Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy okot szoktak ellenünk emlegetni, hogy a 2005ös Superbowl kicsit kaotikusan sikerült megrendezés szempontjából(pl sokan csónakkal jutottak a stadionba - ami szerintem tök poén, de pár máshoz szokott sajtósnak gondolom már nem akkora), de ezt is sokan felfújták akkor.
Amúgy Khan érkezésével sokan mondogatják, hogy a Jags újra meg fog pályázni egy újabb SB rendezést. Végül is ha a Miami meg a Tampa annyiszor megkapta a jogot, miért ne kaphatnánk meg mi is még 1×?
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Elolvasva azt az elso belinkelt cikket megint oda jutottam hogy nemértem miért annyi a negatív publicitás a csapatunkal szemben?? 😐 És ez a itteni fórumra is mondható! :/m-bryo
Kint nagyon sok a troll, eleve máig nem értik, minek kellett még egy csapat Floridába. Ráadásul mióta átkerültünk az AFC South-ba az "új" csapatok miatt, ellentétben a nagyon sikeresnek mondható első 5 szezonnal, azóta nem sok vizet zavartunk. Elsősorban Manning-faktor szvsz, de mindegy. Redneck, small-market csapatnak tartják a Jax-et, aki sosem játszott SB-t, és sosem volt jó helyen. Tény, hogy a Texans-nak és a Titans-nek nincsenek különösebb gondjai a jegyeladásokkal, hiába újabb franchise-ok, mit mi (mondjuk a Titans a volt Houston Oilers tulajdonképpen, úgyhogy nem igazán új). A média nem foglalkozik velünk kint sem. Nincsenek különösebb balhék, sztárjátékosok (Fred Taylor, vagy Jimmy Smith pl. egy Eagles-ben kb. félisten szint lett volna, és tuti Hall of Fame) , ráadásul 2007-et leszámítva középcsapatnak számítottunk szinte végig.

Itthon nem hinném, hogy utálnák a csapatot, sokkal inkább nem ismerik a valós viszonyokat, illetve "megeszik" a kinti média csúsztatásait, nemtörődömségét. Plusz nem érdekeljük őket, de tekintve, hogy mióta van itthon NFL közvetítés, nem meglepő, hogy nincsenek oda túl sokan egy sajnos többnyire középszer csapattól, aminek még csak dicső múltja sincs.
Ebben az idényben meg annyi hibás döntés, rossz kommunikáció volt (osztom a véleményed Smith-el kapcsolatban), hogy egyedül ezzel érjük el az ingerküszöböt, meg persze a GM "érdekes" draftjaival.
Most meg épp a HC kirúgásával/tulajdonosváltással... :/
Ha ennek a csapatnak szurkolunk a bandwagon-tól nem kell tartani, ezt én mondjuk annyira nem is bánom, de ez csak egy magánvélemény. Ezen a fórumon azért akad(akadt) jó pár ember, aki elismeri/elismerte, ha éppen jó volt a csapat, kint ez viszont egyáltalán nem jellemző. Személy szerint az én kedvenc jellemző sztorim az ottani megítélésünkkel kapcsolatban (Iktriad is szokta emlegetni), hogy az azóta hál' Istennek a francba elzavart, antipatikus Kornheiser (ESPN MNF, őt váltotta Gruden), mikor rendesen elkalapáltuk a Giants-et, végig arról okoskodott, hogy a New York milyen szar (nem volt az), mivel az eszébe sem jutott, hogy esetleg az akkori Jax nagyon jó...

Készülj fel rá lélekben, hogy sokan alig várják, hogy elköltözzön a csapat Jacksonville-ből és elmenjen akárhová, vagy végleg megszűnjön. Itt is lesznek ilyenek, csak a sokkal értelmesebb társulat miatt mindössze néhányan... sz*rni rájuk! 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont érdekelne mi a véleményed (véleményetek) az első belinkelt cikkről (jegyeladások, amelyek egyáltalán nem olyan rosszak, mint amit terjesztenek), illetve az eladással kapcsolatos "elméletemről".N-Drew
A jegyeladásaink hozzánk képest egész jók, ez tudjuk, de a mainstream media (1-2 kivételtől eltekintve)ezt leszarja ballisztikus ívben. A Bucs súlyos jegyeladási problémáiról nem sokat olvastam, pedig elég rossz ott is a helyzet...Hogy a Oaklandet már ne is említsem
.
Khan szerintem először Jacksonvilleben akar gyökeret verni, ha azonban továbbra is nem professzionális lesz a fanbase egy részének a hozzáállása ("Nem veszek jegyet mert nem azt draftolták akit akartam/az a QB aki/az a HC aki", egyéb ostoba kifogás) és a jegyeladásokkal 2009hez hasonló problémák lesznek(azóta nem volt blackout nálunk, és bár mindig éppen hogy megvan a szükséges nézőszám, még mindig minket vesznek elő, mint súlyos jegyeladási gondokkal rendelkező csapat....) akkor lehet szó költözésről, igaz szerintem a következő 5 évben biztosítva van a franchise jövője Jacksonvilleben.


