Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És íme ezekkel a draft prospectekkel lépett eddig kapcsolatba valamilyen formában a Jags eddig:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/23/2898060/2012-jacksonville-jaguars-draft-interestsiktriad
És íme a legjobb komment a listával kapcsolatban (tisztelet a kivételeknek):

"for God’s sake let’s stop choosing only small colleges .. wanting to take rabbit of the hat every year"N-Drew
Ez lett a mi jellegzetességünk....
És egyébként még nincs is olyan sok FCS prospect a listán(tizenötöt számoltam, persze lehet ez kicsivel több vagy kevesebb), és akikkel már kapcsolatba léptünk közülük, azok közül is jó néhány játékos valószínűleg draftolva lesz a small school prospectekkel foglalkozó JB Scoutimg legfrissebb listája szerint:
http://www.jbscouting.com/index.php/fcs/fcs-player-ratings/2357-top-100-big-board-post-combine
És Josh Norman vagy Brian Quick draftolása ellen pedig pl. egyáltalán nem tiltakoznék(mellesleg csodálom, hogy a Montana FSével, Trumaine Johnsonnal még nem beszéltünk).
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
És íme ezekkel a draft prospectekkel lépett eddig kapcsolatba valamilyen formában a Jags eddig:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/23/2898060/2012-jacksonville-jaguars-draft-interestsiktriad
És íme a legjobb komment a listával kapcsolatban (tisztelet a kivételeknek):

"for God’s sake let’s stop choosing only small colleges .. wanting to take rabbit of the hat every year"

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lee Evans és Naanee a radarotokon.Amadeus91
Evans kedden volt itt de szerződés nélkül ment el. Azóta nincs új infó róluk.

És íme ezekkel a draft prospectekkel lépett eddig kapcsolatba valamilyen formában a Jags eddig:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/23/2898060/2012-jacksonville-jaguars-draft-interests
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
GM Gene mester azt nyilatkozta, hogy hátramennétek az 1/7-ről, várjátok az ajánlatokat.Stez
kiváncsi van e olyan hülye csapat aki felmegy Tannehillértbraxa88
Nálunk erőltetik ezt a hülyeséget...
Én ne hiszek benne (mármint, hogy QB kellene a drafton ill. pont Tannehill).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Egyébként HAPPY BIRTHDAY MAURICE!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Mnoga léta mnoga léta zsivió zsivió!!!! 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Khan: Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ha timmy idekerült volna, olyan cirkusz indult volna útjára, aminek a végén csak rosszabbul jöttünk volna ki a dologból.
De itt van még egy fontos kérdés. Vajon ez a tegnapi komoly próbálkozás volt, vagy ahogy m-bryo (meg sokan kint)mondja, mindössze ügyes PR fogás("Én mindent megtettem hogy Tebow idejöjjön, de nem minket választott ")? Tudta mit kínált a Jets, akkor miért nem utasította Genet, hogy nem csak a Jets ajánlatához hasonló csomagot ajánljon fel, hanem egy 3. körösért hozza össze a boltot?...

És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguarsiktriad
Miért adott volna 3.ik kört, amikor a 4.ik körrel is jobb ajánlatot tett le az asztalra, mint a Jets? Én nem tartom reálisnak, hogy számolt volna azzal, hogy TT a Jets-et választja vagy ilyesmi. Mularkey is elmondta, hogy megpróbálnak a draft által újjáépíteni a csapatot, és nem akartak egy 3.ik kört beáldozni TTért
Abban viszont egyetértek veletek, hogy mivel Ő rakja be a pénzt ezért az ő szava a döntő. Nekem összesen annyi bajom volt, hogy mondta, hogy ő még nem fog beleszólni a dolgokba, majd később, ha úgy látja, hogy a Gene által kijelölt út nem megfelelő ha nem jönnek az eredmények. Azt is tudom, hogy a tizedét se ismerjük a történtek hátterének, meg nem egy döntés, vagy hír alapján kell megítélni valakit, és ráaludva egyet a történtekre, nem gondolom, hogy Khannal rossz kezekben lenne a Jags, csak szerintem ha TT idekerült volna azzal még lejjebb süllyedt volna a csapat. (Amúgy azt se hiszem, hogy a Jags lenne a 32. legjobb franchise jelenleg, hiszem tavaly még esély is volt a PO-ra, és idén se elsőként fog választani a csapat a drafton)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
UPdate:jah és miért is vagyok XY fan? 😕 😕m-bryo
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118&p=13
itt jelezd h Jags fan rangot szeretnélempty taxi
Koszi 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Lee Evans és Naanee a radarotokon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
UPdate:jah és miért is vagyok XY fan? 😕 😕m-bryo
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118&p=13
itt jelezd h Jags fan rangot szeretnél


