Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hart tavalyi 5.körös pick. 1évre rá ráhuzni h bust azért az kicsit erős
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Inkább azt boncolgatná okoska, miért nem fejlődött a két legnagyobb gyengénk évek óta (Pass-rush & Secondary összképe). A Secondary pl. már a 2007-es "álomszezonban" is szar volt, aki nem hiszi, nézze meg a NE elleni meccset (rövid passzok elleni totális halál, képtelenek voltak a Moss és Welker & Co. ellen egyszerre védekezni). Én sokkal inkább itt kapirgálnék a középszerű szezonok miatt, nem az irányító poszton.
N-Drew
Kétévente jön két DE, akik nem nem válnak be. 2011-ben minek DE, hiszen DE-re ott volt a 2010-es draft. Larry Harttal (bust gyanús) és Austin Lane (ellenféllel szemben már nem is akkora painmachine). 2009-ben értelemszerűen nem húztak DE-t, mert ugye a ("szépemlékű")2008-as draft alkalmával Harvey és Groves is ide érkezett az első két körben.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
És a Jaggernaut szerint lehet McCownnak (aki a legstabilabb volt TC alatt a QBk közül, és egyedüli jónak mondható produkcióval állt elő eddig a premeccseken) kellene kezdenie. A Rams ellen kíváncsi vagyok hogy fog játszani...:
http://thejaggernaut.com/2011-articles/august/mccown-should-start.html
iktriad
Ez az iromány patetikus. Egy bebukott meccsen tavaly, zéró tétnél (Chargers ellen) McCown aránylag jól tolta, majd még ugyanezen a meccsen kidőlt egész szezonra sérülés miatt.
Mivel most jobbnak tűnik, mint a többiek pre-season meccseken, ezért legyen ő a kezdő, Garrard-ot meg rögtön trade-eljék... Bravó! Hány meccset is nyertünk eddig a jó Luke-kal? Egyet sem.
Rendben, kezdjen ő a Rams ellen (ezt valóban megérdemelné), és ha olyan irdatlan jó lesz, akkor próbálják ki kezdőben a Titans ellen. Csak nehogy aztán addig keverjék a szart, hogy a keret összes QB-je begolyózik tőle, és mehetünk a jövő évi drafton az 1/1-ért...

Inkább azt boncolgatná okoska, miért nem fejlődött a két legnagyobb gyengénk évek óta (Pass-rush & Secondary összképe). A Secondary pl. már a 2007-es "álomszezonban" is szar volt, aki nem hiszi, nézze meg a NE elleni meccset (rövid passzok elleni totális halál, képtelenek voltak a Moss és Welker & Co. ellen egyszerre védekezni). Én sokkal inkább itt kapirgálnék a középszerű szezonok miatt, nem az irányító poszton.

Ez a cikk tipikus impotens f*szverés (van, de minek?)... javaslom a cikkíró John McGrath legyen a kezdő QB, fotelből már most verhetetlen, mindent tökéletesen átlát, igazi korszakos zseni. Minimum HC-t kell az ilyenből csinálni!

több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Előszezon,nem számít semmit se-ennyi.armando83
+1
ettől még nem számítok jobb szezonra, mint tavaly, de ezt nem a preseason mondatja velem
a bills elleni "remek" összecsapást sajnos nem tudtam nézni (közbeszólt az alkoholizálás), viszont az utolsó preseason meccset mindenképpen meg akarom nézni, úgyhogy úgy fogok időzíteni minden programot

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Előszezon,nem számít semmit se-ennyi.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
ez a meccs teljes letörte az eddigi reménykedő hangulatom. Most nem számítok jobb szezonra mint tavaly, mert alig mutatnak bíztató jeleket... persze preseasonből nem kell nagy következtetéseket levonni, de a hangulatomra azért rossz hatással van
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stellinoék szerint ha a hiányzó kezdök majd visszatérnek, azért jobb produkcióra lehet majd valószínűleg számítani a csapattól:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-28/story/jaguars-hope-preseason-problems-change-return-key-starters

