Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EGy BCC-s elemzés arról; hogyha Courtney Greene pályán tartózkodott; a Run D sokkal erősebb volt; mint nélküle.
http://www.bigcatcountry.com/2011/1/10/1927192/courtney-greene-key-to-the-run-d
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két érdekesség a mai Ask Vicből:
Asomugha kérdés:
How many e-mails did you get about signing Nnamdi Asomugha?
Vic: Ninety percent of the e-mails I received on Sunday were about Asomugha, wanting to know if I thought the Jaguars would sign him. Here’s my answer: I would expect Asomugha to become a sweepstakes winner in a new contract. It would not be my expectation that the Jaguars could compete for him.

És Vic szerint Scholes zabigyereke nagyon esélyes arra; hogy nálunk kössön ki; mint David utódja:
What are your thoughts on Andy Dalton from TCU?
Vic: I think he might have a brand on his hip: “Property of Gene Smith.”
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Hail Mary-t is jelölték az "év jelenete" díjra - tessék szavazni rá!:
http://www.nfl.com/partner?partnerType=never-say-never&module=HP_fanVoice_vote

Asomugháról azt irták a helyi beatek kint; hogy bár Gene tipusú játékos; 10+ millát kéne érte fizetni; ami lehet nem fér nálunk bele. Én is örülnék neki; de nem tartom valóstzinünke hogy jönne.

Húsrágó: Tartalék OT szerintem érkezni fog- David Mimsre tessék figyelni a 6.-7. kör környékén.

DE: Igazából Kampman hosszu távú pótlása lenne egy korán érkező DE. Lane; Hari és Mincey (főleg az első kettő) is válhat ezzé; de azért 1 DE még jöhet; főleg hogy Harvey miatt üresedés lehet a poszton...
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Karim jobb hüvelykujját megműtik, első évében máris jobb és bal hüvelykujj sérülés, bár nem hiszem hogy bármiben is gátolni fogja
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d97ed5/article/jaguars-rookie-rb-karim-has-surgery-on-right-thumb?module=HP_headlines
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Most kéne Weaver apónak mélyen a zsebébe nyúlnia, és ha már Al Davis nem marasztalja, idehozni Asomugha-t a Raiders-ből! CB posztot kilőhetnénk egy időre... kár, hogy erre nem látok túl sok esélyt, ismerve a viszonyokat.

Frenette DE mániáját valahol megértem, de kicsit durva lenne már megint kísérletezni. Én kinézem Kampman-ből, hogy mivel most már helyreáll nála a "szimmetria" 😀 , hozni tudja majd jövőre az idei formáját (- sérülés persze).

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Gene Frenette szerint fontosági sorrendben az alábbiak a needjeink: DE; safety; QB; CB; LB.
(Frenette szerint 1 vagy 2 poszt FA útján lesz majd betöltve - én az LB&safety posztokat gondolom a legesélyesebbnek erre.)
Azért a DE a legnagyobb need szerinte; mert Kampman volt a legjobb passrusher (30 QB hit 8 meccs alatt- közelében nem volt senki a többiek közül) és a második ACL-jéről fog visszatérni 2 év alatt. Valamint ha a Jags tud igazi nyomást helyezni az ellenfél QB-járe; az a secondary dolgát is megkönnyíti! (= tehát Kerrigan; JJ Watt; Von Miller; Clayborn vagy más passrusher 1. körös draftja is simán benne van a pakliban áprilisban...)
Mathis FS-ként való szerepeltetése még nem eldöntött lépés. Attól függ kiket igazolnak/draftolnak CB és FS posztra

iktriad
OT-t még odakarcolhatta volna. DE draftról nem jön igazán (mármint sikeres), FA-ból életszerűbb lenne.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Tudom hogy nem kapunk semmit,de te mondtad hogy Gene Smith nagy guru 😀 😀 😀 😀armando83
Leigazoljuk előbb mint Puntert, és akkor kénytelenek lennének legalább egy 6. köröst adni érte 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dirk Koetterrel kedden találkozik majd a Broncos-al a vezetőedzői állás miatt:
http://twitter.com/taniaganguli/status/24311629382418432
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom hogy nem kapunk semmit,de te mondtad hogy Gene Smith nagy guru 😀 😀 😀 😀armando83
Harvey-t elpasszolni valami tisztességes ellenértékért elég nagy feladat lesz majd neki idén.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Tudom hogy nem kapunk semmit,de te mondtad hogy Gene Smith nagy guru 😀 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Frenette-ben van magyar vér???-mert itthon szokás azt kritizálni aki csinál valami jót is,és a nehézségek ellenére kűzd!!!
Grat Gene,szapuld csak az egyetlen valamire való játékosunkat!!!!