Elolvasva azt az elso belinkelt cikket megint oda jutottam hogy nemértem miért annyi a negatív publicitás a csapatunkal szemben?? 😐 És ez a itteni fórumra is mondható! :/m-bryo
Kint utálnak minket sokan, mert szerintük Jacksonvillebe már alapvetően hiba volt franchiset vinni. Ne kérdezd miért. Itt a fórumon 1000000× jobb a helyzet. 😊

Edzéshírek: ma Knighton együtt készült a kezdőkkel - sanszos, hogy Mincey- Pot Roast- Alualu- Douzable 4essel vágunk neki a meccsnek. Viszont Middleton sérülése komolynak tűnik, így nagyon valószínű hogy Youboty és az UDFA rookie Kevin Rutland lesz a kezdő CB páros. Vincent Jackson szerintem már most elkezdte nyalogatni az ujjait...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nemcsak a 3 amcsi konszernnek szállít be Khan cége, hanem a többieknek (Toyota, Honda, német cégek - akik egyre több gyárat létesítek ott)is. Tehát csak akkor lesz szarban, ha az egész autóipar is abban lesz.
Emiatt annyira nem aggódom.iktriad
Ezért írtam azt, hogy elsősorban. Amúgy az általad említett cégek ottani gyáraiban az a közös, hogy az észak-amerikai piacra gyártanak autókat, tehát lényegében az Államokba és Kanadába. Mexikó elenyésző, mellesleg a németek elsősorban (VW) ott gyártatják az autóikat, bár abban igazad van, hogy a prémiummárkáiknak (MB és BMW) van gyáruk az Államokban és van olyan típusuk, amit csak ott gyártanak. Az alapgondolatom az volt, hogy a belső piacon nem hiszem, hogy a jövőre nézve olyan hatalmas növekedés várható, sőt...
Tehát alapból nem kéne Khan-tól irdatlan nagy nevű igazolásokat várni, én már avval elégedett lennék, ha nem hagyná (vs. Weaver) Smith-t korlátlanul "garázdálkodni" a drafton (potenciális UDFA igazolások hátsóbb körökben).

Viszont érdekelne mi a véleményed (véleményetek) az első belinkelt cikkről (jegyeladások, amelyek egyáltalán nem olyan rosszak, mint amit terjesztenek), illetve az eladással kapcsolatos "elméletemről".N-Drew
Elolvasva azt az elso belinkelt cikket megint oda jutottam hogy nemértem miért annyi a negatív publicitás a csapatunkal szemben?? 😐 És ez a itteni fórumra is mondható! :/
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nemcsak a 3 amcsi konszernnek szállít be Khan cége, hanem a többieknek (Toyota, Honda, német cégek - akik egyre több gyárat létesítek ott)is. Tehát csak akkor lesz szarban, ha az egész autóipar is abban lesz.
Emiatt annyira nem aggódom.iktriad
Ezért írtam azt, hogy elsősorban. Amúgy az általad említett cégek ottani gyáraiban az a közös, hogy az észak-amerikai piacra gyártanak autókat, tehát lényegében az Államokba és Kanadába. Mexikó elenyésző, mellesleg a németek elsősorban (VW) ott gyártatják az autóikat, bár abban igazad van, hogy a prémiummárkáiknak (MB és BMW) van gyáruk az Államokban és van olyan típusuk, amit csak ott gyártanak. Az alapgondolatom az volt, hogy a belső piacon nem hiszem, hogy a jövőre nézve olyan hatalmas növekedés várható, sőt...
Tehát alapból nem kéne Khan-tól irdatlan nagy nevű igazolásokat várni, én már avval elégedett lennék, ha nem hagyná (vs. Weaver) Smith-t korlátlanul "garázdálkodni" a drafton (potenciális UDFA igazolások hátsóbb körökben).