0-17nél MJD maga köré gyüjtöttre a csapatot, és tartott ewgy kis beszédet ( ezután - jó, nem kis zebrák általi segítséggel- lett 32-17 ide):
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27118/a-sunday-evening-look-around

Ez a cikk felteszi a (Bill meccs után jogosnak tűnő) kérdést - kell-e pánikolnunk a szezonkezdet közledte és a felkészültség jelenlegi foka miatt?
http://www.jaguarsblog.com/jaguars-vs-bills-game-recap-time-to-panic/

És a Jaggernaut szerint lehet McCownnak (aki a legstabilabb volt TC alatt a QBk közül, és egyedüli jónak mondható produkcióval állt elő eddig a premeccseken) kellene kezdenie. A Rams ellen kíváncsi vagyok hogy fog játszani...:
http://thejaggernaut.com/2011-articles/august/mccown-should-start.html
(Az a kis kép amin Sith "Tractor Beam" Bouman, Darth Fedora, Luke "Skywalker" McCown & Blaine Solo látható, nem kicsit mókás)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pro Football Focus jegyzetei a tegnapi szenvedésünkről -l ők láttak 1-2 pozitívumot is:
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/28/first-impressions-jaguars-bills/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja az maga volt a burleszk, de regular seasonban ezért nem hogy TD nem jár de még mentek is hátra a holdingOK miatt.mindenestre klasszik szilveszter műsorba vele. Ült már K Will, Dareus, és talán Barnett is...!
Az első csapatot teljes fényében 3 vagy 4 drivig láttuk, uána szépén lekapkodták a hadvezéreket. Utána jött a próbálgatás, Florence ki 1 es cb nek,

Poz nem nyomta rosszul, de coverageban még mindig nem annyira hatékony!Helmut Zimmer
Köszi, Poz TFLjét láttam, futás ellen jó lesz ő is.

a 0 sack a legidegesítőbb. A secondary is ezért ennyire gyatra, nem hiszem el, hogy Landry érkeztével semmit nem javult a csapatrész.

Garrard Vs Gabbert - bár én jó Garrardra számítottam, de a kezdő helyét nem veszítette el.

Utolsó meccsen Kampman és Mincey kezdjen, látni kellene, hogy lesz-e idén egyáltalán sack, ha 3 meccs alatt nem sikerült egyet sem összehozni...Húsrágó
Nem is a 0 sack, inkább hogy most már nyomás sem volt Fitzpatricken. Múlt héten Ryan legalább menekült az életéért.

QB csata: borzalom ami megy a neten és fanoldalakon. A fanbase 90% el akarja űzni Garrardot. Csak tudnám miért. Jól játszott? Tény hogy nem, de Gabbert sem bizonyította hogy kész lenne sőt. 3 meccse volt, és mindháromszor úgy játszott mint egy nem kész rookie. De mivel mindenki meg van győzödve, hogy már most tud annyit mint David(??), jöjjön ő. Ha McCownról lenne szó, még azt mondom, elgondolkodnék, de így...
Szerencsére, egyelőre az FTUsok szerint Garrardé a kezdőposzt. De komolyan kezdenek lefárasztani a kintiek ezzel a "8-8as QB akiről tudjuk mit tud vs. tapasztalatlan rookie, akiben van potenciál- kb ugyanaz a kettő, de rookienál lehet reménykedni" gondolkodásmóddal...Reménykedni és TUDNi nem egészen ugyanaz. (Viszont gáz, hogy 3 meccs alatt a 3. számú QBnak volt egyedül elfogadható produkciója, a Falcons cseréi és azoknak a cseréi ellen...)

A secondaryt Fitz évek óta rendszeresen szétszedi, szerintem ráérzett arra mik és hol a gyengéink, plusz Landry még nem mnindig reagálja le a szitut.