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
TT affér után picit más :
Draft,ahogy olvasom a BCC egyik cikkében :

1 Indianapolis Colts - Andrew šťastie, QB, Stanford
2. Washington Redskins - Robert Griffin III, QB, Baylor
3. Minnesota Vikings - Matt kalila, OT, USC
4. Cleveland Browns - Ryan Tannehill, QB, Texas A & M
5. Tampa Bay Buccaneers - Trent Richardson, RB, Alabama
6. St Louis Rams - Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
7. Jacksonville Jaguars - Morris Claiborne, CB,

Minden OK csak nemvagyok biztos a Tannehill-ben hogy olyan magas pick lenne :rolleyes:
vagy igen szerintetek? 😐 Esetleg Claiborn hozzánk kerulhetne 😉
UPdate:jah és miért is vagyok XY fan? 😕 😕
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguarsiktriad
Amikor Adam köhint be 750 millió $ a kasszába, akkor bele lehet szólni, hogy a Jaguarst hogyan kellene vezetni. Amikor Mr. Khan köhinti be pénzt, akkor az Ő szava számít.Húsrágó
+1
Aki most azt állítja, hogy csalódott Khanban azon csak nevetni tudok. Nehogy már egy olyan dolog alapján ítéljük meg, aminek nem is ismerjük a hátterét, ráadásul nem is sikerült. Amúgy meg nem kell túlpörgetni a dolgot, csak akart egy csereirányítót szerezni Gabbert mögé a totálisan alkalmatlan Henne helyett. 😊

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguarsiktriad
Amikor Adam köhint be 750 millió $ a kasszába, akkor bele lehet szólni, hogy a Jaguarst hogyan kellene vezetni. Amikor Mr. Khan köhinti be pénzt, akkor az Ő szava számít.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Matt Roth ahogy e cikkecske utolsó sorát olvasom nem lesz újraigazolva....
When I asked what the Jaguars told him about his future with the team, the phone went dead.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/free-agent-de-matt-roth-has-fully-recovered-season


A ki-kit választott témához az alábbi, Broncos topikos párbeszédet azért beszúrnám, gondolatébresztőnek:

Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...
Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST
StormST
Elway azt mondta Timmy döntött a Jets mellett, és én hiszek neki:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/john-elway-says-tim-tebow-chose-his-destination

Timmy érkezése inkább káros lett volna a csapat számára, és ez a lényeg, nem a marketing. Ha marketing alapján kezd valaki a futballal kapcsolatos (nagyon komoly) döntéseket alárendeli, ott már valami súlyosan el van cseszve. Továbbá csak Khan szimpátiáját élvezte volna TT. Smith nem akarta őt, a front office nem akarta őt. Valószinűleg Mularkey sem.. Valószínűnek tartom igaz az a verzió, hogy meg lett neki mondva, milyen -mellék- szerepet szán neki Smith a csapatban, és ezért ment inkább New Yorkba.
iktriad
Gene Smith rengeteg sportszakmai döntése eredményeként a 32. legjobb csapat a Jags. Egyetlen marketing vezérelte döntés "romba döntette" volna ezt a hatalmas Franchiset, amit eddig felépített? Mellesleg a Jets is szituációs QB szerepet szán neki (ahogy a Jets topikban olvasom), és Timmynek nincs ezzel baja.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Roth ahogy e cikkecske utolsó sorát olvasom nem lesz újraigazolva....
When I asked what the Jaguars told him about his future with the team, the phone went dead.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/free-agent-de-matt-roth-has-fully-recovered-season


