Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Frenette-ben van magyar vér???-mert itthon szokás azt kritizálni aki csinál valami jót is,és a nehézségek ellenére kűzd!!!
Grat Gene,szapuld csak az egyetlen valamire való játékosunkat!!!!

Denverben nem néztek Jaguars meccset,hogy Koetter-t akarják HC-nek???? 😀 Bár eltradelhetjük egy két Pick-ért,vagy Need-ért!!!! 😀 😀 😀armando83
Koetter - >Ha elmegy Denverbe; nem kapunk érte semmit -ezzel gondolom tisztában vagy. (Amúgy hogyne néztek volna; játszott a 2 csapat egymás ellen az alapszakasz ellen 😀).

Frenette ezt irta twitteren a cikk magyarázataként:
Check out my column on jacksonville.com on why Jones-Drew used poor judgment in being snippy to reporters when asked about his knee injury. It happened the day after season was over in locker room. MJD is usually media-friendly, but he let his frustration boil over unnecessarily. If he didn't want to be specific about his knee, fine. Just say something generic to at least let fans know what ur feeling. What's the harm? MJD thought asking about his knee was nobody's business. Dude, you are a Pro Bowl RB in the NFL. You can't expect the media to go Sgt. Schultz on you. I'm sure when I run into MJD again, he won't be happy about what I wrote. So be it. But even if the star is wrong, I'm gonna call them on it.
Amúgy Frenette Jackről is azt irta; talán ideje lenne váltani (MIELŐTT Weaver megerősítette volna a posztján) vele kapcsolatban. Nem baj az ha újságírók megirják azt amit tényleg gondolnak.Akkor is ha nem mindig értünk velük eggyet.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Frenette-ben van magyar vér???-mert itthon szokás azt kritizálni aki csinál valami jót is,és a nehézségek ellenére kűzd!!!
Grat Gene,szapuld csak az egyetlen valamire való játékosunkat!!!!

Denverben nem néztek Jaguars meccset,hogy Koetter-t akarják HC-nek???? 😀 Bár eltradelhetjük egy két Pick-ért,vagy Need-ért!!!! 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Denver engedélyt kért; hogy beszélhessen Dirk Koetterrel; mint vezetőedző-jelölttel.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-07/story/jaguars-dirk-koetter-candidate-broncos-head-coaching-job John Elway is megerősítette ezt twitteren:
http://twitter.com/johnelway/status/23513125479256064
Nem lenne semmi; ha azért távozna hogy HC legyen az NFL-ben....

Gene Frenette szerint fontosági sorrendben az alábbiak a needjeink: DE; safety; QB; CB; LB.
(Frenette szerint 1 vagy 2 poszt FA útján lesz majd betöltve - én az LB&safety posztokat gondolom a legesélyesebbnek erre.)
Azért a DE a legnagyobb need szerinte; mert Kampman volt a legjobb passrusher (30 QB hit 8 meccs alatt- közelében nem volt senki a többiek közül) és a második ACL-jéről fog visszatérni 2 év alatt. Valamint ha a Jags tud igazi nyomást helyezni az ellenfél QB-járe; az a secondary dolgát is megkönnyíti! (= tehát Kerrigan; JJ Watt; Von Miller; Clayborn vagy más passrusher 1. körös draftja is simán benne van a pakliban áprilisban...)
Mathis FS-ként való szerepeltetése még nem eldöntött lépés. Attól függ kiket igazolnak/draftolnak CB és FS posztra

És még mindig Frenette- aki erős kritikát fogalmazott meg MJD-vel szemben. Szerinte nem volt fair a részéről; hogy nem tájékoztatta egész évben a helyi sajtót sem arról; hogy sérült térddel játszik az egész szezon alatt.
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-01-07/gene-frenette-questions-about-maurice-jones-drew%E2%80%99s-knee
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyire scoutoltátok Gabbert?Delonso_

