen látnák, se az edzők, a tulajdonosról meg kiderülne, hogy csak a pénz érdekli és a csapat utazna nyugatra).
Engem már az nagyon zavar, hogy egyáltalán esély van arra, hogy idekerüljön, főleg ha itt is fog kikötni...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Úgy tudom, hogy Khan is akarta, hogy Gene meg legyen hosszabbítva, hogy meglegyen a csapatnál a kontinuitás. Plusz többször elmondta, ő csak szurkolói szinten ért ehhez a sporthoz.
iktriad
Akkor mi a faszért pofázik bele a QB kérdésbe 😊 ???Rolni
Mert eltört belőle a Dan Snyder?

És a csapat kulcsjátékosai (Knighton, Nwaneri) kifejtették, hogy NEM akrják őt ide. iktriad
cutHöri
Legjobb O-lineman és D-lineman jelenleg. Sok értelme lenne...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Úgy tudom, hogy Khan is akarta, hogy Gene meg legyen hosszabbítva, hogy meglegyen a csapatnál a kontinuitás. Plusz többször elmondta, ő csak szurkolói szinten ért ehhez a sporthoz.
iktriad
Akkor mi a faszért pofázik bele a QB kérdésbe 😊 ???

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És a csapat kulcsjátékosai (Knighton, Nwaneri) kifejtették, hogy NEM akrják őt ide. iktriad
cut