Denverben nem néztek Jaguars meccset,hogy Koetter-t akarják HC-nek???? 😀 Bár eltradelhetjük egy két Pick-ért,vagy Need-ért!!!! 😀 😀 😀armando83
Koetter - >Ha elmegy Denverbe; nem kapunk érte semmit -ezzel gondolom tisztában vagy. (Amúgy hogyne néztek volna; játszott a 2 csapat egymás ellen az alapszakasz ellen 😀).

Frenette ezt irta twitteren a cikk magyarázataként:
Check out my column on jacksonville.com on why Jones-Drew used poor judgment in being snippy to reporters when asked about his knee injury. It happened the day after season was over in locker room. MJD is usually media-friendly, but he let his frustration boil over unnecessarily. If he didn't want to be specific about his knee, fine. Just say something generic to at least let fans know what ur feeling. What's the harm? MJD thought asking about his knee was nobody's business. Dude, you are a Pro Bowl RB in the NFL. You can't expect the media to go Sgt. Schultz on you. I'm sure when I run into MJD again, he won't be happy about what I wrote. So be it. But even if the star is wrong, I'm gonna call them on it.
Amúgy Frenette Jackről is azt irta; talán ideje lenne váltani (MIELŐTT Weaver megerősítette volna a posztján) vele kapcsolatban. Nem baj az ha újságírók megirják azt amit tényleg gondolnak.Akkor is ha nem mindig értünk velük eggyet.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Frenette-ben van magyar vér???-mert itthon szokás azt kritizálni aki csinál valami jót is,és a nehézségek ellenére kűzd!!!
Grat Gene,szapuld csak az egyetlen valamire való játékosunkat!!!!

Denverben nem néztek Jaguars meccset,hogy Koetter-t akarják HC-nek???? 😀 Bár eltradelhetjük egy két Pick-ért,vagy Need-ért!!!! 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Denver engedélyt kért; hogy beszélhessen Dirk Koetterrel; mint vezetőedző-jelölttel.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-07/story/jaguars-dirk-koetter-candidate-broncos-head-coaching-job John Elway is megerősítette ezt twitteren:
http://twitter.com/johnelway/status/23513125479256064
Nem lenne semmi; ha azért távozna hogy HC legyen az NFL-ben....

Gene Frenette szerint fontosági sorrendben az alábbiak a needjeink: DE; safety; QB; CB; LB.
(Frenette szerint 1 vagy 2 poszt FA útján lesz majd betöltve - én az LB&safety posztokat gondolom a legesélyesebbnek erre.)
Azért a DE a legnagyobb need szerinte; mert Kampman volt a legjobb passrusher (30 QB hit 8 meccs alatt- közelében nem volt senki a többiek közül) és a második ACL-jéről fog visszatérni 2 év alatt. Valamint ha a Jags tud igazi nyomást helyezni az ellenfél QB-járe; az a secondary dolgát is megkönnyíti! (= tehát Kerrigan; JJ Watt; Von Miller; Clayborn vagy más passrusher 1. körös draftja is simán benne van a pakliban áprilisban...)
Mathis FS-ként való szerepeltetése még nem eldöntött lépés. Attól függ kiket igazolnak/draftolnak CB és FS posztra

És még mindig Frenette- aki erős kritikát fogalmazott meg MJD-vel szemben. Szerinte nem volt fair a részéről; hogy nem tájékoztatta egész évben a helyi sajtót sem arról; hogy sérült térddel játszik az egész szezon alatt.
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-01-07/gene-frenette-questions-about-maurice-jones-drew%E2%80%99s-knee
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyire scoutoltátok Gabbert?Delonso_