1 Mizzou meccsen volt idén Jags scout; ennyiről tudok legalábbis.

iktriad
Nem éljük bele magunkat túlságosan ebbe a QB draft dologba? Jó, hogy már eltelt néhány év az utolsó QB draft óta, de ha az FA piacról szerzett dollármilliós nagyágyúkkal nem teszik rendbe a secondaryt, akkor arra fognak kelleni inkább a cetlik.Húsrágó
7 éve (Byron Leftwich óta)nem draftoltunk QB-t! Ez rohadt hosszú időnek számit; még a Colts és a Pats is draftol(t) QB-t Manning és Brady mögé - (az már más kérdés; főleg a Coltsnál; hogy kit és hol 😀). Első 3 körben (és bizony sanszos; hogy akár már az elsőben is) jönni fog egy új írányító. Gene már tavaly akart eggyet; de a tavalyi QB osztály nem volt acélos hozzá(Clausen és McCoy is már draftolva volt; mikor a 3. körben ránk került a sor. Utána meg nem igazán volt komolyan vehető; kezdő QB-nak hosszú távon alkalmas irányító volt már). Idén viszont lehet mazsolázni közülük.
Aztán meg David se lesz fiatalabb; plusz igencsak kezdik utólérni a sérülések. 2010-ben több sérülése volt; mint az elöző 7 szezonban együttvéve. És azért idén jobban meg volt védve; mint mondjuk '08-ban vagy '09-ben...

Secondary: (Nem csak) szerintem Draft ÉS FA útján lesz orvosolva. Ha nem is Kampman kaliberű embereket várok oda a szabadügynökök közül; de olyanokat biztos próbálunk leigazolni; aki el tudják látni a kezdő feladatokat vagy komoly vetélytársat jelentenek a drafról jövő rookie számára!

Jason Hillre nem csaphat le más csapat? Elég jól muzsikált itt, és ez másnak is feltűnhet...Húsrágó
Még 2 hónapig nem lehet jelenleg rosteren lévő FA-ket igazolni. Addig van idő vele (is) megállapodni. Szerintem kap is majd új szerződést márciusig.

És még 1 hír a végére: Tyson Alualu megint apa lett. Szerdán született meg a 3. gyereke a felségétől (és a srác még csak 23..).
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Jason Hillre nem csaphat le más csapat? Elég jól muzsikált itt, és ez másnak is feltűnhet...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Mennyire scoutoltátok Gabbert?Delonso_

1 Mizzou meccsen volt idén Jags scout; ennyiről tudok legalábbis.

iktriad
Nem éljük bele magunkat túlságosan ebbe a QB draft dologba? Jó, hogy már eltelt néhány év az utolsó QB draft óta, de ha az FA piacról szerzett dollármilliós nagyágyúkkal nem teszik rendbe a secondaryt, akkor arra fognak kelleni inkább a cetlik.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD átesett tegnap a térdműtéten; és úgy tűnik minden rendben ment. Még mindig csak csodálkozom; hogy sérült térddel csinálta végig a szezont; és így is volt komoly sansza; hogy megnyerje a "legtöbb yardot futó RB" címét....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime még 1 fontos offseason info- azon jaguars játékosok névsora; akiknek lejár(t) a szerződése ha vége van ennek a szezonnak:

TE Marcedes Lewis (Ha esetleg nem sikerülne megegyezni vele- automatikusan megy rá a franchise tag; nem fogjuk elengedni!)
WR Mike Sims-Walker (Érdekes kérdés lesz; hogy vele mi fog történni. Mondjuk Weaver beszélt hétfőn egy új WR leigazolásáról az offseason alatt. Ha ez igaz; akkor el lesz engedve...)
WR Jason Hill (Majdnem biztos vagyok; hogy kap új szerződést tölünk; meg is érdemli)
LB Justin Durant (Ugyanaz vonatkozik rá mint MSW-re)
LB Kirk Morrison (Ugyanaz vonatkozik rá mint Durantre)
S Sean Considine (Maradni akar; szerintem kap új szerződést; max TC után kiteszik...)
QB Luke McCown (A 3 tartalék QB közül neki van a legjobb esélye maradni)
QB Trent Edwards (Houston meccs után az az igazi kérdés; hogy talál-e még csapatot magának az NFL-ben?...)
QB Todd Bouman ("A QB-k Szurgent Lajosa" 😀 = mindig kéznél lesz beugrani; ha szükség lesz rá)
LS Jeremy Cain (Amióta itt van - 2 év- ; még nem volt rossz long snap; szóval szerintem marad)
P Adam Podlesh (Legjobb szezonján van túl; jobb évet zárt mint Scobee! Szinte biztos hogy marad.)
CB David Jones (A 7. körös pick szerintem többet hoz majd a konyhára a Nelson tradeből; mint ő.... Volt 2 jó meccse a szezon elején; utána kiderült; miért mondott le róla olyan könnyen a Bengals...)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyire scoutoltátok Gabbert?Delonso_