Viszont érdekelne mi a véleményed (véleményetek) az első belinkelt cikkről (jegyeladások, amelyek egyáltalán nem olyan rosszak, mint amit terjesztenek), illetve az eladással kapcsolatos "elméletemről".

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egy egész tanulságos kis cikk, szvsz érdemes elolvasni:

http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2602881/week-12-nfl-attendance-update-for-khannnn

A tulajdonosváltásban engem egy dolog zavar a jövőre nézve:

http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/khan-megvasarolta-jaguarst.html

Konkrétan a cikk végi hitel dologra gondolok. Azt olvastam, hogy Khan cége évi 3 milliárdos forgalmat bonyolít. Az (amerikai) autóiparhoz van kötve, az meg különösen az elhúzódó válság miatt amúgy is igen hektikus. Ehhez hozzáteszem, hogy a három nagy amcsi autógyártó teljesítményétől sok függ a cégénél, mint beszállító. Miután már kint is kezdenek átalakulni a vásárlói preferenciák (pl. már ott sem olyan olcsó a nafta), nem biztos, hogy Khan-nak olyan sok pénze lesz a csapatra, mint amit néhányan gondoltok. Márpedig a General Motors pl. nem véletlenül csúszott le a világ legnagyobb autógyártója címről pár évvel ezelőtt. Jó pár márkája megszűnt (Pontiac, Oldsmobile), a válság kirobbanásakor kőkemény állami tőkeinjekciót kapott, amire azért volt szükség, mert későn reagált minden trendre és máig benzinzabáló dögöket gyárt többnyire. A Ford ilyen szempontból kicsit előrébb tart, talán az a cég van a legjobb állapotban. A Chrysler/Dodge/Jeep-ről meg konkrétan elég annyi, hogy az olasz Fiat mentette meg a csődtől a fúzióval. Lényeg az, hogy az új tulaj cége elsősorban az amerikai gyártóknak szállít, és ezeknek nem biztos, hogy olyan jól fog menni a jövőben, márpedig Khan cégének sikere elsősorban hozzájuk van kötve.

Persze a 350 millió USD-t Khan lehet, hogy azért vette fel, mert nem volt több lekötetlen pénze, de azért én félek attól, hogy Weaver leginkább szépen akart kiszállni a csapatból (szerintem bőven jól járt).
Nem akart segget csinálni a szájából, miután kismilliószor elmondta, hogy nem költözik a csapat sehová.
Amennyiben Ronski-nak és köreinek elfogadta volna a 800 milliós ajánlatát, azzal egyértelmű lett volna a költözés rövid időn belül. Khan 40 millióval kevesebbet perkált, cserébe mondjuk vállalta szóban, hogy kifelé azt kommunikálja majd, hogy nem megyünk sehová, és legalább további 3 évre (GM Gene, meg az ő szerződése...) marad a csapat Floridában. Innentől Weaver arca megmarad, Khan vágya, hogy saját csapata legyen valóra vált, viszonylag méltányosabb áron, a szerződésbe pedig nem kerül bele semmiféle kikötés, merthogy egy szóbeli ígéretnek jogi kötőereje az ugyebár nincsen... Márpedig, mivel ez elsősorban üzlet, tehát a rentábilis működésről szól, érhetnek még minket igen kellemetlen meglepetések.

Remélem egyáltalán nem lesz igazam :/N-Drew
Nemcsak a 3 amcsi konszernnek szállít be Khan cége, hanem a többieknek (Toyota, Honda, német cégek - akik egyre több gyárat létesítek ott)is. Tehát csak akkor lesz szarban, ha az egész autóipar is abban lesz.
Emiatt annyira nem aggódom.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ez egy egész tanulságos kis cikk, szvsz érdemes elolvasni:

http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2602881/week-12-nfl-attendance-update-for-khannnn

A tulajdonosváltásban engem egy dolog zavar a jövőre nézve:

http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/khan-megvasarolta-jaguarst.html

