Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem értem a rinyát, megkaptátok a class legjobb WRjét és alig adtattok érte fel valamit. Szerintem jó trade volt.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk Sullivan személyében nagyon jó poziciós coacha lesz. Gabbert meg nem panaszkodhat. Robinson, Evans, és most Blackmon mint fegyver. És szerintem még jön egy 1 WR vagy TE.

Az viszont nagyon rossz jel, hogy ez Khan műve. Azt mondta nem szól bele és másodszor szegi ezt a szavát meg. Nem akarok egy Dan Snyder típusú tulajt ide. Túl passzív után egy túl aktív owner... Ah.
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Blackmonnak örülök, az elbukott negyedik körös picknek nem, de még viszonylag olcsón megúsztuk, azt hittem valami extra ellenérték lesz, akkor meg akasztottam volna magam egyből

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felmentünk 1/5re. Blackmon a pick. Nem örülök. De cáfoljon meg, és legyen olyan elkapó, mint Jimmy Smith volt.

4. körös picket adtunk tampába.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint nagyon komolyan próbálunk feltradelni Blackmonért. Nem kéne.... Nagyon nem kéne. 1/7et se ér meg, nem hogy ennél magasabbat...iktriad
Smith egyszerűen döbbenet. Ott van Floyd és Jeffery, ha Blackmon kimegy. Akkor mi a szarért kell kivágni a picket már megint az ablakon. Gondolom az idei második kör rögtön ugrana megint, alaphangon. A faszi semmiből sem tanul...N-Drew
Ez nem Gene választása lenne....
"Chris Mortensen said Shahid Khan likes Blackmon a lot."
Már megint Khan játsza az eszét. Mint a Tebow dolognál.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Schefter szerint nagyon komolyan próbálunk feltradelni Blackmonért. Nem kéne.... Nagyon nem kéne. 1/7et se ér meg, nem hogy ennél magasabbat...iktriad
Smith egyszerűen döbbenet. Ott van Floyd és Jeffery, ha Blackmon kimegy. Akkor mi a szarért kell kivágni a picket már megint az ablakon. Gondolom az idei második kör rögtön ugrana megint, alaphangon. A faszi semmiből sem tanul...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint nagyon komolyan próbálunk feltradelni Blackmonért. Nem kéne.... Nagyon nem kéne. 1/7et se ér meg, nem hogy ennél magasabbat...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legfrissebb NFL pletykák velünk kapcsolatban:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/26/2973921/2012-nfl-draft-rumors-jacksonville-jaguars

Az Eagles és a Bengélas is esélyes egy esetleges feltradre, bár Schefter szeroint az sem elképzelhetelen, hogy mi megyünk fejjebb (bár ezt én kizártnak tartom).
Ha 1/7en Blackmon még bent van ő a pick és a South Carolina CBje Gilmore letredenel, de akár 1/7nél is a pickünk lehet. a Csapat szerint ő Mathis 2.0

És kis WR pletyka: a középső körös elkapó prospectek közül TY Hilton és AJ Jenkins tűnik a mi emberünknek. Hilton KR is lenne (Karim pakolhat)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.szaba
de csak azért, mert Gene már megemelte az ingerküszöböt a pickjei kapcsán 😀Húsrágó
Sztem arra gondolt, hogy Alualut harmadik kör végére várták anno.
Merciéket nem, tehát a sokk nem ők lennének, vagyis nem Alualu szintű sokk.ulpianus
Alualu a Cowboys Value Boardján dokumentáltan(fénykép volt róla) a 22. helyen volt. Szép mítosz ez a 3. kör, csak baromság.