1 Mizzou meccsen volt idén Jags scout; ennyiről tudok legalábbis.

iktriad
Nem éljük bele magunkat túlságosan ebbe a QB draft dologba? Jó, hogy már eltelt néhány év az utolsó QB draft óta, de ha az FA piacról szerzett dollármilliós nagyágyúkkal nem teszik rendbe a secondaryt, akkor arra fognak kelleni inkább a cetlik.Húsrágó
7 éve (Byron Leftwich óta)nem draftoltunk QB-t! Ez rohadt hosszú időnek számit; még a Colts és a Pats is draftol(t) QB-t Manning és Brady mögé - (az már más kérdés; főleg a Coltsnál; hogy kit és hol 😀). Első 3 körben (és bizony sanszos; hogy akár már az elsőben is) jönni fog egy új írányító. Gene már tavaly akart eggyet; de a tavalyi QB osztály nem volt acélos hozzá(Clausen és McCoy is már draftolva volt; mikor a 3. körben ránk került a sor. Utána meg nem igazán volt komolyan vehető; kezdő QB-nak hosszú távon alkalmas irányító volt már). Idén viszont lehet mazsolázni közülük.
Aztán meg David se lesz fiatalabb; plusz igencsak kezdik utólérni a sérülések. 2010-ben több sérülése volt; mint az elöző 7 szezonban együttvéve. És azért idén jobban meg volt védve; mint mondjuk '08-ban vagy '09-ben...

Secondary: (Nem csak) szerintem Draft ÉS FA útján lesz orvosolva. Ha nem is Kampman kaliberű embereket várok oda a szabadügynökök közül; de olyanokat biztos próbálunk leigazolni; aki el tudják látni a kezdő feladatokat vagy komoly vetélytársat jelentenek a drafról jövő rookie számára!

Jason Hillre nem csaphat le más csapat? Elég jól muzsikált itt, és ez másnak is feltűnhet...Húsrágó
Még 2 hónapig nem lehet jelenleg rosteren lévő FA-ket igazolni. Addig van idő vele (is) megállapodni. Szerintem kap is majd új szerződést márciusig.

És még 1 hír a végére: Tyson Alualu megint apa lett. Szerdán született meg a 3. gyereke a felségétől (és a srác még csak 23..).
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Jason Hillre nem csaphat le más csapat? Elég jól muzsikált itt, és ez másnak is feltűnhet...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Mennyire scoutoltátok Gabbert?Delonso_

1 Mizzou meccsen volt idén Jags scout; ennyiről tudok legalábbis.

iktriad
Nem éljük bele magunkat túlságosan ebbe a QB draft dologba? Jó, hogy már eltelt néhány év az utolsó QB draft óta, de ha az FA piacról szerzett dollármilliós nagyágyúkkal nem teszik rendbe a secondaryt, akkor arra fognak kelleni inkább a cetlik.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD átesett tegnap a térdműtéten; és úgy tűnik minden rendben ment. Még mindig csak csodálkozom; hogy sérült térddel csinálta végig a szezont; és így is volt komoly sansza; hogy megnyerje a "legtöbb yardot futó RB" címét....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime még 1 fontos offseason info- azon jaguars játékosok névsora; akiknek lejár(t) a szerződése ha vége van ennek a szezonnak:

TE Marcedes Lewis (Ha esetleg nem sikerülne megegyezni vele- automatikusan megy rá a franchise tag; nem fogjuk elengedni!)
WR Mike Sims-Walker (Érdekes kérdés lesz; hogy vele mi fog történni. Mondjuk Weaver beszélt hétfőn egy új WR leigazolásáról az offseason alatt. Ha ez igaz; akkor el lesz engedve...)
WR Jason Hill (Majdnem biztos vagyok; hogy kap új szerződést tölünk; meg is érdemli)
LB Justin Durant (Ugyanaz vonatkozik rá mint MSW-re)
LB Kirk Morrison (Ugyanaz vonatkozik rá mint Durantre)
S Sean Considine (Maradni akar; szerintem kap új szerződést; max TC után kiteszik...)
QB Luke McCown (A 3 tartalék QB közül neki van a legjobb esélye maradni)
QB Trent Edwards (Houston meccs után az az igazi kérdés; hogy talál-e még csapatot magának az NFL-ben?...)
QB Todd Bouman ("A QB-k Szurgent Lajosa" 😀 = mindig kéznél lesz beugrani; ha szükség lesz rá)
LS Jeremy Cain (Amióta itt van - 2 év- ; még nem volt rossz long snap; szóval szerintem marad)
P Adam Podlesh (Legjobb szezonján van túl; jobb évet zárt mint Scobee! Szinte biztos hogy marad.)
CB David Jones (A 7. körös pick szerintem többet hoz majd a konyhára a Nelson tradeből; mint ő.... Volt 2 jó meccse a szezon elején; utána kiderült; miért mondott le róla olyan könnyen a Bengals...)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyire scoutoltátok Gabbert?Delonso_

