Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
egyikőtök sem cáfolta meg azt, hogy a twitterező valótlant állított 😊Szegecs
én is arra szavazok, hogy 20 botütéssel kellene példát statuálni szemét hazug disznón. JUSTICE FOR JUSTIN! 😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egyikőtök sem cáfolta meg azt, hogy a twitterező valótlant állított 😊Szegecs
Ez igaz, de majdnem igaza volt. Ugyanannyit csináltak, csak az egyik 4 év alatt a másik meg 1 meccsen...Összeségében ez ig gáz Durantre nézve.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
egyikőtök sem cáfolta meg azt, hogy a twitterező valótlant állított 😊


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Durantnak is 2 volt
egy pre és egy élesSzegecs
A Cardinals 9 yardról indult; 3 yardon megcsinálta a FF-t és a Cards visszaszedte az 1 yardoson.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a kedvenc statom/tweetem tegnapról:
Clint Session 2 FF - So Session forced more fumbles in one preseason game than Justin Durant did his entire time in Jacksonville? 😂iktriad
Durantnak is 2 volt
egy pre és egy élesSzegecs
Ezt 4 szezon alatt? Wow.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
És a kedvenc statom/tweetem tegnapról:
Clint Session 2 FF - So Session forced more fumbles in one preseason game than Justin Durant did his entire time in Jacksonville? 😂iktriad
Durantnak is 2 volt
egy pre és egy éles


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Te jóságos ég...Nem Matt (I'm too old to call me Turk) Burknek kellett volna mennie?
(Tania Gangulitól)
Turk isn't panicking & neither are the Jaguars about his performance last night. They'll cut backup punter Durant Brooks to sign Matt Roth

És a kedvenc statom/tweetem tegnapról:
Clint Session 2 FF - So Session forced more fumbles in one preseason game than Justin Durant did his entire time in Jacksonville? 😂

Szerencsére Landry és Session nagyon bíztatóan játszottak, Pos viszont még nem volt az igazi. És a pass coverage problémáinkat nem fogja megoldani, sőt....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt (I'm too old to call me Turk) Burknek szerintem max 1 dobása van, aztán ha azt is elcseszi repül keretalakításnál. Aztán majd roster cutoknál kukázunk valakit idénre, vagy beáldozunk egy 7. körös picket egy trade miatt. Ott Gene már úgyis csak valami FCS (vagy Div III- nála nem lehet tudni) "szupersztárt" húzna amúgy is, szóval mindegy.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Turk az vicces gyerek
2007-ben a Raiders ellen volt egy 10 yardos puntja, szóval a mostani az még egész jó volt
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem láttam,csak összefoglalót,ami semmit nem mond el.

Statok gyengék,Blame ,őőő Blaine-re nem kell semmit se ráhúzni,első meccs,ilyen holtszezonnal,örüljünk hogy nem Grossmanezett be 😀

A punter dolgot nem értem énse,szoktunk rúgni edzésen,és a félpályát azért bőven illik átrúgni ha esik,ha fagy 😀
Még a posztról,hogy mivel 33 ember harcol a gyűrűért,mindegyik poszt hasonlóan fontos,lásd a Chargers győzelmét pár éve az indy ellen,mikor a punter verte meg a csikókat,azzal hogy folyamatosan a saját redzone-jukból kellett indulniuk-ergó kell egy kezdő szintű pánter GENE!!!!!!!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyire lőjük be Karim kickoff return touchdownjait a szezonra? 2.5 jó over/under?Maka
Legyen 1.5 (bár én már 1nek is örülnék).