Update mik derülnek ma ki : Bill Polian is az 1. körben draftolta volna Alulaut.
Former Colts GM Bill Polian says on ESPN that Gene Smith did "great job" of disguising Tyson Alualu pick. Polian says he wanted him at #25

Átolvastam egy csomó cikket a mai nap a melóhelyen és az elmúlt napokban egyre többször felmerült a Syracuse DEjének, Chandler Jonesnak a neve. Például tegnap este a Jaguars This Weekben. Alualu neve is gyakorlatilag 1 nappal a draft előtt merült fel ugyanott... 1/7en túlzás lenne kivinni, de van egy sejtésem, hogy ha sikerülne lemenni mondjuk 12 és 20 közé valahova, akkor ő a pick.
1/7en maradva a Blackmon(ha még bent van)/Cox/Gilmore trióból lesz valaki.
Ja, és a Packers oldalának draftral kapcsolatos cikkeit olvasva Vic egy ideje mondogatja, hogy ha a Green Bay tényleg nagyon "belezúg" egy LBbe (Ingram pl.), akkor mivel nekik 12 pickjük van a jags meg le akar tradelni, nem lehetetlen hogy a két fél boltot kössön.

Mindezek ellenére én már mindenre készen állok, Gene már szerintem max azzal tudna meglepni idén, ha engem draftolna 1/7en. Khan mondta, hogy nem fog beleszólni, Mularkey szintén nem fog belepofázni a pickekebe, Szóval kezdődjön a Félelem és Rettegés Gene pickjeitől III cimű film (bár adná az ég, hogy összehozzon valami '09es drafthoz hasonlót, vagy akár jobbat....).

Egyébként így néz ki a value boardunk 😊 :
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Azon gondolkodtam, hogy minek örülnék legjobban az első körrel kapcsolatban és megfordult a fejemben több változat is. Ha 1/7-nél bent van Claiborne, vagy Blackmon, akkor megvan a pick. Magam részéről inkább Blackmont preferálnám egyébként, mert a WR poszt lyukasabb (szvsz), valamint köztudott, hogy Claiborne nem egy lángész (lásd még: 4 pontos Wonderlic teszt). Ha egyikőjük sincs bent, akkor két lehetőség van: 1.) választunk valaki mást 2.) trade - részemről természetesen az utóbbit választanám, hiszen az plusz draft pickeket jelentene és ha az igazán topnak számító játékosok kimentek, nekünk már tulajdonképpen mindegy kit választunk, van hova draftolni. Részemről legyen Stephon Gilmore, Fletcher Cox vagy Melvin Ingram hármasból valaki, ha nem sikerülne elcserélni a picket, vagy ha néhányat megyünk hátra és még bent lesz valamelyikőjük.
Persze ezek a verziók már mindenkiben felmerültek, úgyhogy akkor leírom szerintem mi fog történni, ismerve az elmúlt évek Jaguars draftjait:
az első, a második és a harmadik körös pickünket odaadjuk a Brownsnak a negyedik választási helyért, ahol elvisszük Trent Richardsont... vagy
maradunk az 1/7-en és behúzzuk mondjuk Brandon Weedent
szerintem más lehetőség nincs 😀