Konkrétan a cikk végi hitel dologra gondolok. Azt olvastam, hogy Khan cége évi 3 milliárdos forgalmat bonyolít. Az (amerikai) autóiparhoz van kötve, az meg különösen az elhúzódó válság miatt amúgy is igen hektikus. Ehhez hozzáteszem, hogy a három nagy amcsi autógyártó teljesítményétől sok függ a cégénél, mint beszállító. Miután már kint is kezdenek átalakulni a vásárlói preferenciák (pl. már ott sem olyan olcsó a nafta), nem biztos, hogy Khan-nak olyan sok pénze lesz a csapatra, mint amit néhányan gondoltok. Márpedig a General Motors pl. nem véletlenül csúszott le a világ legnagyobb autógyártója címről pár évvel ezelőtt. Jó pár márkája megszűnt (Pontiac, Oldsmobile), a válság kirobbanásakor kőkemény állami tőkeinjekciót kapott, amire azért volt szükség, mert későn reagált minden trendre és máig benzinzabáló dögöket gyárt többnyire. A Ford ilyen szempontból kicsit előrébb tart, talán az a cég van a legjobb állapotban. A Chrysler/Dodge/Jeep-ről meg konkrétan elég annyi, hogy az olasz Fiat mentette meg a csődtől a fúzióval. Lényeg az, hogy az új tulaj cége elsősorban az amerikai gyártóknak szállít, és ezeknek nem biztos, hogy olyan jól fog menni a jövőben, márpedig Khan cégének sikere elsősorban hozzájuk van kötve.

Persze a 350 millió USD-t Khan lehet, hogy azért vette fel, mert nem volt több lekötetlen pénze, de azért én félek attól, hogy Weaver leginkább szépen akart kiszállni a csapatból (szerintem bőven jól járt).
Nem akart segget csinálni a szájából, miután kismilliószor elmondta, hogy nem költözik a csapat sehová.
Amennyiben Ronski-nak és köreinek elfogadta volna a 800 milliós ajánlatát, azzal egyértelmű lett volna a költözés rövid időn belül. Khan 40 millióval kevesebbet perkált, cserébe mondjuk vállalta szóban, hogy kifelé azt kommunikálja majd, hogy nem megyünk sehová, és legalább további 3 évre (GM Gene, meg az ő szerződése...) marad a csapat Floridában. Innentől Weaver arca megmarad, Khan vágya, hogy saját csapata legyen valóra vált, viszonylag méltányosabb áron, a szerződésbe pedig nem kerül bele semmiféle kikötés, merthogy egy szóbeli ígéretnek jogi kötőereje az ugyebár nincsen... Márpedig, mivel ez elsősorban üzlet, tehát a rentábilis működésről szól, érhetnek még minket igen kellemetlen meglepetések.

Remélem egyáltalán nem lesz igazam :/

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként Jason Hill -Höri jóslatával ellentétben- nem kellett senkinek, szóval ha vissza akarjuk hozni, most hogy Robiskie kidőlt, megtehetnénk. Jelenleg 5 WR van az 53ban (M-80, Dillard, Shorts - akit azt hiszem gyakran látunk majd az utolsó 5 meccsen...- West, és Osgood akit soha nem használunk, mint WR....).
iktriad
Hill nem azért lett kirúgva, mert példát akartak vele mutatni a többi WR számára, hogy senki sincsen biztonságban és hogy mindenki kapja össze magát? mert ha tényleg ez volt a cél akkor nem hiszem hogy visszaveszik, ha meg nem és csak azért rúgták ki mert elejtett néhányat az elmúlt hetekben, akkor meg értelmetlen volt a kirúgása....kisvanek4
Jogos felvetés. Mondjuk, ha jól tudom, a hivatalos indok az volt, hogy a fiatal WReket (Dillard -mivel ő alig volt egészséges eddig, most viszont az-, West, Shorts) akarják jobban kipróbálni, hogy lehet-e rájuk számítani jövőre.
Thomas és Dillard kezd valószínűleg hétfőn, és a 3 WRes formációkban Shorts csatlakozik elsősorban majd hozzájuk.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Egyébként Jason Hill -Höri jóslatával ellentétben- nem kellett senkinek, szóval ha vissza akarjuk hozni, most hogy Robiskie kidőlt, megtehetnénk. Jelenleg 5 WR van az 53ban (M-80, Dillard, Shorts - akit azt hiszem gyakran látunk majd az utolsó 5 meccsen...- West, és Osgood akit soha nem használunk, mint WR....).
iktriad
Hill nem azért lett kirúgva, mert példát akartak vele mutatni a többi WR számára, hogy senki sincsen biztonságban és hogy mindenki kapja össze magát? mert ha tényleg ez volt a cél akkor nem hiszem hogy visszaveszik, ha meg nem és csak azért rúgták ki mert elejtett néhányat az elmúlt hetekben, akkor meg értelmetlen volt a kirúgása....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akik attól tartanak, hogy Koetter marad, azoknak jó hír, hogy felmerült -még- OCnk neve, mint a Kansas Jayhawks leendő HCje(Dirk korábban mmár volt College HC, pl. az Arizona Statenél):
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/3/2607468/dirk-koetters-future-with-the-jaguars-could-be-coming-to-a-close