1 Mizzou meccsen volt idén Jags scout; ennyiről tudok legalábbis.

Considine örülne; ha az offseasonban kapna GM Genetől egy új szerződést és itt maradhatna:
Sean Considine on his UFA status: "Naturally, you always want to stay where you’re at,'' he said. "You feel comfortable with the group of guys that are here. We have a great group of guys and I like the direction the organization is going.''
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mennyire scoutoltátok Gabbert?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenhol beégek vele, ehh....Delonso_
Nyugi nálam nem; csak mivel az azt hiszem Ask Vic-es infó (azt meg naponta olvasom); ezért ez nem ujdonság.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mindenhol beégek vele, ehh....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriadnak szeretettel

More Player News

Blaine Gabbert-QB- Player Jan. 6 - 10:55 am et


Jaguars.com's Vic Ketchman hints that the Jaguars are likely to select a quarterback in the first two round of this year's draft.
The Jags pick 16th overall, which might just barely be high enough in what's expected to be a loaded quarterback class. OC Dirk Koetter is a proponent of the vertical passing game, so he'd likely prefer a big-armed hurler. It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday columnDelonso_
Nekem ez nem új hír 😀 Amúgy ha a Luck; Mallett; newton 3-as is a draft mellett dönt; simán kinézem Geneből hogy draftolja Locker-t...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Iktriadnak szeretettel

More Player News

Blaine Gabbert-QB- Player Jan. 6 - 10:55 am et


Jaguars.com's Vic Ketchman hints that the Jaguars are likely to select a quarterback in the first two round of this year's draft.
The Jags pick 16th overall, which might just barely be high enough in what's expected to be a loaded quarterback class. OC Dirk Koetter is a proponent of the vertical passing game, so he'd likely prefer a big-armed hurler. It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday column
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fisher Vs VYounghoz mit szóltok?
Szerintem a Jaguars jött ki ebből győztesen. Titansnek nem jósolnék túl nagy sikereket jövőre. (persze ha nem draftolják Peyton Bradyt) Eddigi QB needes csapatok közül egy viszont hátradőlhet, kis pipát téve a QB kockába 😊Húsrágó
Szerintem Adams jól döntött. Én is Fishert hagytam volna meg. Azt hiszem a maradék 3 csapat mind azért szorított hogy inkább Young maradjon és Fisher menjen...
A jövő évi (és hosszú távú) esélyekről annyit mondanék; ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk; akkor még nehezbbé válik az élet az AFC Southban...iktriad
"ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk" Szent Grált biztosan nehezebb megtalálni, de azért egy kezdő szezonjában is PO érett irányítót draftolni sem egyszerű, főleg ennyi qb needes csapat között. Tavaly és idén is Younggal jobb volt a Titans mint nélküle. Ahogy mondani szoktad: kristálygömb kell a drafthoz. Mondjuk egy Sanchez kaliberű irányítóval szerintem nem muzsikálna olyan szépen a Titans, mint ahogyan a Jets teszi (tette). Az meg erőssen benne van a pakliban, hogy Sanchezt húzol és nem Peyton Bradyt. Amúgy, ha még egy további kiemelkedő QB kerül a csoportba, akkor szomorú szezon elé nézhet a JAX.Húsrágó
De pesszimista vagy. És ha azt a további kiemelkedő QB-t Gene draftolja; akkor mi van? 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Fisher Vs VYounghoz mit szóltok?
Szerintem a Jaguars jött ki ebből győztesen. Titansnek nem jósolnék túl nagy sikereket jövőre. (persze ha nem draftolják Peyton Bradyt) Eddigi QB needes csapatok közül egy viszont hátradőlhet, kis pipát téve a QB kockába 😊Húsrágó
Szerintem Adams jól döntött. Én is Fishert hagytam volna meg. Azt hiszem a maradék 3 csapat mind azért szorított hogy inkább Young maradjon és Fisher menjen...
A jövő évi (és hosszú távú) esélyekről annyit mondanék; ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk; akkor még nehezbbé válik az élet az AFC Southban...iktriad
"ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk" Szent Grált biztosan nehezebb megtalálni, de azért egy kezdő szezonjában is PO érett irányítót draftolni sem egyszerű, főleg ennyi qb needes csapat között. Tavaly és idén is Younggal jobb volt a Titans mint nélküle. Ahogy mondani szoktad: kristálygömb kell a drafthoz. Mondjuk egy Sanchez kaliberű irányítóval szerintem nem muzsikálna olyan szépen a Titans, mint ahogyan a Jets teszi (tette). Az meg erőssen benne van a pakliban, hogy Sanchezt húzol és nem Peyton Bradyt. Amúgy, ha még egy további kiemelkedő QB kerül a csoportba, akkor szomorú szezon elé nézhet a JAX.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a Mike C Wright-al folytatott twitter párbeszéd átlátható formában a BCC-n:
http://www.bigcatcountry.com/2011/1/6/1918362/twitter-musings-on-jaguars-history
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a Shack Harris éráról...Pár gyöngyszem:

iktriad
Jópofa. Egyszer azért elolvasnám, hogy pl Jack hogy látta ugyanezeket.
Húsrágó
Jacken nagyon látszik; hogy politológiából is van diplomája. Nagyon tisztelem; de tipikusan az a pasas akivel kapcsolatban olvasni kell tudni a sorok között; ha hallod vagy olvasod a nyilatkozatát...
Amúgy mondom ezek az infók egy olyan embertől vannak aki nagyon jó; baráti viszonyban van Jackkel!
Fisher Vs VYounghoz mit szóltok?
Szerintem a Jaguars jött ki ebből győztesen. Titansnek nem jósolnék túl nagy sikereket jövőre. (persze ha nem draftolják Peyton Bradyt) Eddigi QB needes csapatok közül egy viszont hátradőlhet, kis pipát téve a QB kockába 😊Húsrágó
Szerintem Adams jól döntött. Én is Fishert hagytam volna meg. Azt hiszem a maradék 3 csapat mind azért szorított hogy inkább Young maradjon és Fisher menjen...
A jövő évi (és hosszú távú) esélyekről annyit mondanék; ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk; akkor még nehezbbé válik az élet az AFC Southban...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
a Shack Harris éráról...Pár gyöngyszem:

iktriad
Jópofa. Egyszer azért elolvasnám, hogy pl Jack hogy látta ugyanezeket.

Fisher Vs VYounghoz mit szóltok?
Szerintem a Jaguars jött ki ebből győztesen. Titansnek nem jósolnék túl nagy sikereket jövőre. (persze ha nem draftolják Peyton Bradyt) Eddigi QB needes csapatok közül egy viszont hátradőlhet, kis pipát téve a QB kockába 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezért sajnálom; hogy Michael C. Wright már nem az FTU-nál dolgozik; hanem az ESPN-nek Chicagoban. Az éjjel én és pár másik Jaguars szurkoló "beszéltünk" vele twitteren és nagyon érdekes dolgokat mesélt a Shack Harris éráról...Pár gyöngyszem:

-Általában Harrisé volt a döntő szó; Jacknek volt némi befolyása; Genenek sokszor szinte semmi. Mike megjegyezte; ha JDR draftolt volna; sokkal rosszabb helyzetben lennénk (pedig; mint megjegyezte ő meg Jack nagy haverok mind a mai napig remek a viszony köztük. Anno pl. ő volt egyedül; aki azt mondta; hogy Jack maradni fog a USC-s pletyka idején.)
-Shack Harris döntése volt Reggie Williams és Reggie Nelson.
-Matt Jones draftolását anno Jack eröltette.
-A Marcedes és MJD draftok a 3-as egyetértésében jöttek létre.
-2007-ben Jack NEM akarta Brady Quinn-t az 1. körben(mint ahogy mindenki hitte; én is tegnapig). Ő Kolbért lobizott Nelsonnal szemben.
-A 2008 óriási FA bustokat (Porter; Florence; Lemon - avagy hogyan dobjunk ki 26 millió $-t az ablakon) Harris és JDR erőltette
-Gene a Shack és Jack közti vitákban inkább Harrris pártját fogta anno.
-2007-ben Jack egyedüli döntése volt Byron kirúgása. Még az akkor érkező Koetter is inkább vele képzelte el az offenset (az a 2006-osTexans elleni meccs; mikor Byron hazudott a lába állapotáról Jacknek; és beleszaladtunk a késbe az akkor még nem túl jó Houston ellen; volt tényleg a szakítás fő oka ).
-De hogy érdekes legyen a dolog; korábban Jack szeretett volna Davidtől is megszabadulni....

Ah; nagyon hiányoznak annak a pasasnak a belső infói....Ganguli nem rossz beatwriter; de Mike kapcsolatrendszerét (nem csak a Jags köreiben) nehéz pótolni. Plusz ő tényleg megosztott belső infókat is a szurkolókkal. Mázlista Bears drukkerek.

Ó; és ha már FTU; Gene Frenette ir Mel Tuckerről; akinek idén sokkal hatékonyabbnak kell majd lennie; az új feladatkörei miatt.
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-01-05/gene-frenette-jaguars%E2%80%99-mel-tucker-needs-help-bolster
(Mike azt irta; Tucker remek edző- tényleg Gene embere- szóval ő optimista a változtatás miatt. Az elmúlt 2 évben elég tapasztalatot szerzett a 4-3as rendszerekben; ami idén jól jöhet majd. Miatta áltunk át 3-4-re '09-ben egy ideig; de mivel Knighton-t leszámítva nem volt meg hozzá a megfelelő játékosállomány ez nem volt tartható sokáig.)
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
A BCC helyzetelemzése arról; kik leszenekj szabadügynökök a védelemben + milyen megoldások (FA + draft) jöhetnek a D rendbehozására. Ajánlott olvasmány!
http://www.bigcatcountry.com/2011/1/5/1916132/jacksonville-jaguars-off-season-outlook-defense
Alfie adna még egy esélyt Mathisnek pl. De nem mint CB; hanem mint FS. Kevesen emlékeznek; de mikor megjött eredetileg itt kezdett el anno játszani Rashean. Talán nem lenne rossz ötlet odarakni őt; egy tényleg kezdő szintű új FA vagy draftolt CB társaságában.iktriad
Fordítva is működhet: annak függvénye az, hogy hol játszik, hogy kit sikerül leakasztani a FA piacról. Jó nevek vannak.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A BCC helyzetelemzése arról; kik leszenekj szabadügynökök a védelemben + milyen megoldások (FA + draft) jöhetnek a D rendbehozására. Ajánlott olvasmány!
http://www.bigcatcountry.com/2011/1/5/1916132/jacksonville-jaguars-off-season-outlook-defense
Alfie adna még egy esélyt Mathisnek pl. De nem mint CB; hanem mint FS. Kevesen emlékeznek; de mikor megjött eredetileg itt kezdett el anno játszani Rashean. Talán nem lenne rossz ötlet odarakni őt; egy tényleg kezdő szintű új FA vagy draftolt CB társaságában.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igy lesz szép bejutni a playoffba; Jack...:
Based on 2010 records, Jaguars 2011 schedule is tied for third-toughest (.520).
Az Indyvel vagyunk holtversenyben ezen a téren. Titansé a 23. Texans-é a 10. legnehezebb sorsolás a 2010-es eredményeket nézve.