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na szóval Mike Mayock belenézett a csoda gomb-be és Melvin INGRAM-ot jósolta nekunk :/ :rolleyes:
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Reméljük ez csak kacsa.Nem ér annyit ő közel sem.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Basszus ahogy olvasom mindenki már lassan elozkodni akar 😐 pláne olyanok akiknek elég eros az álományuk :/ mint most per pillanat az Eagles is felmenne (álíttólag) Cox-ért 😐
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.szaba
de csak azért, mert Gene már megemelte az ingerküszöböt a pickjei kapcsán 😀Húsrágó
Sztem arra gondolt, hogy Alualut harmadik kör végére várták anno.
Merciéket nem, tehát a sokk nem ők lennének, vagyis nem Alualu szintű sokk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.szaba
de csak azért, mert Gene már megemelte az ingerküszöböt a pickjei kapcsán 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Mielőtt munkába mennék egy kis "vitainditó jóslatot tennék hogy én mit várok ma éjjel:
Az én forgatókömnyveim:
Álom forgatókönyv: Claiborne 1=7en vagy letrade egy extra 2. körösért + 1-2 hátsó körösért
Várható forgatókönyv: Fletcher Cox vagy Melvin Ingram 1/7en vagy letrade egy extra 2. vagy 3. köröért.
"Nem zárható ki" forgatókönyv: Gilmore, DeCastro, Coples, Reiff vagy ha még bent van 1/7en Blackmon
"Alualu sokk faktor": Whitney Mercilus vagy Chandler Jones 1/7en.
Kiváncsi vagyok a hazai Jags fanbase mit/kit szeretne ma éjjel?iktriad
Blackmon vagy Claiborne szinte mindegy, én személy szerint Kalil pick esetén is örülnék, legalább Szöszke biztonságban lenne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Alualu sokk faktor az egy 3. körös lenne, nem Merci/CJ.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mielőtt munkába mennék egy kis "vitainditó jóslatot tennék hogy én mit várok ma éjjel:
Az én forgatókömnyveim:
Álom forgatókönyv: Claiborne 1=7en vagy letrade egy extra 2. körösért + 1-2 hátsó körösért
Várható forgatókönyv: Fletcher Cox vagy Melvin Ingram 1/7en vagy letrade egy extra 2. vagy 3. köröért.
"Nem zárható ki" forgatókönyv: Gilmore, DeCastro, Coples, Reiff vagy ha még bent van 1/7en Blackmon
"Alualu sokk faktor": Whitney Mercilus vagy Chandler Jones 1/7en.
Kiváncsi vagyok a hazai Jags fanbase mit/kit szeretne ma éjjel?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár most már aztán tényleg mindent fenntartással kell kezelni, a Broncos(!) és az Eagles http://www.bigcatcountry.com/2012/4/25/2975117/nfl-draft-2012-fletcher-cox-trade-rumor-jaguars-eagles is állítólag érdeklődik egy feltrade iránt. Az Eagles Feltcher Coxért jönne fel, a Broncos pedig Gilmoreért .
Utóbbi infó Shawn Zobetőll, a DraftHeadquarters.com elnökétől van:
Report: Denver Broncos have talked with Jacksonville Jaguars about trading up to No. 7 overall to select South Carolina CB Stephon Gilmore
Minnél hátrébról jönne fel valaki, annál többet kaphatunk cserébe.
Öreg barátunk Vic Ketchman pl. e e videó végén megpendítette, hogy ha a Packers GMje, Ted Thomson szerint van olyan pass rusher akiért érdemes egy nagyobb csomagot összeállítani (és a Packersnek asszem 12 pickje van, tehát municiójuk van hozzá bőven), akár 1/7ig is feltradelhetnek érte....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a végső BCC lista azon játékosokról, akikkel az oldal tudomása szerint felvettük a kapcsolatot.
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/25/2974387/2012-jacksonville-jaguars-draft-interests
Tavaly és tavalyelőtt Gabbert és Alualu kivételével mindenki a listán volt, akit draftoltunk, szóval nagyon is hasznos szerszám lesz, főleg a 2. és 3. napon.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags beszélt az elmult 1-2 napban Todd Monkennel (egykori WR coach, most Oklahoma State OC), és csak és kizárólag Blackmon volt a téma. Állítólag scoutok is jártak arra nemrég tőlünk:
"The Jaguars have sent a lot of their scouts to the OSU campus to interview Monken about everything related to Blackmon. NFL Network's Mike Mayock and Jaguars.com's John Oehser both believe the Jaguars will select Blackmon at the seventh overall selection if he's available. "
Monken azt, mondta szerint nagyon is sikeres WR lesz Blackmonból az NFLben.
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-04-24/ex-jaguars-receivers-coach-thinks-blackmon-would-be-fit
Ezek szerint ha valami kisebb csoda folytán Blackmon még bent van 1/7, mégiscsak ő lenne a pick.
Michael Floyd pedig azt mondta, nem beszélt a Jags képviselőivel a combine óta.

Aztán, hogy ne csak pletykákkal foglalkozzunk, úgy látszik (legalább is remélem) már megy a valószinű UDFAk becserkészése.
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/24/2971894/nfl-draft-2012-jaguars-speak-with-three-prospects-undrafted
A már általam említett OT, Barbiasz mellett a Colorado State RBje, Raymond Carter is írta twitteren hogy tegnap a Jags felhívta. Mark Duffner pedig a Penn(sylvania) LBjevel, Erik Raskkal beszélt telefonon.
Mindegyikük UDFA jelölt, és remélem így is marad a draft után is (Ez azt jelenti, hogy ne áldoztunk rájuk draftcetlit), de jó ha megjegyezzük a nevüket. Nálunk sose lehet tudni, kiből lesz/ lehet akár 4. körös pick...