Ja, ha már Dirk, tegnap azt mondta, ne várjunk nagy változásokat az offensben azzal kapcsolatban, hogy most ő foglalkozik Blainenel és Sheppard a WRekkel:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Not-a-huge-change/55d2aba9-0705-49ff-bcaf-10683660f817

Egyébként Jason Hill -Höri jóslatával ellentétben- nem kellett senkinek, szóval ha vissza akarjuk hozni, most hogy Robiskie kidőlt, megtehetnénk. Jelenleg 5 WR van az 53ban (M-80, Dillard, Shorts - akit azt hiszem gyakran látunk majd az utolsó 5 meccsen...- West, és Osgood akit soha nem használunk, mint WR....).

Ó, és egy 'fun fact' ami akár jót is igérhet nekünk hétfőre:
The Jaguars have never won a game in San Diego and the Chargers have never won a game in Jacksonville
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég hosszú lett a mai injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/2/2606528/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-2


A jó hír: Knighton, Roth és Kampman is edzett.
A rossz hír: mindkét -immár kezdő- CBnk(Youboty és Middleton) megjelent ma az injury reporton, ráadásul Middleton nem is edzett(továbbá Prosinski és Kevin Bentley is felkerült a listára). Ha Middleton sem játszhat, végre jöhet Coleman? Vagy az egyik az egyik UDFA rookie (Heath vagy Rutland) lesz bevetve ott?...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian Robiskie -> IR(játék nélkül). Visszahozhatjuk Hillt 😊 A DT Corvey Irvin jöt fel a practice squadból az 53as keretbe a helyére.
A practice squadba pedig a WR Charly Martin érkezett, 8 meccset játszott a Panthersben az elmúlt 2 szezonban. http://www.nfl.com/player/charlymartin/2507686/profile
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fred Taylor nagyon beszédes kedvében van a héten - ime pár szösszenet a Pete Prisco rádiómüsorában elhangzottakból:
http://www.bigcatcountry.com/2011/12/2/2605654/fred-taylor-compares-jacksonvilles-offense-to-new-englands
Nincs túl jó véleménye Jackről... Viszont annál pozitívabb Gabberttel kapcsolatban! Szerinte jó játékos lesz belőle, csak kell egy 1. számú WR, és kicsit át kéne alakítani az offense playhívásokat(Koetter utódja, majd remélhetőleg megteszi).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem senkit se győzött meg....armando83
1) Ha Gabbert a köv szezont úgy indítja mint Peyton Manning és Tom Brady eltitkolt szerelemgyereke,akit egy titkos szigeten egész életében QB-nek treníroztak, akkor a GM személye 10 évre eldőlt! Az összes többi játékos, akit húzott, teljesen lényegtelenné válik.
2) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013-ban pedig jó, akkor Gene újra kapni fog egy 3 éves szerződést, mert nem bust a QB-ja, bár nem is HoF.
3) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013 közepes vagy gyengébb, akkor Gene kap egy "elbocsátó szép üzenetet". 1/12 + 2/12 = 1/10 = 0 ->drága hiba (a többit ne is számoljuk).
4) Ha Gabbert jövőre is szar, akkor bajusz gyorsan lapátra teszi Gene-t. És utána Gabbert sem nem sok sót eszik meg itt.

1-es verzió nekem tetszene, de a szerződéshosszabítás előtt lecsaphatna Gene-re egy végletekig elkeseredett csapat, aki elcsábítja őt. 😀

A bemikrofonozott videó szerintem elég tanulságos volt. Szegény Szöszke kettőt pislog és jön a bumm. PM-től alap, hogyha háromig el tudok számolni a snap után, akkor complete a passz. Gabbert a kettes számmal is csak ritkán találkozik, és ha mégis, akkor rögtön a labda elengedése után jön a bordakúra.