FTU-s cikkek Jack tegnapi sajtótájékoztatójáról:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-01-04/jack-del-rio-understands-he-has-rare-opportunity
Itt pár érdekességet leehet olvasni Jack megjegyzései közül: Ő is benne van abban; hogy a Harris éra pickjei nem sokszor váltak be; és vállalja a felelősséget ezért. A Redskins meccset nagyon sajnálja az utolsó 3 vereségből a leginkább; mert akkor játszott a legjobban a D egész szezonban; és mégse tudtak nyeri. Tudja milyen ritka az a lehetőség; hogy 2 rebuildinget is ugyanaz a HC vezénylehet le (első pár éve is annak számított); Beszél Mel Tuckerről; hogy ő kérte Weavert; hosszabítsa meg a szerződését; és adjon neki nagyobb jogkört(Ez komoly Jack; vagy csak ezt szabta feltételnek az öreg; és te most igy támogatod?....); véleménye szerint Garrard nagyon jó; de nem elit QB még; de Jack látott QB-kat (Rich Gannon-t; az Oaklandet utoljára SuperBowlba vezető QB-t példaként felhozva) akik 30-on túl produkáltak remek idényeket. Szerintem azért David-et ne soroljuk ide...;


Ime Stellino cikke és véleménye az elhangzottakról: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-04/story/jaguars-coach-jack-del-rio-thankful-hopeful

Kuharsky szerint a Jags kért még egy kis türelmet a szurkolótábortól a mostani döntésekkel:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/20056/jaguars-basically-ask-for-patience
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes fordulat defensive playcalling ügyben. Jack a mai sajtótájékoztatóján azt mondta; ő ajánlotta Weavernek; hogy Tucker feladata legyen a D playcalling; és szorgalmazta Tucker meghosszabításást(most neki lejárt a szerződése, de ezek szerint marad). Mindezek a fejlemények azért érdekesek; mert Tucker inkább Gene embere volt; mint Jack-é.
Ime két részben a (nagyon érdekes) sajtótájékoztató:
Tuckerről; Garrardról; és az elmúlt 2 évről; és az utolsó pár meccsről: http://www.jaguars.com/multimedia/?3980
Ez pedig a szezon és különböző játékosok és szegmensek értékelése: http://www.jaguars.com/multimedia/?3979

Itt pedig minderről irásban; Vic megjegyzéseivel kiegészitve lehet olvasni:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9728
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Elég tehetséggel a keze alatt" rész kb áll szinte az összes valamirevaló DC-re. Most sz@rból kell várat építeni, és nem biztos, hogy az a jó gondolat, ha JDR megosztja magát és felerészben HC felében DC. Idén ez a verzió ment, és nem jól működött. Emiatt én nem bánom az "új szisztémát". Tuckert annyira tehetségtelennek tartod? Csak van neki is egy víziója a jó Defenseről, ami miatt érdemes volt elhozni Clevelandből.Húsrágó
Tuckernek Clevelandban is ugyanaz volt DC-ként a dolga Romeo Crennel alatt; mint itt. Végrehatani a HC utasításait. Amúgy eredetileg a secondaryhez értő szakemberként tartották számon. Na most ez nagyon nem látszott meg az elmúlt meccseken....
Amúgy a mai Ask Vic-ben Ketchman kitért arra; hogy hiába Crennel fog felelős lenni a D playcallingért; attól még Jack fogja a D felkészíitését ellátni.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9727 (1. kérdés és válasz)
Mikor még Mike Smith itt volt mint def. coordinátor akkor pl. Smithey volt felelős a D playcallingért. De akkor is és most is ez Jack D-je.


Már a Texans topikba is beírtam: nagyon sajnálom az AFC South-t a jövő évben szvsz az NFL 2 legerősebb div-jável sikerült őket összesorsolni.
empty taxi
NFC South és az AFC North tényleg sajnálkozhat, hogy az AFC South portyázik majd feléjük 😀Húsrágó
2010-ben nem tünt erősnek az AFC South ez tény. De mind a 4 csapat szerintem nagyon erős még mindig. Nem hiszem hogy a black&blue divizió és az NFC South annyira örül majd nekünk....

Na srácok, én szerintem akkor nyári álomba szendülök, utálom az offseasont.Maka
Rendben; azért majd draft idején térj majd be; meg nézz be időről időre; hogy mi újság!