És igen ha csak 2-3 play erejéig, de jó lenne MJDt és Kampmant látni. De nem biztos hogy fogjuk. Bár szerintem JDR büntiből kicsit hosszabb ideig fogja játszani a kezdőket a Rams ellen csütörtökön. (Már előre félek egy esetleges Bradford- MSW 50 yardos TDtől...)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
a 0 sack a legidegesítőbb. A secondary is ezért ennyire gyatra, nem hiszem el, hogy Landry érkeztével semmit nem javult a csapatrész.

Garrard Vs Gabbert - bár én jó Garrardra számítottam, de a kezdő helyét nem veszítette el.

Utolsó meccsen Kampman és Mincey kezdjen, látni kellene, hogy lesz-e idén egyáltalán sack, ha 3 meccs alatt nem sikerült egyet sem összehozni...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ezen nincs is mit!
Akkor én nem is zúzok tovább!Helmut Zimmer
Volt valami pozitívuma a Jagsnek ezen a meccsen Garrard szabadulóművész-mutatvány TDjét és Cutrera pick sixét(amit gyakorlatilag Thigpen cseszett el, azzal hogy a kezébe dobta) leszámítva?iktriad
😀

Ja az maga volt a burleszk, de regular seasonban ezért nem hogy TD nem jár de még mentek is hátra a holdingOK miatt.mindenestre klasszik szilveszter műsorba vele. Ült már K Will, Dareus, és talán Barnett is...!
Az első csapatot teljes fényében 3 vagy 4 drivig láttuk, uána szépén lekapkodták a hadvezéreket. Utána jött a próbálgatás, Florence ki 1 es cb nek,

Poz nem nyomta rosszul, de coverageban még mindig nem annyira hatékony!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt valami pozitívuma a Jagsnek ezen a meccsen Garrard szabadulóművész-mutatvány TDjét és Cutrera pick sixét(amit gyakorlatilag Thigpen cseszett el, azzal hogy a kezébe dobta) leszámítva?iktriad
Talán Harris, aki el is tudja kapni a labdát (néha meg fumblizik és el is veszti 😀 ). Okosabbak nem lettünk a QB kérdésben sem, lehet, hogy DoM-nak mégis igaza lesz. Garrard inkább nem kockáztat, nehogy INT legyen, és Szöszi átvegye a helyét, pedig ilyet eddig sosem láttam nála. Amúgy David valóban irtó mákos volt, hogy nem sackelték a TD-jénél... de még akkor is gyönyörű volt, ha a zebrák nagyokat bénáztak. Előkészülhetünk egy igen rozsdás szezonkezdésre...

Pass-rush hiányán meg a Secondary gyengeségén szinte semmi előrelépést nem látok. Mathis is akkorát hibázott, mint az ólajtó. Bár a Jets D sokkal jobb, mint a miénk, azért Coleman szépen pótolta tavaly Revis-t, nem ártana, ha kipróbálnák, sok vesztenivalónk nincs. Landry mondjuk megint rendben volt (FF), de ha nincs normális CB, akkor ez a vége.

Nem ártana MoJo-t, meg Kampman-t sem bevetni az utolsó meccsen, legalább kicsit rázódjanak vissza a Titans meccs előtt. Persze bűzlik, hogy annyira mégsem 100%-os egyikük sem...

A végére még dícsérjük meg Turk-öt (hiába a mágneses puntok 😉 ), megint rendben volt.N-Drew
Mondjuk a D-lineban a kezdő 4 emberből 3 nem játszott (Mincey, Tyson, Kampman), Knighton meg még nem 100%as(mármint súlyban - inkább 107%os 😊 ).
QB kérdés- szerintem Garrard lesz a kezdő a nyitómeccsen, biztosra ment, nem kockáztat. De se ő, se Gabbert nem játszott 1× se jól. Aki idén eddig QBban jól játszott az McCown... Amúgy mégnéztem volna Lukeot is ezen a meccsen... De majd csütörtökön...
Harris- írtam hogy a Jags nagyon elégedett vele. Az első biztos P Squadosunk idén -ez tuti.
Többivel tökéletesen egyetértek. (A rozsdás kezdés baj lenne, mert az első 5 meccsből minimum (!)3at illene hozni, ha tényleg rájátszás a cél...)