Jővő szezonban muszáj lesz jobban megvédeni, mert hiába lesznek elkapói a remények szerint, ha neki nem marad ideje. A sérülésből felépülgetőkbe vetett bizalmam elég véges, én FA útján intézném szívem szerint, Dzsingisz biztos tömött pénztárcával vág neki az első szezonjának. (ha nem, akkor inkább vette volna meg a Rams-t 😛 )Húsrágó
Tökéletes elemzés Húsrágó GM Gene (és Blaine) sorsát illetően. Amúgy a szerdai változások az edzőknél szerintem (is) inkább tőle vannak, mint Tuckertől... Avagy jelenleg ő a teljhatalmú góré Jacksonvilleben.

Ami az O-falat illeti. Whimper heylett Bradfieldet akarom látni mostantól a szezon végéig, offseasonban meg dönteni kell, hogy Britton most inkább RT vagy LG no és persze hfel kéne végre 100%osna épülnie a sérüléseiből.. De amúgy is kéne egy új OT vagy a draftról vagy FA keretein belül. Meester, Uche és Monroe úgy ahogy rendben van, szóval az RT, LG posztot kéne megoldani. Utóbbiban Rackley lehet megoldás, csak jó offseason kéne neki.
Az a gond hogy ö változni nemfog, így még talán 3évig minden a régi marad.
Épp nézem a Seahawks Eagles meccset és már megint elökerült a LA Jaguars téma!Azért már nagyon megy t...kömre!😕m-bryo
A Vikings/Raiders/Chargers trió sokkal esélyesebb LAbe mint mi. Minket 2027ig nagyon nehéz Jacksonvilleből elvinni.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_jacksonville_jaguars_new_owner_los_angeles_112911
Hollai okfejtése a meccs alatti közvetítésben meg csak azt bizonyítja, hogy fingja nincs arról (neki se...), mi zajlik nálunk, és milyen helyzetben vagyunk.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Az a gond hogy ö változni nemfog, így még talán 3évig minden a régi marad.
Épp nézem a Seahawks Eagles meccset és már megint elökerült a LA Jaguars téma!Azért már nagyon megy t...kömre!😕
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szerintem senkit se győzött meg....armando83
1) Ha Gabbert a köv szezont úgy indítja mint Peyton Manning és Tom Brady eltitkolt szerelemgyereke,akit egy titkos szigeten egész életében QB-nek treníroztak, akkor a GM személye 10 évre eldőlt! Az összes többi játékos, akit húzott, teljesen lényegtelenné válik.
2) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013-ban pedig jó, akkor Gene újra kapni fog egy 3 éves szerződést, mert nem bust a QB-ja, bár nem is HoF.
3) Ha Gabbert jövőre közepes, 2013 közepes vagy gyengébb, akkor Gene kap egy "elbocsátó szép üzenetet". 1/12 + 2/12 = 1/10 = 0 ->drága hiba (a többit ne is számoljuk).
4) Ha Gabbert jövőre is szar, akkor bajusz gyorsan lapátra teszi Gene-t. És utána Gabbert sem nem sok sót eszik meg itt.

1-es verzió nekem tetszene, de a szerződéshosszabítás előtt lecsaphatna Gene-re egy végletekig elkeseredett csapat, aki elcsábítja őt. 😀

A bemikrofonozott videó szerintem elég tanulságos volt. Szegény Szöszke kettőt pislog és jön a bumm. PM-től alap, hogyha háromig el tudok számolni a snap után, akkor complete a passz. Gabbert a kettes számmal is csak ritkán találkozik, és ha mégis, akkor rögtön a labda elengedése után jön a bordakúra.

Jővő szezonban muszáj lesz jobban megvédeni, mert hiába lesznek elkapói a remények szerint, ha neki nem marad ideje. A sérülésből felépülgetőkbe vetett bizalmam elég véges, én FA útján intézném szívem szerint, Dzsingisz biztos tömött pénztárcával vág neki az első szezonjának. (ha nem, akkor inkább vette volna meg a Rams-t 😛 )
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szerintem senkit se győzött meg....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Engemet valójám legjobban a GM aggaszt mert nemgyözött meg a politikája eddig.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prosinksit kihagytad M-bryo 😊 Egész jó STs egyébként.