És Oesher összegyűjtött 10 db friss mock draftot, és értékelte az adott mockok Jagsnek "kiutalt" játékosait:
http://www.jaguars.com/news/article-MockDraft/Mocking-the-mocks/1ca50c46-fbe3-4cbf-9bb9-5824e85a1a7a
Nagy a szórás: Gilmore 3szor kerül hozzánk (1× letraddel), Melvin Ingram 2×(Frenette és Prisco; a 2 Jacksonville-i NFL szaki is őt választotta....), Coples, Floyd, Claiborne, Flethcher Cox (meglepő hogy csak 1 ember mockolta hozzánk), és egy CBSes az inkább NT Dontari Poe-t is hozzánk mockolta (igaz letraddel).
Ebből is látszik, hogy az egyik legkiszámíthatalanabb faktor vagyunk idén a Top 10ben.
Továbbra is tartom a véleményem, hogy ha maradunk 1/7, mert nem sikerül lejjebb menni, akkor A; Claiborne bent van, ő a pick, ha B; nincs akkor Fletcher Cox vagy esetleg Gilmore (bár őt 1/7en nem szeretném...).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolom van most gond bőven, Gene-t lefoglalja a draft, de 1 napra még lehetett volna Jaguár, hogy a Jacksonville Jaguarsből vonuljon vissza.Húsrágó
Mondjuk a Redskinsnél is volt még kezdő QB (Egy OTbe torkolló meccsen ki is kaptunk tőlünk '06ban, mikor ő volt a Washinton irányítója -az volt az egyedüli vereségünk NFC Eastes ellenféltől abban az évben, megvertük a Cowboyst, a Giantst -100. alapszakasz siker, természetesen MNFen- és Philyben az Eaglest is).
De azért remélem majd megkapja A "Jaguars Ring of Honor" tagságot (Freddel egyetemben).
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A Jaguars történetének legjobb QBja, Mark Brunell tegnap bejelentette a visszavonulását:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/24/2970997/mark-brunell-retires-jacksonville-jaguars
Nemrég még csődben volt, remélem azóta valamelyest javult az anyagi helyzete.

És a Northern Colorado OTje, Lee Barbiasz írta twitteren, hogy tegnap beszélt telefonon Andy Heckkel, az OLine coachunkkal. Még a draftoldalak számára is teljesen ismeretlen a pasas, úgyhogy remélem max UDFAként számítunk rá (bár nálunk semmit se lehet kizárni, ha a draftról van szó)...iktriad
Gondolom van most gond bőven, Gene-t lefoglalja a draft, de 1 napra még lehetett volna Jaguár, hogy a Jacksonville Jaguarsből vonuljon vissza.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars történetének legjobb QBja, Mark Brunell tegnap bejelentette a visszavonulását:
http://www.bigcatcountry.com/2012/4/24/2970997/mark-brunell-retires-jacksonville-jaguars
Nemrég még csődben volt, remélem azóta valamelyest javult az anyagi helyzete.

És a Northern Colorado OTje, Lee Barbiasz írta twitteren, hogy tegnap beszélt telefonon Andy Heckkel, az OLine coachunkkal. Még a draftoldalak számára is teljesen ismeretlen a pasas, úgyhogy remélem max UDFAként számítunk rá (bár nálunk semmit se lehet kizárni, ha a draftról van szó)...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap kiraktuk a S Darcel McBathot, aki játszott 1 meccset decemberben, és hírnevéhez méltóan (= üvegből van) ott el is tört a karja.

Fred Taylor fogja a 2. körös pickünket bejelenteni pénteken. De mi lesz ha 2t lesz addigra? Akkor mindkettőt bevállalja?