Ja, és Hart is megsérült. Azt hiszem Larryt max már csak az IR menti meg a cuttól...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Volt valami pozitívuma a Jagsnek ezen a meccsen Garrard szabadulóművész-mutatvány TDjét és Cutrera pick sixét(amit gyakorlatilag Thigpen cseszett el, azzal hogy a kezébe dobta) leszámítva?iktriad
Talán Harris, aki el is tudja kapni a labdát (néha meg fumblizik és el is veszti 😀 ). Okosabbak nem lettünk a QB kérdésben sem, lehet, hogy DoM-nak mégis igaza lesz. Garrard inkább nem kockáztat, nehogy INT legyen, és Szöszi átvegye a helyét, pedig ilyet eddig sosem láttam nála. Amúgy David valóban irtó mákos volt, hogy nem sackelték a TD-jénél... de még akkor is gyönyörű volt, ha a zebrák nagyokat bénáztak. Előkészülhetünk egy igen rozsdás szezonkezdésre...

Pass-rush hiányán meg a Secondary gyengeségén szinte semmi előrelépést nem látok. Mathis is akkorát hibázott, mint az ólajtó. Bár a Jets D sokkal jobb, mint a miénk, azért Coleman szépen pótolta tavaly Revis-t, nem ártana, ha kipróbálnák, sok vesztenivalónk nincs. Landry mondjuk megint rendben volt (FF), de ha nincs normális CB, akkor ez a vége.

Nem ártana MoJo-t, meg Kampman-t sem bevetni az utolsó meccsen, legalább kicsit rázódjanak vissza a Titans meccs előtt. Persze bűzlik, hogy annyira mégsem 100%-os egyikük sem...

A végére még dícsérjük meg Turk-öt (hiába a mágneses puntok 😉 ), megint rendben volt.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen nincs is mit!
Akkor én nem is zúzok tovább!Helmut Zimmer
Volt valami pozitívuma a Jagsnek ezen a meccsen Garrard szabadulóművész-mutatvány TDjét és Cutrera pick sixét(amit gyakorlatilag Thigpen cseszett el, azzal hogy a kezébe dobta) leszámítva?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ezen nincs is mit!
Akkor én nem is zúzok tovább!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy megfelelő tónusban kezdjek hozzá: MI A F... VOLT EZ???

Sérülések, 0 sack (persze a mi O-falunk és QBink benyeltek megint hármat...), A QBink általában borzalmasak voltak, a secondary Tom Bradyt/Peyton Manninget csinált Fitzpatrickből (nem tudom hanyadszor, szerintem tuti mi vagyunk a kedvenc csapata aki ellen szeret játszani...) - 12/11 165 yard 2 TD 158.3 (tökéletes) passer rating...
Jennings megint megsérült(könnyeben?), D' Anthony is(lehet komoly...), Alualu nem is játszott...
Garrard TD futása is (bár látványnak gyönyörű volt), egy komolyabb D ellen az egy sack...Cutrera picksixe szép volt, bár Thigpen a kezébe dobta szinte a labdát.

Annyira frusztrál ez, hogy elemezni sincs kedvem(majd talán később). Büntiből én tuti játszatnám az 1. csapatot 1.félidőt a Rams ellen. De nem én vagyok a HC...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett egy harmadéves LS, Jake Ingram.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
MSW 1 elkapás 1 TD STL-KC meccsen 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 fontos dolog az FTU szerint az éjjeli meccshez:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-27/story/five-things-watch-tonight-jaguars-bills-matchup
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shorts pedig úgy néz ki, lassan bejátsza magát a KEZDŐcsapatba: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10384(mondjuk ahogy produkál nem csodálom - ezentúl mindenkire fújolni fogok előszezonig. Shorts volt az egyedüli, akinek a kiválasztását nagyon nem csíptem. Erre tessék. Nem is tudom Delonso írta, hogy nagyon jó kis WR lesz még draft után. Hát egyelőre igaza lett... )
iktriad
Igen én voltam. Csak sérülés ne jöjjön közbe.
Borzalmas bizonyítási vágy van abban az emberben és ez vajkezekkel jó kombinációDelonso_
Akkor jól emlékeztem. 😊 Reméljük igazad lesz:

John Oesher heti 7 pontja: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10389 és egyéb elvárásai holnapra: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10387
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Cecil Shorts pedig úgy néz ki, lassan bejátsza magát a KEZDŐcsapatba: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10384(mondjuk ahogy produkál nem csodálom - ezentúl mindenkire fújolni fogok előszezonig. Shorts volt az egyedüli, akinek a kiválasztását nagyon nem csíptem. Erre tessék. Nem is tudom Delonso írta, hogy nagyon jó kis WR lesz még draft után. Hát egyelőre igaza lett... )
iktriad
Igen én voltam. Csak sérülés ne jöjjön közbe.
Borzalmas bizonyítási vágy van abban az emberben és ez vajkezekkel jó kombináció
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A New England meccs óta sérültt UDFA rookie DE Steven Wesley ki lett rakva, (nem valószínű, hogy IRre tesszük majd), így már csak 84 fős a jags jelenlegi kerete. Augusztus 30.ig még 4 embernek kell elmennie (1. keretszűkítés).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
USA Today cikk a Jags QB helyzetéről: http://www.usatoday.com/sports/football/nfl/story/2011-08-26/Jaguars-QB-David-Garrard-looks-to-hold-on-to-starting-job/50143264/1

Best of training camp: 2.,: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4148 és 3.rész: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4161

Ó, és a Bills meccs blackoutos lesz holnap, na nem nálunk hanem Buffaloban és környékén.

Ha már blackout 11500 jegyet kéne eladni a Titans meccsre, hogy ne legyen elsötétítés az szezonnyitón... Vár rá 2 hetük, "izgi lesz"...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezzel gyakorlatilag puhánynak állítja be a mai játékosokat....iktriad
tetszik vagy nem de ez tény... a játékosok valamint a játék mentalitása teljesen megváltozott, de ezért nem ítélek el senkit

mellesleg hozzájárult szerintem ehhez az is, hogy sokat fejlődött az orvostudomány, ma már egyszerűbb felismerni az agyrázkódást mint korábban (és jobban oda is figyelnek rá)

Egyébként ez a "4 agyrázkodás - 3 pre meccsen" dolog kicsit frusztrál. Mi lesz az alapszakaszban így?iktriad
Valószínűleg előszezonban a agyrászkódás legenyhébb jelére is pihentetik az embert, még ha nem is okozna maradandó károsodást.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez jó volt JDR-től: "When I played you entered camp with a headache and you didn't stop having a headache till the season ended. Different era. Now if you've just got a little bit of a headache it's an issue. It's different for sure."Húsrágó
Ezzel gyakorlatilag puhánynak állítja be a mai játékosokat....iktriad
Szép is lenne, ha kontroll nélkül "agyrázkódással" engednék vissza a pályára a játékosokat, mert az a kemény. Tavaly szeptemberben biztosan élvezte Stewart Bradley is.DoM
Egyetértünk. Csak Del Rio hajlamos "a múlt mindent megszépít" alapon kicsit felturbózni azt az időt mikor még ő játszott. Ez "az én időmben keményebbek voltunk" elem nem új nála. Emlékszem amikor még Henderson itt volt, és valamiért nem akart edzeni, akkor is valami ilyesmit nyilatkozott.

Egyébként ez a "4 agyrázkodás - 3 pre meccsen" dolog kicsit frusztrál. Mi lesz az alapszakaszban így?