1 Mizzou meccsen volt idén Jags scout; ennyiről tudok legalábbis.

Considine örülne; ha az offseasonban kapna GM Genetől egy új szerződést és itt maradhatna:
Sean Considine on his UFA status: "Naturally, you always want to stay where you’re at,'' he said. "You feel comfortable with the group of guys that are here. We have a great group of guys and I like the direction the organization is going.''
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mennyire scoutoltátok Gabbert?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenhol beégek vele, ehh....Delonso_
Nyugi nálam nem; csak mivel az azt hiszem Ask Vic-es infó (azt meg naponta olvasom); ezért ez nem ujdonság.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mindenhol beégek vele, ehh....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriadnak szeretettel

More Player News

Blaine Gabbert-QB- Player Jan. 6 - 10:55 am et


Jaguars.com's Vic Ketchman hints that the Jaguars are likely to select a quarterback in the first two round of this year's draft.
The Jags pick 16th overall, which might just barely be high enough in what's expected to be a loaded quarterback class. OC Dirk Koetter is a proponent of the vertical passing game, so he'd likely prefer a big-armed hurler. It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday columnDelonso_
Nekem ez nem új hír 😀 Amúgy ha a Luck; Mallett; newton 3-as is a draft mellett dönt; simán kinézem Geneből hogy draftolja Locker-t...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Iktriadnak szeretettel

More Player News

Blaine Gabbert-QB- Player Jan. 6 - 10:55 am et


Jaguars.com's Vic Ketchman hints that the Jaguars are likely to select a quarterback in the first two round of this year's draft.
The Jags pick 16th overall, which might just barely be high enough in what's expected to be a loaded quarterback class. OC Dirk Koetter is a proponent of the vertical passing game, so he'd likely prefer a big-armed hurler. It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday column
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fisher Vs VYounghoz mit szóltok?
Szerintem a Jaguars jött ki ebből győztesen. Titansnek nem jósolnék túl nagy sikereket jövőre. (persze ha nem draftolják Peyton Bradyt) Eddigi QB needes csapatok közül egy viszont hátradőlhet, kis pipát téve a QB kockába 😊Húsrágó
Szerintem Adams jól döntött. Én is Fishert hagytam volna meg. Azt hiszem a maradék 3 csapat mind azért szorított hogy inkább Young maradjon és Fisher menjen...
A jövő évi (és hosszú távú) esélyekről annyit mondanék; ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk; akkor még nehezbbé válik az élet az AFC Southban...iktriad
"ha sikerül az 1. körben egy jó QB-t draftolniuk" Szent Grált biztosan nehezebb megtalálni, de azért egy kezdő szezonjában is PO érett irányítót draftolni sem egyszerű, főleg ennyi qb needes csapat között. Tavaly és idén is Younggal jobb volt a Titans mint nélküle. Ahogy mondani szoktad: kristálygömb kell a drafthoz. Mondjuk egy Sanchez kaliberű irányítóval szerintem nem muzsikálna olyan szépen a Titans, mint ahogyan a Jets teszi (tette). Az meg erőssen benne van a pakliban, hogy Sanchezt húzol és nem Peyton Bradyt. Amúgy, ha még egy további kiemelkedő QB kerül a csoportba, akkor szomorú szezon elé nézhet a JAX.Húsrágó
De pesszimista vagy. És ha azt a további kiemelkedő QB-t Gene draftolja; akkor mi van? 😀