A ki-kit választott témához az alábbi, Broncos topikos párbeszédet azért beszúrnám, gondolatébresztőnek:

Az ügynöke mást mondott tegnap. Azt mondta, TT döntött. Valaki hazudik...iktriad
Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...
Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST
StormST
Elway azt mondta Timmy döntött a Jets mellett, és én hiszek neki:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/john-elway-says-tim-tebow-chose-his-destination

Timmy érkezése inkább káros lett volna a csapat számára, és ez a lényeg, nem a marketing. Ha marketing alapján kezd valaki a futballal kapcsolatos (nagyon komoly) döntéseket alárendeli, ott már valami súlyosan el van cseszve. Továbbá csak Khan szimpátiáját élvezte volna TT. Smith nem akarta őt, a front office nem akarta őt. Valószinűleg Mularkey sem.. Valószínűnek tartom igaz az a verzió, hogy meg lett neki mondva, milyen -mellék- szerepet szán neki Smith a csapatban, és ezért ment inkább New Yorkba.

Khan: Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ha timmy idekerült volna, olyan cirkusz indult volna útjára, aminek a végén csak rosszabbul jöttünk volna ki a dologból.
De itt van még egy fontos kérdés. Vajon ez a tegnapi komoly próbálkozás volt, vagy ahogy m-bryo (meg sokan kint)mondja, mindössze ügyes PR fogás("Én mindent megtettem hogy Tebow idejöjjön, de nem minket választott ")? Tudta mit kínált a Jets, akkor miért nem utasította Genet, hogy nem csak a Jets ajánlatához hasonló csomagot ajánljon fel, hanem egy 3. körösért hozza össze a boltot?...

És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguars
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jacksonville offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:JoeyPorter
FAIL.

Shahid Khan offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable.

Így már stimmel...

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jacksonville offered to pay back Denver million - vs. Jets - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:JoeyPorter
:S Khan hirtelen nagyon nagy negatív figura lett a szememben. Ezzel szerintem egyértelmű lett, hogy az "én csak egy szurkoló vagyok, nem szólok bele még", meg a "nekem Jacksonville fontos, nem a nagyobb piac érdekel, hanem a csapat" szövegek csak mázak. Mert szerintem egyértelmű, hogy Tebow a csapatnak csak ártana, a tulajdonosnak, viszont rövidtávon kedvezne. Biztosan kikérte Gene véleményét, és sztem ő elmondta az érveit, hogy miért lenne rossz lépés Tebow, és ennek ellenére mégis jobb ajánlatot adott a Broncosnak, mint a Jets...kisvanek4
Vagy az is benne van hogy egy póker partit játszott Shao és hogy a kinti Jax (gators) szurkolók szemében jó fej legyen belement ebbe a játszmába azzal a tudattal hogy máshol kot ki a TT :rolleyes: Szurkolók mindent megtettem de sajna a Jetset választotta 😀
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Jacksonville offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:JoeyPorter
:S Khan hirtelen nagyon nagy negatív figura lett a szememben. Ezzel szerintem egyértelmű lett, hogy az "én csak egy szurkoló vagyok, nem szólok bele még", meg a "nekem Jacksonville fontos, nem a nagyobb piac érdekel, hanem a csapat" szövegek csak mázak. Mert szerintem egyértelmű, hogy Tebow a csapatnak csak ártana, a tulajdonosnak, viszont rövidtávon kedvezne. Biztosan kikérte Gene véleményét, és sztem ő elmondta az érveit, hogy miért lenne rossz lépés Tebow, és ennek ellenére mégis jobb ajánlatot adott a Broncosnak, mint a Jets...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jacksonville offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
A ki-kit választott témához az alábbi, Broncos topikos párbeszédet azért beszúrnám, gondolatébresztőnek:

Tebow on conference call "I had no input on where I went. Broncos had all the power"

Erről ennyit... 😊

A Jags csak a 4. kört adta volna, ez volt ellenük...StormST
Az ügynöke mást mondott tegnap. Azt mondta, TT döntött. Valaki hazudik...iktriad
Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...

Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nemkel ezt ragozni, TT nem a Jax-ot választotta szerencsére mert szerintem is Blaine-ek kel adni sanszot túl korai lenne a cut.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Viszont szerintem faszán sikerült demoralizálni Gabbertet (mint ahogy Lockert is a PM ügy kapcsán, bár nem mindegy, hogy egy future HoFer irányítót akarnak eléd hozni, vagy TTt)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez igaz, csak sztem a jags többet nyerhetett volna ezen a húzáson, mint amekkorát bukhatott volna megnézve h jelenleg hol tartanak...peach
Persze nincs sokkal lejjebb, csak az a helyzet, hogy ha már kockáztatunk, akkor inkább főnyereményként ne a sok rajongó legyen ott, hanem egy franchise QB. Plusz Gabbert 1 évet volt itt. Tebow nem volt jobb QB nála eddig, így nincs értelme lecserélni rá. Gabbertnek kell 1év esélyt még adni. Ha azt mondjátok, hogy Tebow megérdemli azt, hogy kapjon időt és esélyt, és kockáztassanak érte, akkor Gabbert is megérdemli. A prioritás pedig ő, mivel tavaly 1.körben felment érte a Jax.

Ja, és a Tebow kockázathoz hozzájön, hogy az növelheti de csökkentheti is Gabbert morálját, hozzáállására negatív hatással -is- lehet, ha úgy érzi máris elvesztette a bizalmat. Ugyanaz, mint Tebow-Manning-Broncos FO téma, ott mindenki sajnálja Tebowt, bezzeg Gabbertet Tebow javára gond nélkül dobná ki akárki 😊 Ha Manninget hozta volna ide a JAX azt mondanám, hogy jóval kisebb a kockázat, kevésbé hülyeség, hisz tényleg HOF QB, de így én nem cserélném le Gabbertet még.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
szerintem is tebow már csak azért is kellett volna nektek, hogy felkerüljetek a térképre... egy szürke csapat a tiétek, ha tebow jött volna az mindenképpen lökést adhatott volna... nem támadásként mondom, de többen is céloztak már erre korábban és én is így látom. a pr. értékét nem lehet alábcseülni! valamivel fel kell kelteni az emberek figyelmét, és ennél timinél jobb lehetőség nem lesz egy darabig... 😉peach
igen, de senki nem is becsüli alá, csak mint már írtuk, annak a pr értéknek elég kemény hátulütői is vannak/lehetnek, amit szintén nem szabad alábecsülni. Elég ha megnézed,hogy reagáltak egy future hof QB "ingyen" érkezésére az ottaniak...
fetomy
ez igaz, csak sztem a jags többet nyerhetett volna ezen a húzáson, mint amekkorát bukhatott volna megnézve h jelenleg hol tartanak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Timmy a Jetst választotta. MEGALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Thank you Jesus!iktriad
Félházas meccsek, Blackout..Hurrá! 😀 😛Greengo
Greengonál a pont...ha valahova kellett vna TT az a Jags és a Phins...minden szempontból.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem is tebow már csak azért is kellett volna nektek, hogy felkerüljetek a térképre... egy szürke csapat a tiétek, ha tebow jött volna az mindenképpen lökést adhatott volna... nem támadásként mondom, de többen is céloztak már erre korábban és én is így látom. a pr. értékét nem lehet alábcseülni! valamivel fel kell kelteni az emberek figyelmét, és ennél timinél jobb lehetőség nem lesz egy darabig... 😉peach
igen, de senki nem is becsüli alá, csak mint már írtuk, annak a pr értéknek elég kemény hátulütői is vannak/lehetnek, amit szintén nem szabad alábecsülni. Elég ha megnézed,hogy reagáltak egy future hof QB "ingyen" érkezésére az ottaniak...

húsrágó: Jó, hát azért én nem hiszem, hogy bárkinél is érdemi szempont lett volna, hogy Uche mit magyarázott 😊