Matt (How dare you call yourself Turk?!) Burk azt mondta, nem aggódik a tegnapi produkciója miatt, mert tudja, hogy képes ennél sokkal jobbra. Hiszem ha látom...
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Mennyire lőjük be Karim kickoff return touchdownjait a szezonra? 2.5 jó over/under?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Weatherford vajon még FA, vagy már kapott új szerződést? Mert ha nem akkor én most letennék az orra elé valami jobb konstrukciót.iktriad
Nem, hacsak valami csoda nem történik a pre-season meccseken akkor kitolja Matt Dodgeot a csapatból nálunk.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A ProFootbalFocus megállapításai tegnapról:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/12/first-impressions-jaguars-patriots/
A Monroe dolog kezd sokaknak feltünni. Sajnos. Eugene, kapd össze magad!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem kell félnetek, semmi hatása sincs annak a szezonra, hogy a keret bottom30 játékosa sokkal gyengébben muzsikál, mint mondjuk a New Englandé.

azt csak mellékesen teszem hozzá, hogy ha Gene nem az FCS cserejátékosait hozná el az udfa piacról, akkor a 4. negyedben is versenyképesebb lenne a csapat szerintem 😛Höri
Mondasz valamit (remélem) mindkét esetben.
Amúgy hogy örülj. egy ismerősöm -aki még 1× visszanézte a meccset- szerint Stonecold pl. egész jól játszott.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kell félnetek, semmi hatása sincs annak a szezonra, hogy a keret bottom30 játékosa sokkal gyengébben muzsikál, mint mondjuk a New Englandé.

azt csak mellékesen teszem hozzá, hogy ha Gene nem az FCS cserejátékosait hozná el az udfa piacról, akkor a 4. negyedben is versenyképesebb lenne a csapat szerintem 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt... másfél negyedet végigszenvedtem élőben, aztán inkább aludtam.
David Jones nagy pillanata Dawan Landry-nek köszönhető, ő egészen jó volt.
"Dezső" ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta, tehát vele nem lesz gondunk.
A legpozitívabb a tegnap látottak alapján Jennings volt, tutira több szerepet kap majd idén.
Gabbert középszer volt, de rookie QB-től ne is várjunk mást (ennyit arról, hogy cseréljük el Garrard-ot szezonkezdetre...)
Az O-fal viszont igencsak tré formát mutatott, erről mondjuk se Gabbert, se Bouman nem tehetett.

Mind1, csak egy pre-season meccs volt (?).

A végére maradt a "csodafegyver", Turk. Na az volt egy nagy Birk(a), aki őt idehozta Podlesh helyére. A 14 yard-os punt-ja után, számoltam a pénzemet, kijön e egy repülőjegy Jacksonville-be, mert ezt én is bármikor hozom, ráadásul fiatalabb is vagyok nála... de aztán rájöttem, hogy pénzkidobás lenne, mert 14 yard-os puntra, a Föld bolygó népességének a fele biztosan képes. Arra jó volt Turk teljesítménye, hogy ijesztően jól demonstrálja, Podlesh ügyét kedvenc öntörvényű GM-ünk milyen csúnyán elszabta, és akkor még igen finoman fogalmaztam... Tehát sokat számít egy megbízható, jó játékos, még olyan lesajnált poszton is, mint a Punter, és bizony ha a FO hülye és tökölődik az új szerződéssel, egy élelmesebb csapat lecsaphat az adott játékosra és elégedetten röhöghet (jelen esetben brummoghat) a markába.N-Drew
maximálisan egyetértek.
Amúgy ha nem volna valami technikai probléma, a lockout előtt visszahozták volna Podlesht. Emlékszem a lockout lejárta előtt 1-2 nappal Gene Smith tényként számolt azzal, hogy Podlesh itt marad. Matt (No fucking way I call you Turk!) Burk pánikmegoldásnak látszik... Nagyon ráfáztunk erre. 😐 Weatherford vajon még FA, vagy már kapott új szerződést? Mert ha nem akkor én most letennék az orra elé valami jobb konstrukciót.

Amúgy kinti ismerőseim szerint Underwood mellett Larry Hart is helye is veszélyben van. Egyesek szerint teljesen elveszettnek tűnt tegnap. Szerintem 2-3 (McGee?...) Gene Smith által draftolt játékostól el fogunk búcsúzni szeptember elején...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Szép volt... másfél negyedet végigszenvedtem élőben, aztán inkább aludtam.
David Jones nagy pillanata Dawan Landry-nek köszönhető, ő egészen jó volt.
"Dezső" ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta, tehát vele nem lesz gondunk.
A legpozitívabb a tegnap látottak alapján Jennings volt, tutira több szerepet kap majd idén.
Gabbert középszer volt, de rookie QB-től ne is várjunk mást (ennyit arról, hogy cseréljük el Garrard-ot szezonkezdetre...)
Az O-fal viszont igencsak tré formát mutatott, erről mondjuk se Gabbert, se Bouman nem tehetett.