Hill helyén Dillard gyakorolt ma a kezdőkkel, a jatékosokmind azt mondták, Tucker edzésének tempója teljesen más volt mint amit JDR alatt megszoktak. (Mel 30 perccel előbb ott volt az edzőpályán mindenkinél. Viszont a sajtótájékoztatóját lekéste 😊 ). Nem edzett Knighton és Roth. http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2604024/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-1
Pot Roast még mindig nem tudja, hogy megműtsék-e most (=IR), vagy megvárja vele a szezon végét.

A DuJuan Harris által megüresedett P squad helyre Az UDFA rookie WR Terrell Zachery érkezett. Az Auburnre járt, és a Baltimorenál töltött el idén egy kis időt.

MJD a 3., Scobbe a 4. a posztján a Pro Bowl szavazás alapján. Semmi nyoma egy Jags védőnek se....iktriad
Ik a Prosinskit nemhagytam ki.m-bryo
Látom, vak vagyok. De tartom Chris egész jó STs és jó FS tartalék. Shorts pedig mostantól többet fog játszani. Türelem.

Tegnapi vezetőedzői sajtótájékozattó - valami változott, de nem tudok rá jönni micsoda:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Tucker-press-conference/2ffe05a9-85bb-4450-8eb7-432d546df603
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Prosinksit kihagytad M-bryo 😊 Egész jó STs egyébként.

Hill helyén Dillard gyakorolt ma a kezdőkkel, a jatékosokmind azt mondták, Tucker edzésének tempója teljesen más volt mint amit JDR alatt megszoktak. (Mel 30 perccel előbb ott volt az edzőpályán mindenkinél. Viszont a sajtótájékoztatóját lekéste 😊 ). Nem edzett Knighton és Roth. http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2604024/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-1
Pot Roast még mindig nem tudja, hogy megműtsék-e most (=IR), vagy megvárja vele a szezon végét.

A DuJuan Harris által megüresedett P squad helyre Az UDFA rookie WR Terrell Zachery érkezett. Az Auburnre járt, és a Baltimorenál töltött el idén egy kis időt.

MJD a 3., Scobbe a 4. a posztján a Pro Bowl szavazás alapján. Semmi nyoma egy Jags védőnek se....iktriad
Ik a Prosinskit nemhagytam ki.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prosinksit kihagytad M-bryo 😊 Egész jó STs egyébként.

Hill helyén Dillard gyakorolt ma a kezdőkkel, a jatékosokmind azt mondták, Tucker edzésének tempója teljesen más volt mint amit JDR alatt megszoktak. (Mel 30 perccel előbb ott volt az edzőpályán mindenkinél. Viszont a sajtótájékoztatóját lekéste 😊 ). Nem edzett Knighton és Roth. http://www.bigcatcountry.com/2011/12/1/2604024/nfl-injury-report-chargers-jaguars-12-1
Pot Roast még mindig nem tudja, hogy megműtsék-e most (=IR), vagy megvárja vele a szezon végét.

A DuJuan Harris által megüresedett P squad helyre Az UDFA rookie WR Terrell Zachery érkezett. Az Auburnre járt, és a Baltimorenál töltött el idén egy kis időt.

MJD a 3., Scobbe a 4. a posztján a Pro Bowl szavazás alapján. Semmi nyoma egy Jags védőnek se....
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Hill szerintem csak örül, hogy még idén versenyképesebb csapatba kerülhet.Höri
jöhetne vissza hozzánk

JDR-t meg nem sajnálom, képes volt mindenkit a busz alá lökni, csak hogy mentse magát.
remélem jövőre nagytakarítás lesz.