Mind1, csak egy pre-season meccs volt (?).

A végére maradt a "csodafegyver", Turk. Na az volt egy nagy Birk(a), aki őt idehozta Podlesh helyére. A 14 yard-os punt-ja után, számoltam a pénzemet, kijön e egy repülőjegy Jacksonville-be, mert ezt én is bármikor hozom, ráadásul fiatalabb is vagyok nála... de aztán rájöttem, hogy pénzkidobás lenne, mert 14 yard-os puntra, a Föld bolygó népességének a fele biztosan képes. Arra jó volt Turk teljesítménye, hogy ijesztően jól demonstrálja, Podlesh ügyét kedvenc öntörvényű GM-ünk milyen csúnyán elszabta, és akkor még igen finoman fogalmaztam... Tehát sokat számít egy megbízható, jó játékos, még olyan lesajnált poszton is, mint a Punter, és bizony ha a FO hülye és tökölődik az új szerződéssel, egy élelmesebb csapat lecsaphat az adott játékosra és elégedetten röhöghet (jelen esetben brummoghat) a markába.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Puntert csak nem olyan eszeveszett nehéz szerezni, valószínűleg hegyekben állnak az UDFA punterek, csak van köztük aki képes elrúgni labdát 50 yard távolságra.Húsrágó
😀 A Giantsnek van épp egy fölösleges punterja, aki el tud rúgni 50 yardra. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whimpernél még megértem a dolgot, de Monroenál már nem.iktriad
Lehet, sőt valószínű, hogy csak én nem látom Monroeban azt a domináns tacklet, aki mindenki más. Valahogy nekem nem túl meggyőző az alakítás (nagy meccseit leszámítva), bár egyszer idecitáltál (gondolom Te voltál Ik) egy statisztikát, hogy sackek közül alig valami szárad egyértelműen a lelkén, de valahogy összességében nekem kicsit csalódás 1/8-ra (vagy /10).

Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk .iktriad
😀 😀 😀
Puntert csak nem olyan eszeveszett nehéz szerezni, valószínűleg hegyekben állnak az UDFA punterek, csak van köztük aki képes elrúgni labdát 50 yard távolságra. Ha BTurk annyira kaka lesz a következő meccsen is, akkor valószínűleg mehet vezetni Bouman traktorját a következő hetekben. 😉
Húsrágó
Monroe tavaly 6 sackről tehetett, de csak 0.5 jött AFC South DE-től (Freeney, M. Williams és éppen aki rendelkezésre állt a Titansnél). Ez volt annak a cikknek a lényege. Ettől függetlenül néhány meccsen iszonyatosan fogalmatan tud lenni, amit egy 1/8-tól nem várna el az ember. Ez a 3 szezonja, itt (lenne) az ideje, hogfy domináns LTvé váljon.

Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk pedig több mint aggasztó. Elcseszi itt nekünk a "kickass ST" besorolást a szerencsétlenkedéseivel.

Paul Kuharsky jegyzete a pats ellen látottakról, főleg gabbertre fókuszálva:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/26384/in-first-action-gabbert-gets-little-help

Amúgy mint kiderült ez volt a legtöbb pont amit a Jags valaha kapott 1 preseason meccsen, és a Pats szerzett az előszezonban, mindezt Brady bátyó nélkül...

De ne analizáljuk túl a dolgokat, ez csak egy előszezon meccs volt. (Remélem....)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Whimpernél még megértem a dolgot, de Monroenál már nem.iktriad
Lehet, sőt valószínű, hogy csak én nem látom Monroeban azt a domináns tacklet, aki mindenki más. Valahogy nekem nem túl meggyőző az alakítás (nagy meccseit leszámítva), bár egyszer idecitáltál (gondolom Te voltál Ik) egy statisztikát, hogy sackek közül alig valami szárad egyértelműen a lelkén, de valahogy összességében nekem kicsit csalódás 1/8-ra (vagy /10).

Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk .iktriad
😀 😀 😀
Puntert csak nem olyan eszeveszett nehéz szerezni, valószínűleg hegyekben állnak az UDFA punterek, csak van köztük aki képes elrúgni labdát 50 yard távolságra. Ha BTurk annyira kaka lesz a következő meccsen is, akkor valószínűleg mehet vezetni Bouman traktorját a következő hetekben. 😉


És Matt Roth érkezéről - vele jött egy DE is FA-ban(pipa): http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-11/story/jaguars-notebook-team-adds-pass-rusher-matt-roth iktriad
Azért egy pipát csak akkor ér meg a srác, ha woodoos Karete Kid-et lekörözi sackekben. Eddig számai, mondjuk úgy, szolidak.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uh, a végén mégis jól jártam hogy nem voltam gépközelben...(12-47 -jó eredmény preseasonben nem számít, de mégis ez "kicsit" nagy verés...És 193 total yard 476 ellen? Ez viszont kifejezetten gáz.)

Szóval az eredmény számszerűen nézve csúnya (bár emlékeztetnék mindenkit, hogy tavaly a Colts pl. 59-et kapott premeccsen a Packerstől. Meg amúgy is, ez a preseason, az eredmény nem számít). Úgy olvastam, Gabbert középszer volt, (ez a se TD, se pick is azt jelzi nekem). Volt néhány drop(Mike - a biztos kezű, tavaly volt 4 dropja 70 passzból- Thomastól és Zach Millertől - na ez nem meglepő- pl ) amivel jobb is lehetett volna, de volt amit ő szúrt el. A 3 sackből amit Gabbert benyelt, azt mondják 1 volt, amikor túl sokáig tartogatta a labdát. Viszont a két T poszt elég ingatag volt, mint hallom. Whimpernél még megértem a dolgot, de Monroenál már nem.
Sessionnek volt fejsérülése, de azt mondják, nem komoly (ha éles meccs lett volna, vissza tudott volna állni).
A cseresor (már csak az eredményből kiindulva) nem lehet valami erős...
Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk kapja össze magát, mert ez semmi (14 yardos punt?). Tudtam hogy Podlesh távozását meg fogjuk szívni, de hogy ennyire?
Karim 80 yardos KR-je szép volt, vistzont egyetértek Húsrágóval, az ilyenből TDt kell csinálni.

Cikkek, videók:
JDR: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4116 Gabbert: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4117 UChe, Z. Miller, Alualu: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4118
A jags.com Gabbertről: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10305 és a többiekről...: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10304

Az FTu (és Jack szerint) a kezdő védők egész jól tették a dolgukat: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-12/story/jaguars-defensive-starters-upbeat-about-debut (és David Jonesnak volt egy forced fumbleja? WTF?)
Az FTU cikke Gabbertről ("He showed some flashes")

És Matt Roth érkezéről - vele jött egy DE is FA-ban(pipa): http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-11/story/jaguars-notebook-team-adds-pass-rusher-matt-roth
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
NE meccsről (amit nem láttam, csak a statokat meg az összefoglalót): hát baromira nem ment a szekér!
Ennyi sacket benyelni és egyet sem kiosztani...
Dezsőnek volt egy 84y-os kickoff returnje és onnan nem sikerült begyötörni egy TD-t??? :mad:
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
nem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀

2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.

Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
http://www.dawgsbynature.com/2011/6/5/2208563/matt-roth-i-kind-of-like-the-3-4-defenseJoey Tribbiani
hm, ha fordítva van, akkor mit akar itt? 😀Höri
$3 million. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀

2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.

Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
http://www.dawgsbynature.com/2011/6/5/2208563/matt-roth-i-kind-of-like-the-3-4-defenseJoey Tribbiani
hm, ha fordítva van, akkor mit akar itt? 😀Höri
hybrid musor latszik kibontakozoban. kampman a 3-4tol lesz rosszul roth pedig a 4-3tol. ezen kivul hellyel-kozzel
minden megvolna a 3-4hez foleg ha lane tudna edge rusholni. gondolom ezert sem tulzottan eroltetik morrison visszahozatalat mivel oneki nemigen volna hely 3-4ben v sub felallasban pedig amugy coverben nem egy elveszett ember.