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mivel a szezonunknak vége én így látom eddig a csapatot.
1.Draftok:
2010
-Alualu - hát mit mondjak, már én se hiszem hogy ilyen magas pick-et érdemelt volna meg.De hozzá teszem hogy nem rossz a csávó de nagyon van még hova fejlodnie.
-Smith-az meg ki??Nagyon még nemláttam játszani se!!Minosíthetetlen :rolleyes:
-Lane - van benne valami, preseason alatt álat, aztán elveszett 😕 😕
-Hart - no comment :rolleyes:
- Karim-szurkoltam neki de hullám volgy eddig 😕
2011
- Gabbert - eddig számomra csalódás, még ha elkapók nagyon gyenge formát mutatják addig :/
-Rackley - azthittem hogy a csávó majd kitesz magáért és megmutassa hogy a small school-ba is vannak nagy ágyúk! - tévedtem 😛
-Shorts - preseason -volt kis villogás, most.....nemjátszik :/
- Issac-aki minden poszton akart volna játszani,nemláttam még a pályán sokat 😐 Prosinski ugyanaz...se kép se hang
Egyszóval szerintem GM még marad 3évekig-sok nemfog változni a drafton,ezért én nemvárok semmi jót ezen a téren 😕
Szívem szerint kirúgnám GM-et is!Mert szerintem valójában nemvált be a small school project...szerintem sajnos :rolleyes:
Kampman- minden elismerésem...de szerintem o már annyira sokat nekunk nemsegít.... 😕
MSW- volt elment van??? 😕
Dillard- hmmm a kispadon
Mathis-nagyon nagy volt eddig.....csak volt...IR 😕
Thomas-múlt év jobb volt,most csak az árnyéka!
Hill-már nincs
MJD-hát no commnet..az ikonunk...de ha lesérul neadj isten??? 😕 mert Karim addig gyenge a másik csávó lábadozik :/
Poszlusny-végre addig jó választás nemkétség úgy mint a tobbi FA a secondaryba
Weaver-kedves apó de nálam igen jószivu,sok lóvét adott azoknak akik nemérdemelték meg(pld JDR) aztán nehezen tudta kirúgni mert a pénz kérdése, hiszen 9 év alatt szinte semmi se javult 😕 sot!
2011-Offense-katasztofális!!
2011-Defense-szuper top5....de mihaszna ha a az O line lehúzta és roszabbul végzunk mind múlt éve 😕
Tucker-hmmm...igen a defense az o érdeme....de azért meg is lett erosítve!!Mint HC nemtudom jó e lesz(ha marad)reméljuk!!Hisz ki jonne ide mint HC ha a Gene diktál és senki más?? :mad:
Sajnos megint oda lyukadtam ki hogy GM-ben nembízok!!eddig sajnos 😕 A szezon elott mondtam armandónak és Ik-nek hogy szerintem még úgy érzem hogy ez a év még roszabb lesz mint a tavalyi 😐
Azzal fejezném be a én 2,5 évemet a jaguarsnál 😀 hogy 1 léptunk elore és 2 hátra 😕 😕 😕 😕

MNF-en nemlesz jelen Khan.
És a T-shirt-re így reagált 😀
Oh, and, Khan's noticed the t-shirts that have circulated online since Tuesday's announcement which feature the Jaguars logo donning Khan's signature mustache.

"The Jacksonville community has been simply terrific since our announcement on Tuesday, and my entire family is extremely appreciative," the statement continued. "I am aware of the supportive letters, calls, emails, Tweets and even T-shirts, and your kindness is truly appreciated. It’s exactly what Wayne promised us when we expressed our commitment to Jacksonville and the Jaguars, and I can’t wait to finally meet everyone in person later this month. In the meantime … Go Jaguars!"
http://twitter.com/#!/KhanYouDigIt/media/slideshow?url=http%3A%2F%2Ftwitpic.com%2F7m6447
http://twitter.com/#!/KhanYouDigIt/media/slideshow?url=http%3A%2F%2Ftwitpic.com%2F7m6jsu
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Ha már erre "jártál" Amadeus, mit gondolsz T.O. következő csapatáról? Csak mert annak alapján, hogy Hill-t kitettük, meg ami nálunk folyik az elmúlt napokban, én már azon sem lepődnék meg, ha mi lennénk az a csapat, ahová aláír (feltéve, hogy nem kamuzik)...

Főleg, hogy tavaly az éppen frissen kinevezett WR coach-unk Sheppard dolgozott vele Cincy-ben...

Nagyon meredek a gondolatmenetem? 😀 😉N-Drew
Szerintem simán elképzelhető. T.O. is letett már a Super Bowl esélyes csapatba igazolásról, Cincyben meg nem rajta múlott a tavalyi év.

Kb nézném utána az összes Jax meccset 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ha már erre "jártál" Amadeus, mit gondolsz T.O. következő csapatáról? Csak mert annak alapján, hogy Hill-t kitettük, meg ami nálunk folyik az elmúlt napokban, én már azon sem lepődnék meg, ha mi lennénk az a csapat, ahová aláír (feltéve, hogy nem kamuzik)...

Főleg, hogy tavaly az éppen frissen kinevezett WR coach-unk Sheppard dolgozott vele Cincy-ben...

Nagyon meredek a gondolatmenetem? 😀 😉